Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 20:33   #1
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514

Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu


Witajcie, użyłam wyszukiwarki, ale nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi, nie wiedziałam też, pod jaki wątek się podpiąć

Szukam czegoś co zastąpi mi róż Loreal Blush Delice w odcieniu 01 pink marshmallow. Dawał wspaniały efekt, cukierkowo-lodowo różowych policzków. Chciałabym znaleźć jego zastępce, ale w nowych Lorealach nie ma takiego odcienia. W ogóle mam wrażenie, że nigdzie go nie ma.
Chciałabym róż:
- zimny
- jasny
- bardzo różowy (żadnych brzoskwiń, brązów)
- dobrej jakości
- trochę rozświetlający, ale bez efektu choinki (bardziej perłowy niż pełen drobinek)

Niby nic, ale nie mogę znaleźć takiego różu.
Czy mogłybyście polecić mi firmę, która dysponuje takim odcieniem? Poza Inglotem, bo nie lubię ich róży. Bourjois już oglądałam i nie znalazłam takiego zimnego odcienia.
Będę wdzięczna za sugestie.
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-09-06 o 20:35
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:54   #2
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Może Nars Gaiety, ale to za granicą... Albo coś z MACa?

Edytowane przez AnnBlus
Czas edycji: 2013-09-06 o 20:58
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:18   #3
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

A czy W7 candy floss może dać taki efekt?
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:26   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

http://karlasugar.net/2009/01/nars-blush-recap/
http://karlasugar.net/2010/01/mac-blush-recap/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 23:36   #5
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Illamasqua Katie
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 00:16   #6
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

dziękuję te kolory są obiecujące. Szkoda, że żadnej z tych firm nie mogę przetestować w moim mieście Ale zobaczę, może coś kupię w ciemno.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 21:44   #7
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Iced Lotus Clinique

(też lubiłam pink marshmallow)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-09-07 o 21:46
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 22:07   #8
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Iced Lotus Clinique

(też lubiłam pink marshmallow)
coś podobnego widziałam także w shiseido

ja najlepszy zimny róż zrobiłam sobie sama. kupiłam do tego celu dpowiadający mi kolor różu, rozdrobniłam go na pył i dodałam do niego pigmentu silk blue (niebieska mikka, do kupienia np. w kolorówka.pl). zalałam odrobiną alkoholu, rozrobiłam masę, sprasowałam.

efekt to piękny zimny róż dający niebieską poświatę
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 16:42   #9
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Iced Lotus Clinique

(też lubiłam pink marshmallow)
tak naprawde bardzo ladny chlodny odcien ,do chlodnego typu urody idealny ,tylko ze roz clinique jest badzo nietrwaly,znika szybko
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:16   #10
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Givenchy Prisme Again nr 24. Mam i baaardzo lubię
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 19:30   #11
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
tak naprawde bardzo ladny chlodny odcien ,do chlodnego typu urody idealny ,tylko ze roz clinique jest badzo nietrwaly,znika szybko
szybkie znikanie w tym wypadku, to raczej kwestia tłustej cery, bo same róze clinique są z tych trwałych
a na tłustej cerze nic się dobrze nie trzyma bez baz, fixerów i innych wynalazków
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 21:53   #12
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
szybkie znikanie w tym wypadku, to raczej kwestia tłustej cery, bo same róze clinique są z tych trwałych
a na tłustej cerze nic się dobrze nie trzyma bez baz, fixerów i innych wynalazków
NO tak na skorze tlustej wszysko szybko blyskawicznie znika ,rozmazuje sie ,roztapia...i jeszcze gorzej czlowiek wyglada..ehhhh

