Kosmetyki H&M. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 17:20   #811
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kosmetyki H&M.

A właśnie. w H&m próbowałam właśnie jakiegoś pudro-rozświetlacza, w gąbce.
Raaany! Jakie ond drobinki dawał, jak błyszczał.
Na dłoni wypróbowałam i aż do wieczora miałam, więc się nieźle trzymał
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:47   #812
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Objętościowo tak, kolor też podobny, cena ta sama (19,90). Ale konsystencja jest znacznie bardziej kremowo-plastelinowa. Rozświetlacz ma duzo drobinek. Mocno kryją. Mnie chyba nie skusi, lubię wyrazisty efekt, ale ten może być znacznie zbyt mocny dla mojej bladej skóry. Poczekam aż do sprzedaży wejdzie paskowy brązer/rozświetlacz Essence
Dziękuję za opis
Muszę się mu przyjrzeć o ile do Krakowa już dotarły te nowości
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 23:54   #813
panterka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki H&M.

Moje drogie,
wpadłam dzisiaj do H&M w M1(krakow) okolo godziny 20.30 wiec przygotowywali sie juz do zamkniecia. I akurat trafilam na moment w ktorym zaczeli ukladac towar, i wyobrazcie sobie ze wystawili cala wielka polke z nowa seria kosmetykow, swietne pudry, blyszczyki, balsamy, wszystko super i taniutkie, kupilam puder, rozswietlacz, i mgielke do ciala z takimi swiecacymi drobinkami
Goraco polecam!
panterka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:20   #814
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez panterka1 Pokaż wiadomość
, kupilam puder, rozswietlacz, i mgielke do ciala z takimi swiecacymi drobinkami
Goraco polecam!
Jaki rozświetlacz? Te mgiełki też widziałam, byly nawet takie miniatury w zestawach, ale nie pisalo nawet jaki to zapach Tak czy siak, z brokatem bym nie wziela.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:51   #815
panterka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki H&M.

O tym rozswietlaczu dziewczyny pisaly kilka postow wyzej, a te drobinki to nie brokat, one sie delikatnie tylko mienia Nie pisalo jaki zapach.... zapachu po nazwie nie poznasz, wystarczylo psiknac testerem
Zapachy chyba byly 3, wszystkie owocowe, dosc intensywne ale przyjemne
I wszystko takie tanie, ze az glowa boli W tych samych nutach zapachowych byly tez maselka do ciala, balsamy, i peelingi.
panterka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:39   #816
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
We Wroclawiu sa conajmniej 4 H&M i tez tylko w 2 sa kosmetyki (w tym w 1 polozonym dosc daleko,juz praktycznie za miastem A tam jest wszytsko w duzej ilosci+testery ).

Zapomnialam napisac jeszcze o jednym: spodobaly mi sie wakacyjne zestawy w sklad ktorych wchodzily: mala przezroczysta kosmetyczka,chyba 100 ml buteleczka i 2 sloiczki na kremy.Zestaw wakacyjny,do ktorego mozna przelozyc sobie kremy i szampon lub zel pod prysznic.Ze Snoppym lub Hello Kitty za 7,9
Też nad tym ubolewam,że w nowszych H&M we Wrocławiu nie ma kolorówki(a w rynku też mało co,jedynie spory wybór na Bielenach ale tam mi daleko i rzadko bywam)

Też zwróciłam uwagę na te słoiczki do przelewania.Tylko ja biorąc pod uwagę ilość rzeczy których użwywam musiałabym kupić z 5 zestawów takich pudełeczek

Moren-rozświetlacz jest śliczny
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:29   #817
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez panterka1 Pokaż wiadomość
Moje drogie,
wpadłam dzisiaj do H&M w M1(krakow) okolo godziny 20.30 wiec przygotowywali sie juz do zamkniecia. I akurat trafilam na moment w ktorym zaczeli ukladac towar, i wyobrazcie sobie ze wystawili cala wielka polke z nowa seria kosmetykow, swietne pudry, blyszczyki, balsamy, wszystko super i taniutkie, kupilam puder, rozswietlacz, i mgielke do ciala z takimi swiecacymi drobinkami
Goraco polecam!
Osz Ty!! szczescie mialas i to niemale skoro tak to ja chyba zaczne o takich godzinach chodzic do H&M
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 11:16   #818
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Też nad tym ubolewam,że w nowszych H&M we Wrocławiu nie ma kolorówki(a w rynku też mało co,jedynie spory wybór na Bielenach ale tam mi daleko i rzadko bywam)

