Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 18:18   #2671
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny one wcale nie wylatują wtedy kiedy pojawia się napis DISPATCHED, moim zdaniem to coś w rodzaju "gotowy do drogi" a wylot można zobaczyć dopiero na stronie Hong Kong Post
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:19   #2672
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny kupujecie razem czy osobno?ile sie placi samego kosztu przesylki?zalezy do ciezkosci?i skad ta paczka dokladnie idzie?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:20   #2673
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To Cię pocieszę, że u mnie też cisza, począwszy od Hypnose, który wyleciał w sobotę...

O właśnie, wiedziałam, że o czymś zapomniałam robiąc listę: potrzebny mi nowy tusz.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:21   #2674
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
dziewczyny kupujecie razem czy osobno?ile sie placi samego kosztu przesylki?zalezy do ciezkosci?i skad ta paczka dokladnie idzie?
to było napisane w tym wątku 100 razy. Wpisz w wyszukiwarkę "wysyłka".
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:21   #2675
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Na Tru nie płacisz kosztów przesyłki za pielęgnację i kolorówkę. One idą z Hong Kongu. Za perfumy +10% wartości zakupu, idą ze Szwajcarii.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:21   #2676
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
O właśnie, wiedziałam, że o czymś zapomniałam robiąc listę: potrzebny mi nowy tusz.
A jak cienie YSL? I jakiż NOWY tusz?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:22   #2677
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
racja właśnie sprawdziłam. Paczka zamówiona 03.03. opuściła Hong Kong 06.03

No właśnie. Ja czekam na trzy paczki, wszystkie zamówienia złożyłam 01.03, HK opuściły dopiero 04.03, więc cierpliwie czekam, chociaż chciałabym je już mieć u siebie.
Teraz jeszcze dumam nad "bambusem", zastanawiam się jak wypada w porównaniu z Bronze Goddess Soft Shimmer Estee Lauder. Może któraś z was mogłaby je porównać?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 18:25   #2678
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja czekam na trzy paczki, wszystkie zamówienia złożyłam 01.03, HK opuściły dopiero 04.03, więc cierpliwie czekam, chociaż chciałabym je już mieć u siebie.
Teraz jeszcze dumam nad "bambusem", zastanawiam się jak wypada w porównaniu z Bronze Goddess Soft Shimmer Estee Lauder. Może któraś z was mogłaby je porównać?
neonka pisała, że Lancome jest do niego b. zbliżony, a EL to jej faworyt i od razu prosiła żeby Lancome dla niej kliknąć


o tu:

Cytat:
Napisane przez neonka28
Dior ma drobinki zlote ale po aplikacji nie ma ich na buźce a Lancome ma na pierwszej wartwie taką powloczke która po starciu pędzelkiem ginie. Lancome ma odcien zbliżony do EL sypkiego brązera najpiękniejszego jaki mialam i najbardziej idealanego dla bladolicej

Prosze o pomoc w zakupie na truskawce tego brązera Lancome
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:29   #2679
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A jak cienie YSL? I jakiż NOWY tusz?
Bardzo mi się podobają, bardzo ładnie błyszczą, tak dyskretnie i elegancko. Delikatne, ale nadają dość wyraźny kolor. Chyba nie będą pasować do dżinsów, bo za eleganckie

Nowy, bo stary już ledwo dycha
Ja mam tylko jeden tusz do rzęs (w przeciwieństwie do zalewu innych kosmetyków), bo wolę kupić częściej i mieć zawsze świeży.
Spodobała mi się szczoteczka Hypnose, jako jedna z niewielu nie dostała dziwnego paraliżu i jej nie wygięło
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:37   #2680
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
neonka pisała, że Lancome jest do niego b. zbliżony, a EL to jej faworyt i od razu prosiła żeby Lancome dla niej kliknąć


o tu:
Dzięki nosku, czytałam wypowiedź neonki, ale o niej zapomniałam
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:40   #2681
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny one wcale nie wylatują wtedy kiedy pojawia się napis DISPATCHED, moim zdaniem to coś w rodzaju "gotowy do drogi" a wylot można zobaczyć dopiero na stronie Hong Kong Post
zgadza się, zamówione w sobotę szachownica i kremik wyszły z HK dopiero we wtorek, faktycznie paczuszki mogły jeszcze nie dojść
inu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 18:41   #2682
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny ja zamwiałam 4.03. odżywkę Tigi i dzisiaj już u mnie była. jest to moja trzecia paczuszka nie oclona. fakt ze zamówiene przy waszych to maleńki zakup, ale na urząd celny chyba nie ma reguły...
jak użyje dwa razy ten zestaw tigi to powiem jakie wrażenia.

