Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 18:59   #3061
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Hydrolatu nie stosowałam bo słyszałam że cuchnie a olej tamanu solo także nie, ale jako składnik w serum to tak. Jednak nie mogę nic powiedzieć o jego działaniu gdyż oba produkty w których był olej tamanu musiałam odstawić bo mnie zapychały
oj tam cuchnie, pachnie ziołowo dla ładnej buzi można znieść ten zapach
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:47   #3062
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jabłko, mango, cytryna ślinianki mi się zwinęły!
ja mialam szampon lavera mango i bylam zadowolona. ogolnie szampony lavery to takie lepszejsze () alterry. i zapachy znacznie lepsze. a mango pachnie przepieknie! jednak zeby zapach sie utrzymal, to trzeba by tez maske z tej serii kupic albo co... (zapach z szamponu dosc ulotny). a co do pielegnacji - nie pamietam, co mial ten szampon robic, ale raczej byl do wlosow wymagajacych odzywienia, a ja mam tlusciochy. mimo to nie przetluscil, nie obciazyl. i myl wystarczajaco dokladnie
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojej no to faktycznie, ciężka sprawa..bo wiem jakie mniej więcej do suchej i do mieszanej/tłustej. Myślę,że olej jojoba może ci się spodobać, z orzechów włoskich albo z pestek śliwki... O i może ze słodkich migdałów!
ja bym polecila chyba w takiej sytuacji sprobowac migdala niby moze tez byc komedogenny wg niektorych zrodel, ale tak pieknie nawilza moznaby go wymieszac z jakims lzejszym olejem, moze winogron, krokosz, len?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

aha! w ogole to chcialam:
- po pierwsze primo ochrzanic was za zapisanie tyyyylu stron! pol dnia musialam was nadrabiac, a nie bylo mnie chyba tydzien, moze nawet nie
- po drugie primo zdac relacje po ponad tygodniowym uzywaniu produktow firmy nonique i myciu twarzy olejem. pomadka dalej mnie zachwyca, lubie macac sie teraz po ustach, sa takie miekkie... myjadlo do twarzy jest super, nie wiem teraz, czy to mycie olejem, tym zelem, czy moze kombinacja rano zel, wieczorem olej - ale mam duuuuzo ladniejsza cere a zel do mycia ciala anti-age jest przedni! robie takiego klopsa na rekawice peelingujaca, rozcieram miedzy rekawicami (mam dwie - na obie dlonie) i potem od gory do dolu sie szoruje. efekt: jestem czysciutka i nic a nic nie wysuszona! raz nie mialam czasu sie niczym kompletnie posmarowac... jakze zdziwiona bylam, ze skora mnie nie swedziala, nie byla taka... naciagnieta. wieczorem skora dalej byla milutka
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:59   #3063
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cloche, normalnie Ci zazdroszczę tych efektów mycia olejami i stosowania nowych kosmetyków.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:15   #3064
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oj tam cuchnie, pachnie ziołowo dla ładnej buzi można znieść ten zapach
Tak słyszałam że potrafi działać cuda pomyślę nad nim bo ja dla dobrego efektu potrafię wiele znieść
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:22   #3065
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kombinacja rano zel, wieczorem olej - ale mam duuuuzo ladniejsza cere
A ja myję odwrotnie, rano olejek(dzięki temu pod BB nie daję już innego kremu) a wieczór żelMycie olejkiem to największy HIT jaki ostatnio odkryłam

Anula nie kupiłam jeszcze tego żelu Born To Bio z Monoi ale wyczytałam że można odebrać osobiście(kupując w necie oczywiście)więc zapytałam czy można od razu kupić w stacjonarnym sklepie, odpisali ze tak i w przyszłym tygodniu się tam zjawię
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:29   #3066
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żadna fatyga,prawie codziennie chodzę na zwykłe zakupy do sklepu w CH

Teraz tak mówisz Pogadamy za 20-30 lat ( to tylko tak symbolicznie napisałam,że pogadamy,bo ja tyle żyć to raczej już nie będę

Btw. to ciekawe zjawisko,że każdy by chciał mieć coś innego,niż ma,nie??? Bo ja bym wolała być młoda (młodsza
U moich dzieci: młodsze by chciało być starsze i na odwrót
Ale jednak pomyślałaś o mnie i zaglądnęłaś do Inglota

