Guerlain-kolorówka - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 10:28   #1321
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
nie mowiac o 8 g tuszu do rzes?
vril 8g tuszu do rzes starcza mi na 3 miesiace czyzbym byla wybitna pod tym wzgledem?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:36   #1322
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ano
W ogóle dla tak anemicznej urody jak moja powinny być małe opakowania kolorówki - mini cienie, mini róże itp, bo zużycia niektórych rzeczy u siebie zupełnie sobie nie wyobrażam. Mam przykładowo róże od ponad roku, które wyglądaja niemal jak nietknięte, a chce się mieć różne kolory i wersje i kiedy ja to zużyję? Po prostu kiedyś się zestarzeją trzeba będzie szurnąć do śmietnika...
I właśnie z tych powodów ostatnimi czasy stawiam na miniatury i zestawy podróżne Wyhaczam na allegro czy ebayu. Albo proszę o nie w perfumeriach. Ostatnio dostałam w Douglasie mini wersję błyszczyka do ust Clarinsa. Był. Tylko trzeba było głębiej poszukać

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A ceny swoją drogą... Ziz czy Ty kiedyś opowiadałaś o cenach kosmetyków w HK w kontekście szachownic Klinika? Że są niskie ?? Czy coś pochrzaniłam??
Nie wiem czy ziz coś o tym mówila, ale ja też swego czasu byłam w HK a i mój chłop bywa tam czasem, i z moich oględzin wynika, że kosmetyki potrafią być tam tańsze o jakieś 15 -20 %. No i te edycje tylko na Azję (idealne dla słowianek ), marki dostępne tylko tam...raj po prostu...Nie mogę się doczekać aż tam znowu polecę.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na szlabana komu 30 g pudru w kulach czy 40-gramowe dyski brazerow, nie mowiac o 8 g tuszu do rzes?
ha ha dokładnie tak vril ! Po co komu 40 gramowe dyski brązerów Pamiętacie bambusa Lancome ? Toć tym można było grać z psem we frisbee ! Właśnie niedawno sprzedałam ten dysk
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:40   #1323
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ha ha dokładnie tak vril ! Po co komu 40 gramowe dyski brązerów Pamiętacie bambusa Lancome ? Toć tym można było grać z psem we frisbee ! Właśnie niedawno sprzedałam ten dysk
pamietacie bo macie plus do tego 30g Maxi terry Deborah i limitowanego Chanela pustynnego moj Bambus chyba poleci w swiat, Deborah jest duzo ladniejszy...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:41   #1324
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na szlabana komu 30 g pudru w kulach czy 40-gramowe dyski brazerow, nie mowiac o 8 g tuszu do rzes?
Dla mnie to przyzwoita pojemność, jeżeli ktoś ma jeden brazer czy rozświetlacz
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:44   #1325
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

ja o HK chyba niet, moglam o japonii pisac - siostra mi tam kupowala kilka rzeczy, ceny przyjazne bardzo
o to to! jednak coś tam dobrze pamiętałam tylko z konkretami nie bardzo


MAM KULASKI!!!!!
zaraz się bede zmagać z paczką
zwyczajnie - pocztą zamawiałam i płaciłam wczoraj- ależ ekspres!!

Normalnie królewna Śnieżka, sa chyba mroźniejsze od WR; pudełko marzenie - ja lubię sreberko - do opakowań kliników pasuje jak znalazł. Śliczne, śliczne
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-19 o 10:55
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:51   #1326
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dla mnie to przyzwoita pojemność, jeżeli ktoś ma jeden brazer czy rozświetlacz
No tak, ale zobacz. Przecież kto jak kto, ale producenci są świadomi tego, że cały ich wysiłek idzie w to, żeby ludzie ciągle kupowali i kupowali ich produkty - więcej i więcej. Po coś wypuszczają co sezon nowe linie, limitowane edycje itd. Przekaz jest jasny: jak najwięcej towaru wcisnąć ludziom. I świadomi tego wszystkiego produkują jakieś niezużywalne giganty Chyba, że jest tak jak mówi majade, wielkie jest tańsze w produkcji i przy okazji psychologicznie uzasadnia gigantyczne ceny...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:52   #1327
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
vril 8g tuszu do rzes starcza mi na 3 miesiace czyzbym byla wybitna pod tym wzgledem?
U mnie tusze zwykle nie przetrwają dłużej jak miesiąc-półtora,nie ważne,czy to 6 gram czy 12
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 11:05   #1328
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
vril 8g tuszu do rzes starcza mi na 3 miesiace czyzbym byla wybitna pod tym wzgledem?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
nie mowiac o 8 g tuszu do rzes?
Jak mnie do szczetu nasz cudny ustroj wnerwi, to sprzedam lodowke, robota i resztki kompa i wyjade do Azji, bede robic za blond indywiduum, tam zdaje sie lubia takie
o nie no tusz to mi też schodzi ale ja lubię teatr na rzęsach, mam takowego delikwenta na jakieś 4-5 miesięcy

