Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 20:57   #751
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
naturalny samoopalacz [COLOR="Silver"]
hm.. no tak tyle, że wyglądam jakbym miała żółtaczkę, albo łapczywie próbowała wyjeść dżem morelowy ze słoiczka, rozcierając wszystko na twarzy

Nawiązując do małego OT do Mazideł i ZSK jeszcze nie dorosłam, chociaż, może niedługo się na coś skuszę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:51   #752
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
hm.. no tak tyle, że wyglądam jakbym miała żółtaczkę, albo łapczywie próbowała wyjeść dżem morelowy ze słoiczka, rozcierając wszystko na twarzy

Nawiązując do małego OT do Mazideł i ZSK jeszcze nie dorosłam, chociaż, może niedługo się na coś skuszę
a może za dużo dałaś tego oleju i niedokładnie rozprowadziłaś??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:57   #753
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a może za dużo dałaś tego oleju i niedokładnie rozprowadziłaś??
właśnie w tym sęk, że dałam 1 kroplę oleju do żelu HA, wymieszałam dokładnie na dłoni i nałożyłam. Tuż po nałożeniu przypominał ten płyn który się używa przed operacją może dlatego tak widać, bo mam bardzo jasną cerę zobaczę, popróbuję jeszcze.
Jak na razie używałam dziś maseczki morskiej. ten zapach, aż mdli
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:18   #754
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?
Na moją mieszaną cerę bardzo dobrze wpływają oleje: z pestek arbuza oraz z nasion truskawki. Ładnie się wchłaniają i zmiękczają skórę. Mogę na nie spokojnie nałożyć podkład, nic się nie przetłuszcza, nie zmywa, nie spływa. Dla mnie - rewelacja!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:25   #755
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
właśnie w tym sęk, że dałam 1 kroplę oleju do żelu HA, wymieszałam dokładnie na dłoni i nałożyłam. Tuż po nałożeniu przypominał ten płyn który się używa przed operacją może dlatego tak widać, bo mam bardzo jasną cerę zobaczę, popróbuję jeszcze.
Jak na razie używałam dziś maseczki morskiej. ten zapach, aż mdli
ja robiłam ta maseczkę pierwszy raz dwa dni temu. przy mieszaniu składników pominęłam mleko w proszku (nie lubie go). do porcji maseczki dosypałam z ciekawości miarkę peelingu ze skały wulkanicznej z ZSK (tam na ich stronce znalazłam przepis na podobną maseczkę). po 20 minutach zaczęłam zmywać masując skórę kilka minut, żeby był jakiś efekt peelingu. w łazience wszystko było zielone, moje włosy zresztą też dobrze, że TŻa nie było w domu bo by miał ubaw za to efekt po maseczce-suuuuper!! gładka, miękka i odżywiona skóra. następnego dnia również. jeszcze nigdy po żadnej maseczce nie miałam tak fajnej skóry. zresztą dotąd praktycznie nie widziałam żadnych lub prawie żadnych efektów po maseczkach-tych sklepowych i z BU (mam wulkaniczną ze skrzypem, której zresztą już nie ma w sprzedaży i truskawkową). tak myślę, żeby następnym razem do tej maseczki morskiej dodać miarkę gliknki zamaist tego pyłu wulkanicznego lub i pył i glinkę. nie wiem, czy spirulina i glinka razem to dobry pomysł jeśli ktoś wie coś na ten temat, to bardzo proszę o radę
zapach rzeczywiście nieprzyjemny, taki rybny, ale na szczęście niezbyt intensywny, więc da się wytrzymać

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2009-09-05 o 22:30
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:58   #756
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość

dla mnie wszystkie oleje są tłuste i po wszystkich szybko się świecę nawet jak mieszam z HA. dlatego oleje stosuje tylko na noc
Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
Frakcja, o ile poradzisz sobie z ziarenkami. Podobno mazidlana ma ich stosunkowo mniej niz naturalisowa.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342980
a byla gdzies dyskusja na temat tej fkarcji? Bo po tym co przeczytalam nie umialabym jej podgrzac itd, a zapowiada sie fajnie nie wiem czy to raz się podgrzewa, czy przed każdym użyciem, jak to jest

