Atrederm - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 11:40   #4591
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez sforcia Pokaż wiadomość
wyprasowała mi się prawie całkowicie zmarszczka mimiczna na czole i pod oczami, ale zaznaczam, że miałam minimalne. W tym roku mi stuknie 30stka i zmarszczek praktycznie nie mam. Tylko tu raczej się przyczynił ogół pielęgnacji - filtry, antyoksydanty. No i genetyka odżywianie czy ogólny styl życia też ma wpływ jakiś
o to mamy podobny wiek, jesteś rok młodsza
napiszz proszę coś o tych antyoksydantach?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:47   #4592
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

czytałam , że któraś z Was używała maści Linomag , jak się u Was sprawdzała ? i czy nie zapychała ? bo właśnie dzisiaj ją sobie kupiłam
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:37   #4593
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Ja dziś zakupiłam Atrederm 0,025. Mam prawie 30 lat, mnóstwo zaskórników otwartych i trochę zamkniętych. Cały wątek przeczytałam i z ciekawością dziś posmaruję się po raz pierwszy
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:58   #4594
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ja dziś zakupiłam Atrederm 0,025. Mam prawie 30 lat, mnóstwo zaskórników otwartych i trochę zamkniętych. Cały wątek przeczytałam i z ciekawością dziś posmaruję się po raz pierwszy

witaj w klubie i powodzenia
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 17:08   #4595
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
witaj w klubie i powodzenia
nie dziękuję

Wstałam rano z duszą na ramieniu, ale nic się nie wydarzyło... Na razie jeszcze poczekam z kolejnym smarowaniem ze 2 dni, bo nie chcę sobie zrobić kuku, a do pracy chodzić trzeba
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 19:29   #4596
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja na początek proponuję raz na tydzień. Po pierwszym smarowaniu u mnie skutki pojawiły się po dwóch dniach. Ale z każdym kolejnym użyciem skóra reaguje coraz mniej historycznie i szybciej dochodzi do siebie 😊
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 05:20   #4597
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Posmarowałam się w sobotę, w niedzielę wieczorem pojawiły się pierwsze suche skórki... Do dziś delikatnie obłażę, ale da się uklepać fizjodermem i wyjść do ludzi Dziś albo jutro wieczorem smarowanko (zależy od kondycji skóry). Ta nowa skóra jest taka gładka w dotyku! Dawno takiej nie miałam
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 09:08   #4598
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

fajnie masz, że tak dobrze znosisz.
chociaż u mnie już lepiej,
nakładam atre rano, a na wieczór żel hialuronowy z pantenolem i póki co żadnych skutków ubocznych.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:58   #4599
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
fajnie masz, że tak dobrze znosisz.
chociaż u mnie już lepiej,
nakładam atre rano, a na wieczór żel hialuronowy z pantenolem i póki co żadnych skutków ubocznych.

nawet łuszczenia ? właśnie nie wiem jak to jest z tym łuszczeniem.. czy powinno występować, żeby stan skóry się poprawił , czy atre działa również na skórę nawet jeśli łuszczenia nie ma ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:14   #4600
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
nawet łuszczenia ? właśnie nie wiem jak to jest z tym łuszczeniem.. czy powinno występować, żeby stan skóry się poprawił , czy atre działa również na skórę nawet jeśli łuszczenia nie ma ?

u mnie łusaczenie występuje dopiero po bardzo długim czasie i to akurat dla mnie najmniej uciążliwy skutek uboczny, poza tym nigdy nie było intensywne.
Miałam całą masę różnych innych atrakcji, o których pisałam już tutaj wiele razy
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:17   #4601
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja się wstrzymuję z nakładaniem, dalej łuszczy mi się skóra, już po raz drugi (a robiłam tylko jedną aplikację w sobotę). Marzy mi się wreszcie czysta skóra i spłycenie zmarszczek mimicznych, bardzo ciekawa jestem efektów. Jutro kupię nowy filtr, bo stary już na wykończeniu, myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html ... Ciekawe, czy znajdę go w aptece... ;]
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 21:58   #4602
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

