Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-26, 21:21   #3061
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52909776]A jaki nosisz rozmiar dzieciecy dokladnie? Mozesz go porownac do jakies sieciowki?





Smak jest specyficzny. Ja kocham. Nie kazdemu jednak podchodzi.[/QUOTE]

Największy chłopięcy i dziewczęcy ( tj. Chyba 11 lat) sa na mńie bardzo luźne. Niestety nie mam porównania do innych firm.



Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny o co właściwie chodzi z tym niejedzeniem nabiału?
Ja uwielbiam twaróg (szczególnie ze szczypiorkiem albo startą na tarce rzodkiewką ), no i codziennie zaczynam dzień od kawy z ekspresu z mleczkiem.
Dlaczego zrezygnowałyście z jedzenia nabiału? Jajek też nie jecie? A co z maślanką albo kefirem?
Ja mam nietolerancję laktozy, ale mleka bez laktozy też nie mogę. Jajka jem na tony, uwielbiam. Kefiry itp. Zamierzam przetestować w tym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie jem ze wzgledow zdrowotnych - ale jajka wcinam. tylko jogurty, mleko, twarog - nie.
mi bardziej szkodzi nabial surowy, jak mleko dodam do kawy to moge pić chociaz z przyzwyczajenia kupuje z dodatkiem laktazy
Mi mleko szkodzi strasznie, twaróg tylko trochę.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję Jamesik
Ale nie będę wołała szefostwa zazwyczaj po próbki wysyłałam siostrę albo szła ze mną nawet, gdy kiedyś były wymiany tuszy to kolegę wysłałam, sama stałam przed, a on mi po wyjściu mówi, że panie się pytały czemu ja nie weszłam i czy się wstydzę
Dziękuję za wsparcie! Postanowiłam coś w tym temacie mojej cielątkowatości zrobić, bo aż mnie samą to denerwuje i zawstydza




Rozumiem

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



W przyszłym życiu będę Tobą Pingwinku tak sobie zaplanowałam




Cześć Pingwinku




Może chodzi o uczulenie na nabiał. Źle tolerowane, coś, jak gluten.
Iwona jestem pewne, że nie chcialabyś



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Misty ociepla się u mnie, ale bardzo delikatnie, na pewno nie w takim stopniu jak Rosy Glow czy Ultra Rose. Dla mnie jednak Misty to wyjściowo taki odcień bardziej neutralny niż typowy, chłodny róż.

Liner w pisaku UD mam (dwa zużyłam, trzeci gdzieś tam w zapasach leży), ale choć jest fajny (daje ładną, błyszczącą czerń i jest naprawdę trwały), to jednak starcza na bardzo krótko, głównie z tego względu, że końcówka szybko robi się taka jakby sflaczała (wiem, głupio to brzmi ) i nie da się ładnie wykończyć kreski w zewnętrznym kąciku. Linerów w pisaku kilka miałam, w tym Marca Jacobsa, ale biorąc pod uwagę relację ceny do jakości i długości używania, stwierdzam, że najbardziej mi chyba odpowiada L'Oreal (ten najcieńszy). Może kreska mniej trwała, niż w UD czy MJ, może też czerń nie tak intensywna, ale najszybciej mi się nim maluje, najdłużej da się używać, no i na promocjach da się kupić kilka sztuk w cenie jednego MJ czy UD.

Haha, prawda


Dobrą kanapką, pizzą i kawką z dużym mlekiem też nie pogardzę , ale sałaty nie zazdroszczę, zwłaszcza, jak bardziej z musu jest jedzona