zamówiłam też koleżance błyszczki biothermu , te które były w promocji 5 sztuk. koleżanka dała mi wypróbiować. Wg mnie bardziej bym podpisała je jako balsam odzywczy dajacy efekt przypominający błyszczek. usta po nim bardzo miekkie , przyjemne, ma się wrażenie że są pod taką miłą smakową kołderką. smak lekko owocowy, nie drażniący, przyjemny. kolorek raczej mało widoczny, tylko lekka poswiata np rózowego, ale tylko lecutka....oczywiście usta błyszczą, ale nie jest to aż taki wielki blysk. mówie o efekcie mokrych ust, żadnych drobinek brokatu nie zauwazyłam. koleżanka zadowolona, córka jej też , no i mi przypadły do gustu.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:19   #2683
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
panuj nad sobą jakoś
jedno zamówienie na dzień Ci już nie wystarcza??
niezła jesteś
chodzi o to chyba, żeby one jednak o jednym adresie nie spotkały się w UC ....
dłużej będziesz się cieszyć na nowe kosmetyki jak zrobisz większe niż kilka godzin przerwy
ja dzisiaj dostałam też przesyłkę 9 par butków z cutesów
może przerzuć się na inne sklepy także
znasz ten adres?
http://www.cutesyshoes.com/

O nie !!!! ja nie zamawiam kilka razy dziennie Średnio co drugi dzień, co trzeci dzień W wyjątkowych sytuacjach raz dziennie- ale to sporadycznie

margaretka02
W tym również jestem podobna do Ciebie. Również mam 1 tusz, bo mi szkoda, zeby leżał i się marnował
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:20   #2684
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kasiu, przede wszystkim przeprosiłam się z nim: okazało się, że jednak nie jest aż tak jasny i niewidoczny, jak mi się wydawało. On jest dość twardy, nie nakłada się tak łatwo jak np Clinique, trzeba trochę poskrobać, żeby uzyskać kolor na pędzlu.
Nakłada się naprawdę pięknie: bez żadnych smug. To pewnie dzięki temu, że jest dość twardy. Drobinki są prawie niewidoczne, daje takie ładne dyskretne rozświetlenie i lekki brąz.

Przyszły dziś moje cienie YSL: bardzo mi się podobają.

Slicznie dziekuje bede go musiala obejrzec dokladniej
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 19:54   #2685
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

margaretka, a może weźmiesz ten tusz kanebo pogrubiający i zdasz relację?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:02   #2686
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Slicznie dziekuje bede go musiala obejrzec dokladniej

Bardzo proszę


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
margaretka, a może weźmiesz ten tusz kanebo pogrubiający i zdasz relację?
Nie taki był plan... A o którym tuszu piszesz? Nie ma nic na truskawie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:11   #2687
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Na Tru nie płacisz kosztów przesyłki za pielęgnację i kolorówkę. One idą z Hong Kongu. Za perfumy +10% wartości zakupu, idą ze Szwajcarii.
hm wiec skoro za perfumy jest +10% to oplaca sie je kupowac na truskawie?wyjdzie taniej niz w Polsce?rozumiem,ze zapachy ze Szwajcarri a restza z hong kongu,skad taka rozbieznosc krajowa?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:13   #2688
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
hm wiec skoro za perfumy jest +10% to oplaca sie je kupowac na truskawie?wyjdzie taniej niz w Polsce?rozumiem,ze zapachy ze Szwajcarri a restza z hong kongu,skad taka rozbieznosc krajowa?
A tego to ja nie wiem, bo w perfumach jestem raczej zielona. I w sprawie rozbieżności też się nie orientuję...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:19   #2689
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Nie taki był plan... A o którym tuszu piszesz? Nie ma nic na truskawie.
No nie bądź taka weź coś nowego, bo mnie ysl już trochę znudził, jak można od 2 lat używać tego samego tuszu? Ja mam chrapkę na ten kanebo, nie patrzyłam, czy jest na Tru, ale jest na KWC i ma rewelacyjne opinie. Muszę koniecznie przestać kupować te tusze w dwupakach i wreszcie coś zmienić. Za 3 m-ce kanebo będzie mój
To może ten tusz givenchy eye-fly? podobno dobry, dziewczyny zamówiły. Właśnie, jak doleci fiolecik, lilivampire, podziel się koniecznie opinią
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 20:21   #2690
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny one wcale nie wylatują wtedy kiedy pojawia się napis DISPATCHED, moim zdaniem to coś w rodzaju "gotowy do drogi" a wylot można zobaczyć dopiero na stronie Hong Kong Post
Dzięki za pocieszenie kobitki Chcę wierzyć, że macie rację.
Chętnie bym sobie sprawdziła kiedy moje paczki opuściły Hong Kong, tylko nie wiem jak się to robi. Jak wpisuje nr zamówienia na stronie (pod tą dużą truskawką w lewym rogu), to pokazuje mi kiedy wysłali zamównienie (" Shipped on 2008/03/02") i jest link do strony hongkongowej poczty. Przechodzę tam i nie wiem co robić dalej. Mam gdzieś wpisać numer zamówienia, czy jak ?
Edit:
Poza tym spieszę donieść, że baza pod maskarę Lancome, która przyleciała do mnie w ostatniej paczce została wyprodukowana w marcu 2005 Wcisnęły mi dziady starocia, no !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:28   #2691
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Moglabys napisać cos o tym kompakcie ? Jaki cień Diora wzięłaś ?
Cień Diora 445 green tropic, czasem lubię jakąś zieloną ciapkę na powiece sobie zrobić. Po zachwytach DiorBlushem nabytym na Tru mam nadzieję, że się nie rozczaruję...
Kompakt HR dzieki uprzejmości mojej douglasowej psiapsiółki mazałam, dotykałam, wąchałam i się zakochałam... CUDO!! Kremowa konsystencja, piękne beże, delikatny zapach, średnio kryje... Nie mówiąc już o puderniczce która wygląda obłędnie!!! Kumpelka bardzo zachwalała, znamy się nie od dziś więc mi kitu nie wciśnie, zawsze sprowadza mnie na dobrą drogę. Ona jest zachwycona HR i mnie chyba tym zaraziła... cienie czwórki są też obłędne. Wanted Gloss i Wanted Shine normalnie bomba! Dziś dała mi próbkę sypkiego Illuminaton - jutro testy.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:29   #2692
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
No nie bądź taka weź coś nowego, bo mnie ysl już trochę znudził, jak można od 2 lat używać tego samego tuszu? Ja mam chrapkę na ten kanebo, nie patrzyłam, czy jest na Tru, ale jest na KWC i ma rewelacyjne opinie. Muszę koniecznie przestać kupować te tusze w dwupakach i wreszcie coś zmienić. Za 3 m-ce kanebo będzie mój
To może ten tusz givenchy eye-fly? podobno dobry, dziewczyny zamówiły. Właśnie, jak doleci fiolecik, lilivampire, podziel się koniecznie opinią

