Patenty na bycie NAJ :) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 17:28   #4141
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja po palomie mam większą objętość włosów, ale się nie puszą... po prostu grubną to pewnie sprawka pantenolu, ktory tam jest... od miesiąca łażę i mam zamiar sobie kupić go w sprayu, ale mój porfel krzyczy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:52   #4142
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

przyszła moja pierwsza paczka z mazideł: Kwas hialuronowy, mocznik, jedwab hydrolizowany i keratyna Ale będę piękna
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 19:51   #4143
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ja po palomie mam większą objętość włosów, ale się nie puszą... po prostu grubną to pewnie sprawka pantenolu, ktory tam jest... od miesiąca łażę i mam zamiar sobie kupić go w sprayu, ale mój porfel krzyczy
W sprayu? Jest na KWC?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 19:59   #4144
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Żelu Palomy używam od mniej więcej tygodnia/dwóch na noc na całą twarz. Cudo po prostu
Uspokoiła mi się cera, zbledła plama, którą miałam od prawie dwóch miesięcy(podrażnienie), goi ranki po wyciskaniu, wygładza. Jestem bardzo zadowolona. A z tego co czytałam, ma milion różnych zastosowań: wcieranie w skalp, końcówki włosów, podrażnienia po depilacji...
Jako baza pod makijaż też świetnie się u mnie sprawdził(zrobiłam sobie przerwę od filtrów), minerały wyglądają na nim idealnie
a ja jestem załamana, bo żel naprawdę fajnie rozjaśnił mi buźkę, przebarwienia jakieś mniej widoczne się zrobiły, ale zapchał mnie. Wyskoczyło mi kilka dużych, bolących gul po nim. Podejrzewam, że to przez glicerynę, która jest na 3 miejscu w składzie. Może na włosach się sprawdzi
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:19   #4145
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
przyszła moja pierwsza paczka z mazideł: Kwas hialuronowy, mocznik, jedwab hydrolizowany i keratyna Ale będę piękna
ulalaaaa

ja planuję zamówić kilka rzeczy z BU, ale poczekam, wykończę kosmetyki które mam i zrobię jakieś większe zamówienie od razu

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
a ja jestem załamana, bo żel naprawdę fajnie rozjaśnił mi buźkę, przebarwienia jakieś mniej widoczne się zrobiły, ale zapchał mnie. Wyskoczyło mi kilka dużych, bolących gul po nim. Podejrzewam, że to przez glicerynę, która jest na 3 miejscu w składzie. Może na włosach się sprawdzi


Nie strasz! ja właśnie nałożyłam na buzię!

Jak często go używałaś?

Ja myślę żeby nakładać go raz, góra 2 razy w tyg. na buzię.
Będę też nim smarować łydki mam blizny ( jak mały chłopak który skacze po drzewach ) może trochę je rozjaśni
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:23   #4146
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
dziewczyny, do czego konkretnie używacie żelu Palomy?
bo czytam o nim tyle zachwytów, ale tak naprawdę nie wiem do czego go uzywać.
przejrzę zaraz KWC, może coś mi się rozjaśni
ja go używam do włosów- pięknie podkreśla skręt moich ni to falowanych ni to prostych
kiedyś używałam na skalp, ale jakoś teraz nie czuję takiej potrzeby, zapominam często.
jak mam jakieś podrażnienia po goleniu czy coś to używam.
kiedyś moja mama się oparzyła żelazkiem- posmarowała i rana jej się zaczęła lepiej goić.
jak ugryzł mnie komar to często smarowałam.
jak brat się poparzył na słońcu to mu posmarowałam
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:27   #4147
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przez Was, wstrętne Baby, moja lista zakupów strasznie urosła. A pieniędzy brak
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 20:34   #4148
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
W sprayu? Jest na KWC?
Pewnie chodzi o taką pianke w sprayu z apteki (ale w supermarketach też są) np. na poparzenia słoneczne. Ja mam taką w domu, ale troche mi szkoda na włosy zużywać, no chyba, że już się będzie data kończyć. I trzeba zwrócić uwagę czy nie ma alkoholu w składzie.

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
mam jakąś maść na blizny, która jest zrobiona na wywarze z cebuli czy jakoś tak.. zastanawiam się czy sama cebula dała by jakieś efekty. co o tym sądzicie?
Czytałam kiedyś, że jakaś wizażanka kładła sobie tą cebule na twarz i pomogło na pryszcze, ale najpierw wszystko powyłazilo na wierzch. Z tym, że nie wiem, czy blizny to wygładzi.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Spróbuje z tym tonikiem cytrynowo, octowo jabłkowym oprócz przebarwień dręczy mnie jeszcze jedna zmora, skórki odstają nawet jak przy nich nie gmeram strasznie mi się zadzierają, może to wina braku witamin jak myślicie
Może jest poprostu przesuszona
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:39   #4149
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Moja też! Ciągle coś nowego się pojawia co koniecznie MUSZĘ kupić
końca tej listy nie widac, za to dno portfela bardzo wyraźnie :P
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:39   #4150
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Nie strasz! ja właśnie nałożyłam na buzię!

