Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 15:55   #2731
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Liliana_444 Pokaż wiadomość
300ms to wartość dla skóry opalonej więc nie dziwne że nie masz efektu. Dla naszej europejskiej urody stosuje się 100ms> Ale jeśli jesteś opalona to, żeby uniknąć poparzeń stosuje się wartość dla skór ciemniejszych. Jeszcze ważne są dżule (J) od 0 do 50 ma Light Sheer a nie wiem jak jest z LS Duet ale podejrzewam, że tak samo. Po trzecim zabiegu można zrobić większy odstęp czasu.
Trzeba pamiętać im ciemniejszy grubszy włos a jaśniejsza skóra tym lepszy efekt.
nie wiem jaka byla jednostka tego parametru ktory widzialam,ale na pewno nie jestem opalona,tak ze chyba naprawde juz daruje sobie wizyte w tym salonie i odczekam dluzej...
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:29   #2732
Liliana_444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
nie wiem jaka byla jednostka tego parametru ktory widzialam,ale na pewno nie jestem opalona,tak ze chyba naprawde juz daruje sobie wizyte w tym salonie i odczekam dluzej...
Skoro nie jesteś opalana/nie masz ciemnej karnacji to osoba wykonująca źle dobrała parametry. W takim razie masz rację żeby sobie darować- w tym gabinecie. Laser Light Sheer jest naprawdę skuteczny ale osoby źle wykonujące, nieumiejące dostosować parametrów niszczą opinię tak dobrego sprzętu. Pamiętaj żeby wybierać gabinety gdzie pracują osoby z długoletnim doświadczeniem, a nie te które po kilku miesiącach pracy uważają, że są specjalistkami w danym zabiegu. Takie osoby przez zbytnią ostrożność ustawiają bardzo słabe parametry. Spróbuj w innym, bardziej doświadczonym gabinecie a na pewno nie będziesz żałować
Liliana_444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:57   #2733
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Miałam zabiegi robione laserem Light Sheer Duet, dwa pierwsze mniejszą mocą, ostatni miałam napisane '300' na karcie.
A włosy w ogóle nie zauważylam żeby wypadały, co dzień muszę usuwać maszynką żeby mieć gładką skórę, czasem już mi się wydaje że jest ich mniej ale to zazwyczaj wtedy, kiedy mam krótszy odstęp w użyciu golarki (np. musiałam użyć drugi raz maszynki po południu bo od rana już zdążyły mi odrosnąć a gdzieś wychodzę, i wtedy na kolejny dzień rano jest ich jakby mniej).

W ogóle nie wiem czy pójdę na czwarty zabieg teraz bo mam we wtorek ale byłam w międzyczasie u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji i kwasem, na całej twarzy jest okej ale tam gdzie musiałam użyć maszynki mam strupki i chyba muszę sobie darować laser. Mam nadzieję że większa przerwa w zabiegu nie pogorszy sprawy...

A w międzyczasie zbadam sobie hormony bo już straciłam wiarę w ten laser.
Hormony możesz a nawet powinnaś zbadać dla własnego zdrowia ale powiem Ci, że nie słyszałam żeby komuś po 3 zabiegach nawet włoski nie wypadły. U mnie depilowany obszar "łysiał" już po 7-10 dniach, może do 2 tygodni całkowicie. Po kilku tygodniach odrastała kolejna partia włosów.
Spróbuj chociaż raz pójść do innego gabinetu, moim zdaniem po prostu tamte zabiegi były źle wykonane.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 13:30   #2734
anielapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar anielapawlowska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po drugim zabiegu, chodzę do salonu Fabryka Urody na Świętokrzyskiej, po pierwszym w ogóle nie widziałam efektów, teraz zauważyłam, że włoski odrastają wolniej i są dużo rzadsze. Myślę, że jestem na dobrej drodze, wybieram się jeszcze na dwa zabiegi, mam nadzieje, że to wystarczy.
anielapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 08:34   #2735
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Hormony możesz a nawet powinnaś zbadać dla własnego zdrowia ale powiem Ci, że nie słyszałam żeby komuś po 3 zabiegach nawet włoski nie wypadły. U mnie depilowany obszar "łysiał" już po 7-10 dniach, może do 2 tygodni całkowicie. Po kilku tygodniach odrastała kolejna partia włosów.
Spróbuj chociaż raz pójść do innego gabinetu, moim zdaniem po prostu tamte zabiegi były źle wykonane.