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------



Iwonko - aż mnie tą swoją nieśmiałością rozczuliłaś .
Musisz wkroczyć do S. dziarskim krokiem, olać głęboko miny ekspedientek (choć przecież nie można zakładać, że od razu trafisz na księżniczki ) i po prostu poprosić o próbkę. Na pewno nie będzie problemu, trzymam kciuki .
Nie jem z musu. To kwestia wyboru. Utrzymanie takiej wagi jskoś mi odpowiada w moim wieku i przy moim organiźmie wymaga ode mnie diety i treningu.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 21:30   #3062
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko - aż mnie tą swoją nieśmiałością rozczuliłaś .
Musisz wkroczyć do S. dziarskim krokiem, olać głęboko miny ekspedientek (choć przecież nie można zakładać, że od razu trafisz na księżniczki ) i po prostu poprosić o próbkę. Na pewno nie będzie problemu, trzymam kciuki .
Olu zawsze mam taki plan i dziarskim krokiem wkraczam do drogerii i gdy widzę te wymalowane panie spoglądające na mnie od stóp do głów (niezależnie od tego czy jestem ubrana na luzie czy bardziej wyjściowo z miną królowych tego przybytku ,to się od razu peszę i zawstydzam. A jak mam poprosić o próbkę to się najzwyczajniej (no serio nie wiem czemu) krępuję wiem dziwne to, bo ja już bardzo dorosła jestem. Ja lubię sama powinni stawiać te pojemniczki i bym sobie spokojnie sama zrobiła próbkę jak w sklepie z ubraniami, panie się mną nie interesują, więc sobie dotykam, mierzę co chcę bez skrępowania


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52910456]Trzymam kciuki za powodzenie misji probkowej zatem .[/QUOTE]

Dziękuję Jamesik


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52910456]
Ide strzelic sobie kieliszek (kielich? ) mojego ulubionego wina i obejrze jakis film.

Wszystkiego najlepszego Wam zycze z okazji Dnia Batmana, poki jeszcze trwa .[/QUOTE]


Na zdrowie!
I wzajemnie - to taka polska Batmanica

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Iwona jestem pewne, że nie chcialabyś
Chciałabym jesteś Wzorcem Doskonałym w temacie samodyscypliny, karności, obowiązkowości, ambicji oraz wiedzy, a przy okazji nie warczysz z tego powodu na innych

Niestety będę taka w przyszłym życiu dopiero w tym dostałam w pakiecie słabą silną wolę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-09-27 o 00:33
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 21:34   #3063
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Fajnie bybyło gdyby tak było Iwonko. Ja leń jestem.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 21:38   #3064
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ide strzelic sobie kieliszek (kielich? ) mojego ulubionego wina i obejrze jakis film.

Wszystkiego najlepszego Wam zycze z okazji Dnia Batmana, poki jeszcze trwa .
Zdrówko
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 21:44   #3065
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Nie jem z musu. To kwestia wyboru. Utrzymanie takiej wagi jskoś mi odpowiada w moim wieku i przy moim organiźmie wymaga ode mnie diety i treningu.
A, to co innego. W takim razie podziwiam samozaparcie.
U mnie utrzymanie wagi na dłuższą metę jest nierealne - diet i treningów nie znoszę, a dodatkowo zajadam stresy, których mam niemało.
Każdemu, kto jest szczupły, zazdroszczę, naprawdę. Tych, co są szczupli, a nie jest to tylko kwestią genów, a diety i wysiłku, dodatkowo szczerze podziwiam.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu zawsze mam taki plan i dziarskim krokiem wkraczam do drogerii i gdy widzę te wymalowane panie spoglądające na mnie od stóp do głów (niezależnie od tego czy jestem ubrana na luzie czy bardziej wyjściowo z miną królowych tego przybytku ,to się od razu peszę i zawstydzam. A jak mam poprosić o próbkę to się najzwyczajniej (no serio nie wiem czemu) krępuję wiem dziwne to, bo ja już bardzo dorosła jestem. Ja lubię sama powinni stawiać te pojemniczki i bym sobie spokojnie sama zrobiła próbkę jak w sklepie z ubraniami, panie się mną nie interesują, więc sobie dotykam, mierzę co chcę bez skrępowania
Nie zwracaj w takim razie na nie uwagi i nie trać animuszu

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-09-26 o 21:46
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 23:53   #3066
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

