Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 09:59   #721
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja mam Volume Flash,ale w standardowej wersji (dostalam kiedys od tesciowej ).Na poczatku byl za mokry i strasznie sklejal.Teraz podsechl i jest ok,ale nadal troche skleja.Nie najgorszy tusz
fakt, na początku też był bardzo mokry, teraz dalej jest, ale trochę już zdążył wyschnąć (mam go niecałe 2 miesiące) i efekt jest boski!

mam ochotę na jakiegoś dwufazowca
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:06   #722
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
fakt, na początku też był bardzo mokry, teraz dalej jest, ale trochę już zdążył wyschnąć (mam go niecałe 2 miesiące) i efekt jest boski!

mam ochotę na jakiegoś dwufazowca
Ja posiadam 1 2-fazowca:Maybelline Intense XXL Extreme Black.Niezly jest,ale trzeba sie nim troche pomeczyc.Mam ochote na ten tusz,ale podkrecajacy No i 2-fazowy Bourjois
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:20   #723
NatQa1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 45
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dziewczyny doradzcie tez cos mi wlasnie musze kupic nowy tusz chce zeby pogrubial podkrecal i wydluzal...myslalam nad tym lancome fatale albo diorshow tylko ten pierwszy ma tą ciezko w obsludze szczoteczke na poczatku nie wiem czy mi bedzie wychodzic to malowanie nim ale takie pozytywne opinie ze kusi chyba ze cos jeszcze innego doradzicie
NatQa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 20:27   #724
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

ja bym wolala Fatala na Twoim miejscu wcale nie jest taki trudny w obsługiwaniu jak się wydaje początkowo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:14   #725
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

dimiti no i co by Ci tu napisać na temat tego ysl'a???
Napiszę naprawdę to co myślę...

Mokry, ciężko się rozprowadza.
Miał być efekt sztucznych rzęs...ale wg mnie to on go nie daje
Wg mnie efekt jest podobny do diorshow tylko z taką różnicą, ze diorshow taki efekt daje po 1 pociągnięciu szczoteczką a ten po 2... Przy trzecim pociągnięciu rzęsy zaczynają się lepić

Na razie oczy mnie nie swędzą, ale zobaczę jutro rano...
Nie jest źle.Efekt podoba mi się bardziej niż HR ciapkowatej (bo ta nadaje taki mocno naturalny wygląd).
Rzęsy są widoczne, długie i podkręcone ale .. to nie jest dla mnie efekt sztucznych rzęs...niestety.

Natomiast moja koleżanka miała dziś świetnie pomalowane rzęsy. Były meeega długie i grube + podkręcenie.
Muszę się jej spytać jakiego tuszu używa jak mi powie to dam znać Gorzej jak to były sztuczne rzęsyalbo jak ma takie własne (ale to jest niemożliwe)...

__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:18   #726
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
dimiti no i co by Ci tu napisać na temat tego ysl'a???
Napiszę naprawdę to co myślę...

Mokry, ciężko się rozprowadza.
Miał być efekt sztucznych rzęs...ale wg mnie to on go nie daje
Wg mnie efekt jest podobny do diorshow tylko z taką różnicą, ze diorshow taki efekt daje po 1 pociągnięciu szczoteczką a ten po 2... Przy trzecim pociągnięciu rzęsy zaczynają się lepić

Na razie oczy mnie nie swędzą, ale zobaczę jutro rano...
Nie jest źle.Efekt podoba mi się bardziej niż HR ciapkowatej (bo ta nadaje taki mocno naturalny wygląd).
Rzęsy są widoczne, długie i podkręcone ale .. to nie jest dla mnie efekt sztucznych rzęs...niestety.

Natomiast moja koleżanka miała dziś świetnie pomalowane rzęsy. Były meeega długie i grube + podkręcenie.
Muszę się jej spytać jakiego tuszu używa jak mi powie to dam znać Gorzej jak to były sztuczne rzęsyalbo jak ma takie własne (ale to jest niemożliwe)...