Jak często go używałaś?

Ja myślę żeby nakładać go raz, góra 2 razy w tyg. na buzię.
Będę też nim smarować łydki mam blizny ( jak mały chłopak który skacze po drzewach ) może trochę je rozjaśni
Nie no spokojnie, to że mnie zapchał nie znaczy, że ciebie też ja go traktowałam jak krem na dzień i na noc i może tu tkwi problem, może przedobrzyłam? poza tym ja mam cerę skłonną do trądziku i muszę uważać na kosmetyki
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:48   #4151
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
Nie no spokojnie, to że mnie zapchał nie znaczy, że ciebie też ja go traktowałam jak krem na dzień i na noc i może tu tkwi problem, może przedobrzyłam? poza tym ja mam cerę skłonną do trądziku i muszę uważać na kosmetyki
Też mam cerę ze skłonnością do powstawania krostek :/ dlatego uważam na wszystko
Może faktycznie za dużo go ładowałaś na buzię

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja go używam do włosów- pięknie podkreśla skręt moich ni to falowanych ni to prostych
kiedyś używałam na skalp, ale jakoś teraz nie czuję takiej potrzeby, zapominam często.
jak mam jakieś podrażnienia po goleniu czy coś to używam.
kiedyś moja mama się oparzyła żelazkiem- posmarowała i rana jej się zaczęła lepiej goić.
jak ugryzł mnie komar to często smarowałam.
jak brat się poparzył na słońcu to mu posmarowałam

Jednym słowem nadaje się do wszystkiego
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:07   #4152
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a propo niechcianych krostek/pryszczy na twarzy hmm "moim" najnowszym sposobem jest wspomniany już tonik z octu jabłkowego, wody i kapeczki cytryny ;P Emigruje mi osada z czoła!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:10   #4153
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Też mam cerę ze skłonnością do powstawania krostek :/ dlatego uważam na wszystko
Może faktycznie za dużo go ładowałaś na buzię
chyba masz racje, za często go stosowałam. Po prostu używałam go jak kremu nawilżającego, no ale się nie sprawdził, co nie znaczy, że jest 'be' muszę zobaczyć jak się sprawdzi na włosach
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:11   #4154
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a propo niechcianych krostek/pryszczy na twarzy hmm "moim" najnowszym sposobem jest wspomniany już tonik z octu jabłkowego, wody i kapeczki cytryny ;P Emigruje mi osada z czoła!
w jakich proporcjach?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:12   #4155
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
chyba masz racje, za często go stosowałam. Po prostu używałam go jak kremu nawilżającego, no ale się nie sprawdził, co nie znaczy, że jest 'be' muszę zobaczyć jak się sprawdzi na włosach
Ja dzis nałożyłam na włosy, nogi i twarz


Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a propo niechcianych krostek/pryszczy na twarzy hmm "moim" najnowszym sposobem jest wspomniany już tonik z octu jabłkowego, wody i kapeczki cytryny ;P Emigruje mi osada z czoła!
Czy ocet jabłokowy dostanę w zwykłym sporzywczaku?

koniecznie bym chciała wypróbować ten tonik!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:20   #4156
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja dzis nałożyłam na włosy, nogi i twarz
na włosy stosujesz jako odżywkę czy jak? bo niektóre dziewczyny stosują na mokre włosy i już nie spłukują, ja tak jeden raz zrobiłam, ale włosy były jakieś dziwne, jakby wczorajsze
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:43   #4157
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ag4, tak, taki ocet jabłkowy powinien być w każdym sklepie spożywczym tylko trzeba zwrócić uwagę na to, żeby był naturalny
U mnie w słoiczku, który od niedawna chłodzi się w lodówce jest woda (niecała szklanka przegotowanej wody) plus 2 nakrętki z butelki od octu( małe nakrętki, na oko będzie to max 10 ml) Najlepiej zacząć od małej ilości octu, jeśli nie pomoże to zwiększyć dawkę

