U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 19:59   #4591
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam
chcialam zasięgnać informacji u Was, bo mam nadzieje ze któraś z Was ma doświadczenie w takich sprawach : dzisiaj mija 1,5 miesiaca od kiedy zapłacilam za przedmioty u ideaseller_ , wybralam przesyłke ekonomiczną , nie otrzymałam przedmiotów, ani potwierdzenia nadania, sprzedający ma w d.... to co do niego pisze - twierdzi że wyslał przesyłkę i tyle.
Wszczęłam spór przez PayPal 1,5 tyg temu, dziś się zdenerwowalam i przekształcilam go w roszczenie - czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? jaka jest szansa, że otrzymam zwrot pieniędzy?
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:10   #4592
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
Witam
chcialam zasięgnać informacji u Was, bo mam nadzieje ze któraś z Was ma doświadczenie w takich sprawach : dzisiaj mija 1,5 miesiaca od kiedy zapłacilam za przedmioty u ideaseller_ , wybralam przesyłke ekonomiczną , nie otrzymałam przedmiotów, ani potwierdzenia nadania, sprzedający ma w d.... to co do niego pisze - twierdzi że wyslał przesyłkę i tyle.
Wszczęłam spór przez PayPal 1,5 tyg temu, dziś się zdenerwowalam i przekształcilam go w roszczenie - czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? jaka jest szansa, że otrzymam zwrot pieniędzy?
widzę, że ideaseller sobie w kulki leci... szkoda, bo go strasznie lubiłam, dwa razy paczki dostałam po 3 dniach.
jesteś chyba trzecią dziewczyną mającą identyczny problem.
jedna dziewczyna po wszczęciu sporu zapłaciła mu za przesyłkę rejestrowaną i w końcu towar otrzymała - on ją jednak zablokował. co do drugiej to nie pamiętam
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:22   #4593
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
Witam
chcialam zasięgnać informacji u Was, bo mam nadzieje ze któraś z Was ma doświadczenie w takich sprawach : dzisiaj mija 1,5 miesiaca od kiedy zapłacilam za przedmioty u ideaseller_ , wybralam przesyłke ekonomiczną , nie otrzymałam przedmiotów, ani potwierdzenia nadania, sprzedający ma w d.... to co do niego pisze - twierdzi że wyslał przesyłkę i tyle.
Wszczęłam spór przez PayPal 1,5 tyg temu, dziś się zdenerwowalam i przekształcilam go w roszczenie - czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? jaka jest szansa, że otrzymam zwrot pieniędzy?
Ja mialam u niego problemy. W koncu wyslal paczke drugi raz, z trackingiem, za ktory zaplacilam a jak dalam znac, ze doszla to mnie zablokowal i nie moge ani do niego pisac ani u niego kupowac. Jak przejrzysz moje posty w tym wątku to zobaczysz.
powodzenia na pewno uda Ci sie otrzymac zwrot

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
widzę, że ideaseller sobie w kulki leci... szkoda, bo go strasznie lubiłam, dwa razy paczki dostałam po 3 dniach.
jesteś chyba trzecią dziewczyną mającą identyczny problem.
jedna dziewczyna po wszczęciu sporu zapłaciła mu za przesyłkę rejestrowaną i w końcu towar otrzymała - on ją jednak zablokował. co do drugiej to nie pamiętam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:40   #4594
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam dziewczyny od dawna Was podczytuje, teraz postanowiłam zasięgnąć Waszej rady

Kupowałyście ostatnio Mizonowy ślimakowy żel? zmieniło się coś opakowanie? Zamówiłam go ostatnio od iamlove-shop i przyszedł jak na foto. Tubka trochę niższa niż poprzednio i w ciemniejszym odcieniu różu; czcionka też ciemniejsza i brak informacji o ateście data produkcji niby z 12.08, poprzednią tubkę miałam ze stycznia, więc łudzę się zmienili wygląd... co myślicie, podróba? Najgorsze, że po otrzymaniu żelu nie zwróciłam na to wszystko uwagi, ucieszyłam się z kilku gratisowych sampli i od razu wystawiłam pozytywny komentarz nie spodziewałam się, że ktoś mógłby sprzedawać podróby Mizona, w dodatku sprzedawca ma ponad 22tysiące pozytywów

