Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 17:04   #3751
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Placebo Nie wierzę w moc homeopatii.

Ja też nie....

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Zawsze mi się diabelnie podobały francuzy, a ja nie mogę nosić, bom pyza

Znowu....
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
TA jest moja. Będę miała wesele w stylu retro i właśnie coś takiego na sobie.
cudna

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
To ja się swoją ukochaną pochwalę-
To Twoja prywatna?

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś jakaś krowa "podcięła" na chłopaka. Złapała kucyk, ciach... "oj, chyba mi się za dużo obcięło hahahah". A ja już poryczana cała
Włosy do pasa, grube i gęste I od razu je gdzieś krowa schowała na zapleczu

Zabiłabym....
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Widzisz Rudzinko ty tez jestes zgrabna a rozmiar to tylko cyferkijak nie polubisz siebie to 34 bedzie za dużo
Mądrze gada! Wódki jej dać!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

i mam paznokcie dla was
Virtual Sea story + wzorek
taki deszcz u nas leje a ja odstawiłam takie paznokcie i makijaż pod kolor. Kolorowa kreska dzisiaj
Cudowne są Mgiełko!


A tekst dla Joko zarąbisty
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim Udało mi się wstać. Odpowiadając na pytanie "co to są te stacje dziwne" spieszę z odpowiedzią. Otóż są to stacje radiowe nadające na falach krótkich numery. W miejscu gdzie normalnie nic nie ma i jest szum pojawia się jakaś muzyczka. O pełnej godzinie nadawany jest podwójnie jakiś sygnał oznaczający początek nadawania (jakieś zdanie, inna muzyka, cokolwiek). Zaraz po nim rozpoczyna się "czytanie" numerów. "Czytanie" bo przeważnie są to jakieś zupełnie nienaturalne głosy, obrobione jakoś przez komputery albo inne ustrojstwa. Oprócz cyfr/liczb nadawane są także czasem litery. Cały przekaz jest nadawany podwójnie - każdy "znak" jest czytany 2 razy zanim zostanie odczytany kolejny. Kończy się też czymś specjalnym, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Całość trwa ok. 1min. Właśnie od nadawania tych numerów stacje te zostały nazwane number station.

A teraz klimat i akcja właściwa. Siedzę w nocy, testuję radio które naprawiałem, ciemno zupełnie bo pięknie jest skala podświetlona i lubię się na nią patrzeć. Słuchawki na uszach i słucham co tam w radiu leci (niestety jeszcze nie udało mi się trafić na taką stację). Przypominam sobie o tych stacjach tajemniczych - szybko wklepałem w wyszukiwarce i uruchomiłem pierwszy filmik jaki był w sumie... W tle dziecinna melodyjka, grana na dzwoneczkach i głos dziewczynki dyktującej jakieś numery (chyba wszystko po niemiecku było, ale nie jestem pewien). Z początku brzmiała normalnie ale po chwili jej głos się tak bardzo zmienił, że się trochę przestraszyłem...

Tyle z opowieści
Nie wiem co brałeś ale ja też to chcę!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Umieram. I jeszcze kupiłam lakier KOBO, który stał pod hasłem "promocja" i naklejka na nim głosiła 4,99, nic nie podejrzewając kupiłam, a że kupowałam jeszcze kilka rzeczy, to dopiero w domu załapałam, że kosztował 14,99, tylko ta jedynka jakaś niedopisana tam była
Cudne promocje Natury....
Ja bym wróciła z awanturą

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to i ja pokażę aktualne
Widziałam i umarłam....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:18   #3752
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32924008] [/QUOTE]

dzięki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Anula dziękuję u ciebie też śliczności!!!


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ale piękne

rzeczywiście są dość gęste i raczej zdrowe, ogólnie to bardzo je lubię, tylko maja dużą porowatość i przy nadmiarze/niedoborze wilgoci robi się z nimi coś strasznego...


na porowatość też są rady tylko ja akurat nie zagłębiona ( a szkoda ) to nie powiem, ale widziałam mondre rzeczy na ten temat

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a ja spiłowałam paznokcie na tak milimetr za opuszek bo mi się faker złamał daleko więc jak już całkiem pójdzie to nie chcę mieć innych 2 cm a ten taki ogryzek i są brzydkie i w ogóle brzydka jest pogoda, niby ciepło ale tak jakoś szaro, do dupy

a i jeszcze wam powiem,że....
uu , szkoda
obrazek genialny

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Widziałam i umarłam....
ale weź Śniegowa nie umieraj co?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:28   #3753
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cudowne są Mgiełko!