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dla mnie bardzo leciutkie były: skwalan, olej z pestek czereśni (już niedostępny ) i obecnie olej kameliowy. ale z drugiej strony to mam bardzo suchą skórę i wszystkie oleje błyskawicznie się wchłaniają
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Na moją mieszaną cerę bardzo dobrze wpływają oleje: z pestek arbuza oraz z nasion truskawki. Ładnie się wchłaniają i zmiękczają skórę. Mogę na nie spokojnie nałożyć podkład, nic się nie przetłuszcza, nie zmywa, nie spływa. Dla mnie - rewelacja!

dzięki
popróboje,
wsumie to jeszcze nie pochwaliłam mojego olejku na blizny (dlatego tak trudno będzie mi się z nim rozstać- no ale na noc już coś innego nakładam )
widzę naprawdę działanie, nie sądziłam że coś zrobi z tymi bliznami (wszytskie mają conajmniej rok czasu) ale są wyraźnie zmniejszone, ogólnie cera gładka, jednolita, żadnych niedoskonałości nie widzę (jeszcze te dwa naczynka na nosie nie wiem co z nimi zrobić )

super, naprawdę olejek który coś robi, jakbym postosowała jeszcze kilka miesięcy to może bym już wogóle blizn nie miała?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-09-05 o 23:00
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 10:37   #757
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a byla gdzies dyskusja na temat tej fkarcji? Bo po tym co przeczytalam nie umialabym jej podgrzac itd, a zapowiada sie fajnie nie wiem czy to raz się podgrzewa, czy przed każdym użyciem, jak to jest
Na różnych wątkach sklepowych i olejowych, musiałabyś sobie wyszukać, niestety.

Fragment o podgrzewaniu powstał na skutek wątpliwości czy można ją stopić do zastosowania w formulacjach - okazało się, że można.
Ale większość używa jej bez podgrzewania - tak jak inne oleje.
"Piasek" jest nieprzyjemny i to jej jedyny minus, poza tym - rewelacja. Po żadnym oleju nie miałam tak aksamitnego i matowego efektu.
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 11:02   #758
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
Na różnych wątkach sklepowych i olejowych, musiałabyś sobie wyszukać, niestety.

Fragment o podgrzewaniu powstał na skutek wątpliwości czy można ją stopić do zastosowania w formulacjach - okazało się, że można.
Ale większość używa jej bez podgrzewania - tak jak inne oleje.
"Piasek" jest nieprzyjemny i to jej jedyny minus, poza tym - rewelacja. Po żadnym oleju nie miałam tak aksamitnego i matowego efektu.
pierwszy raz słyszę o tej frakcji, ale zaciekawiło mnie to bardzo. pewnie niebawem nabędę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:29   #759
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki, a nie znasz jakiegos olejku ktory nadawal by sie na dzien, tzn był lekki i taki nie tłusty?

Jeśli chodzi o świecenie to gorąco polecam skrobię - kupiłam na mazidla.com

A co do oleju - na dzień to średni pomysł, spróbuj jakiegoś lekkiego lotionu, który szybko ci się wchłonie i po tym nakładaj skrobię. Radziłabym też podkład mineralny. U mnie skrobie zdziałała cuda, a świeciłam się po 3 godz. od nałożenia podkładu.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:04   #760
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o świecenie to gorąco polecam skrobię - kupiłam na mazidla.com

A co do oleju - na dzień to średni pomysł, spróbuj jakiegoś lekkiego lotionu, który szybko ci się wchłonie i po tym nakładaj skrobię. Radziłabym też podkład mineralny. U mnie skrobie zdziałała cuda, a świeciłam się po 3 godz. od nałożenia podkładu.
ja polecam puder bambusowy z jedwabiem, jest boski daje jedwabiste,matowe wykończenie w dodatku jest naprawdę wydajny. Perłowym nie jestem zachwycona, nie umiem go chyba po prostu używać
a co do nawilżania polecam żel hialuronowy. Rano daję sam, albo z kroplą oleju. Dobre nawilżenie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2009-09-06 o 17:08
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:28   #761
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A czy mogłybyście porównać puder perłowy i bambusowy z jedwabiem pod względem wygładzania i pielęgnowania? Najchętniej wzięłabym dwa, ale ze mnie taka pudernica, że prędzej coś się z nimi stanie, niż zużyję je do końca poza tym już i tak mam dość sporo w koszyku...

