Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 15:37   #1831
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale na tru jest euphoria spring temptation. O jakich dodatkowych oplatach piszesz?
  • Pyt.: Dlaczego pobieracie opłatę za wysyłkę?
  • Odp.: Obecnie perfumy, wody toaletowe i kolońskie muszą być wysłane z zachowaniem specjalnych procedur, zgodnych z międzynarodowymi regulacjami pocztowymi. Niestety proces ten znacznie zwiększa nasze koszty, więc jesteśmy zmuszeni do pobierania niewielkiej opłaty na ich pokrycie. Należy pamiętać, że opłata wynosi 10% całkowitej wartości zakupionych perfum, wód toaletowych lub kolońskich, ale nie więcej niż 15,00 USD przy każdym złożonym zamówieniu.
cytat z Tru!!!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale na tru jest euphoria spring temptation. O jakich dodatkowych oplatach piszesz?

Cytat:
Napisane przez dimiti
ale na tru jest euphoria spring temptation. O jakich dodatkowych oplatach piszesz?

  • Pyt.: Dlaczego pobieracie opłatę za wysyłkę?
  • Odp.: Obecnie perfumy, wody toaletowe i kolońskie muszą być wysłane z zachowaniem specjalnych procedur, zgodnych z międzynarodowymi regulacjami pocztowymi. Niestety proces ten znacznie zwiększa nasze koszty, więc jesteśmy zmuszeni do pobierania niewielkiej opłaty na ich pokrycie. Należy pamiętać, że opłata wynosi 10% całkowitej wartości zakupionych perfum, wód toaletowych lub kolońskich, ale nie więcej niż 15,00 USD przy każdym złożonym zamówieniu.
cytat z Tru!!!
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:42   #1832
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
  • Pyt.: Dlaczego pobieracie opłatę za wysyłkę?
  • Odp.: Obecnie perfumy, wody toaletowe i kolońskie muszą być wysłane z zachowaniem specjalnych procedur, zgodnych z międzynarodowymi regulacjami pocztowymi. Niestety proces ten znacznie zwiększa nasze koszty, więc jesteśmy zmuszeni do pobierania niewielkiej opłaty na ich pokrycie. Należy pamiętać, że opłata wynosi 10% całkowitej wartości zakupionych perfum, wód toaletowych lub kolońskich, ale nie więcej niż 15,00 USD przy każdym złożonym zamówieniu.
cytat z Tru!!!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------




Cytat:
Napisane przez dimiti
ale na tru jest euphoria spring temptation. O jakich dodatkowych oplatach piszesz?

  • Pyt.: Dlaczego pobieracie opłatę za wysyłkę?
  • Odp.: Obecnie perfumy, wody toaletowe i kolońskie muszą być wysłane z zachowaniem specjalnych procedur, zgodnych z międzynarodowymi regulacjami pocztowymi. Niestety proces ten znacznie zwiększa nasze koszty, więc jesteśmy zmuszeni do pobierania niewielkiej opłaty na ich pokrycie. Należy pamiętać, że opłata wynosi 10% całkowitej wartości zakupionych perfum, wód toaletowych lub kolońskich, ale nie więcej niż 15,00 USD przy każdym złożonym zamówieniu.
cytat z Tru!!!
wystarczyło raz napisać znam regulamin tru i o tej oplacie doskonale wiem, ale myslalam, ze moze jakis nowych piszesz, z ktorymi nie zdazylam sie zapoznac. Co sie tyczy oplat wysylkowych na tru to chyba wiesz, ze kiedy zamawiasz perfumy + jakis kosmetyk czy pielegnacje to wtedy tru nie pobiera zadnych oplat wysylkowych. A dla osob, ktore maja juz 10% znizki te oplaty na same perfumy ceny ich nie zmieniaja bo cena zostaje taka sama jak jest napisana na tru. Takze regulaminu mi cytowac nie musisz. A te wykrzykniki nie sa potrzebne- oznaczaja krzyk czy tak podniesiony ton, jak kto woli, a ja sobie nie zycze, zebys na mnie krzyczala.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-12-27 o 15:43
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:51   #1833
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Na allegro Dostalam cynk na perfumeryjnym, 152zł 100ml tester EDT juz z wysyłką kurierem od sprawdzonego sprzedawcy
Bo ja sie uparłam na wersje EDT, ciezko ją zdobyc w godnej cenie
Hmm...coraz bardziej mnie tą Euphorią kusicie, coś czuję że już niedługo jej ulegnę

