Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 10:58   #4951
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mogą takie być, po kąpieli wlos jest bezbronny bo usunięto mu sztuczny pigment z farby, jest pusty i porowaty w środku. Żeby było troszkę lepiej trzeba mocno wlos zakwasić.
Po farbie lekko się poprawi.




Lepiej tą jasny blond robić, a na twoje wlosy minimum 3 opakowania farby żeby było równo.
Ale to ze będę dopiero nakładać farbę za parę dni to mam nadzieje ze nie szkodzi co? A czy jak teraz odżywiam tak mocno włosy to się nie pozapychają?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:02   #4952
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mam pytanie

na wlosy rozjasnione polozylam farbę ciemny braz - u fryzjera
chlodny odcien 4.1
uwazam, ze są za ciemne- jakbym zrobila kapiel rozjaśniająca to jak zachowa sie wlos? czy lepiej nie?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:58   #4953
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale to ze będę dopiero nakładać farbę za parę dni to mam nadzieje ze nie szkodzi co? A czy jak teraz odżywiam tak mocno włosy to się nie pozapychają?
Możesz polożyć za kilka dni. Włosy trochę sie zapchaja zwłaszcza dolce ale przed farbą dobrze je umyj szamponem z sls i nałóż zwyklą odżywkę sklepową- po kilku dniach farba.
Bo po dolce mam obawę że kolor może być laciaty ona jest bardzo treściwa...
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie

na wlosy rozjasnione polozylam farbę ciemny braz - u fryzjera
chlodny odcien 4.1
uwazam, ze są za ciemne- jakbym zrobila kapiel rozjaśniająca to jak zachowa sie wlos? czy lepiej nie?
Nic nie rób, kolor po kilku myciach i tak sie lekko wypłucze i pojasni. Kąpiel tylko dobije takie zniszczone wlosy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:04   #4954
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jak wrażenia po wigilii? Moje codzienne ćwiczenia zostały zwieńczone wielkim posiłkiem Dziś ciąg dalszy rzeźbienia brzucha Załączyłam zdjęcie z mojego wczorajszego a10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL272467.jpg (36,0 KB, 76 załadowań)
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:23   #4955
polaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Mały problem

Hejka.
A więc mam taki problem jeszcze trzy dni temu miałam jasne blond włoski, postanowiłam je nieco przyciemnić więc wybrałam farbę Schwarzkopf - Srebrzysty średni popielaty blond.. Kolor wyszedł moim zdaniem za ciemny.. spodziewałam się czegoś innego. Teraz mój kolor to ciemny blond, podchodzący pod jasny brąz. Źle się czuję w takim kolorze, dlatego proszę o radę. Jaką farbę powinnam użyć, aby przejść do złocistego bądź miodowego blondy? (mój wymarzony kolorek). Perfect-Mousse-Zlocisty- Blond-950 - czy ten mus byłby dobry? A może znacie jakąś dobrą farbę? Odrazu mówie, że wizyta u fryzjera odpada. Z góry dzięki za radę.
polaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:31   #4956
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dina, masz przepiękny kolor włosków teraz ! A jaki masz naturalny? Właśnie też siedzę z A10 na włosach, ale już widzę po odroście, że rudy

Mam nadzieję że mogę się do was przyłączyć Kiedyś was trochę podczytywałam, ale to były chyba 2 wątki temu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:38   #4957
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mogą takie być, po kąpieli wlos jest bezbronny bo usunięto mu sztuczny pigment z farby, jest pusty i porowaty w środku. Żeby było troszkę lepiej trzeba mocno wlos zakwasić.
Po farbie lekko się poprawi.




