Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 12:39   #871
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wysłałam I powiedziałam, żeby szybko rozwiązali ten problem bo chcę złożyć kolejne zamówienia. Może to ich zmotywuje Ależ oni mają tam teraz bajzel...
oj maja! czasami to wogole sie nie idzie z nimi dogadac....ja im wczoraj tez wyslalam Transaction ID i cicho teraz siedza, nie odpisuja nawet!

dziewczyny potrzebuje jeszcze porady!
chce dokupic siostrze jakies drobne kolczyki do prezentu, bo kupilam jej juz cienie ze Smashboxa, ktore jej sie tak podobalo i zestaw peeling i balsam do ciala z L'oocitane migdalowe (bo lubi) no i chcialam jeszcze kupic brazer, w ktorym ostatnio sama sie zakochalam, tez by sie jej spodobal, ale niestety brazer jest z UK i zanim dobrze (zanim zlozymy zbiorowe zamowienie z dziewczynami) to juz bedzie po prezentach, wiec stwierdzilam, ze dokupie jej takie drobne kolczyki, bo ona lubi takie przy uchu male, ostatnio sie jej spodobaly takie kwiatki

http://www.allegro.pl/item834174629_..._cyrkonia.html

czy

http://www.allegro.pl/item854730412_...wiatki_30.html

;>??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:46   #872
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj maja! czasami to wogole sie nie idzie z nimi dogadac....ja im wczoraj tez wyslalam Transaction ID i cicho teraz siedza, nie odpisuja nawet!

dziewczyny potrzebuje jeszcze porady!
chce dokupic siostrze jakies drobne kolczyki do prezentu, bo kupilam jej juz cienie ze Smashboxa, ktore jej sie tak podobalo i zestaw peeling i balsam do ciala z L'oocitane migdalowe (bo lubi) no i chcialam jeszcze kupic brazer, w ktorym ostatnio sama sie zakochalam, tez by sie jej spodobal, ale niestety brazer jest z UK i zanim dobrze (zanim zlozymy zbiorowe zamowienie z dziewczynami) to juz bedzie po prezentach, wiec stwierdzilam, ze dokupie jej takie drobne kolczyki, bo ona lubi takie przy uchu male, ostatnio sie jej spodobaly takie kwiatki

http://www.allegro.pl/item834174629_..._cyrkonia.html

czy

http://www.allegro.pl/item854730412_...wiatki_30.html

;>??
mnie takie kolczyk w ogóle nie kręcą i nie przemawiają ( szczególnie że mam swój sklep z biżuterią i siedze w innej bajce
ale jakby na tru dawali gratis to wzięłabym te drugie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:48   #873
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj maja! czasami to wogole sie nie idzie z nimi dogadac....ja im wczoraj tez wyslalam Transaction ID i cicho teraz siedza, nie odpisuja nawet!

dziewczyny potrzebuje jeszcze porady!
chce dokupic siostrze jakies drobne kolczyki do prezentu, bo kupilam jej juz cienie ze Smashboxa, ktore jej sie tak podobalo i zestaw peeling i balsam do ciala z L'oocitane migdalowe (bo lubi) no i chcialam jeszcze kupic brazer, w ktorym ostatnio sama sie zakochalam, tez by sie jej spodobal, ale niestety brazer jest z UK i zanim dobrze (zanim zlozymy zbiorowe zamowienie z dziewczynami) to juz bedzie po prezentach, wiec stwierdzilam, ze dokupie jej takie drobne kolczyki, bo ona lubi takie przy uchu male, ostatnio sie jej spodobaly takie kwiatki

http://www.allegro.pl/item834174629_..._cyrkonia.html

czy

http://www.allegro.pl/item854730412_...wiatki_30.html

;>??
Mnie się bardziej podobają te drugie Te z pierwszego linka jakieś takie...babciowate
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:50   #874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
mnie takie kolczyk w ogóle nie kręcą i nie przemawiają ( szczególnie że mam swój sklep z biżuterią i siedze w innej bajce
ale jakby na tru dawali gratis to wzięłabym te drugie
mnie bizuteria wogole nie kreci jedyne co nosze to kolczyki ze swarovskiego i obraczke czarno-biala tez od swaviego teraz dostane biala uwielbiam takie obraczki
heh z kolezanka kiedys robilam bizuty, ale to we wakacje bylo, jak mialysmy czas