W temacie róży - uwielbiam róże Bobbi Brown. Są bardzo trwałe i dobrze napigmentowane. Moje dwa ulubione chłodne odcienie to Pale Pink #9 i Pastel Pink #33.
Róże Maca też ubóstwiam, ostatnio moim ulubionym jest mineralny Dainty.
Teraz mam ich pokaźną kolekcję, ale róż to kosmetyk, który jest mi niezbędny (tak się usprawiedliwiam ).
Kiedyś miałam tylko 1 lub 2 róże i nawet udało mi się kilka razy zdenkować Bourjois (chyba 3 sztuki) i dwa Chanelowe. Ale to było ponad 10 lat temu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 00:39   #3067
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Fajnie bybyło gdyby tak było Iwonko. Ja leń jestem.

się pośmiałam przed snem, co dobrze robi na masaż brzuszka

Pingwinku chyba musisz sobie poszukać w necie, co oznacza słowo leń
Rozumiem, że byś chciała, ale nic z tego nie masz takich cech


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, to co innego. W takim razie podziwiam samozaparcie.
U mnie utrzymanie wagi na dłuższą metę jest nierealne - diet i treningów nie znoszę, a dodatkowo zajadam stresy, których mam niemało.
Każdemu, kto jest szczupły, zazdroszczę, naprawdę. Tych, co są szczupli, a nie jest to tylko kwestią genów, a diety i wysiłku, dodatkowo szczerze podziwiam.
Pingwinek to jest taka prekursorka tych wszystkich teraz Chodakowskich, Lewandowskich przynajmniej dla mnie. Jest szczupła i fit, jak lubię na dodatek bardzo krytyczna względem siebie


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie zwracaj w takim razie na nie uwagi i nie trać animuszu
Haha, Olu, ale muszę do nich podejść po próbki
powinny przy wejściu stać takie czytniki gdzie się naciska powód wizyty i to drukuje numerek


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W temacie róży - uwielbiam róże Bobbi Brown. Są bardzo trwałe i dobrze napigmentowane. Moje dwa ulubione chłodne odcienie to Pale Pink #9 i Pastel Pink #33.
Hurrra! w końcu ktoś lubi coś tak, jak ja
Jeden z tych w/w odcieni zanabędę w tym roku
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-09-27 o 00:43
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 01:57   #3068
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52906396]A ze Pingencjusz jest dupencja pierwsza klasa to sie domyslam .



Potrafie dziennie zezrec 4000 kcal z czego 3000 godzine przed snem . Dla mnie temat jedzenia stanowil zawsze realny problem. Naprawde chcialabym z tym walczyc, ale animuszu i silnej woli starcza mi na dwa dni.
Czasami juz mysle, ze tych zaburzen bez pomocy specjalisty sie nie pozbede :/.[/QUOTE]
To siedzi w głowie, więc trzeba od niej zacząć Ja tam zawsze będę polecać pomoc psychologiczną, z praktyki i doświadczenia

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 02:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja się wstydzę wiem, że brzmi to dziwnie, bo jestem mocno dorosłą osobą, ale te panie zawsze takie miny robią przy tym, że mi się robi bardzo niezręcznie




Beatko dziękuję

No ja też teraz radze się Was i oglądam w necie, bo widocznie mam z tymi paniami, jak u fryzjera: ja co innego mam na myśli i one




Beatko zobacz sobie naprawdę ten róż jest świetny!




Rety jak ja bym wypiła coś w podobie na czczo to by mi się niedobrze zrobiło więc w jakiś sposób to podziwiam
On Ci tak smakuje? Bo ja nie znam, wiem tylko, że w Coli czy tam Pepsi jest coś uzależniającego, że się chce po łyku pić jeszcze. Coś takiego kiedyś czytałam i mnie to zaskoczyło i nie pijam od dawna.