Dziewczyny - może któraś jest zorientowana, czym się różni tusz HR Surrealist od HR Spectacular?....bo z opisu na Truskawce nie wynika NIC
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 15:56   #1834
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hmm...coraz bardziej mnie tą Euphorią kusicie, coś czuję że już niedługo jej ulegnę

Dziewczyny - może któraś jest zorientowana, czym się różni tusz HR Surrealist od HR Spectacular?....bo z opisu na Truskawce nie wynika NIC
ja mam oba ale no chodzi o ten spectacular extension?
heh wydaje mi sie, ale nie wiem czy dobrze), ze spectacular jest ciut ciemniejszy, tzn ma ladniejszy odcien czerni, taki glebszy i bardziej lsniacy Lepiej u mnie podkreca i chyba lepiej pogrubia. Co do wydluzenia to nie wiem czy jest znaczaca roznica- ale musze jeszcza sie przygladnac no i spectacular ma ciekawsza szczoteczke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:11   #1835
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam oba ale no chodzi o ten spectacular extension?
heh wydaje mi sie, ale nie wiem czy dobrze), ze spectacular jest ciut ciemniejszy, tzn ma ladniejszy odcien czerni, taki glebszy i bardziej lsniacy Lepiej u mnie podkreca i chyba lepiej pogrubia. Co do wydluzenia to nie wiem czy jest znaczaca roznica- ale musze jeszcza sie przygladnac no i spectacular ma ciekawsza szczoteczke
Dzieki, zastanawiam się, czy nie kliknąć tego Surrealista, który jest teraz w promocji ale jak czytam te opisy na Truskawce, to wychodzi ze wszystkie tusze HR mają te same właściwości, coś się Zenek nie postarał a jak rozumiem taki mega podkręcający jest Glorious? czy te inne też dobrze podkręcają?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:20   #1836
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki, zastanawiam się, czy nie kliknąć tego Surrealista, który jest teraz w promocji ale jak czytam te opisy na Truskawce, to wychodzi ze wszystkie tusze HR mają te same właściwości, coś się Zenek nie postarał a jak rozumiem taki mega podkręcający jest Glorious? czy te inne też dobrze podkręcają?
Glorious nie mialam, ale z tych, ktore mam to najlepiej w sumie podkreca spectacular no ale jego teraz nie ma juz na promocji....

z tych nudow ogladam zestawy Clinique, jak myslicie, ktory najlepszy?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...179/?CatgId=34
http://pl.strawberrynet.com/skincare...878/?CatgId=34 (chociaz peelingow mam pelno, a blyszczyk nie moj odcien)
http://pl.strawberrynet.com/skincare...541/?CatgId=34

no i tyle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:21   #1837
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wystarczyło raz napisać znam regulamin tru i o tej oplacie doskonale wiem, ale myslalam, ze moze jakis nowych piszesz, z ktorymi nie zdazylam sie zapoznac. Co sie tyczy oplat wysylkowych na tru to chyba wiesz, ze kiedy zamawiasz perfumy + jakis kosmetyk czy pielegnacje to wtedy tru nie pobiera zadnych oplat wysylkowych. A dla osob, ktore maja juz 10% znizki te oplaty na same perfumy ceny ich nie zmieniaja bo cena zostaje taka sama jak jest napisana na tru. Takze regulaminu mi cytowac nie musisz. A te wykrzykniki nie sa potrzebne- oznaczaja krzyk czy tak podniesiony ton, jak kto woli, a ja sobie nie zycze, zebys na mnie krzyczala.
Sorki, źle mi się powklejało.
Zapytałaś, to ci napisałam co wiedziałam. Chciałam tylko pomóc
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 16:24   #1838
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
Sorki, źle mi się powklejało.
Zapytałaś, to ci napisałam co wiedziałam. Chciałam tylko pomóc
no to ok
Pomoglabys lepiej z tymi zestawami Clinique
chociaz i tak narazie kasy brak, ale tak mi sie nudzi.... ;(
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:32   #1839
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to ok
Pomoglabys lepiej z tymi zestawami Clinique
chociaz i tak narazie kasy brak, ale tak mi sie nudzi.... ;(
Może Clinique narazie sobie odpuścić i skusić się na zestaw

