Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 14:19   #4591
Limu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

nie wiem jak w przypadku innych cer niż ta którą mam, ale do mieszanej i dość wrażliwej z czystym sercem moge revlon polecić
Limu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:33   #4592
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja go też nakładałam suchą gąbką lateksową. I na gołą skórę; bez kremu czy bazy bo inaczej się babrał (co mnie dziwiło bo sam w sobie przecież jest wodnisty bardzo). Trwałość była różna; chyba zależna najbardziej od stanu skóry. Kiedy była tłusta, to spływał, kiedy była sucha też nie chciał współpracować. Musiała być dobrze nawilżona. Wtedy przypudrowany siedział na buzi po 10 godzin.
Też żałowałam, że jest problematyczny, bo kolor ma genialny
A widzisz, myślałam, że mokrą
Niestety moja skóra problematyczna, więc o "normalny" stan u mnie ciężko...
Mam nadzieję, że uda mi się z nim jakoś zacząć współpracować

Cytat:
Napisane przez Limu Pokaż wiadomość
nie wiem jak w przypadku innych cer niż ta którą mam, ale do mieszanej i dość wrażliwej z czystym sercem moge revlon polecić
Revlon 150 jest dla mnie sporo za ciemny A 110 robi ze mnie świnkę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:34   #4593
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja też
I ja
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:26   #4594
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny czy któraś z Was próbowała rozjaśniać podkład produktem Color blend white? Bo ja tak i chyba zepsułam sobie podkład Podobnie jak Wy mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu, który nie robiłby ze mnie córki wodza. Kupiłam najjaśniejszy odcień Lancome Teint idole dostępny w Douglasie, rzecz jasna zrobiłam to za namową konsultantki, która twierdziła, że kolor jest dla mnie idealny. Tak też mi się wydawało, dopóki nie nałożyłam podkładu w świetle dziennym - pomarańcz odcinający się na twarzy! szlag by to... Zamówiłam wspomniany color blend white po miesiącu męczenia Lancome - wymieszałam porządnie ponad 5 gram proszku z podkładem i niby rzeczywiście kolor stał się nieco jaśniejszy, jednak pigment podbił pomarańczowy odcień Do tego podkład zgęstniał i fatalnie wygląda na twarzy, wręcz wżera się w pory i odznacza na skórze. Jestem załamana - to nie jest produkt za 5 zł, a w tym momencie tak działa i wygląda Jak myślicie czy istnieje szansa na uratowanie tego podkładu? Mogę coś do niego dodać aby nie wchodził tak w pory? Będę wdzięczna za podpowiedzi i rady.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:21   #4595
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was próbowała rozjaśniać podkład produktem Color blend white? Bo ja tak i chyba zepsułam sobie podkład Podobnie jak Wy mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu, który nie robiłby ze mnie córki wodza. Kupiłam najjaśniejszy odcień Lancome Teint idole dostępny w Douglasie, rzecz jasna zrobiłam to za namową konsultantki, która twierdziła, że kolor jest dla mnie idealny. Tak też mi się wydawało, dopóki nie nałożyłam podkładu w świetle dziennym - pomarańcz odcinający się na twarzy! szlag by to... Zamówiłam wspomniany color blend white po miesiącu męczenia Lancome - wymieszałam porządnie ponad 5 gram proszku z podkładem i niby rzeczywiście kolor stał się nieco jaśniejszy, jednak pigment podbił pomarańczowy odcień Do tego podkład zgęstniał i fatalnie wygląda na twarzy, wręcz wżera się w pory i odznacza na skórze. Jestem załamana - to nie jest produkt za 5 zł, a w tym momencie tak działa i wygląda Jak myślicie czy istnieje szansa na uratowanie tego podkładu? Mogę coś do niego dodać aby nie wchodził tak w pory? Będę wdzięczna za podpowiedzi i rady.
Jeżeli to podkład na bazie wody (a chyba tak jest) to przychodzi mi do głowy jedynie dodanie rozpuszczalnika, czyli wody właśnie. Albo tego białego podkładu od MUR, on podobno wodnisty bardzo. Ale wtedy znów zmieni się proporcja między rozpuszczalnikiem i innymi składnikami podkładu... Gorzej niż jest nie będzie, choc moim zdaniem sprawa przegrana. 5 gramów to strasznie dużo, tyle kazali na opakowaniu?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 23:04   #4596
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was próbowała rozjaśniać podkład produktem Color blend white? Bo ja tak i chyba zepsułam sobie podkład Podobnie jak Wy mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu, który nie robiłby ze mnie córki wodza. Kupiłam najjaśniejszy odcień Lancome Teint idole dostępny w Douglasie, rzecz jasna zrobiłam to za namową konsultantki, która twierdziła, że kolor jest dla mnie idealny. Tak też mi się wydawało, dopóki nie nałożyłam podkładu w świetle dziennym - pomarańcz odcinający się na twarzy! szlag by to... Zamówiłam wspomniany color blend white po miesiącu męczenia Lancome - wymieszałam porządnie ponad 5 gram proszku z podkładem i niby rzeczywiście kolor stał się nieco jaśniejszy, jednak pigment podbił pomarańczowy odcień Do tego podkład zgęstniał i fatalnie wygląda na twarzy, wręcz wżera się w pory i odznacza na skórze. Jestem załamana - to nie jest produkt za 5 zł, a w tym momencie tak działa i wygląda Jak myślicie czy istnieje szansa na uratowanie tego podkładu? Mogę coś do niego dodać aby nie wchodził tak w pory? Będę wdzięczna za podpowiedzi i rady.
Ja rozjaśniałam rzeczywiście da się zmienić odcień dość znacząco, ale 5g to strasznie dużo jak na takie mieszanie. U mnie podkład z Color Blendem bardziej się warzy niestety i nie wygląda dobrze Myślę, że już go nie uratujesz, szkoda że nie zrobiłaś sobie na próbę małej porcji (ja tak właśnie zrobiłam). Niedługo będę w Warszawie to kupię biały MUFE Chromatic Mix, podobno mocno zmienia odcień podkładu, ale nie kosztem jego właściwości bo to po prostu płynny pigment.

