Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 13:14   #2101
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ale tu się MACowo zrobiło
laski nie chciałaby któras na spółkę kupić Vaniliowego pigmentu maca? bo całego do końca życia nie zużyję a mnie jakoś naszło okrutnie...
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:25
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:14   #2102
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Fajne to?
Nie wiem ale chce się przekonac, bo zachwalała z kolei OlaM z macowego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:15   #2103
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Biedna Małgoś, za duzo info na raz dasz radę? czy jeszcze raz mam napisać, jakie próbki ja chcę ?
nie... dobrze wyjaśniłaś za 1 razem

na fb jakiś konkurs w moim ulubionym sklepie ciuchowym i z tych nudów coś tam kliknęłam i mi się wylosował... Javier Bardem
Ciekawe czy mi go przyślą
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:17
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:24   #2104
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
oleju makadamia uzywałaś solo?
z żelem hialuronowym, a co??? cos z nim nie tak? pisz, bo ja na razie rozpracowuję różany

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dobry flat-top, podklad i hydrolat i efekt mniamuuusny
dobry podkład, czyli krem?

mnie najbardziej zraziło do prawdziwych minerałów szukanie odpowiedniego koloru...

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
elizko ja uzywam Flat topa Pixie a mineralow Lauress ale szukam cos plynnego bo rano troche nie mam czasu na uzycie mineralow.
poka jaki to?
czy to ten KLIK ?

Mam podobny EDM i mineralny podkład kiepsko mi sie nim nakładało. Robiłam sobie plamy, bo nabierał dużo produktu. pędzel EDM jest zbity.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:32
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:25   #2105
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze smootherem moze byc problem, one jest w kompakcie wiec moga nie zrobic probki

Elizko, nie przyzwyczai,bo ja to uzywam nałogowo i cały czas działa

To ja mam propozycje, jak Magłoś mi kupi ten podkłąd maca, to ja mogę Ci wysłać resztkę mojego, całkiem sporą resztkę z tym ze w opakowaniu zastępczym, bo słoik oddałam do B2M juz dawno za szminke


Biedna Małgoś, za duzo info na raz dasz radę? czy jeszcze raz mam napisać, jakie próbki ja chcę ?
O tak tak, Dziekuje, To ja Tobie jakis moich zapaszków napsikam. Moze coś Ci sie spodoba
Eve, to mowisz, ze ANR dziala caly czas? Muszę przyznac, ze ja jestem z niego mega zadowolona

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem ale chce się przekonac, bo zachwalała z kolei OlaM z macowego
To poczekam na Twoja opinie


moniq_c ja uzywam Vanilli, ale w kamieniu. Moze i bym sie skusila na pigment, ale za diabła nie mam pojecia jak sie takiego ustrojstwa używa Ja w ogole jestem anty sypkaczowa, no moze poza pudrem
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:35   #2106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie... dobrze wyjaśniłaś za 1 razem

na fb jakiś konkurs w moim ulubionym sklepie ciuchowym i z tych nudów coś tam kliknęłam i mi się wylosował... Javier Bardem
Ciekawe czy mi go przyślą
To sie ciesze

A poza tym czuje się w obowiązku Cię jeszcze raz przeprosic. Kiedys miałyśmy sie cos wymienic. Ja w końcu nie odezwałam sie z tej czy innej przyczyny, Towbie skońćzyła sie cierpliwosc (i słusznie) tłumaczyć sie nie bede, to nie ma to sensu teraz, zawaliłam i tyle W każdym razie jeszcze raz przepraszam

W jakiej postaci, realnej? Ostatnio Bardema w Bondzie ogladałam i nie bardzo spodobał mi sie w siwych włosach

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
O tak tak, Dziekuje, To ja Tobie jakis moich zapaszków napsikam. Moze coś Ci sie spodoba
Eve, to mowisz, ze ANR dziala caly czas? Muszę przyznac, ze ja jestem z niego mega zadowolona



To poczekam na Twoja opinie


moniq_c ja uzywam Vanilli, ale w kamieniu. Moze i bym sie skusila na pigment, ale za diabła nie mam pojecia jak sie takiego ustrojstwa używa Ja w ogole jestem anty sypkaczowa, no moze poza pudrem
Elizko, nie musisz, bo tego podkłądu zostało nieco, ale nie tyle, aby cos w zamian oczekiwać, no ja Cie prosze, robie to bezinteresownie Szkoda, ze wymianki nie mozemy do razu przprowadzic i wszystko za jednym zamachem mogłabym wyslac