Dziękuję Olu

Jakoś ją zdobędę, tylko, nie wiem czemu, ale niesamowicie mnie to zawsze krępuje




Czad Pingwinku U mnie zupełnie odwrotnie




rozbawiły mnie te plany




Oj ja też jestem kluskowo-pierogowo-naleśnikowa no i jajka bardzo, bardzo lubię, na wszystkie sposoby
muszę szybko iść spać, bo umieram z głodu, a jak to czytam, to już w ogóle

---------- Dopisano o 02:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:54 ----------

Dziewczyny, jak Wasza cera po Remarcable? Mi się jakoś popsuła i rozważam, czy to od kilkunastu godzin w makijażu przy klimatyzacji itp., czy to sprawka samego podkładu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 07:10   #3069
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam pare Kupisza i troche bynamesakke - moge cos powiedziec.
Koszulki Kupisza - t-shirtów nigdy nie mialam, ja zazwyczaj kupuje longsleeve i takie najbardziej lubie, basicowe i musze napisac ze sa fantastyczne.
Zarowno te z cienkiej bawelny jak i grubszej. Zaczelam kupowac juz jakos rok temu z tego okresu mam dwie i do teraz je nosze, sa niezniszczalne. bardzo je lubie. nie wiem skad zle opinie, chociaz wydaje sie ze chodzi chyba o orzelki..
Jesli chodzi o bynamesakke - to moja ukochana firma, mam i spodnie i bluzki tylko tutaj tez nie powiem ci jak t-shirty poniewaz wole kupowac basicowe i moj pierwszy longsleeve chyba sprzed 2 lat nadal trzyma czarny kolor.

polecam i Kupisza i Byname - ale jak pisze tylko longsleeve mialam.
Nie kupilam slynnych z orzelkiem bo mi sie nie podobaja i sa oklepane
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Z Kupisza mam 4 orły i jeden z innej kolekcji ( ja mam dziecięcę, bo inne są za duże, więc moje kupowałam za 120 zł) mąż dwa, są boski, uwielbiamy je. Świetnie się piorą i ńic się z nimi nie dzieje.

James z ciekawości po twoich zachwytach kupiłam Dr P i wylaliśmy je z mężem po pierwszym łyku do toalety.

Ja dużo rzeczy popularnych nie jadłam, bo jak byłam mała to nie było, a jak już się pojawiły to byłam zakręcona na punkcie diety. Popularnych. Słodyczy nie jadłam, w Mc D i innych sieciówkach nie byłam. Długo można wymieniać.

Cześć Iwonko
dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi musze porównać tylko te dziecięce wymiary
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-09-27 o 07:14
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 09:18   #3070
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Mhm, Miss, wybiera sie ktoras z Was do S? Jesli tak daloby rade zrobic swatcha podkladu Burberry Cashmere 01 i Diora Nude 010? Wasze skory nie sa tak jasne jak moja, wiec potrzebuje punktu odniesienia a najlepszy jest Dior 010 do tego dla mnie. Bede baaaardzo wdzieczna. Kliknelabym, ale obawiam sie, ze bedzie za ciemny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 10:07   #3071
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52912396]Mhm, Miss, wybiera sie ktoras z Was do S? Jesli tak daloby rade zrobic swatcha podkladu Burberry Cashmere 01 i Diora Nude 010? Wasze skory nie sa tak jasne jak moja, wiec potrzebuje punktu odniesienia a najlepszy jest Dior 010 do tego dla mnie. Bede baaaardzo wdzieczna. Kliknelabym, ale obawiam sie, ze bedzie za ciemny.[/QUOTE]
ja tez prosze o 2 odcienie 11, 12 z Burberry, proszeeeee
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 10:38   #3072
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Burberry to tylko w Arkadii, tak? Będzie zrzuta na przyzwoity aparat fotograficzny? Bo z tym może być problem, jeśli o mnie chodzi....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 10:43   #3073
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziekuje pięknie za propozycje rozy

ja niestety nie toleruję mleka nad czym ubolewam, bo uwielbiam lody, sery zólte itd. No ale còż , juz wole nietolerancje mleka niz glutenu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 11:27   #3074
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52912396]Mhm, Miss, wybiera sie ktoras z Was do S? Jesli tak daloby rade zrobic swatcha podkladu Burberry Cashmere 01 i Diora Nude 010? Wasze skory nie sa tak jasne jak moja, wiec potrzebuje punktu odniesienia a najlepszy jest Dior 010 do tego dla mnie. Bede baaaardzo wdzieczna. Kliknelabym, ale obawiam sie, ze bedzie za ciemny.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez prosze o 2 odcienie 11, 12 z Burberry, proszeeeee
Będę w piątek. Jeśli wcześniej, to dam znać. Ok, zrobię te swatche, tylko będzie trochę gimnastyki ze zdjęciami, bo różnie mi wychodzą, a tu musi być dobrze oddany kolor Sama jestem ciekawa.

