Rossmann - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 10:16   #3631
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Oj to idź Fajna seria dzieciaczkowa. Maseczki do twarzy też lubię.
Nie kus, nie kuś

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
A ja się ostatnio zakochałam w szlekoerowskim szamponie - seria AS naturals albo jakoś tak - biała butla, super jest. Bez sls, ekstrakty roślinne dość wysoko w składzie, a półlitrowa butla kosztuje 4,99
Wzięłam ostatnią - mam nadzieję że następnym razem uda mi się zrobić zapas ;D
Oj jak dobrze, że moje włosy kochaja slsy i silikony, jeden wydatek mniej w tym wypadku
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:21   #3632
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
A ja się ostatnio zakochałam w szlekoerowskim szamponie - seria AS naturals albo jakoś tak - biała butla, super jest. Bez sls, ekstrakty roślinne dość wysoko w składzie, a półlitrowa butla kosztuje 4,99
Wzięłam ostatnią - mam nadzieję że następnym razem uda mi się zrobić zapas ;D
No nie i teraz piszesz! Ale jeszcze ze Śląska nie wyjechałam w sumie.... Buszowałam wczoraj po półkach szamponowych, ale nic ciekawego nie znalazłam. Tylko wodę brzozową wzięłam. Chyba tegos zamponu nie widziałam
Mnie się skończyły niemieckie bez sls i teraz dla testu wzięłam dzieciaczkowy schlecker.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:50   #3633
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Iwonalodz, no w Pl Penaten to najlepiej uderzac w aptece. Ja kupilam w Rossmannie, ale jak widzialam w Pl to spotkac ta firme w drogerii to swieto. J&J to to samo i tez maja miec taki sam krem o takim samym skladzie, wiec jak by co to lec po Johnsona.
mam nadzieje ze ten kremik tez okaze sie u ciebie pomocny. ja narazie uzywam doroslych kremow, ale jak tylko ktorych przestanie sie sprawdzac w zimie i wszystko co przywiozlam sobie z Pl nawali, to wyciagam resztke tubki Penatenu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 17:38   #3634
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Iwonalodz, no w Pl Penaten to najlepiej uderzac w aptece. Ja kupilam w Rossmannie, ale jak widzialam w Pl to spotkac ta firme w drogerii to swieto. J&J to to samo i tez maja miec taki sam krem o takim samym skladzie, wiec jak by co to lec po Johnsona.
mam nadzieje ze ten kremik tez okaze sie u ciebie pomocny. ja narazie uzywam doroslych kremow, ale jak tylko ktorych przestanie sie sprawdzac w zimie i wszystko co przywiozlam sobie z Pl nawali, to wyciagam resztke tubki Penatenu.
Monika wczoraj sie tak podekscytowałam tym kremikiem, że buszowałam po necie, no poszłam dziś do R. i dwóch aptek i proponowali mi w pudełku metalowym. I nie wiedziałam, czy to ten sam? kurcze innych nie mieli buu. To może J&J prędzej dorwę? kurcze nie spodziewałam się, że takie problemy będą. Może wejdę do Schleckera, może tam by był??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:16   #3635
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

W pudelku to inny. W Pudelku to Penaten Creme. ma inny sklad niz Panthenol-Creme.

Spisz sobie sklad tego z panthenolem( jest na stronce i porownaj czy sie zgadza z Johnsonem - powinien, wiele kosmetykow tych marek ma takie same sklady i takie same nazwy i ta sama firma je produkuje, jedynie u mnie nie ma kilku odpowiednikow od J&J)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...pantenolem.htm

tu masz J&J i jak widze sklad identyczny jak u Penaten
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:24   #3636
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
W pudelku to inny. W Pudelku to Penaten Creme. ma inny sklad niz Panthenol-Creme.

