Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 15:02   #1591
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wg mnie 3jka będzie za słaba, zrobiłabym 6stką, a nawet wymieszała z 9tką jeśli kolor ma być żarówiasty
Sugar na puch oleje, maski z olejami. A wiesz czy Twoje włosy lubią proteiny? (maska z żółtkiem np.)
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 15:35   #1592
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Wg mnie 3jka będzie za słaba, zrobiłabym 6stką, a nawet wymieszała z 9tką jeśli kolor ma być żarówiasty
Sugar na puch oleje, maski z olejami. A wiesz czy Twoje włosy lubią proteiny? (maska z żółtkiem np.)
caly czas uzywam z apteczki babuni balsam z mlekiem miodem i nie narzekam a olejki zawsze do maski daje czyli raz w tygodniu co 2 mycie.. po myciu tez czasem daje troszke na końcówki.. hmm zobaczymy.. teraz mam 2 odzywki w gliceryna w dolnej czesci składu czyli jesli cos mi popuszy to na pewno nie gliceryna.. i sie tych odzywek bede trzymac do tego olejki i maski moze mi minie w konczu dzis jak mylam sama odzywka to mialam jakos mniej juz tego puchu choć itak troszkę było
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 00:30   #1593
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

spróbuj zrobić maskę z olejem rycynowym, żółtkiem i miodem +trochę maski. Dla mnie bomba, może Tobie też podpasuje? może masz za bardzo nawilżone włosy?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 04:56   #1594
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
spróbuj zrobić maskę z olejem rycynowym, żółtkiem i miodem +trochę maski. Dla mnie bomba, może Tobie też podpasuje? może masz za bardzo nawilżone włosy?
o,hmm takiej jeszcze nie testowałam.. dziękuję wytestuję na dniach.. zobaczymy co to wyjdzie.. nie wiem tak wlasnie myslalam moze przedobrzyłam co? włoski są miękkie a nawet końcówki i dość gładkie tylko te sterczące włoski.. ja wyschną to nie ma tak źle ale jak są wilgotne to masakra.. przewaznie spinam klamrą albo warkocz robie bo nie moge na ten puch patrzec..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:15   #1595
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam dziewczyny!
Nie wiem czy któraś z Was mnie pamięta, kilka razy udzieliłam się na wątku, ale to jeszcze w pierwszej części
Tak jak Wy należę do dumnych czerwonowłosych Czerwona jestem od sierpnia tego roku, w pełni oddana farbie allwaves 0.6 GP
Niestety mimo dbania o włosy zauważyłam pogorszenie ich stanu Zamierzałam więc zaprzestać farbować włosy co miesiąc, a robić to co dwa miesiące, kolor poprawiać pianką venity.
Kończąc mój długi i nudny wywód chciałam zapytać czy jedna pianka venity wystarczy na całe moje włosy , jeśli włosy mam nieco za łopatki, czy muszę kupić dwie
I czy kolor który wychodzi tak cudownie to ,, ognisty wulkan " ?
Pozdrawiam
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:55   #1596
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Nie wiem czy któraś z Was mnie pamięta, kilka razy udzieliłam się na wątku, ale to jeszcze w pierwszej części
Tak jak Wy należę do dumnych czerwonowłosych Czerwona jestem od sierpnia tego roku, w pełni oddana farbie allwaves 0.6 GP
Niestety mimo dbania o włosy zauważyłam pogorszenie ich stanu Zamierzałam więc zaprzestać farbować włosy co miesiąc, a robić to co dwa miesiące, kolor poprawiać pianką venity.
Kończąc mój długi i nudny wywód chciałam zapytać czy jedna pianka venity wystarczy na całe moje włosy , jeśli włosy mam nieco za łopatki, czy muszę kupić dwie
I czy kolor który wychodzi tak cudownie to ,, ognisty wulkan " ?
Pozdrawiam
Hej kochana pamiętam cię
Venita jest bardzo wydajna.. ja mam ją już pare miesięcy a użyłam jej ze 4 razy i mam jeszcze na 2-3 spokojnie.. najlepiej ją dać do miski i dodać do niej maski albo odzywki z olejkiem jakimś i trzymać pod czepkiem jak maskę ze 30/40 minut.. ;] ja nie wiem ktory kolor wychodzi az tak cudownie zobacz w galerii ale wiem ze 33 i 34 są najczęściej używane
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:02   #1597
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