Burberry ma 11 i 12, zdawało mi się, że poziom jasności podobny, tylko znaczna różnica w tonach.
Ostatnio stwierdziłam, że już wolę za ciemny podkład, niż za różowy, to moja zmora, ciężko mi cokolwiek dobrać. Givenchy Balm wydawał się być ok, ale jeszcze nie nosiłam dłużej. Zamierzam podtrzymać lekką wakacyjną opaleniznę, bo życie z nią jest łatwiejsze

Z nowych jasnych podkładów sprawdźcie też Pupa Made to last. Mają tony 001 i 010. Sam podkład też przyzwoity.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 12:25   #3075
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Będę w piątek. Jeśli wcześniej, to dam znać. Ok, zrobię te swatche, tylko będzie trochę gimnastyki ze zdjęciami, bo różnie mi wychodzą, a tu musi być dobrze oddany kolor Sama jestem ciekawa.
Byloby super jakby sie dalo .

A co do za malo zoltych podkladow to sprobuj moze bazy Bare Minerals. Jest zolta i dobrze miesza sie z podkladami. Dobra do suchej skory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:10   #3076
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wasza cera po Remarcable? Mi się jakoś popsuła i rozważam, czy to od kilkunastu godzin w makijażu przy klimatyzacji itp., czy to sprawka samego podkładu.
Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona z podkładu, nic się na twarzy nie dzieje
Natomiast odcień znów muszę zamówić nowy
Jeżeli ktoś jest zainteresowany 28 Bisque Taupe (fair-light w/ yellow undertones) to zapraszam
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:49   #3077
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Będę w piątek. Jeśli wcześniej, to dam znać. Ok, zrobię te swatche, tylko będzie trochę gimnastyki ze zdjęciami, bo różnie mi wychodzą, a tu musi być dobrze oddany kolor Sama jestem ciekawa.

Burberry ma 11 i 12, zdawało mi się, że poziom jasności podobny, tylko znaczna różnica w tonach.
Ostatnio stwierdziłam, że już wolę za ciemny podkład, niż za różowy, to moja zmora, ciężko mi cokolwiek dobrać. Givenchy Balm wydawał się być ok, ale jeszcze nie nosiłam dłużej. Zamierzam podtrzymać lekką wakacyjną opaleniznę, bo życie z nią jest łatwiejsze

Z nowych jasnych podkładów sprawdźcie też Pupa Made to last. Mają tony 001 i 010. Sam podkład też przyzwoity.
Miss bylabym bardzo wdzieczna - chodzi mi o podklad zarowno Cashmere jak i fresh glow, more nawet bardziej fresh glow bo ja celuje w lekkie podklady.
moja cera po latach walki z tradzikiem teraz jest wrecz idealna! a od kiedy uzywam foreo naprawde nie moge narzekac
dzis testowalam Eclat Matissime i kolor najjasniejszy jest pieknie zolty ale na chwile obecna masakrycznie jasny :/
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2015-09-27 o 14:17
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 14:02   #3078
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Miss bylabym bardzo wdzieczna - chodzi mi o podklad zarowno Cashmere jak i fresh glow, more nawet bardziej fresh glow bo ja celuje w lekkie podklady.
moja cera po latach walki z tradzikiem teraz jest wrecz idealna! a od kiedy uzywam foreo naprawde nie moge narzekac
dzis testowalam Eclat Matissime i kolor najjasniejszy jest pinkie zloty ale na chwile obecna masakrycznie jasny :/
Mi zostaly przebarwienia, ale na razie nic z nimi nie moge zrobic. Gratki z okazji pieknej cery .

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Ma ktoras buty od Charlesa Philipa Shanghaia? Chce kliknac a dumam nad rozmiarowka. W necie pisza, zeby brac wieksze od 0,5 do 1,5 rozmiaru. Rozstrzal niesamowity, wiec wole zapytac zanim klikne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 14:16   #3079
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52914628]Mi zostaly przebarwienia, ale na razie nic z nimi nie moge zrobic. Gratki z okazji pieknej cery .

