Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 16:04   #4651
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
czekaj, czekaj powoli to ogarniam.
Czyli nie suszę włosów, tylko schną same?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cascada bo jak ja patrzę na loczki Twoje i bunny to aż mnie zazdrosc zżera
a podobno całkiem mi ładnie w kręciołkach, więc czemu by nie zaczac robic je "naturalniej" aniżeli lokówką męczyc
tu masz pluking na filmiku http://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To już jesteśmy we trzy - i ja się pytam.. na kogo oni to szyją
Łatwiej by było zrobić dłuższy rękaw, a jakby było komuś za długo zawsze można podwinąć albo skrócić a w drugą stronę już nie..

ale rozumiem.. materiał by zmarnowali, ale przecież najważniejsze zarobić na klienteli
dokładnie!!! racja!!! ale jak to wszystko prawie made in china albo turkey
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 16:17   #4652
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć krejzolko nasza
Czemuż to mnie spotkało wyjątkowe powitanie ?
Ktoś musi się pierwszy przywitac
titirurur

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
tu masz pluking na filmiku http://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html



dokładnie!!! racja!!! ale jak to wszystko prawie made in china albo turkey
chincury mają krótkie rączki i....
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 16:29   #4653
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

kochane ja zmykam lece sie ogarniac bo wieczorem wychodzimy na te urodzinki lece bede pozniej albo jak uda mi sie to tam skorzystam z lapka hihihi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 16:56   #4654
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dzień dobry blondaski!
Wczoraj raptem wieczorkiem mnie nie było a tu juz 6 stron do nadrobienia... ale mam kawusie, moge siadac
Widze ciekawy temat o opalaniu miałyście.
Mam prośbę.
Bo jak wiecie ja sie nie opalam.
Chciałabym uzywac balsamow tych stopniowo brazujacych...
MOZECIE mi jakis polecić?
taki zeby nie robil plam, albo niewielkie i w razie co ładnie sie zmywal a nie robil krowy ze mnie...
i zastanawiam sie tak- bo zwykle jest wersja do jasnej i ciemnej karnacji.
Ja jestem blada co prawda, ale mam karnacje taka oliwkowa...i raczej srednia niz jasna...
to chyba jednak trzeba by brac do ciemnej... pamietam ze uzywalam j&j do jasnej i bylam niezadowolona- i go wyrzucilam- robil mi zolta skore jak u chinczyka i do tego plamy i zacieki...
poradzcie cos prosze!
a najlepiej jesli uzywacie to podajcie swoje typy
Ja miałam z Dove kiedyś ale do jasnej karnacji. I bardzo fajny był, nie robił plam, efekt był u mnie widoczny, ale nie było żadnej pomarańczy (chyba ze za duzo dni pod rzad smarowałam ). Nawet chyba mam gdzies zdjecie po nim. Naprawde zadowolona byłam a bladzioch jestem straszny I... nie zapchał mi twarzy a był do ciała
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
witam z rana