I tak używam szamponów z slsami, z innymi moje włosy się nie dogadują. :P
Ostatnio odkryłam gamę ziaji z jedwabiem, jest cudowna. <3

Czy majicontrast+12% utl da sobie radę z ciemną czerwienią?
Po myciu włosy poszły w stronę brzydkiej ciemniej czerwieni :/
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 13:48   #1598
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Kończąc mój długi i nudny wywód chciałam zapytać czy jedna pianka venity wystarczy na całe moje włosy , jeśli włosy mam nieco za łopatki, czy muszę kupić dwie
I czy kolor który wychodzi tak cudownie to ,, ognisty wulkan " ?
Pozdrawiam
Wystarczy na kilka razy. Tak, to ognisty wulkan - czysta czerwień bez domieszki różu, jeżeli o taki efekt Ci chodzi

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
Czy majicontrast+12% utl da sobie radę z ciemną czerwienią?
Po myciu włosy poszły w stronę brzydkiej ciemniej czerwieni :/
Skoro u dziewczyn radził sobie z bardzo ciemnym brązem to co dopiero z ciemną czerwienią
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:22   #1599
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziś odświeżam sobie kolor La Riche Poppy Red. No ciekawa jestem, co wyjdzie, bo w opakowaniu jest różowy ;/
Lepszy róż niż rudy, to jasne, ale ja chcę wóz strażacki, a nie klubowy neon ;p

Na mój ciemny brąz wystarcza 6%, raz wskoczyłam na 9% i skatowałam włosy. To 12% chyba by rozpuściło... uważaj, Miyakochan.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-02-11 o 14:23
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:55   #1600
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

zastanawiam się czy przypadkiem woda nie była podrobiona, bo jakim cudem 9% przyciemniła mi włosy. -.-
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:13   #1601
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej dziewczyny w weekendy do kompa nie siadam i dzisiaj też nie miałam, ale ... musiałam zobaczyć co nowego u was

Farbki allwaves już dotarły do mnie ale muszę odczekać dwa tygodnie, bo weekend potraktowałam je Got to be blow by straight (czy jak to tam leci) zżera kolor ale włoski proste są, osttanio efekt trzymał mi się przez 3 miesiące
Niby nie mam kręconych włosów ale mają tendencję do puszenia się i życia własnym życiem, fajnie wyglądają po wyprostowaniu ale zbyt leniwa jestem żeby to robić po każdym myciu i w moim przypadku na jeszcze wilgotnawe włosy... to dopiero by mi włosy zniszczyło!!!
ale zacznę stosować wasz patent mycia tylko odżywką, nie wiedziałam naprawdę że tak można

a powiedzce mi coś więcej o tych piankach Venity? Jakie proporcje pianki i odżywki? Nigdy niczym nie odświeżałam koloru. Czytałam trochę o tonerach, ale ja to taki cykor jestem....
queila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 15:34   #1602
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
I tak używam szamponów z slsami, z innymi moje włosy się nie dogadują. :P
Ostatnio odkryłam gamę ziaji z jedwabiem, jest cudowna. <3

Czy majicontrast+12% utl da sobie radę z ciemną czerwienią?
Po myciu włosy poszły w stronę brzydkiej ciemniej czerwieni :/
Ja mam z ziaji z dokładnie z tej serii maskę
Szczerze polecam!
Po niczym innym moje włosy nie są tak gładkie jak po niej
Kosztuje około 8 zl wiec raczej nie dużo
Jedynym minusem jest to, że w takim rossmanie się jej nie kupi, wyłącznie w sklepie stacjonarnym ,, ziaja "
Na moje szczęście u mnie powstał ostatnio taki sklep

I bardzo dziękuję za odpowiedź dotyczącą pianki

Edytowane przez FavolaEroina
Czas edycji: 2013-02-11 o 15:38
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:45   #1603
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sonea- różowy serio? osz kurde, ja go akurat nie miałam ale może na włosach inny będzie..
Miyakocham- 9 wystarczy a nawet 6 bez problemu.. po 12 byś tylko żałowała..
queila Ja daję na oko.. trochę tego trochę tego.. kapkę olejku, dobrze mieszam i patrze ile mi tego wyszło.. ale na ok0 ze 100ml mi na moje do ramion włosy wystarczyło.. zawsze mozna dorobic mieszanki jakby co