aha, jeszcze proszę o radę: jaki hydrolat najlepszy dla przetłuszczającej się w strefie T, ale bardzo suchej i wrażliwej na policzkach skóry? Na razie wybrałam rumiankowy, co sądzicie?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2009-09-06 o 19:30
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 22:23   #762
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Thumbs up Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

w marcu radzilam sie kolezanek co i czy waro zamawiac z BU.
kupilam 2 sera, kwas HA, tonik bha 6%, maseczke perlowa, peeling, zel myjacy slonecznikowy, hydrolat z kocanki i amle do wlosow.
musze Wam dziewczyny podziekowac za Wasze dobre rady.
mialyscie w 100 % racje, ze bede chciala wiecej
dopiero niedawno zamowilam, ale efekty sa blyskawiczne.
niepredko, jezeli w ogole wroce do kosmetykow sklepowych- niebo a ziemia.
chcialam sie tylko zapytac ( jak mnie namowilyscie, to teraz poradzcie
czy dobrze zrobilam amle, bo wlosy po niej nie sa ladne- jakies strzepiaste i sztywne.
odnosnie peelingu tez mam pytanie- czy kladzie sie go cieniusienka warstwa- gruba mi jakos nie chce wyjsc.
tak samo mam z maska perlowa- bardzo nierowno sie rozklada.
i ostatnie- wydaje mi sie (wszystko raczej dobrze robie, instrukcje poszczegolnych produtow czytalam po 30 razy), ze cera jest jakos malo nawilzona, co polecicie na nawilzenie?
najbardziej to widac na skorze dekoltu- zwykly balsam radzil sobie, a teraz po przebudzeniu rano mam zmarszczki
jeszcze raz pieknie dziekuje za podzielenie sie wiedza i doswiadczeniem, a kocanka tak dziala, ze nawet jej zapach polubilam, normalnie rewelacja.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:59   #763
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A czy mogłybyście porównać puder perłowy i bambusowy z jedwabiem pod względem wygładzania i pielęgnowania? Najchętniej wzięłabym dwa, ale ze mnie taka pudernica, że prędzej coś się z nimi stanie, niż zużyję je do końca poza tym już i tak mam dość sporo w koszyku...
To są dwa różne pudry, o różnych właściwościach, więc porównanie ich jest nie bardzo na miejscu - sporo już było o tym w wątku, poszukaj.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:38   #764
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

pikwa - z tym słabym nawilżeniem to chodzi Ci o maseczkę perłową? Szczerze powiem, że ja 2 dni temu 1 raz nałożyłam i po jej ściągnięciu musiałam nałożyć więcej kremu niż zwykle bo cera była jakby sucha. Może to taki efekt matujący (który zauważyłam)...
shekade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:21   #765
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

nie chodzi mi o maseczke, a o stosowanie serum i kwasu Ha, gdyz stan mojej skory na dekolcie ulegl znacznemu pogorszeniu- wylazy zmarchy i troche jakis krostek.
mam tez problem z iloscia, co do kwasu to chyba maltuko, jak dawalam wiecej robily sie suche wiorki nie wykorzystane przez skore.
a ile serum, bo jakos szybko mi "wychodzi"? teraz staram sie wymazac kilkoma kroplami.
zauwazylam inny, powazny problem, nie wiem czy ma zwiazek z kosmetykami biochemicznymi.
kilka dni temu nie moglam dobrze nalozyc podkladu, bo mi jakas biala plama wychodzila.
nie zwrocilam na to uwagi, bylam zajeta.
dzis patrze (akurat spedzilam poranek na maskach i peelingach) a ja mam juz kilka plam, na twarzy! rany boskie.
czy to mozliwe, zeby to bylo rozjasnienie od toniku z kwasem? raczej nie.
moze jakis zwiazk z serum z retinolem- ale uzylam go dopiero kilka razy.
jestem przerazona.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:28   #766
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

