problemy z wygladem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 21:32   #1
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439

problemy z wygladem


Mam pytanie ale bardzo prosze o odpowiedzi bo w jakims celu to w koncu pisze...nie po to by sie wygadac.. chce sie zmienic.. a konkretnie swoj wyglad.. Przekonalam sie juz ze wyglad bardzo duzo daje.. a mam troszke problemow.. jak bedzie konieczne to wysle jakies swoje zdj dla wiadomych powodow- otoz chce zebyscie pomogly mi o siebie zadbac.. mam prpblemy z wygladem -zwlaszcza z cera i z wlosami. Moja cera jest tradzikowa, tlusta i z przebarwieniami po pryszczach. Nie koncze na tym- bo kolejny problem z cera to to iz jak zawsze zjem lub wypije cos goracego- ogolnie jak jest mi goraco to robie sie czerwona- zwlaszcza na policzkach i brodzie. Mam tez juz dlugo nie ustajace zaczerwienienie na brodzie i troche na policzkach , oraz podraznienia. Narazie na tym przestane bo juz pozno i musze wylaczyc kompoter - mam nadzieje ze juz jutro pojawia sie jakies komenty-porady. Pozdro
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 02:43   #2
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: problemy z wygladem

hej!!oczywiście jak najbardziej przydałoby sie tutaj Twoje zdjęcie, bo nie wiem jaki masz kolor włosów, oczek itd Dlatego co do zmiany Twojego wyglądu nie moge sie za bardzo wypowiedziec ale mam nadzieje że to sie zmieni Jeśli natomiast chodzi o rodzaj cery to zależy co stosujesz, jakie leki, kosmetyki..skoro piszesz, że masz skóre podraznioną, to musi być tego jakaś przyczyna. Też jestem posiadaczką trądziku, ale jakoś daje sobie z tym rade chociaż czasami było ciężko.Ale nie o Mnie tu mowa Dlatego prosze Cie kochana napisz coś więcej wtedy będziemy mogli wszyscy bardziej Ci pomóc.Aha..i mam jeszcze pytanie co w zasadzie chcesz w sobie zmienić??kolor włosów, makijaż, styl ubioru..??odpisz i czekam
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:24   #3
sheila_nc
Przyczajenie
 
Avatar sheila_nc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: problemy z wygladem

hej!ja również czekam na zdjęcie-bedzie dużo łatwiej coś poradzić.jeśli chodzi o trądzik myślę że powinnaś iść do dermatologa,on najlepiej oceni stan Twojej skóry.warto byś używała kosemtyków pielęgnajcyjnych-jakiegoś delikatnego żelu do twarzy,ale najlepszy zestaw dobierze Ci lekarz.gdy będzie zdjęcie pomożemy wybrać Ci kształt fryzurki,ewentualnie kolor,jakiś fajny makijaż i zobaczysz będzie super!pozdrawiam
sheila_nc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:49   #4
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: problemy z wygladem

Spokojnie wszystko bedzie ok zobaczysz troszeczkę potrzeba na to czasu ale jestem pewna ,że twoje problemy z wyglądem rozwiążż się.Na dobry początek warto pójś do dermatologa i opowiedzieć mu o twoich problemach z skórą i zaczerwieniami pojawiającymi sie pod wpływem ciepła,może to być natury hormonalnej ale spokojnie.Oprócz tego warto pomyśleć czy przypadkiem nie wprowadzić małych zmian związanych z codzienna pielęgnacją skóry i nawykami żywieniowymi.Warto ograniczyć spożywanie słodyczy,tłuszczy i skupić się na oczyszczaniu sie od wewnątrz za pomocą więkrzej ilości warzyw i owoców pić owocowe i zielone herbatki ale bez przesady.Co do cery to ograniczyć przedewszystkim "grzebanie " przy twarzy chociaż to nie takie łatwe,a jeżeli juz to ma miejsce to dobrze dezynfekować miejsca "masakry" np maścią tribiotic(w aptekach) albo przetrzeć tonikiem antybakteryjnym.Warto skupić się na jednej serii kosmetyków niż na róznych.Pomocna może okazać się glinka zielona do kupienia w aptekach,drogeriach i zielarskich sklepach.Oraz przyjmowanie doustnie witamin a+e ,wit c i cynk ,który ogranicza aktywność gruczołów łojowych.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:16   #5
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: problemy z wygladem

