Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 20:41   #31
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Czwarte zdjecie - PRIMA! Przeslicznie wygladasz
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:51   #32
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Strasznie mi się taka podobasz A włosy ahhh, ja z moimi piórkami idę się schować... cudnie! Kolorki no i wogóle całość piknie
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:11   #33
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Slicznie wygladasz! Kocham fiolety i Tobie tez pasuja. Wlosy tak wymodelowane tez Tobie pasuja! Po prostu pieknie!
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:13   #34
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Świetnie Daisy, bardzo mi się podobasz w tym makijażu, dopracowany jak zawsze.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:04   #35
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

pięknie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:55   #36
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Rei - dziekuje

coldold - bardzo mi milo A mnie sie bardzo podobasz z nowym avatarkiem

fruity - ja tez kocham fiolety Odkad bylam mala ...Kiedys moim wymarzonym ubiorem byla fioletowa bluzka i czarna mini - mialam z 5 lat i jedna z moich ciotek sie tak ubierala Teraz mi przeszlo ...Dziekuje za komentarz

perelka-20 - milo Cie widziec Z wlosami bardzo rzadko cos robie ,bo mam szczescie i same sie ukladaja .Mam ich mnostwo i chyba biore to za pewnik , a jak bylam mala to bylam brzydka i lysa Bylo mi tylko widac nos i nie widac wloso ...Prosze jak to sie moze zmienic

szyna - bardzo mi milo Ja sie jakos tak wyjatkowo czulam w tym makijazu Sama nie wiem czemu ...Moze jest to troche widac na zdjecach

Mala kroweczka o imieniu- dziekuje Czesto go uzywam !

natala- bardzo Ci dziekuje To bardzo prosty makijaz ...Kiedys musze zrobic jakis step Nie wyobrazam sobie ,zebym ktoras z was mogla pominac ! To dla mnie wazne , skoro wy poswiecacie swoj czas na komentarz .To sie dla mnie liczy , w ten sposob tez was poznaje i jakos sie zawiazuje nasza spolecznosc MM

Celestia - wielkie dzieki

Vibeska - bardzo Ci dziekuje ! I wierz mi ,ze teraz naprawde jest mi troche ciezej w szkole, bo zabiera to troche radosci z " tworzenia " .Poza tym ucze sie takich aspektow tej pracy , o ktorej nie pisza w kolorowej prasie Nie wszystko tak pieknie wyglada .Trzeba tu duzo pokory i cierpliowsci ,bycia wyrozumialym dla siebie i dla innych ...Latwo popasc w kompleksy i wszystko zaprzepascic ,gdy patrzysz ,ze niektorzy wokol Ciebie sa lepsi ...Dlugo by pisac Jestem ciekawa jak na mnie wplynie ten caly rok...I wy jestescie w tym wszystkim niezastapione , ja mam tutaj naprawde swoja spokojna przystan i zyczliwe dla mnie miejsce .Nie chodzi mi o to ,ze czytam tu zazwyczaj mile slowa ,ale o to ,ze moge swobodnie tutaj " przedstawiac " siebie ...Wiekszosc dziewczyn to dla mnie najlepsze "lustro " .Wasza krytyka mnie motywuje i inspiruje .Nie wyobrazam sobie ,ze nie moglabym nie powiedziec chociaz skromnego dziekuje za to , co robicie .A kazdy ten komentarz znaczy dla mnie wiecej niz myslicie To odnosnie ,tego odpisywania wszystkim ...
U nas fiolety tez modne , co mnie cieszy niezmiernie

anakonda202 - dziekuje Postawilam na oczy ...

phdwao - makijaz makijazowi nierowny . Mnie sie ten akurat bardzo podoba-inaczej bym wam nie pokazywala Mysle ,ze z tuszem bedzie wojna ,ale bede walczyc poki nie wygram . Wlosy sa moje naturalne - nigdy ich nie farbowalam i jestem z tego dumna Wyhodowalam sobie pielegnacja calkiem przyzwoity kolorek ...A usta - moj pierwszy odruch to cielisty ,ale nie chcialam isc za oczywistym wyborem ... Moj nauczyciel mowi ,ze zawsze wszystko mozna zmienic ,ale wtedy jest to juz zupelnie inny makijaz -trudno nie przyznac mu racji. Dzieki za komentarz .