zrobiłąm próbe na pasemku mieszanki 80+91 i.. nie podoba mi się. No kurcze garnier poprzedniej edycji wychodizł swietnie, ale ten.. Robiłam z wodą 9%. Kolor całkowicie matowy, brzydki. Szary. Wyrzuciłam pieniadze. Jednak spróbuje wellatonu. Pomieszam 9+9.1. Przynajmniej taki bez wyrazu nie bedzie, bo garnier cos mi przestał lezec. Dobrze, ze kupowałam w promocji aw opakowaniu sa duze fajne odżywki
W Superpharmie jest teraz promocja na Wellatony. Za 2 szt. zapłaciłam 12,99 dzisiaj Też chciałam robić 9.0 i 9.1 jednak ale uwaga uwaga... 9.1 nie było. Zostały ostatnie sztuki 9.0 i 8.1 wiec juz nie zmieniałam zdania i wziełam te 2 ostatnie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i co? założyłaś mini? twarz wysmarowana?!
Oczywiscie Kurcze to teraz juz wiem o co chodziło tym facetom co sie zatrzymali w zatoczce przystanku i mi machali przez szybe w aucie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no dzieki dziewczynki za rady paznokiec obcielam bo zawsze tak robie byc moze zdecyduje sie na zelki jak bede w pl teraz bo czesto mi sie to zdarza ale nie dlatego ze sa slabe tylko poprostu tak mam to cos pociagne otwieram nawet jak swoje dzinsy rurki wkladam to naciagam paznokciami na nogii wtedy tez lamia mi sie to jest bardzo uciazliwe na codzien
Ja pamiętam jak mi sie zahaczył taki mega długi i go skleiłam taśmą klejącą
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
O ile nie pęknie poziomo- moze byc nierowno- powyzej 50% to jeszcze da sie uratowac...
bierzesz klej kropelka, super glue lub taki do tipsow i chusteczke higieniczna.
z chusteczki wycinasz kwadracik taki zeby to pekniecie zakryl i oddzielasz jedna cienka warstewke- bo chusteczki sa najczesciej 3 warstwowe.
nakladasz klej na to pekniecie i przylepiasz ten kwadracik chusteczki.
po niej na wierzch tez maziasz klejem- ona sie zrobi przezroczysto biala.
jak zaschnie to malujesz lakierem- gotowe!
tylko jak dasz jedna warstwe lakieru i to jasnego to ci bedzie chusteczka przeswitywac, najlepiej 2 warstwy i ciemny intensywny kolor
wytrzyma spokojnie tydz-dwa moczenia dloni.
a do tego czasu az zrosnie to miejsce to albo poprawiasz jak sie rozklei czyli co 2 tyg. mniejwiecej.
i nie trzeba miec krotkich.
dalej na pewno sie nie zlamie i nie peknie- sprawdzone wielokrotnie.
ja teraz pekniecia zeluje i nosze az zrosna ale jak nie ma sie zelu to trzeba sie tak ratowac.
Ale fajny sposób
Mi sie rzadko kiedy łamią, ale mam gorszy problem... zahaczają mi sie po bokach. A juz zwłaszcza kciuki - strasznie daleko i ta biała część po bokach sięga mi coraz głębiej i znowu mi sie wtedy zahacza, nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam Ale nie wiem co z tym mam zrobic Może tego twojego sposobu spróbuje jak juz mi w koncu odrosna Bo normalnie to jak zdąrze zanim mi sie za mocno zahaczy to obcinam... ale zazwyczaj to idzie dalej i dupa blada.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja ostatnio bylam jakos ze dwa lata temu
teraz wybiore sie na natryskowe prze uroczystoscia wyprobuje co i jak
Hee strata pieniedzy podobno. Wypryskają cie samoopalaczem. Potem to schodzi, robia sie plamy. Też niewiadomo czy cie rowno opryskają. Loteria troszke.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 16:57   #4655
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

novelove
Dziękuję za radę, ostatnio farbowałam włoski farbami z Loreala, inne jakoś mnie nie przekonują. Z Garniera szybka schodził kolor. Spróbuje popielaty blond, bo jeszcze jej nie używałam. Obecnie zastanawiam się również nad Loreal w piance którą się wyciska na włoski hmmmm....

Moje włoski:

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1707.jpg (47,9 KB, 26 załadowań)
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:01   #4656
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja to od zawsze lubie właśnie chleb z samym masłem. Nie że jem to zwsze ale jak mnie najdzie to ufff. A zwłaszcza jak mam polski chlebek ( a taki właśnie wcinam) to już rewlka na całego.
Przypomniało mi sie jak koleżanke w pracy poczestowałam a ze masło prosto z lodówy to twarde i pokroiłam w plasterki a ona na to " a z czym to z serem? " A ja nie z masłem
Ale sie uśmiałyśmy
tez uwielbiam chlebek z samym maselkiem

nie bylam dzisiaj na rozmowie bo dyrektora nie bylo, jade jutro kolo 12.00 wiec 3 majcie kciuki moze jakas posade dostane

ale lecicie jak szalone
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:02   #4657
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
novelove
Dziękuję za radę, ostatnio farbowałam włoski farbami z Loreala, inne jakoś mnie nie przekonują. Z Garniera szybka schodził kolor. Spróbuje popielaty blond, bo jeszcze jej nie używałam. Obecnie zastanawiam się również nad Loreal w piance którą się wyciska na włoski hmmmm....

Moje włoski:

Mi jak narazie sie L'oreal najszybciej spłukał. Po 2 myciach juz go prawie nie było
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 17:11   #4658
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
+Caskada+ LadY
Jejku ale mnie zabiłyście tym pytaniem
Nie mam pojecia. Wystawiałam tam autko przed rokiem i nie skasowałam ogłoszenia. Moze po e-mail-u to połaczyli. Ale bez sensu. Nie wiem o co kaman.