A i jeszcze nie dostałam tekturowego kartonika, tubka była zawinięta w folię bąbelkową.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (75,6 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez ciabol
Czas edycji: 2013-09-18 o 09:42
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:55   #4595
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ciabol ja go nie używam bo wedlug mnie jest totalną klapą ale:

http://www.ebay.com/itm/Mizon-Snail-...-/140797269417

spojrz na opakowanie. Jest jeszcze jedna linijka "certified for..."

moze masz jakiś stary? napisz do sprzedawcy

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

A co "najlepsze" iamlove-shop na swojej aukcji też ma inne opakowanie niż dostalas.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:45   #4596
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ciabol ja go nie używam bo wedlug mnie jest totalną klapą ale:

http://www.ebay.com/itm/Mizon-Snail-...-/140797269417

spojrz na opakowanie. Jest jeszcze jedna linijka "certified for..."

moze masz jakiś stary? napisz do sprzedawcy

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

A co "najlepsze" iamlove-shop na swojej aukcji też ma inne opakowanie niż dostalas.
Ja go używam już od jakiegoś czasu i nawet się polubiliśmy dlatego wiem jak zwykle wygląda ta tubka. To co przyszło ma datę produkcji sierpień 2013, więc miałam jeszcze nadzieję, że teraz coś zmienili ale przeszukałam cały internet i nigdzie zmienionego zdjęcia nie ma właśnie na tej mojej aukcji też wstawił to standardowe zdjęcie, dziad jeden
Nie wiem czy jest sens do niego pisać; wystawiłam mu komentarz więc będzie mnie pewnie miał w szkoda moich nerwów chciałam się tylko upewnić, że tubka ma się znaleźć w koszu. Nie chcę mieć potem jakiejś masakry na twarzy
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:49   #4597
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Ja go używam już od jakiegoś czasu i nawet się polubiliśmy dlatego wiem jak zwykle wygląda ta tubka. To co przyszło ma datę produkcji sierpień 2013, więc miałam jeszcze nadzieję, że teraz coś zmienili ale przeszukałam cały internet i nigdzie zmienionego zdjęcia nie ma właśnie na tej mojej aukcji też wstawił to standardowe zdjęcie, dziad jeden
Nie wiem czy jest sens do niego pisać; wystawiłam mu komentarz więc będzie mnie pewnie miał w szkoda moich nerwów chciałam się tylko upewnić, że tubka ma się znaleźć w koszu. Nie chcę mieć potem jakiejś masakry na twarzy
a zmieniło się coś w konsystencji, zapachu, kolorze? trzeba pamiętać, że koreańskie firmy często zmieniając opakowanie, nie aktualizują tego na stronie internetowej. już było kilka takich fałszywych alarmów z podróbami.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 10:57   #4598
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
a zmieniło się coś w konsystencji, zapachu, kolorze? trzeba pamiętać, że koreańskie firmy często zmieniając opakowanie, nie aktualizują tego na stronie internetowej. już było kilka takich fałszywych alarmów z podróbami.
Nie wiem, jeszcze nie otwierałam ale zaraz porównam

edit. Podróba na bank kolor niby ten sam, konsystencja jak dla mnie trochę bardziej mięsista, choć niewiele. Ale zapach zupełnie inny, mdły i bardzo nieprzyjemny, aż mi się niedobrze zrobiło jak go przez chwilę powdychałam

Edytowane przez ciabol
Czas edycji: 2013-09-18 o 11:05
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:09   #4599
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja mialam u niego problemy. W koncu wyslal paczke drugi raz, z trackingiem, za ktory zaplacilam a jak dalam znac, ze doszla to mnie zablokowal i nie moge ani do niego pisac ani u niego kupowac. Jak przejrzysz moje posty w tym wątku to zobaczysz.
powodzenia na pewno uda Ci sie otrzymac zwrot