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podobają te drugie Te z pierwszego linka jakieś takie...babciowate
heh niestety one i tak mniej wiecej najladniejsze z tych wzorow, ktore ogladalam tylko 3 strony na all byly
ok to juz jest 2:0
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:52   #875
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mnie bizuteria wogole nie kreci jedyne co nosze to kolczyki ze swarovskiego i obraczke czarno-biala tez od swaviego teraz dostane biala uwielbiam takie obraczki
heh z kolezanka kiedys robilam bizuty, ale to we wakacje bylo, jak mialysmy czas
Ja nie noszę kolczyków (bo mi lewe ucho odstaje, co podobno dostrzegam tylko ja ), ale biżuterii mam sporo bo TŻ lubi mi kupować takie tam...cudeńka. I to raczej zwykle są porządne błyskotki ze szlachetnymi kamieniami Nie chwaląc się
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:54   #876
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nie noszę kolczyków (bo mi lewe ucho odstaje, co podobno dostrzegam tylko ja ), ale biżuterii mam sporo bo TŻ lubi mi kupować takie tam...cudeńka. I to raczej zwykle są porządne błyskotki ze szlachetnymi kamieniami Nie chwaląc się
diamonds are forever....

co do kolczyków, to się zgadzam z przedmówczyniami
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:55   #877
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nie noszę kolczyków (bo mi lewe ucho odstaje, co podobno dostrzegam tylko ja ), ale biżuterii mam sporo bo TŻ lubi mi kupować takie tam...cudeńka. I to raczej zwykle są porządne błyskotki ze szlachetnymi kamieniami Nie chwaląc się
no i tak powinno byc!
mi tata teraz chcial pod choinke (i siostrze) kupic kolczyki z brylantem (czy diamentem?) ale mama mu powiedziala, ze lepiej na urodziny bo teraz to i tak zanim one dojda to minie a zreszta ja bym sie zle poki co czula z takimi kolczykami....
ja wole duze pierscionki
moja mama ma tez pelno bizutow bo lubi to tylko ja taki dzik
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 12:55   #878
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a nie podpasowałm Ci kolorystycznie czy tak ogólnie? co z nim nie teges?
dzięki za fotkę - odcień wygląda bladolico czy zachęcająco
Mnie nie podpasował bo na mojej raczej tłustej cerze tylko błyszczał i uwidocznił pory i nie dawał żadnego koloru. Ale zastaw jak najbardziej wart zakupu dla cieni a resztę można komuś upchnąć
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

heh niestety one i tak mniej wiecej najladniejsze z tych wzorow, ktore ogladalam tylko 3 strony na all byly
ok to juz jest 2:0
Ja też za 2 głosuję
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:56   #879
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
diamonds are forever....

co do kolczyków, to się zgadzam z przedmówczyniami
dobra 3:0, to teraz jeszcze ze dwa glosy, klikam i od razu place mam nadzieje, ze szybko przyleca!

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Mnie nie podpasował bo na mojej raczej tłustej cerze tylko błyszczał i uwidocznił pory i nie dawał żadnego koloru. Ale zastaw jak najbardziej wart zakupu dla cieni a resztę można komuś upchnąć

Ja też za 2 głosuję
OOooO to jeszcze jeden glos
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:57   #880
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
[I]diamonds are forever....
A ja wolę rubiny, szmaragdy, szafirki. Najlepiej w platynie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i tak powinno byc!
Na kosmetyki mi za to żałuje bo twierdzi, że to takie...nietrwałe. A biżuterię to jeszcze wnukom mogę podarować. Księgowy się znalazł...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:00   #881
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i tak powinno byc!
mi tata teraz chcial pod choinke (i siostrze) kupic kolczyki z brylantem (czy diamentem?) ale mama mu powiedziala, ze lepiej na urodziny bo teraz to i tak zanim one dojda to minie a zreszta ja bym sie zle poki co czula z takimi kolczykami....
ja wole duze pierscionki
moja mama ma tez pelno bizutow bo lubi to tylko ja taki dzik

ja lubiłam duże pierścionki od Kruka, ale mi się odwidziały i oddałam mamie.
za swarovskim też przepadam

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja wolę rubiny, szmaragdy, szafirki. Najlepiej w platynie
ja też wolałam, ale TŻ to snob i on woli diamenty.
a platynę też lubiłam, ale tato to snob... i mówi, że niezależnie od kamienia jak srebro wygląda
ot snoby się znalazły
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 13:00   #882
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja wolę rubiny, szmaragdy, szafirki. Najlepiej w platynie

