Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 19:51   #3631
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
U mnie dziś płukanka z gencjaną i powiem wam że działa cudnie Wypracowałam odpowiednie proporcje i kolorek się znacznie ochłodził. Jedyny mankament to to że po szamponie już nie ma efektu więc trzeba ja robić po każdym myciu
Faktycznie płukanka jest uciążliwa, może zrób sobie tonowanie trochę genicjany i 1.9%ox. to wejdzie Ci we włos. Ja rozrobiłam z wodą, żeby sprawdzić jak wygląda na moich włosach, ale jakaś oberżyna wyszła więc fiolety nie dla mnie.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:47   #3632
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mam pytanie i baaardzo proszę o odpowiedź: color sync matrixa nakłada się na suche czy mokre włosy?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:04   #3633
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Mam pytanie i baaardzo proszę o odpowiedź: color sync matrixa nakłada się na suche czy mokre włosy?
Dominika6 robiła tym marixem ostatnio. Wiem tyle, żeWelle color touch można kłaść na osuszone ręcznikiem, ale lepszy efekt jest na sucho. Czasem jak masz mało farby to lepiej się rozprowadzi na mokrych, ale wtedy woda chyba rozcieńcza farbę i oxydant i efekt może być gorszy. Tak myślę
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:50   #3634
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Dominika6 robiła tym marixem ostatnio. Wiem tyle, żeWelle color touch można kłaść na osuszone ręcznikiem, ale lepszy efekt jest na sucho. Czasem jak masz mało farby to lepiej się rozprowadzi na mokrych, ale wtedy woda chyba rozcieńcza farbę i oxydant i efekt może być gorszy. Tak myślę
No własnie dlatego się zastanawiam. Z reguły jest tak że drogeryjne farby nakłada się na suche a szampony do 28 myć na mokro. Ale nie wiem do których zaliczyc color synca.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 09:43   #3635
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Mam pytanie i baaardzo proszę o odpowiedź: color sync matrixa nakłada się na suche czy mokre włosy?
Nie masz takiej informacji w ulotce?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez joannadorota Pokaż wiadomość
Ja miałam.
Ani solo, ani w mieszance z innym odcieniem nie dał niczego nie-rudego;/
Szczerze mówiąc - dopiero ten zielony "brąz nefrytowy" którym dziś uraczyłam włosy dał u mnie oczekiwane efekty
no bo opal neutralizuje złoto wiec na rudy(który już jest na włosach) wpływu większego mieć nie bedzie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:21   #3636
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=viki1988;18457507]Nie masz takiej informacji w ulotce?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------


No własnie nic na ten temat nie pisze.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:47   #3637
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=Kucyk_Truskawkowy;1 8458422]
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie masz takiej informacji w ulotce?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------


No własnie nic na ten temat nie pisze.
to skoro nic nie jest napisane na ulotce o moczeniu włosów to kładziesz na suche
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 13:30   #3638
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Mam pytanie i baaardzo proszę o odpowiedź: color sync matrixa nakłada się na suche czy mokre włosy?
robiłam na suchych włoskach Jakie kolor/kolorki wybrałaś i jaki jest twój aktualny kolor?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:36   #3639
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
To jak mocna miedź to tylko niebieski
Trzymam kciuki! I koniecznie wklej zdjęcia, jak już pofarbujesz. Robisz w końcu ten demakijaż koloru?
Demakijażu nie robię. Za bardzo boję się tej wiewióry. Ale właśnie kupiłam sobie rozjaśniacz i wyczaruję troszkę jasnych pasemek. Zobaczymy.

Dopisuję, bo jestem już po pasemkach Wyszły złotawo-rudawe, ale... NIE MA CZERNI! Jestem jasna... Szok, szok! Ale teraz mam big problem, więc HELP HELP!!
Co mam dalej zrobić???? Nie mogę kupić 6.01 bo cały efekt pójdzie na marne! Obawiam się, że 7,01 + mixton też wyjdzie ciemno... Myślicie, że jest sens wziąć 8,01 + kapkę niebieskiego mixtonu???? Ten poziom 8 powinien jeszcze troszkę rozjaśnić pasemka nie? Reszty włosów nie ruszy, ale na tym mi nie zależy już, bo mam tak dużo pasemek, że i tak jestem wystarczająco jasna! Teraz zależy mi tylko, by przygasić ich rudość i żeby utrzymać osiągnięty poziom jasności. W przyszłym tygodniu będzie mój mixton, więc muszę zdecydować też co do farby...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-09 o 18:56
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:57   #3640
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade_23
Jak pisała Matys - magda w poście #3305 np. 8,0 + niebieski mix = 8,1 a 8,03 +niebieski mix=8,13 to u Ciebie jak najbardziej powinien wyjść 8,01+mix niebieski=8,11 (podwójnie nasycony popielaty jasny blond. Zależy jeszcze jak jasne są te twoje rude pasemka, bo jasny blond jest jasny, ale mixton przyciemnia jakoś o 1 ton to może uzyskasz to czego oczekujesz? kto wie? A tak w ogóle to Ty tutaj chyba już kompedium wiedzy powinnaś być, bo czego Ty na swoich włoskach nie próbowałaś-oszaleć można -bidulka. Grunt to się nie poddawać. Ja jestem przerażona jak sobie pomyślę, że też będę tak szukać. Pozdrawiam
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:08   #3641
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Będę waszym królisiem doświadczalnym...