Czgo bym nie próbowala, to z podwinietym ogonem wracam do ANR, efekty wyraźnie WIDZE, chocby rano po wstaniu 0 jestem mniej pognieciona na ryjku
Chociaz ostatnio kusi mnie Clinikowy Laser Focus, ponoc cudo

A Vanilla w kamieniu, to co to? Słyszałam o sprasowanym pigmaku, ale nie wiem czy to włąsnie masz
A syoki naprawde jest prosty w użyciu - albo na sucho płąskim pędzelkiem nakłądasz metoda klep klep, albo spryskujesz termalka i na mokro pigment
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:36   #2107
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Milko tak ten - ja go bardzo lubie podklad w sensie minerał.
mam jeszcze kabuki MACa - ten tez jest dobry ale daje mniejsze krycie bo jest bardziej miekki.
A Lauressy sa zolte - jesli chcesz wysle ci probeczki
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:38
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:41   #2108
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To sie ciesze

A poza tym czuje się w obowiązku Cię jeszcze raz przeprosic. Kiedys miałyśmy sie cos wymienic. Ja w końcu nie odezwałam sie z tej czy innej przyczyny, Towbie skońćzyła sie cierpliwosc (i słusznie) tłumaczyć sie nie bede, to nie ma to sensu teraz, zawaliłam i tyle W każdym razie jeszcze raz przepraszam

W jakiej postaci, realnej? Ostatnio Bardema w Bondzie ogladałam i nie bardzo spodobał mi sie w siwych włosach

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------


Elizko, nie musisz, bo tego podkłądu zostało nieco, ale nie tyle, aby cos w zamian oczekiwać, no ja Cie prosze, robie to bezinteresownie Szkoda, ze wymianki nie mozemy do razu przprowadzic i wszystko za jednym zamachem mogłabym wyslac

Czgo bym nie próbowala, to z podwinietym ogonem wracam do ANR, efekty wyraźnie WIDZE, chocby rano po wstaniu 0 jestem mniej pognieciona na ryjku
Chociaz ostatnio kusi mnie Clinikowy Laser Focus, ponoc cudo

A Vanilla w kamieniu, to co to? Słyszałam o sprasowanym pigmaku, ale nie wiem czy to włąsnie masz
A syoki naprawde jest prosty w użyciu - albo na sucho płąskim pędzelkiem nakłądasz metoda klep klep, albo spryskujesz termalka i na mokro pigment

No chyba wlasnie mam sprasowanego pigmaka Kiedys sobie w UKeju kupilam A co do sypkich, to ja nie umiem uzywac, bo mi sie zawsze cos osypie hehe Ostatnio skusilam sie nawet na 2 pignemnty NYX (sa bardzo fajne), ale nie umialam ich uzywac i na wymiankowie wyladowały
A co do ANR, to masz racje. Ja tez wygladam po nim lepiej.
Co do Clinique, to ja jakos do tej marki z rezerwą podchodze... Nie wiem czemu u nas uwaza sie ja za gornopolkowca, jak wszedzie na swiecie jest sredniopólkowcem (no na pewno w USA). Ja porownuje ich kosmetyki pielegnacyjne do hmm garniera chociazby czy innego loreala
Nie wierze zeby to serum radzilo sobie tak dobrze. Choc moge sie mylic


ranka, podziwiam wszystkie dziewczyny, którym nieobca jest technika nakladania produktów sypkich na twarz
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:42
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:44   #2109
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