u mnie też LS duet w ogóle nie zadziałał! tzn. zadział, ale tylko dwa zabiegi, a po 3 od razu po kilku dniach wszystko odrosło i miałam wrażenie, że lepiej by było jakbym nie szła na trzeci zabieg…hormony miałam badane i były w normie
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:05   #2736
keffirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Melani123 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś salon mający laser Lightsheer (czytałam, że jest najlepszy) w Katowicach lub okolicach? Szukałam na forum ale nie znalazłam wielu w miarę aktualnych postów... Jedyne jakie udało mi się odnaleźć dotyczyły salonyu Elite Laser Spa i były pozytywne ale czy któraś z Was mogłaby to potwierdzić? Jestem z góry wdzięczna za każdą opinię

Jestem 2,5 tyg po 1 zabiegu w Elite Laser Spa w Katowicach i włoski same wypadają, narazie kolejnej fazy wzrostu nie widzę więc jestem bardzo zadowolona. Skóra ładnie się goiła po zabiegu. Obsługa bardzo sympatyczna, wydaje się że ma dużą wiedzę w temacie. A ceny są promocyjne teraz bo często widzę na grouponie oferty.

W Kato i okolicach najpopularniejsze są DeLux (Sosnowiec), EliteLaserSpa (Kato), ZiębaClinic (Kato), Dermed (Kato), z czego 2 pierwsze maja bardziej przystępne ceny. Z tego czytałam oba salony mają pozytywne opinie.
keffirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:15   #2737
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
u mnie też LS duet w ogóle nie zadziałał! tzn. zadział, ale tylko dwa zabiegi, a po 3 od razu po kilku dniach wszystko odrosło i miałam wrażenie, że lepiej by było jakbym nie szła na trzeci zabieg…hormony miałam badane i były w normie
Może ten trzeci zabieg był źle zrobiony? Za słaba moc? Jeśli odrosły po kilku dniach to znaczy, że laser nie dotarł do cebulek, nie zniszczył ich i włosy odrosły tak samo jak po goleniu.
Z Waszych doświadczeń wynika, że chyba dobrze by było sobie zapisywać jaką mocą wykonywane były poszczególne zabiegi.
Raz miałam tak, że babka nieprecyzyjnie zrobiła mi pachy, oczywiście okazało się to po kilku tygodniach jak ok. 80% włosów wyszła a część rosła normalnie. Akurat po miesiącu od tego zabiegu byłam na bikini, pokazałam to Pani doktor i kazała zrobić pachy jeszcze raz na ich koszt. Tylko to było ewidentne pominięcie niektórych obszarów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 20:16   #2738
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy zabiegi wykonuje Wam lekarz zawsze?
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 09:42   #2739
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Może ten trzeci zabieg był źle zrobiony? Za słaba moc? Jeśli odrosły po kilku dniach to znaczy, że laser nie dotarł do cebulek, nie zniszczył ich i włosy odrosły tak samo jak po goleniu.
Z Waszych doświadczeń wynika, że chyba dobrze by było sobie zapisywać jaką mocą wykonywane były poszczególne zabiegi.
Raz miałam tak, że babka nieprecyzyjnie zrobiła mi pachy, oczywiście okazało się to po kilku tygodniach jak ok. 80% włosów wyszła a część rosła normalnie. Akurat po miesiącu od tego zabiegu byłam na bikini, pokazałam to Pani doktor i kazała zrobić pachy jeszcze raz na ich koszt. Tylko to było ewidentne pominięcie niektórych obszarów.
pierwszy zabieg miałam na 14, a następne dwa na 15 - najwyższej mocy - kobitka mi nawet pokazywała na ekranie lasera
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:11   #2740
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
pierwszy zabieg miałam na 14, a następne dwa na 15 - najwyższej mocy - kobitka mi nawet pokazywała na ekranie lasera
Kurcze to nie wiem. Nie znam się na tym, nie zwracałam uwagi nawet jakimi miałam robione ale wiem, że gdyby po zabiegu włosy nawet nie wyszły to nie poszłabym do tego samego gabinetu więcej/ lub na ten sam sprzęt, może tak to ujmę. Wiesz, nie chce mi się wierzyć, że jesteś jakimś ewenementem na którym zabieg nie działa Gdybyś miała blond włosy lub opaloną skórę to ok, ale w tym wypadku spróbowałabym szczęścia w innym miejscu. Chociażby jeden raz żeby się przekonać ale to oczywiście Twoja decyzja.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Czy zabiegi wykonuje Wam lekarz zawsze?
Ani razu zabiegu nie wykonywała mi pani doktor. Za każdym razem przychodzi na konsultację przed rozpoczęciem zabiegu. Sprawdza efekty po poprzednim (czy po próbie laseru na początku), czy nie ma jakiś "pozostałości" że tak to ujmę, wypytuje czy byłam zadowolona, kiedy włoski powypadały, sprawdza jeszcze raz jaka moc była poprzednio użyta do poszczególnej partii ciała i ustala z panią, która wykonuje zabieg jakich parametrów użyć.
Potem w czasie zabiegu zachodzi sprawdzać jak wszystko przebiega no i po wszystkim siadamy i chwilę rozmawiamy, jeśli chcę mogę się wypytać o jakieś szczegóły.
Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi a zwłaszcza kontaktu z p. doktor tylko szkoda, że pracują tylko na LS, długo to trwa.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 16:02   #2741
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A gdzie chodzisz na laser? Ja tam gdzie byłam u siebie w mieście już więcej nie idę, dopiero jak niedługo będę w Warszawie to sobie zrobię, tylko muszę teraz znaleźć jakiś naprawdę dobry gabinet.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 11:31   #2742
Liliana_444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

