Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:40   #3691
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Pewnie w stolicy co ?
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:44   #3692
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
Nie pasuje mi ani jedno, ani drugie
Gdzie KTW?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:50
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:45   #3693
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK


Corii przyjedziesz do WRO
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:49   #3694
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie pasuje mnie ani jedno, ani drugie
Gdzie KTW?
ale daleko masz do KRK
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:55   #3695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale daleko masz do KRK
100 km robi RÓŻNICĘ czemu nie moze być coś w końcu w KTW

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość


Corii przyjedziesz do WRO
Blizej mi do KRK już
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 02:10   #3696
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
NC - to Neutral Cold
tak tylko dla sprostowania:
NC - Neutral Cool

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ostatnio dzwoniła do mnie w tej sprawie Martiryb i tłumaczyłem jej o co chodzi, szczególnie ważne żeby połączyć stopień krycia podkładu z tym jak ma neutralizować skórę, bo taki sam efekt neutralizacji mogą dać dwa rózne kolory w zależności od ich stopnia krycia, w przypadku lekkiego podkładu efekt neutralizacji będzie czymś pomiędzy kolorem skóry a kolorem podkładu, wieć wtedy możemy sobie pozwolić na podkład który jest na przykłąd dość żólty bo na skórze taki nie wyjdzie, natomiast im podkład jest bardziej kryjący to kolor powinien być bardziej dopasowany, i mamy mniejsze pole do działania na tonach, w przypadku bardzo kryjących formuł jak Full Coverage kolor dobieramy idealnie do skóry tam nie ma potrzeby zabawy tonami bo podkład kryje i tyle.
dzwoniła ale nadal nic nie wie.. chyba jest za tępa, żeby to pojąć
Kamilu, musimy spotkać się w marcu i wytłumaczysz mi to bardziej łopatologicznie jakiś wykresik czy cuś

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
a Irlandia?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-02-24 o 02:13
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 03:21   #3697
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
KRK, KRK

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 03:20 ----------

Widziałyście /widzieliście ten sklep ?? :

http://www.mac-makeup-wholesale.com/index.php



Normalnie jestem w szoku !!!
Wystawiać podróby na All czy Ebay to jedno, ale robić całą stronkę, żeby prowadzić taki proceder, a do tego powoływać w jej nazwie na nazwę (o logo i estetyce już nie wspomnę...) marki, którą się imituje to już naprawdę totalne przegięcie

Ciekawa jestem co na to MAC ?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 06:33   #3698
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

dzwoniła ale nadal nic nie wie.. chyba jest za tępa, żeby to pojąć
Kamilu, musimy spotkać się w marcu i wytłumaczysz mi to bardziej łopatologicznie jakiś wykresik czy cuś
no właśnie miałam to samo pisać-ja jestem tak tępa w tym temacie, że nawet nie wiem, czy jestem ciepłą czy zimna ale jakoś intuicyjnie wiem (oczywiście poparte MACaniem się oboma wersjami), że pasuje mi NC i tyle. Przyłączam się jednak do Marty - ja poproszę wykład w wersji dla blondynek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 07:58   #3699
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no dobra pora sie przynać pracowałem w MAC w Arkadii nie dawno, tzn juz nie pracuje, więc bardzo mozliwe że ze mną rozmawiałaś

miło było przeczytac od paru osób tutaj że podobała wam się moja praca, to było całkiem smieszne jak kojarzyłem z kim rozmawiam

i zeby było jasne moje posty to ni żadna reklama, udzielam się w tym watku juz chyba od 3 lat, bardzo cenie te kosmetyki w pracy
KNK po prostu "wymiatasz" A Twoja wiedza (zwłaszcza dla takich naturszczyków jak ja) jest bezcenna!