Też zwróciłam uwagę na te słoiczki do przelewania.Tylko ja biorąc pod uwagę ilość rzeczy których użwywam musiałabym kupić z 5 zestawów takich pudełeczek

Moren-rozświetlacz jest śliczny
A dziekowac,na Swidnickiej jest ich pelno

Tez tak mam,dlatego wstrzymalam sie z tymi sloiczkami i buteleczkami Ale sa fajniutkie,pewnie kupie sobie i ze Snoppy i z Hello Kitty,bo planuje juz wakacje w Jastarni na lipiec
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 15:55   #819
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

Byłam dzisiaj w H&M i zakupiłam śliczne, małe lusterko. Widziałam te duże paletki, ale ani róże, ani turkusy to nie moje kolory. Za to strasznie spodobał mi się taki duży rozświetlacz, kosztował 19.90. Składa się z 2 części: złotawego brązera i highlightera. Widziałam też takie 3 kolorowe błyszczyki, ale nie wiedziałam, na który się zdecydować. Bo testerów nie było i nie wiem, jaki efekt by dawały, jak pachną i smakują.
Jeżeli macie ten rozświetlacz albo błyszczyk to podzielcie się proszę wrażeniami.

Moren zauważyłam, że wcześniej pokazywałaś zdjęcie tych 3kolorowych błyszczyków, jesteś z nich zadowolona? Jaki mają zapach, smak, kolor? Czy dają wyraźny kolor czy są raczej transparentne?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 16:20   #820
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki H&M.

ja tez dzis bylam znow w h&m i byly paletki, ale.. jak roz mi odpowiada to cienie odpowiadaja z drugiej.. i w efekcie nie kupilam zadnej
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 16:42   #821
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez panterka1 Pokaż wiadomość
a te drobinki to nie brokat, one sie delikatnie tylko mienia Nie pisalo jaki zapach.... zapachu po nazwie nie poznasz, wystarczylo psiknac testerem
Zapachy chyba byly 3, wszystkie owocowe, dosc intensywne ale przyjemne
I wszystko takie tanie, ze az glowa boli W tych samych nutach zapachowych byly tez maselka do ciala, balsamy, i peelingi.
Widziałam tylko, że się błyszczały, więc na skórze zapewne byłoby je widać No właśnie nie pamiętam czy były testery Wiem, że z błyszczyków (co prawda jeden rodzaj) nie było testera, z paletek też...
W przyszłym tyg musze sie wkońcu wybrac na tą Stawową
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 17:22   #822
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w H&M i zakupiłam śliczne, małe lusterko. Widziałam te duże paletki, ale ani róże, ani turkusy to nie moje kolory. Za to strasznie spodobał mi się taki duży rozświetlacz, kosztował 19.90. Składa się z 2 części: złotawego brązera i highlightera. Widziałam też takie 3 kolorowe błyszczyki, ale nie wiedziałam, na który się zdecydować. Bo testerów nie było i nie wiem, jaki efekt by dawały, jak pachną i smakują.
Jeżeli macie ten rozświetlacz albo błyszczyk to podzielcie się proszę wrażeniami.

