Patenty na bycie NAJ :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 19:07   #3391
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To muszę zobaczyć u siebie w Rossmanie, może znajdę jeszcze ten filtr Babydream. Mam taką nadzieję...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:34   #3392
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
PanzerKitty poszłaś do apteki i poprosiłaś srebro do picia? ile zapłaciłaś? a co to za mydełko?

Tak pognałam do apteki poprosiłam srebro do picia kosztowało jakoś 35 zł o ile mnie pamięć nie myli.Myślałam,że go nie przełknę ale jest zupełnie bez smaku. Mydełko też jest dostępne w aptece, aczkolwiek nie każdej, trzeba po prostu pytać
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 23:01   #3393
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Hej, a te drożdże z skrzypem i pokrzywą sprawią, że włosy będą się bardziej błyszczeć? Czy tylko poprawia ogólną kondycje włosa?:P
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 23:03   #3394
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wydaje mi się, że jeśli włosy będą zdrowe, "automatycznie" będą błyszczeć
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 23:07   #3395
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

wydaje mi się że błyszczenie się włosa zależy od tego czy łuski są domknięte czy nie
drożdże z pokrzywą oczyszczają organizm z toksyn-poprawia się cera, pokrzywa i skrzyp wzmacniają włosy i paznokcie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 00:11   #3396
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że błyszczenie się włosa zależy od tego czy łuski są domknięte czy nie
drożdże z pokrzywą oczyszczają organizm z toksyn-poprawia się cera, pokrzywa i skrzyp wzmacniają włosy i paznokcie
Dobrze Kasiu mówisz!
Można jeść wiele suplementów, włosy mogą być grube i rosnąć szybko, ale jeśli są męczone (lokówkami, suszarkami z gorącym nawiewem, częstym prostowaniem) to nie będę błyszczeć. Można oczywiście nadawać im "sztuczny" błysk lakierami, preparatami z (tfu!!) silikonami, ale jest to tylko zamiatanie problemu pod dywan, bo jeśli długo się ich używa, to włosy stają się smętne, niepodatne na układanie, zniszczone... zaczynają być coraz bardziej matowe, więc stosujemy coraz więcej nabłyszczających kosmetyków i błędne kolo się zamyka.
Jedynym w miarę naturalnym sposobem na natychmiastowe nabłyszczenie jest przejechanie po nich dłońmi natartymi olejem (np. kokosowym, monoi, jojoba...) ale trzeba bardzo uważać, żeby nie przedobrzyć, bo wtedy włosy będę wyglądały jak miesiąc niemyte . Innym sposobem są płukanki octowe.

Są też oczywiście włosy, które nawet będąc zdrowymi, nie będą nigdy lśnić jak w reklamie - a mowa tu o włosach mocno kręconych (ja takie mam) - jeśli po umyciu nie rozprowadzę na nich odrobiny oleju i różnych preparatów nawilżających, to ich błysk jest na tyle marny, że widoczny tylko w sztucznym świetle. W dziennym są kompletnie matowe Czasami kusi mnie użycie "jedwabiu" CHI czy nabłyszczacza, ale zaciskam zęby i tego nie robię - zbyt długo walczyłam o to, żeby były zdrowe i miały ładny skręt.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:48   #3397
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja właśnie nie wiem dlaczego moje włosy nie błyszczą się tak jak bym chciała. To znaczy oczywiście nie są całkowicie matowe, ale chciałabym, żeby się błyszczały dużo bardziej. Suszę od święta (mam grube włosy i mi to zajmuję godziny, więc z lenistwa ich nie suszę:P), nie prostuję (mam proste), ani nie kręcę. Chyba nie używam preparatów z silikonem. Jestem nowa w tym temacie więc nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na skład. Ostatnio używam szamponu Hipp, więc do niego jestem pewna, że nie zawiera silikonu. Ale odżywa Pantine to już nie wiem.
Spróbuję sposobów podanych przez ciebie
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 10:53   #3398
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
pytałam cloche - jest fotostabilny, oceny ma całkiem dobre
a krople z wit. C jak działają na ciebie?
rozjaśniają, łagodzą. w ogóle witamina C działa zbawiennie na cerę. Również witamina e i a wystarczy kupować a aptece i się maziać
na razie eksperymentuję z babydream,ale będę pamiętała o daxie