Lady
Oj umierałam z poparzenia. Umierałam. Byłam czerwona jak rak dosłownie. never ever

No i dostałam @
Ni nic wcześniej przyszła szybciej pójdzie.
ja chodze na solarium raz na 2 tygodnie albo raz na 1,5 tygodnia i kiedys poszlam na trojke na takie mocniejsze noi tak sie poparzylam ze przez 3 dni nie moglam spac w nocy mialam szorstka skore i chyba dochodzilam do siebie przez miesiac powiedzialam sobie ze nigdy wiecej nie pojde na tak mocne luzko

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

lece na Pierwsza Milosc......
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:19   #4659
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
novelove
Dziękuję za radę, ostatnio farbowałam włoski farbami z Loreala, inne jakoś mnie nie przekonują. Z Garniera szybka schodził kolor. Spróbuje popielaty blond, bo jeszcze jej nie używałam. Obecnie zastanawiam się również nad Loreal w piance którą się wyciska na włoski hmmmm....

Moje włoski:

Czy ja wiem, czy Garnier się tak szybko spłukuje
Popiel owszem-ale to chyba nieuniknione, no i na korzyśc, bo siwe nie zbyt szałowo wygląda.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi jak narazie sie L'oreal najszybciej spłukał. Po 2 myciach juz go prawie nie było
Może to też kwestia tego, że na rozjaśniane włosy Podobno wtedy ekspresowo się spłukuje
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:33   #4660
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy Garnier się tak szybko spłukuje
Popiel owszem-ale to chyba nieuniknione, no i na korzyśc, bo siwe nie zbyt szałowo wygląda.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------


Może to też kwestia tego, że na rozjaśniane włosy Podobno wtedy ekspresowo się spłukuje
Tak ale jak Joanne kładłam od razu po kąpieli to trzymała mi sie o wiele dłużej Wiec L'oreal na dobra sprawe powinien sie troche potrzymac, bo po Joannie 2 tygodnie spokojnie ładny kolorek miałam
A po Vikingu teraz mijaja 2 tygodnie a juz naprawde zmył sie całkowicie, a te jasne włosy to np mi zielenią zalatują w niektorym swietle
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:40   #4661
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej
ja juz po pracy,nogi mi w dupe wchodzą,a jeszcze mnie czeka farbowanie kolezanki

Bunny super sposob z tymi paznokciami napewno wypróbuje

dzieki laski za trzymanie kciuków,bylo dobrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 17:50   #4662
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny doradzcie w czwartek robie sobie wloski. Robie odrosty blond(rozjasniacz i farba) dodatkowo pasemka w kolorze okreslilabym ciemny perlowy beż bardzo fajny ( podobny jak na foto) Sama juz zrobiłam sobie odrosty koronie głowy rozjasniaczem ale niestety wyszly mi żółte- zrobilam po to azeby fryzjer polozyl mi na to farbe.I teraz mam pytanie bo wlasnie na te rozjasnione wlosy chce polozyc farbe ktora by wspolgrala z tymi pasmami ciemnymi - chodzi mi o jakis perlowy blond czyli nie ma mowy o żóltym czy słomkowym kolorze- chce wrócic do takiego koloru wlosow jak mialam z 2-3 lata temu - foto
i tera zpytanie jaka farbe uzyc czy z paletty natural colours skandynawski blond, czy z deluxe biale zloto - doradzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lop 019.jpg (116,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:09
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:07   #4663
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej dziewczyny
tak mi sie offtopowo zachciało u Was napisać bo chyba moge juz zaliczac sie do blondynek na razie jestem jasna,ale trzymam na głowie palette C9, przeraził mnie ten niebieski trzymam na bardzo jasnych włosach, bo nie chcę mieć ciepłych zółtawych

a offtopowo - kurtkę sobie wściekle czerwoną kupiłam na wiosnę (zazwyczaj nosze sie na czarno)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:13   #4664
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