np. Esteee

http://pl.strawberrynet.com/perfume/.../89707/#DETAIL

lub Lancome

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../83852/#DETAIL

lub Lancome za 90 zł

http://www.perfumeria.pl/Lancome+Zes...15,1-0,i2.html
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:38   #1840
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
Może Clinique narazie sobie odpuścić i skusić się na zestaw

np. Esteee

http://pl.strawberrynet.com/perfume/.../89707/#DETAIL

lub Lancome

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../83852/#DETAIL

lub Lancome za 90 zł

http://www.perfumeria.pl/Lancome+Zes...15,1-0,i2.html
no estee mi sie podoba, tez ostatni lancome tez ale tuszu bym sie musiala pozbyc bo mi po tuszach lancome wypadaja rzesy:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 16:42   #1841
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no estee mi sie podoba, tez ostatni lancome tez ale tuszu bym sie musiala pozbyc bo mi po tuszach lancome wypadaja rzesy:/
bez obaw. Na pewno się ktoś chętny znajdzie na bazę i tusz Lancome. to chodliwe towary

ja mam ten zestaw za 90 zł. Jest bardzo opłacalny.
Ta perfumeria była pierwszą, z którą zaczynałam zakupy internetowe. Mam do nich sentyment.
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 16:53   #1842
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
bez obaw. Na pewno się ktoś chętny znajdzie na bazę i tusz Lancome. to chodliwe towary

ja mam ten zestaw za 90 zł. Jest bardzo opłacalny.
Ta perfumeria była pierwszą, z którą zaczynałam zakupy internetowe. Mam do nich sentyment.
ten zestaw albo byl kiedys na tru, ale te same kosmetyczki do jakiegos innego dali, bo ta w panterke kojarza, a ona taka charakterystyczna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:07   #1843
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten zestaw albo byl kiedys na tru, ale te same kosmetyczki do jakiegos innego dali, bo ta w panterke kojarza, a ona taka charakterystyczna
tak , tak. Panterkę trudno zapomnieć
Jeszcze gdzieś się przewija w innych zestawach.

ja mam ochotę na Escade Magnestism za 109 zł 75 ml.
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:10   #1844
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
tak , tak. Panterkę trudno zapomnieć
Jeszcze gdzieś się przewija w innych zestawach.

ja mam ochotę na Escade Magnestism za 109 zł 75 ml.
ja kupilam ostatnio gucci envy me, ale jeszcze nie dostalam.
Poluje jeszcze na hugo bossa femme i YSL elle
(mysle tez nad Nina Ricci Premier Jour, ale nie wachalam i w ciemno musialabym kupic

ale jak escade wachalas i Ci sie podoba to chyba oplaca sie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:22   #1845
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja kupilam ostatnio gucci envy me, ale jeszcze nie dostalam.
Poluje jeszcze na hugo bossa femme i YSL elle
(mysle tez nad Nina Ricci Premier Jour, ale nie wachalam i w ciemno musialabym kupic

ale jak escade wachalas i Ci sie podoba to chyba oplaca sie
Hugo boss EDT tester 50ml za 99 zł
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html

Tak, escada mi się podoba. Tyle że dopiero co kupiłam 100 ml Kenzo Amour Holi i powinnam się wstrzymać, bo mi karty pękną
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:28   #1846
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
Hugo boss EDT tester 50ml za 99 zł
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html

Tak, escada mi się podoba. Tyle że dopiero co kupiłam 100 ml Kenzo Amour Holi i powinnam się wstrzymać, bo mi karty pękną
OOo ta cena mi sie podoba! tylko moja siostra miala femme intense czy jakos tak, nie pamietam dokladnie- wlasnie ten zapach mi sie podoba, rozni sie tylko kolorem wody bo jest najbardziej rozowa, wiec ciezko mi wyczaic ze zdjec:/ narazie czekam az mi kasy przybedzie i kupie pierw YSL elle bo juz dawno na nie choruje
no i mam dostac jeszcze Kenzo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Kenzo-EDP.htm
siostra dostala na urodziny 100ml, ale jej wogole nie podeszly, wiec ma mi przywiezc i moze akurat bede miala co uzywac

