Patenty na bycie NAJ :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 20:45   #391
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
dzieki mcabi, jeszcze mnie nurtuje pierwsze pytanie:czy LPR Anthelios XL 60+ (mam taka próbke) teraz jest pod względem skłądu zmieniony ( bo z opakowania jest juz inny)??
Tak, różnią się oto skład nowej wersji:
aqua/water, c12-15 alkyl benzoate, glicerin, ethylhexyl salicyate, titanium dioxyde, butyl methoxydibenzoylmethane, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenol triazine, propylene glycol, octocrylene, cyclopentasiloxane, stearic acid, potassium cetyl phosphate, dimethicone, myristyl mirystate, nylon-12, petrolatum, ethylhexyl triazone, polymethyl methacrylate, aluminium hydroxide, ammonium polycryloyldimethyl taurate, butylparaben, disodium edta, drometrizole trisiloxane, ethylparaben, glyceryl stearate, glycine soja/soybean oil, hydroxypropyl methylcellulose, isobutylparaben, methylparaben, peg-100 stearate, phenoxyethanol, propylparaben, stearyl alcohol, terephthalyidene dicamphor sulfonic acid, tocopherol, triethanolamine

a to starej:
aqua/water, octocrylene, propylene glycol, glicerin, cyclopentasiloxane, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, drometrizole trisiloxane, terephthalyidene dicamphor sulfonic acid, triethanolamine, isopropyl palmiate, stearic acid, vp/eicoseine copolymer, dimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, aluminium hydroxide, carbomer, disodium edta, glyceryl stearate, glycine soja/soybean oil, hydroxypropyl methylcellulose, methylparaben, peg-100 stearate, phenoxyethanol, propylparaben, stearyl alcohol, tocopherol

Podkreślone są składniki powtarzajace sie. Skłądy skopiowałam z tego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=anthelios+xl
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:13   #392
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam pytanko odnośnie zwykłej nivei, smarujecie tym twarz, a jaśli tak to czy Was zapycha? Jakoś ostatnio nie mam nic innego w domu i nie wiem czy iść kupić, czy może być ta nivea? Ostatnio już miałam nakładać, ale się rozmyśliłam w ostatniej chwili, wolałam się najpierw Was poradzić
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:30   #393
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja wrócę do tematu. Nie wiem czemu Wam jeszcze o tym nie napisałam. Kilka tygodni temu na fitnessie wpadłam na temat o callaneticsie i jak do tej pory nie lubilam wf-u i wszystkiego co sie wiaze z jakimis cwiczeniami, tak teraz uwielbiam callanetics. Sylwetka swietnie sie rzeźbi, postawa jest bardziej wyprostowana, po 2 tygodniach, 2 cm mniej w udach w moim przypadku pupa mi sie uniosla ;p
a poza tym czuje sie po tym duzo lepiej, nawet jesli cwicze tylko 15 min. dziennie. No i nie trzeba sie napocic, zeby po kilku godzinach (ok.7 dniach) miec efekty. Kto jeszcze nie probowal, niech sie skusi. Naprawde polecam!
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:47   #394
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki shad! nie mowi mi wprawdzie nic roznica w skladzie bo sie na tym nie znam, bardziej liczyłam na wasze opinię odnośnie wchłaniania, zapychania i blyszczenie.buzikai
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 23:21   #395
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też nierozeznana w składach Ale uzywałam starej wersji i mnie raczej nie zapychało, choc nie ejstem pewna,a le miałam pare podejsc i przy ostatnim filtr okazał się bardzo dobry. Wchłaniał sie całkiem ok, jakies 10 i pozostawał delikatny połysk i lekkie pobielenie. Filtr jest dość ciężki,a le ja lubie tę konsystencję, czuje ze mam cos an twarzy

Pogodo, teraz nei odważyłabym sie uzyc nievejki, ale na pewno parę razy nie zaszkodzi
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 07:03   #396
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Ja mam pytanko odnośnie zwykłej nivei, smarujecie tym twarz, a jaśli tak to czy Was zapycha? Jakoś ostatnio nie mam nic innego w domu i nie wiem czy iść kupić, czy może być ta nivea? Ostatnio już miałam nakładać, ale się rozmyśliłam w ostatniej chwili, wolałam się najpierw Was poradzić
Mnie się takie malutkie pryszczyki od nivejki robią, za tłusta dla mnie jest, choć przyzznać musze, że ostatnio używałam baaardzo dawno temu i nie wiem, jak cera zareagowała by dziś