Moren zauważyłam, że wcześniej pokazywałaś zdjęcie tych 3kolorowych błyszczyków, jesteś z nich zadowolona? Jaki mają zapach, smak, kolor? Czy dają wyraźny kolor czy są raczej transparentne?
Blyszczyki sa w 2 wersjach: 1 ma cieple kolorki i smak ananasowy,moja-chlodniejsza sklada sie z 3 kolorow:czerwien,jasny roz,ciemny roz.Ma smak grejpfrutowy Blyszczyk ma mnostwo malutkich blyszczacych drobinek.Blyszczyk jest niemal bezbarwny,nadaje lekki rozowawy kolrek.Ale przy 1 aplikacji jest transparentny.Aplikator w forme pedzelka
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:43   #823
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Blyszczyki sa w 2 wersjach: 1 ma cieple kolorki i smak ananasowy,moja-chlodniejsza sklada sie z 3 kolorow:czerwien,jasny roz,ciemny roz.Ma smak grejpfrutowy Blyszczyk ma mnostwo malutkich blyszczacych drobinek.Blyszczyk jest niemal bezbarwny,nadaje lekki rozowawy kolrek.Ale przy 1 aplikacji jest transparentny.Aplikator w forme pedzelka
chce go! tez w cenie mniej wiecej 8-10 zl?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:52   #824
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chce go! tez w cenie mniej wiecej 8-10 zl?
Hehe,to jest straszne,jak my sie nawzajem nakrecamy Kosztuje 7,9
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:56   #825
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,to jest straszne,jak my sie nawzajem nakrecamy Kosztuje 7,9
zebys wiedziala! jak juz mam spokoj to nagle znowu okazuje sie ze pojawilo sie jakies cudenko i od razu sie nakrecam i musze go miec tak samo z essence ja i z H&M dobrze ze te blyszczyki sa mniej wiecej w stalych cenach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:13   #826
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

moren dziękuję za relację. Jeżeli one rzeczywiście są transparentne to je sobie odpuszczę, ale ten duży puder brązująco-rozświetlający będzie mój.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:20   #827
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kosztuje 7,9

To ja właśnie tego 3kolorowego widziałam (czerwień z dwoma różami)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 07:23   #828
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
moren dziękuję za relację. Jeżeli one rzeczywiście są transparentne to je sobie odpuszczę, ale ten duży puder brązująco-rozświetlający będzie mój.
Ja kupilam we wtorek ten puder brazer jest dosc pomaranczowy, ale niezbyt intensywny, takze mozna ze spokojem stopniowac. Rozswietlacz tylko raz tak na szybko probowalam i tak srednio mi sie podobal, strasznie twardy, jedyne co pedzelkiem z niego wydobylam to dosc spore drobinki ktore roznosza sie wszedzie tylko nie tam gdzie chce musze go jeszcze rozpracowac bo szkoda mi go, tak mi sie podobal jak go kupowalam (a nie bylo testera takze skusilam sie w sumie opakowaniem )
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:40   #829
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

agnieszka.m.j. - to znaczy, że nie jesteś z niego zadowolona? A ten brązer wydawał mi się taki pomarańczowo-złoty. Ja mam dość jasną skórę, nie wiem czy pomarańcz to dobry pomysł dla mnie...
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 10:47   #830
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Ja kupilam we wtorek ten puder brazer jest dosc pomaranczowy, ale niezbyt intensywny, takze mozna ze spokojem stopniowac. Rozswietlacz tylko raz tak na szybko probowalam i tak srednio mi sie podobal, strasznie twardy, jedyne co pedzelkiem z niego wydobylam to dosc spore drobinki ktore roznosza sie wszedzie tylko nie tam gdzie chce musze go jeszcze rozpracowac bo szkoda mi go, tak mi sie podobal jak go kupowalam (a nie bylo testera takze skusilam sie w sumie opakowaniem )
No właśnie, mnie też ten rozświetlacz z dużego spodka wydał się akurat strasznie bublowaty (ale ja go testowałam tylko w sklepie). Ma taką dziwaczną konsystencję, że kiedy potarłam go palcem, żeby nabrać trochę a potem próbowałam nanieść tym paluchem na grzbiet dłoni, to na owym grzbiecie zostawały tylko jakieś wielkie paprochy, a gładka poświata była wyłącznie na palcu... Dziwadło jakieś. A brązerów ja w ogóle nie używam, więc chciałam go kupić tylko dla części rozświetlającej.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:56   #831
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
agnieszka.m.j. - to znaczy, że nie jesteś z niego zadowolona? A ten brązer wydawał mi się taki pomarańczowo-złoty. Ja mam dość jasną skórę, nie wiem czy pomarańcz to dobry pomysł dla mnie...
Radze go wyprobowac w sklepie zanim sie zdecydujesz Bo pomarancz faktycznie nie jest najlepszy dla bladej cery. Za to polecam brazer czekoladke Bourjois, jest co prawda odrobine drozszy, ale w ogole nie jest pomaranczowy czyli powinien Tobie pasowac, jestem z niego bardzo zadowolona i ten zapach....mmm
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:25   #832
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki H&M.