candibar - no fryzurka jak z ABBY , faktycznie troche z lat 70 -tych Tez mi sie podobaja Dziekuje


Kaja-ja - bardzo mi milo Zajrzyj na watek " Nasze makijaze przed i po " to zmienisz zdanie . Makijaz duzo zmienia

guantanamera- dziekuje !

krepa - ciesze sie , ze Ci sie podoba

eweska - bardzo Ci dziekuje Jestescie obydwie bardzo mile !

madie - to cienie kupione tutaj , chyba ich w Polsce nie ma...W zasadzie to sa swietne ...podejrzewam,ze na tym oku niedokladnie pokrylam powieke cieniem bazowym .No i na pewno lepiej sprawdzilyby sie na bazie ...A kupilam ich 4 odcienie bo byly w promocji Zero silnej woli ,gdy widze napis " sale "


Martek88 - dziekuje

Motylek Truskawkowy - bardzo Ci dziekuje No i musze powiedziec , ze masz slodki podpis - pozdrow mame ode mnie-


smarah- bardzo Ci dziekuje ... Nie ma sprawy Naprawde bardzo mi zaimponowalo , co napisals i nie moglam nie zareagowac .To naprawde bylo bardzo dojrzale ...az musze spytac ,ile ty masz lat ?
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:03   #37
WWWM
Przyczajenie
 
Avatar WWWM
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Bardzo fajny makijaż, muszę powiedzieć, że wyglądasz kwitnąco. Gratuluje
__________________
"Życie można zrozumieć oglądając się za siebie, ale żyć można tylko patrząc przed siebie"
WWWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 07:07   #38
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Uwielbiam fiolety, śliwki..mmm, a już szczególnie w makijażu, więc mogę być nieobiektywna Makijaż baardzo mi się podoba, choć na ujęciach zamkniętych oczu widać, że biel,srebro(?) jest nie do końca nieroztarte. Roztarłabym mocniej i byłoby perfekcyjnie. Bardzo ładnie jest Ci w tym sweterku, makijażu i fryzurze. Same ochy i achy No, ale w końcu zasłużyłaś Może zmalujesz więcej makijaży w takiej tonacji? Lub jakichś z serii mocniejszych?
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 07:57   #39
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

co tu duzo mowic, CUDOWNIE jak zwykle, chyba wykorzystam Twoja propozycje na sylwestra
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:04   #40
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Propozycja kojarzy mi się mocno z latami 70-tymi. Takie włosy nosila moja mama , nie wspominając już o szarości na oczach Bardzo bardzo mi się podoba, wyglądasz jak byś zaraz szła potańczyć, mocno pozytywnie
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:54   #41
DOKA1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 236
GG do DOKA1986
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Bardzo ładny makijaz. Podoba mi się Bardzo fajne kolorki
DOKA1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 08:58   #42
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

WWM- bardzo Ci dziekuje

Gween- ja tez uwielbiam fiolety I obecnie nosze je prawie codziennie,kiedy nie musze nosic mundurka Srebro roztaralam wszedzie oprocz od wewnetrznej strony kacika,bo tak chcialam Poza tym przy lsniacych cieniach nigdy tego nie bedzie dobrze widac , bo swiatlo za bardzo broi .Bardzo dziekuje za komplementy i ochy i achy , a zamaluje na pewno wicej jesli mi czas pozwoli .

ania_lublin - dziekuje bardzo No ,gdybys faktycznie wykorzystala to bylby naprawde dla mnie wielki komplement

zurawinka - ja lubie takie wlosy Dziekuje !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 09:33   #43
despetnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 33
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Bardzo mi się podoba twój makijaż. Rewelacja. Szczerze powiedziawszy mam tutaj na forum osoby, których makijaże mi się podobają. Dzięki temu próbuje coś na sobie stworzyć podobnego. Niestety mało jest takich okazji w życiu, żeby zrobić mocny makijaż z podkreślonymi bardzo oczami. Może kiedyś zamieszcze swoje zdjęcia makijażu. Pozdrawiam Was serdecznie.
despetnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 09:45   #44
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

idealny odcień fioletu,taki lubię najbardziej widać Daisy że masz wyczucie,bo i oczy,i usta podkreślone ale wcale Cie ten makijaz nie przytłacza tylko cudownie sie w nim prezentujesz
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 10:10   #45
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Fiolety są dla Ciebie stworzone po prosty
Wyglądasz zjawiskowo, jak gwiazda.