Na kosmetyki mi za to żałuje bo twierdzi, że to takie...nietrwałe. A biżuterię to jeszcze wnukom mogę podarować. Księgowy się znalazł...
ale w koncu dzieki kremom mlodosc zatrzymasz a nie dzieki bizutom oj tak szmaragdy

ostatnio znajoma mamy ze szkoly pochwalila sie jej, ze jej maz wygral w totka, dolozyl troche i kupil jej pierscionek z brylantem za 5tysiecia, ale ona nie nosi bo ma takie palce krzywe i wogole....
od razu powiedzialam mamie, ze raczej w to nie wierze
i co sie okazalo??

ze to pierscionek ze swarovskim za 100zl i ja maz w konia zrobil
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:01   #883
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

też jestem za opcją nr 2
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:04   #884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość

ja lubiłam duże pierścionki od Kruka, ale mi się odwidziały i oddałam mamie.
za swarovskim też przepadam

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------


ja też wolałam, ale TŻ to snob i on woli diamenty.
a platynę też lubiłam, ale tato to snob... i mówi, że niezależnie od kamienia jak srebro wygląda
ot snoby się znalazły
mi sie podoba, ze swarovski ma takie pomysly fajne i ciagle cos nowego wymysla i to nie po kilkadziesiat sztuk tylko nieraz tylko po 2 chociaz moja siostra kupila sobie kiedys sliczny pierscionek ze zlota, z takim sloncem jakby i z kamieniem za ponad tysiak, ale taki sliczny
heh u mnie Tzt taki snob troche ale w katalogu Apartu widzialam taki zareczynowy sliczny pierscionek (ino 9 tys) ale ja sie zareczac nie chce wiec ma spokoj

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
też jestem za opcją nr 2
no to opcja nr 2 wygrala mam nadzieje, ze beda ladnie wygladac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:10   #885
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie podoba, ze swarovski ma takie pomysly fajne i ciagle cos nowego wymysla i to nie po kilkadziesiat sztuk tylko nieraz tylko po 2 chociaz moja siostra kupila sobie kiedys sliczny pierscionek ze zlota, z takim sloncem jakby i z kamieniem za ponad tysiak, ale taki sliczny
heh u mnie Tzt taki snob troche ale w katalogu Apartu widzialam taki zareczynowy sliczny pierscionek (ino 9 tys) ale ja sie zareczac nie chce wiec ma spokoj
ja mam masę błyskotek swarovskiego, bo są naprawdę oryginalne. a dzisiaj znalazłam w szafie prezent od rodziców... od swarovskiego - przypadkiem, więc się dalej nie dobierałam, lubię niespodzianki
ja się przymierzam teraz do zegarka swarovskiego, ale szkoda mi wydać 2,5 tys, bo nie mam szczęścia do zegarków i pewnie zgubię albo rozbiję
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:37   #886
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj maja! czasami to wogole sie nie idzie z nimi dogadac....ja im wczoraj tez wyslalam Transaction ID i cicho teraz siedza, nie odpisuja nawet!

dziewczyny potrzebuje jeszcze porady!
chce dokupic siostrze jakies drobne kolczyki do prezentu, bo kupilam jej juz cienie ze Smashboxa, ktore jej sie tak podobalo i zestaw peeling i balsam do ciala z L'oocitane migdalowe (bo lubi) no i chcialam jeszcze kupic brazer, w ktorym ostatnio sama sie zakochalam, tez by sie jej spodobal, ale niestety brazer jest z UK i zanim dobrze (zanim zlozymy zbiorowe zamowienie z dziewczynami) to juz bedzie po prezentach, wiec stwierdzilam, ze dokupie jej takie drobne kolczyki, bo ona lubi takie przy uchu male, ostatnio sie jej spodobaly takie kwiatki

http://www.allegro.pl/item834174629_..._cyrkonia.html

czy

http://www.allegro.pl/item854730412_...wiatki_30.html

;>??
Zdecydowanie opcja nr 2. UWielbiam takie male wkrecane kolczyki. Nie lubie tych wiszacych, poza tym image cyganki mnie nie kreci .

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nie noszę kolczyków (bo mi lewe ucho odstaje, co podobno dostrzegam tylko ja ), ale biżuterii mam sporo bo TŻ lubi mi kupować takie tam...cudeńka. I to raczej zwykle są porządne błyskotki ze szlachetnymi kamieniami Nie chwaląc się
To pozazroscic. Moj TZ bizuteri kupowac nie potrafi. Ostatni zestaw musial oddac. Zdecydowanie nie moja bajka. Za w to w prezenty kosmetyczne potrafi sie wstrzelic idealnie. UWaznie slucha i wiec, co bym chciala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:38   #887
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
matkoale kiecka

te ciuchy >>japan style<< to są zazwyczaj szmaty niesamowite, cena jednak z czegoś wynika. widziałam jedno takie cudo na żywo - tkanina koszmarna, o wykończeniu lepiej nie mówić, jako nowa rzecz wygląda tragicznie, zaś prania chyba by nie przetrzymało (zresztą chyba prania nie doczeka, bo koleżance wstyd to włożyć).