Lepiej tą jasny blond robić, a na twoje wlosy minimum 3 opakowania farby żeby było równo.
Bunny Ta farba nic nie złapała.. totalnie nic. Może ciupinke jasniejsza ale dopiero jak sie mocno mocno przyjrzec.. Robiłam tą jasny blond. Syoss 9-6. Nie wiem czy jest sens kupować tą jaśniejszą też z sayossa bo boje sie ze wydam kasę i nic z tego nie będzie bo znów nie złapie albo maleńko. Jak uważasz?
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 13:44   #4958
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witajcie
ja na chwilę odeszłam od stołu heh chyba już troche przytyłam
u mnie na Wigilii było 11 osób a tyle jedzenia jeszcze zostało, że nie wiem kto to pozjada

mam nadzieje, że wszystkie Blondynki były grzeczne i Mikołaj podarował fajne prezenciory
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:01   #4959
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha fajne te wierszyki
a wiecie dlaczego Mikołaj nie moze miec dzieci??
- bo ma zakręcona laskę
- nosi worek na plecach
- i spuszcza się przez komin

ide zaraz jesc sniadanko,u mnie bylo 13 osob na Wigilii (tzn. u mojej Babci) a ja z mama musialam dla nich wszystkich zrobić jedzenie,bo nikt nie pomyslal,zeby cos zrobic
z tym spustem dobre

U mnie było skromnie - tylko 5 osób, skromnie ale przyjemnie
Mamcia zajmowała się pysznościami, z drobną pomocą

Powiem Wam, że nie ma to jak Święta w pracy :/ ehh..skręca mnie


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale wymyślacie na Mikołaja-gdyby nie On to byście prezentów nie miały więc teraz proszę coś ładnego na Mikołaja napisać

U mnie Wigilia u Dziadków, było 9 osób, w tym 2 dzieci.
Także nie dużo, ja robiłam z Mamą śledzie i rybę w galarecie.

A ja już nie pójdę do fryzjera
Niby obcięła mi mało, sama widziałam, 1 cm, ale u mnie to widać-na mojej długości wszystko widać. W takim tempie nie zapuszczę włosów.
Dlatego maluję sama, wszystko mi jedno jak i czym, będę tylko na refleksy chodzić.
Muszę sobie sprawić takie lusterko co jest pzryczepione do ściany i widać tył głowy, wiecie o co chodzi?
Ciekawe czy to można gdzieś kupic w sklepie.
Jestem zła na swoje włosy

A teraz lecę i do wieczora
Też jestem za tym, aby się w domku farbować, a na refleksy chodzić tak co 2-3 miesiące Nie martw się kochana szybciorem urosną Teraz i tak zima, czapy, kaptury się nosi to przecież nie widać długości. Do wakacji myśle będziesz miała już taką konkretną, zadowalającą długość


Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Jak wrażenia po wigilii? Moje codzienne ćwiczenia zostały zwieńczone wielkim posiłkiem Dziś ciąg dalszy rzeźbienia brzucha Załączyłam zdjęcie z mojego wczorajszego a10
Hehe, ja dopiero zamierzam mięśnie brzucha ćwiczyć, żeby na lato chociaż troche pozbyć się boczków

A włoski wyszły bardzo ładnie Na zdjeciu nawet nie widać, że tak je maltretujesz
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-12-25 o 14:04
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:52   #4960
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Możesz polożyć za kilka dni. Włosy trochę sie zapchaja zwłaszcza dolce ale przed farbą dobrze je umyj szamponem z sls i nałóż zwyklą odżywkę sklepową- po kilku dniach farba.
Bo po dolce mam obawę że kolor może być laciaty ona jest bardzo treściwa...

Nic nie rób, kolor po kilku myciach i tak sie lekko wypłucze i pojasni. Kąpiel tylko dobije takie zniszczone wlosy.
Ok dziękuje bunny.Nie chciałam dziś poruszać tematów farbowania ale skoro temat się toczy to pokarze mój efekt po kąpiel.No i za 3-4 dni farbuje farba.
Na drugim zdjęciu widać jak włosy odstają.Tak są pocieniowane i strasznie mnie to drażni. Sa przez to takie szorstkie bo każdy włos ma inna długość.