Wrzucam świeże foty Tak to mniej więcej wygląda. Włoski wyglądają na zniszczone, ale nie są - to tylko efekt zaraz po myciu i wysuszeniu. Zawsze mi tak sterczą Teraz już się ułożyły i jest ok!
Lampa trochę przekłamuje jak zwykle, ale serio jest dosyć jasno.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 20:08   #3642
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Demakijażu nie robię. Za bardzo boję się tej wiewióry. Ale właśnie kupiłam sobie rozjaśniacz i wyczaruję troszkę jasnych pasemek. Zobaczymy.

Dopisuję, bo jestem już po pasemkach Wyszły złotawo-rudawe, ale... NIE MA CZERNI! Jestem jasna... Szok, szok! Ale teraz mam big problem, więc HELP HELP!!
Co mam dalej zrobić???? Nie mogę kupić 6.01 bo cały efekt pójdzie na marne! Obawiam się, że 7,01 + mixton też wyjdzie ciemno... Myślicie, że jest sens wziąć 8,01 + kapkę niebieskiego mixtonu???? Ten poziom 8 powinien jeszcze troszkę rozjaśnić pasemka nie? Reszty włosów nie ruszy, ale na tym mi nie zależy już, bo mam tak dużo pasemek, że i tak jestem wystarczająco jasna! Teraz zależy mi tylko, by przygasić ich rudość i żeby utrzymać osiągnięty poziom jasności. W przyszłym tygodniu będzie mój mixton, więc muszę zdecydować też co do farby...
może wklej fotki włosków? jak żeś cwaniaro sama sobie pasemka zrobiła?
edit: dobra już wkleiłaś myślę ze możesz tego 8.01 spróbować skoro mówisz ze w rzeczywstości są jaśniejsze a może spróbuj położyć sam niebieski mixton?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-04-09 o 20:10
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:14   #3643
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
może wklej fotki włosków? jak żeś cwaniaro sama sobie pasemka zrobiła?
edit: dobra już wkleiłaś myślę ze możesz tego 8.01 spróbować skoro mówisz ze w rzeczywstości są jaśniejsze a może spróbuj położyć sam niebieski mixton?
Ale widziałaś co miała Zyta na głowie jak dała sam niebieski?! A poza tym te pasemka są żółte.... Nie wiem czy niebieski mixton na to nie da mi zieleni Magda zalecała wymieszać z naturą.... Stąd mam ten pomysł na 8,01...

Na tych fotach to jakoś tak... chaotycznie wyszło! Ale ogólnie jest serio ok.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-09 o 20:16
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:20   #3644
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ale widziałaś co miała Zyta na głowie jak dała sam niebieski?! A poza tym te pasemka są żółte.... Nie wiem czy niebieski mixton na to nie da mi zieleni Magda zalecała wymieszać z naturą.... Stąd mam ten pomysł na 8,01...

