Mazury - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 12:37   #31
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
też chcemy jechać w tym roku na mazury. byliśmy raz 2 lata temu, nie mamy pojecia gdzie teraz dokładnie się wybrać. chyba pojedziemy pociagiem z wrocławia, moze sa tu jakies osoby chetne na wspolny wyjazd. zalezy nam na spedzeniu czasu glownie plywajac kajakami oby pogoda dopisala, dziewczyny tylko jaki kierunek obrać ??
spływ Krutynią chyba najbardziej znany w Polsce, trasa ponoć przepiękna, ale jeszcze nie byłam

Cytat:
Napisane przez magimoc Pokaż wiadomość
Słuchajcie jeśli ktoś chce spędzić miły czas na Mazurach to na pewno NIE POLECAM MIKOŁAJEK i GIŻYCKA, są to miejscowości, które można by porównać z Mielnem czy Sopotem tyle, że w mazurskiej wersji. Pełno ludzi, straszny tłok, dużo tandety no i wygórowane ceny, zwłaszcza w Mikołajkach. Jeśli ktoś jedzie na mazury po spokój, ciszę, fajne jezioro i generalnie po kontakt z naturą to zdecydowanie polecam wioskę Harsz. Cudowna natura, spokój cisza no i klimatyczne miejsca do mieszkania. Polecam Starą Szkołę, mały pensjonacik przerobiony ze starej poniemieckiej szkoły (super klimacik), ewentualną opcją - pokoje u Harnasiewiczów. Wszystko można znaleźć w internecie. Polecam również ZGON, niewielka wioska - blisko od Warszawy. W Zgonie świetne jezioro na kajak, dzikie zakątki, a w lasie koło Zgonu (rezerwat Sosny- tak chyba sie to nazywa) super trasa na rower, w środku lasu czarne torfowe jeziora (bardzo zdrowo się w nich wykąpać). A jeśli ktoś potrzebuje więcej knajp i rozrywki to powinien się wybrać do Mrągowa. Można znaleźć fajne kwatery zaraz przy jeziorze od strony miasta blisko trasy na Piecki. Nota bene Piecki to również bardzo urokliwe miejsce... Ale mogłabym tak pisać i pisać bo uwielbiam mazurskie wsie i ich klimaty.:jupi :
dzięki za przydatne informacje
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:35   #32
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

a ja bylam i jak najbardziej polecam Krutynia

i Ruciane-Nida tez fajne ale za malo rozrywek:/ jedna 'dyskoteka' i jedna ulica glowna. jesli nie bedziecie jechac samochodem to nie polecam.
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 12:20   #33
branda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Również wybieram się w tym roku na Mazury. Jedziemy z przyczepą campingową. Może ktoś poleci jakieś fajne pola campingowe, najlepiej przy plaży.
branda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:04   #34
Edyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Nie polecam osrodka "Aneta" w Przerwankach,strona w internecie piekna,ale rzeczywistość inna To chyba osrodek typu "jednorazowy pobyt",raz pojedziesz i nigdy wiecej...Nie ma co liczyć na rezerwacje domków i na wszystkie propozycje z oferty. Mam nadzieje,że wypowiedzą sie również inne osoby które w ostatnim czasie spedziły tam urlop. Miejsce bardzo fajne, nad jeziorem,w lesie...ale chyba nie warto psuc sobie nerwów ilepiej poszukac innego miejsca.
Edyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:27   #35
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

no i nie wiem....
Mikolajki- odpada... nie sa wcale fajne i imprezy kiepskie
Lubie Mrągowo ale z imprezami cienko chyba, ze piknik i ludowa taka ale chodzi mi bardziej o kluby w wielu nie bylam i nie wiem w sumie gdize sa ale ponoc jest fajne miejsce imprezowe na wlocie
Ruciane? nieeeeeeee, chyba ze dla samego spokoju i odpoczynku

Poszukuje miejsca, gdzie mozna sie zabawic, poszalec cos typu Okuninka(nie na Mazurach) jesli ktos był, wie o co chodzi domki, jezioro, bary z jedzonkiem i miejscowe disco party mnostwo mlooodych ludzi takie miejsce mnie interesuje