_eNchaNted_
No co ty siedzisz w pracy? Ono to współczuje.No ale co można na to poradzić.Ale jeden plus jest przynajmniej się nie przytyje
Trzymaj się tam cieplutko Dasz rade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (83,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 026.jpg (132,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (44,2 KB, 63 załadowań)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-25 o 14:55
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:05   #4961
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

asmenaa Ja proponowałabym poczekać, aż kolorek sie spierze, bo na włosach rozjaśnianych ten proces zachodzi znacznie szybciej

basiago Dziękuje Mój naturalny kolor to ciemny brąz U mnie też wyszedłby rudy na odroście, dlatego wcześniej nałożyłam wcześniej na odrost rozjaśniacz...ale w tym momencie mam równiuteńki kolor

_eNchaNted_ Jeżeli chodzi o rzeźbienie ciała to ja serdecznie proponuje ćwiczenia Tracy Anderson Moja mentorka Trenerka madonny po pierwszym tygodniu widziałam efekty Uważam, że rezygnowanie z jedzonka jest straszne...Jak sie lubi JEDZONKO hyhyhy a włoski nie są w złym stanie troche mi sie przesuszyły po a10...ale to nic..bede musiała zrobić noc odżywiania
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 16:07   #4962
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dziękuje bunny.Nie chciałam dziś poruszać tematów farbowania ale skoro temat się toczy to pokarze mój efekt po kąpiel.No i za 3-4 dni farbuje farba.
Na drugim zdjęciu widać jak włosy odstają.Tak są pocieniowane i strasznie mnie to drażni. Sa przez to takie szorstkie bo każdy włos ma inna długość.

_eNchaNted_
No co ty siedzisz w pracy? Ono to współczuje.No ale co można na to poradzić.Ale jeden plus jest przynajmniej się nie przytyje
Trzymaj się tam cieplutko Dasz rade.
Kochana, moim zdaniem dasz c12 i lepiej będzie ja też mam takie szorstkie po deluxie, a później po farbce jest już lepiej w prawdzie tylko na odrost tego deluxa daje, ale bądź co bądź po farbce są milsze te włosy więc szybko niech sie tłuszczą i nakładaj tą palettke

A w pracy niestety siedzieć musze :/ do 22:00 no cóż, taka praca.. taksówki jeździć muszą, a ktoś te telefony odbierać musi i kursy przez cb nadawać dzięki Ci Adzi chyba jakoś wytrwam a z tym przytyciem to bym się kłóciła mam ze sobą sernik, jabłecznik i kanapeczki także zaraz sobie powcinam


Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
asmenaa Ja proponowałabym poczekać, aż kolorek sie spierze, bo na włosach rozjaśnianych ten proces zachodzi znacznie szybciej

basiago Dziękuje Mój naturalny kolor to ciemny brąz U mnie też wyszedłby rudy na odroście, dlatego wcześniej nałożyłam wcześniej na odrost rozjaśniacz...ale w tym momencie mam równiuteńki kolor

_eNchaNted_ Jeżeli chodzi o rzeźbienie ciała to ja serdecznie proponuje ćwiczenia Tracy Anderson Moja mentorka Trenerka madonny po pierwszym tygodniu widziałam efekty Uważam, że rezygnowanie z jedzonka jest straszne...Jak sie lubi JEDZONKO hyhyhy a włoski nie są w złym stanie troche mi sie przesuszyły po a10...ale to nic..bede musiała zrobić noc odżywiania
Mi chodzi tylko o rzeźbienie brzuszka w zasadzie to o pozbycie się zbędnego tłuszczu a te ćwiczenia to jak wynalazłaś? Na youtube są? ja bym z jedzonka nie zrezygnowała, bo jednak wartości odżywcze trzeba sobie dostarczać, jedyne co, to można ograniczyć się do fast foodów i słodkości co niektórych w moim przypadku Jestem zdania, że jak zrzucić kilogramy to tylko dzięki ćwiczeniom
Odżywiaj, odżywiaj efekt jest bardzo ładny
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 16:56   #4963
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja mam takie lusterko z Ikei, bardzo pomocne przy farbowaniu
A jak sie takie lusterko fachowo nazywa? U mnie nie ma IKEI, kupie moze w Naturze albo OBI?