Ja mam strasznie tlusta skore po nalozeniu kremu+podklad+ puder bardzo szybko robi sie tlusta ,jakbym sie olejem wysmarowala i niec nie pomaga...a nawilzam dobrze skore rano i wieczorem...na noc jak naloze olej lub krem dobrze nawilzajacy to i tak rano budze sie z tlusta skora...(najbardziej na nosie ,srodek czola,okolice nosa --jak olej niewsiakajacy..):rolleyes : i jak to pokonac..? nie ma sposobu ,trzeba sie z tym meczyc..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 15:28   #13
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Dziękuję za polecenie różu Clinique, na pewno go sprawdzę. Tymczasem zamówiłam Anabelle Minerals w odcieniu romantic - ale nie widziałam na żywo efektu. Jeśli ten mnie nie zadowoli to pewnie się skuszę na Clinique, bo chociaż jest łatwo dostępny w perfumeriach
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:21   #14
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Może kolor Pink Korres ( Truskawa), Chanel ( rose ecrin 68).

Mam romantic AM ale po roztarciu ten kolor bardzo traci. W pudełku wygląda zdecydowanie ładniej.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 18:19   #15
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie różu Clinique, na pewno go sprawdzę. Tymczasem zamówiłam Anabelle Minerals w odcieniu romantic - ale nie widziałam na żywo efektu. Jeśli ten mnie nie zadowoli to pewnie się skuszę na Clinique, bo chociaż jest łatwo dostępny w perfumeriach
Jeszcze jak lubisz mineraly to Lily Lolo ma cos takiego.

Kliniki odradzam. Tylko dla sucharkow sie nadaja. Poza tym kiepsko sie trzymaja.

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Może kolor Pink Korres ( Truskawa), Chanel ( rose ecrin 68).
Rose Ecrin to cieplak, a autorka szuka czegos zimnego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 19:13   #16
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42791012]Jeszcze jak lubisz mineraly to Lily Lolo ma cos takiego.

[/QUOTE]
Chyba nie lubię - dzisiaj przyszły zachwalane Anabelle Minerals, podkład i roż - kolory ok, ale takiej tapety w życiu nie miałam, plus niesamowicie podkreślone pory

Róż nawet nie musi być bardzo trwały, poprawki mi nie przeszkadzają - najważniejsze, żeby nie "tapetował" zbyt mocno i żeby kolor się zgadzał. Zrobię podejście do Clinique na pewno
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:30
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:03   #17
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Minerały trzeba nakładać cienką warstwą Akurat Anabelle nie próbowałam nigdy, ale moje pierwsze podejście też było trudne Do różów mineralnych najlepiej sprawdził się u mnie skośny pędzel duo fibre.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:04
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:33   #18
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Minerały trzeba nakładać cienką warstwą Akurat Anabelle nie próbowałam nigdy, ale moje pierwsze podejście też było trudne Do różów mineralnych najlepiej sprawdził się u mnie skośny pędzel duo fibre.