Pogadamy, pogadamy.. co prawda to już wtedy będzie XXX część wątku ale przecież jest jeszcze tyle kosmetyków do obgadania

Tak, tak, ja bym chciała być brunetką a nie blondynką, być wyższa,.... Zawsze chcemy tego czego nie mamy bo to jest najbardziej atrakcyjne Z kosmetykami też tak jest, czegoś nie mamy, ktoś pokaże i już kupujemy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - początki z różami sa trudne. Ja nie raz i nie dwa krztusiłam sie ze śmiechu przed lustrem testując kolejne metody i kolory różów
No popatrz, ja tyle szukałam po necie i wszystkie porady były w stylu ciepła tonacja - ciepłe róże a w moim przypadku to naprawde porażka... Póki co najlepiej na mnie wygląda cień rhea w jasnym, wściekłym różu z filotowa poświatą i błyszczący ale to tak raczej dla potrzeb testów - nie miałam nic innego, wściekłe różowego i jasnego co mogłabym wypróbować. Ale myslę, że czasem na jakies luźniejsze wyjścia będą tego cienia uzywać, bo naprawdę fajnie to wygląda
Caameroon - sesa nie śmierdzi, ona po prostu intensywnie pachnie. Jak jestes bardzo wrazliwa na zapachy to może Cię przytłaczać. Ta sesa przeciwłupieżowa pachnie duużo przyjemniej, jakby co i w razie czego ta przeciwłupieżową służę próbką.
Widzisz bo od razu trzeba było nas zapytać Się też wymądrzam a sama pomalować się nie umiem ale ciii

A nie Cameron, nie jest wrażliwa na zapachy Chyba, że coś śmierdzi surowymi rybami (laminaria mikronizowane ) ale zapach ziołowy chyba nie może być aż taki straszny Dziękuję ale skoro mówisz, że zapach nie zabija a czym różni się wersja przeciwłupieżowa od zwykłej? Po za działaniem? Bardzo różni się skład? Są w niej jakieś inne zioła, olejki?

A ja dzisiaj widziałam piękną dziewczynę, miała róż na policzkach.. dosłownie pół opakowania różu Już wiem jak wygląda nadmiar

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
to ja pisałam o tej zasadzie, żeby wybierać róż w innej tonacji niz jest skóra. Obejrzyjcie sobie Różowe Ciapy filmik - nie za wszystkimi filmami Brunetki przepadam, ale ten jest naprawdę fajny: pokazuje co i jak z nakładaniem różu i bronzera:

http://www.youtube.com/watch?v=I58pPwkONRw
http://www.youtube.com/watch?v=f8WedtPjb-M
Tak, te filmiki są rewelacyjnie! Oglądałam je już 20 razy Teoria przecież też jest ważna

Tak na marginesie, Brunetka też przechodzi na zupełnie naturalną pielęgnację, teraz ma zamiar nagrywać dużo filmików o tym, głównie z przepisami Mnie już skusiła tym: http://www.youtube.com/user/Brunette.../0/CCTNkwZ1edM

A tu pomysł na peeling: http://www.youtube.com/user/Brunette.../4/ay6m4n3oRU8

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oj tam cuchnie, pachnie ziołowo dla ładnej buzi można znieść ten zapach
Dla ładnej buzi mogę znieść wszystko!!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:38   #3067
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Szatanko a jaki olej jest Twoim olejem bazowym przy myciu buzi?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:44   #3068
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A kuś mnie dalej Czuje, że i tak ją kupię.. nie wytrzymam. Tylko boję się trochę zapachu, wiem, że niektórym nie przeszkadza ale jednak większość twierdzi, że strasznie śmierdzi
Oo, a ja nic nie wiem Co to za wykłady? Aniu pochwal się