O! dodam cos nowego
Jeśli kts poszukuje miejsca totalnie spokojnego, z duza dawka prywatnosci, kawałkiem jeziora dla siebie, pod namiot lub przyczepe.... polecam z całego serca jezioro Juksty pod Mrągowem Od dziecka jezdze tam do Czerwonek (mala wieś) mnostwo pol namiotowych przy jeziorku ok 5-6 m Szczególnie polecam tzw Rudego ale o niego trzeba pytac miejscowych pewnie fakt ze coraz wiecej ludzi kupuje tam sobie juz swoje dzialki i miejsca coraz mniej ale nadal fajnie spokoj, jezioro, las ach.. do Mragowa ok 4 km ale jak ma sie samochod.. poza tym i spacer przyjemny idzie sie lasem fajna sprawa
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2009-05-07 o 22:36
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:56   #36
Mazureczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Witam! Ze swojej strony mogę polecić wspaniałe miejsce,gdzie często wypoczywamy zwiedzając przy okazji ciekawe zabytki. Podaję link do strony, gdyż sama lepiej bym nie opisała walorów tego spokojnego miejsca.
http://www.turysta.net.pl/local/zalech/
Cena jest bardzo przystępna, co kiedyś zwróciło naszą uwagę Życzę udanego wypoczynku
Mazureczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:58   #37
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Laseczki, polećcie coś proszę...

Szukam fajnego miejsca na Mazurach, mile widziane cisza i spokój. Żadnych dyskotek i imprez do rana.
Chcę odpocząć i popływać.

Pokoje dwuosobowe lub fajne (czyste) pole namiotowe, przystępne ceny. Ładne jezioro z fajnym dojściem do wody (żeby się nie kąpać w tataraku i z pijawkami ), z miejscami parkingowymi.

Pomóżta, please!

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Właśnie dotarłam do tej oferty i się załamałam.
10zł samochód, 10zł namiot, po 10zł za osobę, to na dzień dobry jest 40zł. Do tego prysznic 5zł/os, za dostęp do energii 10zł, ładowanie komórki czy gotowanie wody jeden jedyny raz to już 2zł - to jak w prywatnej kwaterze takie ceny.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 22:27   #38
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

proponuje nad jeziorem Hańcza - najglebszym w Polsce :P
jest cicho i spokojnie, duzo pol namiotowych

no i jakie widoki *.*
levana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 08:28   #39
Mazureczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Laseczki, polećcie coś proszę...

Szukam fajnego miejsca na Mazurach, mile widziane cisza i spokój. Żadnych dyskotek i imprez do rana.
Chcę odpocząć i popływać.

Pokoje dwuosobowe lub fajne (czyste) pole namiotowe, przystępne ceny. Ładne jezioro z fajnym dojściem do wody (żeby się nie kąpać w tataraku i z pijawkami ), z miejscami parkingowymi.

Pomóżta, please!