heh ciezko sie wstrzymac jak sie cos podoba i okazja jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:44   #1847
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
OOo ta cena mi sie podoba! tylko moja siostra miala femme intense czy jakos tak, nie pamietam dokladnie- wlasnie ten zapach mi sie podoba, rozni sie tylko kolorem wody bo jest najbardziej rozowa, wiec ciezko mi wyczaic ze zdjec:/ narazie czekam az mi kasy przybedzie i kupie pierw YSL elle bo juz dawno na nie choruje
no i mam dostac jeszcze Kenzo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Kenzo-EDP.htm
siostra dostala na urodziny 100ml, ale jej wogole nie podeszly, wiec ma mi przywiezc i moze akurat bede miala co uzywac

heh ciezko sie wstrzymac jak sie cos podoba i okazja jest
Co do Hugo boss femme to jestem ogromną fanką i femme oraz essence de femme. Mój numer 1.
Mam 2 flaszki po 50 ml obecnie i głaskam je przed snem
Faktycznie essence de femme jest odrobinę ciemniejsza niż femme oraz intensywniejsza. Jednak po pewnym czasie nie ma żadnej różnicy.
A essence de femme jest droższa od femme.
Polecam obie wersje

Ja czekam jak przyjdzie Naf Naf too 100ml za 145 zł to wtedy kupię i naf oraz escadę. Wtedy przesyłka gratis. Po 1 stycznia ma towar przyjść.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Tu jest Elle za 102 zł 30 ml

http://www.perfumeria.pl/x_C_I__P_70...ontent=7024261
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:49   #1848
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
Co do Hugo boss femme to jestem ogromną fanką i femme oraz essence de femme. Mój numer 1.
Mam 2 flaszki po 50 ml obecnie i głaskam je przed snem
Faktycznie essence de femme jest odrobinę ciemniejsza niż femme oraz intensywniejsza. Jednak po pewnym czasie nie ma żadnej różnicy.
A essence de femme jest droższa od femme.
Polecam obie wersje

Ja czekam jak przyjdzie Naf Naf too 100ml za 145 zł to wtedy kupię i naf oraz escadę. Wtedy przesyłka gratis. Po 1 stycznia ma towar przyjść.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Tu jest Elle za 102 zł 30 ml

http://www.perfumeria.pl/x_C_I__P_70...ontent=7024261
jej chodzilo o zwykle femme tyle, ze podobno jest wersja bardziej rozowa, ktora ciut inaczej pachnie, ale nie ma zmienionej nazwy zreszta moj Tzt jej to kupowal z rok temu na bezclowce w Danii i wtedy pamietalam o co kaman bardziej

wlasnie z elle chce min. 50ml mam jedna aukcje na all obserwowana i czekam, az beda komentarze z tej transakcji, ale sprzedawca wydaje sie ok.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:50   #1849
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hmm...coraz bardziej mnie tą Euphorią kusicie, coś czuję że już niedługo jej ulegnę

Dziewczyny - może któraś jest zorientowana, czym się różni tusz HR Surrealist od HR Spectacular?....bo z opisu na Truskawce nie wynika NIC
Porównując wg KWC te dwie maskary wychodzi na to, że Spectacular daje lepsze efekty wydłużenie, pogrubienie, czerń.. Ja osobiście polecam właśnie jego, testowałam ładnych kilka razy u siostry i jest rewelacyjny. Kupiłam go jej w hm... sierpniu ubiegłego roku, ma go do dziś (z tym, że nie tak często się maluje ) i jest DALEJ świeży! To jest dla mnie duży plus

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki, zastanawiam się, czy nie kliknąć tego Surrealista, który jest teraz w promocji ale jak czytam te opisy na Truskawce, to wychodzi ze wszystkie tusze HR mają te same właściwości, coś się Zenek nie postarał a jak rozumiem taki mega podkręcający jest Glorious? czy te inne też dobrze podkręcają?
Zamówiłam Glorious kilka dni temu, jak przyjdzie ( jak najszybciej! ) to zdam relację (jeśli chcecie .. )