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Ma ktoras buty od Charlesa Philipa Shanghaia? Chce kliknac a dumam nad rozmiarowka. W necie pisza, zeby brac wieksze od 0,5 do 1,5 rozmiaru. Rozstrzal niesamowity, wiec wole zapytac zanim klikne.[/QUOTE]

mysle ze osoba ktora ma idealna cere powiedzialaby ze nie jest taka idealna ale ja nigdy jak teraz takowej nie mialam wiec sie cieszę
- niestety butow nie mialam od Charlesa .. nie pomoge.
jakbys zamierzala kupowac od Marant to wtedy moge byc przydatna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 14:20   #3080
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mysle ze osoba ktora ma idealna cere powiedzialaby ze nie jest taka idealna ale ja nigdy jak teraz takowej nie mialam wiec sie cieszę
- niestety butow nie mialam od Charlesa .. nie pomoge.
jakbys zamierzala kupowac od Marant to wtedy moge byc przydatna
Oby nie

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 15:33   #3081
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam nietolerancję laktozy, ale mleka bez laktozy też nie mogę. Jajka jem na tony, uwielbiam. Kefiry itp. Zamierzam przetestować w tym tygodniu.
Mi mleko szkodzi strasznie, twaróg tylko trochę.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie jem ze wzgledow zdrowotnych - ale jajka wcinam. tylko jogurty, mleko, twarog - nie.
mi bardziej szkodzi nabial surowy, jak mleko dodam do kawy to moge pić chociaz z przyzwyczajenia kupuje z dodatkiem laktazy
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Może chodzi o uczulenie na nabiał. Źle tolerowane, coś, jak gluten.
Dzięki za odp
Ja sobie niestety nie wyobrażam kawy bez mleka
Z reszty mogłabym zrezygnować, jogurtów w sumie nie jem, ser żółty bardzo sporadycznie, twaróg uwielbiam, ale mogłabym zrezygnować. Z mlekiem do kawy byłoby mega cieżko. Chociaż samego mleka czy kakao nigdy nie lubiłam, na szczęście nikt mnie nie zmuszał do picia w dzieciństwie
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:03   #3082
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Beata ja glutenu
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-09-27 o 16:06
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:05   #3083
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki za odp
Ja sobie niestety nie wyobrażam kawy bez mleka
Z reszty mogłabym zrezygnować, jogurtów w sumie nie jem, ser żółty bardzo sporadycznie, twaróg uwielbiam, ale mogłabym zrezygnować. Z mlekiem do kawy byłoby mega cieżko. Chociaż samego mleka czy kakao nigdy nie lubiłam, na szczęście nikt mnie nie zmuszał do picia w dzieciństwie
Ale tu nie chodzi o wyobrażenie. Jeśli coś Ci szkodzi, boli Cię brzuch, bardzo źle się po tym czujesz to nie masz wyjścia i nie analizujesz tego pod kątem wyobrażasz sobie czy nie. Moja przyjaciółka dopiero w wieku 38 lat dowiedziała się, że nie toleruje glutenu, a wcześniej leczono ją na wątrobę i żołądek, ma tak zmasakrowane jelita i narządy wewnętrzne, że chciała cokolwiek, żeby w końcu mogła funkcjonować bez bólu i złego samopoczucia. Lubi makarony, chleby i ciasta i inne rzeczy, ale nie miała i nie ma wyjścia. I dzięki temu od jakiegoś czasu czuje się lepiej i ją nic nie boli.