Weż mnie ze sobą na emigrację też się coraz częsciej czuję tu wnerwiona




Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I właśnie z tych powodów ostatnimi czasy stawiam na miniatury i zestawy podróżne Wyhaczam na allegro czy ebayu. Albo proszę o nie w perfumeriach. Ostatnio dostałam w Douglasie mini wersję błyszczyka do ust Clarinsa. Był. Tylko trzeba było głębiej poszukać



Nie wiem czy ziz coś o tym mówila, ale ja też swego czasu byłam w HK a i mój chłop bywa tam czasem, i z moich oględzin wynika, że kosmetyki potrafią być tam tańsze o jakieś 15 -20 %. No i te edycje tylko na Azję (idealne dla słowianek ), marki dostępne tylko tam...raj po prostu...Nie mogę się doczekać aż tam znowu polecę.
A tak tak pamiętam i zazdroszczę (pozytywnie, rzecz jasna)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
pamietacie bo macie plus do tego 30g Maxi terry Deborah i limitowanego Chanela pustynnego moj Bambus chyba poleci w swiat, Deborah jest duzo ladniejszy...
a ja Bambusa oddaliłam natychmiast, dużo ciekawszy wydaje mi się zeszłoroczny amorek- kolory jak dla niepomarańczowych ludzi.
Deborah widziałam, na fotkach, co za kolor...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dla mnie to przyzwoita pojemność, jeżeli ktoś ma jeden brazer czy rozświetlacz
marzenia, marzenia... chciałabym mieć wszystko pojedyncze a zarazem doskonale dobrane , taka asceza (się rozmarzyłam), ale -no- nie daje się

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
U mnie tusze zwykle nie przetrwają dłużej jak miesiąc-półtora,nie ważne,czy to 6 gram czy 12
Ale wysychają Ci? Czy się zużywają?
Hmm z tuszami wzięłam się na sposób i kupywam (ogromnie lubię to koszmarne słowo) tylko w obleganych sklepach tam gdzie mogę grzebać i wybierać między kodami, biorę najświeższy egzemplarz i wystarcza mi na dłużej. Nigdy allego czy purchawek z tru. Lecę na MF
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:06
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:11   #1329
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

MAM KULASKI!!!!!
zaraz się bede zmagać z paczką
zwyczajnie - pocztą zamawiałam i płaciłam wczoraj- ależ ekspres!!

Normalnie królewna Śnieżka, sa chyba mroźniejsze od WR; pudełko marzenie - ja lubię sreberko - do opakowań kliników pasuje jak znalazł. Śliczne, śliczne
super !!!

No to może do mnie też dolecą dziś / jutro
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:12   #1330
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak mnie do szczetu nasz cudny ustroj wnerwi, to sprzedam lodowke, robota i resztki kompa i wyjade do Azji, bede robic za blond indywiduum, tam zdaje sie lubia takie
No zwracałabyś uwagę na pewno Ale tamtejsi faceci są do bani
Mnie najbardziej wnerwia to, że mając liche 171 cm wzrostu, na azjatyckiej ulicy wyglądam jak Guliwer Przeciętny facet siega mi do ramion. A kobiety są takie malutkie, że plączą się pod nogami. Starszne. Ale biała skóra/cera budzi zazdrość Oni inwestują grubą kasę, żeby choć w 1/4 podobny efekt osiągnąć.

