wlosy sciete na prosto ? pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 11:57   #1
patuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do patuusia

wlosy sciete na prosto ? pomocy


naturalnie mam krecone . prostuje je na idealnie proste . obecnie sa wycieniowane na calej dlugosci . wywijaja mi sie strasznie i mam tego dosc . zastanawialam sie nad scieciem ich na prosto ... ale teraz wszyyystkie cieniuują ;/ co myslicie by sciac je na prosto ??
a te wlosy -( czarno biale zdjecie ) waszym zdaniem sa sciete na prosto czy sa wycieniowane na koncach ? prosze o pomoc ... obecne wlosy strasznie mni irytuja i jestem pozbawiona hummoruu ;/
te na tym zdjeciu to moje marzenie ... czyli jak ich dokonac ? sa sciete na prosto czy sciete na prosto + wycieniowane konce ... ?

Edytowane przez patuusia
Czas edycji: 2010-09-25 o 11:59
patuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:38   #2
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

to nie wiesz jak są ścięte?
Jeśli chodzi o cieniowanie i kręcone włosy ( a chcesz mieć proste) to odradzam. Moje włosy są poddatne i falowane a też marzę o prostych. Kiedyś poszłam do fryzjera i mi ścieniował okropnie, a na głowie miałam kręconego barana Teraz mi trochę odrosły i ścinam na prosto, nie cienuję i włosy są prostsze. A im dłuższe tym jeszcze bardziej proste Więc radzę :
-podcinać na prosto
-nie prostować(!) - zauważyłam też, ze te zniszczone włosy się bardziej kręcą ! a te niezniszczone, których nie prostuję są gładsze i prostsze.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:21   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

na tym zdjęciu nic nie widac. są owszem wycieniowane na końcach ale czy na prosto cięte czy w szpic, to nie wiadomo. Zrób sobie zdjęcie tyłem, to zobaczysz czy masz szpic czy półokrag czy prostą linię.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:13   #4
sajsi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 47
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

Cytat:
Napisane przez patuusia Pokaż wiadomość
zastanawialam sie nad scieciem ich na prosto ... ale teraz wszyyystkie cieniuują ;/ co myslicie by sciac je na prosto ??
to co że wszyscy cieniują? mi tam bardzo podobają się włosy ścięte na prosto
wydaje mi się, że dziewczyna na tym zdjęciu ma włosy ścięte na prosto z wycieniowanymi końcami, jednak mogę się mylić
sajsi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:59   #5
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

Ja też zauważyłam, że im mniejsze cieniowanie, tym lepiej włosy ułożyć na prosto. Moje naturalnie są falowane, tylko dla lepszego wyglądu fryzury mam cieniowane końcówki. Dla Ciebie to też może być dobry pomysł na strzyżenie - bo tak całkiem na prosto, jak od linijki włosy gorzej wyglądają bez prostownicy. I po wyprostowaniu, jeśli masz wyjątkowo gęstą czuprynę.
Co do zdjęcia ciężko mi powiedzieć, wygląda, że tylko końcówki są wycieniowane. Chociaż wiele dziewczyn ma tak, że nie wszystkie włosy rosną powyżej pewnej długości i są nierówne.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:38   #6
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

ja nie mam kręconych, tylko takie z naturalną tendencją do falowania, ale powiem szczerze że odkąd nie cieniuję, tylko ścinam na prosto, to jakoś mniej mi się wywijają, nawet jak jest wilgotno na zewnątrz, więc osobiście radzę ścinać na prosto poza tym według mnie takie ścięte na proste i wyprostowane super wyglądają
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:01   #7
jc1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: wlosy sciete na prosto ? pomocy

ja mam włosy kręcące i straszliwie puszące sie, nic z tym nie mogę zrobić, ile bym odzywek nie używała to one ciągle sa takie same, no może choć trochę jak je nawilżam to choć trochę połysku maja, ale do czego dążę... otóż zawsze cieniowałam włosy u fryzjera i teraz wiem ze dlatego one sie tak łatwo puszyły i kręciły po prostowaniu, udało mi sie raz darmowo ścinać włosy u bardzo dobrej stylistki, i ona mi wtedy powiedziała ze jeśli ma sie takie włosy to nie powinno sie ich cieniować, najwyżej odrobinę, ale generalnie powinno sie na prosto ścinać włosy, tak tez zrobiłam, ścielam sobie włosy tak do brody i całkiem na prosto, teraz sa bardziej obciążone i mniej sie puszą, i po prostowaniu prostownica też o wiele fajniej się zachowują, są bardziej wytrzymałe
jc1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.