kotka
Dzięki za link
Tylko utknęło mi na 5.45 i nadal nie wiem, czy po tych wszystkich zabiegach je suszyc
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:14   #4665
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja ostatnio bylam jakos ze dwa lata temu
teraz wybiore sie na natryskowe prze uroczystoscia wyprobuje co i jak
nie rób tego kochana
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:16   #4666
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie w czwartek robie sobie wloski. Robie odrosty blond(rozjasniacz i farba) dodatkowo pasemka w kolorze okreslilabym ciemny perlowy beż bardzo fajny ( podobny jak na foto) Sama juz zrobiłam sobie odrosty koronie głowy rozjasniaczem ale niestety wyszly mi żółte- zrobilam po to azeby fryzjer polozyl mi na to farbe.I teraz mam pytanie bo wlasnie na te rozjasnione wlosy chce polozyc farbe ktora by wspolgrala z tymi pasmami ciemnymi - chodzi mi o jakis perlowy blond czyli nie ma mowy o żóltym czy słomkowym kolorze- chce wrócic do takiego koloru wlosow jak mialam z 2-3 lata temu - foto
i tera zpytanie jaka farbe uzyc czy z paletty natural colours skandynawski blond, czy z deluxe biale zloto - doradzicie?
Farby Palette są silne i nie kladlabym ich na zolty roznianiony juz odrost.
Poza tym skandynawski blond jest zolty,dziewczyny stosowaly go jako podklad,a pozniej kladly farbe w wybranym odcieniu.
Moze jakas farba Loreala np. Stockholm?
Albo Syoss ?
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
tak mi sie offtopowo zachciało u Was napisać bo chyba moge juz zaliczac sie do blondynek na razie jestem jasna,ale trzymam na głowie palette C9, przeraził mnie ten niebieski trzymam na bardzo jasnych włosach, bo nie chcę mieć ciepłych zółtawych

a offtopowo - kurtkę sobie wściekle czerwoną kupiłam na wiosnę (zazwyczaj nosze sie na czarno)
no to witamy blondyneczke
i pokazuj kurteczke
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:20   #4667
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Coraz goręcej latem, muszę się przemóc



Tak to te chrzciny, ale przecież ja nie będę chrzestną - pisałam o tym w klubie



Pozazdrościłyśmy i o
Tak serio to u mnie od rana świeciło słonko i było bezchmurne niebo a teraz się pochmurzyło :/



Dobrze będzie, trzymam oczywiście kciuki



Konsystencja nie ma znaczenia



Też się zastanawiałam bo myślałam, że może tam jakieś zdjęcia włosków będą czy cuś i kliknęłam



Też bym chciała - tak mi brakowało okularów - chodziłam i mrużyłam oczy



Można warstwę chusteczki z klejem super glu złączyć Znam ten sposób od dawna, ale na szczęście nie łamią mi się zbytnio paznokcie więc nie muszę tego często używać, ale w awaryjnej sytuacji ..



Mnie kiedyś dawno jak jeszcze sama nie zajmowałam się swoimi paznokietkami , smarkata byłam z 15 lat miałam to mi mówiła moja kosmetyczka, że w razie czego przyjść i ona jedwabiem sklei czy czymś
A ja sobie myślę co będę na kosmetyczkę wydawać jak sama mogę sobie tak zrobić - i tak wpadłam na sposób z chusteczką



Niby tak, ale tak mi się podobały

A ta genialna sprzedawczyni to chyba źle numerek zapisała w zamówieniu bo tak patrzę na tą naklejkę i wydaje mi się, że tamta inny wpisywała :/
ja też chodzę i mrużę ale wreszcie sezon na okularki

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wszędzie rossmann, natura, SP, markety też na pewno



pokazuj bluzki

A ja teraz się samoopalaczem smaruję 1X na tydź. Buahhot mnie kiedyś przekonała swoją opinią i jestem jej bardzo wdzięczna St.Moriz dostępny na all, jest suuper bo nie śmierdzi tak typowo, od razu barwi skórę także widać gdzie się posmarowałaś i jak no i ma piękny kolor
a jak ze schodzeniem tego samoopalacza? ja się boję tego słowa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Już ja zaraz zadziałam

Choć pierwszy żal już mi przeszedł Czasem spojrzę na Twojego bloga na nie z rozżewnieniem



Ja w żakietach jak może pamiętasz średnio wyglądam ale to nic, pomyślę. Dziękuję za propozycję

