Depilacja brazylijska Rzeszów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 21:04   #1
mandzela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6

Depilacja brazylijska Rzeszów


Czy mogłybyście polecić mi jakiś salon w Rzeszowie, w którym można wykonać depilacje brazylijską?
Pozdrawiam,
mandzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:37   #2
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

salon w graffice III piętro szybko prawie bezboleśnie i tylko 30 zl polecam
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:52   #3
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

up up
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:10   #4
KobietaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Czy ktoś wie czy ta cena się zmieniła w tym salonie? i czy trzeba się bardzo umawiać? Bo jakoś bywam ostatnio w Rzeszowie - w sumie to jeszcze tylko jutro i pojutrze i w sumie chciałabym pójść tak bez umawiania się, bo to i tak za późno, a teraz pomyślałam, że przed wyjazdem za granicę pasowałoby zrobić "porządek". Pozdrawiam.
KobietaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 09:38   #5
magdalena85t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Dziewczyny podajcie numer telefonu do tego salonu kosmetycznego w Grafice.
magdalena85t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 10:43   #6
megi1883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 34
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Dziewczyny a jakiś inny salon godny polecenia który wypróbowałyście ??

Ja byłam w tym w Grafice i pierwsza wizyta była ok zachęcona poszłam tam jeszcze dwa razy za każdym razem inna babka wykonywała zabieg do tego jedna ,na trzeciej i mojej ostatniej wizycie tam, wogóle nie potrafiła tego robić a jak byłam na drugiej wizycie to kobita potraktowała mnie jak jakiś przedmiot wogóle się mną nie przejmując przez cały czas jak mnie depilowała prowadziła dyskusję z koleżanką która siedziała zaraz obok za kotarą.
Po depilacji uczucie było super i chętnie bym poszła znów ale napewno już nie do tego salonu
__________________
Wzrost: 160cm
Waga początkowa: 71kg
Waga aktualna: 63,0 kg
Waga cel: 55 kg

megi1883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:12   #7
magdalena85t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

megi1883 a ile zapłaciłaś za tą depilację?????? i jak wygląda ta babka która twoim zdaniem robi to najlepiej?????

Dziękuję z góry za odpowiedz
magdalena85t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 16:02   #8
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Cytat:
Napisane przez lemoacid Pokaż wiadomość
salon w graffice III piętro szybko prawie bezboleśnie i tylko 30 zl polecam
Kurczę, to dziwne że takie macie odczucia, ja tam chodzę od półtora roku, zawsze jest ok. Ale umawiam się na wizytę, bo z reguły nie mam czasu żeby czekać. Zwykle moją depilację wykonuje p. Basia - jest szybka, dokładna, nie trzaska się - że tak powiem i o to chodzi, bo mimo że zabieg jest dosyć bolesny po paru (max 10) minutach wychodzę "zrobiona"
Zdarzyło mi się "współpracować" z inną panią z tego gabinetu (imienia nie pamiętam), była wolniejsza, ale też dokładna. No i obsługa zawsze miła.
Płacę 30zł.

Nr-u telefonu chyba na forum podawać nie można, gdyby ktoś bardzo chciał proszę pisać na PW. Ale jak wpiszecie w google też łatwo da się namierzyć.

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2010-07-11 o 16:05 Powód: dopisek
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:44   #9
taluff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

z tego co się orientuje to salon "Twoj styl" na ul. W. Pola (ten odcinek miedzy Dąbrowskiego a Hetmańska) ale niestety nie wiem jak robią, wiem tylko, że robią
taluff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:21   #10
megi1883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 34
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

ja już nie pamiętam ile płaciłam nie pamiętam też dokładnie jak wyglądała ta kobieta która robiła mi depilacje pierwszy raz ale później jej już tam nie widziałam więc nie wiem czy ona tam jeszcze pracuje ale to była jakaś młoda kobitka, to było już dawno temu a pamięć szwankuje

sama już nie wiem może spróbuje pójść tam jeszcze raz bo strasznie bym chciała mieć brazylijskie bikini może od tamtego czasu coś się tam zmieniło
__________________
Wzrost: 160cm
Waga początkowa: 71kg
Waga aktualna: 63,0 kg
Waga cel: 55 kg

megi1883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:59   #11
magdalena85t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Ja chodziłam do Twojego Stylu (ten rodzaj depilacji robią tylko w Twoim Stylu w Galerii Rzeszów) ale teraz zrezygnowałam bo podnieśli ceny. W ogóle to za każdym razem płaciłam inaczej:
- za pierwszym razem (gdzie najwięcej jest do zrobienia) zapłaciłam 30zł
- kolejnym razem 35zł
- a później po 45zł
a ostatnio jak chciałam się zapisać to się dowiedziałam że ceny poszły do góry i taka depilacja u nich już kosztuje między 60 a 80zł!!!!!!!!! Więc dałam sobie spokój z tym salonem kosmetycznym.
magdalena85t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 06:41   #12
lemoacid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Cytat:
Napisane przez KobietaK Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie czy ta cena się zmieniła w tym salonie? i czy trzeba się bardzo umawiać? Bo jakoś bywam ostatnio w Rzeszowie - w sumie to jeszcze tylko jutro i pojutrze i w sumie chciałabym pójść tak bez umawiania się, bo to i tak za późno, a teraz pomyślałam, że przed wyjazdem za granicę pasowałoby zrobić "porządek". Pozdrawiam.