14?? 15?? to bardzo słaba moc! Powinnaś mieć 30J a następne zabiegi 32J,34J. Tak przynajmniej jest na LS ET nie wiem jak na Duecie ale powinno być tak samo.
Liliana_444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 12:27   #2743
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
A gdzie chodzisz na laser? Ja tam gdzie byłam u siebie w mieście już więcej nie idę, dopiero jak niedługo będę w Warszawie to sobie zrobię, tylko muszę teraz znaleźć jakiś naprawdę dobry gabinet.
Do Warszawy mam jakieś 300 km więc chyba nie pomogę Dziewczyny może coś polecą?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Liliana_444 Pokaż wiadomość
14?? 15?? to bardzo słaba moc! Powinnaś mieć 30J a następne zabiegi 32J,34J. Tak przynajmniej jest na LS ET nie wiem jak na Duecie ale powinno być tak samo.
No nieźle Pracujesz na laserach? Kurcze przecież z tego wynika,że to połowa mocy. Możliwe, że osoba która wykonywała zabieg była taka niedouczona? Nie wiem jak to inaczej nazwać jeśli wykonała 3 zabiegi, które nie przynosiły rezultatu i nie wyciągnęła z tego wniosków.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 13:48   #2744
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Liliana_444 Pokaż wiadomość
14?? 15?? to bardzo słaba moc! Powinnaś mieć 30J a następne zabiegi 32J,34J. Tak przynajmniej jest na LS ET nie wiem jak na Duecie ale powinno być tak samo.
na duecie jest inaczej - 15 to najwyższa moc

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

[QUOTE=scrabble1;50226551]Kurcze to nie wiem. Nie znam się na tym, nie zwracałam uwagi nawet jakimi miałam robione ale wiem, że gdyby po zabiegu włosy nawet nie wyszły to nie poszłabym do tego samego gabinetu więcej/ lub na ten sam sprzęt, może tak to ujmę. Wiesz, nie chce mi się wierzyć, że jesteś jakimś ewenementem na którym zabieg nie działa Gdybyś miała blond włosy lub opaloną skórę to ok, ale w tym wypadku spróbowałabym szczęścia w innym miejscu. Chociażby jeden raz żeby się przekonać ale to oczywiście Twoja decyzja.[COLOR="Silver"]"

U mnie dwa pierwsze zabiegu dały extra efekty - 60-80% włosów już nie było i przez ten 3 zabieg miałam wrażenie, że to on spowodował, że wszystko odrosło - nie wiem jak to możliwe… mam mega jasną karnację i ciemne jak kruk włosy, więc jestem "idealna" do zabiegów laserowych
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 08:27   #2745
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=xox;50243634]na duecie jest inaczej - 15 to najwyższa moc