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
Kielce obstawiają KRK

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
I tu myślę pokutuje to automatyczne przywiązanie do porad z kobiecych gazet typu "do brązowych tęczówek nigdy brąz" więc nauczyłam się generalizować i np na takie brązy nie patrzeć .....
Takie właśnie tępe myślenie nam wbijają do głowy masowo. Długo też tak myślałam dopóki sama nie poznałam Satin Toupe i matowego brązu z Guerlain-a.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:19   #3700
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kamilu wymiatasz ja zapraszam do Trojmiasta

ja np. mam naczynkowa skore, jednak caly czas dobieralam podklady z nuta różu, albo czyste bezy.
natomiast od niedawna zaczelam dobierac podklady typowo zolte i jednak lepiej bo kryja moje naczynka.. ale to pewnie kazdy wie
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-02-24 o 08:21
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:29   #3701
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

http://www.maccosmetics.com/product/...aga/index.tmpl
Czy ktoś widział lub ma to cudeńko? : love:
Na stronie maca jest w nowościach, więc nie wiem jak to jest z dostępnością u nas, a w macu ostatni raz byłam w weekend i nie widziałam

MAC uzaleznia!!!!!
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 08:45   #3702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wkurzyłam się na macowy płyn do czyszczenia pędzli. Bo nie moge nim domyć do czystości 217-ki i innych jasnych a szamponem robię to bez problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:29   #3703
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
http://www.maccosmetics.com/product/...aga/index.tmpl
Czy ktoś widział lub ma to cudeńko? : love:
Na stronie maca jest w nowościach, więc nie wiem jak to jest z dostępnością u nas, a w macu ostatni raz byłam w weekend i nie widziałam

MAC uzaleznia!!!!!
nie ma jeszcze u nas nowej Gagi. Chyba już niedługo, ale w weekend widziałam jeszcze jedynkę i Cyndi

Marti: nie no, zbłaźniłam się, to ja już tu nic nie wklejam, chciałam pomóc... choć ogólny wydźwięk był dobry, jesteś ciepła = NC, jesteś zimna = NW

Corii - ale on służy raczej do dezynfekcji pędzi chyba (podkreślam, że chyba, żeby w razie czego mnie nie zakrzyczano ) niż do spierania ich... wiesz, tak na szybko, żeby no można zmienić kolor cieni czy coś... W sensie, że oprócz niego musisz i tak wyprać żeby całkowicie ściągnąć kolor...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:41   #3704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii - ale on służy raczej do dezynfekcji pędzi chyba (podkreślam, że chyba, żeby w razie czego mnie nie zakrzyczano ) niż do spierania ich... wiesz, tak na szybko, żeby no można zmienić kolor cieni czy coś... W sensie, że oprócz niego musisz i tak wyprać żeby całkowicie ściągnąć kolor...
Hmmm...jak raczej tylko do dezynfekcji i zeby mozna było pomalować innym kolorem to dla mnie za mało
Fakt, jak upiorę w szamponie, to mam ładnie doprany.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:26   #3705
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma jeszcze u nas nowej Gagi. Chyba już niedługo, ale w weekend widziałam jeszcze jedynkę i Cyndi

Marti: nie no, zbłaźniłam się, to ja już tu nic nie wklejam, chciałam pomóc... choć ogólny wydźwięk był dobry, jesteś ciepła = NC, jesteś zimna = NW
ja słyszałam, że na przełomie luty/marzec czyli przyszły tydzień, ale jak będzie to się okaże...

Kasiula- no nie żartuj tak nawet! od tego jest ten wątek, by pewne sprawy wyjaśniać, rozwiewać wątpliwośći itp. choćby dlatego, ze mamy tu np. Kamila, który nam to wszystko w razie czego ładnie (choć i tak ciut skomplikowane to nadal ) wyjaśnia. Bo w sieci to ile blogów/wątków/stron to tyle wersji i opinii. Ja jak czegoś nie wiem, to wolę tu zapytać (nawet jeśli ktoś mnie ochrzani za OT) niż zaufać opiniom w sieci (zresztą wśród nich trudno wybrać te jedną prawdziwą)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:58   #3706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A muszę Wam piwiedzieć, że Kamil miał znowu absolutna rację - Grain jest boski, do Brown Down, Charcoal Brown i mnóstwa innych pasuje idealnie.