jakiego serum używasz? używasz kwasów, a smarujesz się filtrami?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:15   #767
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

uzywam serum renew (dopiero 4 razy) na noc, na dzien serum z granatem, kotore daje ochrone przeciwsloneczna, wlasciwie spedzam czas w pomieszczeniu a tonic z kwasem 6% PHA.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:32   #768
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

i ja stałam sie klientką biochemi zamówilam puder diamentowy, potem poczytalam i troche sie bałam, ale powiem wam ze na razie jestem zadowolona. Fakt, kolor troche szarawy na twarzy troche bieli, ale pomaziałam sie po policzkach brązerem i jest suuper. Potem zerknelam w lusterko pod słońce i zobaczyłam mikroskopijne drobinki rozswietlające, śliczne poza tym cera ładnie zmatowiona, taka jedwabista i ładnie ujednolicona. Nakładałam na filtr i nic mi sie nie zrolowało, ja polecam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:02   #769
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
uzywam serum renew (dopiero 4 razy) na noc, na dzien serum z granatem, kotore daje ochrone przeciwsloneczna, wlasciwie spedzam czas w pomieszczeniu a tonic z kwasem 6% PHA.
W opisie serum renew jest napisane, żeby w trakcie kuracji stosować filtry.
Serum granat owszem zapewnia pewną ochronę przeciwsłoneczną, ale o niskim faktorze, dlatego raczej należałoby je potraktować jako produkt wzmacniający ochronę przeciwsłoneczną kremu z filtrem a nie jako produkt, który ma zapewnić wyłączną ochronę przeciwsłoneczną zamiast kremu z filtrem.
A co do toniku PHA to mam nadzieję, że używasz go na noc a nie na dzień.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 11:22   #770
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
i ja stałam sie klientką biochemi zamówilam puder diamentowy, potem poczytalam i troche sie bałam, ale powiem wam ze na razie jestem zadowolona. Fakt, kolor troche szarawy na twarzy troche bieli, ale pomaziałam sie po policzkach brązerem i jest suuper. Potem zerknelam w lusterko pod słońce i zobaczyłam mikroskopijne drobinki rozswietlające, śliczne poza tym cera ładnie zmatowiona, taka jedwabista i ładnie ujednolicona. Nakładałam na filtr i nic mi sie nie zrolowało, ja polecam
to super, może go wypróbuję chociaż np. z pudrem perłowym nie polubiłam się za bardzo, ciężko go zaaplikować, chyba już machnę na to ręką i pędzlem spróbuję,zamiast wklepywać jak było polecane. Za to puder bambusowy z jedwabiem nie zamienię go już na sklepowe
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 12:27   #771
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no to ja pędzlem, pędzlem Jakos nie wyobrazam sobie sypkiego pudru inaczej
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 12:45   #772
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane a jaki tonik lekko złuszcający proponujecie na pore jesienno-zimową? Zastanawiam się nad PHA 6% czy też może AHA 2%?!
Nie mam ogólnie problemów z cerą ale nos mi się szybko łuszczy(często musze używać peelingów) no i ogólnie to strefa T mi dokucza .Na polikach mam lekkie rumieńce.
Prosze o rade
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:47   #773
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to ja pędzlem, pędzlem Jakos nie wyobrazam sobie sypkiego pudru inaczej
nie wiem czy w tym, czy poprzednim wątku dziewczyny radziły wklepywać, bo łatwiej i wydajniej, ale jak widać mi nie wychodzi
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:28   #774
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Kochane a jaki tonik lekko złuszcający proponujecie na pore jesienno-zimową? Zastanawiam się nad PHA 6% czy też może AHA 2%?!
Nie mam ogólnie problemów z cerą ale nos mi się szybko łuszczy(często musze używać peelingów) no i ogólnie to strefa T mi dokucza .Na polikach mam lekkie rumieńce.
Prosze o rade
PHA bardzo delikatnie złuszcza i świetnie nawilża, bardzo go lubię więc polecam
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 15:03   #775
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mnie z kolei po PHA wysypało, więc jeżeli masz predyspozycje do zapychania to uważaj
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:06   #776
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, chcę kliknąć zamówienie (a jakże) i mam dylemat: serum 2xRENEW, czy serum RENEW z retinolem myślałam o rozpoczęciu kuracji jakimś Arte czy Locacidem i zastanawiam się, co byłoby lepszą "grą wstępną". Chcę też kupić tonik PHA 6%... Pomóżcie pls
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:21   #777
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