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:50
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:25   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: problemy z wygladem

Z tego co piszesz, to do problemów cery trądzikiwej musisz dorzucić jeszcze problemy i wymagania cery naczynkowej. Pewnie bez pomocy specjalisty się nie obejdzie, ale doraźnie mogę Ci poradzić tyle:

- unikaj żeli do mycia buzi z SLS-ami w składzie
- unikaj wszelkich kosmetyków, które mają w składzie alkohol denat.
- najpierw powinnaś uspokoić nieco skórę, a więc żadnych agresywnych terapii, jakiś łagodzący i niezapychający porów krem.
- kremy z filtrem, aby nie drażnić naczynek w upały oraz zapobiec przebarwieniom potrądzikowym

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2006-05-24 o 11:23
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 22:07   #7
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: problemy z wygladem

Ja jeszcze dodam, że osobiście nie polecałabym tak na 100% tego kremu AA - nie neguję jego łagodności, bo nie używałam, ale widzę w składzie parafinkę, która często zapycha pory i w rezultacie wyprysków może jeszcze przybyć. Oczywiście nie powiedziane, że zapchać musi - ale może Dlatego kojących kremów szukałabym raczej lżejszych - ja akurat używam Physiogelu. A poza tym zgadzam się ze wszystkim, co napisała L_V Zgadzam się też z tym, że wizyta u dermatologa jest dobrym rozwiązaniem.
Aha, toniki do takiej cery też, wbrew pozorom, nie powinny być wysuszające - najlepszy na początek łagodzący, a jeśli już antybakteryjny, to łagodny - np Oceanica z serii Young. Ale tak jak radzi L_V - tu priorytetem powinno być uspokojenie skóry, a potem odpowiednia pielęgnacja i ochrona.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 10:56   #8
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Nie mam jak dodac zdjecia do watku bo nie mam skanera.. wiec chyba jednak bedzie musialo sie obyc bez niego..
30 mam wizyte u dermatologa zreszta nie 1 i pewnie nie ostatnia bo juz od dawna chodze. Ale problem wciaz sie nie rozwiazal trace juz jakiekolwiek nadzieje ....
Myslalam o Diane35 ale nie chce podjac zlej decyzji i nie wiem czy moge go wogle stosowac? boje sie ze bedzie jeszcze gorzej jak zaczne go stosowac , poradzcie co o tym myslicie,papa PS: mam 18 lat.
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:25   #9
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Sweet_21
Ja chce wszystko w sobie zmienic a zwlaszcza wlosy, cere i oczy.
Wlosy mam zniszczone (mam tluste ale sa przesuszone np po umyciu mam takie siano ze nie wiem co z nimi zrobic nei chca sie trzymac kupy bo gdyby sie trzymaly to by bylo pol biedy . Suszenie i stosowanie pianek i lakierow szkodzi wlosom ja wiem o tym ale jak je widze to dostaje szalu i musze cos z nimi zrobic chociaz wiesz nie chca i tak sie ukladac i nic z tego nie wychodzi tylko aby sie niszcza i tak caly dzien musze przy nich siedziec bo zle sie w nich czuje .. Po za tym mam dziwnie obciete te wlosy i mopze tez przez to ale nie wiem co zrobic bo az tak dlugich nie mam..i mam glupie pasemka blond i wisnie ktore zaluje ze sobie zrobilam bo byc moze aby wiecej mi to zniszczylo wlosy no i po umyciu sie ze soba mieszaja i z moim naturalnym kolorem wlosow i wyglada jak jeden wielki balagan....
Co do oczu to sa one dziwne zauwazylam ze nikt takich nie ma bo na powiekach i pod oczami widoczne mam zylki i wogle powieki i dookola oczy sa fioletowe.... czy mozna tego sie jakos pozbyc np u kosmetyczki? a co do cery to mniejwiecej pisalam.
Aha napisze co uzywam na twarz : Physiogel rano i wieczorem, rano po umyciu fisiogelem biore emulsje matujaco IWOSTIN , w ciagu dnia spryskiwanie woda termalna iwostin a wieczorem myje physiogelem.
Przedtem bralam tez tonik benzacne rano i wieczorem i wieczorem dodatkowo 10 % zel. tak mi kazala breac deramtolog ale ja uwarzam ze to mi dodatkowo podraznia skure i narazie do 30 od neidzieli daje sobie z tym "spokoj" .
tO NA TYLE dzisiaj papa
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:29   #10
sheila_nc
Przyczajenie
 