Poza tym im dłuzej uzywam tuszu False Lashes tym jestem o taka: Miałam kupić mój ulubiony YSL, ale na razie nie kupuję, bo macowy tuszyk wskoczył na moje listy przebojów

I jeszcze jedna uwaga: F&B idealnie współgra z MSFN. To czego fluid u mnie nie zakryje, to schowa puderek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-24 o 11:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:58   #3707
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm...jak raczej tylko do dezynfekcji i zeby mozna było pomalować innym kolorem to dla mnie za mało
Fakt, jak upiorę w szamponie, to mam ładnie doprany.
no wiesz, w tym płynie chodzi o to, że on szybko wysycha, więc robiąc makijaż np czarnym cieniem, możesz sobie wyczyścić pędzle i przejść do jasnych, wtedy nie brudzisz makijażu. Tzn tak, myślę że ten płyn prania pędzli nie zastąpi. po prostu

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że na przełomie luty/marzec czyli przyszły tydzień, ale jak będzie to się okaże...
po ostatnich moich przebojach z nudasami w salonie stwierdziłam, że gaga nie dla mnie... :/ w ogóle nudasy nie dla mnie

Cytat:
Kasiula- no nie żartuj tak nawet! od tego jest ten wątek, by pewne sprawy wyjaśniać, rozwiewać wątpliwośći itp. choćby dlatego, ze mamy tu np. Kamila, który nam to wszystko w razie czego ładnie (choć i tak ciut skomplikowane to nadal ) wyjaśnia. Bo w sieci to ile blogów/wątków/stron to tyle wersji i opinii. Ja jak czegoś nie wiem, to wolę tu zapytać (nawet jeśli ktoś mnie ochrzani za OT) niż zaufać opiniom w sieci (zresztą wśród nich trudno wybrać te jedną prawdziwą)
oj no ja właśnie żartuję, żartuję taki mam ostatnio jakiś nastrój dziwaczny, taki "sasasasa" na gadu jest taka ikonka, "cwaniak"
Ja wiem, jak to czytałam to mi się logiczne wydawało, jak Kamil sprostował i wytłumaczył to rzeczywiście dziwne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:48   #3708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jakby ktoś był ciekawy połączenia Shale i Cranberry, to zapraszam na swatchowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:48   #3709
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no właśnie miałam to samo pisać-ja jestem tak tępa w tym temacie, że nawet nie wiem, czy jestem ciepłą czy zimna ale jakoś intuicyjnie wiem (oczywiście poparte MACaniem się oboma wersjami), że pasuje mi NC i tyle. Przyłączam się jednak do Marty - ja poproszę wykład w wersji dla blondynek
ja na tyle zgłupiałam, że nie wiem czy dobrze, że mam wszystkie podkłady NW bo niby jestem różowa.. ale jak widać, to wszystko nie jest takie proste i oczywiste.. w związku z tym w przyszły czwartek przy okazji zakupów WW poproszę panią, żeby mi dobrała podkład

tak przy okazji, czy któraś z Was ma Prolongweara NC15?
bo ja mam NW20 i on jest ciemnawy trochę dla mnie.. chyba trochę zbladłam ostatnio a, że NW15 nie ma, to pomyślałam, że może spróbuję z NC15 tylko czy on nie jest mocno żółty?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Marti: nie no, zbłaźniłam się, to ja już tu nic nie wklejam, chciałam pomóc... choć ogólny wydźwięk był dobry, jesteś ciepła = NC, jesteś zimna = NW
oj tam oj tam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 12:11   #3710
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

a Irlandia?
wiesz że ja lubie podróżować, więc jak zbierzesz grupę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się na macowy płyn do czyszczenia pędzli. Bo nie moge nim domyć do czystości 217-ki i innych jasnych a szamponem robię to bez problemu.
dziwne, a jak dla mnie to jedyny płyn po którym moje biale pedzle są białe wszytsko inne nie dawało rady, szczególnie ze często intensywne kolory na mokro nakładam, a jak go uzywasz ??? bo to nie jest taki standardowy płyn do pędzli, ja zwilżam wodą porządnie swoje pędzle następnie te wieksze polewam odrobina płynu, a mniejsze maczam w odrobinie płynu odlanego do małego pojemniczka, i delikatnie masuje włosie, całość powinna się lekko spienić, czyszczę mniej więcej 30sek, spłukuje, odciskam i formuje

do najmniejszych pedzelków warto troche odlać do jakiegos naczynka i maczac, bo jak leje z butelko to jednak zawsze sporo ucieka gdzieś z boku, a ten płyn w sumie tani nie jest więc tak jest oszczędniej

