Odstająca forma przy przedłużaniu paznokci na formie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 18:06   #1
giggle12101985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1

Odstająca forma przy przedłużaniu paznokci na formie


Witam dziewczyny
Dopiero zaczynam swoją przygodę z paznokciami i w związku z tym mam pytanie. Próbowałam koleżance przedłużyć paznokcie na formie, ale po przyklejeniu formy, ona odstawała od przodu paznokcia, a boki się trzymały...nie mam pojęcia dlaczego przez co mogłam zbudować paznokcia do wolnego brzegu, a potem był "spad" i żel zlatywał w dół na formę, która już praktycznie się odkleiła. Nie wiem jak to lepiej zobrazować, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć, co robię źle i jak prawidłowo przykleić formę. Wspomnę jeszcze, że sobie samej przedłużyłam i wszystko wyszło super, jej paznokcie były "dziwne" ....pomocy ??
giggle12101985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 15:43   #2
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odstająca forma przy przedłużaniu paznokci na formie

Nie jestem specjalistką, sama próbowałam kilka razy przedłużyć sobie na formie i wiem o czym mówisz. Mam podobny problem z płytką, na youtubie kiedyś widziałam filmik o problematycznej płytce i nakładaniu szablonu. Trzeba po prostu pogimnastykować się trochę dłużej z tą formą, próbować ją powyginać jeśli zachodzi potrzeba naciąć w którymś miejscu.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 09:21   #3
bozena ps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Oświęcim
Wiadomości: 73
Dot.: Odstająca forma przy przedłużaniu paznokci na formie

Nie ma paznokci "dziwnych" do podkładania formy paktycznie pod każdy paznokcieć możemy podłozyć formę - nawet pod tzw. ogryzki, z tym, ze najpierw trzeba zrobić tzw. "zaczepkę" z żelu. Najważniejsze to dobrze umieć podłożyć formę, niestety tak jak napisała moja poprzedniczka - trzeba się nieco nagimnastykować. Formę trzeba odpowiednio zrolować, czasem nawet dociąć i odpowiednio podłożyć. Niestety online nie potrafię wytłumaczyć, jak podkładać formę, tak by nigdzie nic nie odstawało, to po prostu trzeba zobaczyć ja podkładam ją tak jakby naciągając lekko, na raz gdy przykleję do boków paznokcia ciągnę równocześnie w moją stronę i stronę klientki.
__________________
Instruktor SPN - Bielsko-Biała, Oświęcim
bozena ps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 09:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.