Dimiti tylko Cię uprzedzę, że z Elle YSL się nie zdrowieje Ja zachorowałam i musiałam go kupić I muszę przyznać, że zapach jest rewelacyjny, w ogóli mi się nie nudzi
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 17:58   #1850
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Glorious nie mialam, ale z tych, ktore mam to najlepiej w sumie podkreca spectacular no ale jego teraz nie ma juz na promocji....

z tych nudow ogladam zestawy Clinique, jak myslicie, ktory najlepszy?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...179/?CatgId=34
http://pl.strawberrynet.com/skincare...878/?CatgId=34 (chociaz peelingow mam pelno, a blyszczyk nie moj odcien)
http://pl.strawberrynet.com/skincare...541/?CatgId=34

no i tyle
Aha, dzieki za info o tych mascarach, a co do zestawów to w tym pierwszym widze kosmetyczke, ktora mam z innego zestawiku i jest baaardzo fajna ;-)

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Porównując wg KWC te dwie maskary wychodzi na to, że Spectacular daje lepsze efekty wydłużenie, pogrubienie, czerń.. Ja osobiście polecam właśnie jego, testowałam ładnych kilka razy u siostry i jest rewelacyjny. Kupiłam go jej w hm... sierpniu ubiegłego roku, ma go do dziś (z tym, że nie tak często się maluje ) i jest DALEJ świeży! To jest dla mnie duży plus


Zamówiłam Glorious kilka dni temu, jak przyjdzie ( jak najszybciej! ) to zdam relację (jeśli chcecie .. )

Dzieki, czyli z tego co piszecie wynika że jednak przewage ma Spectacular ja poproszę info na temat Glorious
No a co do tej świeżości to duży plus, ja mam tusz YSL od poczatku listopada i juz mi sie wydaje ze mi podsycha ;-((((((
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2009-12-27 o 18:01
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:04   #1851
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Porównując wg KWC te dwie maskary wychodzi na to, że Spectacular daje lepsze efekty wydłużenie, pogrubienie, czerń.. Ja osobiście polecam właśnie jego, testowałam ładnych kilka razy u siostry i jest rewelacyjny. Kupiłam go jej w hm... sierpniu ubiegłego roku, ma go do dziś (z tym, że nie tak często się maluje ) i jest DALEJ świeży! To jest dla mnie duży plus


Zamówiłam Glorious kilka dni temu, jak przyjdzie ( jak najszybciej! ) to zdam relację (jeśli chcecie .. )


Dimiti tylko Cię uprzedzę, że z Elle YSL się nie zdrowieje Ja zachorowałam i musiałam go kupić I muszę przyznać, że zapach jest rewelacyjny, w ogóli mi się nie nudzi

To ja kupiłam w ubiegłym roku w lutym tusz Diora Diorshow i jest nadal świeży. Dla mnie to numer jeden w utrzymaniu świeżości.
Największą porażką był Estee Lauder Illusionist (teraz wycofany). Pierwszy mój tusz z wysokiej półki za cenę w Sephora i po 2 miesiącach suchy jak kłos pszenicy latem Musiałam dojść do siebie po tej porażce.
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:04   #1852
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aha, dzieki za info o tych mascarach, a co do zestawów to w tym pierwszym widze kosmetyczke, ktora mam z innego zestawiku i jest baaardzo fajna ;-)

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Dzieki, czyli z tego co piszecie wynika że jednak przewage ma Spectacular ja poproszę info na temat Glorious
no wlasnie ta kosmetyczke ma tez moja siostra i na zywo bardzo ladna jest no i jest w tym zestawie kremik pod oczy akurat cos co potrzebuje

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Porównując wg KWC te dwie maskary wychodzi na to, że Spectacular daje lepsze efekty wydłużenie, pogrubienie, czerń.. Ja osobiście polecam właśnie jego, testowałam ładnych kilka razy u siostry i jest rewelacyjny. Kupiłam go jej w hm... sierpniu ubiegłego roku, ma go do dziś (z tym, że nie tak często się maluje ) i jest DALEJ świeży! To jest dla mnie duży plus

Zamówiłam Glorious kilka dni temu, jak przyjdzie ( jak najszybciej! ) to zdam relację (jeśli chcecie .. )

