Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 21:01   #1
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37

Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)


Witajcie dziewczyny!Potrzebuje jakiejs odmiany,z cieciem nie poszaleje bo mam wlosy sciete na boba ale mam ochote na kolor,nie wiem co robic bo moj fryzjer mi odradza bo mowi ze naturalne kolory sa w modzie...no i racja ale ja mam dosc tej nudy...ogolnie cenie sobie naturalnosc ale potrzebuje metamorfozy i waszej pomocy!Chetnie tez wyslucham rad odnosnie makijazu bo jak widac na zdjeciach uzywam tylko korektora pod oczy i na gorna powieke poniewaz zadko maluje sie cieniami a jesli jej nie pomaluje korektorem wyglada jak zolta,tuszu,blyszczyka i to na tyle...nie lubie grubej tapety ale bardzo podobaja mi sie makijaze podkreslajace oczy w kolorze sliwki lub granatu z szaroscia lub calkiem jasne naturalne....nadmienie tylko ze mam dwie lewe rece do malowania sie i nawet brwi nie umiem sobie wyregulowacwstyd wiem...pomozcie ps.dorzucilam fotke z dluzszymi wloskami moze by znowu zapuszczac?jestem ciekawa waszych opinii drogie doswiadczone wizazanki
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:08   #2
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Na pierwszej fotce wygladasz mega dobrzeJeśli chodzi o fryzurke i kolor.Ja może bym zrobila cieplutki brazik ala karmelMyślę, że bedziesz wygladac super!
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:52   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Cytat:
Napisane przez martynika26 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!Potrzebuje jakiejs odmiany,z cieciem nie poszaleje bo mam wlosy sciete na boba ale mam ochote na kolor,nie wiem co robic bo moj fryzjer mi odradza bo mowi ze naturalne kolory sa w modzie...no i racja ale ja mam dosc tej nudy...ogolnie cenie sobie naturalnosc ale potrzebuje metamorfozy i waszej pomocy!Chetnie tez wyslucham rad odnosnie makijazu bo jak widac na zdjeciach uzywam tylko korektora pod oczy i na gorna powieke poniewaz zadko maluje sie cieniami a jesli jej nie pomaluje korektorem wyglada jak zolta,tuszu,blyszczyka i to na tyle...nie lubie grubej tapety ale bardzo podobaja mi sie makijaze podkreslajace oczy w kolorze sliwki lub granatu z szaroscia lub calkiem jasne naturalne....nadmienie tylko ze mam dwie lewe rece do malowania sie i nawet brwi nie umiem sobie wyregulowacwstyd wiem...pomozcie ps.dorzucilam fotke z dluzszymi wloskami moze by znowu zapuszczac?jestem ciekawa waszych opinii drogie doswiadczone wizazanki
Pierwsza fryzura rewelacyjna w drugiej wyglądasz pospolicie a na trzecim zdjęciu jakbyś garnek na głowę założyła Co do koloru to brąz ale może z jakimiś słonecznymi (na przekór ziemie) refleksami?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:53   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

W tej prostej grzywce z długimi włosami wyglądasz okropnie Podoba mi się 1 fryzurka z krótszymi włoskami.
Co do brwi - idź do kosmetyczki
Popracowałabym nad makijażem gdzieś spokojnie w domu.. Praktyka czyni mistrza. Jakieś cienie w kolorze fioletu,oliwki, brązu bym proponowała. Jak raz nie wyjdzie,dwa czy trzy - nie zrażaj się.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-02 o 21:58
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:06   #5
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Wink Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Dziekuje Wam dziewczynki za wszytskie opinie.....co do tej trzeciej fryzurki to rzeczywiscie nie wyglada ona dobrze ale na jej usprawiedliwienie moge powiedziec ze grzywka juz byla wtedy mega odrosnieta i wloski tez na dlugosci ciut wiec stracila swoja pierwotna forme i wszytsko wygladalo ciezko....wogole podobno wygladam najlepiej bez grzywki z dlugimi wlosami ale same ocencie dodam dwie foteczki co prawda mialam wtedy jakies 18lat a teraz 24 ale mysle ze buzia az tak mi sie nie zmienila...dalej mi daja 19-20lat ludzie hehe!Wiecie ja to mam ochote na taki wsciekle czerowny- rudy,normalnie chodzi to za mna,ciekawi mnie nawet blond ale boje sie pozniejszych efektow i zniszczonych wlosow....a moze ktoras z Was dziewczyny ma zdolnosci magiczne w photo shopie i uczynilaby mnie ruda,blond,carmelowa odmieniona kobietka...ciekawi mnie jaki bylby efektCo do makijazu to ja mam lewe rece,nigdy nie mialam takich zdolnosci...niestety a co cwiczen troszke dokucza mi brak czasu przy dwoch niesfornych syneczkach hehhe najgorzej u mnie z tymi kreskami na powiekach ktore tak pieknie podkreslaja oczy ale mi nie wychodza,jakis koslawcow narobie zawsze i zmywam pozniej wkurzona..buuu :/
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:20   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