Spisz sobie sklad tego z panthenolem( jest na stronce i porownaj czy sie zgadza z Johnsonem - powinien, wiele kosmetykow tych marek ma takie same sklady i takie same nazwy i ta sama firma je produkuje, jedynie u mnie nie ma kilku odpowiednikow od J&J)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...pantenolem.htm

tu masz J&J i jak widze sklad identyczny jak u Penaten
Nie kupiłam tego w pudełku bo pamietalam, że tamten mial 5% Pantenolu i na to głównie zwracałam uwagę. Ale rzeczywiście nie pomyslalam moglam spisac sklad no nic w poniedzialek sie wybiore i jak nie znajde tego Penatenu to zakupie J&J.
Jeszcze raz Monika bardzo Ci dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 04:01   #3637
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie kupiłam tego w pudełku bo pamietalam, że tamten mial 5% Pantenolu i na to głównie zwracałam uwagę. Ale rzeczywiście nie pomyslalam moglam spisac sklad no nic w poniedzialek sie wybiore i jak nie znajde tego Penatenu to zakupie J&J.
Jeszcze raz Monika bardzo Ci dziękuję

Nie znam tego Penatemu , ale znam ten http://www.vitanea.pl/product/detail...krem-30-g.html
i jest w każdej aptece zawsze i dobrze nawilża ,
Ten z kolagenem , co ktoś polecał , też byłby dobry ze wzgladu na kolagen . Ja jeszcze bym polecała kremy z ceramidami . Gotowca nie znam , ale mozna poszukać .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 12:25   #3638
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Dzięki Natalio w poniedziałek poszukam Penatenu, potem J&J, jakby tamtego nie było i zakupię ten wklejony przez Ciebie gdybym tamtych nie znalazła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:27   #3639
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Czy ten szampon można również używać jako żel do mycia twarzy?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:51   #3640
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

pewnie tak, ma podobny skład jak żel do mycia babydream
ale jeśli potrzebujesz kosmetyku uniwersalnego, którym mogłabyś umyć twarz ciało i włosy to lepiej kupić żel babydream
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:02   #3641
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
cóż, pompka była w nim i tak felerna, więc może bez pompki nie będzie źle
Ja nigdy na pompkę nie narzekałam. Była w porządku. Jedno z opakowań od dawna służy mi w pracy jako dozownik do płynu do naczyń (odarte z naklejki jest proste, białe i wygląda jak specjalnie kupione w tym celu). Po wielu miesiącach pompka zaczyna przepuszczać od dołu i brudzić się płynem, ale wcześniej było ok.

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Melduję, że dziś byłam w Rossmanie i widziałam ten żel w nowym opakowaniu bez pomki. Zerknęłam oczywiście na skład i wydaje mi się, że będzie jeszcze lepszy, bo kwas mlekowy na 4 miejscu! Ogólnie uważam, że skład się nie pogorszył. Nie pamiętam jak z rumiankiem, itp., ale detergenty nadal łagodne i bez parabenów czy formaldehydowych konserwantów
Uff, to mi ulżyło z tym składem. Mam zapas tego z pompką, najwyżej będę przelewać, bo płyny do higieny intymnej tylko z pompką lubię. Są wygodniejsze w użyciu.

Jak przetestujecie nową wersję, to dajcie znać jak się sprawdza
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 08:22   #3642
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