Daj znać jak sobie poradziło serum Mam próbke tego kremu z mandarynką i teraz będe się zastanawiała czy go otwierać.
kusze kusze przeciez wiesz ze Sesa to cudo mnie zapach oczarował i

serum radzi sobie bdb, dzis dzien bez make up i co jakis czas smarowałam wroga serum i gula jest ale nie boli a bolała

moze Tobie krem z mandarynka bedzie odpowiadal ale nie nastawiaj sie na piekny owocowy zapch
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:20   #3069
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Szatanko a jaki olej jest Twoim olejem bazowym przy myciu buzi?
Raz myję olejkiem różanym z BU a raz DHC Deep Cleansing Oil, zamówiłam też Skinfood Black Sugar Cleansing Oil ale myłam też różanym, właściwie to dużo olejów się do tego nadajebyleby tylko nie zapychały
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:53   #3070
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja bym polecila chyba w takiej sytuacji sprobowac migdala niby moze tez byc komedogenny wg niektorych zrodel, ale tak pieknie nawilza moznaby go wymieszac z jakims lzejszym olejem, moze winogron, krokosz, len?[COLOR="Silver"]
Zapisuje na liste Ja nie wiem, na niej to już niedługo miejsca braknie Wymieszać 3 oleje?
Zazdroszczę efektów mycia buziaka olejami, też myślałam, żeby wieczorkiem użyć olejów a rano mydełka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
kusze kusze przeciez wiesz ze Sesa to cudo mnie zapach oczarował i

serum radzi sobie bdb, dzis dzien bez make up i co jakis czas smarowałam wroga serum i gula jest ale nie boli a bolała

moze Tobie krem z mandarynka bedzie odpowiadal ale nie nastawiaj sie na piekny owocowy zapch
No nie, muszę ją mieć

Świetnie Fajnie, że serum tak dobrze sobie radzi z dziadem Szkoda tylko, że o nim zapomniałam przy zamówieniu JMO

Właśnie myśl o tym zapachu najbardziej mnie skusił a tu figa nie będzie mandarynki Niech tylko nie zapcha

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Raz myję olejkiem różanym z BU a raz DHC Deep Cleansing Oil, zamówiłam też Skinfood Black Sugar Cleansing Oil ale myłam też różanym, właściwie to dużo olejów się do tego nadajebyleby tylko nie zapychały
A skąd zamawiałaś kosmetyk Skinfood? Słyszałam ostatnio coś dobrego o jednym z ich kremów z filtrem ale firma jest mi zupełnie nieznana
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:04   #3071
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


A skąd zamawiałaś kosmetyk Skinfood? Słyszałam ostatnio coś dobrego o jednym z ich kremów z filtrem ale firma jest mi zupełnie nieznana
Na ebayu na pewno znajdziesz
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 22:27   #3072
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja myję odwrotnie, rano olejek(dzięki temu pod BB nie daję już innego kremu) a wieczór żelMycie olejkiem to największy HIT jaki ostatnio odkryłam

Anula nie kupiłam jeszcze tego żelu Born To Bio z Monoi ale wyczytałam że można odebrać osobiście(kupując w necie oczywiście)więc zapytałam czy można od razu kupić w stacjonarnym sklepie, odpisali ze tak i w przyszłym tygodniu się tam zjawię
To jak juz nabędziesz to napisz koniecznie co i jak
Ja odkąd używam podkładu naturado przestałam używać kremy na dzień - i co ja zrobie z tymi wszystkimi kremami.....

Caameroon - tak, różnią sie składem jak słusznie przypuszczasz .
Skład sesy przeciwłupieżowej i zwykłej są na helfach (wrzuciłam Ci linki). Przyznam szczerze, że nie analizowałam różnic, bo składy takie długie a ja taka leniwa....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:32   #3073
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, te filmiki są rewelacyjnie! Oglądałam je już 20 razy Teoria przecież też jest ważna

Tak na marginesie, Brunetka też przechodzi na zupełnie naturalną pielęgnację, teraz ma zamiar nagrywać dużo filmików o tym, głównie z przepisami Mnie już skusiła tym: http://www.youtube.com/user/Brunette.../0/CCTNkwZ1edM

