Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : ( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 12:42   #151
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

W kwesti uprawiać seks gdy rodzice w domu nie ma jednego słusznego poglądu.

Trzeba wziąć kilka możliwości pod uwagę:

-konserwatywni rodzice (seks po ślubie itd.), wtedy seks w domu w czasie ich obecności byłby tylko stresem. A możliwe przyłapanie skończyłoby się straszną awanturą. W takim wypadku, z szacunku dla ich poglądów, i dla własnego spokoju seks w domu gdy za ścianą rodzice lepiej sobie odpuścić.

-liberalni rodzice. Jeśli ustali się niepisane zasady, seks w czasie ich obecności nie jest niczym uwłaczającym. Ja mam taką sytuację w domu. Gdy jest u mnie Tż (wieczorami zwykle po 17/19) to oni po prostu nie przychodzą do mnie. Jak coś pilnie potrzebują puszczą sygnałek na komórkę (oficjalnie nie chce się im po schodach na piętro wchodzić, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi). Jasne, że nie ma ekstremalnych akcji. Łóżko mi totalnie skrzypi więc dajemy sobie kołderkę na podłogę, cicho muzyczka leci, ale wystarczająco by wyciszyć westchnienia a nikt za przeproszeniem mordy nie drze. Więc jest jak dla mnie zdrowa sytuacja: ja wiem, że rodzice uprawiają seks, ale nie wiem kiedy, oni też w sumie raczej wiedzą, że uprawiam seks, ale dbam o to by nie wiedzieli kiedy. Bowiem nie ma znaczenia czy ja bym słyszała rodziców, brata, kumpelę czy wujostwo, czułabym się niezręcznie słuchając czyjegoś seksu. Więc to nie kwestia: uszanuj rodziców, a uszanuj innych ludzi w ogóle.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:49   #152
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Sesk w publiczej toalecie (w klubie, w hipermarkecie, obojetnie) jest dla mnie czyms szczególnie obrzydliwym. Wolałabym zeby moje dziecko uprawiało seks za sciana w czasie kiedy ja sobie pije herbatke zamiast robic to w pierwszym lepszym publicznym miejscu, a zwłaszcza w toalecie....
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:09   #153
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
-liberalni rodzice. Jeśli ustali się niepisane zasady, seks w czasie ich obecności nie jest niczym uwłaczającym. Ja mam taką sytuację w domu. Gdy jest u mnie Tż (wieczorami zwykle po 17/19) to oni po prostu nie przychodzą do mnie. Jak coś pilnie potrzebują puszczą sygnałek na komórkę (oficjalnie nie chce się im po schodach na piętro wchodzić, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi). Jasne, że nie ma ekstremalnych akcji. Łóżko mi totalnie skrzypi więc dajemy sobie kołderkę na podłogę, cicho muzyczka leci, ale wystarczająco by wyciszyć westchnienia a nikt za przeproszeniem mordy nie drze. Więc jest jak dla mnie zdrowa sytuacja: ja wiem, że rodzice uprawiają seks, ale nie wiem kiedy, oni też w sumie raczej wiedzą, że uprawiam seks, ale dbam o to by nie wiedzieli kiedy. Bowiem nie ma znaczenia czy ja bym słyszała rodziców, brata, kumpelę czy wujostwo, czułabym się niezręcznie słuchając czyjegoś seksu. Więc to nie kwestia: uszanuj rodziców, a uszanuj innych ludzi w ogóle.
No dokładnie. Też tak miałam w domu, nikt się żadnej traumy nie nabawił i nie stracił do nikogo szacunku.
Nigdy też nie usłyszałam od rodziców tekstu w stylu "jesteś na moim utrzymaniu, to rob co mówię". Moi rodzice używali innych argumentów a przede wszystkim byli wyrozumiali i mięli u mnie po prostu posłuch wynikający z autorytetu.