maju, napisz więcej jakie wrażenie robią na Tobie białe pastelki

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:14
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:17   #1331
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No zwracałabyś uwagę na pewno Ale tamtejsi faceci są do bani
Mnie najbardziej wnerwia to, że mając liche 171 cm wzrostu, na azjatyckiej ulicy wyglądam jak Guliwer Przeciętny facet siega mi do ramion.
A fe ! (faceci oczywista a nie Twój zupełnie normalny wzrost)
A kobiety są takie malutkie, że plączą się pod nogami. Starszne.
Zadeptuj, zadeptuj
Ale biała skóra/cera budzi zazdrość Oni inwestują grubą kasę, żeby choć w 1/4 podobny efekt osiągnąć.
A my tylko te brązery i brązery

Gothic trzymam kciuki za paczuchę -sadzę, że będziesz z kulek zadowolona bo są naprawdę biało-białe



Kulki są wreszcie naprawdę białe. W końcu nie ma złotek i szemranych pomarańczowych łososi. Podobają mi sie różowe i zielone - zimne jak lód i bardzo metaliczne. Efektu do WR chyba nie porównam bo w moich WR dominuje fiolecik - pokruszyły mi sie te kuleczki, jest mnostwo fioletowego pyłku i on determinuje cały efekt. A tutaj biel - taka niepokalana, wysokogórska Momentami wydaje mi się, ze sa ... trochę bez wyrazu ale bardzo arystokratyczne
Dużo ciekawsze dla mnie niż motylki, od razu kojarzą mi się z makijażem ślubnym, (Ziz)wymarzone na taką okazję
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:24
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 11:26   #1332
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Za pół godziny będzie u mnie kurier z moimi kulasami:h ot:

Maju,one mi wysychają,a kupuję zawsze świeże,nie wiem jak ja się maluję,ale dość szybko musze kupować kolejny
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:27
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:30   #1333
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Za pół godziny będzie u mnie kurier z moimi kulasami:h ot:

Maju,one mi wysychają,a kupuję zawsze świeże,nie wiem jak ja się maluję,ale dość szybko musze kupować kolejny


nie przejmuj się, może po prostu inną "mokrość" lubisz. Niewykluczone, ze gdybyś zobaczyła końcówkę mojego tuszu byłabyś zdegustowana
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:39   #1334
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Gothic trzymam kciuki za paczuchę -sadzę, że będziesz z kulek zadowolona bo są naprawdę biało-białe



Kulki są wreszcie naprawdę białe. W końcu nie ma złotek i szemranych pomarańczowych łososi. Podobają mi sie różowe i zielone - zimne jak lód i bardzo metaliczne. Efektu do WR chyba nie porównam bo w moich WR dominuje fiolecik - pokruszyły mi sie te kuleczki, jest mnostwo fioletowego pyłku i on determinuje cały efekt. A tutaj biel - taka niepokalana, wysokogórska Momentami wydaje mi się, ze sa ... trochę bez wyrazu ale bardzo arystokratyczne
Dużo ciekawsze dla mnie niż motylki, od razu kojarzą mi się z makijażem ślubnym, (Ziz)wymarzone na taką okazję
dzięki - też mam nadzieję, że migusiem dojdą i będą mi się podobać
Aczkolwiek wahałam się, czy kupić, bo mam winterki - no ale zobaczymy, co będzie fajniejsze

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość


nie przejmuj się, może po prostu inną "mokrość" lubisz. Niewykluczone, ze gdybyś zobaczyła końcówkę mojego tuszu byłabyś zdegustowana
podejrzewam, że końcówki moich tuszy również by się nie spodobały
Ja strasznie długo trzymam - ale one naprawdę nadal są mokre, malują się okej, muszych łapek nie robią...