adzi
spokojnie, naloz farbe, mysle że bedzie ok
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 17:12   #4964
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

_eNchaNted_
Dziękuje kochana i wytrwałości w pracy..A serniczek hmmm mniammm
Agatko
Dziękuje i mam nadzieje ze będzie tak jak mówisz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 17:13   #4965
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Chyba potrzebuję farbę z rozjaśniaczem.. na mój ciemny blond. Totalnie nie wiem jaką. Spróbowałam sayossa 8-6 ale nic nie dała. Nie wiem czy jest sens zastosować 9-1. Ale spróbuję na pasemku.

Jakie są farby blond o odcieniu miodowym z rozjaśniaczem, godne polecenia? Loreal albo Garnier? Tylko jakie są z rozjaśniaczem?
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:20   #4966
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

_eNchaNted_
Jej ćwiczenia są na youtube Ja mam ściągnięte z neta z jakiejs innej stronki ale nie pamiętam bo dawno to było, a ćwiczyć zaczełam od początku grudnia ale przyznaje, że super
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:44   #4967
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny wiem ze mnie zjedziesz z góry na dół ale zastanawiam się czy nie położyć już jutro c12.Mam dziś już takie fajnie potłuszczone włosy a jutro wieczorem jestem omówiona i tak sobie pomyślałam ze jutro położyć ta c12.Tylko teraz czy nałożyć na odrosty te ciemniejsze na jakieś 30 minut a na resztę wystarczy tyko zrelaksować czy muszę nakładać farbę na całość.Zastanawiam się czy takie malaksowanie na 10 minut wystarczy?
acha mam parę pasemek takich rudych a wiem ze rudość niweluje popiel perła.A czy ten mroźny blond tez się do tego nadaje.?Mam jeszcze w domu c10 popielaty blond.ale wolala bym trzymać się już tej c12. moze pomieszać.Co ja mogę w tej sytuacji zrobić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:44   #4968
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak sie takie lusterko fachowo nazywa? U mnie nie ma IKEI, kupie moze w Naturze albo OBI?
nie wiem, ale w razie czego sa one na allegro KLIK
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:51   #4969
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
Dziękuje kochana i wytrwałości w pracy..A serniczek hmmm mniammm
Agatko
Dziękuje i mam nadzieje ze będzie tak jak mówisz.
Już mi tylko dwie godzinki zostały
i właśnie jem jabłecznik mniam mniam nie, żebym robiła smaka czy coś...


Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
Jej ćwiczenia są na youtube Ja mam ściągnięte z neta z jakiejs innej stronki ale nie pamiętam bo dawno to było, a ćwiczyć zaczełam od początku grudnia ale przyznaje, że super
Dziekuje W wolnej chwili sobie zobacze, bo teraz mam w pracy mam młyn dość..a na brzusio też są jakieś ćwiczenia? które dają rezultaty?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 18:54   #4970
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi- fajnie wyszło, już dużo jasniej ! to kiedy c12 nałożysz??

enchanted-ojj w pracy..niefajnie ale dobrze, że wziełaś smakołyki to Ci umilą trochę czas, do 22 już niedługo

Agatko, takie lusterka są na pewno w IKEI, a gdzie wiecej to nie wiem. Poszukaj może w sklepach z wyposażeniem łazienek ja mam takie stojące lusterko, z drugą czescia powiekszającą i sobie stawiam tak żebym widziała w lustrze tył głowy

widziałam się z TR-em i spytał mnie czy użyłam JEDWABNIKA do włosów bo takie lśniące mam jedwabnik...no po prostu rozwalił mnie tym tekstem
a propos TR to napisze Wam coś ale to w klubie, ok ?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:01   #4971
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja 2 dzien leze ogladam tv i sie obijam
aktualnie czekam na Kevina
Czy ja tez moge dostac zaproszenie do klubu ? czy moj ''staz'' jest za maly ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:07   #4972
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