w krótkim ciemnym bobie najlepiej - kobieco, pięknie ci modeluje buzie ta fryzurka - robi się taka totalnie proporcjonalna i pociagajaca, poza tym pieknie eksponuje oczy

zostan przy bobie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:33   #7
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1259864846
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Dziewczyny taka przerobke w photo shopie zrobila mi kaska222 co wy na to?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

pod tym linkiem bedzie lepiej widac bo tak tylko malutkie ikonki widac

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157778&page=140

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

eyo dziekuje za wszytskie milusie slowa jak narazie widze bob u mnie kroluje heheh

Dziewczyny nadal Was bardzo prosze o porady...wybieram sie do fryzjera ujazmic ta odrosnieta szope

Dziewczyny a co sadziecie o takiej fryzurce pasowaloby do mnie cos takiego...nie pytam juz o kolor a o forme sama

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-04 o 11:04 Powód: post pod postem
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 11:06   #8
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Moze lepiej tak https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4172

Mi osobiście podobasz się tu.. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1259864846
A ciecie hmm..

Cytat:
Dziewczyny a co sadziecie o takiej fryzurce pasowaloby do mnie cos takiego...nie pytam juz o kolor a o forme sama
Raczej by nie pasowało.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:22   #9
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

hmmm szkoda bo bardzo mi sie podoba ta fryzurka.....a co sadziecie o czyms takim?a co do rudego to owszem podobami sie ale nie taki rdzawy tylko taki konkretnie czerwony....ps.w tej drugiej frzyurce podoba mi sie kolorek,co sadzicie?
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:53   #10
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Question Długie włosy i co dalej...????

Dziewczyny bardzo potrzebuje Waszej pomocy i moze jesli ktos ma magiczne zdolnosci przerobki w fotoshopie...ale od poczatku!Od roku zapuszczam wlosy z krotkiego boba,czulam sie w nim fajnie i kobieco ale brakowalo mi mozliwosci spiecia wlosow w upalny dzien wiec zapuscilam!Od roku moich wlosow nie tknal fryzjer i niestety to adekwatnie widac,w dodatku zauwazylam ze mam mnostwo odstajacych kazda w inna strone koncowek!Czas nadac temu czemus na mojej glowie jakas forme,wiec mysle o jakims cieniowaniu!Na dole dodam swoje fotki i fotke fryzurki ktora bardzo mi sie podoba(forma i kolor)czy mozecie mi doradzic czy bedzie mi w niej dobrze,a moze macie jakas inna propozycje....nie chce scinac wlosow za duzo z dlugosci chodzi mi tylko o nadanie im formy!Bede wdzieczna za kazda podpowiedz i sugestie oraz jesli ktoras z was potrafi jakas przerobke w potoshopieBardzo,b ardzo z gory DZIEKUJE
1 zdj.w krotkim bobie
2,3,4 zdj. dzisiejsze
5zdj. fryzurka ktora mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11_[800x600].jpg (22,0 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05416aaaa.jpg (70,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05414aaaaaa.jpg (93,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05423.jpg (99,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_526381[1].jpg (41,6 KB, 129 załadowań)
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 02:16   #11
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