Ja mam YSL Everlong, od jakichś 2 miesięcy, nie lat Otworzyłam go te 2 miesiące temu i już zgęstniał

Wiem już, o który Ci chodzi, sama mam na niego ochotę, ale za cenę truskawkową, a nie douglasową
Ale jutro dzień kobiet, więc może sobie zrobię prezent.
Eye Fly też jest na liście tuszów do wypróbowania, ale dalej w kolejce.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:30   #2693
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie kobitki Chcę wierzyć, że macie rację.
Chętnie bym sobie sprawdziła kiedy moje paczki opuściły Hong Kong, tylko nie wiem jak się to robi. Jak wpisuje nr zamówienia na stronie (pod tą dużą truskawką w lewym rogu), to pokazuje mi kiedy wysłali zamównienie (" Shipped on 2008/03/02") i jest link do strony hongkongowej poczty. Przechodzę tam i nie wiem co robić dalej. Mam gdzieś wpisać numer zamówienia, czy jak ?
naciskasz Tracking Ref. No. :RA255555375HKna details, przenosi cię na strone poczty i tam ci sie wyświetka
Destination - Poland
The item left Hong Kong for its destination on 28-Feb-2008
nie znam dokłądnie angileskiego ,ale to znczy ze przesyłka opuszcza honk kong do twoego miejsca przeznaczenia 28 lutego...tu podalam przykład
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:31   #2694
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tru, nie martw się pamietasz jak pudry Shiseido długo szły?
Ja też zamawiałam w sobotę na Truskawce i też nie mam dziś awiza, to wina poczty na bank
Tak, właśnie pomyślałam o sytuacji z naszymi pudrami i od razu mi się polepszyło
Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
o matko! dlaczego mi to pokazałaś?