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ta z katalogu faktycznie piękna, sama bym się na taką skusiła. Mam nadzieję że ludzie którzy kupili wystawią odpowiednie komentarze a nie: wszystko okco by się nikt więcej nie naciął.
No niestety, niektórzy za tę kieckę wystawili pozytywne komentarze. Tylko było trochę takich, że towar wygląda inaczej niż na zdjęciu, więc mnie to zaciekawiło, a tu taka niespodzianka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh faktycznie roznica jest....ale wiesz, niektore rzeczy na wieszaku tez gorzej wygladaja niz na czlowieku moja mama raz mowila jak to sie naciela zamawiajac kiedys cos z Bonprixu, czy jak to sie zwie.....
na zywo ich nie widzialam, ale czytalam komenty i pisaly osoby, ze sukienki bardzo ladne i swietne jakosciowo a troche tych komentow ma. Zreszta moze one szyte w PL
Tak, tak na wieszaku mogą wyglądać inaczej, ale tutaj widać, że to zupełnie inny materiał Na katalogowym zdjęciu sukienka ma chyba ciutkę sztywniejszy materiał (nie znam się dobrze na nazwach materiałów), tak że niejako "stoi" lekko nastroszona, a na tym czymś to wygląda jak lejący peerelowski bistor

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O żesz w mordę jeża...
A oryginał faktycznie, bardzo fajny I tak to spieprzyć...No nieeeee...
Swoją drogą, ten sprzedaca to chyba jakiś nie ten teges...no przecież każdy mu to badziewie odeśle jako niezgodne z opisem i zdjęciem na aukcji
No niestety za tę "kreację" ma wiele pozytywów Najśmieszniejsze jest to, że te sukienki sprzedaje jako aukcje i ludzie nabijają za nie nawet po 220 zł Jak zapytałam o cenę "kup teraz" to podała mi cenę 150 zł Na bazarze za 70 zł są lepsze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dobra 3:0, to teraz jeszcze ze dwa glosy, klikam i od razu place mam nadzieje, ze szybko przyleca!

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



OOooO to jeszcze jeden glos
Ja też dokładam swój głos do puli Bierz nr 2
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:40   #888
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

jak już tak piszemy o diamentach i innych swarovskich i zegarkach za t patyki to czymże przy tym jest zestawik stila za 45 zł
no przecież głupotą byłoby za niego nie zapłacić

tym sposobem będę miała 3 nowe tusze zamiast wymarzonego YSL którego ciągle na tru brak
dziś przyleciał też do mnie eveline którego z zestawem kosmetyków w konkursie makijażowym wygrałam - nie wiem czy to w ogóle coś robi - muszę przetestować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:26   #889
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Porzucając już kwestię błyskotek to chciałam Was jeszcze zapytać o koszty przewalutowania. Czy jak zapłacę przez paypal w dolarach (bo chcę coś kliknąć na ebayu ), to coś mi policzą za przewalutowanie ? Dodam, że "doładowuję" sobie konto w paypalu ze swojego rachunku - nie mam podpiętej karty kredytowej (ani żadnej innej). Sory za głupie pytania, ale stawiam dopiero pierwsze kroki w całym tym systemie wirtualnych płatności
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 14:47   #890
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i miałyście rację - dostaję odpowiedzi z obu adresów na które zgłaszałam swój problem z zamówieniem. I są one oczywiście rozbieżne Teresa mi pisze, że nie otrzymali jeszcze płatności, a niejaki Damian, że i owszem - otrzymali. A SS jak nie było tak nie ma. Od niedzieli zamówienie wisi, kolejnego złożyc nie mogę...no cholera mnie już z nimi trafia. Teraz do Teresy wysłałam to co mi napisał ten cały Damian i niech konfrontują...byle szybko.
Czyli to Twoje zamówienie faktycznie było inwalidą

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja wolę rubiny, szmaragdy, szafirki. Najlepiej w platynie

Na kosmetyki mi za to żałuje bo twierdzi, że to takie...nietrwałe. A biżuterię to jeszcze wnukom mogę podarować. Księgowy się znalazł...
Szafirki
Mam cudną zawieszkę od małża z szafirami Od niego też dostałam kolczyki z czarnej perły z diamencikami Doskonale też wie, że po prostu nie lubię żółtego złota. I na kosmetyki też mi nie żałuje Wychodzi na to że ideał mi się trafił