No dziewuchy ja jutro jednak jade do Polski już. Jak bede miala neta to dam znać co tam u mnie.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:55   #1604
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar - Tą piankę z odzywką mniej więcej w proporcji 1:1 ?
Słyszałam, że niektóre trzymają tą mieszankę pod tym czepkiem całą noc
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 17:44   #1605
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Sugar - Tą piankę z odzywką mniej więcej w proporcji 1:1 ?
Słyszałam, że niektóre trzymają tą mieszankę pod tym czepkiem całą noc
no jak chcesz to trzymaj całą noc. jakie kto ma upodobania.. no 1:1 bym powiedziała że może być ciut więcej pianki niż maski nawet
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 17:45   #1606
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
o,hmm takiej jeszcze nie testowałam.. dziękuję wytestuję na dniach.. zobaczymy co to wyjdzie.. nie wiem tak wlasnie myslalam moze przedobrzyłam co? włoski są miękkie a nawet końcówki i dość gładkie tylko te sterczące włoski.. ja wyschną to nie ma tak źle ale jak są wilgotne to masakra.. przewaznie spinam klamrą albo warkocz robie bo nie moge na ten puch patrzec..
a może przeproteinowałaś i ci się puszą?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:36   #1607
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar - porównałam w domu z resztką pillarboxa i tonacja jest ta sama, poppy jaśniejsze. A pillar mi wychodził różowawo. No, zobaczę, co na włosach się urodzi, ale to jednak jutro - bo dziś za późno się do domu dowlokłam...

A co do venity - miałam, użyłam kilka razy i odstąpiłam bodaj Sugar właśnie; moje włosy pianka wysuszyła i nie zrobiła im dobrze. Chociaż kolor był ok.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:48   #1608
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Gofrzyca- Wlasnie slyszałam że przy przeproteinowaniu ma się szorstkie wlosy a ja mam miękkie ale puszące się.
Sonea noo dziękuję to ty mi wtedy pianke wyslalas jeszcze ja mam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:59   #1609
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

W ogóle stwierdzam, że ostatnio dużo bardziej podoba mi się taki nieco sprany, pastelowy odcień czerwieni... koralowy taki - jak ma Gofrzyca w awatarze, a w każdym razie w tej miniaturce tak wygląda. To komplement! (jakby co;p)
Taki mega intensywny i arielkowy chyba mi się znudził xD
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 21:30   #1610
avrilll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
na ciemnym blondzie nie dała bym więcej niż 6% . Możesz wymieszać też 6 z 3 i zrobić coś między 3 a 5 %.. żółte nie wyjdą na pewno przecież to czerwień. Może ewentualnie przy odroście rudawo wyjść, ale allwaves ogólnie wpada w róż niż w rudośc więc nie będzie źle..
dzięki za radę pewnie zrobię 3 pasemka na próbę, z 3, 6 i z 3+6, żeby sprawdzić, który wyjdzie najlepiej

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Wg mnie 3jka będzie za słaba, zrobiłabym 6stką, a nawet wymieszała z 9tką jeśli kolor ma być żarówiasty
Sugar na puch oleje, maski z olejami. A wiesz czy Twoje włosy lubią proteiny? (maska z żółtkiem np.)
no właśnie nie chciałabym takiego żarówiastego czerwonego, ale mocną, głęboką czerwień
i z tego co zauważyłam, większość osób używała 0,6 gp na ciemne odrosty, ja mam w sumie włosy ciemny blond i nie jestem pewna, co z tego wyjdzie... :P
avrilll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:36   #1611
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

od przeproteinowania włosy się łamią a nie puszą, wydaje mi się że właśnie potrzebują protein, wiele osób o nich zapomina a są bardzo ważne