Zrobiłam dzisiaj kilka dobrych podejść do nich i nawet ultracieńka warstewka nałożona na gołą skórę daje taki efekt, że bez makijażu w ogóle moje pory wyglądają dużo lepiej
Róż wypada oczywiście lepiej niż podkład, ale to też nie jest ten kolor - zbyt ciepły i zbyt matowy - od biedy może być, ale będę szukać dalej.
Te róże mineralne polecone kilka postów wyżej mają super kolory, może się skuszę, ale najpierw muszę złożyć wizytę Sephorze
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:48   #19
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj kilka dobrych podejść do nich i nawet ultracieńka warstewka nałożona na gołą skórę daje taki efekt, że bez makijażu w ogóle moje pory wyglądają dużo lepiej
Róż wypada oczywiście lepiej niż podkład, ale to też nie jest ten kolor - zbyt ciepły i zbyt matowy - od biedy może być, ale będę szukać dalej.
Te róże mineralne polecone kilka postów wyżej mają super kolory, może się skuszę, ale najpierw muszę złożyć wizytę Sephorze
Na gołą skórę bym nie ryzykowała. Ale też nie ma sensu robić niczego na siłę. Nie każdy musi lubić "proszki"
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 21:57   #20
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na gołą skórę bym nie ryzykowała. Ale też nie ma sensu robić niczego na siłę. Nie każdy musi lubić "proszki"
ta goła była już na końcu, kiedy się poddawałam Ja mam bardzo specyficzną cerę, więc nawet mnie to nie zdziwiło. Używam duużo retinoidów, więc się łuszczę, suszę itp, a jednocześnie mam wielkie pory przy nosie i tłustą strefę T - pełen zestaw wszystkiego. Jeszcze na to wszystko używam codziennie grubej warstwy mocnego filtra, więc może po prostu do takich cudów minerały się nie nadają. A może akurat ten konkretny mi nie podszedł. Będę miała może niedługo próbkę meow to zobaczę czy się 'przyjmie'
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 01:31   #21
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Minerały trzeba nakładać cienką warstwą Akurat Anabelle nie próbowałam nigdy, ale moje pierwsze podejście też było trudne Do różów mineralnych najlepiej sprawdził się u mnie skośny pędzel duo fibre.
Ja właśnie chyba nie umiem, albo mam złe pędzle. Próbowałam tych, które mam: minikabuki, dużego do pudru, a ostatnio pędzla do podkładu (takie do płynnego) i w sumie... jak nakładam tym do podkładu to nie jest źle. Staram się na początek delikatnie kłaść małe ilości, żeby zrobić cienką warstwę, ale na to nakładam już dużo bez certolenia... i wcale nie podkreśla porów. Owszem, tuż po nałożeniu wyglądam jakbym się pudrowała gipsem, ale po paru minutach podkład się układa i potem wygląda ok. Sprawdził się i na upały, i na fitness. Używam podkładu zrobionego z gotowej bazy kolorówki. Po prostu się nie warzy i już. Natomiast z primerem prelude glow - pod koniec dnia faktycznie pory są podkreślone i cały makijaż trochę zwarzony. Więc staram się uważać na ten primer.


