Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;> - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 15:49   #31
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Czy naprawde wszystkie farby tak zle lapia po Herbatint?

Mi juz w sumie teraz lapia zle hyba farby.. keidys uzywalam i henny i drogeryjnych i tych 'u fryzjera'... i teraz wydaje mi sie, ze nic sie nie trzyma. Musze sie zdecydowac na jeden rodzj farb i sie tego trzymac. I nie wiem czy latac ciagle do fryzjera (wygodne, ale koszta duze..) czy farbowac normalna farba (np Syoss) czy zdecydowac sie np na Herbatint.. chociaz juz nie wiem czy one sa w koncu dobre czy nie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:00   #32
Astridd
Rozeznanie
 
Avatar Astridd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 593
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Nie używałam jeszcze tej farby, ale wierzę że włosy ładnie po niej wyglądają. Natomiast ściema pod tytułem "naturalna farba" bez świństw pozostaje ściemą.
Jak nie ma rezorcyny jak ma:4-chlororesorcinol
2-methylresorcinol? Poza tym
p-phenylenediamine o którym można sobie poczytać w necie. Ta farba to taki składak substancji naturalnych, ziołowych i chemii. Rozumiem, że bez tego włosów nie da się ufarbować ale po co ludziom wciskać kit? Może powinnyśmy się pogodzić z faktem że farb "ekologicznych" nie ma.
Astridd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:30   #33
szulers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez Astridd Pokaż wiadomość
ściema pod tytułem "naturalna farba" bez świństw pozostaje ściemą.
Jak nie ma rezorcyny jak ma:4-chlororesorcinol
2-methylresorcinol? Poza tym
p-phenylenediamine o którym można sobie poczytać w necie. Ta farba to taki składak substancji naturalnych, ziołowych i chemii. Rozumiem, że bez tego włosów nie da się ufarbować ale po co ludziom wciskać kit? Może powinnyśmy się pogodzić z faktem że farb "ekologicznych" nie ma.
To najwidoczniej prawda, skoro nie chcemy nasiąkać chemią, po prostu nie powinnyśmy farbować...bo to, co się trzyma na głowie zawiera substancje toksyczne a to co jest w pełni naturalne nie barwi zadowalająco i szybko się zmywa.

Co do Herbatint, to farba nie jest przedstawiana jako 100%naturalna, na swej stronie firma sama pisze o sobie: "Herbatint- opracowano z zastosowaniem minimalnej ilości składników chemicznych ,co- dzięki harmonijnemu połączeniu z wyciągami roślinnymi i ziołowymi- umożliwiło uzyskanie unikalnego składu farby, która nie tylko łagodnie i trwale barwi Twoje włosy, ale również chroni je i pielęgnuje."
Nie twierdzą, że świństw nie ma , tylko jest ich mniej, jednak świństwa zawsze pozostaną świństwami A nam aby być wolnym od chemii pozostaje zostać szaro-włosymi myszami.
szulers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:21   #34
healthyone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

apropo rezorcyny, pytałam producenta i to co wymeinia koleżanka powyżej to są pochodne rezorcyny które nie mają takich właściwości jak czysta rezorcyna i nie są szkodliwe, pozdrawiam
healthyone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:27   #35
BEZSEN_sow_NA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Witam Was Chciałam znów odświeżyć wątek. Wpadłam przed chwilą na Herbatint w internecie...mój odcień włosów to raczej ciężki do nazwania odcień rudego na pograniczu z blondem. A Herbatint ma w swojej palecie coś co sie nazywa "pomarańczem". Ktoś próbował ? Zaczęłam się zastanawiać nad kupnem farby tej firmy , bo jestem po dekoloryzacji z czarnego koloru i mam dosyć coraz to gorszego stanu moich włosów. Kusi kusi ale co wy na to?
BEZSEN_sow_NA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 17:49   #36
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

witam, a cyz ktras y Pa} orientuje sie cyz w yakdyie w Warsyawie ktrzđ frzyjetr farbuje tzmi farbami__-
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 00:52   #37
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Hej, dziewczyny, ja ostatnio pomalowałam włosy 4n, kolor chwycił na ciemny brąz na odroście, a reszta włosów jest czarna...Jestem załamana. Wyjściowo miałam włosy w kolorze średniego brązu. Czy ta farba się wypłukuje?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 13:05   #38
Miniuniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Hej Dziewczyny,

Od niedawna farbuję włosy Herbatintem (dwa razy farbowałam). I za pierwszym razem jeszcze nie było tak źle... Kolor 7n (blond) wyszedł mi jako kasztan (dużo rudości), za drugim razem było jeszcze ciemniej i rudziej. Nie mam problemu z tym, że jest ciemny ( na stronie sklepu uprzedzili, specjalnie się na ten kolor zdecydowałam). Ale dlaczego rudy???? I skąd te peany w recenzjach, że nie ma rudych refleksów? Chcę spróbować czegoś, co nie będzie rude, ale próbowałam też innych farb i wyszło podobnie... (miałam wcześniej ciemny blond, teraz cały czas ten rudy...)
Miniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:05   #39
peleryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