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Za pół godziny będzie u mnie kurier z moimi kulasami:h ot:
szczęściara
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:41   #1335
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość


nie przejmuj się, może po prostu inną "mokrość" lubisz. Niewykluczone, ze gdybyś zobaczyła końcówkę mojego tuszu byłabyś zdegustowana
A możliwe,z tego powodu nie kupuję już górnopółkowych tuszy,co najwyżej Max factor czy Loreal
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:45   #1336
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
dzięki - też mam nadzieję, że migusiem dojdą i będą mi się podobać
Aczkolwiek wahałam się, czy kupić, bo mam winterki - no ale zobaczymy, co będzie fajniejsze
są jdnak inne niż wr

podejrzewam, że końcówki moich tuszy również by się nie spodobały
Ja strasznie długo trzymam - ale one naprawdę nadal są mokre, malują się okej, muszych łapek nie robią...
dopiero gdy widze ze się brylą lub osypują - kosz

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A możliwe,z tego powodu nie kupuję już górnopółkowych tuszy,co najwyżej Max factor czy Loreal
tak jest! tak naprawdę to nie miałam lepszego tuszu od MF



skoro już OT się zrobił czy miałyście może odżywkę do rzęs:
Mavala Eye-Lite Double Lash? o taką:Mavala_Eyelite_Double_Lash_10ml.jpg
kupiłam toto bo ktoś kiedyś na truskawkowym polecał i kurcze wydaje mi sie, że mi rzęsiska urośli! I nie wiem czy to moja wyobraźnia czy naprawdę? Miałyście do czynienia z tym cudem?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:51
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:52   #1337
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mam swoje pudełko


Edit:
Są prześliczne
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:55
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:17   #1338
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wnerwia to, że mając liche 171 cm wzrostu, na azjatyckiej ulicy wyglądam jak Guliwer Przeciętny facet siega mi do ramion. A kobiety są takie malutkie, że plączą się pod nogami. Starszne.


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
tak jest! tak naprawdę to nie miałam lepszego tuszu od MF


skoro już OT się zrobił czy miałyście może odżywkę do rzęs:
Mavala Eye-Lite Double Lash? o taką:Załącznik 2257259
kupiłam toto bo ktoś kiedyś na truskawkowym polecał i kurcze wydaje mi sie, że mi rzęsiska urośli! I nie wiem czy to moja wyobraźnia czy naprawdę? Miałyście do czynienia z tym cudem?
mam i używam od kilku miesięcy
Rzęsy mi bardzo urosły i nie wypadają
Wiele dziewczyn kupiło i każda chwali że rzęsy są dłuższe, trzeba jedynie poczekać ok miesiąc na efekty
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:18   #1339
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

skoro już OT się zrobił czy miałyście może odżywkę do rzęs:
Mavala Eye-Lite Double Lash? o taką:Załącznik 2257259
kupiłam toto bo ktoś kiedyś na truskawkowym polecał i kurcze wydaje mi sie, że mi rzęsiska urośli! I nie wiem czy to moja wyobraźnia czy naprawdę? Miałyście do czynienia z tym cudem?
Ja mam Mavalę i dla mnie to kolejny cud świata, pieknie mi zagęściła rzęsy, nawet troszke urosły. Bardzo fajna jest Z róznych relacji wiem ze raczej działa, tylko u niektórych szybciej, u niektórych efekty były widoczne po miesiącu.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam swoje pudełko


Edit:
Są prześliczne
Gratuluje
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:24   #1340
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

mam i używam od kilku miesięcy
Rzęsy mi bardzo urosły i nie wypadają
Wiele dziewczyn kupiło i każda chwali że rzęsy są dłuższe, trzeba jedynie poczekać ok miesiąc na efekty
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja mam Mavalę i dla mnie to kolejny cud świata, pieknie mi zagęściła rzęsy, nawet troszke urosły. Bardzo fajna jest Z róznych relacji wiem ze raczej działa, tylko u niektórych szybciej, u niektórych efekty były widoczne po miesiącu.
O super!bo mam wrażenie że dolne rzęsy mi ruszyły tak o 0,5-1 mm. Oby zadziałało i u mnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:27   #1341
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Gratulejszyn kul
Maja, ta arystokracja mnie dobilas - ja juz chce swoje

Co do duzych opakowan - ma sens jak ktos ma pojedynczo, owszem... ale to takie truuudneee do zrealizowania skoro tyle firdygalkow dookola