Uświadomiłaś mi właśnie, że mam liberalnych rodziców

Jak tak Was czytam dziewczyny (o tym braku szacunku do rodziców jak się pod ich obecność w swoim pokoju figluje z ukochanym/ą) to mi sie włos jeży na głowie. Takie jesteście pruderyjne ? Nie łapię związku między szacunkiem/brakiem szacunku do rodziców, a kochaniem się z chłopakiem w swoim pokoju, przy zamkniętych drzwiach i z nieprzesadną "akustyką". Dajcie spokój. I jeszcze ten tekst, że ja kombinowałam to niech moje dzieci też kombinują. A zaraz po tym wpis o seksie w sklepowym kiblu bo w domu nie było jak. Ja dziękuję.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Sesk w publiczej toalecie (w klubie, w hipermarkecie, obojetnie) jest dla mnie czyms szczególnie obrzydliwym. Wolałabym zeby moje dziecko uprawiało seks za sciana w czasie kiedy ja sobie pije herbatke zamiast robic to w pierwszym lepszym publicznym miejscu, a zwłaszcza w toalecie....
Otóż to.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:03   #154
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
strawberka, bo współżyjąc, gdzie za ścianą jest rodzina jest oznaką największej obrazy i braku szacunku
śmieszy cię to że mam takie zdanie a nie inne, czyli moje zdanie?

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Obrażasz nas, ponieważ mamy inne poglądy niż Ty... Jakie to typowe...

z tego co pamiętam nie nazwałam was w żaden sposób jaki mógłby kogokolwiek obrażać, ujęłam tylko twardo swoje stanowisko, z tego co widzę to wy mnie obrażanie. Poza tym patrząc na wypowiedzi dziewczyn i rekację ich matek większość z was pewnie będzie mówić to samo co ich matki tylko na razie, póki jesteście młode piszecie tak jak piszecie.

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja rozumiem obie strony. I rodzicow i dzieci. Chociaz, jak juz pisalam wyzej sama kochalam sie kiedy rodzice byli za sciana to potrafie spojrzec na to ich oczami .
Sama nie chcialabym uslyszec przez przypadek jak moje dziecko uprawia seks, jak przychodzi pod moj dach jakis facet i bzyka moja corke.
I nie jest to to samo co seks rodzicow. Rodzice sa po slubie i to jest naturalne, ze uprawiaja seks i powinno byc naturalne rowniez dla dzieci. Nie porównujmy fizycznej milosci pod jednym dachem dwojga doroslych ludzi po slubie, ktorzy maja dzieci do seksu zalozmy nastolatki, bo to nie to samo i nie pownnysmy uzywac tych argumentow tlumaczac to, ze same chcemy uprawiac seks w domu rodzicow.
właśnie ot o mi chodziło, tylko koleżanka ładniej to ujęła ode mnie.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ja tam uważam że z szacunkiem to ma coś wspólnego ALE.
Jest rodzina, rodzice wierzący, bardzo praktykujący. Mówią jasno że nie popierają seksu przed ślubem i nie życzą sobie figli w domu za ścianą. Wtedy gdy dziecko to robi, to jest brak szacunku.
Ale jeśli jest rodzina w której rodzice nie mają nic przeciwko, uważają że dziecko jest dorosłe, mają warunki w mieszkaniu na tyle by każdy mógł stworzyć sobie przestrzeń intymną - wtedy to nie ma nic z brakiem szacunku.
Takie jest generalnie moje zdanie.
to też jest logiczne, czy naprawdę trzeba tyle spraw rozpisywać szczegółowa by niektórzy to zrozumieli?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Juz pal licho szacunek itp ale czy uprawiając sex z rodzicami za scian ,pietro niżej nie odczuwacie jakiegos dyskomfortu ?skrępowania ?i te wszytskie ograniczenia a bo łózko skrzypi to bęc na podłoge a bo po cichu,szybko ,pod kołdrą i po bożemu +schowac gumki,pigułki,itp ,zero swobody.

moze jakas dziwna jestem ale jakies to takie "upokorzająco"-krepujace .