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------


Właśnie dotarłam do tej oferty i się załamałam.
10zł samochód, 10zł namiot, po 10zł za osobę, to na dzień dobry jest 40zł. Do tego prysznic 5zł/os, za dostęp do energii 10zł, ładowanie komórki czy gotowanie wody jeden jedyny raz to już 2zł - to jak w prywatnej kwaterze takie ceny.
Podałam już wcześniej bardzo ciekawe miejsce w Ogonkach, czyli http://www.turysta.net.pl/local/zalech/ Pokoje też 2osobowe, tanie, ładne i czyste, można wypożyczyć kajak. Prywatny dostęp do jeziora Stręgiel(strefa ciszy),gdzie można rybkę pyszną złowić Plaża natomiast znajduje się niedaleko, ale już przy jeziorze Święcajty(można przepłynąć kajakiem lub pontonem przez kanał łączący oba jeziora) lub przejść kilkuminutową trasą. Tam już jest pomost, przy którym niekiedy stacjonują jachty, są też knajpki tanie jak również te o wyższym standardzie-do wyboru. Ogólnie cisza, spokój,niekiedy gitara w centrum Ogonków zabrzmi w tle W każdym razie ja wypoczęłam wyśmienicie Trudno jest znaleźć idealne miejsce zapewniające atrakcje w stylu: z jednej strony cisza,spokój, dziekie tereny, a z drugiej strony(kawałeczek dalej) miejsce typowo turystyczne,ale bez nawału turystów,jak np. w Giżycku,ale posiadające też restauracje na wysokim poziomie.
Mazureczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:12   #40
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Mazureczka Pokaż wiadomość
Podałam już wcześniej bardzo ciekawe miejsce w Ogonkach, czyli http://www.turysta.net.pl/local/zalech/ Pokoje też 2osobowe, tanie, ładne i czyste, można wypożyczyć kajak. Prywatny dostęp do jeziora Stręgiel(strefa ciszy),gdzie można rybkę pyszną złowić Plaża natomiast znajduje się niedaleko, ale już przy jeziorze Święcajty(można przepłynąć kajakiem lub pontonem przez kanał łączący oba jeziora) lub przejść kilkuminutową trasą. Tam już jest pomost, przy którym niekiedy stacjonują jachty, są też knajpki tanie jak również te o wyższym standardzie-do wyboru. Ogólnie cisza, spokój,niekiedy gitara w centrum Ogonków zabrzmi w tle W każdym razie ja wypoczęłam wyśmienicie Trudno jest znaleźć idealne miejsce zapewniające atrakcje w stylu: z jednej strony cisza,spokój, dziekie tereny, a z drugiej strony(kawałeczek dalej) miejsce typowo turystyczne,ale bez nawału turystów,jak np. w Giżycku,ale posiadające też restauracje na wysokim poziomie.
Za linka dziękuję, ale nie wybieram ofert bez zdjęć. Zakładam, że jeśli ktoś już robi taką reklamę, tworzy ogłoszenie i stronkę, a nie wstawia fot pokoi, domu i najbliższej okolicy to ma ku temu powody.
Niestety już mi się to sprawdziło.

Ale dziękuję.

Ps. Jesteś z Mazur? (wnioskuję po nicku)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:16   #41
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

pieknie jest w Maradkach pod Mrągowem!
cudownie, co majówke bede tam wracac bo jest przepieknie!!
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 13:23   #42
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
pieknie jest w Maradkach pod Mrągowem!
cudownie, co majówke bede tam wracac bo jest przepieknie!!
Akurat pod Mrągowem w końcu spędzę te wakacje, tak wybraliśmy z mężem na podstawie zdjęć i opinii gości. Dokładnie w mieścince Nowy Probark, nad jez. Probarskim.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:25   #43
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Tak więc ja mogę zaproponować swoje miasteczko - Wydminy (między Giżyckeim a Ełkiem). Świetne położenie, nad jez. wydminskim, można wypozyczyć sprzęt wodny, plaża z tawerną i polem do siatkówki, kort tenisowy, spokój i cisza Nie mat dużo turystów jak w Gizycku, Mikołajkach czy wilkasach. Na meijscu jest wsyztko - apteka, pogotowie, ładny zabytkowy kościół, sklepy różnej branży. Plaża położona jest na półwyspei gdzie cyklicznie odbywa się ciekawa impreze ukraińska - widlunia. 15 sierpnia organizowany jest Jarmark Twórców Ludowych, też bardzo ciekawe wydarzenie. Mamy stacje pkp i pks. Informacja dla mężczyzn - na koniec czerwca w naszych terenach odbywa się rajd samochodowy Seredcznie zapraszam
Także ciekawe oferty z zakresu agroturysttyki
http://villavictoria.com.pl/
http://www.kwatery.mazury.pl/index.p...2109&zdj_act=3
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:28   #44
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Tak więc ja mogę zaproponować swoje miasteczko - Wydminy (między Giżyckeim a Ełkiem).
Na pewno pojadę tam zajrzeć, bo byłam jako dziecko. Niestety nie pamiętam, a chętnie sobie przypomnę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:55   #45
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Polecam Wiele zmian,z roku na rok ciekawiej
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 00:14   #46
Mazureczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Za linka dziękuję, ale nie wybieram ofert bez zdjęć. Zakładam, że jeśli ktoś już robi taką reklamę, tworzy ogłoszenie i stronkę, a nie wstawia fot pokoi, domu i najbliższej okolicy to ma ku temu powody.
Niestety już mi się to sprawdziło.