Te podkłady z Makeup Revolution to dla mnie kaszana, mam nr 1 (biały) i 3 (jasny żółty)...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 00:01   #4597
42ea103cec02fd8d03ac89a0112f5ff2db6bbf9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja rozjaśniałam Color Blendem Max Factora Lasting Performance. No nie zadziałało to
Najpierw się wymieszało, bardzo ładnie (robiłam w buteleczce, mieszałam mieszadełkiem). Po jakimś czasie zaczęło się to rozwarstwiać, no i część podkładu była jaśniejsza, część ciemniejsza... no i w takiej sytuacji nigdy nie wiadomo co wyleci z buteleczki
Zmienia się także konsystencja podkładu na bardziej tępą, dużo gorzej się współpracuje.
Ogólnie nie polecam, lepiej rozjaśniać płynnymi pigmentami bądź białym podkładem.
42ea103cec02fd8d03ac89a0112f5ff2db6bbf9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 01:00   #4598
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was próbowała rozjaśniać podkład produktem Color blend white? Bo ja tak i chyba zepsułam sobie podkład Podobnie jak Wy mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu, który nie robiłby ze mnie córki wodza. Kupiłam najjaśniejszy odcień Lancome Teint idole dostępny w Douglasie, rzecz jasna zrobiłam to za namową konsultantki, która twierdziła, że kolor jest dla mnie idealny. Tak też mi się wydawało, dopóki nie nałożyłam podkładu w świetle dziennym - pomarańcz odcinający się na twarzy! szlag by to... Zamówiłam wspomniany color blend white po miesiącu męczenia Lancome - wymieszałam porządnie ponad 5 gram proszku z podkładem i niby rzeczywiście kolor stał się nieco jaśniejszy, jednak pigment podbił pomarańczowy odcień Do tego podkład zgęstniał i fatalnie wygląda na twarzy, wręcz wżera się w pory i odznacza na skórze. Jestem załamana - to nie jest produkt za 5 zł, a w tym momencie tak działa i wygląda Jak myślicie czy istnieje szansa na uratowanie tego podkładu? Mogę coś do niego dodać aby nie wchodził tak w pory? Będę wdzięczna za podpowiedzi i rady.
A gdyby dodać jakąś bazę lub jakikolwiek inny podkład, najlepiej rzadki?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:56   #4599
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A gdyby dodać jakąś bazę lub jakikolwiek inny podkład, najlepiej rzadki?
Też bym spróbowała dodać bazy Ale na przyszłość - takie eksperymenty lepiej wykonywać na małych porcjach
Ja dodałam do płynnego NYX-a Color Blend Yellow, bo był jasny ale za różowy. Z tym że tego podkładu i tak nie nosiłam codziennie, używałam go raczej wtedy, gdy np. chciałam iść tylko do sklepu czy załatwić inną mniejszą sprawę a nie chciałam wychodzić z gołą twarzą i nie chciało mi się tracić czasu na minerały, więc w gruncie rzeczy nie miałam go dłużej niż godzinę na twarzy - w tym czasie tragedii nie było. Po dodaniu odrobiny Color Blend podkład zrobił się gęstszy, owszem, ale że wcześniej był dość rzadki to mu to specjalnie nie zaszkodziło.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 13:52   #4600
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