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem dlaczego moje włosy nie błyszczą się tak jak bym chciała. To znaczy oczywiście nie są całkowicie matowe, ale chciałabym, żeby się błyszczały dużo bardziej. Suszę od święta (mam grube włosy i mi to zajmuję godziny, więc z lenistwa ich nie suszę:P), nie prostuję (mam proste), ani nie kręcę. Chyba nie używam preparatów z silikonem. Jestem nowa w tym temacie więc nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na skład. Ostatnio używam szamponu Hipp, więc do niego jestem pewna, że nie zawiera silikonu. Ale odżywa Pantine to już nie wiem.
Spróbuję sposobów podanych przez ciebie
moje włosy też nie błyszały. ale kiedy zaczęłam o nie dbać bardziej to zaczęły
przede wszystkim uważać na szampony z silikonem, i może lepiej wybierać te bez. po drugie- maseczka spłukiwana zimną wodą. po trzecie olejki - na póki co mam tlko rycynynowy i oliwkę hipp ( czyste oleje migdałowy i sezamony)
do tego picie drożdzy, spray liliputz, keratyna
a myje w venicie, fitomedzie, jantarze abo babydream
i zaczęły mi błyszczeć nawet zniszczone końcówki!
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:16   #3399
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
patent na superszybkie wyleczenie pękających kącików ust - sudocrem
Albo masc z wit a.

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
moje włosy też nie błyszały. ale kiedy zaczęłam o nie dbać bardziej to zaczęły
przede wszystkim uważać na szampony z silikonem, i może lepiej wybierać te bez. po drugie- maseczka spłukiwana zimną wodą. po trzecie olejki - na póki co mam tlko rycynynowy i oliwkę hipp ( czyste oleje migdałowy i sezamony)
do tego picie drożdzy, spray liliputz, keratyna
a myje w venicie, fitomedzie, jantarze abo babydream
i zaczęły mi błyszczeć nawet zniszczone końcówki!
A jak uzywasz olejkow? Na koncowki po myciu? Na noc? Przed myciem? Jakies kompresy?
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:41   #3400
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Używam filtra babydream od kilku dni. Poki co wydaje mi się dobry.Bardzo łatwo się rozprowadza, prawie nie bieli. Widomo- jest tłusty,ale naprawdę da się go szybko zmatowić Ale nakładam na niego podkłąd revlona i puder vipery- nie wiem czy te kosmetyki go nie destabilizują. Mam nadzieję ,że nie ..

W przyszłości być może skuszę się na Acne Derm i wiem, że byłby wtedy konieczny filtr. Poważnie się zastanawiam nad Babydream. Czy on nadaję się do użycia wraz z kwasem? Przepraszam jeśli odpowiedz na to pytanie jest oczywista i powinnam ją znać, ale niestety w tej temtyce jestem zielona, więc proszę nie krzyczcie


Złamałam swoje postanowienie. Dzielnie się trzymałam przy wykańczaniu starych kosmetyków, ale wczoraj jakaś nieznana siła nieczysta zapędziła mnie do Rossmanna a tam kosmetyki Babydream w promocji! Nie wytrzymałam i kupiłam żel do mycia. Swoją drogą jest świetny ...

Edytowane przez Aniela88
Czas edycji: 2009-10-03 o 12:44
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:46   #3401
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
W przyszłości być może skuszę się na Acne Derm i wiem, że byłby wtedy konieczny filtr. Poważnie się zastanawiam nad Babydream. Czy on nadaję się do użycia wraz z kwasem? Przepraszam jeśli odpowiedz na to pytanie jest oczywista i powinnam ją znać, ale niestety w tej temtyce jestem zielona, więc proszę nie krzyczcie
przy kwasach filtry są obowiązkowe więc i ten pewnie się nada
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 12:54   #3402
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Czyli mówicie, że może uda mi się odbudować włosy, olejkami na przykład? Kurczę, są już takie długie, ale strasznie zniszczone... Strasznie szkoda mi je ścinać

To na razie zrobię tak: zainwestuję w szampon i oliwkę Hipp (albo babydream) i będę się systematycznie nacierać olejkiem rycynowym. Będę popijać skrzypokrzywę i płukać włosy w zimnej wodzie. O czymś zapomniałam?