A tekst dla Joko zarąbisty
Dzięki miło mi, że się podobają pazurki. A komentarz dla Joko prosto z serca zobaczymy może akurat bo w tej kolekcji tez mi się podobają lakiery
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:46   #3754
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość




ale weź Śniegowa nie umieraj co?
To tak mentalnie znaczy. Szok noormalnie, że to tak łapka bez szablonu. Cuuuuuuudo

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dzięki miło mi, że się podobają pazurki. A komentarz dla Joko prosto z serca zobaczymy może akurat bo w tej kolekcji tez mi się podobają lakiery
Widać że z serca. My to imenniczki jesteśmy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:55   #3755
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
W Naturze? Pamiętam jak Orchi pisała, że w Naturach często tak się dzieje - inna cena na stoisku, inna, kiedy przyjdzie do płacenia. Też tak ostatnio miałam, z odżywką - nie było tej, którą chciałam, ale była My secret za 4,79zł - no jak byk podpisane na szafie (właściwie w miejscu z tą ceną stała tylko ta odżywka). Myślę sobie: co mi szkodzi, ale zaczęłam latać jeszcze za innymi rzeczami. W końcu poszlam do kasy, zapłaciłam, a w domu patrzę i co? 6zł... Niby niewiele, ale, kuźwa, tak się nie robi
1,20 a 10zł to trochę różnicy... Mnie orąbali na dychę mdleje:

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziś off i off z mojej strony, więc przy okazji pokazuję, com dziś zmalowała (bez bąbli)
Złotko D

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
miałam odpisywać ... czytam wasze miłe posty. Jestem załamana. Niech mnie ktoś przytuli, "pokocha". A lbo dobije.
Ruda, mimo dzisiejszej tragedii przyszłam jakoś entuzjastycznie do domu (szłam tu jaknajszybciej mogłam, żeby móc spobie popłakać) i czekam na Panią z poczty. U mnie w domu jest zawsze między 14.-16. Nie ma jej ;(
Ja Cię kocham Bardzo, bardzo, bardzo
Poczta Polska Wyślij priorytetem, będzie lazło tydzień Wrrr, nie przejmuj się, przy najbliższej okazji nakopię tam komuś do dupska.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32923642]Moge sie pochwalic jaki prezent urodzinowy sobie zrobiłam ? -->chwale się --->:
http://www.czasnabuty.pl/product-pol...Z-76AKH-9.html[/QUOTE]

Nawet niebrzydkie :d

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Skoro wszyscy offtpoują włosami, to i ja swoje pokaże. Uprzejmie proszę, nie zwracać uwagi na piżamę - musiałam robić zdjęcia rano, bo przy obecnej wilgotności strasznie się puszą jak tylko wyjdę... Pierwsze zdjęcie takie prześwietlone, ba starałam się pokazać naturalny kolor(powinien być jeszcze jaśniejszy, taki pociemniały blond. To rude nie wiem skąd się wzięło) Myślicie, że będą z tego kiedyś ładne fale? (to na zdjęciu to jest na razie szczyt ich możliwości bez stylizacji, normalnie jest większy oklap...)
Kłaaaaaaaaki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm czy ja wiem czy to ma jakieś znaczenie? może raczej do konkretnej osoby nie pasować, ale to chyba więcej czynników niz tylko okragła buzia? nie wiem zresztą.
A jakbyś z przodu podniosła część włosów? to by na pewno wydłużyło twarz
(...)
to i ja pokażę aktualne
Nie wiem, może. Ja nie mogę mieć zaczesanych włosów do góry, bo to źle wygląda.