On jest matujący. Jakoś nie widzę go przy łuszczycej się skórze.
Ja mam problem z filtrem. Bo właśnie albo mega mat i bielenie dodatkowo. Albo z kolei taki mega ciężki krem na który nie da się podkładu nałożyć.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Ps. Mi się juz przestała marzyć czysta skóra ;p
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 22:02   #4603
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ja się wstrzymuję z nakładaniem, dalej łuszczy mi się skóra, już po raz drugi (a robiłam tylko jedną aplikację w sobotę). Marzy mi się wreszcie czysta skóra i spłycenie zmarszczek mimicznych, bardzo ciekawa jestem efektów. Jutro kupię nowy filtr, bo stary już na wykończeniu, myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html ... Ciekawe, czy znajdę go w aptece... ;]
cięzko go raczej dostać w aptekach, poszukaj w internecie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 05:14   #4604
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
On jest matujący. Jakoś nie widzę go przy łuszczycej się skórze.
Ja mam problem z filtrem. Bo właśnie albo mega mat i bielenie dodatkowo. Albo z kolei taki mega ciężki krem na który nie da się podkładu nałożyć.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Ps. Mi się juz przestała marzyć czysta skóra ;p
zniechęciłaś mnie do niego to ja już nie wiem, co kupić, a boję się, że w aptece znowu wcisną mi badziewie.... może jakieś próbki poproszę, bo jednak to nie jest tani zakup....
zaskórniki zamknięte na czole zaczęły zmieniać mi się w pryszcze, kiepsko to dziś rano wygląda

Czemu Ci się przestała już marzyć czysta skóra? Nie wierzysz, że można taką osiągnąć? Bo ja już próbowałam chyba wszystkiego i dlatego tak wierzę w ten atrederm....
__________________
fata viam invenient

Edytowane przez luffka
Czas edycji: 2015-01-15 o 05:15
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:52   #4605
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
nawet łuszczenia ? właśnie nie wiem jak to jest z tym łuszczeniem.. czy powinno występować, żeby stan skóry się poprawił , czy atre działa również na skórę nawet jeśli łuszczenia nie ma ?
z łuszczeniem u mnie było tak, że prawie wcale nie występowało przy w miarę regularnym stosowaniu Atre. Mówię tu o plecach, stan skóry polepszał się systematycznie, a łuszczenie pojawiło się dopiero, kiedy po 3 miesiącach odstawiłam Atre kompletnie się nie spodziewałam, to było jakoś po 2 tygodniach aż, cała skóra mi zeszła
Teraz znowu stosuję, bardziej na twarz i tutaj po 3 dniach zamieniam się w jaszczura na plecach nadal nic, mimo 3 tygodnia stosowania
Chyba nie ma zasady
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:35   #4606
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
zniechęciłaś mnie do niego to ja już nie wiem, co kupić, a boję się, że w aptece znowu wcisną mi badziewie.... może jakieś próbki poproszę, bo jednak to nie jest tani zakup....
zaskórniki zamknięte na czole zaczęły zmieniać mi się w pryszcze, kiepsko to dziś rano wygląda

Czemu Ci się przestała już marzyć czysta skóra? Nie wierzysz, że można taką osiągnąć? Bo ja już próbowałam chyba wszystkiego i dlatego tak wierzę w ten atrederm....

Tak po prostu .. czasem kiedy widzę inne dziewczyny, myślę sobie, że jak to k*rwa możliwe, że ktoś ma całe życie ładną buźkę bez wysiłku a np. ja już 10 lat się męczę i zawsze jest coś.
jak nie mam już żadnego wyprysku i zrobię delikatny makijaż to i tak cała twarz w dziurach, bo mam tak wielkie pory - i dałabym sobie rękę uciąć, że keidyś ich tam nie było.
. Teraz jadę na atre od jednego podrażnienia do drugiego, dzisiaj nie wyjdę na kawę z koleżanką tylko za kilka dni, bo jak z takim sie pokazać, jak mam iść gdzieś się z kimś spotkać to ciągle kombinuję i przekładam, w zależności od tego co widzę rano w lustrze , i tak w kółko macieju. Ciągle coś. jak już podrażnienie po atre zejdzie to muszę nałożyć filtr jak wychodzę z domu a na nim mi się makijaż roluje i znowy wyglądam jak jakaś "trędowata".
Daję atre ostatnią szansę w tym roku jeśli chodzi o niedoskonałości, bo wierzę że odmładzające działanie ma świetn, a za rok na jesień idę na jakieś "lasery" czy inne cuda na kiju.
żeby nie było, ja bym mogła w tym atredermie się nawet kąpać, no ale ja po nałożeniu nie mogę nawet makijażu zrobić, bo inaczej kończę z poparzoną twarzą, więc cała kuracja jest dla mnie dość uciążliwa. Przez to używam go rzadziej, więc i efekty na wiosnę będą gorsze niż gdyby używała go powiedzmy 2 razy w tygodniu.