A tu pomysł na peeling: http://www.youtube.com/user/Brunette.../4/ay6m4n3oRU8
A ja za tymi pielęgnacyjnymi filmikami nie przepadam, bo mam zupełnie inny typ cery, poza tym wolę przeczytać na blogu, mniej czasu schodzi (troszkę przegadane są)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:04   #3074
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja myję odwrotnie, rano olejek(dzięki temu pod BB nie daję już innego kremu) a wieczór żelMycie olejkiem to największy HIT jaki ostatnio odkryłam
ja wlasnie po to myje wieczorem olejem, zeby juz nic nie nakladac spryskuje tylko jeszcze twarz tonikiem lawendowym yves rocher (w sumie konczy mi sie, a szkoda, bo wlasnie zaczyna mi sie podobac... ewentualnie zastapie go hydrolatem jakims, na liscie mam kilka.. achhh )
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zapisuje na liste Ja nie wiem, na niej to już niedługo miejsca braknie Wymieszać 3 oleje?
Zazdroszczę efektów mycia buziaka olejami, też myślałam, żeby wieczorkiem użyć olejów a rano mydełka
moja lista tez dluga ale glownie wlasnie znajduja sie na niej oleje, hydrolaty czy ekstrakty. zadne tam gotowce i ogolnie na kosmetykach zaoszczedzilam - nie daje sie nabierac na jakies gotowce... cuda z reklamy itp... i na smarowidlach na noc tez oszczedze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 00:09   #3075
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Na ebayu na pewno znajdziesz
No tak, nie pomyślałam Dzięki

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A ja za tymi pielęgnacyjnymi filmikami nie przepadam, bo mam zupełnie inny typ cery, poza tym wolę przeczytać na blogu, mniej czasu schodzi (troszkę przegadane są)
Aa pod tym względem to masz rację, lubi się rozgadywać Ale ja jakoś lubię tak posłuchać

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja wlasnie po to myje wieczorem olejem, zeby juz nic nie nakladac spryskuje tylko jeszcze twarz tonikiem lawendowym yves rocher (w sumie konczy mi sie, a szkoda, bo wlasnie zaczyna mi sie podobac... ewentualnie zastapie go hydrolatem jakims, na liscie mam kilka.. achhh )

moja lista tez dluga ale glownie wlasnie znajduja sie na niej oleje, hydrolaty czy ekstrakty. zadne tam gotowce i ogolnie na kosmetykach zaoszczedzilam - nie daje sie nabierac na jakies gotowce... cuda z reklamy itp... i na smarowidlach na noc tez oszczedze
Już w tym momencie na mojej liście też w ogromnej większości widnieją oleje, hydrolaty, ekstrakty i kwaski Tak mi się spodobało własne kombinowanie no Tylko, że ja akurat bankrutuję Się by chciało wszystkiego spróbować A pomijając, że to "wszystko" kosztuję to jeszcze ja sama jedna, szafeczka pęka w szwach, ciągle coś przybywa a moje tempo zużywania jest ślimakowe Muszę rodzinę założyć

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon - tak, różnią sie składem jak słusznie przypuszczasz .
Skład sesy przeciwłupieżowej i zwykłej są na helfach (wrzuciłam Ci linki). Przyznam szczerze, że nie analizowałam różnic, bo składy takie długie a ja taka leniwa....
A, że Cameron łapie ostre przeziębienie i jutro planuję prawie cały dzień przesiedzieć w domu to sobie przeanalizuję te długie składy Dzięki
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:54   #3076
kuanfulu
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Właśnie nie wiem co się dzieje, zmieniłam ostatnio dietę - warzyw i owoców zjadam mnóstwo, do tego nabiał i mięso też się trafią używam oleju amla gold a one lecą jak szalone chyba pójde dla świętego spokoju badanie krwi zrobić....
kuanfulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:10   #3077
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Już w tym momencie na mojej liście też w ogromnej większości widnieją oleje, hydrolaty, ekstrakty i kwaski Tak mi się spodobało własne kombinowanie no Tylko, że ja akurat bankrutuję Się by chciało wszystkiego spróbować A pomijając, że to "wszystko" kosztuję to jeszcze ja sama jedna, szafeczka pęka w szwach, ciągle coś przybywa a moje tempo zużywania jest ślimakowe Muszę rodzinę założyć