Ja w dwa miesiace nie daje rady zuzyc nawet miniatury tuszu 4 g, a po tym czasie kazdy bezwzglednie laduje w koszu, wiec... Wsio rawno w sumie jaka ma pojemnosc dla mnie, po dwoch miesiacach i tak zegnam go ozieble. Teraz uzywam nowego wynalazku Maybelline Lash Stiletto i o dziwo swietny dla mnie - delikatny efekt, kazda rzesa rozdzielona, cudny czekoladowy braz ze sliwkowa nuta, i w najgorszy upal trwa niewzruszony na miejscu, zadnej pandy i paprochow, az dziw, ze to Mabelline, ino smierdzi sakramancko, ale coz.

Faceci sredni moga byc, ja tez licha jestem, a wysocy sa niepraktyczni w uzyciu.
Nie kuscie ta Mavala tak, ja polowe rzes wyrwalam przy ostatnim zapaleniu i az mnie skreca z zalu. Nie podraznia to to?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:37
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:46   #1342
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ty się śmiej

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mam i używam od kilku miesięcy
Rzęsy mi bardzo urosły i nie wypadają
Wiele dziewczyn kupiło i każda chwali że rzęsy są dłuższe, trzeba jedynie poczekać ok miesiąc na efekty
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie kuscie ta Mavala tak, ja polowe rzes wyrwalam przy ostatnim zapaleniu i az mnie skreca z zalu. Nie podraznia to to?
A ja też mam to cudo. Ale czekam aż Talikę zużyję, która nota bene choć pieruńsko szczypała mnie na początku w oczęta, po pewnym czasie przestała i rzęsy też widzę, że dłuższe

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Faceci sredni moga byc, ja tez licha jestem, a wysocy sa niepraktyczni w uzyciu.
Złe myślenie vril Oni nie są średni. To maluszki są Przeważnie oczywiście

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:50
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 13:06   #1343
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jak mali, to i trudniej im bedzie uciekac przed blondi, zwlaszcza w tlumie
Ide na feel-cos-tam obczaic ta Mavale...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:25   #1344
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Moze sie komus przyda porownanie
Od lewej - Midnight Butterfly, Winter Radiance, Pastel White.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vril - meteoryty motyle, wr, pastel white.jpg (100,5 KB, 177 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:30   #1345
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze sie komus przyda porownanie
Od lewej - Midnight Butterfly, Winter Radiance, Pastel White.
pastele sa piekne ja moim fote cykne po weekendzie dopiero. nawet nie zdazylam ich obmacac bo chlop przyjmowal paczuszke
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:58   #1346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze sie komus przyda porownanie
Od lewej - Midnight Butterfly, Winter Radiance, Pastel White.
piękne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:31   #1347
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Guerlain-kolorówka

nie wiecie kiedy ma u nas być ten nowy puder nabłyszczający z wytłoczoną muszlą? pytałam w sephorze i nie mieli o nim na szkoleniach, w newsach wizażowych już jakiś czas temu był pokazany z polską ceną a jest boski
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:08   #1348
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
nie wiecie kiedy ma u nas być ten nowy puder nabłyszczający z wytłoczoną muszlą? pytałam w sephorze i nie mieli o nim na szkoleniach, w newsach wizażowych już jakiś czas temu był pokazany z polską ceną a jest boski
Ja też na niego czekam z niecierpliwością! Na zdjęciach jest piękny, ciekawa jestem jaki będzie w rzeczywistości


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze sie komus przyda porownanie
Od lewej - Midnight Butterfly, Winter Radiance, Pastel White.
Pastel jest boski
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:10   #1349
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze sie komus przyda porownanie
Od lewej - Midnight Butterfly, Winter Radiance, Pastel White.
Zakochałam się Czaję się na meteoryty juz dluuugo I wciaz nie wiem jaki odcien by mi pasowal...

Napisz prosze kochana po kolei ktore jaki daja efekt na skorze?
Ja poszukuje czegos chłodnego barwy dla krolewny sniezki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:26   #1350
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Tak na oko to pastele wydają się najchłodniejszym odcieniem. Jessuuu, jakie one cudne są
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.