eh no niestety, człowiek uczy się na błędach Za bardzo się podjarałam pozytywnymi opiniami o tym pigmencie i wymieszałam od razu całe opakowanie podkładu. Ale spróbuję jeszcze dodać jakiejś bazy - tym razem zrobię próbkę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodam, że podkład od początku sam w sobie jest bardzo gęsty, a teraz to wręcz podkład w musie
Dzięki dziewczyny - żałuję, że nie zapytałam Was o ten pigment przed zakupem...
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:23   #4601
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Smerfetka6969 Przyszedł do mnie kryjący pharmaceris i jest super jasny. W porównaniu do nawilżającego pharmacerisa to jakieś 2 tony jaśniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07562.jpg (70,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07563.jpg (142,6 KB, 46 załadowań)
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 15:38   #4602
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Smerfetka6969 Przyszedł do mnie kryjący pharmaceris i jest super jasny. W porównaniu do nawilżającego pharmacerisa to jakieś 2 tony jaśniejszy.
Dziękuje
Faktycznie nawilżający dość ciemny a niby odcień najjaśniejszy
A możesz napisać(jak już kryjący przetestujesz) jak się sparuje pod względem krycia,trwałości i czy w ogóle matuje ? Lub porównać go z nawilżającym?
Nie śpiesz się ja poczekam z góry dziękuje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 17:56   #4603
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Krycie - mocne, ale naturalne, mat tylko na początku i nie do końca, świeciłam się po 2 h, ale nie wyglądało to źle.. nie wiem jak to określić "glow"? zdrowe nawilżenie? Co do trwałości nie oceniałam w ciągu dnia, po 8 h jest go mało, największe niespodzianki są spod niego dobrze widoczne
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:15   #4604
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Krycie - mocne, ale naturalne, mat tylko na początku i nie do końca, świeciłam się po 2 h, ale nie wyglądało to źle.. nie wiem jak to określić "glow"? zdrowe nawilżenie? Co do trwałości nie oceniałam w ciągu dnia, po 8 h jest go mało, największe niespodzianki są spod niego dobrze widoczne
Hm czyli bez wow mi trzeba właśnie jakiś apteczny i trwały, ale znając mnie to i tak go kiedyś kupie :P dzięki.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 21:39   #4605
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jutro go opiszę, bo używałam go 3 lata bez przerwy


polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 23:56   #4606
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziękuje
Faktycznie nawilżający dość ciemny a niby odcień najjaśniejszy
A możesz napisać(jak już kryjący przetestujesz) jak się sparuje pod względem krycia,trwałości i czy w ogóle matuje ? Lub porównać go z nawilżającym?
Nie śpiesz się ja poczekam z góry dziękuje
Ja też używam pharmacerisa f i uważam, że jest ok jasny, ale jaśniejszy wydaje mi sie miss sporty so matte. Krycie faktycznie pharmaceris ma dobre i też uważam, że do matujących nie należy. Napewno jest kremowy, ale wciąż szukam czegoś innego.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 00:33   #4607
spacecowboy94
Raczkowanie
 
Avatar spacecowboy94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 204
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja też używam pharmacerisa f i uważam, że jest ok jasny, ale jaśniejszy wydaje mi sie miss sporty so matte. Krycie faktycznie pharmaceris ma dobre i też uważam, że do matujących nie należy. Napewno jest kremowy, ale wciąż szukam czegoś innego.

Zgadzam się, używam teraz pharmaceris ,plus mieszam z podkładem Rouge Bunny Rouge bo sam jest dla mnie zbyt jasny i kolor jest dosyć chłodny. Wtedy wyglądam trochę jak trup jeżeli chodzi o krycie to bardzo przyzwoite , średnie do pełnego, jednak podkreśla nierówności i suche skórki, potrafi wejść w pory po dłuższym czasie :/ trwałość dobra, ale to nie jest ten podklad ,który wygląda z czasem coraz lepiej (tak jak RBR który kocham za naturalność jaką daje na twarzy). Ale coś za coś , RBR ma krycie bardzo słabe. Więc mieszam je oba i wychodzi kompozycja prawie idealna )
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post50936675