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



Ja się właśnie takimi mazidłami nie smaruję bo bałam się, że ubrania będą mi barwić albo będzie się nierówno wycierać i głupio to będzie wyglądało
Dlatego wolę raz na jakiś czas walnąć się na łóżeczko w solarium.. Ostatnio byłam kiedy? 2 m-ce temu i nadal jestem opalona
zazdroszczę że Ci się tak długo utrzymuję ja muszę chodzić chociaż raz na 2 tygodnie na 10 minutek żeby przetrzymywać
dziś mi Tż powiedział ale ładnie jesteś opalona od razu tak promiennie wyglądasz

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mój tż kiedyś sie mądrala załatwił tak w solarium... mówilam mu nie idz na dlużej niż 8minut! to nie dziad poszedł z kolegą a kolega brązowy i na 12 min!!!!!!!!! a na drógi dzień znowu na 10!!!!!
skóra schodziła grubymi platami płakał z tydzień!!!!



jak nie mialam żelków to bylo moją udręką
mądry ale spoko mój nie jest lepszy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:21   #4668
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
eNcha ja raczej przechodze @ w miare ok. No nic nie poradzimy na to taki nasz los już
Lady no w upły to jest straszne.

Caskada
Oj współczuje dlatego ja zawsze zeli i to króciutkie. Wygoda na całego.

Kotka
Strasznie sie tak sparzyć.Musiał sie chłopak meczyć.
dokładnie żelki to wygoda nie łamię się nie odpryskuję lakier dlatego ja nawet jak pomaluję lakierem to żeluje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:24   #4669
mygetto
Przyczajenie
 
Avatar mygetto
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny, do sklepów weszła kolekcja Recitala Couture, która daje naturalne odcienie - mam takie pytanie czy orientujecie się czy jest to seria limitowana czy może na stałe kolorki zagoszczą w sklepach?
mygetto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 18:28   #4670
hypatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam. Wiem że ten temat byl bardzo czesto poruszany na forum. Jednak nigdzie nie ma na nie odpowiedzi. A szukam jej od 4 dni.. i nic.

Rozjasnialam wlosy blondoranem, sama w domu. Wiadomo były żółte, po zapoznaniu sie z opiniami na internecie zakupilam L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond. Miał wyjść naturlany kolor. PO wysuszeniu wlosow, zobaczylam piekny żółty kolor. Dzisiaj z samego rana kupilam ciemna szamponetke i troche je przyciemnilam - wiadomy efekt bursztynowe wlosy, ni to rudy ni to żółty.....

Bardzo prosze o pomoc .... ech mam taka prace ze nie moge w tych wlosach normalnie egzystowac..

Zastanawiam się nad lorealem jednak nad 9.1 lub 7.1 coś z chłodnych odcieni, srednich blondow. Chociaz boje się zieleni.....
A co do fryzjerów to stanowczo odpada bylam juz u wielu i ten sam efekt - wlosy lekko rudawe, calkiem rudawe, kasztanowe...

Zalezy mi na chlodnym popielatym odcieniu.


[przepraszam ze tak zasmiecam forum jednak jutro musze cos z tymi wlosami zrobic ;<]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ola.jpg (29,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairenvy07.jpg (30,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2760428174_small_1_thumb.jpg (9,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mary-Kate-Olsen-bad-hair-med-80936879.jpg (14,0 KB, 3 załadowań)
hypatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:29   #4671
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cascada Mogłabyś zerknąć na skład tego kremiku i zobaczyc czy może zapychać? Musze znaleźć jakiś kremik z formą witaminy A która nie uwrażliwia na słońce - z tym palmitynianem witaminy A, ale większosc jest tłustych albo przeciwzmarszczkowych a troche sie boje tłustych zeby nie zapchały...

I znalazłam jeden nawilżająco pielęgnacyjny Rombalsam z witaminą A i E.

Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearyl Alcohol Acetate, Olea Europaea Oil, Propylene Glycol, Isopropylmyristate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Ceteareth-20, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol.

Wskazania
Krem Rombalsam Witamina A+E jest przeznaczony Specjalnie opracowana formuła dla skóry suchej i wrażliwej, dzięi obecności witaminy A+E i C nawilża i odżywia skórę, pomaga przywrócić jej elastyczność czyniąc ją zdrowszą. Do stosowania w celu pielęgnacji suchej i spierzchniętej skóry.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:52
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:33   #4672
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny wkleicie jeszcze raz ten kupon do Mohito?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:35   #4673
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez hypatia Pokaż wiadomość
Witam. Wiem że ten temat byl bardzo czesto poruszany na forum. Jednak nigdzie nie ma na nie odpowiedzi. A szukam jej od 4 dni.. i nic.