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna uwaga: F&B idealnie współgra z MSFN. To czego fluid u mnie nie zakryje, to schowa puderek
tez lubie to połączenie, F&B jest jakby lepki nieco więc MSFN tak się pieknie przykleja do niego, przetestowałem to też z minerałami z innych firm już takimi sypkimi i tez fajnie gra, twarz nie jest taka pudrowa i krycie lepsze
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:13
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:25   #3711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziwne, a jak dla mnie to jedyny płyn po którym moje biale pedzle są białe wszytsko inne nie dawało rady, szczególnie ze często intensywne kolory na mokro nakładam, a jak go uzywasz ??? bo to nie jest taki standardowy płyn do pędzli, ja zwilżam wodą porządnie swoje pędzle następnie te wieksze polewam odrobina płynu, a mniejsze maczam w odrobinie płynu odlanego do małego pojemniczka, i delikatnie masuje włosie, całość powinna się lekko spienić, czyszczę mniej więcej 30sek, spłukuje, odciskam i formuje

do najmniejszych pedzelków warto troche odlać do jakiegos naczynka i maczac, bo jak leje z butelko to jednak zawsze sporo ucieka gdzieś z boku, a ten płyn w sumie tani nie jest więc tak jest oszczędniej



tez lubie to połączenie, F&B jest jakby lepki nieco więc MSFN tak się pieknie przykleja do niego, przetestowałem to też z minerałami z innych firm już takimi sypkimi i tez fajnie gra, twarz nie jest taka pudrowa i krycie lepsze
Kamilu, ja próbowałam tak, jak radziły jakiś czas temu dziewczyny na tym watku, czyli na papierowy ręcznik nalewam troszkę płynu i w nim pędzelek "taplam", ale może to złe podejście.
Spróbuję tak, jak Ty opisujesz.

I mam do Ciebie pytanko, jak nabierać z pana 217-ką cienie Peacocky, żeby na oku było dobrze widocznie, a nie zaledwie - jak to mi wychodzi? Lemirka pisała, że Pani w MACu ma specjalna metodę nabierania i peacocky wychodza dobrze napigmentowane na oku. Mnie się to nie udaje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:35   #3712
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wiesz że ja lubie podróżować, więc jak zbierzesz grupę
<cwaniak>

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kamilu, ja próbowałam tak, jak radziły jakiś czas temu dziewczyny na tym watku, czyli na papierowy ręcznik nalewam troszkę płynu i w nim pędzelek "taplam", ale może to złe podejście.
Spróbuję tak, jak Ty opisujesz.
Corri, ale jak lejesz na papierowy ręcznik, to spora część płynu w papier wsiąka.. troszkę szkoda.. ja odlewam w mały pojemniczek trochę płynu.. zamaczam pędzel i wycieram w papierowy ręcznik.. i tak kilka razy, aż pędzel jest czysty i białe są białe (poza moją 219, która po pewnym czasie zrobiła się zielona )
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:49   #3713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Corri, ale jak lejesz na papierowy ręcznik, to spora część płynu w papier wsiąka.. troszkę szkoda.. ja odlewam w mały pojemniczek trochę płynu.. zamaczam pędzel i wycieram w papierowy ręcznik.. i tak kilka razy, aż pędzel jest czysty i białe są białe (poza moją 219, która po pewnym czasie zrobiła się zielona )
Marti, na razie tylko 2 razy tak zrobiłam, wiec dużo płynu nei straciłam
Ale teraz będe robić tak, jak Kamil pisał i Ty - do małego pojemniczka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:54   #3714
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kamilu, ja próbowałam tak, jak radziły jakiś czas temu dziewczyny na tym watku, czyli na papierowy ręcznik nalewam troszkę płynu i w nim pędzelek "taplam", ale może to złe podejście.
Spróbuję tak, jak Ty opisujesz.