Avatar sheila_nc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: problemy z wygladem

co do włosków to polecam odżywkę WAX<do kupienia w aptece cena ok.12 zł>jest tłustawa ale super regeneruje włoski,wiem bo używa go moja mama,która farbowała je wiele razy i teraz powoli widać poprawę.jeśli się przetłuszczają to może używaj waxa na zmianę z jakąś maską nawilżającą.
co do oczu to wydaje mi się,że masz poprostu cienką skórę<ja na swoich też mam lekko widoczne żyłki>.jeśli bardzo ci one przeszkadzają to maluj oczka jasno-beżowym cieniem-do szkoły najlepszy.pozdrawiam!
sheila_nc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:51   #11
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Sheila_nc kupilam sobie jakis czas temu ale uzylam go tylko z 3 razy bo nie wiem czy moge go brac gdyz z natury mam ciemne wlosy a przez przypadek kupilam dla blond wlosow? czy to im nie zaszkodzi (mam pasemka blond i wisnie)
pozdro
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 21:54   #12
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

aha i jesli chodzi o oczy to jak mam malowac je cieniem dookola oczu i na powiekach? (bo mam tam zylki i wogle dookola oczy mam fioletowe co mi sie nie podoba) . Czy nie mozna tego sie jakos pozbyc zebym nie musiala niczym tuszowac np jakos sie pozbyc w gabinecie kosmetycxznym zebym miala normalny kolorek skury da sie tak??
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:19   #13
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: problemy z wygladem

Hm, po pierwsze pij codziennie 2,5 lira wody. Zmiejszy trądzik, bo oczysci cere od zewnątrz. Jeśli chcesz wzmocnić efekt, łykaj codziennie tabletki Capivit, te nowe, nawilżajace od wewnątrz.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:27   #14
sheila_nc
Przyczajenie
 
Avatar sheila_nc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: problemy z wygladem

moim zdaniem nie zaszkodzi do włosów blond na ciemne bo one nie zmieniają kolorku tylko nadają połysk. a jeśli chodzi o oczy to cieniem na powiece,natomiast pod oczy korektor<np. w płynie>.nie jestem pewna czy to można zmienić,nadal myślę,żę to sprawka cienkiej skóry,ale zawsze możesz przejść się do kosmetyczki która obejrzy skórę i doradzi.pozdrawiam
sheila_nc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:23   #15
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: problemy z wygladem