Lepiej się umowić

Ja mam blisko do tego salonu, więc wpadam jak mam czas i pytam, ale zazwyczaj też dzwonię wcześniej. Nr tel znajdziesz w Google ;P . NIE ZAPOMNIJCIE ZAPASOWYCH STRINGÓW
lemoacid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:13   #13
magdalena85t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Byłam ostatnio w tym salonie kosmetycznym w Grafice na III piętrze i jestem zadowolona.

Dokładnie tak jak pisze Madzia M77 , szybko i sprawnie, jestem nawet bardziej zadowolona niż jak chodziłam do Twojego Stylu, cena 30 zł.

Numer telefonu do salonu to 17 - 85-80-576 , pokój 305

Polecam
magdalena85t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:15   #14
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:27   #15
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

up
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 21:43   #16
Sabrina_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Cześć dziewczyny specjalnie dla tego postu założyłam konto na wizażu (kiedyś miałam, ale nawet loginu nie pamiętam). Często czytam wpisy jak czegoś poszukuję. Nie mogłam nic znaleźć na ten temat, bo powyższe wpisy są bardzo stare, dlatego podzielę się moimi doświadczeniami. Szukałam kosmetyczki i salonu na depilacje brazylijską w Rzeszowie, ponieważ nie wiele opinii znalazłam wypisałam sobie gabinety, które na swoich stronach oferowały taką usługę, następnie dzwoniłam i dopytywałam o szczegóły i termin. Szukałam wosku twardego niby delikatniejszy, bez pasków, konkurencyjny do pasty cukrowej, bo takim miałam robioną depilację bikini w Krakowie (jak by ktoś szukał salonu w Krk to polecam Excellence na ul Majora Łupaszki na Mydlnikach - Panią właścicielke), W Krk prawie w każdym salonie bikini robią takim woskiem (tak jakby to był standard), dlatego szukałam tego w Rzeszowie niestety nawet jak na stronie Internetowej pisało, że w salonie taki mają to w rozmowie okazywało się, że nie, nigdzie nie znalazłam. Całkiem przypadkowo trafiłam do Oazy gabinetu kosmetyki naturalnej na ul. Św. Michała Archanioła (Pani przez telefon powiedziała, że nie mają takie wosku jak szukam, ale inny też bardzo delikatny i nie podrażający o konsystencji kremowej - tym mnie skusiła). I właśnie ten salon Wam polecam byłam bardzo zadowolona z usługi. Poszło szybko, sprawnie i dokładnie. Obawiałam się, że trafie na nieprofesjonalną obsługę, a co za tym idzie większy ból, jednak udało mi się trafić na bardzo doświadczoną Panią kosmetyczkę (Panią Anetę - prowadząca ten gabinet). Mało mnie bolało, dlatego polecam nawet na pierwszy raz i faktycznie ten wosk był delikatny i dobry jakościowo.
Sabrina_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 19:30   #17
pomponowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja brazylijska Rzeszów

Cytat:
Napisane przez Sabrina_K Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny specjalnie dla tego postu założyłam konto na wizażu (kiedyś miałam, ale nawet loginu nie pamiętam). Często czytam wpisy jak czegoś poszukuję. Nie mogłam nic znaleźć na ten temat, bo powyższe wpisy są bardzo stare, dlatego podzielę się moimi doświadczeniami. Szukałam kosmetyczki i salonu na depilacje brazylijską w Rzeszowie, ponieważ nie wiele opinii znalazłam wypisałam sobie gabinety, które na swoich stronach oferowały taką usługę, następnie dzwoniłam i dopytywałam o szczegóły i termin. Szukałam wosku twardego niby delikatniejszy, bez pasków, konkurencyjny do pasty cukrowej, bo takim miałam robioną depilację bikini w Krakowie (jak by ktoś szukał salonu w Krk to polecam Excellence na ul Majora Łupaszki na Mydlnikach - Panią właścicielke), W Krk prawie w każdym salonie bikini robią takim woskiem (tak jakby to był standard), dlatego szukałam tego w Rzeszowie niestety nawet jak na stronie Internetowej pisało, że w salonie taki mają to w rozmowie okazywało się, że nie, nigdzie nie znalazłam. Całkiem przypadkowo trafiłam do Oazy gabinetu kosmetyki naturalnej na ul. Św. Michała Archanioła (Pani przez telefon powiedziała, że nie mają takie wosku jak szukam, ale inny też bardzo delikatny i nie podrażający o konsystencji kremowej - tym mnie skusiła). I właśnie ten salon Wam polecam byłam bardzo zadowolona z usługi. Poszło szybko, sprawnie i dokładnie. Obawiałam się, że trafie na nieprofesjonalną obsługę, a co za tym idzie większy ból, jednak udało mi się trafić na bardzo doświadczoną Panią kosmetyczkę (Panią Anetę - prowadząca ten gabinet). Mało mnie bolało, dlatego polecam nawet na pierwszy raz i faktycznie ten wosk był delikatny i dobry jakościowo.
Również polecam gabinet Oaza . Korzystałam z zabiegu depilacji i jestem zadowolona z efektów. Z rozmowy z Panią Kosmetyczką widać,że ma dużą wiedzę i praktykę w wykonywaniu takich zabiegów.Gabinet jest kameralny, a Pani kosmetyczka bardzo dokładna.
pomponowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-08 20:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.