Tez dostalam od mojego TZ ten trojkolorowy blyszczyk i jestem bardzo zadowolona , mam ta cieplejsza wersje, pieknie sie mieni w sloncu...
Za to ten duzy puder brazujacy z rozswietlaczem dla mnie to niestety niewypal..
puder za pomaranczowy a ten rozswietlacz to tylko pozostawia takie wielkie okruchy z brokatu i taka maslana konsystencje maja oba.... jak go zobaczylam to pedzilam z drugiego rogu sali po niego ale niestety po przetestowaniu nie kupilam:/
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:47   #833
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

No wlasnie ja glupia sie skusilam, a testera nie bylo
Na szczescie drogie nie bylo...
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:54   #834
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

I w ten sposób dzięki Wam zaoszczędzę pieniądze. I co ten wątek nie tylko nakręca na kosmetyki,ale też skutecznie odradza i pozwala robić przemyślane zakupy
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:05   #835
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia moich kosmetyczek z H&Mblyszczyka oraz lusterka 3 ostatnie zdjecia to moje wczorajsze nabytki:sliczna kosmetyczka w cudnych kolorkach (niebieski+fiolet) oraz 3-kolorowy blyszczyk o zapachu grejpfruta (dla karnacji cieplejszej byl inny kolorek o smaku ananasa).Widzialam fajny rozswietlacz w sloiczku z gabeczka z zakretka w takim niebieskim kolorze,jak moj blyszczyk oraz nowe palety:dla cieplej i chlodnej karnacji z cieniami w ksztalcie kosteczek i z rozami/brazerami

a moglabys zrobic zdjecie pomalowanym ustom ,
w tym blyszczyku


cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:38   #836
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
a moglabys zrobic zdjecie pomalowanym ustom ,
w tym blyszczyku


Mowisz masz
Niestety wlasnie zaszlo sloneczko,a zrobilabym jeszcze w sloncu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.JPG (11,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.JPG (12,7 KB, 26 załadowań)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:42   #837
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mowisz masz
Niestety wlasnie zaszlo sloneczko,a zrobilabym jeszcze w sloncu
nono , ladny odcien

dziekuje za zdjecie
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:24   #838
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mowisz masz
Niestety wlasnie zaszlo sloneczko,a zrobilabym jeszcze w sloncu
ale sliczny to jest ten grejpfrucik?? hym gdybym miala H&M to zaraz bym po niego pobiegla a tak to??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:34   #839
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
nono , ladny odcien

dziekuje za zdjecie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale sliczny to jest ten grejpfrucik?? hym gdybym miala H&M to zaraz bym po niego pobiegla a tak to??
Dzięki,dzieki
Nie ma sprawy
To jest grjpfrut Dla mnie taki sobie,za bardzo bezbarwny Do tego niestety tylko pachnie,a nie smakuje Ale wyglada fajnie,ma ladne opakowanie i napewno go wypackam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:41   #840
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dzięki,dzieki
Nie ma sprawy
To jest grjpfrut Dla mnie taki sobie,za bardzo bezbarwny Do tego niestety tylko pachnie,a nie smakuje Ale wyglada fajnie,ma ladne opakowanie i napewno go wypackam
wlasnie na zdjeciu ladnie wyszedl podobaja mi sie takie kolorki i efektmoze jeszcze go znajde jak sie wybiore do H&M?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-06 09:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.