Choć ostatnio tak brzydką cerę mam, że już chyba nic mi zaszkodzić nie może

(sesja=nerwy=bulwy buuuu)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 07:31   #397
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Ja mam pytanko odnośnie zwykłej nivei, smarujecie tym twarz, a jaśli tak to czy Was zapycha? Jakoś ostatnio nie mam nic innego w domu i nie wiem czy iść kupić, czy może być ta nivea? Ostatnio już miałam nakładać, ale się rozmyśliłam w ostatniej chwili, wolałam się najpierw Was poradzić

Pogoda
- daruj sobie tą niveę - to klasyczny mega - zapychacz. Szkoda wypielęgnowanej cery.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 08:46   #398
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30

Pogoda
- daruj sobie tą niveę - to klasyczny mega - zapychacz. Szkoda wypielęgnowanej cery.
Osobiście nie pamiętam od lat ilu nie miałam tego na twarzy. Toć to tłuste, ciężkie mazidło . Ale zdarza mi się od czasu do czasu położyć niveę na usta .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:30   #399
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Osobiście nie pamiętam od lat ilu nie miałam tego na twarzy. Toć to tłuste, ciężkie mazidło . Ale zdarza mi się od czasu do czasu położyć niveę na usta .
Ja smaruję niveą usta codziennie przed pójściem spać... Jeśli tego nie zrobię mam później jakieś takie suche, naciagniętę, podrażnione...bleeeh
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:52   #400
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja wrócę do tematu. Nie wiem czemu Wam jeszcze o tym nie napisałam. Kilka tygodni temu na fitnessie wpadłam na temat o callaneticsie i jak do tej pory nie lubilam wf-u i wszystkiego co sie wiaze z jakimis cwiczeniami, tak teraz uwielbiam callanetics. Sylwetka swietnie sie rzeźbi, postawa jest bardziej wyprostowana, po 2 tygodniach, 2 cm mniej w udach w moim przypadku pupa mi sie uniosla ;p
a poza tym czuje sie po tym duzo lepiej, nawet jesli cwicze tylko 15 min. dziennie. No i nie trzeba sie napocic, zeby po kilku godzinach (ok.7 dniach) miec efekty. Kto jeszcze nie probowal, niech sie skusi. Naprawde polecam!
Hej i ja jestem fanką callanetiscu, kiedyś dużo go ćwiczyłam i byłam z niego zadowolona, z efektów. Teraz ok miesiąc temu znowu sobie o nim przypomniałam i też ćwiczę jak mam czas. Ściągnęłam sobie z netu filmiki i ćwiczę i naprawdę mi się to podoba. Tak więc każdemu polecam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:28   #401
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam swój codzienny zestaw ćwiczeń, miks pillatesu, callaneticsu, jakis energetyzujących z aikido i co mi tam się podobało z różnych, przez x lat wypróbowanych aerobików - teraz od długiego czasu nie chodzę na fitness, tylko ćwiczę sama w domu. Do tego 15 min na skakance, wieczorem serial na orbitreku - jak mi się przypomni - i jest super. Ale ćwiczenia obowiązkowo codziennie - nie wyobrażam sobie bez tego swojego ciała.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 12:31   #402
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Pogodoo ja to bym się bała walnąć Nivea na twarz chyba przez miesiąć bym się leczyła z zapchania
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:46   #403
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ahh, jestem z siebie dumna, ze przeczytalam caaaalutki wątek
bardzo mi się podobają wasze sposoby i chyba zastosuje płukanie zimną wodą
ja niestety zadnych takich szczególnych patentów nie mam, ale za to chętnie poczytam wasze
buziaki
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:47   #404
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja mam swój codzienny zestaw ćwiczeń, miks pillatesu, callaneticsu, jakis energetyzujących z aikido i co mi tam się podobało z różnych, przez x lat wypróbowanych aerobików - teraz od długiego czasu nie chodzę na fitness, tylko ćwiczę sama w domu. Do tego 15 min na skakance, wieczorem serial na orbitreku - jak mi się przypomni - i jest super. Ale ćwiczenia obowiązkowo codziennie - nie wyobrażam sobie bez tego swojego ciała.
Ja probowalam sobie dolozyc orbitrek po callaneticsie (pilates tez czasem cwicze - winsor pilates - bardzo fajnie sie cwiczy z tym nagraniem) i nie daje rady. Miesien czworoglowy uda daje o sobie znac i 3 minuty i odpadam. To nawet nie jest bol, tylko jakies takie dziwne uczucie
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:15   #405
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam te mięsnie najbadziej wyrobione, aż za bardzo - wyglądam jak zapaśniczka no ale co zrobić, całe życie nad nimi niechcący pracowałam.
A to narty, a to płetwonurkowanie itd. Czuję się z nimi jak chłop
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 15:15   #406
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