A ostatnia możliwość to zawsze umieszanie sobie własnego różu, można nawet dodać odrobinę niebieskiego pigmentu, żeby kolor był odpowiednio ochłodzony. O, tak jak Burbery pisze.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:56   #22
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Testowałam wczoraj róż Clinique i faktycznie jest to kolor bardzo zbliżony, do tego którego szukam. Wolałabym co prawda dużo jaśniejszy odcień, ale nakładany skromnie powinien dać pożądany efekt. Zamierzam kupić go jutro i po kilku dniach testów napiszę relację Jeśli jednak to nie będzie to to poważnie zastanowię się nad zrobieniem sobie własnego różu z jakiegoś bazowego i niebieskiego barwnika z perłą.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:57   #23
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj róż Clinique i faktycznie jest to kolor bardzo zbliżony, do tego którego szukam. Wolałabym co prawda dużo jaśniejszy odcień, ale nakładany skromnie powinien dać pożądany efekt. Zamierzam kupić go jutro i po kilku dniach testów napiszę relację Jeśli jednak to nie będzie to to poważnie zastanowię się nad zrobieniem sobie własnego różu z jakiegoś bazowego i niebieskiego barwnika z perłą.
Polecam Ci gorąco tak zrobić, ja taki zrobiłam i wyszedł bosko. Wystarczy kupić nawet jakiś tani róż o odpowiadającym Ci odcieniu i silk blue na kolorówce. Tylko musisz brać poprawkę na jasność bo im więcej się silk blue doda tym jaśniejszy się zrobi róż. Ja własnie taki zrobiłam mieszając róż Inglota który mi w ogóle nie podszedł z silk blue i wyszedł mi cudny zimny odcień który daje nawet lekką niebieską poświatę
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:22   #24
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj róż Clinique i faktycznie jest to kolor bardzo zbliżony, do tego którego szukam. Wolałabym co prawda dużo jaśniejszy odcień, ale nakładany skromnie powinien dać pożądany efekt. Zamierzam kupić go jutro i po kilku dniach testów napiszę relację Jeśli jednak to nie będzie to to poważnie zastanowię się nad zrobieniem sobie własnego różu z jakiegoś bazowego i niebieskiego barwnika z perłą.
Jak szukasz baaardzo jasnego, chłodnego różu, to możesz też zerknąć na Benefit Thrrrob.
Ten róż ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Ja należę do tych drugich , a to ze względu na zbyt jasny kolor i aż za bardzo delikatny efekt.
Może jednak czegoś takiego szukasz, dlatego podpowiadam , zwłaszcza, ze generalnie Benefit róże ma dobre.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:04   #25
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Ten róż benefit byłby ok, ale wydaje mi się, że nie ma żadnych rozświetlających drobinek, a ja chciałam taki z taflą.
Ba, chciałam i znlazłam.
Kupiłam najpierw Clinique Iced Lotus - sama jakość różu bez zarzutu, okazał się jednak za ciemny i trafił do mojego wątku wymiankowego. Mogłam więcej przetestować przed zakupem, ale uległam magii chwili w Sephorze Dla mnie to taka chłodna śliwka, bardzo widoczna na twarzy.
Kiedy już zrezygnowana pogodziłam się z porażką przechodząc obojętnie obok Inglota, którego to róży nie lubię, wpadł mi w oko rozświetlacz. o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ur-powder.html
Cóż, kupiłam i jestem zachwycona kolorem, jest niemal dokładnie taki jaki chciałam (nadal ciut za ciemny, ale na tyle mi pasuje, że dalej szukać nie będę).
Dziękuję za wszystkie porady, jak będę miała okazję odwiedzić salon MAC na pewno to uczynię, bo tam pewnie też znajdę coś dla siebie.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:44   #26
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Ten róż benefit byłby ok, ale wydaje mi się, że nie ma żadnych rozświetlających drobinek, a ja chciałam taki z taflą.
Ba, chciałam i znlazłam.
Kupiłam najpierw Clinique Iced Lotus - sama jakość różu bez zarzutu, okazał się jednak za ciemny i trafił do mojego wątku wymiankowego. Mogłam więcej przetestować przed zakupem, ale uległam magii chwili w Sephorze Dla mnie to taka chłodna śliwka, bardzo widoczna na twarzy.
Kiedy już zrezygnowana pogodziłam się z porażką przechodząc obojętnie obok Inglota, którego to róży nie lubię, wpadł mi w oko rozświetlacz. o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ur-powder.html
Cóż, kupiłam i jestem zachwycona kolorem, jest niemal dokładnie taki jaki chciałam (nadal ciut za ciemny, ale na tyle mi pasuje, że dalej szukać nie będę).
Dziękuję za wszystkie porady, jak będę miała okazję odwiedzić salon MAC na pewno to uczynię, bo tam pewnie też znajdę coś dla siebie.
Benefit jakieś tam mikroskopijne drobinki ma (na twarzy nie są prawie w ogóle widoczne ), ale tafli z pewnością nie zrobi .
Bez znaczenia to jednak, skoro masz już to, czego szukałaś .
A z MACiem uważaj, ja tam weszłam raz, parę lat temu, i dziś cierpię na macoholizm .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 14:32   #27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Znalazlam dla Ciebie idealny roz .

Co sadzisz o tym?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 15:11   #28
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

A może Beauty UK Popsicle Pink: to taki chłodny róż z efektem rozświetlenia.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:39   #29
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43020302]Znalazlam dla Ciebie idealny roz .

Co sadzisz o tym?[/QUOTE]
niestety nie znoszę róży w kremie/żelu

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A może Beauty UK Popsicle Pink: to taki chłodny róż z efektem rozświetlenia.
Całkiem ładny, ale póki co Inglot lub Clinique+Inglot dają zadawalający efekt
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:43   #30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomoc w doborze bardzo zimnego, jasnego różu, efekt królowej śniegu

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
niestety nie znoszę róży w kremie/żelu
Szkoda. Chcialam pomoc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.