_eNchaNted_
kochana mi smaka nie zrobisz bo tez mam takie cuda.Ale smacznego już nie długo i do domku.
infatuated
Zobaczymy może już jutro.Dziękuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:11   #4973
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi- fajnie wyszło, już dużo jasniej ! to kiedy c12 nałożysz??

enchanted-ojj w pracy..niefajnie ale dobrze, że wziełaś smakołyki to Ci umilą trochę czas, do 22 już niedługo

Agatko, takie lusterka są na pewno w IKEI, a gdzie wiecej to nie wiem. Poszukaj może w sklepach z wyposażeniem łazienek ja mam takie stojące lusterko, z drugą czescia powiekszającą i sobie stawiam tak żebym widziała w lustrze tył głowy

widziałam się z TR-em i spytał mnie czy użyłam JEDWABNIKA do włosów bo takie lśniące mam jedwabnik...no po prostu rozwalił mnie tym tekstem
a propos TR to napisze Wam coś ale to w klubie, ok ?
No w pracy kochana, ale już jestem przyzwyczajona ważne, że mam tv, neta i jedzonko

jedwabnik jakie to słodkie...
Czekamy co tam naskrobiesz

A w ogóle: nie zgadniecie co POLSAT proponuje.....?
.
.
.
.
.
KEVINA właśnie się zaczął
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:33   #4974
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No w pracy kochana, ale już jestem przyzwyczajona ważne, że mam tv, neta i jedzonko

jedwabnik jakie to słodkie...
Czekamy co tam naskrobiesz

A w ogóle: nie zgadniecie co POLSAT proponuje.....?
.
.
.
.
.
KEVINA właśnie się zaczął
Kochana święta bez Kevina to nie święta.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:55   #4975
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widziałam się z TR-em i spytał mnie czy użyłam JEDWABNIKA do włosów bo takie lśniące mam jedwabnik...no po prostu rozwalił mnie tym tekstem


Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ja 2 dzien leze ogladam tv i sie obijam
aktualnie czekam na Kevina
ja juz tez obejrzalam Kevina, przeciez to tradycja
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:00   #4976
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondyny Mam nadzieje, ze swieta przemilo Wam mijaja i ze Mikolaj byl obfity

Adzi noo wloski mocno pojasnialy Juz sie nie moge doczekac Twojego farbowania

Enchanted bardzo wspolczuje pracy w dniu dzisiejszym Ale trudno czasem trzeba, dobrze, ze chociaz pysznosci mialas ze soba

Infatuated w takim razie zaraz patrze do klubu

Weronika, wspolnie zdecydowalysmy, ze na razie starczy nas w klubie A w ogole too malo sie odzywasz ja Cie prawie nie znam przepraszam za szczerosc ale mysle, ze dziewczyny mysla tak samo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:11   #4977
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jak wam święta mijają? Chyba dobrze bo bardzo mało stron w wątku przybywa

ah dziewczyny zdecydowałam

chyba pójde już do fryzjera nie będę wiecej kombinowała z tymi włosami na długości.

zrobi mi kolor jaki chce i potem bede najwyżej sama tworzyła

A miałyście sytuacje ze fryzjer totalnie zniszczył wam włosy? Bo tego sie boje
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:13   #4978
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość




ja juz tez obejrzalam Kevina, przeciez to tradycja
Jak to obejrzalas juz?
przeciesz to jeszcze leci
akurat jest przerwa


SNOW rozumiem
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:16   #4979
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Haha dziewczyny ja też ogladam Kevin,aktualnie reklama

zaraz zajrze do klubu

Adzi a te wloski faktycznie troche przesuszone,ale troche je podreperujesz i powinno byc ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:17   #4980
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
A miałyście sytuacje ze fryzjer totalnie zniszczył wam włosy? Bo tego sie boje
jak pojdziesz do dobrego fryzjera to bedzie dobrze
najlepiej popytac znajomych czy kogos polecaja

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Jak to obejrzalas juz?
przeciesz to jeszcze leci
akurat jest przerwa
bo obejrzalam sobie na Vox'ie gdzie bylo o 16:30 hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.