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------





haha budzę się dziś o 6 rano a tam już mail od PayPala, ze rozstrzygnęli roszczenie na moją korzyść (mam już zwrot kasy na koncie PayPal )

dzięki za wsparcie
w każdym razie, Pana ideaseller_kr nie polecam ;p

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeszcze nie otwierałam ale zaraz porównam

edit. Podróba na bank kolor niby ten sam, konsystencja jak dla mnie trochę bardziej mięsista, choć niewiele. Ale zapach zupełnie inny, mdły i bardzo nieprzyjemny, aż mi się niedobrze zrobiło jak go przez chwilę powdychałam
skoro śmierdzi, to obstawiam że to raczej jakaś stara i już przeterminowana wersja, a nie podróba ;p
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:21   #4600
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeszcze nie otwierałam ale zaraz porównam

edit. Podróba na bank kolor niby ten sam, konsystencja jak dla mnie trochę bardziej mięsista, choć niewiele. Ale zapach zupełnie inny, mdły i bardzo nieprzyjemny, aż mi się niedobrze zrobiło jak go przez chwilę powdychałam
ja bym otworzyła spór, mimo że wystawiłaś już komentarz.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:39   #4601
Mellliska
Przyczajenie
 
Avatar Mellliska
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

JA raz kupiłam i dziękuję , nic nie przyszło . Po prostu masakra jakaś , a o zwrocie pieniedzy mogę pomarzyć
Mellliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 16:53   #4602
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Mellliska Pokaż wiadomość
JA raz kupiłam i dziękuję , nic nie przyszło . Po prostu masakra jakaś , a o zwrocie pieniedzy mogę pomarzyć
nie marzyć, tylko egzekwować. trzeba walczyć o swoje.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:54   #4603
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość

skoro śmierdzi, to obstawiam że to raczej jakaś stara i już przeterminowana wersja, a nie podróba ;p
Hmm, zapach jest bardzo słabo wyczuwalny, ale po delikatnym zaciągnięciu się strasznie mdli. Czułam się jakbym się sody kaustycznej nawdychała; taka chamska chemia. Tak czy inaczej, nie zaryzykuję nałożenia tego na twarz


Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ja bym otworzyła spór, mimo że wystawiłaś już komentarz.
Masz rację jeszcze do niego napiszę, zobaczymy jak się wytłumaczy. Zła jestem o ten komentarz, pierwszy raz tak się pospieszyłam
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:08   #4604
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
nie marzyć, tylko egzekwować. trzeba walczyć o swoje.
Dokładnie!!
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:42   #4605
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Pozdrowienia od marnotrawnej córy!

Wiecie, jak to jest, ten krem pachnie, tamten nęci, lubiany dotąd system nagle się nudzi i któregoś pięknego ranka zastajecie łazienkę zastawioną totalnie nowymi mazidłami, nie wiadomo, skąd!

Na szczęście, moja skóra polubiła nowy kierunek pielęgnacji, to chyba nie jest źle ;p

Ale, moment, gdzie jest Chiao? Hop hop, Chiao! Przybiegłam zwrócić Ci honor! Stosuję olejek do zmywania buzi :P
A dokładniej: zakochałam się w 2-stopniowej pięlęgnacji by Kanebo (a jednak Azja!); nie bawiąc się w demakijaż micelem (twarz nie przepada), nakładam na sucho kanebowy olejek, spłukuję wodą, po czym aplikuję łagodne mydło z serii czyli krok nr 2. Slicznie to razem działa, oczyszcza, ale nie ściąga.

Btw. ktoś tu wspominał o proszku z tej samej linii (łagodny peeling enzymatyczny) - może coś więcej? Bo się na to czaję, drogie jest paskudnie, ale ponoć starcza na lata (bez sensu, nie mogli sprzedawać w mniejszych opakowaniach?) Chodzi mi jednak głównie o to, czy mi nie podrażni cery (trądzik różowaty w bardzo początkowej - oby constans - fazie); douglasowa konsultantka zapewnia, że ALEŻ SKĄDŻE (pech, że ciągle nie mogę się doprosić małej próbki, podobno produkt schodzi na pniu i nie mają testerów, a pani szczerze miła, może i prawda) - tylko wiecie, jak to w drogerii bywa, cena kosmiczna, to chce się sprzedać... zwłaszcza, że w jednej takiej internetowej i uznanej to jest o dobre 70 złotych tańsze, subtelna różnica.
Ktoś kilka stron temu chwalił, że buzia mięciutka i gładka, oczywiście zakładam, że kosmetyk do stosowania maks 2 razy w tygodniu, tym niemniej obawa jest.