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:25 ----------



A, że Cameron łapie ostre przeziębienie i jutro planuję prawie cały dzień przesiedzieć w domu to sobie przeanalizuję te długie składy Dzięki
Właśnie - najlepiej sobie machnij córę.... Ja nie wiem jak moja to zrobiła, ale od srodu zdążyła wypróbowac juz wszystkie nowe szampony i odzywki do włosów stojące pod prysznicem była szybsza ode mnie - myslałam, że jmo pierwsza testowałam, okazuje się , że jestem daleko w tyle
No co Ty Caameroon, nie choruj!!!! Zakop sie w łóżku z laptopikiem , tylko sikać wychodź (jeść możesz na leżąco ), wspomóż się jakimiś specjałami (ja lubie mleczko z miodem , a najlepiej czosnku sie najedz ) i nie daj się wrednej chorobie

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Dziewczyny, myslicie, że mogę zużyc na twarz oleje z kapsułek?
Mam biogal - olej z nasion ogórecznika i oeparol - olej z wiesiolka. Oba zimnotłoczone. Miałam łykać, ale jakoś opornie mi idzie, to może na gębę zużyję?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:32   #3078
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A, że Cameron łapie ostre przeziębienie i jutro planuję prawie cały dzień przesiedzieć w domu to sobie przeanalizuję te długie składy Dzięki
Cameron helfy mają w swojej ofercie olej zwykły Sesy ale jest niedostępny w tej chwili . Odpisali mi , że będzie za około miesiąc . Wygrzewaj się i popijaj herbatke z miodem i cytryną .

Pani Iwonka z "mojego" sklepu ściagnęła skądś jedno opakowanie i tylko po ten jeden olejek poszłam . Ale jak pewnie się domyślacie nie skończylo się na Sesie bo jak tu nie wziąć kiedy na półkach tyle dobra stoi i prosi : weź mnie , weź mnie, chcę byc twój. Wszystko można obmacać , powąchać , odłożyć podejść znowu . Zresztą co ja wam będę pisać .
Oto moje skromne nabytki:

1.Olejek Sesa -zapach intensywny ale mi się podoba TŻ jakoś sobie radzi z zapachem choć na pierwsze wąchnięcie powiedział , ze jak onuce żołnierza w czasie długotrwałych działań wojennych .Nałożyłam na noc nie wiem czy to możliwe po jednym użyciu ale rano gdy myłam wypadły mi może tylko ze trzy włosy
2.Szampon z brązowym cukrem Urterkram
3.Maseczka antystresowa Sante
4.Maska intensywnie nawilżająca Bio-Wildrose Lavera
5.pasta cukrowa Halaweh Alepp - kupilam by sprawdzic konsystencję , próbowałam krecic sama ale coś mi nie wychodziło.

Przy zakupach dostałam próbki kremów z alkoholem na dalszym miejscu AnneMarie Borlind:
1.NatuRepair
2.Naturesome
3.NatuRoyalle Biolifting na dzień i na noc - piekielnie drogi napewno pelnowymiarowego nie kupie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5832.jpg (175,4 KB, 41 załadowań)
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-09 o 13:36
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:07   #3079
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Zrobiłam zakupy na ZSK. Będę kwasić się na jesień Olej z pachnotki pachnie jak herbata.
Olej ze słoneczkika ponoć dobry dla cery zanieczyszczonej.
Drugie zdjęcie to maska miętowa Synesis, któraś chętna na wymianę?

Grazka, pasta cukrowa mnie intryguje

Miałam okazję też wypróbować szampony organicum i szczerze mówiąc wolę alterrę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0755.JPG (2,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0483.JPG (2,5 KB, 137 załadowań)
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-10-09 o 14:22
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 14:16   #3080
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Grazka - fajne zakupki i pprzynajmniej olejkowi nie będzie smutno samemu
Pasta cukrowa od dawna mnie interesuje, ale jakoś się jej boje jak użyjesz to podziel się wrażeniami .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:19   #3081
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie - najlepiej sobie machnij córę.... Ja nie wiem jak moja to zrobiła, ale od srodu zdążyła wypróbowac juz wszystkie nowe szampony i odzywki do włosów stojące pod prysznicem była szybsza ode mnie - myslałam, że jmo pierwsza testowałam, okazuje się , że jestem daleko w tyle