dziewczyny po co mieszać venitę z odżywką??
Całej nocy bym jej nie trzymała... ja nakładałam na 2h max i efekt kolorystyczny był super, a włosy trochę podsuszone, a co dopiero cała noc..? i co na to skóra głowy. Pamiętajcie że mają trochę gorszy skład od tonerów
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 23:30   #1612
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
ale zacznę stosować wasz patent mycia tylko odżywką, nie wiedziałam naprawdę że tak można
Tylko dobrze dobierz odżywkę, żebyś nie skończyła ze zlepkiem włosów. Od siebie polecam Ci Hegrona - tani, wydajny (różowy i fioletowy, mają te same składy - mi bardziej pasuje różowy ze względu na konsystencję).
Myłam też alterrą z granatem i aloesem, garnierem A&K, emulsją i maską glorii. Wszystkie były ok.
Ja to ogólnie robię troszkę inaczej niż Sugar. Nakładam odżywkę (nie żałuję, pokrywam dokładnie mokre włosy, mam długie do zapięcia stanika, średnio gęste, wychodzi mi 4-6 garści odżywki na całość), potem masuję skalp przez chwilę, delikatnie przecieram wszystkie pasma, związuję (denerwują mnie latające) i biorę gorący prysznic przez kilka minut. Odżywka zdąży w tym czasie ładnie podziałać. ;-) Potem spłukuję i już normalnie - ewentualnie jakaś d/s na kilka minut, b/s, zabezpieczenie końców. No i musisz pamiętać, żeby raz na jakiś czas oczyścić włosy. Zależnie od tego jak często je myjesz i czego używasz, raz na kilka myć rypacz z SLeS jest zbawienny.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No dziewuchy ja jutro jednak jade do Polski już. Jak bede miala neta to dam znać co tam u mnie.
Baw się dobrze, kochana.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Sugar - porównałam w domu z resztką pillarboxa i tonacja jest ta sama, poppy jaśniejsze. A pillar mi wychodził różowawo. No, zobaczę, co na włosach się urodzi, ale to jednak jutro - bo dziś za późno się do domu dowlokłam...
Fakt faktem Poppy rozmazuje się na różowo. U mnie wychodzi raczej...buraczano. Jest mocno podbity różem, ale jednak wychodzi czerwień.
Może to zależy od tego, ile go nakładasz? Ja jednak nie wierzę w spektakularne efekty "pół na pół z maską", więc raz w miesiącu barwię włosy czystym tonerem (potem dopiero dorzucam na to maskę). Po takim zabiegu zostają mi z 2-3 łyżeczki do odświeżenia i robiąc to po kilku myciach efekt jest słabszy, niż czystym...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:46   #1613
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Fakt faktem Poppy rozmazuje się na różowo. U mnie wychodzi raczej...buraczano. Jest mocno podbity różem, ale jednak wychodzi czerwień.
Może to zależy od tego, ile go nakładasz? Ja jednak nie wierzę w spektakularne efekty "pół na pół z maską", więc raz w miesiącu barwię włosy czystym tonerem (potem dopiero dorzucam na to maskę). Po takim zabiegu zostają mi z 2-3 łyżeczki do odświeżenia i robiąc to po kilku myciach efekt jest słabszy, niż czystym...
Nieodpsz. Nie chcę rudego, ale buraka też nie chcę.
Nie rozumiem, naprawdę tak trudno wyprodukować czerwoną czerwień bez żadnych skrętów kolorystycznych? W XXI wieku, epoce CMYKa i PANTONE'a? Na ścianie sobie można walnąć dowolny odcień, a na głowie nie, chociaż to kwestia samego barwnika, bo oksydant załatwi resztę?

Wkurza mnie to już. Spróbuję z popiakiem dzisiaj, ale jeśli wyjdzie ćwikła, to lepiej trzymać się ode mnie z dala, będę kąsać.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:48   #1614
kasiekred
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 48
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wrzuciłam do galerii moje efekty farbowania Allwaves F666, jestem ciekawa jak się będzie wypłukiwał. Efekty są dobre, podobne miałam przy wcześniejszym rozjaśnianiu i malowaniu chantalem. Eh, ale marnowałam kasę i włosy. Teraz wystarczyło mi pół tubki (uwielbiam wydajność tej cholery!).

Kolor wygląda trochę przekłamanie na zdjęciach, na żywo nie jest AŻ tak różowy :P
kasiekred jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:08   #1615
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do galerii moje efekty farbowania Allwaves F666, jestem ciekawa jak się będzie wypłukiwał. Efekty są dobre, podobne miałam przy wcześniejszym rozjaśnianiu i malowaniu chantalem. Eh, ale marnowałam kasę i włosy. Teraz wystarczyło mi pół tubki (uwielbiam wydajność tej cholery!).