Jaaakie kolory

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ale wzbudziłam dziką zazdrośź cieszta sie moim szczesniem a nie! pfff
No cieszymy się
Ej, a do Ciebie paczka doszła?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm w dzień marudy Ruda nie marudzi to by było zbyt dziwne
Ruda nie ma siły pomarudzić nawet.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cudne promocje Natury....
Ja bym wróciła z awanturą
Wierz mi, że jakbym miała choć odrobinę siły, to bym wróciła.
Ja nawet nie mam siły iść zrobić siku
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:05   #3756
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ewalucjo toż ja się cieszę moim zdaniem sprobuj jakiegos nudziaka z serii paris, mialam i byl super, az wymalowałam do konca, dobrze krył. no i holo, najpiej 102 (pokazywalam ostatnio) i czarne chyba 118 a moze flejksy jak maja? bo cięzko dostać
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:06   #3757
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ruda jeszcze nie

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

przeciez wiem już wybrałam i wziełam jednego nudziaka jak przyjda to wam pokaze
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 18:10   #3758
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a to super sami sie do Ciebie zglosili ;>
kurcze cos sie zle czuje, glowa mnie boli.
a tak w ogole, to u mojej ciotki w sklepie była miętowa marynarka (z tego fasonu byl jeszcze kolor electric blue) i jeszcze taka intensywna zielen, ale ciemna, szmaragd? z podszewką w panterkę i nie wiem ktorą wziać bo w cenie 90 zl (pewnie dostanę jakis rabat) wzielabym dwieeee
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:12   #3759
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Widać że z serca. My to imenniczki jesteśmy
To dobrze, że widać oooo widzisz ty tez Magda heheh nie wiedziałam nawet

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ruda nie ma siły pomarudzić nawet.
ojjjj to na prawdę musisz byc chora!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:48   #3760
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ruda jeszcze nie
Poczta Polska

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjjj to na prawdę musisz byc chora!
Płuca mam już w połowie wyplute
Jak dobrze, ze jutro do lekarza, bo chyba bym umarła.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:48   #3761
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Czasami warto sobie odpuścić i wstać wcześnie rano, spróbować się czegokolwiek nauczyć?Albo dostać tą jedynkę a potem ją poprawić mimo że to będzie trzecia(ogółem) ?Tak,nie ?
Mam wrażenie że się zmieniłam.Boje się że za bardzo zacznę się interesować kosmetykami,lakierami itp...i nie będę się uczyć.Wiem,jestem dziwna, marudzę ale taka babska natura.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 19:04   #3762
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Kłaaaaaaaaki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32927763]Czasami warto sobie odpuścić i wstać wcześnie rano, spróbować się czegokolwiek nauczyć?Albo dostać tą jedynkę a potem ją poprawić mimo że to będzie trzecia(ogółem) ?Tak,nie ?
Mam wrażenie że się zmieniłam.Boje się że za bardzo zacznę się interesować kosmetykami,lakierami itp...i nie będę się uczyć.Wiem,jestem dziwna, marudzę ale taka babska natura.[/QUOTE]
Musisz znaleźć sobie złoty środek. Czemu od razu albo-albo? Naukę można przecież pogodzić z przyjemnościami, pasjami, mogę zaświadczyć własnym przykładem Przykładaj się do tego, co si się przyda w przyszłości, przy reszcie daj sobie więcej luzu. Serio
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:20   #3763
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jestem wyluzowana.Ale za przeproszeniem mam glupia babke z francuskiego.Nikt jej nie lubi,nikt nie chce chodzic na jej przedmiot.Co innego nauka z geografii,biologi(mam rozszerzenie) nauka z tych przedmiotow to sama przyjemnosc.W poprzednim pólroczu bylam zagrozona z francuskiego.Ale wyszlam na 2.Nie wiem co robic teraz.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:21   #3764
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no w ostateczności mogłyby byc balerinki, ale w trampkach będzie bardziej po mojemu... zresztą - nienawidze wesel i najchętniej zrobiłabym przyjęcia dla znajomych i najbliższej rodziny... albo wesele w latach 80' bez orkiestry itp... ehhh
na razie jeszcze nie, kasy nie mamy. z 10tys jeszcze brak. Poza tym mi dobrze jest w tym momencie. Mogłabym zatrzymac czas dzieś teraz...

