Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 16:13   #1561
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
Skończyłam wczoraj pełne opakowanie TonyMoly Intense Care Dual Effect sleeping pack i muszę powiedzieć że jestem naprawdę zachwycona efektami. Nawilża i rozjaśnia świeże przebarwienia jakich się nabawiłam po krostkach a już się martwiuolam, że mi zostaną Jak skończę to co mi jeszcze pozostawałona zawsze to napewno odkupię. muszę zrobić wogóle jakąś liste zakupów koreańskich
Ty nic nie wiesz Nie było Cię przy produkcji tego kosmetyku, pewnie uroiło Ci się że nawilża i rozjaśnia-taka autosugestia po przeczytaniu opisu. My nic nie wiemyNie wiemy nawet jak demakijaż zrobić "Zakładamy" na skórę truciznę bez technologii Pojechały też po agath.blog

http://www.youtube.com/watch?v=2kINrOC05Lk
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 16:26   #1562
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ty nic nie wiesz Nie było Cię przy produkcji tego kosmetyku, pewnie uroiło Ci się że nawilża i rozjaśnia-taka autosugestia po przeczytaniu opisu. My nic nie wiemyNie wiemy nawet jak demakijaż zrobić "Zakładamy" na skórę truciznę bez technologii Pojechały też po agath.blog

http://www.youtube.com/watch?v=2kINrOC05Lk
Ale o co im chodzi? Po co one o tym mówią? Mają jakąś misję? Ja ma wolną wolę, mogę kupować wszystko, co mi się żywnie podoba
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 17:30   #1563
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ty nic nie wiesz Nie było Cię przy produkcji tego kosmetyku, pewnie uroiło Ci się że nawilża i rozjaśnia-taka autosugestia po przeczytaniu opisu. My nic nie wiemyNie wiemy nawet jak demakijaż zrobić "Zakładamy" na skórę truciznę bez technologii Pojechały też po agath.blog

http://www.youtube.com/watch?v=2kINrOC05Lk
kurcze mówisz? to pewnie tak jest, uroiłam sobie dobroczynne działanie na skórę.. boże jak one mogły tak brutalnie mnie sprowadzić na ziemie... jak mi powiedzą jeszcze ze mikolaj nie istnieje to pojde sie rzuce z wodospadu...

zaczełam słuchac tego czegoś przez pierwsze 5 min i wyłączyłam wydaje mi sie ze ktos po nich w komentarzech wczesniejszych filmow jechal wiec one w odwecie robia z ludzi debili pamietam ze obejrzałam ze 3 filmy na poczatku ich youtubowej działalnosci, pokazywaly wory, doslownie wory koreanskich kosmetykow za ktorymi pialy z zachwytu tak ze nie dalo sie ogladac..
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2014-05-13 o 17:35
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 18:08   #1564
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Omg, jak ich słucham to nie wiem czy to przekupy z targu handlujące pomidorami które coś tam przeczytały o kosmetykach azjatyckich i teraz udają mądre (ale im to nie wychodzi, chlip chlip) czy jakaś sekta religijna - '' Wy nie znacie prawdy!''
Ja tam się cieszę, że w kosmetykach nie ma technologii, jakbym znalazła chip NFC w kremie to bym się zdziwiła ( tak ironie rzecz ujmując ).
Ciekawe po co robią takie filmiki, płaci im ktoś za te bzdury? Bo fanów to nie znajdą . Nic konkretnego też nie przekazują, tylko jakieś populistyczne wypłuczyny.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 18:38   #1565
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Omg, jak ich słucham to nie wiem czy to przekupy z targu handlujące pomidorami które coś tam przeczytały o kosmetykach azjatyckich i teraz udają mądre (ale im to nie wychodzi, chlip chlip) czy jakaś sekta religijna - '' Wy nie znacie prawdy!''
Ja tam się cieszę, że w kosmetykach nie ma technologii, jakbym znalazła chip NFC w kremie to bym się zdziwiła ( tak ironie rzecz ujmując ).
Ciekawe po co robią takie filmiki, płaci im ktoś za te bzdury? Bo fanów to nie znajdą . Nic konkretnego też nie przekazują, tylko jakieś populistyczne wypłuczyny.
zaznaczony tekst kojarzy mi sie z grą o tron ty nic nie wiesz Jonie Snow
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 18:55   #1566
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
najchętniej to pełnowymiarowe, ale próbki też byłyby ok
Ja mam Precious Mineral BB cream z Etude House. Pełnowymiarowe opakowanie. Kolor N02 kilka razy maźnęłam. Teoretycznie jest to najjaśniejszy kolor ale dla mnie niestety za ciemny
Jak jesteś jakkolwiek zainteresowana to priv


