DERMACOL - odcienie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 17:43   #721
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ooo faktycznie 211 chyba nam nie przypasuje kochana

skoro w roli korektora (ja też głównie tak chciałabym go spożytkować) to może ten 213? teraz lato idzie to nie ma co brać jasnych skoro mamy 'azjatycką' karnację...
Aż takiej azjatyckiej to nie mam No i opalam sie delikatnie tylko, wiec moze jednak 209 lub 210 kurczeee. Zawsze lepszy będzie jaśniejszy niż za ciemny, bo można przypudrować.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-06-08 o 17:44
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:13   #722
wera9892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: DERMACOL - odcienie

Ja używałam Max Factor Lasting Performance (105 soft beige) i Vipera Photo Model (13 Twiggy NUDE) , i chciałabym się dowiedzieć, który Dermacol byłby najbardziej zbliżony tym odcieniom. Zależy mi na tym, aby był on o zabarwieniu żółtym bądź pomarańczowym, a nie różowym, to bardzo ważne. Wymienione wyżej podkłady były też nieco za jasne, ale i tak najlepsze z dotychczasowych.
wera9892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:23   #723
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: DERMACOL - odcienie

zastanawiam sie nad jego kupnem ale boje sie ze zły odcien kupie mam baardzo jasną karnacje jaki byście poleciły odcień a może w naturze lub rossmanie poleciłybyście jakiś odpowiednik
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 13:16   #724
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: DERMACOL - odcienie

Hepl hife pomaszczi

Jak większość z nas na tym forum szukam pomocy w doborze idealnego odcienia dermacolu.
Tydzień temu kupiłam 208 ale okazał się troszkę za jasny a naprawdę jestem bladolica.

Dotychczas stosowałam EL double wear (sand) zamiennie z Revlonem (150 i 180). Z revlonu zrezygnowałam po wejściu nowej wersji – zupełnie mi nie pasuje. Został mi tylko EL i uważam, że jest świetny i wart każdej złotówki ale mam problem z odcieniem – sand jest nieco za żółty, brakuję mu tej neutralnej barwy beżu, którą miał revlon. Niedługo sięgnę po bone – może będzie lepiej.

Na załączonych zdjęciach od lewej:
1 dermacol - 208 (na zdjęciu wyszedł różowaty a zupełnie taki nie jest)
2. double wear - sand (na zdjęciu wyszedł fest żółty, po nałożeniu na twarz nie ma tragedii)
3 colorstay – buff (takiego właśnie szukam dermacolu)

Może ktoś pomoże?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (100,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (99,5 KB, 51 załadowań)
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:26   #725
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: DERMACOL - odcienie

cześć dziewczyny. czytam co piszecie i naprawdę nadal nie wiem
chciałabym kupić dermacol, nie mam jasnej karnacji, nie mam też ciemnej, nie chce żadnych róży ani żółci. aktualny kolor włosów do średni blond, a dermacolu chce używać żeby zakryć podkowy pod oczami.
który jest beżowym nie za jasnym i nie za ciemnym kolorem??
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:22   #726
Martiii8
Raczkowanie
 
Avatar Martiii8
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 136
Dot.: DERMACOL - odcienie

chyba ostatni najlepszy jak dla mnie
Martiii8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:39   #727
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123
Dot.: DERMACOL - odcienie

Mam problem nie mogę dobrać koloru dermacol. W necie swatche każdy inny.
Obecnie używam revlon colorstay do certy tlustej i mieszanej 150 buff, który numer dermacolu będzie podobny lub zblizony do revlona 150?
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 19:57   #728
adrianna1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: DERMACOL - odcienie

zastanawiam się nad zakupem dermacolu nr 207 lub 208, wiecie może w jaki kolor wpadają różowy czy beżowy???, i czy można pod niego stosować jako bazę żel aloesowy i olejek arganowy?
adrianna1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 22:42   #729
Zoya111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: DERMACOL - odcienie

Hej.
Teraz jest dostępny na cocolita za 37 zł /
Zoya111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:36   #730
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: DERMACOL - odcienie

Cytat:
Napisane przez adrianna1022 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem dermacolu nr 207 lub 208, wiecie może w jaki kolor wpadają różowy czy beżowy???, i czy można pod niego stosować jako bazę żel aloesowy i olejek arganowy?
A jaki masz kolor skóry?
Nie wiem jak wygląda 207, ale kupiłam 208 i na mojej jasnooliwkowej cerze wyglądał przepięknie.
Ogólnie ten odcień jest ultra zagadkowy, bo pasuje prawie do każdego podtonu, od żółtozielonego przez neutralny, po różowy. Nie pasuje tylko do pomarańczowych/brzoskwiniowych karnacji. Super współgra z różnymi poziomami bladości, nada się i dla "albinoski" i dla dziewczyny, która jest tylko trochę blada.
A jak wygląda w "oryginale"? Jest po prostu bardzo szary i "spokojny", ale ma odcień mieszanki lodów toffi i waniliowych z mega delikatną nutą brudnego, pudrowego różu (niemal niezauważalną).

Co do bazy, jeśli chcesz go nakładać w standardowych ilościach to użyj czegoś bardzo lekkiego, bo dermacol ma konsystencję trochę oleistej pasty, jeśli ilość będzie symboliczna to użyj olejku, bo w małych ilościach dermacol staje się suchy.

Aha, i lepiej zaopatrz się w dobry, mocny puder, bo wg. mnie dermacol bez mocno matującego, wytrzymałego pudru nie potrafi utrzymać się na twarzy rozsądną ilość czasu, jeśli miałabym coś polecić to puder ryżowy z Ecocery bardzo ładnie go utrwala.

Hm, dopiero teraz zobaczyłam datę dodania zapytania

Edytowane przez OceanGirl
Czas edycji: 2017-08-31 o 13:37
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 09:26   #731
adrianna1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: DERMACOL - odcienie

mi powiedziano bym szukała podkładu wpadającego w bez, czyli dermacol 208 by mi pasował, a jak najlepiej go nakładać, pędzlem, gąbką czy palcami, i czy najpierw mam dać olejek, czy mieszkać go z nim,czy z tym żelem aloesowym bez olejka?
adrianna1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-02, 19:32   #732
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: DERMACOL - odcienie

Dermacol w połączeniu z olejkiem będzie zbyt tłusty. Nałóż na twarz krem nawilżający lub ten aloes, podkład delikatnie rozetrzyj dłonią i na koniec "rozstempluj" wilgotnym beautyblenderem. Uważaj z ilością, bo dermacol jest bardzo treściwy.
Z olejkiem podkład Ci się zważy po 3 godzinach, chyba że nałożysz naprawdę symboliczne ilości i użyjesz dobrego pudru matującego.
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-02 20:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.