nie, nie kupię, prawda, że ostatnio oglądałam je na ebayu i wzdychałam, ale nie kupię, przysięgam...
Nie kupisz, będzie twarda Ja to wiem, wierzę w Ciebie
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja też w weekend zamawiałam i nic nie ma jeszcze
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To Cię pocieszę, że u mnie też cisza, począwszy od Hypnose, który wyleciał w sobotę...
No to zamówiłyśmy za dużo paczek w weekend, poczta HK sie nie wyrabia
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
to było napisane w tym wątku 100 razy. Wpisz w wyszukiwarkę "wysyłka".
I nawet jest to napisane na głównej stronie Tru....
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja czekam na trzy paczki, wszystkie zamówienia złożyłam 01.03, HK opuściły dopiero 04.03, więc cierpliwie czekam, chociaż chciałabym je już mieć u siebie.
Teraz jeszcze dumam nad "bambusem", zastanawiam się jak wypada w porównaniu z Bronze Goddess Soft Shimmer Estee Lauder. Może któraś z was mogłaby je porównać?
Moje też 4 wyleciały, obstawiam, że jutro (optymistycznie) albo w poniedziałek (realistycznie) będziemy się tu nimi cieszyć
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie kobitki Chcę wierzyć, że macie rację.
Chętnie bym sobie sprawdziła kiedy moje paczki opuściły Hong Kong, tylko nie wiem jak się to robi. Jak wpisuje nr zamówienia na stronie (pod tą dużą truskawką w lewym rogu), to pokazuje mi kiedy wysłali zamównienie (" Shipped on 2008/03/02") i jest link do strony hongkongowej poczty. Przechodzę tam i nie wiem co robić dalej. Mam gdzieś wpisać numer zamówienia, czy jak ?
Już nie. jak klikniesz link do poczty to jest numer przesyłki wyświetlony i taki tekst pod spodem,tam piszą kiedy wysłana, po dalsze szczegóły trzab się logować. (z pamieci piszę, zaraz sprawdzę dokładnie)

Edit-o Dynia mnie ubiegła numeru przesyłki nie ma, ale jest ta informacja o dacie wysyłki. u mnie:
Destination - Poland
The item left Hong Kong for its destination on 4-Mar-2008
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:39   #2695
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
naciskasz Tracking Ref. No. :RA255555375HKna details, przenosi cię na strone poczty i tam ci sie wyświetka
Destination - Poland
The item left Hong Kong for its destination on 28-Feb-2008
nie znam dokłądnie angileskiego ,ale to znczy ze przesyłka opuszcza honk kong do twoego miejsca przeznaczenia 28 lutego...tu podalam przykład
Ach faktycznie, nie doczytałam ! Jak byk jest napisane. Więc wychodzi na to, że zamówienie z soboty opuściło pocztę w HK już w niedzielę (paczka przyszła wczoraj) a zamówienia z niedzieli opuściły HK we wtorek i jeszcze nie dotrały...Faktycznie jest jeszcze nadzieja. Dzięki za pomoc
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 20:51   #2696
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają, bardzo ładnie błyszczą, tak dyskretnie i elegancko. Delikatne, ale nadają dość wyraźny kolor. Chyba nie będą pasować do dżinsów, bo za eleganckie

Nowy, bo stary już ledwo dycha
Ja mam tylko jeden tusz do rzęs (w przeciwieństwie do zalewu innych kosmetyków), bo wolę kupić częściej i mieć zawsze świeży.
Spodobała mi się szczoteczka Hypnose, jako jedna z niewielu nie dostała dziwnego paraliżu i jej nie wygięło
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cień Diora 445 green tropic, czasem lubię jakąś zieloną ciapkę na powiece sobie zrobić. Po zachwytach DiorBlushem nabytym na Tru mam nadzieję, że się nie rozczaruję...
Kompakt HR dzieki uprzejmości mojej douglasowej psiapsiółki mazałam, dotykałam, wąchałam i się zakochałam... CUDO!! Kremowa konsystencja, piękne beże, delikatny zapach, średnio kryje... Nie mówiąc już o puderniczce która wygląda obłędnie!!! Kumpelka bardzo zachwalała, znamy się nie od dziś więc mi kitu nie wciśnie, zawsze sprowadza mnie na dobrą drogę. Ona jest zachwycona HR i mnie chyba tym zaraziła... cienie czwórki są też obłędne. Wanted Gloss i Wanted Shine normalnie bomba! Dziś dała mi próbkę sypkiego Illuminaton - jutro testy.
No mów, co to za kompakt HR Szybko !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:01   #2697
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

margaretko, to spróbuj kupić lancoma, zeschnie się na wiór po 1,5 m-ca, albo i krócej. HR po 2 m-cach. Podobno jeszcze mac ma dobry tusz, poproś kamisia, może coś zdziała i pomoże dzisiaj miałam przyjemność poznać kamisia
A poza tym wielkiego wyboru w tuszach nie ma, dla mnie liczy się tylko hr i ysl vollume effet. Chanel daje zbyt delikatny efekt.

kasiaoli, co to za kompakt? oczywiście CC?
podziel się opinią z maziania i korków.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:11   #2698
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No mów, co to za kompakt HR Szybko !
To ten:
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8932#8932
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:42   #2699
masia02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Moje drogie jestem tu nowa i chciała bym się dowiedzieć coś otych zakupach na truskawce przeglądałam tą stronę i nic nie kumam proszę o pomoc
masia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:46   #2700
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

LAYLA jak lakier ? ? ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.