czyli idealem nie jest no ale najgorzej tez nie jest bo przynajmniej jakis efekt jest zapytaj sie jej to moze okaze sie ze za daleko szukalysmy tego ideala! to ja pewnie klikne HR spectacular i sie okaze chociaz mi chodzi glownie o to zeby swietnie wydluzal bo moje rzesy sa w stadium odrastania i po Fatale wygladam jakbym po lewej str miala rzesy taki ladne a po drugiej nic (ale wiesz moja kolezanka iala takie rzesy naturalnie podkrecone ze najzwyklejszy tusz wygladal pieknie!)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:33   #727
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

ja jestem wierna tuszowi z max factor, z gumowa szczoteczka - masterpiece (czy jakos tak )
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 21:34   #728
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli idealem nie jest no ale najgorzej tez nie jest bo przynajmniej jakis efekt jest zapytaj sie jej to moze okaze sie ze za daleko szukalysmy tego ideala! to ja pewnie klikne HR spectacular i sie okaze chociaz mi chodzi glownie o to zeby swietnie wydluzal bo moje rzesy sa w stadium odrastania i po Fatale wygladam jakbym po lewej str miala rzesy taki ladne a po drugiej nic (ale wiesz moja kolezanka iala takie rzesy naturalnie podkrecone ze najzwyklejszy tusz wygladal pieknie!)
Z tego co pamiętam to ona używa tylko kosmetyków wysokopółkowych, więc to musi być coś droższego ale co
Spytam ją przy najbliższej okazji...
Właśnie tego się obawiam, że ma jakieś takie mega piękne naturalnie a tusz to tylko takie mazidło nic nie znaczące ale by było głupio
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:49   #729
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Diorshow black out kupiłam niedawno, kilka dni dopiero używam - efekt jest dosyć spektakularny (szczotka wygląda dziwnie - taka duża i mokra - myslałam że poskleja mi rzęsy - ale o dziwo nie są bardzo podkreślone, ale jednak rozdzielone), ale jest to tusz, który się rozmazuje pod wpływem wilgoci, potu...
Ostatnio miałam Lancome Definicils nie miał żadnych tendencji do rozmazywania, nie tylko w mżawkę, ale nawet w deszczu można było nie mić obaw że ma się juz oczy pandy, ale za to sie kruszył, szczególnie jak się coś dotyka rzęs, okolic oczu w ciągu dnia, to pod oczami zdarzały sie ukruszone drobinki tuszu, Dior się nie kruszy ale maże powieki, kurczę czy tusze dzielą się na mażące i na osypujące, ja dotychczas mam takie doświadczenia z wysoko i nisko poólkowymi, czyli nadal szukam ideału - żeby się nie kruszył i nie rozmazywał jednocześnie.
Z tańszych miałam doświadczenia z Bourjoisami - podobne do Lancome, a Manhattan któryś tak jak Diorshow, ładnie działał tylko się mazał.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:54   #730
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to ona używa tylko kosmetyków wysokopółkowych, więc to musi być coś droższego ale co
Spytam ją przy najbliższej okazji...
Właśnie tego się obawiam, że ma jakieś takie mega piękne naturalnie a tusz to tylko takie mazidło nic nie znaczące ale by było głupio
to przydaloby sie tez dowiedziec jakie ma naturalnie rzesy zeby nie kupic cos co sie nie przyda albo okaze sie ze ma YSL tego samego ale by bylo!
Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Diorshow black out kupiłam niedawno, kilka dni dopiero używam - efekt jest dosyć spektakularny (szczotka wygląda dziwnie - taka duża i mokra - myslałam że poskleja mi rzęsy - ale o dziwo nie są bardzo podkreślone, ale jednak rozdzielone), ale jest to tusz, który się rozmazuje pod wpływem wilgoci, potu...
Ostatnio miałam Lancome Definicils nie miał żadnych tendencji do rozmazywania, nie tylko w mżawkę, ale nawet w deszczu można było nie mić obaw że ma się juz oczy pandy, ale za to sie kruszył, szczególnie jak się coś dotyka rzęs, okolic oczu w ciągu dnia, to pod oczami zdarzały sie ukruszone drobinki tuszu, Dior się nie kruszy ale maże powieki, kurczę czy tusze dzielą się na mażące i na osypujące, ja dotychczas mam takie doświadczenia z wysoko i nisko poólkowymi, czyli nadal szukam ideału - żeby się nie kruszył i nie rozmazywał jednocześnie.
Z tańszych miałam doświadczenia z Bourjoisami - podobne do Lancome, a Manhattan któryś tak jak Diorshow, ładnie działał tylko się mazał.
wlasnie ciezko i to bardzo! znalezc ten idealny tusz albo skleja, albo sie kruszy, albo uczula....porazka! tyle tuszy wytestowanych i nadal szukam! a jak portfel cierpi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 09:44   #731
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