aa zapomniałam dopisać jeszcze cytrynę - jeden "psik" z połówki cytrynki
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:55
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:57   #4158
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja używam toniku jabłkowego i jest ok. Stosuje w proporcji 5 ml octu na 100 ml wody Poza tym ocet piję rano, nacieram nim ciałko i płuczę włosy Takie kosmetyk uniwersalny
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:03   #4159
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja używam toniku jabłkowego i jest ok. Stosuje w proporcji 5 ml octu na 100 ml wody Poza tym ocet piję rano, nacieram nim ciałko i płuczę włosy Takie kosmetyk uniwersalny
pijesz?! jaki to ma wpływ na organizm? jak smakuje?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 22:37   #4160
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, czy Juvit i Cevikap bardzo się różnią składem? A może od razu zainwestować w takie coś? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html Czy silikony mogą mnie zapchać?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:44   #4161
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Juvit i Cevikap bardzo się różnią składem?
z tego co wiem to różnią się tylko zawartością gliceryny
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:52   #4162
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Juvit i Cevikap bardzo się różnią składem? A może od razu zainwestować w takie coś? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html Czy silikony mogą mnie zapchać?
Ja mam Cevikap i jestem zadowolona. Ma formę olejku, wklepuję go w twarz i zostawia taką warstewkę. Myślę, że za około 10zł można spróbować.

Co do żelu Paloma, to gdzieś na forum czytałam, że dziewczyny przerabiały go na formę ciekła i wlewały do butelki po jakimś sprayu, apotem miały Palomę w sprayu.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:53 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:37   #4163
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Też miałam tą palomkę. Była świetna do wszystkiego poza twarzą. Nie robiła z nią absolutnie nic. Za to jeśli chodzi o łagodzenie ukąszeń po komarach i czerwone plecy po opalaniu połowy rodziny to spisała się znakomicie. Potem dodawałam ją jeszcze to różnych merdanych maseczek jako zagęszczacz i do peelingu kawowego. Kilka razy użyłam jej jako odzywki ale w sumie to tutaj też średnio się spisała. Potem jakoś się zawieruszyła... Jakoś 2 tygodnie temu chciałam ją dać na włosy ale po otwarciu opakowania wyleciało z niej trochę śmierdzącej wodnistej, bardziej niebieskiej niż zielonej substancja no i zaraz potem "coś" zatkało ujście :P W sumie przeżyła upalne wakacje, chyba wlało mi się do niej trochę wody jak kiedyś wpadła do wanny, w sumie jej się nie dziwię, że się skisiła:P Nie wiem po co to piszę, chyba po to, żeby uważać na egzemplarze mające więcej niż 3-4 miesiące i sprawdzenie organoleptyczne przed użyciem.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:15   #4164
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja mam Cevikap i jestem zadowolona. Ma formę olejku, wklepuję go w twarz i zostawia taką warstewkę. Myślę, że za około 10zł można spróbować.

Co do żelu Paloma, to gdzieś na forum czytałam, że dziewczyny przerabiały go na formę ciekła i wlewały do butelki po jakimś sprayu, apotem miały Palomę w sprayu.
też tak zrobiłam- dodałam keratynę i mocznik. po 3 dniach w lodówce wszystko jakby zgniło.. wyglądało normalnie,ale zaczęło śmierdzieć jak szmbo :/ teraz przygotowuję tylko 10 ml i od razu zużywam wszystko na włosy ( super efekt )

ja mam cevikap. chyba trochę mnie zapycha jednak :/ ale ładnie rozjaśnia skórę. odrobinę piecze,ale tylko przez chwilę..

a ja od dziś testuję tonik z BU 10%. mam wątpliwosci czy nakladac cos na niego czy nie.bo opocz toniku nie mam niczego z BU. chyba bede nakladac tylko na noc, juz bez zadnych kremow.
a rano nawilzanie.
bo nie chce psuc ;efektu; od razu nakladajac krem. postapie tak jak w przypadku brevoxylu jednym slowem ;-)

po swietach jak wpadnie trochę kasy to zloze wieksze zamowienie na BU )))
zobaczymy ile do świąt zdziała ten tonik. jak bedzie dobry to zamowie go znow
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:35   #4165
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja używam toniku jabłkowego i jest ok. Stosuje w proporcji 5 ml octu na 100 ml wody Poza tym ocet piję rano, nacieram nim ciałko i płuczę włosy Takie kosmetyk uniwersalny
slyszalam ze odchudzajace sie osoby pija ocet jablkowy i ze jest BARDZO BARDZO niezdrowy, dietetycy przestrzegaja przed stosowaniem go bo jest (byl) wlasnie popularny wsrod odchudzajacych sie
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:49   #4166
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja kiedyś przez 3 dni piłam ocet jabłkowy, właśnie niby miał pomóc w odchudzaniu. Bodajże 2 łyżki na szklankę wody. Ale był tak obrzydliwy w smaku, że miałam wręcz odruch wymiotny i przestałam.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:57   #4167
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
pijesz?! jaki to ma wpływ na organizm? jak smakuje?
Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
slyszalam ze odchudzajace sie osoby pija ocet jablkowy i ze jest BARDZO BARDZO niezdrowy, dietetycy przestrzegaja przed stosowaniem go bo jest (byl) wlasnie popularny wsrod odchudzajacych sie