Ja myłam BD ale on średni jest, plącze, tępy jest... myje nim pędzle..

i mam paznokcie dla was
Mgiełko- Wasz ślub, Wasz scenariusz Trzymam kciuki, żeby się udało zrealizować Twoje plany

A czym myjesz? Tylko odżywką? Mi też trochę plącze, ale lubię go za to, że jest uniwersalny.

Fajne, wiosenne pazurki

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja z nim walczyłam kilka myć, ale za bardzo mi włosy plącze
To jakim szamponem myjesz?

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
A teraz klimat i akcja właściwa. Siedzę w nocy, testuję radio które naprawiałem, ciemno zupełnie bo pięknie jest skala podświetlona i lubię się na nią patrzeć. Słuchawki na uszach i słucham co tam w radiu leci (niestety jeszcze nie udało mi się trafić na taką stację). Przypominam sobie o tych stacjach tajemniczych - szybko wklepałem w wyszukiwarce i uruchomiłem pierwszy filmik jaki był w sumie... W tle dziecinna melodyjka, grana na dzwoneczkach i głos dziewczynki dyktującej jakieś numery (chyba wszystko po niemiecku było, ale nie jestem pewien). Z początku brzmiała normalnie ale po chwili jej głos się tak bardzo zmienił, że się trochę przestraszyłem...
Jak miałam radio też lubiłam się bawić skacząc po tych stacjach. Schizę niezłą można załapać

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziś off i off z mojej strony, więc przy okazji pokazuję, com dziś zmalowała (bez bąbli)
Ależ złotko!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Skoro wszyscy offtpoują włosami, to i ja swoje pokaże.
Jakie długie

Anula, widziałam Twoje pazurki na Twoim wątku. Mamo, co trzeba zrobić, żeby mieć take prościutkie, gładziutkie i równiutkie paznokcie? Piękne są!

Śniegowa, moja kiecka, moje zdjęcia i mój mąż

Ruda, żyj!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:25   #3765
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88
Ruda, żyj!
Przeczytałem "Ruda, żryj!"
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:31   #3766
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
To jakim szamponem myjesz?
(...)
Ruda, żyj!
Alterrą. Na zmianę z granatem i chyba z pszenicą czy innym czynmś takim I niedługo przyjedzie do mnie też Alverde

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Przeczytałem "Ruda, żryj!"
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:58   #3767
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

śliczności

Chucky ja mam podobnie z niemieckim, prawie tak samo. ten przedmiot to dla mnie katorga. z angielskim już nie mam takich problemów, ale niemiecki
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:04   #3768
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Przeczytałem "Ruda, żryj!"
Głodnemu chleb na myśli

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Alterrą. Na zmianę z granatem i chyba z pszenicą czy innym czynmś takim I niedługo przyjedzie do mnie też Alverde
Muszę wypróbować w końcu tą Alterrę.

Włosomaniaczki, jakiej używacie odżywki b/s?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:07   #3769
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Włosomaniaczki, jakiej używacie odżywki b/s?
Nie używam
I tak muszę myć włosy co dwa dni, boję się, że odżywka b/s jeszcze bardziej by je obciążała.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 20:10   #3770
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> Mmedeah88
Właśnie zjadłem kolację ale we Wro wiszą bilboardy... a przynajmniej wisiały z hasłem "żyj aktywnie - miasto w formie"... A ja przeczytałem "żryj aktywnie - miasto w formie" I się zastanawiałem kto wpadł na taki pomysł takiej reklamy...

Kupiłem krem do rąk garnier z olejkiem z kolendry i gliceryną Fajnie pachnie i nawet szybko się wchłania
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:15   #3771
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Płuca mam już w połowie wyplute
Jak dobrze, ze jutro do lekarza, bo chyba bym umarła.
eh zdrowiej zdechlak! Zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mgiełko- Wasz ślub, Wasz scenariusz Trzymam kciuki, żeby się udało zrealizować Twoje plany
mam nadzieję, ze tak będzie

Cytat:
A czym myjesz? Tylko odżywką? Mi też trochę plącze, ale lubię go za to, że jest uniwersalny.
mam też ową Alterre z pszenicą, ale ona ma tez dość silny detergent coś jak SLS... Nie znalazłam szamponu dla siebie jeszcze... Myję odzywką i to lubię a raz na jakiś czas Alterra, a jeszcze rzadziej raz na jakiś czas Joaśkę jakąś z SLS dla oczyszczenia.