Zaznaczam ,że tez kiedyś miałam 17 lat
otóż to a zanim któraś napisze że mi rodzice zryli psychikę albo że byli zbyt konserwatywni to zdziwicie się: są bardzo liberalni, otwarci, seks nigdy nie był tematem tabu i nawet jak u 17 letniego brata znaleźli gumki nie ochrzanili go że współżył w domu tylko się spytali czy dziewczyna bierze piguły. Jedyny fakt który mógłby świadczyć o moim zdecydowanym podejściu do sprawy to to że moja matka lubi sobie pokrzyczeć dlatego nie wyobrażam sobie by ona wogóle mogła tylko podejrzewać że współżyję gdy ona jest w domu.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:09   #155
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Madelaine - nie trzeba napisać czegoś wprost, żeby obrazić kogoś, wystarczy ton.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:53   #156
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

raczej sposób formułowania zdań, tonacja to coś werbalnego. Tu jest problem, sporo osób coś pisze bez sensu i wychodzą potem problemy.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:56   #157
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

No sposób pisania, źle się wyraziłam, w każdym razie załapałaś o co mi chodzi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 10:19   #158
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
przeczytajcie co napisaliście bo wydaje mi się że wypowiadają się same dzieci które nie potrafią odróżnić: szacunku dziecka dla rodzica, szacunku rodzica do dziecka, seksu rodziców a seksu dzieci, ogólnego stosunku rodzic-dziecko. Spoko traktujmy się na równi a niedługo będziemy z rodzicami chodzić na imprezy palić trawę i wymiotować w jednych krzakach. Może ktoś inteligentny zrozumie bo jak na razie to popadacie w paranoję.
Chodziło mi o tą Twoją wypowiedź.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
Poza tym patrząc na wypowiedzi dziewczyn i rekację ich matek większość z was pewnie będzie mówić to samo co ich matki tylko na razie, póki jesteście młode piszecie tak jak piszecie.
A tego wiedzieć nie możesz, nie masz skąd wysnuwać takich wniosków. To tak jak napisać, że dziecko alkoholika będzie alkoholikiem.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:22   #159
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o tą Twoją wypowiedź.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------


A tego wiedzieć nie możesz, nie masz skąd wysnuwać takich wniosków. To tak jak napisać, że dziecko alkoholika będzie alkoholikiem.

nie przesadzaj -.-'
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:04   #160
sweet lady 00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

tu się liczy kreatywność .
wszędzie możesz uprawiać sex .. zdarzyło mi się nawet zabawiać w toalecie szkolnej pod koniec liceum . gdy byliśmy na imprezie, szybki numerek w toalecie, wspólne wyjazdy na weekendy w góry, nad jezioro, sex w aucie, w lecie w plenerze, w domu też czasem można znaleźć chwile gdy nikogo nie ma, np rano gdy wszyscy pojdą do pracy, albo wieczorem gdy gdzieś wyjdą ... ;p oo.. latem na dachu mojego bloku.
sex można uprawiać wszędzie, tylko trzeba wiedzieć jak się zachować w danym miejscu.
sweet lady 00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:08   #161
Natasha_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

hehe..są napewno inne miejsca ;p jak np toaleta,auto hotel :pp
Natasha_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 18:41   #162
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

ja rozumiem seks w aucie, plenerze nawet w kinie ;p ale w toalcecie? ludzie tam wydalają mocz i kał i ktoś chce oddać się czynności która ma zbliżać dwoje ludzi w takich warunkach ? ja rozumiem że niektórzy to lubią ale traktowanie toalety jako jedyne miejsce do współżycia to dla mnie desperacja
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:52   #163
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
ja rozumiem seks w aucie, plenerze nawet w kinie ;p ale w toalcecie? ludzie tam wydalają mocz i kał i ktoś chce oddać się czynności która ma zbliżać dwoje ludzi w takich warunkach ? ja rozumiem że niektórzy to lubią ale traktowanie toalety jako jedyne miejsce do współżycia to dla mnie desperacja
Kino niestety też.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:07   #164
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Kino niestety też.
kino to już chyba skrajna desperacja bo to jednak bardzo publiczne miejsce, chyba nie da się tak, żeby ktoś tego nie zobaczył
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:10   #165
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
kino to już chyba skrajna desperacja bo to jednak bardzo publiczne miejsce, chyba nie da się tak, żeby ktoś tego nie zobaczył