Cytat:
Napisane przez anitaa
Sweet_21
Ja chce wszystko w sobie zmienic a zwlaszcza wlosy, cere i oczy.
Wlosy mam zniszczone (mam tluste ale sa przesuszone np po umyciu mam takie siano ze nie wiem co z nimi zrobic nei chca sie trzymac kupy bo gdyby sie trzymaly to by bylo pol biedy . Suszenie i stosowanie pianek i lakierow szkodzi wlosom ja wiem o tym ale jak je widze to dostaje szalu i musze cos z nimi zrobic chociaz wiesz nie chca i tak sie ukladac i nic z tego nie wychodzi tylko aby sie niszcza i tak caly dzien musze przy nich siedziec bo zle sie w nich czuje .. Po za tym mam dziwnie obciete te wlosy i mopze tez przez to ale nie wiem co zrobic bo az tak dlugich nie mam..i mam glupie pasemka blond i wisnie ktore zaluje ze sobie zrobilam bo byc moze aby wiecej mi to zniszczylo wlosy no i po umyciu sie ze soba mieszaja i z moim naturalnym kolorem wlosow i wyglada jak jeden wielki balagan....
Co do oczu to sa one dziwne zauwazylam ze nikt takich nie ma bo na powiekach i pod oczami widoczne mam zylki i wogle powieki i dookola oczy sa fioletowe.... czy mozna tego sie jakos pozbyc np u kosmetyczki? a co do cery to mniejwiecej pisalam.
Aha napisze co uzywam na twarz : Physiogel rano i wieczorem, rano po umyciu fisiogelem biore emulsje matujaco IWOSTIN , w ciagu dnia spryskiwanie woda termalna iwostin a wieczorem myje physiogelem.
Przedtem bralam tez tonik benzacne rano i wieczorem i wieczorem dodatkowo 10 % zel. tak mi kazala breac deramtolog ale ja uwarzam ze to mi dodatkowo podraznia skure i narazie do 30 od neidzieli daje sobie z tym "spokoj" .
tO NA TYLE dzisiaj papa
Zacznę od włosów, bo miałam taki sam problem. Od farbowania, pasemek , suszenia - zrobiło mi sie istne siano na głowie, próbowałam różnych odżywek z drogerii, potem z apteki maseczki dory, wax i nic nie pomagało. W końcu poszłam do fryzjera podciąć włosy, kolor zmieniłam na mój naturalny i teraz włosów nie farbuję, bo nie widać odrostów, a po przejściu na kosmetyki profesjonalne - zamiast stogu siana, mam śliczne falowane włosy w naturalnym kolorze. Włosy są zdrowe i lśniące. Suszę je żadko, tylko jak chcę je wyprostować, a zazwyczaj myje wieczorem i pozwalam im wyschnąć naturalnie. Na suchych włosach pasemka wyglądają moim zdaniem brzydko, bo efekt jest tylko po wyjściu od fryzjera, a potem tak jak napisałaś, zlewaja sie w jedna całość.
Cienie pod oczami też mam i żyłki na powiekach, choć nikt w to nie wierzy jak mnie widzi, bo umiem je doskonale zakamuflować. Żaden krem nie usunie takich zasinień o których piszesz, może jedynie je trochę rozjaśnić. Spróbuj żelu arnikowego na sińce, mi pomaga, lepiej niż wiele droższych kremów, ale nie licz, że sińce znikną. Musisz zainwestować w dobry korektor, jeśli masz takie sińce jak ja, to delikatne korektory się nie nadają, potrzebujesz czegoś mocniejszego. Moim absolutnym faworytem jes kamuflarz artdeco. (To mocny korektor, więc używaj kremu nawilżającego pod oczy). Przydać sie też może rozświetlacz ja używam YSL, ale Revlon też jest bardzo dobry, ale pamiętaj, że na mocne sińce nie zastąpi on korektora.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:43   #16
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

First Lady nie nie spieklam sie, gdyz te problemy mam takze zima
To sa( moim zdaniem) jakies takie dlugotrwale podraznienia skury ktore coraz mocniej uwidaczniaja sie pod wplywem niekorzystnych warunkow.
Co do tego preparatu o ktorym mi napisalas to popytam sie dermatologa bo tam zreszta pisze ze to dla cery suchej a ja mam tlusta.


taniacos ja lykam juz od ok miesiaca witaminki Humavit V (witaminy A, C , E) a cynk kiedys lykalam ale moze za krutko i teraz powinlam tez zaczac? skonsultuje sie z lekarzem
A ponadto oczyszczam sie od wewnatrz hrbatkami z bratka i staram sie nie jest za tlusto itd i pije herbatki ziolowe, owocowe, no ale moze troche nieregularnie i dlatego nie ma efektu nie wiem od teraz bede robila wszystko regularnie
A ten tribiotic to nie zaszkodzi?