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie Tzt taki snob troche ale w katalogu Apartu widzialam taki zareczynowy sliczny pierscionek (ino 9 tys) ale ja sie zareczac nie chce wiec ma spokoj

no to opcja nr 2 wygrala mam nadzieje, ze beda ladnie wygladac
Spokój, ale na jak długo

Jak dla mnie opcja nr 2 też ciekawsza!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 15:04   #891
Kolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cześć Dziewczyny Melduję się po paru dniach przerwy. Ale tego nastukałyście W międzyczasie poczytałam, że muszę mieć Mavalę. Oczywiście nie mam, więc czekam jak tylko dolar troszkę spadnie żeby się poprawić.
I w międzyczasie też kliknęłam Stilę. Polowałam na nią już od dłuższego czasu więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Te cienie takie piękne, że hej. Ale do świąt chyba nic nie zamówię, bo i tak pewnie po nowym roku już dojdzie. Tylko listonosz już mnie unika jak się pytam codziennie czy ma coś dzisiaj dla mnie. Trzeba mu jakąś czekoladę podarować pod choinkę.

Dimiti - zdecydowanie 2
Kolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:02   #892
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Porzucając już kwestię błyskotek to chciałam Was jeszcze zapytać o koszty przewalutowania. Czy jak zapłacę przez paypal w dolarach (bo chcę coś kliknąć na ebayu ), to coś mi policzą za przewalutowanie ? Dodam, że "doładowuję" sobie konto w paypalu ze swojego rachunku - nie mam podpiętej karty kredytowej (ani żadnej innej). Sory za głupie pytania, ale stawiam dopiero pierwsze kroki w całym tym systemie wirtualnych płatności
raczej więcej zapłacisz, przecież skoro masz konto w złotówkach, a nie w $$ to po jakimś kursie bank musi to przeliczyć
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:31   #893
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
raczej więcej zapłacisz, przecież skoro masz konto w złotówkach, a nie w $$ to po jakimś kursie bank musi to przeliczyć
No tak...tak przypuszczałam To w takim razie muszę sobie przelać kwotę z "zapasem".
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:10   #894
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Oni są beznajdziejni ! Nie, nie tru, celnicy

Pamiętacie jak dzowniłam do zabrza z zapytaniem o moją przesyłkę? Twierdzili że takiej nie mają. Według statusu paczka "przekazana do lokalnej poczty" wiec myslalam że odpuscili, a dzis przychodzi laurka... skąd? z Zabrza! Normalnie burdel mają tam taki że sie w pale nie miesci, jestem taka zła że wrrr moja dieta poszła się paść :/
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:38   #895
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dostalam dzis zamowione w ta niedziele tusz Heleny ( nowosc ) i krem do rak Angel uwineli sie w 4 dni szok .


Dziewczyny czy ta Mavala to ta Mavala?? http://cgi.ebay.com/MAVALA-Eye-lite-...item45eea5e855
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:48   #896
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Wiecie co a ja dzisiaj poszłam zapłacić moje cło i odebrać paczkę i pani dała mi paczkę, ale żadnedo pokwitowania nic, ja na to, żeby dała mi jakieś potwierdzenie, to poszła się spytać kierowniczki i dostałam taką małą bialutką karteczkę jak pół paszportu i co mam teraz to zeskanować i wysłać im tak?

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Kareczko kiedy będziesz testować tą maskarę? Jestem jej bardzo ciekawa
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:53   #897
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Kareczka Pokaż wiadomość
Dostalam dzis zamowione w ta niedziele tusz Heleny ( nowosc ) i krem do rak Angel uwineli sie w 4 dni szok .


Dziewczyny czy ta Mavala to ta Mavala?? http://cgi.ebay.com/MAVALA-Eye-lite-...item45eea5e855
dostałam ta sama pake, tusz nowinka a krem angel, fajny za ta cene brac jak lubicie angela

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

to ta mavala
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:58   #898
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dostalam paczuszke
te 5 diora sa z 2003-12
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:04   #899
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Kareczko kiedy będziesz testować tą maskarę? Jestem jej bardzo ciekawa
Ja dostałam już wczoraj tusz helenkowy i jest super Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia Ma czarny kolor, naprawdę czarny Z bazą helenkową tworzą zgrany duet
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:06   #900
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ja dostałam już wczoraj tusz helenkowy i jest super Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia Ma czarny kolor, naprawdę czarny Z bazą helenkową tworzą zgrany duet
nie mam bazy może ktos ma w nadmiarze i chce sie pozbyć??
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.