Jak nie, to cóż, może go zjem....W końcu ślimaki się je. A ślimaki się rozhuczały w Korei i są tam masowo produkowane... A potem wkładane w te koreańskie kosmetyki. Razem z muszlami. Chyba, że pomrów... to wtedy bez muszli, bo muszli nie ma A potem zrobią mi się liszaje...od tych ślimaków....bo mają tyle kolagenu :x

Po dziesięciu minutach słuchania tego piełdolelenia wymiękam
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 19:05   #1567
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
zaznaczony tekst kojarzy mi sie z grą o tron ty nic nie wiesz Jonie Snow

najpierw były teksty :szałowe, hit hitów, boskie, rewelacja (najlepsze że bez testowania kosmetyku bo mówiły to patrząc tylko na słitaśne opakowania) itp. Teraz 4-ty już filmik z tematem przewodnim ONI NIC NIE WIEDZĄ Ciekawe jak długa ta seria będzie
kręcą to chyba dla rozgłosu na YT i w blogosferze

na marginesie moja cera ma się bardzo dobrze po koreańczykach, chociaż cholera wie co w niej w głębi siedzi, jakie zło się czai

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość

Po dziesięciu minutach słuchania tego piełdolelenia wymiękam
ja przewijam ale wciąż to samo mówią
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 20:28   #1568
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

ja przewijam ale wciąż to samo mówią
No dokladnie..... ja chwilke posluchalam tego piania na wysokich tonach ale sie nie dalo zniesc Ja mysle, ze te panie postanowily zrobic cos w mysl zasady "niewazne, jak o tobie mowia, byle mowili", narobic wokol siebie szumu i zyskac wieksza ilosc wejsc. Zenua
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:49   #1569
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

na marginesie moja cera ma się bardzo dobrze po koreańczykach, chociaż cholera wie co w niej w głębi siedzi, jakie zło się czai:
lepiej sprawdz czy przypadkiem na zielono w nocy nie promieniujesz po tych mazidłach koreanskich których my tak mało inteligentne używamy



---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja mam Precious Mineral BB cream z Etude House. Pełnowymiarowe opakowanie. Kolor N02 kilka razy maźnęłam. Teoretycznie jest to najjaśniejszy kolor ale dla mnie niestety za ciemny
Jak jesteś jakkolwiek zainteresowana to priv


Jak nie, to cóż, może go zjem....W końcu ślimaki się je. A ślimaki się rozhuczały w Korei i są tam masowo produkowane... A potem wkładane w te koreańskie kosmetyki. Razem z muszlami. Chyba, że pomrów... to wtedy bez muszli, bo muszli nie ma A potem zrobią mi się liszaje...od tych ślimaków....bo mają tyle kolagenu :x