Na tych fotach to jakoś tak... chaotycznie wyszło! Ale ogólnie jest serio ok.
no tak ale zyta miała dużo jaśniejsze włosy niż ty a pasemka na zdęciach wydają się lekko rudawe ale może to tylko przekłamanie apartu, a jakiej firmy farby chcesz użyć? bo jak welli to możesz spróbować np.8.38 (pigment żółty+niebieski) albo z color touch 8.81 (niebeiski+szary), i jak żeś zrobiła sobie sama pasemka????
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:47   #3645
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no tak ale zyta miała dużo jaśniejsze włosy niż ty a pasemka na zdęciach wydają się lekko rudawe ale może to tylko przekłamanie apartu, a jakiej firmy farby chcesz użyć? bo jak welli to możesz spróbować np.8.38 (pigment żółty+niebieski) albo z color touch 8.81 (niebeiski+szary), i jak żeś zrobiła sobie sama pasemka????
U mnie wyszły tak niebieskie, bo faktycznie mam je jasne i robiłam samym mixem z 1,9%ox. (1:2 bo przedobrzyłam z mixem) Mi pod halogenem wygląda ten niebieski pięknie szaro, tylko przy oknie jest niebiesko, ale się wypłukuje, bo nie zakwaszałam na szczęście. Więc jak wyciśniesz te 2 cm na 30 ml farby to on nie będzie aż taki intensywny. Z kolei Magda pisała, że najlepiej sprawdza się niebieski mix na poziomach ciemniejszych od 6, ale T przecież chcesz go mieszać z naturą to powinno dać tak jak pisałam podwójnie nasycony jasny blond 8,11. Jak się booisz to wypróbuj gdzieś pod spodem i tyle.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 16:03   #3646
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wrzucam jeszcze 3 fotki... Może tu jeszcze inaczej to wygląda...
Będę farbować farbą FREELIMIX i tym samym mixtonem. Skusiłabym się na ten 8,01... Chociaż się trochę boję... Może jednak lepiej 7,01?
I pytanie na jakiej wodzie... 6 czy 3%?....

Viki... Tym razem te pasemka mi nie wyszły tak jak ostatnio (wklejałam tu fotkę takich jaśniuteńkich, równiutkich), ale ogólnie to podpatrzyłam jak to robią fryzjerzy - folia na deseczce, pędzelek i lecę z tym koksem Samemu jest bardzo trudno... Niedługo będę mamie robić, więc pewnie fajnie wyjdzie.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-10 o 16:07
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 18:25   #3647
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze 3 fotki... Może tu jeszcze inaczej to wygląda...
Będę farbować farbą FREELIMIX i tym samym mixtonem. Skusiłabym się na ten 8,01... Chociaż się trochę boję... Może jednak lepiej 7,01?
I pytanie na jakiej wodzie... 6 czy 3%?....
Shade, ja bym brała 8.01, w żadnym wypadku 7.01, gdzieś było w wątku że po rozjaśnianiu dawać jaśniejszy poziom niż się chce docelowo.
Ja ostatnio robiłam 7.89+7.71 CT i końcówki wyszły ciemno (bez rozjaśniania, poziom przed farbowaniem ok.7, po farbowaniu myślę że 6)

Co do wody - chyba 3%, włos jest rozjaśniony więc teraz tonujesz/przyciemniasz, silniejsza woda nie jest potrzebna.

A mam pytanko: na jakiej wodzie robiłaś pasemka i ile je trzymałaś?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-04-11 o 10:45 Powód: poprawka
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 18:40   #3648
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Shade, ja bym brała 8.01, w żadnym wypadku 7.01, gdzieś było w wątku że po rozjaśnianiu dawać jaśniejszy poziom niż się chce docelowo.
Ja ostatnio robiłam 8.89+8.71 CT i końcówki wyszły ciemno (bez rozjaśniania, poziom przed farbowaniem ok.7, po farbowaniu myślę że 6)

Co do wody - chyba 3%, włos jest rozjaśniony więc teraz tonujesz/przyciemniasz, silniejsza woda nie jest potrzebna.

A mam pytanko: na jakiej wodzie robiłaś pasemka i ile je trzymałaś?
Robiłam rozjaśniaczem Londy - do refleksów. Trzymałam 30 minut (zalecane było od 30-40), nie wiem jaka woda, ale podejrzewam, że 9%...

Ty mnie nie strasz, że nawet poziom 8 może mi "zrobić" ciemniejsze końce! Bo mi głównie o końce chodzi... Są takie fajne, jasne! To chcę utrzymać na pewno!! Góra może być nawet i bardzo ciemna, byle nie końce.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 18:58   #3649
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Shade, ja bym brała 8.01, w żadnym wypadku 7.01, gdzieś było w wątku że po rozjaśnianiu dawać jaśniejszy poziom niż się chce docelowo.
Ja ostatnio robiłam 8.89+8.71 CT i końcówki wyszły ciemno (bez rozjaśniania, poziom przed farbowaniem ok.7, po farbowaniu myślę że 6)

Co do wody - chyba 3%, włos jest rozjaśniony więc teraz tonujesz/przyciemniasz, silniejsza woda nie jest potrzebna.