J zakupiłam tusz Mastriepiece Max i strasznie skleja rzęsy Jedna z wizażanek też tak miała.Tusz odstawiła na 2miesiące i potem spisywał się fantastycznie.Mam nadzieje że z moim będzie podobnie,bo jeśli nie to kasa wyrzucona w błoto
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 18:50   #732
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
J zakupiłam tusz Mastriepiece Max i strasznie skleja rzęsy Jedna z wizażanek też tak miała.Tusz odstawiła na 2miesiące i potem spisywał się fantastycznie.Mam nadzieje że z moim będzie podobnie,bo jeśli nie to kasa wyrzucona w błoto
moj mi teraz zaczal sklejac i zostawiac grudki wiec nie wiem czy sie go nie pozbede bo powoli trace do niego sile!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 18:57   #733
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Tylko Maybelline Intense XXL mój ulubiony
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 19:31   #734
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Z okazji wakacji chciałam spróbować innego niż czarny koloru tuszu - myślałam nad brązowym, ew. niebieskim... Wpadł mi w ręce katalog z Avonu i zastanawiam się nad SuperShock w kolorze fall plum - w katalogu wygląda ładnie, ale boję się, że na rzęsach nie będzie efektu czy któraś z Was go miała?
Czy może zamiast niego kupić czarnego Glam Eyes?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 08:51   #735
antanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Trudno jednoznacznie okreslic, bo rozne substancje podrazniaja oczy roznych osob.

Napisz ktore dokladnie Cie podraznily, moze tak latwiej bedzie doradzac.
Używałam tusze Avon i Max Factor, no i kiedyś jeszcze Gosh. Efekt ten sam czerwone oczy, szczególnie po demakijażu.
antanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:11   #736
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
J zakupiłam tusz Mastriepiece Max i strasznie skleja rzęsy Jedna z wizażanek też tak miała.Tusz odstawiła na 2miesiące i potem spisywał się fantastycznie.Mam nadzieje że z moim będzie podobnie,bo jeśli nie to kasa wyrzucona w błoto
Tez mam z nim teraz ten problem i odstawilam go na jakis czas,zeby sobie podsech.Zreszta,tak samo mialam z 2000 Calorie,wiec chyba wlasnie o to chodzi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moj mi teraz zaczal sklejac i zostawiac grudki wiec nie wiem czy sie go nie pozbede bo powoli trace do niego sile!
A jak Twoj Fatal?Nie uzywasz go teraz?

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Tylko Maybelline Intense XXL mój ulubiony
Tez mam,co jakis czas uzywam Fajny jest,tylko czasami ciezko jest pokryc ta biala baze na tyle dokladnie,zeby nie bylo jej widac No i ma troche niewygodne opakowanie,bo szczoteczki sa za krotkie

Cytat:
Napisane przez antanna Pokaż wiadomość
Używałam tusze Avon i Max Factor, no i kiedyś jeszcze Gosh. Efekt ten sam czerwone oczy, szczególnie po demakijażu.
Kiedys mialam tusz Avonu i nie pamietam,jak z nim bylo,wiec sie nie wypowiem,ale 2000 Calorei podraznial mi troche oczka Nie wiem jeszcze,jak z Masterpiece,bo za malo testow jeszcze zrobilam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:25   #737
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Tez mam z nim teraz ten problem i odstawilam go na jakis czas,zeby sobie podsech.Zreszta,tak samo mialam z 2000 Calorie,wiec chyba wlasnie o to chodzi



A jak Twoj Fatal?Nie uzywasz go teraz?



Tez mam,co jakis czas uzywam Fajny jest,tylko czasami ciezko jest pokryc ta biala baze na tyle dokladnie,zeby nie bylo jej widac No i ma troche niewygodne opakowanie,bo szczoteczki sa za krotkie



Kiedys mialam tusz Avonu i nie pamietam,jak z nim bylo,wiec sie nie wypowiem,ale 2000 Calorei podraznial mi troche oczka Nie wiem jeszcze,jak z Masterpiece,bo za malo testow jeszcze zrobilam
nie poki co nie uzywam go musze sie rozprawic z moimi rzesami bo sa straszne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:44   #738
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie poki co nie uzywam go musze sie rozprawic z moimi rzesami bo sa straszne!
A co sie dzieje?Ja zauwazylam,ze moje rzesy znacznie sie przerzedzily,ale juz idzie do mmnie odzywka z Oriflame I odnosze wrazenie,ze bardziej wypadaja po niektorych tuszach,a po innych mniej.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:46   #739
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A co sie dzieje?Ja zauwazylam,ze moje rzesy znacznie sie przerzedzily,ale juz idzie do mmnie odzywka z Oriflame I odnosze wrazenie,ze bardziej wypadaja po niektorych tuszach,a po innych mniej.
wlasnie mi z jednej strony strasznie rzesy wypadly i jak wymaluje sie Fatalem to jest wielka roznica miedzy tymi przerzedzonymi a tymi stalymi ja uzywam niby olejka rycynowego ale moze kupie sobie jakas odzywke?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 16:58   #740
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie mi z jednej strony strasznie rzesy wypadly i jak wymaluje sie Fatalem to jest wielka roznica miedzy tymi przerzedzonymi a tymi stalymi ja uzywam niby olejka rycynowego ale moze kupie sobie jakas odzywke?
Ja wole odzywke,bo juz gdzies tutaj chyba pisalam,ze olejek srednio mi pasuje :kwasn: A ta z Oriflame kiedys mialam i jest naprawde spoko
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:09   #741
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