Rozjasnialam wlosy blondoranem, sama w domu. Wiadomo były żółte, po zapoznaniu sie z opiniami na internecie zakupilam L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond. Miał wyjść naturlany kolor. PO wysuszeniu wlosow, zobaczylam piekny żółty kolor. Dzisiaj z samego rana kupilam ciemna szamponetke i troche je przyciemnilam - wiadomy efekt bursztynowe wlosy, ni to rudy ni to żółty.....

Bardzo prosze o pomoc .... ech mam taka prace ze nie moge w tych wlosach normalnie egzystowac..

Zastanawiam się nad lorealem jednak nad 9.1 lub 7.1 coś z chłodnych odcieni, srednich blondow. Chociaz boje się zieleni.....
A co do fryzjerów to stanowczo odpada bylam juz u wielu i ten sam efekt - wlosy lekko rudawe, calkiem rudawe, kasztanowe...

Zalezy mi na chlodnym popielatym odcieniu.


[przepraszam ze tak zasmiecam forum jednak jutro musze cos z tymi wlosami zrobic ;<]
poszukaj sobie zdjec Infatuated po L'oreal Islande swietnie wychodzi,wlasnie tak naturalnie

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkleicie jeszcze raz ten kupon do Mohito?
http://www.mohito.pl/landing/
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:39   #4674
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaaa tam ja się smaruję zawsze na noc , rano prysznic i nic się nie brudzi, nie ma żadnych smug, cudnie

A marynareczka to może trzeba na inny fason popatrzeć coś w ten deseń dopasowana, krótka i jaka uniwersalna
http://moda.allegro.pl/najnowsza-kol...518216124.html
http://moda.allegro.pl/uroczy-granat...514533946.html
http://moda.allegro.pl/najnowsza-kol...537908014.html
ale fajne muszę sobie taką zafundować ale marzy mi się z rękawkiem 3/4

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
właśnie powiem ci że nawet jestem w szoku!!! bo końcówki włosów są w lepszym stanie niż były!!! nie kruszą sie, brak nadmiernego wypadania, tylko wypadło troche jak zdejmowaliśmy ale to zrozumiałe, bo trzeba bylo pociągnąć zeby zdjąć keratynę bardzo mnie ciekawi ta metoda warkoczykowa, nie ma żadnych zbędnych łączeń, nie trzeba sie męczyć ze ściąganiem... już sie nie moge doczekać kiedy znowu przedłużę!!!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:41   #4675
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
ja chodze na solarium raz na 2 tygodnie albo raz na 1,5 tygodnia i kiedys poszlam na trojke na takie mocniejsze noi tak sie poparzylam ze przez 3 dni nie moglam spac w nocy mialam szorstka skore i chyba dochodzilam do siebie przez miesiac powiedzialam sobie ze nigdy wiecej nie pojde na tak mocne luzko

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

ojj chyba trochę częściej

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
ja juz po pracy,nogi mi w dupe wchodzą,a jeszcze mnie czeka farbowanie kolezanki

Bunny super sposob z tymi paznokciami napewno wypróbuje

dzieki laski za trzymanie kciuków,bylo dobrze
to super

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też chodzę i mrużę ale wreszcie sezon na okularki

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



a jak ze schodzeniem tego samoopalacza? ja się boję tego słowa

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



zazdroszczę że Ci się tak długo utrzymuję ja muszę chodzić chociaż raz na 2 tygodnie na 10 minutek żeby przetrzymywać
dziś mi Tż powiedział ale ładnie jesteś opalona od razu tak promiennie wyglądasz

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



mądry ale spoko mój nie jest lepszy
mi nic nie schodzi płatami czy tam nie równo ale ja zawsze peeling robię przed nakładaniem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkleicie jeszcze raz ten kupon do Mohito?
wpisz mohito facebook a swoją drogą miałaś już nic nie kupować

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale fajne muszę sobie taką zafundować ale marzy mi się z rękawkiem 3/4