Ale dziękuję.

Ps. Jesteś z Mazur? (wnioskuję po nicku)
Bynajmniej,jestem z Wielkopolski Możliwe,że fotki zrobię,jak pojawię się w Ogonkach i to za niedługo.Zastanowię się,czy wstawić na forum.Nick nie powiedział widocznie za wiele Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
Mazureczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:16   #47
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Mazureczka Pokaż wiadomość
Bynajmniej,jestem z Wielkopolski Możliwe,że fotki zrobię,jak pojawię się w Ogonkach i to za niedługo.Zastanowię się,czy wstawić na forum.Nick nie powiedział widocznie za wiele Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
Obawiam się, że nie wstawione na forum nikomu się tu nie przydadzą...

Możesz polecić jakieś inne miejsca, czy tylko to jedno?
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-05-14 o 11:17
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:37   #48
koniukov
Raczkowanie
 
Avatar koniukov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 105
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Widze ze górują ciche i spokojne miejsca... W tym roku chcemy jechac na mazury z tz ale jeszcze nigdy tam nie bylismy wiec nie bardzo sie orientujemy Interesowaly by mnie miejsce gdzie mozna sie zabawic puby kluby itp Ktos doradzi?
koniukov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 06:09   #49
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Jeśli chodzi Wam o puby kluby, to Giżycko, Wilkasy odpadają na 100%. W wilkasach jest dyskoteka "Ibiza club" ale średnia wieku tam wynosi 15;/ Proponuję jak już coś to Ełk...........
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 11:59   #50
koniukov
Raczkowanie
 
Avatar koniukov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 105
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Ok pobadam a co sadzicie o Mikolajkach? Bo jedni mowia ze fajnie inni znowu z nie...
koniukov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:50   #51
xk9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Hej, mam taki problem chce sie wybrac z dziewczyna na mazury na ktorych jeszcze nie bylem. Poszukuje jakies dobrego pola namiotowego z ciepla woda, natryskami itp. W miejscu dosc spokojnym, z ladnymi widoczkami. W necie natrafilem na pole namiotowe w swaderkach, ale opini znalalzelem 0.Jezeli ktos byl i ma same dobre wspomnienia ze swaderek lub z podobnych miejsc to prosilbym o podanie szeczegół no i wszystkich innych nazw miejscowosci. Z gory dzieki
PS: bede podrozowal pociagiem z woj. kuj-pom. , najlepiej jakas mala miescina lub wies z ktorej "wszedzie" blisko
Jeszcze raz dzieki za wszsytkie wskazówki.
xk9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:42   #52
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Laseczki, polećcie coś proszę...
Kropko, kiedy jedziesz? ja też się wybieram na Mazury w Boze Ciało. Przetrzepuje net właśnie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:46   #53
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kropko, kiedy jedziesz? ja też się wybieram na Mazury w Boze Ciało. Przetrzepuje net właśnie
Ja latem dopiero, 26 lipca - 1 sierpnia. Miejsce już dorwałam, z opisu, opinii, zdjęć i rozmowy z gospodarzami wynika, że fajne.

W Boże Ciało to mi za daleko, wtedy w górki jadę.