moniq_c ja uzywam Vanilli, ale w kamieniu. Moze i bym sie skusila na pigment, ale za diabła nie mam pojecia jak sie takiego ustrojstwa używa Ja w ogole jestem anty sypkaczowa, no moze poza pudrem
w kamieniu to i ja mam ale mi kiedyś Hola Ola nakładła do głowy że sypki to zupełnie inna bajka, piekniejszy i w ogóle, no i kupiłam i faktycznie, pięknoście no ale diabeł mi go ogonem nakrył, nie wiem - przepiłam, zgubiłam, buchnął mi ktoś - no przepadł mi jak kamień w wodę i chce mi się znowu
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:45   #2110
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
w kamieniu to i ja mam ale mi kiedyś Hola Ola nakładła do głowy że sypki to zupełnie inna bajka, piekniejszy i w ogóle, no i kupiłam i faktycznie, pięknoście no ale diabeł mi go ogonem nakrył, nie wiem - przepiłam, zgubiłam, buchnął mi ktoś - no przepadł mi jak kamień w wodę i chce mi się znowu
Hał macz? I w ogole jak go używasz?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:45   #2111
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A Vanilla w kamieniu, to co to? Słyszałam o sprasowanym pigmaku, ale nie wiem czy to włąsnie masz
A syoki naprawde jest prosty w użyciu - albo na sucho płąskim pędzelkiem nakłądasz metoda klep klep, albo spryskujesz termalka i na mokro pigment
no JAK TO???TY pytasz? Guru nasze??
wkład normalny cień vanilla no....
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:47   #2112
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko tak ten - ja go bardzo lubie podklad w sensie minerał.
mam jeszcze kabuki MACa - ten tez jest dobry ale daje mniejsze krycie bo jest bardziej miekki.
A Lauressy sa zolte - jesli chcesz wysle ci probeczki
aaa rozumiem już, czyli jak flat-top jest taki płaski, równy to trudniej sie nim nakłada minerały, ale za to krycie jest dużo większe - to w sumie logiczne
Czyli ja niewprawiona jestem i na szybko mi się nie udało nigdy ładnie nałożyć minerałów.
Mam podkład mineralny Bobbi Brown (zdaję sobie sprawę, że to pewnie taki zmodyfikowany minerał ) i ten nakładam pędzlem MACa 187 . Pewnie kryje trochę mniej, ale w miarę szybko i bezproblemowo mi to wychodzi.

Dziękuję Ranko , nie wysyłaj mi próbek. Na razie zostaję przy Bobbi, a jak kiedyś będę miała więcej czasu i cierpliwości to wznowię poszukiwania.
A gdzie zamawiasz te Lauressy?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:50   #2113
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
No chyba wlasnie mam sprasowanego pigmaka Kiedys sobie w UKeju kupilam A co do sypkich, to ja nie umiem uzywac, bo mi sie zawsze cos osypie hehe Ostatnio skusilam sie nawet na 2 pignemnty NYX (sa bardzo fajne), ale nie umialam ich uzywac i na wymiankowie wyladowały
A co do ANR, to masz racje. Ja tez wygladam po nim lepiej.
Co do Clinique, to ja jakos do tej marki z rezerwą podchodze... Nie wiem czemu u nas uwaza sie ja za gornopolkowca, jak wszedzie na swiecie jest sredniopólkowcem (no na pewno w USA). Ja porownuje ich kosmetyki pielegnacyjne do hmm garniera chociazby czy innego loreala
Nie wierze zeby to serum radzilo sobie tak dobrze. Choc moge sie mylic


ranka, podziwiam wszystkie dziewczyny, którym nieobca jest technika nakladania produktów sypkich na twarz
Ale sprasowane pigmaki nie sa do kupienia, samemu sie toto tworzy Teraz na jesieni wyszła kolekcja prasowanych pigmentów, ale one nieco inne sa od tych sprasowanych sypkich

Ale mam korektor pod oczy Even better dark circle clinika i dziala super, wiec nie jest zly dla mnie to tez marka sredniopolkowa.
Wlasnie mam parcie na ich balsam w kredce, ale 80 zl na pewno nie dam za niego

Na początku sypkie pigmenty rzeczywiscie moga sprawiac trudnosc w nakłądaniu, ale potem już nie. Kwestia wprawy

A propo, ja dzisiaj mam rewelacyjny korektor na ryjku, ze buzia fotoszopowa mi wyszła. Dałam kremowy sculpting cream maca pod oczy szeroką linia, potem go gabeczka wklepałam, na to sypki transaprentny, potem kontur broznerem, potem ten transparentny roztarałam z bronzerem, a efekt - rozswietlone kosci policzkowe i idealnie gładkie i bez cieni pole pod oczami