L_V no ja staram sie unikac alkoholu w roznych preparatach ale ostatnio i dermatolog przepisala Benzacne 10% i sama nie wiem co mam robic brac go czy nie? dwa razy zrobilam sobie z tym przerwy . Jednym razem przerwe jednodniowa, drugim dwudniowo ale od wczoraj zaczelam dalej brac bo w koncu nie moge sama decydowac co mam brac a co nie bo w koncu sama si nie wylecze.... hmm

Rayne aha to jak ten kosmetyk zawiera parafine to jednak lepiej nie hmm lepiej zeby jednak drmatolog mi przepisal cos..
a z tych lagodnych tonikow to benzacne by sie zaliczal?? bo to mi przepisala i niby nei zawiera alkoholu itd no ale jak go wezme na twarz mi sie zaczerwienia ...
zgadzam sie z toba ze wpiertw trzeba by uspokoic ta cere a potem odpowiednio pielegnowac i chronic hmm musze cos wspomniec o tym mojej dermatolog bo czasem mam wrazenie ze sama sie nie domysli:P
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:57   #17
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

babessa a powiedz mi jakie profesjonalne kosmetyki stosowalas?? moze tez sprobuje? czy jeszcze troche poczekac i stosowac wpierw regularnie wax czy mi on nie pomoze? jak myslisz?
no i chyba pojde do fryzjera i tez tak zrobie jak ty tylko ze nie wiem co z podcieciem gdyz nie mam takich dlugich wlosow i sa pocieniowane (tak do konca szyi dlugosci moze nawet i krocej)no i mam tak opciete z poprzedniej wizyty jeszcze zze mam tak stopniowa od gory glowy podcinane wlosy tak wiesz zeby niby nadac im " lekkosc ".
A co do tych korektorow to sama nie wiem kiedys stosowalam ale taki tanszy i glupio wygladal bo bylo widac ze mam niby w plynie, po za tym nie bedzie to troche glupio wygladac bo jak juz mowilam mam problemy z cera i wiesz......
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:01   #18
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

justysia274 ok kupie chyba ten Capivit a co do wody tez sprobuje tylko ze czy byla by jakas roznica w piciu wody zrodlanej a gotowanej bo taka zrodlana jest zimna a ja i tak mam problemy z krazeniem i jest mi potem ejszcze zimniej:p taki ze mnie zmarzluh
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:17   #19
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: problemy z wygladem

Cytat:
Napisane przez anitaa
babessa a powiedz mi jakie profesjonalne kosmetyki stosowalas?? moze tez sprobuje? czy jeszcze troche poczekac i stosowac wpierw regularnie wax czy mi on nie pomoze? jak myslisz?
no i chyba pojde do fryzjera i tez tak zrobie jak ty tylko ze nie wiem co z podcieciem gdyz nie mam takich dlugich wlosow i sa pocieniowane (tak do konca szyi dlugosci moze nawet i krocej)no i mam tak opciete z poprzedniej wizyty jeszcze zze mam tak stopniowa od gory glowy podcinane wlosy tak wiesz zeby niby nadac im " lekkosc ".
A co do tych korektorow to sama nie wiem kiedys stosowalam ale taki tanszy i glupio wygladal bo bylo widac ze mam niby w plynie, po za tym nie bedzie to troche glupio wygladac bo jak juz mowilam mam problemy z cera i wiesz......
Włosy:

Wiem, że wax jest na wizażu bardzo chwalony, sam dlatego go kuoiłam, ale nie pomógł mi ani trochę.
Natomiast po szmponie i odżywce Matrixa (sleek look) - rewelacja, nie poznaję swoich włosów, kiedys nosiłam je ciągle ściągnięte w kucyk, bo wyglądały koszmarnie, albo godzinę mmęczyłam suszarką, żeby wyprostować, a efekt i tak był średni. Próbowałam też innych profesjonalnych, ale nie dawały takiego efektu jak matrix. Świetny jest też rekonstruktor Lanzy.
Na Twoim miejscu zrezygnowałaby z pasemek, wiem jak to wyglądało na moich włosach, zresztą na ulicy też widzę dziewczyny, który pasemka się zlewają w jedną całość i raczej to nie zdobi. Fryzjer powinien obciąc Tobie włosy odpowiednio do ich natury, wtedy powinny się ładnie układać + oczywiście dobre odżywki, bez tego się nie obejdzie.

Korektor:

Kamuflarz artdeco nie jest w płynie, ma wiele odcieni, jak dobrze dobierzesz odcień, to będzie niewidoczny. Ja teraz używam tylko korektora, bez podkładu i wygląda to bardzo dobrze. Zresztą możesz używać ten kamuflarz również na twarz, tzn. na krostki, zaczerwienienia, ja np. nakładam go na brodę, bo czasami mi coś tam wyskakuje.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 13:27   #20
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: problemy z wygladem

Witam!!Jeśli chodzi o sińce pod oczami to oczywiście na pewno sie ich całkowicie nie pozbędziesz.Możesz je lekko rozjasnić np ja mam żel z wyciągu z ogórka.Wiadomo ogórek rozjaśnia.. I skóra jest pod oczami jaśniejsza i buźka wyglada na wypoczętą Nie wiem czy kosmetyczka by na to jakoś poradziła..ciekawe.Jeśli chodzi o oczyszczanie od zewnątrz to ja tez pije bratka i wydaje mi sie, że to dzieki niemu buźka Mi sie poprawiła.Czytałam,że trzeba go pić co najmniej 3 miesiące żeby zaczął działać Jeśli chodzi o wode to jasne, że możesz pic przegotowaną Wróce jeszcze do tych sińców..tuszujesz je czymś???TAk jak dziewczyny pisały najlepszy jakiś korektor w płynie np z Rimmela.Wystarczy punktowo go nanieśc i delikatnie wklepać opuszkami palców.Teraz włoski Twoje...zgadzam sie, że powinnaś odwiedzić fryzjera, aby zrobił Ci z Nimi porządek..Najlepiej na jakiś jednolity kolor, może powrócisz do swojego naturalnego???Jeśli chodzi o to, że po umyciu masz "siano" na głowie : ja uzywam sunsilka fioletowego, który wygładza i fajnie pachnie.Ale używam tylko mleczka nie szamponu ani odzywki.NAjliepiej jakbys zakupiła sobie jakąś maseczke nawilżającą...używałam chyba kiedyś z Garniera i tak fajnie włoski "ujarzmiało" Co do poprawy Twojej cery to może Herbatka zielona??swojego czasu piłam, ale jakos pozostałam przy bratku..Pozdrawiam i zycze powodzenia.NApisz jeszcze co u Ciebie Buźka
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:05   #21
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

babessa dzieki za rady co do matrixa , jak wax mi nie pomoze to na bank sobie go kupie. Korektor tez wyprubuje , tylko ze przedtem pogadam o tym z dermatologiem czy moge tez na wypryski czy tez slady po pryszczach. A znasz jakis dobry podklad nadajacy sie do cery tlustej , tradzikowej? czasami stosuje ponizej 20 erisa ale wydaje mi sie ze nie jest taki dobry bo widac ze sie go ma i tak swietnie nie tuszuje moze to ma tez cos wspolnego z tym ze nie jest taki drogi? Szukam taki zeby ladnie wygladal tak wiesz perfekt
Natomiast co do wlosow- to poslucham was i wybiore sie do jakiegos fryzjera.. jakiego polecacie? moge nawet pojechac do poznania..przefarbuje te pasemka na kolor naturalny tak chyba bedzie najlepiej.. i obciac je odpowiednio do ich natury tzn jak? a zreszta nie lepiej zebym je wpierw troche zapuscila?? co robic???
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:28   #22
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Sweet_21 a powiedz mi jaki zel z wyciagu z ogorka urzywasz? moze sobie kupie..pewnie w drogerii mozna dostac??
Herbatke zielona czasem pije no a bratka ostatnio na stale po sniadnaku obiedzie i kolacji albo dwa razy ale to rzadko
Chyba sprubuje ten sunsilk mleczko i jakas dobrze nawilzajaca maseczke