Do tego ja mam taki problem z filtrami, że mnie wszytsko zapycha! Kiedy tak koło lipca moja twarz jest lekko muśnięta słońcem i wygląda już nawet całkiem ładnie, to nagle wszytsko zaczyna się sypać, bo łażę ciągle z tymi ciężkimi filtrami 50+ i zaczyna mi wyskakiwać jedna gula za drugą i tak koło wrześnie już marzę o tym atre.
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:40
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:00   #4607
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Tak po prostu .. czasem kiedy widzę inne dziewczyny, myślę sobie, że jak to k*rwa możliwe, że ktoś ma całe życie ładną buźkę bez wysiłku a np. ja już 10 lat się męczę i zawsze jest coś.
jak nie mam już żadnego wyprysku i zrobię delikatny makijaż to i tak cała twarz w dziurach, bo mam tak wielkie pory - i dałabym sobie rękę uciąć, że keidyś ich tam nie było.
. Teraz jadę na atre od jednego podrażnienia do drugiego, dzisiaj nie wyjdę na kawę z koleżanką tylko za kilka dni, bo jak z takim sie pokazać, jak mam iść gdzieś się z kimś spotkać to ciągle kombinuję i przekładam, w zależności od tego co widzę rano w lustrze , i tak w kółko macieju. Ciągle coś. jak już podrażnienie po atre zejdzie to muszę nałożyć filtr jak wychodzę z domu a na nim mi się makijaż roluje i znowy wyglądam jak jakaś "trędowata".
Daję atre ostatnią szansę w tym roku jeśli chodzi o niedoskonałości, bo wierzę że odmładzające działanie ma świetn, a za rok na jesień idę na jakieś "lasery" czy inne cuda na kiju.
żeby nie było, ja bym mogła w tym atredermie się nawet kąpać, no ale ja po nałożeniu nie mogę nawet makijażu zrobić, bo inaczej kończę z poparzoną twarzą, więc cała kuracja jest dla mnie dość uciążliwa. Przez to używam go rzadziej, więc i efekty na wiosnę będą gorsze niż gdyby używała go powiedzmy 2 razy w tygodniu.

Do tego ja mam taki problem z filtrami, że mnie wszytsko zapycha! Kiedy tak koło lipca moja twarz jest lekko muśnięta słońcem i wygląda już nawet całkiem ładnie, to nagle wszytsko zaczyna się sypać, bo łażę ciągle z tymi ciężkimi filtrami 50+ i zaczyna mi wyskakiwać jedna gula za drugą i tak koło wrześnie już marzę o tym atre.
O rany, aż mnie ciarki przeszły...
Też mam wielkie pory i w nich zaskórniki do tego przebarwienia i kaszkę na czole... I też zazdroszczę innym pięknych cer, bo ja mogę na głowie stawać i dalej wyglądam paskudnie... A no i jeszcze świecę się jak latarnia
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:10   #4608
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Atrederm

Witam dziewczyny

Atre stosuję od niedawna, tylko 0,025 raz w tygodniu. Moja skóra nigdy nie była skłonna do pajączków, a teraz nagle mam kilka pękniętych naczynek.

Co robić? Odstawić atre? poczekać?

[QUOTE/]Ps. Mi się juz przestała marzyć czysta skóra ;p[/QUOTE]

Ja też już tracę wiarę i tak sobie myślę "byleby jakoś wyglądać"

Edytowane przez Aciaz1000
Czas edycji: 2015-01-15 o 13:13
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:18   #4609
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

blogerko, nie wiem czy kiedyś pisałam o tym, ale ja po kilku latach intensywnego filtorwania w okresach słonecznych, odstawiłam je i o dziwo - moja skora wygląda lepiej niż w trakcie filtrowania
przy filtrach bez przerwy łaziłam powysypywana - a to na czole, a to na brodzie, cerę miałam zanieczyszczoną bardzo
zdecydowanie lepiej wyglądam lekko musnieta przez słonce latem niz szlachetnie blada, za to z całym dobrodziejstwem krostek, krosteczek
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 15:35   #4610
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Tak po prostu .. czasem kiedy widzę inne dziewczyny, myślę sobie, że jak to k*rwa możliwe, że ktoś ma całe życie ładną buźkę bez wysiłku a np. ja już 10 lat się męczę i zawsze jest coś.
Skad ja to znam...
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:56   #4611
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dziś dostałam receptę na kolejne 2 opakowania Atredermu, ale nie wiem czy to wykupywać? Ile mogą stać nieotwierane butelki? Spokojnie do końca daty ważności?

No i na czole mam ewidentnie wysyp..... Za wcześnie się cieszyłam...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 20:38   #4612
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dziś dostałam receptę na kolejne 2 opakowania Atredermu, ale nie wiem czy to wykupywać? Ile mogą stać nieotwierane butelki? Spokojnie do końca daty ważności?