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kurcze to nie wiem. Nie znam się na tym, nie zwracałam uwagi nawet jakimi miałam robione ale wiem, że gdyby po zabiegu włosy nawet nie wyszły to nie poszłabym do tego samego gabinetu więcej/ lub na ten sam sprzęt, może tak to ujmę. Wiesz, nie chce mi się wierzyć, że jesteś jakimś ewenementem na którym zabieg nie działa Gdybyś miała blond włosy lub opaloną skórę to ok, ale w tym wypadku spróbowałabym szczęścia w innym miejscu. Chociażby jeden raz żeby się przekonać ale to oczywiście Twoja decyzja.[COLOR="Silver"]"

U mnie dwa pierwsze zabiegu dały extra efekty - 60-80% włosów już nie było i przez ten 3 zabieg miałam wrażenie, że to on spowodował, że wszystko odrosło - nie wiem jak to możliwe… mam mega jasną karnację i ciemne jak kruk włosy, więc jestem "idealna" do zabiegów laserowych
Jak dlugie mialas przerwy pomiedzy zabiegami?
Dwa lata temu skonczylam serię na łydki i uda. Na udach mialam 3 zabiegi zwykłym LS, a na lydkach 7 razy Duetem. Efekt na udach jest zdecydowanie lepszy. Gdybym miała powtarzać depilację to tylko zwykłym LS.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 12:32   #2746
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
U mnie dwa pierwsze zabiegu dały extra efekty - 60-80% włosów już nie było i przez ten 3 zabieg miałam wrażenie, że to on spowodował, że wszystko odrosło - nie wiem jak to możliwe… mam mega jasną karnację i ciemne jak kruk włosy, więc jestem "idealna" do zabiegów laserowych
Wydaje mi się, że raczej chodzi o fazy wzrostu, wiesz, że włosy są w różnych fazach dlatego jednym zabiegiem nie można ich wszystkich "dorwać", zabiegi trzeba powtarzać bo jedne cebulki zostały zniszczone a z innych dopiero rosną włosy.
Zrobiłaś sobie fotkę "przed" dla porównania? Tak najłatwiej ocenić czy są jakieś efekty.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

[QUOTE=Dorix;50250712]
Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość

Jak dlugie mialas przerwy pomiedzy zabiegami?
Dwa lata temu skonczylam serię na łydki i uda. Na udach mialam 3 zabiegi zwykłym LS, a na lydkach 7 razy Duetem. Efekt na udach jest zdecydowanie lepszy. Gdybym miała powtarzać depilację to tylko zwykłym LS.
Nie pamiętam dokładnie ale 6-8 tygodni na pewno (plus na poprawkach pach po miesiącu). Zawsze włosy wychodziły mi aż do ostatniego i długo trwało zanim pokazywały się nowe.
Chyba spróbuję raz Vectusem albo Duetem, ciekawa jestem jaka jest między nimi różnica.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:18   #2747
Liliana_444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Może nie niedouczona, ale słyszałam, że w niektórych gabienteach stosuje się takie praktyki, żeby klienci wykonali więcej zabiegów. Przeważnie jest to w większych miastach gdzie tak szybko zła opinia się nie rozniesie i nie trzeba zabiegać o klientów. Może być też tak, że osoba wykonująca nie ma dużeje praktyki i się boi użyć większej mocy.
Też może być to spowodowane tym,m że 16-20 J nie jest bolesne a 30 J jest już odczuwalne. Mówi się, że laser Light Sheer jest bezpolesny i rzeczywiście jak się ustawi słabszą moc to będzie mało odczuwalny ale efekt??? jak widać słaby. Moim zdaniem warto troszkę pocierpieć i mieć szybszy efekt i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

[QUOTE=Dorix;50250712]
Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
na duecie jest inaczej - 15 to najwyższa moc