ngdy nie mialam problemow z pompka i tez uwazam ze wygodniej sie takiego plynu uzywa. Wystarczy uzyc jednej reki, a bez pompki to trzeba bawic sie w dwie rece.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:04   #3643
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Iwonalodz, no w Pl Penaten to najlepiej uderzac w aptece. Ja kupilam w Rossmannie, ale jak widzialam w Pl to spotkac ta firme w drogerii to swieto. J&J to to samo i tez maja miec taki sam krem o takim samym skladzie, wiec jak by co to lec po Johnsona.
mam nadzieje ze ten kremik tez okaze sie u ciebie pomocny. ja narazie uzywam doroslych kremow, ale jak tylko ktorych przestanie sie sprawdzac w zimie i wszystko co przywiozlam sobie z Pl nawali, to wyciagam resztke tubki Penatenu.
Kupiłam dzisiaj ten Penaten-Panthenol w aptece lubelskiej za niecałe 13 zł. Mój Hipp jest na wykończeniu, Ziaja oliwkowa też, także przyda mi się coś treściwszego, a po kulkumiesięcznym odskoku do 'zwykłych' drogeryjnych kosmetyków potulnie wracam do dzieciaczkowej pielęgnacji, najlepiej służy mojej skórze i włosom.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ngdy nie mialam problemow z pompka i tez uwazam ze wygodniej sie takiego plynu uzywa. Wystarczy uzyc jednej reki, a bez pompki to trzeba bawic sie w dwie rece.
Ja też, poza tym pompka jest wg mnie oszczędniejsza, bo nigdy więcej się nie chlapnie, a żele bez pompek schodzą mi zawsze szybciej
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:57   #3644
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten Penaten-Panthenol w aptece lubelskiej za niecałe 13 zł. Mój Hipp jest na wykończeniu, Ziaja oliwkowa też, także przyda mi się coś treściwszego, a po kulkumiesięcznym odskoku do 'zwykłych' drogeryjnych kosmetyków potulnie wracam do dzieciaczkowej pielęgnacji, najlepiej służy mojej skórze i włosom.
A czy kupiłaś ten, co wklejała Monika? I czy była to może jakaś sieciowa apteka? Bo u mnie nie ma
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:09   #3645
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czy kupiłaś ten, co wklejała Monika? I czy była to może jakaś sieciowa apteka? Bo u mnie nie ma
Taki sam, sprawdziłam skład tego ze strony ima taki sam To byłą apteka z cenami hurtowymi leków, żadna sieciówka niestety.
Mozna go też kupić w aptece internetowej, z tego co mi google pokazuje.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:17   #3646
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Taki sam, sprawdziłam skład tego ze strony ima taki sam To byłą apteka z cenami hurtowymi leków, żadna sieciówka niestety.
Mozna go też kupić w aptece internetowej, z tego co mi google pokazuje.
Oooo. A czy mogłabys tu wkleic linka do niego? najwidoczniej ja nie umiem szukać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 15:30   #3647
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Iwona:
http://www.aptekafamilijna.pl/produc...send-to-friend

http://www.vena-vita.pl/produkt,id,2...mowl+zt+100+ml.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:08   #3648
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Dziekuję Ci bardzo mi wyskakiwały głównie opakowania w metalowych pudełkach.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:33   #3649
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

No dobra dziewczyny pojechalam dzis do Rossmanna po podpaski, ale nie te rossmannowskie. I co wyszlam z drogerii z
- balsamem Isana Med 10% Urea.
- zelem pod prysznic Isana Med 5% Urea
- i nowym kremem do mycia buzi RdL z serii Selective czy jak jej tam tej do dojrzalej cery. Wczesniej bylo mleczko z tej serii, a teraz zrobili nowy design opakowan i zamiast mleczka jest ten krem, do tego kremowy peeling to calkiem noowsc, ale tego nie bralam
- zelem do hig intymnej w nowym opakowaniu bez pompki, trzeba przetestowac czy takie samo cudo jak stara wersja
- platkami na nos za zaskorniki z nowym skladem. teraz zdaje sie za ta sama cena sa tylko 3 platki.
o podpaskach nie zapomnialam ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 19:20   #3650
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

monika nie kuś czy ten balsam urea med 10% to nowosc? bo mialam go ostatnio w rekach i nie zauwazylam ze byl 10% i kupilam ten z isany zwykly..
a co to za płatki??
u nas chyba ich nie ma...?
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:58   #3651
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Monika to ja poprosze relacje z żelu pod prysznic Isana z urea, brzmi zachęcająco
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:30   #3652
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Tak 10% Isana Med to nowosc.