Cytat:
Fajne, wiosenne pazurki
dzieki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Włosomaniaczki, jakiej używacie odżywki b/s?
Joaśki Naturie są the best. Niemal wszystkie! Tanie, dobre, dość lekkie. Tylko czerwona ma parafinę zdaje się więc może puszyć, a po tej z miętą Malince chyba było chłodno w głowę... (sama nie wypróbowałam tej w końcu). Za to mam i z lnem i z cytryna i z pokrzywą
Czerwoną tez gdzieś mam...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:42   #3772
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale cisza i spokój... aż dziwnie. Ale chudzielec wyzdrowieje to będzie pewnie żywiej
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:10   #3773
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

SPAAAAĆ. Byłam na próbie LipDuba. Było suuper, ale spać. Jestem tak zmeczona, a przede mną jeszcze praca domowa... ech
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:16   #3774
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Kupiłem krem do rąk garnier z olejkiem z kolendry i gliceryną Fajnie pachnie i nawet szybko się wchłania
Ciekawe, kiedy ja moje (nie)szczęście zagonie do używania kremów do rąk o pomadek ochronnych

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eh zdrowiej zdechlak! Zdrowiej!
Chciałabym. Ciekawe, co mi jutro pan doktor powie, czy będzie krzyczał i dlaczego tak bardzo

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ale cisza i spokój... aż dziwnie. Ale chudzielec wyzdrowieje to będzie pewnie żywiej
Rude najchętniej już by wyzdrowiało. póki co, staram się nie udusić.

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
SPAAAAĆ. Byłam na próbie LipDuba. Było suuper, ale spać. Jestem tak zmeczona, a przede mną jeszcze praca domowa... ech
Ja też jestem śpiąca Od trzech dni nie spałam przez ten cholerny kaszel, nawet spanie na trzech poduszkach + jasiek nie pomaga, bo się duszę w nocy
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:29   #3775
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Kto powiedział, że ja pomadek używam, kiedy nie używam... Choć zdarza mi się narzekać na spękane wargi. Ale zdrowiej ruda, zdrowiej! Daj znać co tam lekarz powiedział i ile jeszcze będziesz się męczyć.
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:40   #3776
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Kto powiedział, że ja pomadek używam, kiedy nie używam... Choć zdarza mi się narzekać na spękane wargi. Ale zdrowiej ruda, zdrowiej! Daj znać co tam lekarz powiedział i ile jeszcze będziesz się męczyć.
Koleżanka mi stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale wolę z lekarzem skonsultować
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:29   #3777
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Leżę w stosie chusteczek, z zawalonymi zatokami, bolącym gardłem i praktycznie niesłysząca, a tu Ruda tak mało spamuje!
Jeszcze na wpół do ósmej do pracy..
Lekarka mnie nie chciała przyjąć, bo stwierdziła, że skoro przyszłam o własnych siłach, to widocznie nic mi takiego nie jest.
Wolnego wziąć nie mogę, wyglądać jak kupa i pociągać nosem też nie bardzo
Ja się chyba targnę
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:37   #3778
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jak ledwo słysząca?
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:38   #3779
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

orchid ja do nich pisalam jakis czas temu a dzis sie odezwali

dziewczyny zaraz wiosna a wy chorujecie? nie moznaa tak! zrdowiec ale już!

Dla tych które nie widziały na blogu przedstawiam arbuzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (31,9 KB, 51 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:43   #3780
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mam do wycięcia trzeci migdał. Przez chorobę mi urósł i zatyka kanały słuchowe, co powoduje głuchotę
I tak nawet jak jestem zdrowa to słyszę dosyć słabo, ale teraz to jak przez ścianę

Ewalucja, piękne arbuzy!
Powiedz mi moja droga, jak stosujesz Evelinkę?
Regularnie, jako lakier podkładowy?
Bo coś mi się łamią cały czas i nie wiem czy przez nią.

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-03-14 o 22:45
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.