Po dziesięciu minutach słuchania tego piełdolelenia wymiękam
ta składnia ten ton a przede wszystkim ta wiedza wrecz poraża wiec powiedz jakim cudem nie mogłas obejrzec do konca... tyle informacji ratujacych zycie a ty wylaczasz?? shame on you
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2014-05-13 o 20:51
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 22:46   #1570
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Panie, jak na takie wielkie "uczone" co to badania robią w Tokio, mają bardzo ubogi zasób słownictwa, na dodatek ewidentnie czytają całą treść z kartek
(ocena na podstawie jednego filmiku-więcej nie zniosłam.)
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 23:44   #1571
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chiao, a jak Twoja skóra? Ja już swoją doprowadziłam do stanu normalności, dużo ją nawilżam i znacznie zredukowałam ilość kosmetyków. Nie testuję już wszystkiego, co mi wpadnie w łapki
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 00:32   #1572
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy panie od "badań" wymieniły w którymś z filmów o jakie szkodliwe składniki im chodzi? Próbowałam oglądać, ale ciężko się słucha

Czasami czytam ogłoszenia koreańskich i japońskich instytucji o wycofywanych kosmetykach, w których wykryto szkodliwe substancje lub poziom któregoś ze składnika wykraczał poza normę, ale kosmetyki popularnych firm tam się nie pojawiają.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 03:51   #1573
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Czy panie od "badań" wymieniły w którymś z filmów o jakie szkodliwe składniki im chodzi? Próbowałam oglądać, ale ciężko się słucha

Czasami czytam ogłoszenia koreańskich i japońskich instytucji o wycofywanych kosmetykach, w których wykryto szkodliwe substancje lub poziom któregoś ze składnika wykraczał poza normę, ale kosmetyki popularnych firm tam się nie pojawiają.
Obejrzałam kilka filmików tych pań i chyba nigdzie nie wspominały o konkretnych składnikach. Cały czas te same gadanie ze my nic nie wiemy, a one takie doinformowane.
Ja w to wcale nie wierzę, szukają taniej sensacji. Najpierw jak szalone chwaliły azjatyckie kosmetyki, a jak nie udało się zrobić jutubowej kariery to zaczęły odstawiac cyrki włącznie z usunięciem swoich wszystkich pozytywnych recenzji na temat azjatyckich kosmetyków

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 08:17   #1574
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

tylko czekałam na komentarze tutaj
wpadłam kiedyś niechcący na ich kanał. ..obejrzałam jak debil chyba wszystkie filmiki pt" koreańskie śmiercionośne kosmetyki". Na początku się przejęłam i czekałam na te ich fakty..i czekałam, i czekałam.... i oczy miałam coraz większe...i coraz większe...i uśmiałam jak norka, naprawdę się cudownie to ogląda! czekam z niecierpliwością na kolejne filmiki!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:49   #1575
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

oj tam oj tam.. jak będziemy robic w domu po tych kosmetykach za lampki to na prądzie zaoszczedzimy a tak na popwaznie opinie tych pan to dla mnie totalne dno, zadnych informacji popartych prawdziwymi badaniami tylko oparcie kariery youtubowej na straszeniu. nawet nie sa w stanie sie juz pokazac tylko wgrywaja audio
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 11:46   #1576
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
oj tam oj tam.. jak będziemy robic w domu po tych kosmetykach za lampki to na prądzie zaoszczedzimy a tak na popwaznie opinie tych pan to dla mnie totalne dno, zadnych informacji popartych prawdziwymi badaniami tylko oparcie kariery youtubowej na straszeniu. nawet nie sa w stanie sie juz pokazac tylko wgrywaja audio
innym blogerkom zarzucają zero info, bo tylko składy podają i opisują wrażenia po używaniu. Same nawet chyba na składy nie patrzą-wystarczy przejrzeć parę ich wypocin Po co w ogóle mają ten kanał? Natrafiłam na niego dawno temu jeszcze jak o koreańskich bb i cc kremach gadały. Myślałam że zarzucą swatchami, recenzjami,efektem before/after w przypadku make upu jak robią to inne you tubowiczki czy blogerki a tu nic- tylko pokazywanie sweet opakowań Rozwalił mnie też filmik o japońskim Max Factorze- bez kupienia i przetestowaniu od razu stwierdziły że na pewno jest lepszy od zachodniego MF. Pełen profesjonalizm:cool : Ta młodsza to chyba japońskiego nie zna, bo w drogerii zawsze ta starsza(jej mama?) mówiła jej co hostessy mówią.