No i na czole mam ewidentnie wysyp..... Za wcześnie się cieszyłam...
tak, nieotwarte do konca daty ważnosci
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 08:48   #4613
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

no to zaczynam z atre.
od jakiej czestotliwosci zaczac? co 3 -5 dni?
do tej pory lecialam na effaclarze K
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 10:31   #4614
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
no to zaczynam z atre.
od jakiej czestotliwosci zaczac? co 3 -5 dni?
do tej pory lecialam na effaclarze K

ja bym nałożyła i odczekała tydzień, po tygodniu znowu i wtedy np. po 5 dniach.
Każdy to wie, ale większość sięi tak napala ale atre to bomba z opóźnionym zapłonem, długo może Ci się wydawać, że skóra dobrze go znosi i nagle bam ... i masz poparzenia.
ja bym się nie śpieszyła, do wiosny jszcze długo.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
O rany, aż mnie ciarki przeszły...
Też mam wielkie pory i w nich zaskórniki do tego przebarwienia i kaszkę na czole... I też zazdroszczę innym pięknych cer, bo ja mogę na głowie stawać i dalej wyglądam paskudnie... A no i jeszcze świecę się jak latarnia

na błyszczenie i drobną kaszkę atre akurat super działa. Mi się twarz już nie przetłuszcza po zeszłym roku, a idzie w kierunku suchej.

u mnie problemem teraz jest to że mi wychodzą od czasu do czasu wyjdzie jakiś pryszcz, taki typowy ropny i nie mogę go wycisnąć bo zostanie blizna, jak go nie wycisne to może siedzeić z miesiąc a później i tak zostaje czerwona plamka - blizna. I nie mam na to sposobu. Nie wiem czy to moja skóra się oczyszcza czy coś mi szkodzi? w ostatnim miesiącu zużyłam całą dużą tubę bepanthenu i może mnie pozapychało? teraz jadę na żelu hialuronowym. zobaczymy jak będzie dalej ale nie podobają mi się te "pryszcze"

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
blogerko, nie wiem czy kiedyś pisałam o tym, ale ja po kilku latach intensywnego filtorwania w okresach słonecznych, odstawiłam je i o dziwo - moja skora wygląda lepiej niż w trakcie filtrowania
przy filtrach bez przerwy łaziłam powysypywana - a to na czole, a to na brodzie, cerę miałam zanieczyszczoną bardzo
zdecydowanie lepiej wyglądam lekko musnieta przez słonce latem niz szlachetnie blada, za to z całym dobrodziejstwem krostek, krosteczek

Właśnie też mam takie myśli, żeby w cholerę rzucić te filtr, no ale w trakcie kuracji trzeba, prawda?
poza tym ja mam taki problem, że się bardzo szybko opalam i po wakacjach wyglądam po prostu brzydko, staro. Nawet jak nakłądam filtr 30 (50 odpuszczam, bo jest dla mnie za ciężka) to nic to nie daje. Bardzo dużo pływam, nurkuję, do tego sporty wodne, no i spacery z dzieckiem, wiadomo że takie w cieniu nie wysiedzi i ja już w lipcu mam ciemny odcień, a po 2 tygodniach w Chorwacji wracam czarna. a później wyłażą mi pryszcze i jestem pewna w 100% że to przez filtry.
nie znasz jakiegoś naprawdę dobrego?
Ps. To Ty mi kiedyś pisałaś chyba o żelu hialuronowym, prawda? Zamówiłam sobie z biochemi urody potrójny z bepanthenem i jestem zadowolona. Zastąpiłam nim bepanthen i inne tłuste maści.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:26   #4615
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

blogerka no to dzis naloze. poczekam do czw czy cos sie zadzieje. jak nic to naloze. na mojej twarzy bylo juz wszystko. od lekkich kwasow po ostre akcje z roztworem jessnera
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 18:51   #4616
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja wczoraj nałożyłam drugi raz, po tygodniowej przerwie. Dzis mam bardzo suchą, ściągniętą skórę, taką samą mam jak przesadzę z opalaniem coś czuję, że jutro zmienię się w jaszczura... Zaskorniki zamknięte wychodzą pod postacią malych krost, ale bardzo szybko się goją.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 22:42   #4617
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Atrederm

Myślicie, że opłaca mi się otwierać teraz atre 0,025, czy poczekać do jesieni? Mam jeszcze końcówkę locacidu, która pewnie jeszcze miesiąc będę męczyć i nie wiem, czy kończyć ją teraz, czy cisnąć atre


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 07:17   #4618
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

spokojnie dasz radę z atre, ja rok temu zaczełam w lutym i skończyłam pod koniec marca, uzywalam bardzo czesto, w koncowym etapie co dwa dni, a awet dzien w dzien i efekty byly.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 08:19   #4619
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

nałożyłam pierwszy raz atre w poniedziałek. Zero szczypania, pieczenia, mrowienia Spodziewałam się, że coś poczuję
W którym dniu się u Was zaczyna wylinka?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:01   #4620
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
nałożyłam pierwszy raz atre w poniedziałek. Zero szczypania, pieczenia, mrowienia Spodziewałam się, że coś poczuję
W którym dniu się u Was zaczyna wylinka?
U mnie po 0.025 dwa-trzy dni później ☺ Nałożyłam w sobotę , dziś obłażę 😉
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.