Niezdrowy jest ocet spirytusowy, ocet jabłkowy to samo zdrowie Jest tu na biochemii nawet cały wątek o nim. Ocet jabłkowy i spirytusowy to NIE jest to samo Zresztą ja go piję dwie łyżeczki na szklankę codziennie rano, tyle bym w sałatce zjadła

Jakby działał na odchudzanie to bym była chuda jak patyczek. Ale nie dlatego go pije. Robię sobie Powerdrinka z miodu, cytryny i dwóch łyżeczek octu na szklankę wody. Działa zakwaszająco na organizm, tonizuje, orzeźwia i dodaje mi energii. Zbija tez skoki cukru we krwi w ciągu dnia i to może to działanie odchudzające- nie ma ataków "wilczego głodu". Ale to taka teoria niesprawdzona....:brzydal :
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 10:30   #4168
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

tez sie spotkalam z opinia ze ocet jablkowy i tabletki z tymze sa strasznie niezdrowe, natomiast stosowalam na twarz swego czasu i jest super, robilam oklady z octu zmieszanego z woda mineralna, na taki wiekszy platek kosmetyczny i siup na twarz, tylko nie mozna przesadzac z proporcjami

a propos juvitu uwazam ze jest cudowny! absolutnie doskonala rzecz i dobra alternatywa dla drozszych kremow z wit c. jako ze mam kaprysna cere i obawialam sie zapychania stosuje jako maske podczas dluzszych kapieli, na spryskana termalka twarz daje juvit i trzymam z 15 min, 2 takie zabiegi w tygodniu i geba wyraznie ladniejsza, koloryt rowniejszy, cienie zmniejszone. polecam rowniez krem rozswietlajacy rival de loop z rosmana, chyba beauty energy sie nazywa, w oko tescie ma sehr gut, moim zdaniem jest super, tylko nie wyrzucajcie po nim pudelka!!! trzeba go trzymac w opakowaniu bo inaczej blyskawicznie traci swoje wlasciwosci

moje inne patenty ktore wielbie i stosuje, to olejek eteryczny
pomaranczowy ktory dodaje do wszystkich mazidel do ciala, rewelacyjnie ujedrnia i wygladza
mleko w proszku do kapieli
i kapiele olejowe, z dosc duza iloscia olejku babydream

edit: a mialyscie moze stycznosc z sokiem z aloesu, takim sprzedawanym w aptekach? podobno wzmacnia, dodaje energii etc, kusi mnie, ale nie wiem czy rzeczywiscie jest taki skuteczny?

Edytowane przez gad
Czas edycji: 2009-11-14 o 10:31
gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 11:08   #4169
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

zrobiłam sobie psikacza do włosów z naparu skrzypu, żelu palomy, jedwabiu i keratyny już się popryskałam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 12:05   #4170
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
tez sie spotkalam z opinia ze ocet jablkowy i tabletki z tymze sa strasznie niezdrowe, natomiast stosowalam na twarz swego czasu i jest super, robilam oklady z octu zmieszanego z woda mineralna, na taki wiekszy platek kosmetyczny i siup na twarz, tylko nie mozna przesadzac z proporcjami

a propos juvitu uwazam ze jest cudowny! absolutnie doskonala rzecz i dobra alternatywa dla drozszych kremow z wit c. jako ze mam kaprysna cere i obawialam sie zapychania stosuje jako maske podczas dluzszych kapieli, na spryskana termalka twarz daje juvit i trzymam z 15 min, 2 takie zabiegi w tygodniu i geba wyraznie ladniejsza, koloryt rowniejszy, cienie zmniejszone. polecam rowniez krem rozswietlajacy rival de loop z rosmana, chyba beauty energy sie nazywa, w oko tescie ma sehr gut, moim zdaniem jest super, tylko nie wyrzucajcie po nim pudelka!!! trzeba go trzymac w opakowaniu bo inaczej blyskawicznie traci swoje wlasciwosci

moje inne patenty ktore wielbie i stosuje, to olejek eteryczny
pomaranczowy ktory dodaje do wszystkich mazidel do ciala, rewelacyjnie ujedrnia i wygladza
mleko w proszku do kapieli
i kapiele olejowe, z dosc duza iloscia olejku babydream

edit: a mialyscie moze stycznosc z sokiem z aloesu, takim sprzedawanym w aptekach? podobno wzmacnia, dodaje energii etc, kusi mnie, ale nie wiem czy rzeczywiscie jest taki skuteczny?

A co jest w tym kremie takiego dobrego? Dlaczego trzeba trzymać go w pudełku? Mogłabyś opisać jaką ma konsystencję, czy dobrze nawilżą?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.