Zastanawiam się co będzie lepsze dla bardzo przetłuszczającej się skóry ale żeby jednocześnie stosowane codziennie nie wysuszyło: to mleczko z Misshy all around coś tam polecane tutaj czy może Biore Aqua Rich watery essence. Zwykłe Biore milk miałam i super matujące było i robiło bazę pod makijaż ale cholender na dłuższą metę podsuszało.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 14:54   #1577
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Obejrzałam kilka filmików tych pań i chyba nigdzie nie wspominały o konkretnych składnikach. Cały czas te same gadanie ze my nic nie wiemy, a one takie doinformowane.
Dokładnie, czekałam na jakieś konkretne informacje, wyniki badań, a wyszło takie lanie wody przez 30 minut, jakbym jakiejś sekty słuchała mówiącej o "jedynej prawdzie" i "wybrańcach" którym dane było tę prawdę poznać
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:04   #1578
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Chiao, a jak Twoja skóra? Ja już swoją doprowadziłam do stanu normalności, dużo ją nawilżam i znacznie zredukowałam ilość kosmetyków. Nie testuję już wszystkiego, co mi wpadnie w łapki
Tak? To się cieszę
Moja skóra - już lepiej, winnym okazał się mój aktualny tonik japoński -_- Ale powieki dalej troszkę puchną, nawet jak nic nie nakładam, już sama nie wiem co z tym robić....
W każdym razie dobiega końca mój miesiąc detoksu Jedynie stosowałam krem pod oczy na dzień, czasem też na noc, i serum it's skin z wit.C. I chyba to zrobiło dobrze skórze bo się uspokoiła i wygląda nieźle - tyle, że zaskórniki wróciły >< Testowanie wszystkiego, jak leci, to nie jest dobry pomysł bo cera szaleje.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-05-14 o 16:06
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 17:06   #1579
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja tez czekałam na dokładne info i sie nie doczekałam. Ani marek ble ani marek cacy

Dla mnie juz dawno one wydały sie dziwne, bo jak mozna po pomizianiu sie testerem w sklepie ale lepiej po jego opakowaniu stwierdzic ze ten japoński odpowiednik firmy globalnej jest dużo, dużo lepszy


Uparły sie ze wszytkie korańce ble japońskie cacy.. Szkoda ze polskich nie przebadały bo to dopiero badziewie by było (zapewne)
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 17:19   #1580
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak? To się cieszę
Moja skóra - już lepiej, winnym okazał się mój aktualny tonik japoński -_- Ale powieki dalej troszkę puchną, nawet jak nic nie nakładam, już sama nie wiem co z tym robić....
W każdym razie dobiega końca mój miesiąc detoksu Jedynie stosowałam krem pod oczy na dzień, czasem też na noc, i serum it's skin z wit.C. I chyba to zrobiło dobrze skórze bo się uspokoiła i wygląda nieźle - tyle, że zaskórniki wróciły >< Testowanie wszystkiego, jak leci, to nie jest dobry pomysł bo cera szaleje.
Mnie nieraz na taką opuchliznę pomagało wapno, ale nie wiem czy w takim przypadku coś zdziała?

Zaskórniki to i moja zmora, ale na mnie żadne kosmetyki nie działają. Ratuję się mikrodermabrazją albo peelingiem kawitacyjnym u kosmetyczki i dzięki temu twarz wygląda nieźle. Teraz szukam jakiegoś fajnego serum przeciwzmarszczkowego, bo ślimak już mi się znudził.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:13   #1581
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie nieraz na taką opuchliznę pomagało wapno, ale nie wiem czy w takim przypadku coś zdziała?