Dimiti tylko Cię uprzedzę, że z Elle YSL się nie zdrowieje Ja zachorowałam i musiałam go kupić I muszę przyznać, że zapach jest rewelacyjny, w ogóli mi się nie nudzi
hehe no ja mam nadzieje, ze mi nie przejdzie!
moja kolezanka go kiedys dostala na urodziny, powachalam i spodobal mi sie, ale pozniej wszyscy narzekali, ze taki ciezki itp. Powachalam znowu w marrionadu i wiem, ze mi sie bardzo podoba
kiedys mialam manie na Gucci Rush 2, ale juz mi przeszla wiec mam nadzieje, ze teraz YSL elle to bedzie cos na zawsze
poluje na 90ml, ale ceny zabojcze niektore troche 2 lutego mam urodziny, ale nie wiem czy wytrzymam az tyle, zeby mi ktos na prezent je sprawil

Taszanta a jakiego masz YSL?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-12-27 o 18:06
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:10   #1853
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

A może YSL Elle 90ml za jedyne 167 zł

http://perfumeriaczerwona.pl/elle-wo...ml-p-8164.html

rany...chyba sama skuszę się na tak fajną cenę za 90 ml
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:11   #1854
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aha, dzieki za info o tych mascarach, a co do zestawów to w tym pierwszym widze kosmetyczke, ktora mam z innego zestawiku i jest baaardzo fajna ;-)

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Dzieki, czyli z tego co piszecie wynika że jednak przewage ma Spectacular ja poproszę info na temat Glorious
No a co do tej świeżości to duży plus, ja mam tusz YSL od poczatku listopada i juz mi sie wydaje ze mi podsycha ;-((((((
Oczywiście, dam znać jak z tym Gloriousem Już nie mogę się go doczekać.. Moje ostatnie opakowanie Fatale już podsycha Co to maskar YSL- już w wieeelu miejscach słyszałam/czytałam, że ich maskary nie są zbyt "długowieczne" Wiem, że przy odpowiednim użytkowaniu (tzn czyszczeniu 1x tygodniu szczoteczki) starczają na dłużej, ale powiem szczerze... Miałam swojego Effet Faux Cils i pomimo tego wysechł błyskawicznie.. A ja wolę jak tusz starcza na nieco dłużej

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no ja mam nadzieje, ze mi nie przejdzie!
moja kolezanka go kiedys dostala na urodziny, powachalam i spodobal mi sie, ale pozniej wszyscy narzekali, ze taki ciezki itp. Powachalam znowu w marrionadu i wiem, ze mi sie bardzo podoba
kiedys mialam manie na Gucci Rush 2, ale juz mi przeszla wiec mam nadzieje, ze teraz YSL elle to bedzie cos na zawsze
poluje na 90ml, ale ceny zabojcze niektore troche 2 lutego mam urodziny, ale nie wiem czy wytrzymam az tyle, zeby mi ktos na prezent je sprawil

Taszanta a jakiego masz YSL?
Elle jest piękny w sam raz na wieczór lub jesień/zimę I nie jest ciężki. Należę do osób, które zwykle używały lekkich, kwiatowo-cytrusowych zapachów ( od tych cięższych dostaję migren )i mimo to zakochałam się w nim Ale tylko w wersji oryginalnej, nie tej lżejszej ani "ciemniejszej"
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:14   #1855
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jej chodzilo o zwykle femme tyle, ze podobno jest wersja bardziej rozowa, ktora ciut inaczej pachnie, ale nie ma zmienionej nazwy zreszta moj Tzt jej to kupowal z rok temu na bezclowce w Danii i wtedy pamietalam o co kaman bardziej

wlasnie z elle chce min. 50ml mam jedna aukcje na all obserwowana i czekam, az beda komentarze z tej transakcji, ale sprzedawca wydaje sie ok.
Może chodzi ci o to?
Femme wersja toaletowa

http://perfumeriaczerwona.pl/femme-l...l-p-11701.html

bo jak nie, to się poddaję
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:14   #1856
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
A może YSL Elle 90ml za jedyne 167 zł

http://perfumeriaczerwona.pl/elle-wo...ml-p-8164.html

rany...chyba sama skuszę się na tak fajną cenę za 90 ml
no cena kuszaca ale nie wiem czy pierw nie kupie tej 50ml bo to zawsze te50zl taniej a teraz po tych prezentach to nieciekawie
a pisze ile w tej perfumeri biora za wysylke? bo jak sie okaze, ze te elle faktycznie podpasuja na wieksza ilosc butelek to bede klikala 90ml
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:18   #1857
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a 50 ml za 126 zł