Kolor wygląda trochę przekłamanie na zdjęciach, na żywo nie jest AŻ tak różowy :P
nooo mega kolor żarówiasty wyszedł, chyba zaczyna bać sie jaki wyjdzie u mnie 0,6GP, bo na większości fotek była to taka czerwień jaka bym chciała, ale teraz zaczynam martwic się na ile to przekłamane kolory :/

śliczny jest ten kolor co masz na fotce w avatarze....

Dziewczyny jak czytam jak wy dbacie o włosy to aż mi głupio, że ja nie dbam o moje wcale!!! Ja je tylko myję i nakładam odzywkę i to nie po każdym myciu.
Ale chyba muszę trochę je odżywić od środka i pójde do apteki po Humavit Z
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:08   #1616
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

może faktycznie nie powinnam szaleć z 12. Włosy mam w bdb kondycji, ale szkoda niszczyć. Chyba ze mam jakieś pancerne i nie chcą się rozjaśnić. Później dam foto jak wyglądają.
kasiekred masz cudowny kolor. I z tego samego miasta jesteśmy :p
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:55   #1617
kasiekred
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 48
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
nooo mega kolor żarówiasty wyszedł, chyba zaczyna bać sie jaki wyjdzie u mnie 0,6GP, bo na większości fotek była to taka czerwień jaka bym chciała, ale teraz zaczynam martwic się na ile to przekłamane kolory :/

śliczny jest ten kolor co masz na fotce w avatarze....
zrób sobie jakieś próbne pasemko i będziesz wiedziała czego mniej więcej się spodziewać

i dzięki cały czas próbuję mieć taki, raz wyjdzie raz nie :P
kasiekred jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:34   #1618
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny, pierwszy raz udzielam się w tym wątku. Ja również jestem czerwonowłosa, tyle że teraz mam swój ciemny kolor, a końcówki rozjaśnione na czerwono i mam właśnie z tym problem, bo poprzednia fryzjerka miała chyba jakieś lepsze farby i ta czerwień tak szybko nie płowiała, a teraz praktycznie po dwóch myciach piękny czerwony kolor zmienił mi się na różowy i farbowałam szamponetką, ale znowu po 3-4 dniach ten wściekły róż powraca... Co jeszcze mogę zrobić, bo używanie co tydzień szamponetki nie jest chyba najlepszym pomysłem jeżeli chodzi o kondycję włosów. A głupio mi teraz iść z takimi włosami do mojej poprzedniej fryzjerki i prosić, żeby mi coś z nimi zrobiła...
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:42   #1619
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
zrób sobie jakieś próbne pasemko i będziesz wiedziała czego mniej więcej się spodziewać

i dzięki cały czas próbuję mieć taki, raz wyjdzie raz nie :P
nigdy nie robie probnych pasemek, zawsze idę na żywioł, co ma być to będzie, a jak bedzie źle, to wtedy będę się martwić

największe wrażenie zrobiłam jak wpadłam na genialny pomysł bycia BLONDYNKĄ, i sukcesywnie sobie rozjaśniałam włosy i rozjaśniałam aż tak z dnia na dzień doszłam do wniosku że ja to jednak RUDA i na te moje blondy położyłam tylko szamponetke koloryzującą "owoc granatu"!!!! Jaką ja furorę robiłam tu juz wszyscy przyzwyczajeni do wersji blond, a tu nagle czerwień i to jaka!!! Cudownie to wyglądało, szkoda ze takie fajne odcienie czerwienie daja tylko w szamponach koloryzujących, lub szamponetkach ;(
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:11   #1620
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość

dziewczyny po co mieszać venitę z odżywką??
Całej nocy bym jej nie trzymała... ja nakładałam na 2h max i efekt kolorystyczny był super, a włosy trochę podsuszone, a co dopiero cała noc..? i co na to skóra głowy. Pamiętajcie że mają trochę gorszy skład od tonerów
To szkoda, chciałam przestawić się na pianke żeby nie męczyć włosów zbyt częstym farbowaniem, a tu mówicie, ze i tak się trochę wysuszaja. , ale chyba byłoby zbyt pięknie

A próbowała może któraś z Was maski kokosowej ze scandica? Na wizazu ma bardzo dobre recenzje
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.