Zaskórniki to i moja zmora, ale na mnie żadne kosmetyki nie działają. Ratuję się mikrodermabrazją albo peelingiem kawitacyjnym u kosmetyczki i dzięki temu twarz wygląda nieźle. Teraz szukam jakiegoś fajnego serum przeciwzmarszczkowego, bo ślimak już mi się znudził.
Mi na różnego rodzaju uczulenia też pomaga wapno więc można spróbować Polecam też chłodne okłady z naparu z korzenia żywokostu i żel szałwiowy z Ziaji- jedyna obok blokera rzecz z Ziaji która mnie nie uczula i dosyć fajnie działa na takie skłonne do podrażnień podpuchnięte po nocy oczy

A miałaś ślimaka z The Skin House?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:30   #1582
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Obejrzałam kilka filmików tych pań i chyba nigdzie nie wspominały o konkretnych składnikach. Cały czas te same gadanie ze my nic nie wiemy, a one takie doinformowane.
Miałam nadzieję, że może jednak gdzieś wymieniły jakiś składnik, oglądając słyszę tylko "chemia", "śmieciowe" i "brak technologii".


Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co będzie lepsze dla bardzo przetłuszczającej się skóry ale żeby jednocześnie stosowane codziennie nie wysuszyło: to mleczko z Misshy all around coś tam polecane tutaj czy może Biore Aqua Rich watery essence. Zwykłe Biore milk miałam i super matujące było i robiło bazę pod makijaż ale cholender na dłuższą metę podsuszało.
One z alkoholem w składzie? Też czegoś szukam i zastanawiałam się nad tą Misshą, ale ona chyba z alkoholem.


A może ktoś miał filtry Mamonde albo Dr.G A-Clear Oil Control Sun?
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:38   #1583
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi na różnego rodzaju uczulenia też pomaga wapno więc można spróbować Polecam też chłodne okłady z naparu z korzenia żywokostu i żel szałwiowy z Ziaji- jedyna obok blokera rzecz z Ziaji która mnie nie uczula i dosyć fajnie działa na takie skłonne do podrażnień podpuchnięte po nocy oczy

A miałaś ślimaka z The Skin House?
Miałam, ale krem, a serum (raczej ampułkę) z Mizona.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 21:21   #1584
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie nieraz na taką opuchliznę pomagało wapno, ale nie wiem czy w takim przypadku coś zdziała?

Zaskórniki to i moja zmora, ale na mnie żadne kosmetyki nie działają. Ratuję się mikrodermabrazją albo peelingiem kawitacyjnym u kosmetyczki i dzięki temu twarz wygląda nieźle. Teraz szukam jakiegoś fajnego serum przeciwzmarszczkowego, bo ślimak już mi się znudził.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi na różnego rodzaju uczulenia też pomaga wapno więc można spróbować Polecam też chłodne okłady z naparu z korzenia żywokostu i żel szałwiowy z Ziaji- jedyna obok blokera rzecz z Ziaji która mnie nie uczula i dosyć fajnie działa na takie skłonne do podrażnień podpuchnięte po nocy oczy
Dziękuję Wam bardzo ^^ Kupię sobie jutro wapno w takim razie. Dziś kupiłam już ziele świetlika, będę robić z niego okłady - jeśli nie pomoże, to spróbuję żywokostu i żelu szałwiowego