__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:22   #54
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

wybieram sie na koniec sierpnia/poczatek wrzesnia na urlop na mazury,bede tak 5-7 dni
co mozecie polecic? do jakiej miejscowosci warto jechac, co warto zobaczyc?
noclegow mozna sporo znalesc w internecie ale moze ktoras wizezanka moze polecic cos gdzie juz byla
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:14   #55
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

Ja jeździłam praktycznie co roku do Królewskiej Sosny (miejsc.Borowski Las), ok.20 km od Mrągowa, do Mikołajek 1-1,5godz.,Giżycko 1godz.W pobliżu św.Lipka, Wilczy Szaniec,Galindia. Ośrodek nad samym jeziorem, to są domki akurat. Natomiast wlasciciele z 5 km dalej mają też kompleks mieszkan-apartamentow i osrodek w samym lesie. Genralnie jak lubisz las, cisze a w nocy czesto imprezy z wszyskimi goścmi, to polecam.Mozna wielu ludzi zapoznac,chociaz bywa tez "warszawka" pelną gębą,uwazających sie za smietanke towarzyska,ale generalnie fajna amtosfera i nawet "warszwka" sie rozluznia. Dzieci zawsze bawią się wszystkie razem, ponieważ co rusz są jakies hustawki i tego typu rzeczy dla nich. Wyzywienie nie jest w cenie, jest restauracja (bar?),ktora serwuje mega porcje i smaczne.Wlascicielka dba o wczasowiczow. Ja ze swojej strony polecam,ale wiadomo kazdy czego innego oczekuje.

Znalazlam strone interntowa. Wystarczy wpisac Borowski Las Królewska Sosna (koniecznie)bo miesci sie jeszcze jeden osrodek w Borowskim Lesie.
__________________
Far away ... !

Edytowane przez mindiar
Czas edycji: 2009-06-13 o 21:18
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:20   #56
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

dziekuje
beda to 2 osoby i najlepiej zeby to byl domek z kuchna i lazienka ale moze bedzie ciezko znalesc taki dwuosobowy

przejrzalam fajna oferta szkoda ze parking platny extra.chyba ze to tak wszedzie jest? nie orientuje sie bo aktualnie w Uk mieszkam od paru lat;]
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2009-06-13 o 21:22
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:24   #57
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

Tzn.tam sie placi za domek,a sa 4 os. Jest aneks kuchenny,lodówka,girll i naczynia no i taras z tego co pamietam. Byla 2 lata temu ostatni raz, a wiem,ze osrodek byl modernizowany Ja bym rowniez ze swojej strony polecila Mikolajki. Tam chyba nie mozna sie nudzic Przynajmniej nie ja.Z tym,ze tloczno jak w Miedzyzdrojach.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:11   #58
koniukov
Raczkowanie
 
Avatar koniukov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 105
Dot.: wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

Ja w tym roku jade po raz pierwszy w zyciu na mazury z tz Wybralismy Mikolajki nocleg po 50 zl za osobe z lazienka i kuchnia wiec nie jest zle Wybralismy Mikolajki bo podobno duzo tam roznych klubow, pubow Mam nadzieje ze sie nie zawiedziemy A ktos z was juz tam byl?
koniukov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:23   #59
winogrono
Raczkowanie
 
Avatar winogrono
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 98
Dot.: wczasy na mazurach - co mozecie polecic?

Ja będę optowała na rzecz Rucianego - Nidy zamiast np. pękających w szwach Mikołajek aczkolwiek zobaczyć nie zawadzi. Natomiast na pobyt stacjonarny to bezwzględnie jakieś mniejsze ale spokojniejsze miejscowości polecam.

Co do atrakcji - mnie osobiście zachwycił Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - można pogłaskać jelonka, i zobaczyć z bliska skunksa
Dzieci będą zachwycone.

Dla dorosłych to rzeczywiście Wilczy Szaniec robi wrażenie. Serdecznie polecam.

Aaa wracając do Rucianego to oczywiście śluza "Guzianka" - pierwszy raz na własne oczy po dwudziestuparu latach zrozumiałam na czym polega wyrównywanie poziomu wody - wcześniej jakoś nie potrafiłam sobie tego wyobrazić od strony technicznej ....

Miłego zwiedzania !
winogrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:25   #60
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Wakacje na Mazurach-gdzie?

Osobiscie wole coś blizej stolicy,ale jednoczesni emiejsce gdzi ebede miała cisze i spokój. Znalazłam nawet fajna stronke spakampinos.pl i Puszca Kampinoska to chyba odpowiednie miejsce. Był juz tam ktoś??
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-19 15:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.