Czytam Was i widzę, że się sprzedawcy popsuli? Ech... cosmetic-love też mi ostatnim razem przysłała symboliczną próbkę, ciekawe, skąd to wynika? Czy mają tylu chętnych, że się nie muszą starać, czy przeciwnie - ledwo wiążą koniec z końcem i usiłują "sztukować" zamówienia na ostatnią chwilę, bo problemy z kasą?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:12   #4606
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość

Btw. ktoś tu wspominał o proszku z tej samej linii (łagodny peeling enzymatyczny) - może coś więcej? Bo się na to czaję, drogie jest paskudnie, ale ponoć starcza na lata (bez sensu, nie mogli sprzedawać w mniejszych opakowaniach?) Chodzi mi jednak głównie o to, czy mi nie podrażni cery (trądzik różowaty w bardzo początkowej - oby constans - fazie); douglasowa konsultantka zapewnia, że ALEŻ SKĄDŻE (pech, że ciągle nie mogę się doprosić małej próbki, podobno produkt schodzi na pniu i nie mają testerów, a pani szczerze miła, może i prawda) - tylko wiecie, jak to w drogerii bywa, cena kosmiczna, to chce się sprzedać... zwłaszcza, że w jednej takiej internetowej i uznanej to jest o dobre 70 złotych tańsze, subtelna różnica.
Ktoś kilka stron temu chwalił, że buzia mięciutka i gładka, oczywiście zakładam, że kosmetyk do stosowania maks 2 razy w tygodniu, tym niemniej obawa jest.
To ja to ja! Ale używam tego proszku-peelingu Kanebo 1 na tydzień. W sobotę. Ot taki peelingowy dzień mam. Cóż mam trochę pryszczków na pyszczku, ale im krzywdy nie robi. Zwyczajnie chyba rozpuszcza co trzeba i jest delikatny przy tym. Buźka miękka i gładka. Przyjemna w dotyku. A i usuwa suche skórki. Peeling nie ma żadnych granulek, nic co by uszkadzało skórę. To jest taki miękki płyn jak się rozrobi z wodą. Mi krzywdy nie zrobił, a używam już któryś tydzień. I powiem szczerze, że jak mi się skończy to go znowu zakupię. Póki co mam jeszcze pare kapsułek.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 11:55   #4607
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

I ja zmieniam powoli tor pielęgnacji, ale z azjatków całkiem nie zrezygnuję

aktualnie czekam na krem pod oczy z OHUI (zamówiłam już 1.5 miesiąca temu, ale oszołom aardbei zamówił nie to co trzeba ) i myślę właśnie nad enzymatykiem, bo mój się powoli kończy
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 13:21   #4608
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
To ja to ja! Ale używam tego proszku-peelingu Kanebo 1 na tydzień. W sobotę. Ot taki peelingowy dzień mam. Cóż mam trochę pryszczków na pyszczku, ale im krzywdy nie robi. Zwyczajnie chyba rozpuszcza co trzeba i jest delikatny przy tym. Buźka miękka i gładka. Przyjemna w dotyku. A i usuwa suche skórki. Peeling nie ma żadnych granulek, nic co by uszkadzało skórę. To jest taki miękki płyn jak się rozrobi z wodą. Mi krzywdy nie zrobił, a używam już któryś tydzień. I powiem szczerze, że jak mi się skończy to go znowu zakupię. Póki co mam jeszcze pare kapsułek.
O, dzięki! - wybacz, że nie zapamiętałam nicka, miałam ze 30 stron do nadrobienia ukradkiem, bo w pracy jestem
Mówimy obie o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ng-powder.html tak?
A w jakiej formie go kupiłaś, że masz kapsułki? Bo ja widzę w sklepach tylko pełną wersję, w stacjonarnej drogiej drogerii chcą za to 299 złotych! W internetowej za to "tylko" 249 bodaj, cholernie drogo i co mi po tym, że dużo i starczy na lata, skoro kosmetyku nie powinno się chyba tak długo trzymać ;p Zresztą nie wiem, niby proszek, to może i może leżeć, cholera go wie ;p
Mówisz, że jest gładko i bez podrażnień?
Ech, zaryzykowałabym... nie używam nic peelingowego od lat, skóra w zasadzie wygląda ok, ale to moim okiem, fachowiec pewnie by się dopatrzył niedoskonałości.