A mam pytanko: na jakiej wodzie robiłaś pasemka i ile je trzymałaś?
to używnie jaśniejszego poziomu niż się chce uzyskać dotyczy włosów po dekoloryzacji a nie po rozjaśnieniu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 19:42   #3650
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze 3 fotki... Może tu jeszcze inaczej to wygląda...
Będę farbować farbą FREELIMIX i tym samym mixtonem. Skusiłabym się na ten 8,01... Chociaż się trochę boję... Może jednak lepiej 7,01?
I pytanie na jakiej wodzie... 6 czy 3%?....

Viki... Tym razem te pasemka mi nie wyszły tak jak ostatnio (wklejałam tu fotkę takich jaśniuteńkich, równiutkich), ale ogólnie to podpatrzyłam jak to robią fryzjerzy - folia na deseczce, pędzelek i lecę z tym koksem Samemu jest bardzo trudno... Niedługo będę mamie robić, więc pewnie fajnie wyjdzie.
ja robie regularnie sama pasemka z dwóch kolorów mojej mamie hehehe ;p jasne i brazowe wszyscy jej zazdroszcza dolnej córki.. ja tez

Ja juz sie nie moge doczekac moich farb z allegro z l'orela....ahhh
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:54   #3651
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Przejrzałam od początku cały ten wątek!!
Rany... Ile razy ja już zdanie zmieniałam co do koloru! <typowa baba>.
A jakie miałam włosy!! Szok!... Wklejam, dla przypomnienia...

1. Efekt po Allwaves 6,1 - najlepszy popiel jaki osiągnęłam kiedykolwiek.
Nie mówię już o długości włosów....
2. Pasemka, które też wcześniej zrobiłam sobie sama... Te były idealne! Teraz to się nawet nie umywa...

Już nie wspomnę... Jakie piękne miałam po wizycie w salonie u Zafirah...
I co ja wyprawiam???? Czemu to spieprzyłam wszystko???? A mogłam mieć teraz śmiało poziom 7 i już dawno wychłodzony... Bo na platynowych pasemkach by się wszystko dało zrobić!


I co dalej? No coooo??.... Grrrr............

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-10 o 19:55
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 09:05   #3652
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=viki1988;18459063]
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
to skoro nic nie jest napisane na ulotce o moczeniu włosów to kładziesz na suche
Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
robiłam na suchych włoskach Jakie kolor/kolorki wybrałaś i jaki jest twój aktualny kolor?
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi. Jaki mam kolor włosów trudno stwierdzić :P Nie mam jednolitego koloru, mam pasemka jedne ciemny blond, inne jasny brąz. Wszystko ma rudawą poświatę. Wybrałam kolor 5N.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 10:43   #3653
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
to używnie jaśniejszego poziomu niż się chce uzyskać dotyczy włosów po dekoloryzacji a nie po rozjaśnieniu
a to przepraszam, rzeczywiście, jakoś to wcześniej utożsamiałam
No to nie wiem jak łapie kolor po rozjaśniaczu. Shade -jak zrobisz 8 to pasemka będą najwyżej bardziej widoczne.
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Robiłam rozjaśniaczem Londy - do refleksów. Trzymałam 30 minut (zalecane było od 30-40), nie wiem jaka woda, ale podejrzewam, że 9%...

Ty mnie nie strasz, że nawet poziom 8 może mi "zrobić" ciemniejsze końce! Bo mi głównie o końce chodzi... Są takie fajne, jasne! To chcę utrzymać na pewno!! Góra może być nawet i bardzo ciemna, byle nie końce.
nie chcę straszyć, dzielę się doświadczeniem

ups. przepraszam, bo pomyliłam się - nakładałam poziom 7 a nie 8
Te moje ciemniejsze końce mogą wynikać z tego, że chłodne kolory wychodzą ciemniej na danym poziomie.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 10:47   #3654
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi. Jaki mam kolor włosów trudno stwierdzić :P Nie mam jednolitego koloru, mam pasemka jedne ciemny blond, inne jasny brąz. Wszystko ma rudawą poświatę. Wybrałam kolor 5N.
wrzuc zdjecia jak tylko sie zafarbujesz
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 15:16   #3655
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dorobiłam jeszcze pasemek z reszty rozjaśniacza (był podzielny na pół). Teraz to już na bank mi odpadną... Ech....... Czeka mnie krótka fryzurka na lato...