U mnie podobnie. Po zastosowaniu 75% 8N i 25% 7C uzyskałam efekt rudych włosów, szczególnie u nasady na czubku głowy. Ponowne farbowanie 80% 7C i 20% 8N nie dało żadnego efektu. Jak na razie porażka.
peleryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 02:34   #40
malgosia13011974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez mari168 Pokaż wiadomość
A może wiecie jak wychodzą blondy??
Miesiac temu wybralam kolor platynowy blond, kolor mi sie podoba, ale wlosy mam bardzo wysuszone, sztywne i zaczely sie lamac, wiec musze je obciac na krotko dodam, ze wlosy mialam w dobrej kondycji. Jestem rozczarowana ta farba, ona musi miec cos szkodliwego, ze tak zniszczyla mi wlosy

Malgosia
malgosia13011974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:42   #41
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja własnie będę farbować tym kolorem 5 N w piątek lub sobotę Aktualnie używałam hennę khadi orzechowy brąz, ale niestety strasznie mi się szybko spiera z odrostów więc muszę z niej zrezygnować
No i jak wyszło? ja tez farbuje khadi jasnym brązem i zastanawiam sie czy nie przestawic sie na hernatint..
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 11:23   #42
zuzmun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Jestem mega zachwycona serio.Przez ostanie 4 lata swoje włosy traktowałam rozjasniaczami i innymi jasnymi farbami. Przy tym moje włosy były bardzo długie.Jakies 3 miesiace temu postanowiłam ze wroce do naturalnego. czyli taki ciemniejszy blond.farbowałam zwykłymi farbami. wyszły włosy zielone.Za 2 razem poszlo lepiej.Ale okropnie sie sprały.odrosty były ciemne a reszta nijako brazowa z przswitujacym blondem..Nie chcac kolejny razem uzywac farby ktora mocno mi nieszy włosy postanowiłam kupic Herbatint7n blond.Wyszło cos niesamowitego.Kolor jest rowny.Bardzo naturalny.Piękny kolor.No i włosly lsnia bardziej niz wczesniej. Jak to mama powiedziała.świeca ci sie włosy jak psu jajca
zuzmun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:26   #43
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Ja jestem już pop drugim farbowaniu Herbatint i jestem z niej bardzo zadowolona Włosy wyglądają pięknie i naturalnie. Nie śmierdzi i nie podrażnia skóry głowy. Efekty kolorowania możecie zobaczyć na moim blogu - link w podpisie.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:01   #44
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Witajcie Ja użyłam farby Herbatint w odcieniu FF5 - Piaskowy Blond. Zależało mi na lekkim rozjaśnieniu włosów bez koloru żółtka na głowie i bez rudych refleksów. I powiem wam że jestem mega zadowolona Farbka rozjaśniła moje włoski o 2-3 tony, a efekt końcowy na moich włoskach jest bardzo naturalny W świetle słonecznym włoski wyglądają rewelacyjnie: nie jest to chłodny odcień, jest bardzo lekko ciepły, po prostu mega naturalny. W świetle sztucznym czasem widać rudawe refleksy, ale jest to bardzo mało widoczne. Poza tym włoski są bardziej miękkie i zdrowe Dodam jeszcze że mam naturalnie coś między ciemnym a średnim blondem, wcześniej miałam rozjaśniane włosy oraz farbowane drogeryjnymi blondami. Na końcówkach kolor jest trochę chłodniejszy, jednak przy żadnej innej farbie nie uzyskałam bardziej zadowalającego efektu
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:42   #45
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Kupiłam piaskowy blond i nałożyłem na swój naturalny ciemny blond, wyszło przyjemnie, choć bez rewelacji. Do tego odżywka.
badumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:50   #46
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Ja niestety mimo chęci wielkich jestem na nie, odsyłam do swojej recenzji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-750940
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:11   #47
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez ungore Pokaż wiadomość
Ja niestety mimo chęci wielkich jestem na nie, odsyłam do swojej recenzji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-750940
Jakiego odcienia używałaś? Kupiłam farbę i niedługo będę robić swoje włosy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:36   #48
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Farbowałam albo 6N albo 6D nie pamiętam bo wyrzuciłam pudełko ale a 99% był to ciemny złoty blond czyli 6D.
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:09   #49
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu z doborem koloru
Moje włosy na odroście to jasny brąz, ale dość mocno popielaty (ok. 3-4 cm). Na długości natomiast moje włosy to wyrudziały jasny brąz. Chciałabym resztę włosów farbowanych przybliżyć do naturalnego odrostu.
I oto moje pytanie:
Jeśli chce przygasić rudy odcień i uniknąć zieleni, to czy z mieszanki Herbatint popielaty blond (7C) i blond (7N) uda mi się uzyskać chłodny jasny brąz? Czy może powinnam póki co użyć samej natury?
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 12:05   #50
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Napisz lub zadzwon do tej Pani
http://www.sklep.herbatint.pl/contact_us.php
jakkolwiek bylabym niezadowolona z farby to Pani ma anielska cierpliwosc do doradzania. Nawet wysłałam jej zdjęcie włosów... także szczerze polecam!
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:26   #51
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Dziękuję pięknie za pomoc, już się wszystkiego dowiedziałam
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:59   #52
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Ja już jestem po i niestety czeka mnie drugie farbowanie. Kolor 7N - odrosty wyszły żółto rude, a kolor na długości miedziany, ciemniejszy. Nie wiem skąd takie odcienie, skoro 7N jest, a przynajmniej powinien być neutralną barwą. Dobrze, że nie zmieszałam z 7D, bo wtedy to bym miała rudości. Kondycja włosa może być, ale efekt kolorystyczny niefajny.