No chyba, że jest się samemu na seansie to co innego. Ale zawsze może ktoś z obsługi wejść.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:19   #166
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

napisałam kino bo pracowałam kiedyś w kompleksie kinowy, na 9 czy 10 rano przyszła pewna parka, okazało się że są jedynymi osobami na sali więc zaczęli się kochać- nago. Przyszedł ochroniarz razem drugi, trzeci aż w końcu panienka mówi" no dobrze, tylko niech mi pan poda skarpetkę, leży dwa rzędy niżej" jeśli nie było ludzi a ktoś ma odwagę to czemu nie w sumie
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:25   #167
Exceptionelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 121
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

my nigdy nie mamy wolnej chaty.
__________________
Tak bardzo go kocham


Najjjszczęśliwszaa


Edytowane przez Exceptionelle
Czas edycji: 2010-06-03 o 19:27
Exceptionelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:11   #168
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Ja mieszkam w bloku i mój tż także. Mam sama pokoj także nie mam większego problemu.Nie uważam, że kochanie przy rodzicach za scaną jest barkiem szacunku.Kocham się przy nich gdy Tż u mnie spi ale tylko nocą w dzien jakos bym nie mogla bo mama sie kreci mam skrzypiące łóżko ale kołderke dajemy na podłge i juz nie ma probrlmu z mama rozmawiam o wszystkim i wie ,ze nie jestem dziewica w końcu jestem dorosła mam zamek w drzwiach ale nigdy go nie używam bo rodzice zawsze pukają. Wiadomo lepiej gdy nie ma nikogo w domu bo wtedy można kochać sie głosniej;P ale juz nie dlugo ide na swoje <jupi>
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:40   #169
zawszebedemiecwatpliwosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

a ja bym chciała powiedzieć osobom, które myślą, że akademik to ciągła rozpusta i wolność, że nic bardziej mylnego

zawszebedemiecwatpliwosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 13:54   #170
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez zawszebedemiecwatpliwosci Pokaż wiadomość
a ja bym chciała powiedzieć osobom, które myślą, że akademik to ciągła rozpusta i wolność, że nic bardziej mylnego