Mam biogal - olej z nasion ogórecznika i oeparol - olej z wiesiolka. Oba zimnotłoczone. Miałam łykać, ale jakoś opornie mi idzie, to może na gębę zużyję?
Ta Twoja córa to chyba 5 razy dziennie włosy myła
Ja dzisiaj testowałam odżywkę JMO cytrus & gorzka pomarańcza i powiem tak-włosy wygładzone, mięciutkie, lejące i ładnie się układają Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak będą się włosy zachowywać jutro i pojutrze (bo ja co 3 dni włosy myję). Zresztą w porównaniu z odżywką pat&rab to wszystko wypada o niebo lepiej
Co do kapsułek to ja na Twoim miejscu pewnie bym się miziała tymi olejkami w kapsułkach bo Ty raczej nie masz problemów z zapychaniem-natomiast pewnie ja bym miała na następny dzień pobojowisko na buziaku
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:32   #3082
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Czerodzielnica - Twoje zakupy pięknie sie prezentują w tej jesiennej oprawie - śliczne zdjęcia !

To skoro mamy czas chwalenia się zakupami to i ja się przyznam - wczoraj złozyłam zamówienie na biolanderze kupiłam podkład naturado (normalnie sie w nim zakochałam!), micel, róże - 4 próbki rhea, 2 błyszczyki naturado i olej z nigelli. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu paczka dojdzie (chociaz róże maja byc za parę dni...).

A teraz siedze z sesą przeciwlupieżowa na głowie

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ta Twoja córa to chyba 5 razy dziennie włosy myła
Ja dzisiaj testowałam odżywkę JMO cytrus & gorzka pomarańcza i powiem tak-włosy wygładzone, mięciutkie, lejące i ładnie się układają Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak będą się włosy zachowywać jutro i pojutrze (bo ja co 3 dni włosy myję). Zresztą w porównaniu z odżywką pat&rab to wszystko wypada o niebo lepiej
Co do kapsułek to ja na Twoim miejscu pewnie bym się miziała tymi olejkami w kapsułkach bo Ty raczej nie masz problemów z zapychaniem-natomiast pewnie ja bym miała na następny dzień pobojowisko na buziaku
No własnie ja nie wiem jak ona zdążyła juz to wszystko wypróbować pod prysznicem są 3 nowe odżywki i 2 nowe szampony........
Odżywka cytrusowa faktycznie robi fajne rzeczy w kwestii układania włosów - moje były bardzo podatne na układanie i bardzo ładnie sie trzymały , ale jednak troszke mi obciążała włosy. Ale Ci zazdroszczę mycia włosów co 3 dni - ja musze muc co 2, a strasznie tego nie lubię Znaczy myć lubie - nienawidzę suszyć i układać (byle jak układam, bo tylko przy suszeniu używam szczotki okrągłej, ale i tak tego nie lubie - szczególnie, że robię to rano przed pracą....).
Chyba spróbuję tych kapsułek na ryjka - zobaczymy co tego wyjdzie Trochę mi ich szkoda, nie chce żeby się zmarnowały. Miałam szczery zamiar wspomagac sie nimi od środka, ale niestety ostatnio mój żołądek się zbuntował i niewiele produktów przyjmuje, po większości jest mi strasznie niedobrze i wymiotuję (mam mdłości jak jestem głodna, a jak zjem to jest jeszcze gorzej - zwariowac można i nie, nie jestem w ciąży ), po tych kapsułkach też się źle czuję niestety.
Faktycznie raczej niewiele rzeczy mnie zapycha - taki mam toporny ryjek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:40   #3083
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

grazka, koniecznie daj znac jak sie annemarie börlind spisuje! tzn wiadomo ze tylko pierwsze wrazenia, bo to probki... ale taka probeczka tez na troche styknie