Jamesik pokaż jakie buty Ci się spodobały
Pierwszy raz słyszę o tym projektancie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:24   #3084
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jeśli komuś szkodzi mleko, to akurat do kawy są bezmleczne zamienniki- mleko owsiane np. Smak nie ten sam ( ja wlewamy sporo śmietany do kawy) oczywiście, ale zawsze coś
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-09-27 o 16:25
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:42   #3085
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Jamesik pokaż jakie buty Ci się spodobały
Pierwszy raz słyszę o tym projektancie
http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=74875350
https://cdnc.lystit.com/photos/1d11-...arge_flex.jpeg

Przypominam, ze jestem wiesniakiem tysiaclecia, wiec wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc . A mowiac powaznie to cala moja garderoba jest w tych samych kolorach: czern, granat, szmaragd, butelkowozielony, khaki, szary i okazjonalnie bialy. Zachcialo mi sie panterki. Pierwsze sa z bawelny, drugie cale ze skory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 17:12   #3086
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja probowalam kawe z rożnymi mlekami roslinnymi i niestety dla mnie to zupelnie inny smak.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-09-27 o 17:16
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 17:15   #3087
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

O matko, weszłam zapytać o róż, a tu o jedzeniu. Zrobiłam się głodna
Ja mam to szczęście, że uwielbiam zdrową żywność, mogłabym się żywić niemal wyłącznie warzywami, owocami, kaszami, rybami. Nie kocham mięsa, nie jem pieczywa, nie lubię nabiału za bardzo, jedną w sumie moją słabością są chipsy (Jamesik ) i grander w KFC, ale ponieważ obie rzeczy szkodą mi na cerę, parę lat temu postanowiłam, że mogę sobie na nie pozwolić max 10 razy w roku, zwykle nie dobijam do tej liczby To co jest tragiczne w mojej diecie to nieregularność , potrafię nie jeść cały dzień, i przypomnieć sobie że jestem głodna wieczorem, jak już mi się kręci w głowie. Postanowiłam od połowy października jeść z zegarkiem, 4 razy dziennie, zobaczymy jak mi się uda.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
Uwielbiam Rosy Glow też
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52904503]Iced Lotus od Clinique.[/QUOTE]

Na mojej skórze to zupełnie różne produkty, miałam Iced Lotus lata temu i zbyłam na targowisku.

Iwona proś o próbki! ja nie podchodzę sama do konsultantek, zwykle same mnie zaczepiają i zazwyczaj mówię coś w stylu, że jestem zainteresowana tym i tym, chciałabym przetestować, żeby sprawdzić kolor/coś tam innego. Nie spotkałam się nigdy z niemiłą reakcję, więc śmiało

I wracając do różu, kusi mnie Angélique Chanel, ma go któraś z Was?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 17:37   #3088
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja probowalam kawe z rożnymi mlekami roslinnymi i niestety dla mnie to zupelnie inny smak.
Ja pije z migdalowym. Daje rade Do tego cukier kokosowy albo miod

O ile nie mam problemu z proszeniem o probki to brzydze sie tych robionych w perfumerii. Zwlaszcza gdy sa robione ze sloiczka, butelki bez pompki. Jak zajrzalam do tych podkladow MJ jakie sa brudne, niepodokrecane... syf, kila i mogila... odechcialo mi sie probki i tego podkladu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 17:38   #3089
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

mi jeszcze nigdy probki nie odmowiono - wchodzę, zazwyczaj kręce sie kolo danego produktu, podchodzi pani konsultantka , pytam czy moze mi zrobic probke poniewaz w dziennym swietle niestety nie moge przetestowac produtku, mowie tez ze moja cera jest wrazliwa i duzo rzeczy mnie uczula
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 18:36   #3090
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52915670]http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=74875350
https://cdnc.lystit.com/photos/1d11-...arge_flex.jpeg

Przypominam, ze jestem wiesniakiem tysiaclecia, wiec wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc . A mowiac powaznie to cala moja garderoba jest w tych samych kolorach: czern, granat, szmaragd, butelkowozielony, khaki, szary i okazjonalnie bialy. Zachcialo mi sie panterki. Pierwsze sa z bawelny, drugie cale ze skory.[/QUOTE]
Fajne, ja bym tam chciała mieć jakiś element garderoby w panterkę

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja probowalam kawe z rożnymi mlekami roslinnymi i niestety dla mnie to zupelnie inny smak.
Ja dzisiaj piłam z sojowym i pyszna była, ale ja jestem przeciwnikiem produktów sojowych, więc tylko okazjonalnie zamierzam korzystać
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-09-27 o 18:53
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.