Uwielbiam w Twoich makijażach to, że naprawdę wnoszą coś nowego na MM, różnią się od siebie, nie tylko kolorystyką, ale tez technika.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 10:33   #46
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

ale slicznie!!!! pieknie komponuje sie z bluzeczka!
ps. pieknie zrobione wlosy
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 17:17   #47
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość

smarah- bardzo Ci dziekuje ... Nie ma sprawy Naprawde bardzo mi zaimponowalo , co napisals i nie moglam nie zareagowac .To naprawde bylo bardzo dojrzale ...az musze spytac ,ile ty masz lat ?

Jest mi naprawdę ogromnie miło
w tym roku skończyłam 18...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:18   #48
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

despetnik- dziekuje Dla mnie tez MM to kopalnia wiedzy i natchnienia A z ciemnymi makijazami ...Ja sama nie bylam przekonana do ciemnych i mocnych makijazy ,ale zaczynam je coraz bardziej lubic .

samarah - to tym lepiej . Bardzo madra z Ciebie dziewczyna , ja taka nie bylam w Twoim wieku Dziewczyna- skarb !

kosmita77 - bardzo Ci dziekuje

maja55- staram sie was nie zanudzac Poza tym wole jakosc a nie ilosc ...Bardzo Ci dziekuje za wszystkie komplemnty !

dissolved__girl - ja tez najbardziej uwielbiam taki odcien fioletu Staralam sie zachowac jakas rownowage ,dobrze ,ze wyszlo ...Dziekuje !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:24   #49
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

ach... dziękuję... aż się zarumieniłam...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 18:56   #50
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

śliczny makijaz na zimowo-jesienne dni, jestem mile zaskoczona Twoja sliczna , kobieca twarzą, po awatarze inaczej sobie ciebie wyobrażąłam, jako chłodna brunetke, na zdjęciach pojawiła sie ciepła osoba, fiolety fantastycznie Ci pasuja, a makijaz doskonale podkreśla Twopje atrybuty, super!!!
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:11   #51
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

GENIALNY!!!!!!!!!!!!!

A czy mogłabyś napisać dokładnie jakich numerów cieni użyłaś i jak je wycieniowałaś

JA TEŻ TAK CHCĘ
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:08   #52
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

siek- bardzo bym chciala byc zimna brunetka ! Uwielbiam brunetki Moze kiedys ... Bardzo Ci dziekuje za cieple slowa

Laurany- ciesze sie , az tak Ci sie spodobal Chcesz i masz ! Na cala powieke cien bazowy (czyli cielisty,wniliowy ,bezowy )-chociaz polecalabym bardziej baze. Glowny kolor to cienie Collection 2000 Dazzle me - piekne cienie sypkie ,ale chyba niedostepne w Polsce .Kolor to nr 6 - fairy dust .Piekny fiolet mieniacy sie na kolorowo .Do tego srebrna ,miekka kredka ,bardzo swiecaca tej samej firmy . I pastelowy fiolet Bourjois 69.
Pozniej obrysowalam dolna powieke i kacik oczu kredka ,lekko roztarlam. Na dolnej powiece ta kreska jest dosc gruba .Gorne srebro polozylam powyzej zalamania i roztarlam lekko ( z kredka nie moglam tego zrobic inaczej ),tzn tylko powyzej zalamania i w zewnetrznym kaciku.Tez gruba linia wszystko . Miejsce miedzy linia gornych rzes i srebrna gorna kredka wypelnilam fioletowym cieniem przyciskajac go do powieki a nie rozcierajac ( to wazne, bo wtedy wlasciwie on sie nie osypuje ).Przetarlam malym pedzelkiem dolna powieke robiac ciensza linie i lekko cieniujac .Zostawiajac caly czas wyrazna srebrna linie pod fioletem .Bourjois polozylam na 2/3 gornego srebra cieniujac .Do tego odrobina czarnej kredki w linii rzes gornych i dolnych .No i w wewnetrzej stronie powieki i kacikach . To wszystko Troche brzmi powmieszanie z poplateniem , bo to troche niestandardowe nakladanie cieni bylo