@aardbei - no i ja też coś tam trzymam w zanadrzu, bebiki wciąż na tapecie... chociaż zakochałam się w kolejnym japońcu, podkładzie Shiseido... skóra mi się zrobiła taka śliczna (niech żyje skromność...), że nie zawsze mam potrzebę nakładać BB, poprzestaję na okolicach nosa i policzkach, a taki lekki fluid idealnie to uzupełnia ;p

Będę sie cieszyć tą skórą, ile wlezie, bo za kilka lat nie będzie co zbierać z tak zwanej młodej cery

A, i dodam jeszcze, że z wiedzy wyniesionej z dwukotowych blogów wynika, iż Kanebo czy Shiseido są wściekle drogie u nas, a u siebie - niekoniecznie.
Paskudne to.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-09-19 o 13:29
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 13:41   #4609
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
O, dzięki! - wybacz, że nie zapamiętałam nicka, miałam ze 30 stron do nadrobienia ukradkiem, bo w pracy jestem
Mówimy obie o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ng-powder.html tak?
A w jakiej formie go kupiłaś, że masz kapsułki? Bo ja widzę w sklepach tylko pełną wersję, w stacjonarnej drogiej drogerii chcą za to 299 złotych! W internetowej za to "tylko" 249 bodaj, cholernie drogo i co mi po tym, że dużo i starczy na lata, skoro kosmetyku nie powinno się chyba tak długo trzymać ;p Zresztą nie wiem, niby proszek, to może i może leżeć, cholera go wie ;p
Mówisz, że jest gładko i bez podrażnień?
Ech, zaryzykowałabym... nie używam nic peelingowego od lat, skóra w zasadzie wygląda ok, ale to moim okiem, fachowiec pewnie by się dopatrzył niedoskonałości
Ojej nie... Ja mówię o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...apsulkach.html Jest tańsze i szczerze polecam Technika jest prosta proszek wysypujesz na rękę, w kapsułkę nabierasz ciepłej wody. Dolewasz do proszku na ręce mieszasz i nakładasz na twarz. Wcierasz i po 2-3 minutach spłukujesz. Ach i jedna kapsułka na 1 peeling. Wychodzi chyba coś koło 3-3,5 zł/kapsułka, ale tam są paczki po 16 czy 32 sztuki w paczce.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 22:10   #4610
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

sonea8 ja dostałam próbkę tego peelingu w Douglasie Pani powiedziała że mam tego na 3 użycia. Szczerze powiem to nie jest to warte tych pieniędzy. Pachnie jak zwykłe mydło i nie robi praktycznie nic szczególnego. Też chorowałam na ten peeling i strasznie chciałam go mieć, jednak cena mnie powstrzymywała, a teraz cieszę się z tej próbki bo wiem że za mniejsze pieniądze można kupić coś podobnego. Zastanawiam się nad tymi kapsułkami co reila_ ma :P
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 09:09   #4611
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
sonea8 ja dostałam próbkę tego peelingu w Douglasie Pani powiedziała że mam tego na 3 użycia. Szczerze powiem to nie jest to warte tych pieniędzy. Pachnie jak zwykłe mydło i nie robi praktycznie nic szczególnego. Też chorowałam na ten peeling i strasznie chciałam go mieć, jednak cena mnie powstrzymywała, a teraz cieszę się z tej próbki bo wiem że za mniejsze pieniądze można kupić coś podobnego. Zastanawiam się nad tymi kapsułkami co reila_ ma :P
Kapsułki szczerze polecam mi Dwa Koty kupowała u siebie w Japonii, ale widziałam na ebay i na allegro też
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 10:39   #4612
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Kapsułki szczerze polecam mi Dwa Koty kupowała u siebie w Japonii, ale widziałam na ebay i na allegro też
@MuniMuni, ha, dzięki wobec tego, uchroniłaś mnie przed sporym i prawdopodobnie bezsensownym kosztem...
@Reila - dziękuję za info... z Dwoma Kotami się, niestety, nie znam, to nie chcę kłopotać swoimi zachciankami, ale poszukam na ebay'u wobec tego. Chyba, że koleżanka prowadzi swój sklep i to nie będzie problem? Na blogu nie umiem znaleźć linka.