Dlatego właśnie bardzo się cieszę, że nie dostałam akademika i że mój chłopak takowego nie przyjął.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:27   #171
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Rozumiem, że niektórym rodzicom może nie podobać się to, że ich dzieci uprawiają seks w (swoim!) domu, ale niech te osoby zastanowią się nad swoim postępowaniem. Dla mnie seks to potrzeba taka sama, jak głód czy sen. Jeśli moi rodzice mogą uprawiać seks w swojej sypialni to dlaczego ja nie mogłabym tego robić? Nie pcham im się z butami do łóżka więc oni nie powinni pchać się do mojego. Własny pokój ma za zadanie zapewnić mi odrobinę prywatności, a za zamkniętymi drzwiami mam prawo robić ze swoim chłopakiem, co chcę. Co to w ogóle znaczy: "ja kombinowałam więc niech i moje dzieci kombinują"? Dlaczego miałyby kombinować? Ten dom należy także do nich. Czy tacy rodzice wolą żeby ich córka uprawiała seks w samochodzie na parkingu, krzakach albo w toalecie na dyskotece? A może toi toi byłby lepszy? Dlaczego? Bo lepiej udawać, że życie erotyczne dziecka nie istnieje?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:29
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 06:57   #172
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Sesk w publiczej toalecie (w klubie, w hipermarkecie, obojetnie) jest dla mnie czyms szczególnie obrzydliwym. Wolałabym zeby moje dziecko uprawiało seks za sciana w czasie kiedy ja sobie pije herbatke zamiast robic to w pierwszym lepszym publicznym miejscu, a zwłaszcza w toalecie....
też tak uważam
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:22   #173
dear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że niektórym rodzicom może nie podobać się to, że ich dzieci uprawiają seks w (swoim!) domu, ale niech te osoby zastanowią się nad swoim postępowaniem. Dla mnie seks to potrzeba taka sama, jak głód czy sen. Jeśli moi rodzice mogą uprawiać seks w swojej sypialni to dlaczego ja nie mogłabym tego robić? Nie pcham im się z butami do łóżka więc oni nie powinni pchać się do mojego. Własny pokój ma za zadanie zapewnić mi odrobinę prywatności, a za zamkniętymi drzwiami mam prawo robić ze swoim chłopakiem, co chcę. Co to w ogóle znaczy: "ja kombinowałam więc niech i moje dzieci kombinują"? Dlaczego miałyby kombinować? Ten dom należy także do nich. Czy tacy rodzice wolą żeby ich córka uprawiała seks w samochodzie na parkingu, krzakach albo w toalecie na dyskotece? A może toi toi byłby lepszy? Dlaczego? Bo lepiej udawać, że życie erotyczne dziecka nie istnieje?
Podpisuję się pod tym w 100%. Oczywiście,tak jak wcześniej było wspomniane z normami,typu,że nie pokazujemy całemu domostwu jak akurat TŻ rewelacyjnie operuje językiem,między naszymi nogami itd... Choć to wszystko zależy od poglądów rodziców,to nawet z tymi liberalnymi takowa rozmowa,może być 'ciężka'. A jeśli chodzi o inne miejsca,to uważam,że plener jest najlepszym rozwiązaniem, z tym że wiele zależy od pogody i dokładnego miejsca. Żeby przypadkiem nie było,że ktoś w krzach was obserwował Pozdrawiam!
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho
Alchemik
dear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:06   #174
Zuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Pokaż wiadomość
Oj tam dźwięki, to akurat nie jest problem, wiem co mówię wiadomo, że seks, kiedy nie jest się samemu w domu to nie jest to samo (przynajmniej dla mnie ;D), no ale jak nie ma innego wyjścia to włączy się muzykę, zamknie drzwi i nie słychać ja w sumie też nie mam gdzie się kochać, bo u mnie i u niego w domu zawsze ktoś jest, ale nie rezygnujemy z tego powodu - do mnie do pokoju nikt nie wchodzi, zazwyczaj mnie wołają, a u niego po prostu zamykamy drzwi na klucz. Tyle w tej sprawie
dokładnie
Zuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:32   #175
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Kiedy mój TŻ i jeego brat mieli wolną chatę np. 5 czy 6 dni bo rodzice wyjechali na wesele/wczasy/cokolwiek a zdarzalo sie to od 2/3 razy w roku, to oni normalnie sie dogadywali bez zadnych podtekstow. Po prostu. Dzis jeden jest w domu a drugi idzie gdziekolwiek i nie wraca wczesniej niż o. I tak było, myślę ze dobre rozwiązanie, choć rzadkie to było. Nieważne czy ktorys zaprosi sobie kolegow, czy dziewczynę, czy kogokolwiek- jego dom jest do wylacznej dyspozycji . A co do miejsc to slyszalam też wersje ze w piwnicy oraz na dzialce. Ale piwnica wygrywa mimo wszystko, znając charakter i nastroj owego miejsca :P
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 18:29   #176
Monia51237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

ja to uprawiam sex w domu kiedy nie ma nikogo a jeżeli chodzi o to gdzie nie macie to np:
w hotelu
w samochodzie
w łazience
lub w windzie
PoLeCaM!!
Monia51237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.