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



Jak dlugie mialas przerwy pomiedzy zabiegami?
Dwa lata temu skonczylam serię na łydki i uda. Na udach mialam 3 zabiegi zwykłym LS, a na lydkach 7 razy Duetem. Efekt na udach jest zdecydowanie lepszy. Gdybym miała powtarzać depilację to tylko zwykłym LS.
Dużo jest opinii na temat Dueta, że przez to, że jest duża głowica jest niedokładny i dlatego więcej zabiegów trzeba wykonać. Może zabieg Duetem krótko trwa ale czy w takim razie warto?
Liliana_444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 21:32   #2748
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Liliana_444;5025408 0]Może nie niedouczona, ale słyszałam, że w niektórych gabienteach stosuje się takie praktyki, żeby klienci wykonali więcej zabiegów. Przeważnie jest to w większych miastach gdzie tak szybko zła opinia się nie rozniesie i nie trzeba zabiegać o klientów. Może być też tak, że osoba wykonująca nie ma dużeje praktyki i się boi użyć większej mocy.
Też może być to spowodowane tym,m że 16-20 J nie jest bolesne a 30 J jest już odczuwalne. Mówi się, że laser Light Sheer jest bezpolesny i rzeczywiście jak się ustawi słabszą moc to będzie mało odczuwalny ale efekt??? jak widać słaby. Moim zdaniem warto troszkę pocierpieć i mieć szybszy efekt i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość

Dużo jest opinii na temat Dueta, że przez to, że jest duża głowica jest niedokładny i dlatego więcej zabiegów trzeba wykonać. Może zabieg Duetem krótko trwa ale czy w takim razie warto?
Moim zdaniem lepiej robic zwykłym LS. Na lydkach w okolicach kostek i kolan byla w użyciu mała końcówka i tam pojawiły się pojedyncze włoski.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

[QUOTE=scrabble1;50252846]Wydaje mi się, że raczej chodzi o fazy wzrostu, wiesz, że włosy są w różnych fazach dlatego jednym zabiegiem nie można ich wszystkich "dorwać", zabiegi trzeba powtarzać bo jedne cebulki zostały zniszczone a z innych dopiero rosną włosy.
Zrobiłaś sobie fotkę "przed" dla porównania? Tak najłatwiej ocenić czy są jakieś efekty.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie ale 6-8 tygodni na pewno (plus na poprawkach pach po miesiącu). Zawsze włosy wychodziły mi aż do ostatniego i długo trwało zanim pokazywały się nowe.
Chyba spróbuję raz Vectusem albo Duetem, ciekawa jestem jaka jest między nimi różnica.
Może powinny byc dłuższe przerwy pomiędzy zabiegami. Ja robilam ok 10 tygodniowa przerwe. Na udach jeszcze dłuższą, bo włoski wolniej odrastaly.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:53   #2749
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Liliana_444 Pokaż wiadomość
Może nie niedouczona, ale słyszałam, że w niektórych gabienteach stosuje się takie praktyki, żeby klienci wykonali więcej zabiegów. Przeważnie jest to w większych miastach gdzie tak szybko zła opinia się nie rozniesie i nie trzeba zabiegać o klientów. Może być też tak, że osoba wykonująca nie ma dużeje praktyki i się boi użyć większej mocy.
Też może być to spowodowane tym,m że 16-20 J nie jest bolesne a 30 J jest już odczuwalne. Mówi się, że laser Light Sheer jest bezpolesny i rzeczywiście jak się ustawi słabszą moc to będzie mało odczuwalny ale efekt??? jak widać słaby. Moim zdaniem warto troszkę pocierpieć i mieć szybszy efekt i zaoszczędzić trochę pieniędzy.[COLOR="Silver"]
Bezbolesne to tylko w nieczułych miejscach jak np. nogi . Inaczej boli jak diabli Pachy i bikini, nie oszukujmy się, moim zdaniem muszą boleć (przynajmniej na laserach typu LS bez chłodzenia i takich bajerów). Z drugiej strony nogi miałam robione na większej mocy i przysypiałam podczas zabiegu, nie czułam nawet dyskomfortu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 17:34   #2750
PaulaJurecka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny .
Mam pytanie, gdzie w Krakowie polecacie gabinet w którym mogę zrobić depilacje laserem? Zależy mi na efekcie , cena nie ma większego znaczenia.
Dziekuje
PaulaJurecka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:00   #2751
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy chodzi ktos na lasery do Estetimed w W-wie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:24   #2752
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chciałabym zapytać o laser Elos. Widziałam dosłownie kilka postów na ten temat i wiem z grubsza o co chodzi, ale brakuje mi informacji o skuteczności zabiegu w dłuższym horyzoncie czasowym.