to moze daruj sobie tego orbitreka i zamiast niego wprowadz streching
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 13:44   #407
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

skąd wziąć taki filmik do ćwiczenia callanetics? Macie jakieś linki? Jeśli tak to bardzo prosze. Moze i ja sie skusze Nie mam zbytnio zapalu do cwiczen, ale warto sprobowac
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:08   #408
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ullinek
skąd wziąć taki filmik do ćwiczenia callanetics? Macie jakieś linki? Jeśli tak to bardzo prosze. Moze i ja sie skusze Nie mam zbytnio zapalu do cwiczen, ale warto sprobowac
Hej ja miałam takie linki, były podawane na Fitnesie tak wiec pozwolę sobie wkleić może się przyda

Callanetics am
http://www.megaupload.com/?d=BWK39YN4

http://www.megaupload.com/?d=7TQRJBLP

http://www.megaupload.com/?d=ZENOJ2DQ

http://www.megaupload.com/?d=CHTY5W8B

http://www.megaupload.com/?d=91KZ679R


Callanetics pm
http://www.megaupload.com/?d=BSSRX935

http://www.megaupload.com/?d=WFQ5W3L7

http://www.megaupload.com/?d=RUH4ULRX

http://www.megaupload.com/?d=GN1VXYD8



Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 08:46   #409
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzieki od dzis zaczynam !
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 09:26   #410
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ullinek nie ma sprawy, poprzeglądaj sobie Fitness, tam jest taki wątek z linkami do rozgrzewek i innych fajnych ćwiczeń. Życzę wytrwałości i powodzenia
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 09:57   #411
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja wrócę do tematu. Nie wiem czemu Wam jeszcze o tym nie napisałam. Kilka tygodni temu na fitnessie wpadłam na temat o callaneticsie i jak do tej pory nie lubilam wf-u i wszystkiego co sie wiaze z jakimis cwiczeniami, tak teraz uwielbiam callanetics. Sylwetka swietnie sie rzeźbi, postawa jest bardziej wyprostowana, po 2 tygodniach, 2 cm mniej w udach w moim przypadku pupa mi sie uniosla ;p
a poza tym czuje sie po tym duzo lepiej, nawet jesli cwicze tylko 15 min. dziennie. No i nie trzeba sie napocic, zeby po kilku godzinach (ok.7 dniach) miec efekty. Kto jeszcze nie probowal, niech sie skusi. Naprawde polecam!
Ja się skusiłam Odnalazłam wątek na Fitnesie z namalowanymi tymi ćwiczeniami

Dziś przerobiłam te ćwiczenia po raz pierwszy i nie mogłam wytrzymać po 100 sekund Ale wiadomo - z początku trzeba małymi kroczkami Czułam wszystkie mięśnie jak wykonywałam ćwiczenia a mięśnie pośladków to myślałam, że mi pękną Tak mnie bolały przy tych przysiadach