czy ja mam to wszystko brac?:
-capivit (tabletki nawilzajace od wewnatrz)
-jasno bezowy cien do oczu
-szampon i odzywka matrixa(sleek look)
-opciac wlosy odpwiednio do ich natury
-kamuflarz artdeco ( na cienie pod oczami i wypryski)
-zel z wyciagu z ogorka na since pod oczami
-korektor w plynie np z Rimella
-u fryzjera zrobic porzadek z wlosami przefarbowac na nat.kol.
-sunsilk fioletowy (mleczko)
-maseczka nawilzajaca np z garniera na wlosy
-cherbatka zielona
-2,5 litra wody dziennie
-wax
-cynk doustnie
- glinka zielona(po konsult. z dermatologiem)
-masc tribiotic( -"-"-)
-seria kremow do skury wrazliwej, atopowej AA Oceanic( -"-"-)
-krem nawilzajacy
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:39   #23
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Tak to zebralam mniejwiecej wszystko co mi pisaliscie hmm... no moze dodam cos jeszcze
-stosowac kremy z filtrem --> no wlasnie czy mam go zawsze brac jak wyjde na dwor tylko na chwilke czy jak sie sprawa z tym ma? prosze mi cos na ten temat napisac..
-tonik lagodzacy-nie wysuszajacy ew. antybakteryjny Oceanica z serii Young

A wlasnie chcialam zapytac sie osob ktore stosowaly Wax: jak wy ogrzewacie ten recznik?? bo ja mam z tym problem bo nie wiem jak mam to niby ogrzac bo jkesli by byla zima to bez problemow bym mogla na grzejnik polozyc recznik a teraz co? A ewentualnie mogla bym wtedy brac kapiel ale ja raczej sie nie kapie tylko biore prysznic..
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:50   #24
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

a no i to co babessa pisala czyli:
-rozswietlacz YSL lub Revlon (na cienie pod oczami) to teraz pyt: czy go mozna tez na powieki i na skure ponizej brwi bo tam tez mam fioletowa skure i czy to nie zaszkodzi na to ze mam tam widoczne zylki?
-zel arniowy na since ; no i czy moge ten zel tez dookola oczu?
-co do tego co juz pisalam- kamuflarz artdeco to pisalas ze jest mocny i trzeba jakis krem nawilzajacy do tego to czy moze to byc krem z Iwostinu gdyz urzywalam juz wody termalnej z tej serii oraz uzywam emulsjii matujacej????
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:56   #25
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Sorki ze tyle razy dopisuje cos ale ciagle zapominam o czyms napisac no bo jak juz pisalam skure mam tlusta i luszczy mi sie ... takze na powiekach i wkolo oczu... no mam tez tam tluste niestety
to czy nadal mowicie ze mam brac te wszystkie specyfiki na oczy czy nie bardzo? wogle ja uwarzam ze podstawa powinla byc ladna czysta cera i wtedy nie mapro rzadnych blemow, a jak mi sie tak papra i tlusci i czerwieni i mam zanieczyszczona od krost itd i zaskurnikow to czy te wszystkie pudry i korektory maja sens skoro po niedlugim czasie cala sie swiece? jejku ale ja mam problemy czemu ja musze miec taka skure??? to chyba jakas kara za grzechy czy cos bo juz nie wiem jak mam to wytlumaczyc....poradzcie cos...
ide juz z kompotera, dobranoc.....
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:34   #26
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: problemy z wygladem