odkrylam winowajce.
to tonic pha 6%.
wczoraj jak go uzywalam zobaczylam jak mi sie wybiela skora i dzis w tym miejcu mam plame.
mam niewrazliwa skore, robilam yellow peel i nie wiem czy mam odstawic ten tonic, czy liczyc na to, ze cala skora sie z czasem wybieli.
robiac ten tonic wwalilam przez pomylke caly konserwant, ale nie wydaje mi sie, zeby to byla przyczyna.
poradzcie.
mam tez pytanie, czy uzywacie rownolegle normalnych kosmetykow, bo u mnie jak pisalam cos slabo z nawilzeniem.
ja zamowilam serum 2 renew- jest bardzo dobre, bardzo.

Edytowane przez pikwa
Czas edycji: 2009-09-09 o 16:23 Powód: a
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:20   #778
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
nie wiem czy w tym, czy poprzednim wątku dziewczyny radziły wklepywać, bo łatwiej i wydajniej, ale jak widać mi nie wychodzi
Ja właśnie wklepuję opuszkami palców - a nie potrafię pędzlem . Po dwóch miesiącach codziennego używania oceniam, że na jakiś miesiąc jeszcze powinno starczyć...

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
...robiac ten tonic wwalilam przez pomylke caly konserwant, ale nie wydaje mi sie, zeby to byla przyczyna.
....
Spawdź jednak, w jakim stężeniu może być on używany - jeśli to ten z BU (Optiphen/Rokonsal ND - 5 g) to do 1,2%, ja bym nie ryzykowała jeśli bardzo przesadziłaś. A najlepiej napisz do BU...

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2009-09-09 o 17:22
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:31   #779
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
odkrylam winowajce.
to tonic pha 6%.
wczoraj jak go uzywalam zobaczylam jak mi sie wybiela skora i dzis w tym miejcu mam plame.
mam niewrazliwa skore, robilam yellow peel i nie wiem czy mam odstawic ten tonic, czy liczyc na to, ze cala skora sie z czasem wybieli.
robiac ten tonic wwalilam przez pomylke caly konserwant, ale nie wydaje mi sie, zeby to byla przyczyna.
poradzcie.
mam tez pytanie, czy uzywacie rownolegle normalnych kosmetykow, bo u mnie jak pisalam cos slabo z nawilzeniem.
ja zamowilam serum 2 renew- jest bardzo dobre, bardzo.
możliwe, że to przez ten konserwant. ja bym się bała na Twoim miejscu używać tego toniku, szczególnie, że coś się dzieje niedobrego.
co do "mormalnych" kosmetyków, to używam tylko filtra i kremu pod oczy z retinolem Avene, który pozostał mi jeszcze z dawnych "niebiochemicznych" czasów ale jak się skończy, to już nie zakupię, bo szkoda kasy, a z biochemicznych sklepów mogę mieć coś lepszego z filtra natomiast nie zamierzam rezygnować.
jeśli masz problemy z nawilżeniem, to polecam ekspresowe serum-żel hialunowy zmieszany na dłoni z jakimś olejem, bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:17   #780
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę kliknąć zamówienie (a jakże) i mam dylemat: serum 2xRENEW, czy serum RENEW z retinolem myślałam o rozpoczęciu kuracji jakimś Arte czy Locacidem i zastanawiam się, co byłoby lepszą "grą wstępną". Chcę też kupić tonik PHA 6%... Pomóżcie pls
Hmm, moje pytanie jest już nieaktualne - właśnie dostałam odpowiedź, że 2xRENEW się skończyło...
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.