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no JAK TO???TY pytasz? Guru nasze??
wkład normalny cień vanilla no....
Eeee to zwykly cien, ja myslalam ze ona sprasowany pigmak gdzies kupiła, dlatego pytam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:56   #2114
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hał macz? I w ogole jak go używasz?
yyyyy nie wiem koło stówki pewnie? sto lat w macu nie byłam.
a używam głownie pod brew i w kącik oka, czasem po innym cieniu nim przejadę - tak normalnie w sumie

a javier barden to brzyyyyyydal przestraszyłabym sie jakby mi go poczta dostarczyła
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:57
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:03   #2115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a javier barden to brzyyyyyydal przestraszyłabym sie jakby mi go poczta dostarczyła
Zawsze wolałam ciekawych brzydali o niekonwencjonalnym charakterze i mimice, nizli gładkich lalusi bez jednej rysy na ryjku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:07   #2116
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Milko ja zamawiam na stronie Lauress.com
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:08   #2117
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zawsze wolałam ciekawych brzydali o niekonwencjonalnym charakterze i mimice, nizli gładkich lalusi bez jednej rysy na ryjku
ciekawych tak, ale szału na niego akurat zupełnie nie rozumiem...
toż on ma nos na pół twarzy!!!

niby wiem co mówią o mężczyznach z dużym nosem, ale bez przesady
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:10   #2118
njh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

kto mi powie czemu musze czekac na dodanie watku po czym on sie nie dodaje? gdzie sprawdzic czy zostal dodany poza mailem?
njh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:12   #2119
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko ja zamawiam na stronie Lauress.com
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 14:14   #2120
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pro Long to mój standardowy ulubiony podkład. Na nim wszystko najlepiej sie trzyma, róz np. do samego wieczora. A na macowym BB kremie jest w ogóle nie do zdarcia
A ten BB krem sam z siebie też coś kryje, czy nadaje się jedynie na bazę? I jak jest z kolorystyką - tzn. typowe beże, czy coś dla żółtka się znajdzie?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To ja mam odwrotnie się zastanawiam, jak Wy to robicie, że podkładow płynnych używacie serio, ja sobie nie wyobrażam bez minerałów (które są sypkie) a chyba kiedyś fluidów używałam, coś mnie się jarzy
Oj, ja też nie przepadam za typowymi, płynnymi podkładami. Każdy czuję na twarzy i nie jest to niestety przyjemne. A minerały nakładam szybko, mimo kilku warstw
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:22   #2121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ten BB krem sam z siebie też coś kryje, czy nadaje się jedynie na bazę? I jak jest z kolorystyką - tzn. typowe beże, czy coś dla żółtka się znajdzie?
ja jestem żółtek mam bezowy Light plus z nieco odrobina zołci i jest ok.
sa tylko 3 kolory.
najlepiej pod podkład go, przedłuza trwałość is prawia ze efekt fotoszopa jest, ale sam od bidy tez mozna, jak sie ma malo do ukrycia, wtedy przysypujemy do pudrem sypkim. Sam to efekt jak kremu delikatnie tonujacego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:31   #2122
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A poza tym czuje się w obowiązku Cię jeszcze raz przeprosic. Kiedys miałyśmy sie cos wymienic. Ja w końcu nie odezwałam sie z tej czy innej przyczyny, Towbie skońćzyła sie cierpliwosc (i słusznie) tłumaczyć sie nie bede, to nie ma to sensu teraz, zawaliłam i tyle W każdym razie jeszcze raz przepraszam

W jakiej postaci, realnej? Ostatnio Bardema w Bondzie ogladałam i nie bardzo spodobał mi sie w siwych włosach
się wczytałam i wylosowałam go w postaci: pasuje do ciebie że niby do mnie
A z tą wymianą co wspomniałaś, to sorki, ale nie pamiętam
Już się sporo przez te lata nawymieniałam i część negocjacji jakoś tam po drodze umiera śmiercią naturalną przyznam szczerze, że czasami kompletnie tego targowiska nie ogarniam...
także też przepraszam jakby co

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oj, ja też nie przepadam za typowymi, płynnymi podkładami. Każdy czuję na twarzy i nie jest to niestety przyjemne. A minerały nakładam szybko, mimo kilku warstw
o to właśnie; zawsze mam wrażenie że jak nałożę taki fluid to już będzie too much
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:36   #2123
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no JAK TO???TY pytasz? Guru nasze??
wkład normalny cień vanilla no....