Dodam, że włosy miałam niefarbowane od kilku miesięcy, żadnego widocznego odrostu nie miałam, bo używałam tonerów (Wella Color Touch).
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-03-19 o 15:01
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 16:30   #53
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Dziewczyny,
czy któraś z Was próbowała farbować tą farbą w przypadku wcześniejszych problemów ze skórą?
już wiem, że nie jest to 100% natury i że może wystąpić podrażnienie , zresztą pisze o tym sam producent ale stężenie tego odczynnika alergizującego jest w porównaniu ze zwyczajowo występującym w innych farbach dużo mniejsze (normalnie ok 6 %) a w herbatincie 0,6 do 0,7 %
może znowu i się łudzę i będę żałować ale mimo paskudniej alergii kusi mnie oj bardzo kusi, spróbować tą farbkę ...
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:36   #54
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Ja pisałam o tym,że mam tak wrazliwą skórę głowy,że mogę farbować się bezkarnie tylko henną. Po Herbatincie swędziała mnie głowa i włosy leciały ale zdecydowanie mniej niż po farbie chemicznej, za to więcej niż po hennie. Do Ciebie należy wybór, zrób test na małym kawałku skóry , nie ma innego sposobu zeby się dowiedzieć
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 20:06   #55
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

no dzięki, ale jesteś uczulona na ppd?
A próbowałaś może z herbatintu farby półtrwałej?
R
ozmawiałam z tą Panią Elżbietą, mówiła, że półtrwała farba nie ma ppd i że ma kilka klientek z ciężką alergią, które używają tej półtrwałej i są zadowolone, jej minusem jest tylko to, że szybko się wymywa (zależy kto ile myje włosy) no cena bo skoro wymywa się szybciej a kosztuje tyle co farba trwała to niekoniecznie...
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:40   #56
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

kupiłam herbatint 6N, ale jednak stwierdziłam, że nie będę przyciemniać włosów, więc dałam na wymiankę, jeśli byłybyście zainteresowane
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:46   #57
StaramSie
Raczkowanie
 
Avatar StaramSie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 133
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Hej dziewczyny czy używała któraś z Was Herbatint odcień 4c popielaty kasztan? Ja mam włosy farbowane Khadi ciemny brąz ale kolor już się wypłukał i chce coś bardziej zimnego. Jak farbowałyście tym reduktorem to dajcie znać jaki wyszedł kolor. Zależy mi by nie był czarny.
StaramSie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:52   #58
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Nie próbowałam półtrwałej bo się wymywa szybko a szukam czegoś co będzie się trzymać.

@Staram się -niestety nie, ja wróciłam do khadi jasny brąz i kupiłam na próbę orzechowy brąz.
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:38   #59
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

Cytat:
Napisane przez ungore Pokaż wiadomość
Nie próbowałam półtrwałej bo się wymywa szybko a szukam czegoś co będzie się trzymać.

@Staram się -niestety nie, ja wróciłam do khadi jasny brąz i kupiłam na próbę orzechowy brąz.
no tak myślałam... ale wiesz jak się jest zmuszonym farbować szamponetkami, które wymywają się praktycznie po 3 dniach to farba półtrwała, która trzyma co najmniej tydzień to byłby
szok !!!

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Astridd Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze tej farby, ale wierzę że włosy ładnie po niej wyglądają. Natomiast ściema pod tytułem "naturalna farba" bez świństw pozostaje ściemą.
Jak nie ma rezorcyny jak ma:4-chlororesorcinol
2-methylresorcinol? Poza tym
p-phenylenediamine o którym można sobie poczytać w necie. Ta farba to taki składak substancji naturalnych, ziołowych i chemii. Rozumiem, że bez tego włosów nie da się ufarbować ale po co ludziom wciskać kit? Może powinnyśmy się pogodzić z faktem że farb "ekologicznych" nie ma.
oj nie ma, nie ma sprawdziłam na własnej skórze i to wielokrotnie...
chociaż herbatintu jeszcze nie...
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:42   #60
ungore
Przyczajenie
 
Avatar ungore
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Herbatint? Ktoś farbował nią włosy? ;>

ja wymiękłam i wczoraj wróciłam do khadi jasnego brązu. Koniecznie napisz o swoichn doświadczeniach z Herbatintem, może się przekonam do ponownej próby...
ungore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-14 12:47:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.