Już po. Nadal nie odpadły... Niesamowite! No teraz to już jestem naprawdę rozjaśniona. Oczywiście kolorek mam złoto-rudawy. Ciekawe jaki efekt da ta 8,01 + niebieski mixton. Zdecydowałam się już na bank na tę kombinację. Oby tylko mi nie zniknęły te pasemka!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-11 o 19:10
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:36   #3656
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witamod dłuższego czasu przeglądam ten wątek bo uwielbiam zimne odcienie brązu i sama o takim marzę. niestety teraz na głowie mam blond dodaje zdjęcie. i mam do Was pytanie. jak dojść do zimnego brązu? pytałam fryzjerek to jedna mi radzi najpierw zrobić jakiś ciemny blond ale pokazywała mi jakiś taki jasny rudawy kolor a później farbować już na brąz. ale ja się boje, że jak ona zacznie mi robić kolor z jakąś rudością to ciężko będzie później dojść do zimnego koloru ona w ogóle bardzo odradza mi zimny brąz bo mówi że będzie mi brzydko mimo tego że mój naturalny kolor to właśnie ciemny zimny brąz bez żadnej rudości. druga fryzjerka znowu mi powiedziała że od razu trzeba na tym zrobić ciemny zimny brąz bo jasny może wyjść zielony

poradźcie proszę jak dojść do zimnego brązu i jakimi etapami najlepiej to zrobić podoba mi się bardzo ten kolor w załączniku. jak mam do tego dojść. chyba się nie myle i jest to zimny kolor??
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:15   #3657
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witajcie - ja tak trochę poza tematem - chciałabym się pozbyć nietrafionego odcienia Majirel - jest za jasny - odcień 5,71
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:32   #3658
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
witamod dłuższego czasu przeglądam ten wątek bo uwielbiam zimne odcienie brązu i sama o takim marzę. niestety teraz na głowie mam blond dodaje zdjęcie. i mam do Was pytanie. jak dojść do zimnego brązu? pytałam fryzjerek to jedna mi radzi najpierw zrobić jakiś ciemny blond ale pokazywała mi jakiś taki jasny rudawy kolor a później farbować już na brąz. ale ja się boje, że jak ona zacznie mi robić kolor z jakąś rudością to ciężko będzie później dojść do zimnego koloru ona w ogóle bardzo odradza mi zimny brąz bo mówi że będzie mi brzydko mimo tego że mój naturalny kolor to właśnie ciemny zimny brąz bez żadnej rudości. druga fryzjerka znowu mi powiedziała że od razu trzeba na tym zrobić ciemny zimny brąz bo jasny może wyjść zielony

poradźcie proszę jak dojść do zimnego brązu i jakimi etapami najlepiej to zrobić podoba mi się bardzo ten kolor w załączniku. jak mam do tego dojść. chyba się nie myle i jest to zimny kolor??
Z przechodzeniem z blondu na brąz jest ten problem ze na pewno kolor będzie Ci się początkowo spłukiwał, dopiero przy 3-4 farbowaniu bedzie w miarę trwały, lub możesz spróbować tzw.prepigmentacji (opisana w tym poście w ostatnim akapicie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2933) , z tego co widzę to powinnaś użyć na pewno czegoś z fioletem bo masz dość mocno żółtawy odcień
Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
witajcie - ja tak trochę poza tematem - chciałabym się pozbyć nietrafionego odcienia Majirel - jest za jasny - odcień 5,71
No i co za problem? jak za jasny to pofarbuj ciemniejszym
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:45   #3659
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=ZARAAA;18515459]witamod dłuższego czasu przeglądam ten wątek bo uwielbiam zimne odcienie brązu i sama o takim marzę. niestety teraz na głowie mam blond dodaje zdjęcie. i mam do Was pytanie. jak dojść do zimnego brązu? pytałam fryzjerek to jedna mi radzi najpierw zrobić jakiś ciemny blond ale pokazywała mi jakiś taki jasny rudawy kolor a później farbować już na brąz. ale ja się boje, że jak ona zacznie mi robić kolor z jakąś rudością to ciężko będzie później dojść do zimnego koloru ona w ogóle bardzo odradza mi zimny brąz bo mówi że będzie mi brzydko mimo tego że mój naturalny kolor to właśnie ciemny zimny brąz bez żadnej rudości. druga fryzjerka znowu mi powiedziała że od razu trzeba na tym zrobić ciemny zimny brąz bo jasny może wyjść zielony

kiedyś sama przechodziłam z blondu na brąz, wtedy w salonie fryzjerskim zrobiono mi prepigmentację, później i tak zachciało mi się znów blondu, a następnie znów brązu. za drugim razem normalnie kładłam już brąz, efekt był taki, że szybciej się wypierał, ale żadnych zieleni, ani nic takiego nie zaobserwowałam.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:58   #3660
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

No i co za problem? jak za jasny to pofarbuj ciemniejszym
to żaden problem, bo od pół roku tak robię, mój poziom to jednak 3 i 4

tak więc mogę odsprzedać - jeśli którejś z Was ten odcień odpowiada
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.