Mam nadzaieje ,ze cos z tego zrozumiesz i sobie poradzisz

Bardzo Ci dziekuje , za taki mily komentarz
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:13   #53
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

ojej jak fajnie Zdecydowanie twoj kolor.
Chciałabym byc taka ładna jak ty
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:22   #54
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Magnolia_83- kochana jestes To zasluga juz troche umiejetnego makijazu i dobrych zdjec .W kitce i bez makijazu bys mnie nie poznala ...Mozesz sobie zobaczyc w watku , gdzie sie dziewczyny pokazywaly bez makijazu Jestem zwykla dziewczyna i ciesze sie z tego ,zeby sie robic niezwykla mam swoje narzedzia Jakbys wpadla w moje rece to bym Ci pokazala pare sztuczek
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:46   #55
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
siek- bardzo bym chciala byc zimna brunetka ! Uwielbiam brunetki Moze kiedys ... Bardzo Ci dziekuje za cieple slowa

Laurany- ciesze sie , az tak Ci sie spodobal Chcesz i masz ! Na cala powieke cien bazowy (czyli cielisty,wniliowy ,bezowy )-chociaz polecalabym bardziej baze. Glowny kolor to cienie Collection 2000 Dazzle me - piekne cienie sypkie ,ale chyba niedostepne w Polsce .Kolor to nr 6 - fairy dust .Piekny fiolet mieniacy sie na kolorowo .Do tego srebrna ,miekka kredka ,bardzo swiecaca tej samej firmy . I pastelowy fiolet Bourjois 69.
Pozniej obrysowalam dolna powieke i kacik oczu kredka ,lekko roztarlam. Na dolnej powiece ta kreska jest dosc gruba .Gorne srebro polozylam powyzej zalamania i roztarlam lekko ( z kredka nie moglam tego zrobic inaczej ),tzn tylko powyzej zalamania i w zewnetrznym kaciku.Tez gruba linia wszystko . Miejsce miedzy linia gornych rzes i srebrna gorna kredka wypelnilam fioletowym cieniem przyciskajac go do powieki a nie rozcierajac ( to wazne, bo wtedy wlasciwie on sie nie osypuje ).Przetarlam malym pedzelkiem dolna powieke robiac ciensza linie i lekko cieniujac .Zostawiajac caly czas wyrazna srebrna linie pod fioletem .Bourjois polozylam na 2/3 gornego srebra cieniujac .Do tego odrobina czarnej kredki w linii rzes gornych i dolnych .No i w wewnetrzej stronie powieki i kacikach . To wszystko Troche brzmi powmieszanie z poplateniem , bo to troche niestandardowe nakladanie cieni bylo

Mam nadzaieje ,ze cos z tego zrozumiesz i sobie poradzisz

Bardzo Ci dziekuje , za taki mily komentarz

Uwielbiam Cię!!!!!!!!!!!!!! (well, twoje makijaże na pewno)
Od jutra zaczynam męczyć moje oczka i pracować nad tym makijażem
Jeszcze raz dziękuję

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2007-11-12 o 21:34
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:21   #56
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
coldold - bardzo mi milo A mnie sie bardzo podobasz z nowym avatarkiem
Dziękuję Kochana
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:34   #57
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Laurany -fajnie ,ze moglam Ci pomoc To mi sprawia przyjemnosc ,no i ,ze ktos chce zrobic sobie " moj " makijaz to jest ogromny komplement .Jak bedziesz miala jakies pytania to smialo

coldold- A prosze Tez chyba sobie zmienie, bo ciagle mam taki sam
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 22:22   #58
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

ale Ty masz piękny uśmiech jakie równe ząbki musiałam to napisać makijaż jak zwykle bardzo mi się podoba, cienie są tak równo położone , bardzo Ci pasuje taki makijaż, szczególnie do takich włosków. Echhh zjawiskowa jesteś

(wiem, że to straszna wazelina, ale co ja poradzę na to, że tak mi się podobają Twoje makijaże?)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:09   #59
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

kasiek1122 - bardzo sie ciesze ,ze Ci sie podbaja Zeby to moja duma . Bardzo Ci dziekuje za tak mily komentarz ! Zdecydowanie poprawia humor w takim szro-burym dniu
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:28   #60
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wieczorowo ,srebrno -fioletowo ,moze sylwestrowo ;)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
kasiek1122 - bardzo sie ciesze ,ze Ci sie podbaja Zeby to moja duma . Bardzo Ci dziekuje za tak mily komentarz ! Zdecydowanie poprawia humor w takim szro-burym dniu
gdybym miała takie ząbki nie przestawałabym się uśmiechać
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.