Na zaskórniki pomaga mi acne derm ale przez czas detoksu nie używałam również i niego, więc wróciły - poza tym nie używałam peelingów >< i maseczek z glinki, a to mi bardzo pomaga w oczyszczaniu porów. Muszę to nadrobić teraz.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 22:34   #1585
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja pierwszy raz usłyszałam o azjatyckich kosmetykach od blogerki Azjatycki Cukier. Najpierw zaczęłam kupować na ebay a teraz zamawiam pudełka Memebox. Najbardziej podobają mi się produkty do mycia i BB kremy. Nie wiem czy mogę tu podać linka do Meme, jeśli nie to przepraszam i proszę o ukrycie: http://us.memebox.com/?acc=54229abfc...03b83dd4755294
Znacie Meme?
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 23:19   #1586
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny,
jestem zupełnie zielona w temacie kremów BB, ale tyle dobrego słyszałam już o Dr G Gowoonsesang Brightening Balm, że postanowiłam spróbować. Słyszałam, że są dostępne dwa odcienie - zwykły i oznaczony "SuperLight". Czy orientujcie się jak najlepiej zdobyć próbki tego cuda? Widziałam aukcje na allegro, ale boję się o oryginalność.
Gdyby krem mi się spodobał jak najlepiej go kupować?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 23:33   #1587
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo ^^ Kupię sobie jutro wapno w takim razie. Dziś kupiłam już ziele świetlika, będę robić z niego okłady - jeśli nie pomoże, to spróbuję żywokostu i żelu szałwiowego

Na zaskórniki pomaga mi acne derm ale przez czas detoksu nie używałam również i niego, więc wróciły - poza tym nie używałam peelingów >< i maseczek z glinki, a to mi bardzo pomaga w oczyszczaniu porów. Muszę to nadrobić teraz.
Bardzo lubię glinki . Zwłaszcza czarną, jest świetna, delikatna, ale bardzo skuteczna. Stosuję peelingi, stosuję maski, ale pory potrafią robić się jak kratery . To już chyba taka uroda

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez amark Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz usłyszałam o azjatyckich kosmetykach od blogerki Azjatycki Cukier. Najpierw zaczęłam kupować na ebay a teraz zamawiam pudełka Memebox. Najbardziej podobają mi się produkty do mycia i BB kremy. Nie wiem czy mogę tu podać linka do Meme, jeśli nie to przepraszam i proszę o ukrycie: http://us.memebox.com/?acc=54229abfc...03b83dd4755294
Znacie Meme?
Tak, dziewczyny zamawiały Meme.

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jestem zupełnie zielona w temacie kremów BB, ale tyle dobrego słyszałam już o Dr G Gowoonsesang Brightening Balm, że postanowiłam spróbować. Słyszałam, że są dostępne dwa odcienie - zwykły i oznaczony "SuperLight". Czy orientujcie się jak najlepiej zdobyć próbki tego cuda? Widziałam aukcje na allegro, ale boję się o oryginalność.
Gdyby krem mi się spodobał jak najlepiej go kupować?
Odlewki to chyba tylko na Allegro znajdziesz, tubki o poj.15ml też (i na Ebayu).

Zapewne pełnowymiarowe opakowanie najlepiej kupować od sprawdzonego sprzedawcy na Ebayu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 07:36   #1588
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Miałam, ale krem, a serum (raczej ampułkę) z Mizona.
Warto go kupić? Na kwc przedstawiany jest jako panaceum na prawie wszystkie problemy skóry
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 07:57   #1589
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja po ślimaczanej ampułce nie widziałam większych efektów, bardzo słabo wydajna, ale ma fajną konsystencję
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 14:10   #1590
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Warto go kupić? Na kwc przedstawiany jest jako panaceum na prawie wszystkie problemy skóry
To krem dla cierpliwych, bo ma bardzo gęstą konsystencję, klejącą, która potrafi bardzo długo wchłaniać się w skórę. Krem ten na pewno porządnie nawilża, nie zapycha, ale nie zauważyłam żadnego efektu "wow". Jeśli masz możliwość zakupu małego opakowania, to się skuś, bo możesz być zadowolona. Moim zdaniem jest lepszy od kremu z Mizona.

Co do ampułki, to też nie wiem czy coś robi z twarzą czy nie, lubię ją jednak kłaść pod BB. Jest lekka i dobrze trzyma.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.