mowa o fatalu wiec podziele sie swoja opinia na jego temat szczerze powiedziawszy duzo sobie obiecywalam po tym tuszu tymczasem to zadne cudo, co prawda moje rzesy ostatnio jakos tak zdziadzialy i bede musiala przeprowadzic kuracje olejkiem rycynowym albo odzywka z pierre rene ktora daje bardzo fajne efekty z nakladaniem nie mam zadnych problemow, co wiecej dziwia mnie opinie ze naklada sie go na rzesy za duzo i trzeba wycierac grzebyczek chusteczka bo moj fatale naklada sie taka warstwa ze prakycznie kazda rzesa jest rozdzielona, a mi to akurat srednio pasuje bo lubie mocno pomalowane rzesy trzeba nalozyc ze 2-3 warstwy zeby bylo ciut mocniej, w sumie nie jest zly ale lepsze efekty osiagam volume shockingiem z grzebyczkiem za polowe ceny
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:36   #742
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja Fatala i tak kupie, jak tylko bede miala pieniazki na to
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 12:13   #743
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
mowa o fatalu wiec podziele sie swoja opinia na jego temat szczerze powiedziawszy duzo sobie obiecywalam po tym tuszu tymczasem to zadne cudo, co prawda moje rzesy ostatnio jakos tak zdziadzialy i bede musiala przeprowadzic kuracje olejkiem rycynowym albo odzywka z pierre rene ktora daje bardzo fajne efekty z nakladaniem nie mam zadnych problemow, co wiecej dziwia mnie opinie ze naklada sie go na rzesy za duzo i trzeba wycierac grzebyczek chusteczka bo moj fatale naklada sie taka warstwa ze prakycznie kazda rzesa jest rozdzielona, a mi to akurat srednio pasuje bo lubie mocno pomalowane rzesy trzeba nalozyc ze 2-3 warstwy zeby bylo ciut mocniej, w sumie nie jest zly ale lepsze efekty osiagam volume shockingiem z grzebyczkiem za polowe ceny
No to pozostaje tylko przekonac sie na wlasnej skorze Mnie jakos do Fatala nie ciagnie,bo nie lubie tych gumowych szczoteczek.A z 2 strony nie lubie tez grzebyczkow,jaki ma VS Na szczescie mam jeszcze kilka tuszow i miesieczny odwyk kosmetyczny
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:32   #744
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Max Factor 2000calorie Dramatic Look mój faworyt
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:41   #745
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

bourjois clubbing-nie wymienie go na zaden inny
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:19   #746
orety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dziewczyny, a może któraś z Was używała nowego tuszu Givenchy Phenomen's eyes? Jeśli tak, to czy rzeczywiście warto go kupić? Czy w ogóle można już go kupić w Polsce? Pozdrawiam!
orety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:45   #747
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez orety Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was używała nowego tuszu Givenchy Phenomen's eyes? Jeśli tak, to czy rzeczywiście warto go kupić? Czy w ogóle można już go kupić w Polsce? Pozdrawiam!
No ja też sie na niego czaję! Są trzy opinie na KWC aż się obsliniłam czekam na więcej opinii i kupuję pewnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:49   #748
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

na temat j nowosci juz byl watek i duzo dziewczyn sie wypowiadalo ze szczoteczka fajna ale wymalowac nia rzesy to paranoja, i w dyskusji nikogo nie zachwycil wiec i mnie przestal kusic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:32   #749
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

DEFINE-A-Lash
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:09   #750
Alicja
Raczkowanie
 
Avatar Alicja
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 30
GG do Alicja
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

CHANEL INIMITABLE, NIE WODOODPORNY, NAJLEPSZY

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Dostałam ostatnio https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...t-mascara.html

niezły ale jednak Chanel to mój KWC

Edytowane przez Alicja
Czas edycji: 2008-09-09 o 12:31
Alicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.