I mam do Ciebie pytanko, jak nabierać z pana 217-ką cienie Peacocky, żeby na oku było dobrze widocznie, a nie zaledwie - jak to mi wychodzi? Lemirka pisała, że Pani w MACu ma specjalna metodę nabierania i peacocky wychodza dobrze napigmentowane na oku. Mnie się to nie udaje.
nie mam Pikoków bo mi sie nie podobają, a moze poprostu nałóż cien jakim innym zwartym pedzlem na skóre i tylko rozetrzyj 217

oczywiscie na szybko mozna tak tego płynu uzyć, ale on ma w składzie SLS właśnie po to zeby się pienił, mył i jednocześnie dezynefekował, pozatym jak używać go tak cały czas to sie włoski niszczą, jak chcesz na szybko czyścic to kup sobie płyn z Inglota, on jest bez SLS, to roztwór alkoholu izopropylowego psikasz wycieracz i tyle.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
<cwaniak>


Corri, ale jak lejesz na papierowy ręcznik, to spora część płynu w papier wsiąka.. troszkę szkoda.. ja odlewam w mały pojemniczek trochę płynu.. zamaczam pędzel i wycieram w papierowy ręcznik.. i tak kilka razy, aż pędzel jest czysty i białe są białe (poza moją 219, która po pewnym czasie zrobiła się zielona )
tylko ze ten płyn pozostawia taki film na pędzlach, a jak go wymyjesz tak jak opisałem to sa jeszcze bardziej czytse i są naprawde bardzo miekkie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:07   #3715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie mam Pikoków bo mi sie nie podobają, a moze poprostu nałóż cien jakim innym zwartym pedzlem na skóre i tylko rozetrzyj 217

oczywiscie na szybko mozna tak tego płynu uzyć, ale on ma w składzie SLS właśnie po to zeby się pienił, mył i jednocześnie dezynefekował, pozatym jak używać go tak cały czas to sie włoski niszczą, jak chcesz na szybko czyścic to kup sobie płyn z Inglota, on jest bez SLS, to roztwór alkoholu izopropylowego psikasz wycieracz i tyle.
Próbowałam i zwartym takim jak 239 i też lipa. Może miałes rację, ze nie chciałeś pikoków

Co do płynu, nie chcę pedzli szybko czyścić, bo tak nie robię. Chcę dokładnie i do końca wyczyścić pędzel.
Jak pisałam, zastosuje się do Twoich rad
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:47   #3716
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

oj tam oj tam
no jasne, że oj tam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Próbowałam i zwartym takim jak 239 i też lipa. Może miałes rację, ze nie chciałeś pikoków
to ja jestem inna bo mi się pikoki podobają...
z nakładaniem 239tka też nie mam problemów, ale to dopiero jeden test
na swatchowy wrzucam właśnie aktualności )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:58   #3717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to ja jestem inna bo mi się pikoki podobają...
z nakładaniem 239tka też nie mam problemów, ale to dopiero jeden test
na swatchowy wrzucam właśnie aktualności )
Ja nie mówię, ze mi sie nie podobają - przeciwnie, dlatego je mam, ale mam tez problem, jak je nałożyć, żeby je było mocno widać, a nie delikatnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:02   #3718
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, ze mi sie nie podobają - przeciwnie, dlatego je mam, ale mam tez problem, jak je nałożyć, żeby je było mocno widać, a nie delikatnie
to ja tylko mówię, że u mnie działa 239
i szczerze mówiąc efekt mi się podoba, aż umieram z ciekawości jak by to na mokro wyglądało bo skoro na sucho jest tak fajnie... ) a jakie masz kolorki? bo z tego co macałam to np Ego albo Noir Plum mają kiepską pigmentację...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:20   #3719
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to ja tylko mówię, że u mnie działa 239
i szczerze mówiąc efekt mi się podoba, aż umieram z ciekawości jak by to na mokro wyglądało bo skoro na sucho jest tak fajnie... ) a jakie masz kolorki? bo z tego co macałam to np Ego albo Noir Plum mają kiepską pigmentację...
Ooo własnie! Tez myśłałam, zeby ja na mokro nałożyć, powinno być fajnie. Trzeba spróbować Prance, Top Of the Posh, Unflappable i Stage Center.
Ale ja chce 217-ka nałozyć, Lemirka mi weszła na ambicję, mówiąć, ze Natalia w Magnolii nakładała i miksowała tylko tym pedzelkiem pikoki i wyszły mocne kolory, no i ja się zawzięłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:11   #3720
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hej , niech mi ktoś podpowie ile kosztuje pędzel 217 ??

szukałam w I czesci watku ale nie ma ;(
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.