A propos wody... Kiedy byłam w górach, myłam włosy w wodzie źródlanej i potem taaakie błyszczące były...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:04   #3403
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przy kwasach filtry są obowiązkowe więc i ten pewnie się nada
Dziękuję za odpowiedź. Wiem właśnie, że są obowiązkowe. Tylko się zastanawiałam czy ten filtr dobrze się spisze.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Czyli mówicie, że może uda mi się odbudować włosy, olejkami na przykład? Kurczę, są już takie długie, ale strasznie zniszczone... Strasznie szkoda mi je ścinać
Ja miałam swego czasu strasznie smętne włosy, więc poszłam do fryzjera. Fryzjerka powiedziała, że widać, iż włosy dawno nie były obcinane. Po skróceniu o kilka cm wydawały się być o wiele zdrowsze i ładniejsze. Więc może czasem warto ściąć te 2-3 cm
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:07   #3404
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Wiem właśnie, że są obowiązkowe. Tylko się zastanawiałam czy ten filtr dobrze się spisze.



Ja miałam swego czasu strasznie smętne włosy, więc poszłam do fryzjera. Fryzjerka powiedziała, że widać, iż włosy dawno nie były obcinane. Po skróceniu o kilka cm wydawały się być o wiele zdrowsze i ładniejsze. Więc może czasem warto ściąć te 2-3 cm
najlepiej będzie jak zapytasz dziewczyn na wątku o filtrach, one znają się na tym i to bardzo dobrze

ja nie obcinałam włosów od maja muszę właśnie iść bo końcówki dziwnie układają mi się ale ja nie mam nigdy czasu
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:10   #3405
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Końcówki muszę ściąć, bo są okropnie po rozdwajane i nie dam rady ich zregenerować, ale może nie będę musiała ich ścinać więcej... No, chyba że fryzjerka doradzi mi jakąś super fryzurę, przy której będę chciała zostać

A macie jakieś sposoby na objętość? Rano nie mam czasu za bardzo modelować włosów, poza tym lakier śmierdzi, niszczy warstwę ozonową i włosy. Będę próbować patentu z wałkami. Kiedyś wiązałam sobie kucyka na czubku głowy, ale efekt był średni...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Moje włosy to w ogóle dziwne są - na całej długości proste, a końcówki mi się wywijają. jedynym sposobem na nie jest olejek rycynowy, wtedy pięknie falują na całej długości

Właśnie zalałam sobie drożdże mlekiem i czekam, aż się rozmieszają - będę robić maseczę I pomasuję twarz kostką lodu, bo ostatnio prybyło mi rozszerzonych porów
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:11   #3406
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

fryzjer nie zawsze obetnie wszystkie rozdwojone końcówki, ja jak nudzę się na lekcjach to obcinam sobie je sama xD
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:13   #3407
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja jakbym sama miała sobie je obcinać, to bym została łysa

Jak myślicie , czy skrzyp i pokrzywa pomogą na wypadające włosy? Zajęłam się twarzą, a kudełki zupełnie zaniedbałam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:15   #3408
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Albo masc z wit a.
jak dla mnie sudocrem działa duuuużo szybciej, dlatego polecam

Wczoraj zrobiłam sobie peeling z soli i żelu do mycia - suuper nawilża! nie widziałam że sól tak nawilża! Poźniej w mokre ciało wtarłam oliwkę dla dzieci Rewelacja