Szybka wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post51362702

Ja piszę u Ciebie, a Ty odpisz u mnie

Edytowane przez spacecowboy94
Czas edycji: 2015-04-05 o 00:34
spacecowboy94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 10:10   #4608
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, a uzywala ktoras Diora Star? Chce sobie nowy podklad kupic i zastanawiam sie nad nim, nie wiem tylko czy jest wystarczajaco jasny. A do najblizszego Douglasa mam obecnie 70km. Kusi mnie tez Siberia.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 18:13   #4609
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja też używam pharmacerisa f i uważam, że jest ok jasny, ale jaśniejszy wydaje mi sie miss sporty so matte. Krycie faktycznie pharmaceris ma dobre i też uważam, że do matujących nie należy. Napewno jest kremowy, ale wciąż szukam czegoś innego.
Cytat:
Napisane przez spacecowboy94 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, używam teraz pharmaceris ,plus mieszam z podkładem Rouge Bunny Rouge bo sam jest dla mnie zbyt jasny i kolor jest dosyć chłodny. Wtedy wyglądam trochę jak trup jeżeli chodzi o krycie to bardzo przyzwoite , średnie do pełnego, jednak podkreśla nierówności i suche skórki, potrafi wejść w pory po dłuższym czasie :/ trwałość dobra, ale to nie jest ten podklad ,który wygląda z czasem coraz lepiej (tak jak RBR który kocham za naturalność jaką daje na twarzy). Ale coś za coś , RBR ma krycie bardzo słabe. Więc mieszam je oba i wychodzi kompozycja prawie idealna )
Czyli to taki bardziej podkład przeciętny
Czytałam gdzieś, że nawilżający kryje lepiej niż kryjący
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 18:25   #4610
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny mam pytanie,może wiecie
affinitone maybelline jest dostepny w kolorze jaśniejszym niż sandbeige?czy ten jest najjaśniejszy
niby tak jeszcze jakies jaśniejsze powinny być ale w rossmannie jako najjaśniejszy zazwyczaj jest tylko ten,niby jest ok ale w pierwszych chwilach po nałożeniu minimalnie jakby sie odcina,mimo że nie jestem jakas mega blada
omiote szyje pędzlem i jest ok ale jakby był jaśniejszy to bym chetnie wypróbowała
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 18:58   #4611
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a uzywala ktoras Diora Star? Chce sobie nowy podklad kupic i zastanawiam sie nad nim, nie wiem tylko czy jest wystarczajaco jasny. A do najblizszego Douglasa mam obecnie 70km. Kusi mnie tez Siberia.
Star jest sporo ciemniejszy. Łap załącznik Chociaż nie wiem jak zachowuje się kolor 011, którego w Polsce oczywiście nie ma.
Drugie po oksydacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150206_163644.jpg (82,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150206_170623.jpg (40,4 KB, 55 załadowań)
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2015-04-05 o 19:01
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 19:41   #4612
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Star jest sporo ciemniejszy. Łap załącznik Chociaż nie wiem jak zachowuje się kolor 011, którego w Polsce oczywiście nie ma.
Drugie po oksydacji.
Dziękuję bardzo!
Obecnie używam Teint Miracle 005 i widzę, że jest podobny ten Star. A on jest żółty czy różowy, bo ciężko mi stwierdzić po zdjęciu. Siberia chyba będzie dla mnie za jasna. A taki piękny, żółty.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 19:44   #4613
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!
Obecnie używam Teint Miracle 005 i widzę, że jest podobny ten Star. A on jest żółty czy różowy, bo ciężko mi stwierdzić po zdjęciu. Siberia chyba będzie dla mnie za jasna. A taki piękny, żółty.
Star jest różowy Miałam próbkę..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 19:47   #4614
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Star jest różowy Miałam próbkę..
Łeeee. To niedobrze.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 19:57   #4615
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Beż wpadający w róż. Nie jest tak źle. Po prostu nie jest tak żółty jak siberia. O wiele bardziej żółty może być kolor 011, którego nie mam. Może kiedyś zamówię z feelunique albo selfridges
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 20:34   #4616
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dla mnie idealny jest nowy Marc Jacobs kolor: 10 Ale muszę pierw skórę doprowadzić do porządku, bo podkład podkreśla skórki niemiłosiernie, nawet te najdrobniejsze. Próbkę dostałam bez problemu, pani była bardzo miła,sama mi zaproponowała. Ja byłam przygotowana na make up na miejscu
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 07:58   #4617
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

hej
używała któraś z Was podkładów Becca? Przymierzam się, ale totalnie nie nam opinii ani nie znalazłam idealnego koloru
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:19   #4618
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Udało mi się dorwać próbkę 010 Dior Star, przepięknie wygląda na buzi, nie mogę się napatrzeć. Co do koloru, róż się na szczęście nie wybija, nie zauważyłam również żeby oksydował. Może będzie z tego miłość.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 05:58   #4619
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja żeby się dostać do sefory czy innego daglasa to musze się ładnie (w domyśle "na bogato") ubrać bo inaczej panie udają, że jestem powietrzem

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 08:26   #4620
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja żeby się dostać do sefory czy innego daglasa to musze się ładnie (w domyśle "na bogato") ubrać bo inaczej panie udają, że jestem powietrzem

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
U mnie jest to samo :/ tak samo jak rok temu tż kupił mi bon na bieliznę do dość drogiego sklepu to patrzyły się na mnie jak na ufo(byłam ze szkoły z ciężkim plecakiem) i dały mi tylko jeden komplet w dodatku brzydki...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.