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale sprasowane pigmaki nie sa do kupienia, samemu sie toto tworzy Teraz na jesieni wyszła kolekcja prasowanych pigmentów, ale one nieco inne sa od tych sprasowanych sypkich

Ale mam korektor pod oczy Even better dark circle clinika i dziala super, wiec nie jest zly dla mnie to tez marka sredniopolkowa.
Wlasnie mam parcie na ich balsam w kredce, ale 80 zl na pewno nie dam za niego

Na początku sypkie pigmenty rzeczywiscie moga sprawiac trudnosc w nakłądaniu, ale potem już nie. Kwestia wprawy

A propo, ja dzisiaj mam rewelacyjny korektor na ryjku, ze buzia fotoszopowa mi wyszła. Dałam kremowy sculpting cream maca pod oczy szeroką linia, potem go gabeczka wklepałam, na to sypki transaprentny, potem kontur broznerem, potem ten transparentny roztarałam z bronzerem, a efekt - rozswietlone kosci policzkowe i idealnie gładkie i bez cieni pole pod oczami

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



Eeee to zwykly cien, ja myslalam ze ona sprasowany pigmak gdzies kupiła, dlatego pytam
To ja myslalam ze mam jakies ustrojstwo dziwne A ja mam zwykly cien hahah

Eve, mialas dzis moc widze na make up Rozumiem, ze ten korektor pod oczy dalas na calą twarz
Ja nie uzywam ostatnio zadnych baz pod make up, bo mnie wszystko zapycha

A co do tego pigmaka to mysle ze musze sie zastanowic i moze sie skusze na poloweczke :P
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:40   #2124
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Eve, mialas dzis moc widze na make up Rozumiem, ze ten korektor pod oczy dalas na calą twarz
Ja nie uzywam ostatnio zadnych baz pod make up, bo mnie wszystko zapycha

A co do tego pigmaka to mysle ze musze sie zastanowic i moze sie skusze na poloweczke :P
nie, tylko pod oczy w dosyc szerokim pasmie, tak, ze szczyty kosci policzkowych tez docieral.

pigmaki kosztuja ok. 90 zł, wiec połowka to 45.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:51   #2125
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość


A co do tego pigmaka to mysle ze musze sie zastanowic i moze sie skusze na poloweczke :P
no to myśl myśl kochana i daj znac jakby co. A kupić byś w razie czego mogła, masz gdzies maca albo kogoś z macem pod ręką?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:59   #2126
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no to myśl myśl kochana i daj znac jakby co. A kupić byś w razie czego mogła, masz gdzies maca albo kogoś z macem pod ręką?
W lublinie nie ma MACa Ale Malgosia lubi robic zakupy w MACu i na pewno pomoże
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:01   #2127
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem ale chce się przekonac, bo zachwalała z kolei OlaM z macowego
Ano zachwalałm i swoje zdanie podtrzymuję .
Tylko na tym wątku chyba za miało wiarygodna jestem . A tak na serio, to ciekawa jestem Twojej opinii na jego temat. Mnie się już skończył, ale na pewno znów go kupię .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:14   #2128
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
W lublinie nie ma MACa Ale Malgosia lubi robic zakupy w MACu i na pewno pomoże
zawsze zapominam że Ty lublinianka
no dobra, to jak sie zdecydujesz to Małgosię ładnie poprosimy
chyba że ja się w tzw międzyczasie wyrwę do Wawy ale to mało prawdopodobne raczej
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 17:30   #2129
sylwia89lol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 17
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

hej dziewczyny. Kiedy mozna sie spodziewac tych promocji w sephorze?
sylwia89lol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 17:31   #2130
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zawsze zapominam że Ty lublinianka
no dobra, to jak sie zdecydujesz to Małgosię ładnie poprosimy
chyba że ja się w tzw międzyczasie wyrwę do Wawy ale to mało prawdopodobne raczej



Cytat:
Napisane przez sylwia89lol Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Kiedy mozna sie spodziewac tych promocji w sephorze?
Po świetach
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.