Cytat:
Napisane przez anitaa
-stosowac kremy z filtrem --> no wlasnie czy mam go zawsze brac jak wyjde na dwor tylko na chwilke czy jak sie sprawa z tym ma? prosze mi cos na ten temat napisac..
-
.
Ja stosuje krem z filtrem jako krem na dzien, zawsze i wszedzie, niezaleznie od pogody i pory roku, 365 dni w roku. WIem, że niektórym nie miesci sie to w głowie, ale przy moim programie pielęgnacji skóry to rzecz niezbędna.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:39   #27
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: problemy z wygladem

Cytat:
Napisane przez anitaa
Sorki ze tyle razy dopisuje cos ale ciagle zapominam o czyms napisac no bo jak juz pisalam skure mam tlusta i luszczy mi sie ... takze na powiekach i wkolo oczu... no mam tez tam tluste niestety
to czy nadal mowicie ze mam brac te wszystkie specyfiki na oczy czy nie bardzo? wogle ja uwarzam ze podstawa powinla byc ladna czysta cera i wtedy nie mapro rzadnych blemow, a jak mi sie tak papra i tlusci i czerwieni i mam zanieczyszczona od krost itd i zaskurnikow to czy te wszystkie pudry i korektory maja sens skoro po niedlugim czasie cala sie swiece? jejku ale ja mam problemy czemu ja musze miec taka skure??? to chyba jakas kara za grzechy czy cos bo juz nie wiem jak mam to wytlumaczyc....poradzcie cos...
ide juz z kompotera, dobranoc.....
No właśnie te wszystkie pudry i korektory za 100-parę złotych nie dadzą nic, jeśli nie zrobisz porządku z cerą. Musisz działać zewnetrznie i wewnetrznie. Stosuj na noc, np Effaclar K, na dzien dobry filtr. Żadnych wysuszających skórę preparatów, moze poza zelem punktowym na krostki. Łykaj cynk, MSM, olej z wiesiołka - to wzmocni Twoją skóre i włosy, pomoże zwalczyc łojotok od srodka, jednoczesnie nie wysuszając skóry. Rozważ tez przyjmowanie beta-karotenu.
Nie mecz skóry na solarium, poprawa cery po solarce jest złudna, po chwilowej poprawie gruvczoły łojowe zaczynaja ze zdwojoną siłą produkowac sebum i masz nowy wysyp pryszczy, nie wspominajac juz o uszkodzeniach skóry, które wyjda na "wierzch" za pare lat.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:27   #28
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

L_V dziekuje ci bardzo, mysle ze kupie sobie te preparaty , tylko ze z tym Effaclarem k muze pogadac z lekarzem poniewaz stosuje tez inne specyfiki na noc i czy nie bedzie kolidowac itd
pozdrawiam, jak beda efekty to dam znac
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:57   #29
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: problemy z wygladem

jezeli chcesz to wstaw swoje zdjecie to razem cos ci doradzimy ... co do tradziku to jest dla mnie bardzo znany temat odstawilam slodycze nie pije gazowanego i najczesciej pije wode to naprawde pomoga .. odstaw tluste rzeczy przyprawy i slodycze a po tygodzniu zobaczysz poprawe ja aktualnie uzywam acne derm jest swietny wpisz sobie w wyszukiwarce bylo wiele tych tematow o nim ...mysle ze tyle moge ci pomoc inne dziewczyny ci juz dobrze razily ale moze jak pokazesz zdjecie to bedziemy mogly w wiekszym stopniu pomoc
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:03   #30
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: problemy z wygladem

Ilena jak na razie nie mam takich mozliwosci zeby dodac zdjecie gdyz nie mam skanera ale mysle ze mogla bym sie w jakis inny sposob postarac.. tylko nie wiem jak ale zobacze co da sie zrobic w koncu wtedy bedzie mozna najlepiej pomoc ...
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.