Ale ból oznacza, ze to naprawdę działa na mięśnie Zobaczymy po tygodniu, dwóch jak będę wyglądać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 12:51   #412
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Sciagnij sobie te filmiki am i pm. Wstawilam jej jakis czas temu, chyba powinny jeszcze działac. To to, co Wojtusia tu wkleiła.
Naprawde fajnie sie cwiczy i sa dobre na poczatek, bo powtorzen jest 75, a nie 100
No i zapraszam do naszego watku pt callanetics
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 13:05   #413
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Callanetics jest naprawdę bardzo fajny. Przy minimum wysiłku, maximum efektu. Mnie osobiście brakuje tylko w tym zestawie czegoś na ramiona, a tak poza tym bomba "Zbija" i ujedrnia ciało bardzo szybko. Nie potrzeba dużo miejsca i można właściwie tak zupełnie rekreacyjnie powyciągac się przed telewizorem ogladając cokolwiek. Cwiczenia bardzo łatwe, wykonanie całego zestawu zajmuje też maxymalnie godzinę. Polecam dla tych co nie lubią sie pocić.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 13:33   #414
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez moniga
Callanetics jest naprawdę bardzo fajny. Przy minimum wysiłku, maximum efektu. Mnie osobiście brakuje tylko w tym zestawie czegoś na ramiona, a tak poza tym bomba "Zbija" i ujedrnia ciało bardzo szybko. Nie potrzeba dużo miejsca i można właściwie tak zupełnie rekreacyjnie powyciągac się przed telewizorem ogladając cokolwiek. Cwiczenia bardzo łatwe, wykonanie całego zestawu zajmuje też maxymalnie godzinę. Polecam dla tych co nie lubią sie pocić.
dziewczyny na watku callaneticowym pisaly, ze im sie ladnie ramiona poprawily. Ja sie nie wypowiem, bo sie nigdy nie przykladam do cwiczenia, ktore usprawnia te czesc ciala
To jest to cwiczonko, w ktorym wyciagasz rece proste w bok, potem troche skrecasz i max do tylu-probujesz je zlaczyc
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 13:44   #415
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wiem, to drugie w rozgrzewce
Ale co to za ćwiczenie na ramiona
Raczej jest po to, żeby przykurczu nie dostać, no i wyprostować plecy
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 13:59   #416
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ash
Sciagnij sobie te filmiki am i pm. Wstawilam jej jakis czas temu, chyba powinny jeszcze działac. To to, co Wojtusia tu wkleiła.
Naprawde fajnie sie cwiczy i sa dobre na poczatek, bo powtorzen jest 75, a nie 100
No i zapraszam do naszego watku pt callanetics
Heh już się wpisałam do tego wątku
Podobają mi się te ćwiczenia, ale jutro pewnie będę mieć mega zakwasy, bo daaaawno się nie ruszałam a co dopiero mówić o ćwiczeniach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 14:20   #417
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Sprzedam Wam jeszcze jeden mój patent - sprawdzony i działa Było już w tym wątku o Hasceralu. Dla niewtajemniczonych - jest to maść z kwasem salicylowym i mocznikiem. Generalnie delikatnie złuszczająca, niektórzy ją stosują na stopy, a ja zastosowałam na ramiona i plecy, czyli tam gdzie miałam takie drobne krostki. Rewelacja. Wykosiła wszystko i teraz jest absolutnie gładziutko. A wszystko odbyło się bezbolesnie i bez przesuszeń, przy stosowaniu co drugą noc, na czystą i suchą skórę.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 14:50   #418
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez moniga
Sprzedam Wam jeszcze jeden mój patent - sprawdzony i działa Było już w tym wątku o Hasceralu. Dla niewtajemniczonych - jest to maść z kwasem salicylowym i mocznikiem. Generalnie delikatnie złuszczająca, niektórzy ją stosują na stopy, a ja zastosowałam na ramiona i plecy, czyli tam gdzie miałam takie drobne krostki. Rewelacja. Wykosiła wszystko i teraz jest absolutnie gładziutko. A wszystko odbyło się bezbolesnie i bez przesuszeń, przy stosowaniu co drugą noc, na czystą i suchą skórę.
moniga, a łuszczyła Ci się skóra? Bo ten Hascoderm to chyba ma sporo ego kwasu? Jest też inne coś, podobne, nazywa się Saliderm - 10% kwasu salicylowego. A Hascoderm ile ma?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 15:30   #419
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Eratko, mało 5% salicylowego, 10% mocznika i na wazelinie jest wiec nie ma takiej możliwości, że złuszczy. Bardzo delkatnie mnie potraktował.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 23:24   #420
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Hasceral znam, znam, maść na łuszczycę
A na piętki stosowałyście? tam dopiero widać działanie
Mnie tam nic się nie łuszczy nigdy, po prostu skóra robi się gładziutka i jakaś nawilżona, czy co.
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.