anula, jak najbardziej mozesz stosowac oleje z kapsulek na twarz. nie wiem jaki jest ten z ogorecznika, ale z wiesiolka nadaje sie nawet do cer tlustych, jest swietny!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:51   #3084
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anula, jak najbardziej mozesz stosowac oleje z kapsulek na twarz. nie wiem jaki jest ten z ogorecznika, ale z wiesiolka nadaje sie nawet do cer tlustych, jest swietny!!!
O dzięki
A można je stosować solo? Bo na mazidłach napisali, że powinno sie je stosowac w stężeniu do 15%.... Jesli chodzi o oleje to rzadko kiedy uzywam je rozcieńczone, ale tych akurat nigdy nie mialam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:56   #3085
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anulka możesz podać linka do tego podkładu naturado?
Patrząc na odcienie na stronce to z róży podobami się odcień neutral pink ciekawa jestem jak na buźce się prezentuje
Ja swoje włoski myłam kiedyś co 2 dni ale przyzwyczaiłam je do mycia co 3 dni Ja na szczęście nie muszę swoich układać-jak je ułożę i nie ułożę to i tak wyglądają tak samowięc myję i zostawiam je same do wyschnięcia

Ps. szkoda że nie jesteś w ciążyale byłaby radocha
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:56   #3086
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Anulka możesz podać linka do tego podkładu naturado?
Patrząc na odcienie na stronce to z róży podobami się odcień neutral pink ciekawa jestem jak na buźce się prezentuje
Ja swoje włoski myłam kiedyś co 2 dni ale przyzwyczaiłam je do mycia co 3 dni Ja na szczęście nie muszę swoich układać-jak je ułożę i nie ułożę to i tak wyglądają tak samowięc myję i zostawiam je same do wyschnięcia

Ps. szkoda że nie jesteś w ciążyale byłaby radocha
Podkład naturado, to taki raczej krem tonujący - wystawiłam mu recenzje na kwc, tam troche więcej opisałam. Podaje Ci link do tego koloru, który ja mam.
Neutral pink też mi sie najbardziej podoba , ale zamowiłam tez seashell, buff apricot i adobe sunset.
A jak nauczyłaś swoje włosy rzadszego mycia????? Jak ja bym tak chciała

Ps.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Buszowałam po sklepie z kosmetykami wild ferns (idzie zima, coraz bardziej mnie kuszą ) i znalazlam
- mydło do higieny intymnej z olejem manuka
- seria z kiwi - szczególnie to masło do ciała i mydła mnie kuszą
- seria z błotem termalnym
- i ocywiście seria z miodem , krem po d oczy juz dawno za mną chodzi.
Maja tez kosmetyki dla maluszków i facetów.

Miałyście coś tej firmy? Na zime z miodem to chyba byłaby fajna sprawa - takie mocno odzywcze.

Edit: w promocji szampon anti-age, ale polecany dla blondynek....
i szampon na moje obecne problemy - szkoda, że dopiero teraz znalazłam..... chociaż

Może ktoś rzucic okiem na składy?????
Jakby były w porzadku, to chyba bym się skusiła na coś....
Widziałam tą firme w farmie organic i stąd mnie naszła mysl, że może są naturalne.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-09 o 16:08
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:02   #3087
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Cameron helfy mają w swojej ofercie olej zwykły Sesy ale jest niedostępny w tej chwili . Odpisali mi , że będzie za około miesiąc . Wygrzewaj się i popijaj herbatke z miodem i cytryną .

Pani Iwonka z "mojego" sklepu ściagnęła skądś jedno opakowanie i tylko po ten jeden olejek poszłam . Ale jak pewnie się domyślacie nie skończylo się na Sesie bo jak tu nie wziąć kiedy na półkach tyle dobra stoi i prosi : weź mnie , weź mnie, chcę byc twój. Wszystko można obmacać , powąchać , odłożyć podejść znowu . Zresztą co ja wam będę pisać .
Oto moje skromne nabytki:

1.Olejek Sesa -zapach intensywny ale mi się podoba TŻ jakoś sobie radzi z zapachem choć na pierwsze wąchnięcie powiedział , ze jak onuce żołnierza w czasie długotrwałych działań wojennych .Nałożyłam na noc nie wiem czy to możliwe po jednym użyciu ale rano gdy myłam wypadły mi może tylko ze trzy włosy
2.Szampon z brązowym cukrem Urterkram
3.Maseczka antystresowa Sante
4.Maska intensywnie nawilżająca Bio-Wildrose Lavera
5.pasta cukrowa Halaweh Alepp - kupilam by sprawdzic konsystencję , próbowałam krecic sama ale coś mi nie wychodziło.