W ogóle to przypuszczam, że znów się kłania różnica w składzie w zależności od rynku sprzedaży, chyba właśnie Dwa Koty o tym wspominała zresztą.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 22:13   #4613
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Służę pomocą Kanebo u nas ma kosmiczne ceny i w dodatku ich kosmetyki nie działają jak te w Japonii właśnie przez zmieniony skład. Po tym co Dwa Koty napisała zwracam uwagę na to od kogo kupuję i Japońskie kosmetyki zamawiam już tylko z Japonii.
Z tego co pamiętam to Dwa Koty mówiła że sklepu jeszcze nie ma, ale można do niej pisać z listą chciejstw i w miarę jej możliwości można u niej kupować.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:16   #4614
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny od dawna Was podczytuje, teraz postanowiłam zasięgnąć Waszej rady

Kupowałyście ostatnio Mizonowy ślimakowy żel? zmieniło się coś opakowanie? Zamówiłam go ostatnio od iamlove-shop i przyszedł jak na foto. Tubka trochę niższa niż poprzednio i w ciemniejszym odcieniu różu; czcionka też ciemniejsza i brak informacji o ateście data produkcji niby z 12.08, poprzednią tubkę miałam ze stycznia, więc łudzę się zmienili wygląd... co myślicie, podróba? Najgorsze, że po otrzymaniu żelu nie zwróciłam na to wszystko uwagi, ucieszyłam się z kilku gratisowych sampli i od razu wystawiłam pozytywny komentarz nie spodziewałam się, że ktoś mógłby sprzedawać podróby Mizona, w dodatku sprzedawca ma ponad 22tysiące pozytywów

A i jeszcze nie dostałam tekturowego kartonika, tubka była zawinięta w folię bąbelkową.

Na moim jest 3 rządki napisu < ten o certyfikacie> u Ciebie tylko 2..

edit: leń mnie opętał i nie zauważyłam, że była o tym mowa

Edytowane przez An Ka
Czas edycji: 2013-09-21 o 17:20
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:04   #4615
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu pisała do sprzedającego, co jest z przesyłką. Mi z ebay szły ok 3 tygodnie, czasem nawet dokładnie, co do dnia.
Dzięki
Napisałam do nich - 0 odpowiedzi, więc otworzyłam spór
Czekać jak się sprawa rozwinie czy zamawiać od innego sprzedawcy?
Już się trochę naczekałam na te BBki
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:50   #4616
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A jest któraś z Was posiadaczką tłustej cery (ale nie trądzikowej, jedyny problem to rozszerzone pory i okazjonalne przedokresowe pryszcze, czasami też takie podskórne ;/ ) i testowała jakieś olejki do demakijażu? Kusi mnie ten olejek Baking Soda Holika Holika albo Real Art Etude House ;p

ale słyszałam różne opinie, między innymi że takie olejki to nie dla tłustej skóry ...
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:54   #4617
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
A jest któraś z Was posiadaczką tłustej cery (ale nie trądzikowej, jedyny problem to rozszerzone pory i okazjonalne przedokresowe pryszcze, czasami też takie podskórne ;/ ) i testowała jakieś olejki do demakijażu? Kusi mnie ten olejek Baking Soda Holika Holika albo Real Art Etude House ;p

ale słyszałam różne opinie, między innymi że takie olejki to nie dla tłustej skóry ...
Właśnie olejek jest idealny do tłustej skóry, bo lepiej niż pianka czy żel rozpuści twój "tłuszcz"
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 22:09   #4618
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No właśnie u nas w Polsce ludzie myślą że zmywanie olejami jest nieodpowiednie dla tłustych cer. Wiem to na własnym przykładzie, kiedy Pani w Sephorze pyta się mnie o pielęgnację mojej cery i słyszy o oleju to wręcz zakazała mi go używać xD Tutaj obalamy ten mit i polecamy olej do demakijażu dla każdego typu cery! Ja zawsze kupuję inny bo lubię próbować, jednak ja raczej stawiam na Japońskie marki. Nie wiem czemu tak już mam :P Tych dwóch wymienionych przez Ciebie nie używałam ale pamiętam że były tu wymieniane i żadnych negatywnych opinii nie miały.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 07:24   #4619
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Bo Panie z Sephory nie uważały w szkole i teraz tam pracują
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 21:48   #4620
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

to tak samo jak twierdzenie, że tłustej cery nie wolno nawilżać. xD
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.