Śmiało będzie ci pasować ta fryzura

I no faktycznie widać że trochę włoski zaniedbane, a odstają ponieważ nie są dostatecznie nawilżone i pewnie nie były podcinane ]:-> a jak się chce zapuszczać to niestety , trzeba podcinać, bo inaczej to jeden włosek wygląda jak widły

a i ślicznie było ci w krótkich włosach ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 08:40   #12
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

świetny bob! zdjęcia troszkę poruszone i oświetlenie słabe, jak masz możliwość zrobić w dziennym świetle to łatwiej będzie pokombinować
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:40   #13
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

hmm..no przyznam,ze zdecydowanie lepiej Ci w krótkim bobie
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:46   #14
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
świetny bob! zdjęcia troszkę poruszone i oświetlenie słabe, jak masz możliwość zrobić w dziennym świetle to łatwiej będzie pokombinować
Milk zamieszczam pare fotek w dziennym swietle,we wlosach rozpuszczonych i zwiazanych mam nadzieje ze ktores sie nada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05435.jpg (78,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05436.jpg (85,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05441.jpg (64,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05446.jpg (58,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05447.jpg (57,6 KB, 45 załadowań)
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:50   #15
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

Dziewczynki dziekuje za wszystkie mile komplementy odnosnie wloskow scietych na boba Tak jak juz mowilam fajnie sie w nim czulam ale nie chce wracac do tej fryzury,chce zostac na razie przy dlugich wlosach bo wkoncu nie moze pojsc na marne rok zapuszczania heheh a tak serio to poprostu bob juz mi sie znudzil a lubie miec dlugie wlosy potrzebuje tylko nadac im odpowiednia forme i stad prosba do was
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:42   #16
bladziaaa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Długie włosy i co dalej...????

myśle że ta 5 to dobra propozycja dla ciebie, nada twoim włoskom trochę objętości bo są ciut oklapłe i też powinnaś mieć chyba taka lekka dłuższa grzywke jak ta dziewczyna na zdjęciu,ale to tylko moja opinia . pozdr
bladziaaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 22:04   #17
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Question Dot.: Długie włosy i co dalej...????

Cytat:
Napisane przez bladziaaa1989 Pokaż wiadomość
myśle że ta 5 to dobra propozycja dla ciebie, nada twoim włoskom trochę objętości bo są ciut oklapłe i też powinnaś mieć chyba taka lekka dłuższa grzywke jak ta dziewczyna na zdjęciu,ale to tylko moja opinia . pozdr
Powiem Ci ze wlasnie myslalam dokladnie o tym samym zeby grzywke zostawic dluzsza i moze nie cieniowac tak bardzo na dlugosci zeby dalo sie je zwiazac w kucyk

Dziewczyny mam nadzieje ze watek nie umrze i ze ktos ma jeszcze wizje jakiejs fajnej fryzurki w ktorej bym korzystnie wygladala....
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:01   #18
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Thumbs down Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Tak wlasnie myslalam ze po polaczeniu starego watku z nowym niczyjej rady juz nie otrzymam...wielkie dzieki dla moderatora za laczenie nie aktualnych watkow z aktualnymi...szkoda ze nie takiego z przed 5lat..
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 23:09   #19
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

A ja myślę,że jaśniejszy kolor stonowałby Twoją twardą urodę a uroku dodałaby jednak grzywka ale nie w lini prostej tylko lekko ściągniętej w dół,przedziałek nie asymetryczny. Przy tak cienkich włosach musi być grzywka by nie wyglądać na zaniedbaną,ścieniowac delikatnie z pazurkami po bokach. Innej fryzury dla Ciebie nie widze oprócz krótszej do której obecnie masz awersje.
Pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 10:20   #20
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Ścicznie ci w tym bobie było
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:36   #21
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Ścicznie ci w tym bobie było
Dziekuje bardzo ale serio dziewczyny ten bob to mi sie juz po nocach sni heheh
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:31   #22
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Question Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

Dziewczyny nadal prosze was bardzo o zdjecia fryzurek lub linki do pasujacych wg. Was do mnie fryzur...w poniedzialek mam zamiar isc do fryzjera wiec nie zostalo mi tak duzo czasu...licze na wasza dalsza pomoc
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:35   #23
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Rudy blond a moze nadal braz...cos sie zmienic musi...pomozcie :)

up
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.