Mam wreszcie dermogal a+e, wczoraj zastosowałam Fajnie nawlża, ale chociaż jest oleiste to nie zostawia tlustej powłoki na twarzy, nie świeci się. Tylko nie wiem czy mnie nie zapchał... Jakoś duża wągrów mam, głównie na nosie i nie wiem jak sobie z tym poradzic.. Olejek pichtowy używałam ale nie dziła Macie coś ekstra na wągry?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:15   #3409
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc, ten spray? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27553
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2009-10-03 o 13:18
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 13:17   #3410
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jak myślicie , czy skrzyp i pokrzywa pomogą na wypadające włosy? Zajęłam się twarzą, a kudełki zupełnie zaniedbałam
pomogą
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:20   #3411
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To lecę sobie zaparzyć
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:23   #3412
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
To lecę sobie zaparzyć
tylko pamiętaj że mogą wzmocnić ci się włoski na całym ciele i będą szybciej rosły
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:23   #3413
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ok popytam o te filtry.
Ja obcinałam włosy jakoś pod koniec sierpnia, ale za kilka tygodni znów się wybiorę na skracanie grzywki i końcówek. Uwielbiam jak są potem takie zdrowe i jakby grubsze .
Kiedyś próbowałam sama podcinać grzywkę, ale efekty były raczej opłakane .

Co do ojętości to ja stosuję wałki. Kiedyś używałam suszarki, ale zrezygnowałam. Robię tak, że po codziennym myciu włosów nakręcam wałki, najpierw na grzywkę żeby się ładnie ułożyła. Póżniej jak pozostałe włosy nieco mi przeschną to nakladam kilka wałków na najwyżej położoną warstwę włosów. Jak Wyschną to zdejmuję i idę spać. Efekt jest u mnie taki jak po suszarce albo i lepszy.

Też dziś zrobię maseczkę drożdżową . Teraz mam olejek rycynowy na rzęsach, brwiach, paznokciach i końcówkach wlowsów, a Wieczorem będę siedziała z maską na włosach, z drożdżami na twarzy i z nogami w misce ze słoną wodą. W końcu czego się nie robi dla urody
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:26   #3414
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wolę być owłosiona nadmiernie (póki zima) niż nadmiernie łysa

Naprawdę wyłażą mi całymi pasmami, muszę iść na jakieś badania krwi... Taaa, tylko do mamy to jakoś nie dociera, ja sobie mówię, a ona "tak, dobrze, pójdziemy" i jakoś się nie wybieramy

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Też dziś zrobię maseczkę drożdżową . Teraz mam olejek rycynowy na rzęsach, brwiach, paznokciach i końcówkach wlowsów, a Wieczorem będę siedziała z maską na włosach, z drożdżami na twarzy i z nogami w misce ze słoną wodą. W końcu czego się nie robi dla urody
A, właśnie, muszę nogi wymoczyć Tato przywiezie we wtorek z Ciechocinka 30kg soli
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:36   #3415
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Wolę być owłosiona nadmiernie (póki zima) niż nadmiernie łysa

Naprawdę wyłażą mi całymi pasmami, muszę iść na jakieś badania krwi... Taaa, tylko do mamy to jakoś nie dociera, ja sobie mówię, a ona "tak, dobrze, pójdziemy" i jakoś się nie wybieramy
pójdź ze starszą siostrą albo sama, badanie na anemie kosztuję około 7zł
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:43   #3416
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
pójdź ze starszą siostrą albo sama, badanie na anemie kosztuję około 7zł
ja nic nie placiłam za badanie krwi, poszlam do lekarza rodzinnego i dostalam skierowanie
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:49   #3417
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;1456064 9]ja nic nie placiłam za badanie krwi, poszlam do lekarza rodzinnego i dostalam skierowanie[/QUOTE]
jeśli masz skierowanie to nic nie zapłacisz, ale nie każdemu chce się latać po lekarzach i prosić o skierowanie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:15   #3418
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ogólna morfologia itp może kosztować więcej ale skoro aż tak wypadają te włosy to naprawdę należy zrobić badania... a do lekarza można pójść samej, nawet bez ukończenia 18stu lat.

Eh wy tu narzekacie na małą objętość włosów a ja mam jej aż za nadto... z wielką ochotą oddam, któraś chętna? (efekt puszenia dodaję gratis :P)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:17   #3419
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

JA! Ja chcę!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:18   #3420
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Haylee, mam tak samo^^
wszyscy się jarają moimi włosami, że takie fajne, że tyle ich jest, a mi się wydaje, że wyglądam jak w grzywie lwa.. ;/
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.