Przypomnę tylko, że dodatkową wartością tego typu lasera ma być wyższa niż w przypadku innych urządzeń skuteczność w usuwaniu jasnego owłosienia.

Czy ktoś miał zabiegi wykonane tym laserem i może podzielić się wrażeniami odnośnie skuteczności ?
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 14:58   #2753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dzisiaj drugi raz na Vectusie w DG. Drugi raz robiłam wasik - moc wyższa - 38 wiec bolało bardziej, ale krótko wiec da sie przezyc.
Robiłam też 3 raz łydki. Mam nadzieję, zę ostatni.

Za 8 tygodni wąsik 3 sesja i zaczynam chyba uda pierwszy raz, bo miałam dzisiaj próbe Vestusem robioną i nie ma przeciwskazan, zadnego poparzenia, czyz zaczerwienienia, a na LS miałam poparzenie/ podraznienie.
Tylko ta cena - 3 stówki za uda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 00:21   #2754
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, mam pytanie, byłam 2 tygodnie temu na mojej pierwszej depilacji pach, jednak póki co bardzo mało mi tych włosów wypadło ( a może w ogóle?) , czy to normalne? byłam na LS, zabieg praktycznie nie bolał, może miałam dobraną za słabą moc - mam jasną skórę i ciemne włoski.
Z góry dziekuję za odpowiedź
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 16:10   #2755
gosia9066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ból ogromny, ale polecam.
gosia9066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 01:29   #2756
Uradowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ponawiam pytanie...
Czy to Body Care Clinic w Katowicach ktoś wypróbował?
Uradowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 09:54   #2757
Iwonka1928
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, byłam 2 tygodnie temu na mojej pierwszej depilacji pach, jednak póki co bardzo mało mi tych włosów wypadło ( a może w ogóle?) , czy to normalne? byłam na LS, zabieg praktycznie nie bolał, może miałam dobraną za słabą moc - mam jasną skórę i ciemne włoski.
Z góry dziekuję za odpowiedź
ja miałam w poniedziałek zabieg na uda, włosy rosną normalnie, wypadną w ciągu dwóch tygodni, to całkiem normalne. nigdy tak nie jest że wypadają natychmiast po zabiegu. Mam do rozdania zniżki 20 % na depilację w salonach laserdelux (sieć salonów w całej Polsce), wtedy depilacja jednej partii wyjdzie 159 zł, to tanio naprzeciw innych salonów. kontakt dla zainteresowanych iwonaaa12345@wp.pl
Iwonka1928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 17:22   #2758
Iwonka1928
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mają salon tylko w kielcach?
Iwonka1928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 05:45   #2759
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej, mam do Was pytanie o depilację laserową łydek - jak myślicie w ilu sesjach maksymalnie można się zmieścić by pozbyć się owłosienia?

za każdą odpowiedź będę wdzięczna jestem ciekawa Waszych wrażeń (szczególnie chodzi mi o łydki)
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 17:06   #2760
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malinowy12 Pokaż wiadomość
ja bylam pod krakowem, w gabinecie https://www.facebook.com/beautypartn...zny?sk=reviews

wzielam na razie 8 zabiegow na bikini i wlosow nie mam w 80 % wiec polecam!!!!
cena za bikini 99 zł
wlascicielka mila, usmiechnieta, ofromna wiedza, cena smiesznie niska
Nie dziwię się, że cena tak niska, skoro to nie laser, tylko IPL. Szkoda czasu i pieniędzy.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
hej, mam do Was pytanie o depilację laserową łydek - jak myślicie w ilu sesjach maksymalnie można się zmieścić by pozbyć się owłosienia?

za każdą odpowiedź będę wdzięczna jestem ciekawa Waszych wrażeń (szczególnie chodzi mi o łydki)
To bardzo indywidualne. Niektórym wystarczają 4 zabiegi, innym 6, a nawet więcej.

Ja miałam już 5 zabiegów (5 kilka dni temu), ale po tych 4 nie widzę prawie żadnych efektów mimo, że zawsze robiłam laserem diodowym, no i mam ciemne włoski i jasną skórę. A np. na bikini efekty po 3 razach są bardzo fajne.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.