Przy zakupach dostałam próbki kremów z alkoholem na dalszym miejscu AnneMarie Borlind:
1.NatuRepair
2.Naturesome
3.NatuRoyalle Biolifting na dzień i na noc - piekielnie drogi napewno pelnowymiarowego nie kupie.
Mniam Bardzo jestem ciekawa tej pasty cukrowej (czaję się na coś takiego - ile to kosztuje?) i szamponu Urtekram
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam zakupy na ZSK. Będę kwasić się na jesień Olej z pachnotki pachnie jak herbata.
Olej ze słoneczkika ponoć dobry dla cery zanieczyszczonej.
Drugie zdjęcie to maska miętowa Synesis, któraś chętna na wymianę?

Grazka, pasta cukrowa mnie intryguje

Miałam okazję też wypróbować szampony organicum i szczerze mówiąc wolę alterrę.
A co Ci nie pasuje w tej pasce miętowej? Bo na blogach się wszyscy zachwycali
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:27   #3088
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny taki mały offtopik, ale skoro mówimy o pielęgnacji EKO to chyba moja wypowiedź wpasuje sie w temat.
otóż jest podobno ustawa z 30 marca 2011 o tym, że zakazane jest wprowadzanie od obiegu produktów testowanych na zwierzętach.
jeżeli to prawda to jaki jest sens sprawdzania czy dana firma to robi czy nie? bo jeśli coś jest w obiegu to przecież nie może być testowane bo firma łamałaby prawo. czy ktoś rozwieje moje wątpliwości?

ponawiam jeszcze moje pytanie na temat składu maski do włosów
Aqua, Cetyl Alcohol, Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia INnermis Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Mel Extract, Parfum, Linalool, HexylCinnamal C.I. 19140, BenzylAlcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

zamówiłam mydełka tuli, m.in. kokosowe i chciałam zapytać czy któras używała go jako maski. bo na stronie tuli jest napisane, że właśnie można w formie maski stosować.
chciałam rozpocząć przygode z olejowaniem włosów i nie wiem od czego zacząć i może dzięki temu mydełku sprawdze czy olej kokosowy to coś dla moich włosków.
te które stosują olej kokosowy na włosy: używacie do tego celu organicznego, rafinowanego czy może frakcjonowanego?

chiałabym sobie ukręcić masło do ciała na zime ale sie boje, że mi nie wyjdzie myślałam o mieszance masła shea, masła kakaowego, oleju jojoba i oleju kokosowego? co o tym sądzicie? macie jakieś rady?


jeszcze chciałam napisać, że mam próbke tego podkładu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1
i bardzo mi się podoba chyba go zamówie, ale o ton ciemniejszy.

i jeszcze apropo fajnych sklepów to ja polecam ten http://bioeco.pl/
spory wybór, szybka wysyłka i dużo próbek

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2011-10-09 o 16:31
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 17:26   #3089
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam

Dziewczynki czy wiecie coś na temat tego brązera?
http://allegro.pl/puder-brazujacy-dr...860317360.html

Czy któraś z was go macała?Czy on rzeczywiście jest eko?bo jestem na etapie brązerówi znalazłam ten

Na pierwszym miejscu ma talc;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-10-09 o 17:49
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 17:40   #3090
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O dzięki
A można je stosować solo? Bo na mazidłach napisali, że powinno sie je stosowac w stężeniu do 15%.... Jesli chodzi o oleje to rzadko kiedy uzywam je rozcieńczone, ale tych akurat nigdy nie mialam.
mozna

anka, tu masz sklad tego brazera:
Ingredients: Talc, Solum Diatomeae (Diatomaceous Earth), Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Serica (Silk) Powder, Anthyllis Vulneraria Extract, Kaolin, Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Mica, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Silica, Parfum (Fragrance), Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Tocopherol, Ascorbyl Dipalmitate, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).
*Bestandteil natürlicher ätherischer Öle
jest jak najbardziej ok, w ogole hauschka ma swietne sklady. talk na pierwszym miejscu, ale on jest naturalny, wiec nie mozna sie go uczepic. a poza tym cerze tlustej sie przyda ja brazujacego pudru nie potrzebuje, wystarczy mi, ze kupie normalny puder w normalnym, cieplym kolorze i juz mam efekt opalenizny
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.