Iwona oj musisz poczekac, bo mi sie rpzypomnialo zem zachomikowana zel Numis Med Urea 3%, wiec wyciagnelam ten zel , jak zuzyje to wezme sie za Isane Med razem do kupy z balsamem.
Ale Isana sie dobrze zapowiada oba produkty bez parabenow, zel do mycia ma krotki sklad, sa nieperfumowane no i cena... apteczne serie niech sie schowaja, sa duzo drozsze,no poza Numis Med. ta firma jak na apteke jest tania.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:10   #3653
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Monika poczekam, bo akurat żeli też mam zapas po prostu jak pouzywasz to napisz wrażenia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:08   #3654
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No dobra dziewczyny pojechalam dzis do Rossmanna po podpaski, ale nie te rossmannowskie. I co wyszlam z drogerii z
- balsamem Isana Med 10% Urea.
- zelem pod prysznic Isana Med 5% Urea
- i nowym kremem do mycia buzi RdL z serii Selective czy jak jej tam tej do dojrzalej cery. Wczesniej bylo mleczko z tej serii, a teraz zrobili nowy design opakowan i zamiast mleczka jest ten krem, do tego kremowy peeling to calkiem noowsc, ale tego nie bralam
- zelem do hig intymnej w nowym opakowaniu bez pompki, trzeba przetestowac czy takie samo cudo jak stara wersja
- platkami na nos za zaskorniki z nowym skladem. teraz zdaje sie za ta sama cena sa tylko 3 platki.
o podpaskach nie zapomnialam ;o)

Czy te balsamy są już dostępne w Polsce?
I co to za żel?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:20   #3655
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Nie było kremu ochronnego na mróz, więc kupiłam Babydream na odparzenia i teraz naszły mnie wątpliwości. Jak myślicie, można go z powodzeniem stosować zamiast ochronnego? Będzie takie samo działanie?

btw Strasznie tępo się rozsmarowuje:-( Kiedyś miałam Hippa na odparzenia i konsystencja była bardziej przyjemna.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:16   #3656
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy te balsamy są już dostępne w Polsce?
I co to za żel?
nie są
ale czekamy niecierpliwie może będą, polski rossman powoli goni niemieckie nowości


Loouisse a który babydream kupiłaś? z podstawowej serii (niebieskiej), z nagietkiem czy sensitive?
ja mam nagietkowy z cynkiem, pewnie ma podobny skład do tego na odparzenia i dla mnie jest zupełnie inny - gęstszy, bardziej tępy w smarowaniu i bieli
ale właściwości ochronne myślę że ma - cynk działa jak naturalny filtr a krem jest tłusty, ja zamierzam go uzywać zimą
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:10   #3657
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość

Loouisse a który babydream kupiłaś? z podstawowej serii (niebieskiej), z nagietkiem czy sensitive?
Z serii niebieskiej. Sensitive miałam w zeszłym roku, ale nie pasował mi. Za bardzo lepiący. Z nagietkowej serii miałam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm

ale zapach mnie odrzucał. Nie byłam w stanie używać nawet na nogi. Byłam w kilku rossmannach i nie widziałam w żadnych kremu na wiatr i mróz z serii niebieskiej. Zastanawiam się, czy czasem nie wycofali, bo sezon to chyba już się zaczął na takie kremy....
Niestety zakup ochronnego to był niewypał. Nawet na rękach mam problemy z rozsmarowaniem, więc nakładam punktowo. Bez sensu. Dziś poszukam czegoś innego.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:53   #3658
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

ja ten z cynkiem nakładam małymi kropkami na twarz i nie rozsmarowuję tylko wklepuję, inaczej nakładać go to męczarnia i niepotrzebne naciąganie skóry
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:57   #3659
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Byłam w kilku rossmannach i nie widziałam w żadnych kremu na wiatr i mróz z serii niebieskiej. Zastanawiam się, czy czasem nie wycofali, bo sezon to chyba już się zaczął na takie kremy....
tez poluje na ten krem od ponad tygodnia i wszedzie zastawałam puste po nim miejsce...ale zmienili mu opakowanie (nie wiem jak sklad) i był chyba w promocji dlatego chyba zniknął z półek mam nadzieje, ze teraz w normalnej cenie na niego trafię, bardzo go lubię
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:27   #3660
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: rossmann

ja tam zawsze kupuję ręczniki papierowe i papier toaletowy "Mola". Moim zdaniem są najlepsze, a i ceny mają w przystępnej cenie..

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

kupuję też perfumy, ceny tak samo przystępne, ostatnio kupiłam celine dion coś ponad 40zł
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.