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



noo te 2 pierwsze są fajne i sensowne ceny mają
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:41   #4676
hypatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
poszukaj sobie zdjec Infatuated po L'oreal Islande swietnie wychodzi,wlasnie tak naturalnie [COLOR="Silver"]

wyszukalam i jestem zachwycona jeszcze poczytam opinie i jutro wybieram sie do rossmana dziekuje za pomoc
hypatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:43   #4677
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale fajne muszę sobie taką zafundować ale marzy mi się z rękawkiem 3/4
mi sie marzy taka z wiekszymi bufkami
i chce przedluzyc wloski znow,dzis przymierzylam swoje clipy i w dlugich wygladam sto razy lepiej

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez hypatia Pokaż wiadomość
wyszukalam i jestem zachwycona jeszcze poczytam opinie i jutro wybieram sie do rossmana dziekuje za pomoc
prosze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 18:51   #4678
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dokładnie!!! racja!!! ale jak to wszystko prawie made in china albo turkey
No tak..

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ktoś musi się pierwszy przywitac
titirurur


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
ja juz po pracy,nogi mi w dupe wchodzą,a jeszcze mnie czeka farbowanie kolezanki
dzieki laski za trzymanie kciuków,bylo dobrze
To ta co jej fryzjerka zrąbała? to teraz będziesz jej very own hairdresser ?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
tak mi sie offtopowo zachciało u Was napisać bo chyba moge juz zaliczac sie do blondynek na razie jestem jasna,ale trzymam na głowie palette C9, przeraził mnie ten niebieski trzymam na bardzo jasnych włosach, bo nie chcę mieć ciepłych zółtawych

a offtopowo - kurtkę sobie wściekle czerwoną kupiłam na wiosnę (zazwyczaj nosze sie na czarno)
Pokazuj I włoski i kurtałke Chętnie popatrzymy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też chodzę i mrużę ale wreszcie sezon na okularki

a jak ze schodzeniem tego samoopalacza? ja się boję tego słowa
No ale ja noszę korekcyjne to przecie nie założę sobie drugiej pary

A co do tego bronzera też się zastanawiałam; Snow pisała, że smaruje się nim raz w tygodniu - to to się nie zmywa po 1 prysznicu ?

Cytat:
Napisane przez mygetto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do sklepów weszła kolekcja Recitala Couture, która daje naturalne odcienie - mam takie pytanie czy orientujecie się czy jest to seria limitowana czy może na stałe kolorki zagoszczą w sklepach?
Pierwsze słyszę o czymś takim

Cytat:
Napisane przez hypatia Pokaż wiadomość
Witam.
Bardzo prosze o pomoc .... ech mam taka prace ze nie moge w tych wlosach normalnie egzystowac..

Zastanawiam się nad lorealem jednak nad 9.1 lub 7.1 coś z chłodnych odcieni, srednich blondow. Chociaz boje się zieleni.....
A co do fryzjerów to stanowczo odpada bylam juz u wielu i ten sam efekt - wlosy lekko rudawe, calkiem rudawe, kasztanowe...

Zalezy mi na chlodnym popielatym odcieniu.


[przepraszam ze tak zasmiecam forum jednak jutro musze cos z tymi wlosami zrobic ;<]
9.1 czy 7.1 ładnie zgaszą ten rudy.. Tylko ten 7 to już taki ciemnawy blond..




Dziewczynki zrobiłam foto kłaków

Oba w świetle łazienkowym bez lampy.
1- zobaczcie jak ten matrix się wypłukał - cały rudy wylazł spowrotem No i moje 1 cm odrosty
2 - założyłam clipki.. śmiesznie wtedy były za ciemne do tamtych włosów, a teraz są za jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31.03.11-1.jpg (103,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.03.11-2.jpg (49,5 KB, 40 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:00   #4679
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

To ta co jej fryzjerka zrąbała? to teraz będziesz jej very own hairdresser ?

Dziewczynki zrobiłam foto kłaków

Oba w świetle łazienkowym bez lampy.
1- zobaczcie jak ten matrix się wypłukał - cały rudy wylazł spowrotem No i moje 1 cm odrosty
2 - założyłam clipki.. śmiesznie wtedy były za ciemne do tamtych włosów, a teraz są za jasne
tak,tak,ale dzis nie przyszla
zaraz na wspólnej i ide z TŻtem na spacer do Tesco

u mnie na kompie masz zolte wlosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:02   #4680
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

U mnie na kompie to clipy są żólte Tego rudego odrostu nie widac a te normalne to taki sredni blondzik.

Ale kurde ja tez mam odrost jajcarski. 1cm rudego + 0,5 cm swojego
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.