http://perfumeriaczerwona.pl/elle-wo...ml-p-8163.html

tak, 13 zł - czyli standardowa cena za wysyłkę
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:20   #1858
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oczywiście, dam znać jak z tym Gloriousem Już nie mogę się go doczekać.. Moje ostatnie opakowanie Fatale już podsycha Co to maskar YSL- już w wieeelu miejscach słyszałam/czytałam, że ich maskary nie są zbyt "długowieczne" Wiem, że przy odpowiednim użytkowaniu (tzn czyszczeniu 1x tygodniu szczoteczki) starczają na dłużej, ale powiem szczerze... Miałam swojego Effet Faux Cils i pomimo tego wysechł błyskawicznie.. A ja wolę jak tusz starcza na nieco dłużej

Elle jest piękny w sam raz na wieczór lub jesień/zimę I nie jest ciężki. Należę do osób, które zwykle używały lekkich, kwiatowo-cytrusowych zapachów ( od tych cięższych dostaję migren )i mimo to zakochałam się w nim Ale tylko w wersji oryginalnej, nie tej lżejszej ani "ciemniejszej"
no ja jak bede klikac to edp
pozniej jak mi sie ta 50ml skonczy to kupie sobie tester 90ml, w koncu testery sa trwalsze i moze korek z 50ml bedzie pasowal na ta 90, bo ja nielubie tak bez koreczka

a wy macie jakies perfumy do torebki? bo tak glupio takie duze butelki nosi...a ja zadnej 30ml nie mam

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
Może chodzi ci o to?
Femme wersja toaletowa

http://perfumeriaczerwona.pl/femme-l...l-p-11701.html

bo jak nie, to się poddaję
nie wiem siostra mi to tlumaczyla wtedy i wszystko wiedzialam, chodzilo jej o to, ze hugo boss wypuscil femme i sa podobno 3, roznia sie tylko ciut zapachem i kolorem perfum i te, ktore ona chciala sa najbardziej rozowe- cos takiego to bylo i tylko po kolorze mozna bylo je poznac. Tak tlumaczylam tez Tztowi i mowi, ze byly 2 butelki tych hugo bossow i wzial te, ktore byly faktycznie ciemniejsze, ale nie bylo przy nazwie niczego, pisalo tylko femme. Jak bede z nia rozmawiala to sie dowiem najwyzej ale podobno jest tylko mala roznica miedzy nimi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:21   #1859
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie ta kosmetyczke ma tez moja siostra i na zywo bardzo ladna jest no i jest w tym zestawie kremik pod oczy akurat cos co potrzebuje

Taszanta a jakiego masz YSL?
No ta kosmetyczka naprawde niczego sobie

Mam YSL ten podkręcający, nie pamiętam nazwy ale chyba nie muszę szukać?, bo z Twoją wiedzą o kolorówce na pewno wiesz, o który chodzi pisałam tu chyba kiedyś o moich wrażeniach- efekt podkręcenia u mnie jest naprawdę powalający i dlatego nadal go używam, ale często odbija mi się na powyżej górnej powieki, normalnie szok i teraz z tym wysychaniem
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:23   #1860
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
a 50 ml za 126 zł

http://perfumeriaczerwona.pl/elle-wo...ml-p-8163.html

tak, 13 zł - czyli standardowa cena za wysyłkę
u tego sprzedawcy, od ktorego chce kupic, teraz jest mala promocja i sa z wysylka za 121zl akurat cena przyjemna na teraz

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No ta kosmetyczka naprawde niczego sobie

Mam YSL ten podkręcający, nie pamiętam nazwy ale chyba nie muszę szukać?, bo z Twoją wiedzą o kolorówce na pewno wiesz, o który chodzi pisałam tu chyba kiedyś o moich wrażeniach- efekt podkręcenia u mnie jest naprawdę powalający i dlatego nadal go używam, ale często odbija mi się na powyżej górnej powieki, normalnie szok i teraz z tym wysychaniem
hehe, no kojarze
ale nie mialam pojecia, ze on AZ tak podkreca! to teraz musze sie mu przyjrzec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.