Jaki krem będzie najlepszy ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 16:44   #1
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Question

Jaki krem będzie najlepszy ??


Witam, mam problem. Problem z cerą. Moja cera ostatnio szaleje a nie jestem już nastolatką. Mam 21lat i już nie mam dawno cery trądzikowej. Mam cerę mieszaną, przynajmniej tak wychodziło mi nie 1 raz różnego rodzaju testów: z łyżeczką, bibułką itp. Na jesień kupiłam krem oczyszczający do cery mieszanej firmy Soraya ale .. niestety chyba mnie uczulił.Choć twarz nie piekła to była cała czerwona..I niestety musiałam zmienić krem. Rodzina zasugerowała abym kupiła lekki krem do cery wrażliwej -skoro mnie coś uczula..No i kupiłam dr.I.Eris. No i .. mnie nie uczula ale... cera na twarzy zaczęła szaleć. wytwarza tyle sebum że po 2 czy 3 h od posmarowania się tym kremem i zrobienia makijażu- cały podkład mi "płynie". W ogóle cala twarz od jakiegoś czasu strasznie się "tłuszczy".
Czy powinnam w takiej sytuacji kupić krem do cery mieszanej? Jak pielęgnować twarz?
Dodam że nie stosuję ostro działających żeli do mycia twarzy , stosuję je od czasu do czasu. Ani nie używam kosmetyków do cery suchej -więc nie wiem czeku tak się dzieje? Może to sprawka zmian hormonalnych w moim organizmie?
proszę o poradę. Chętnie wysłucham każdych sugestii. Może ktoś był w podobnej sytuacji i ma propozycję sprawdzonych kosmetyków które nie podrażnią cery ale i dobrze ograniczą wytwarzanie sebum ..
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:22   #2
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Jaki krem będzie najlepszy ??

do mycia twarzy uzywaj mydla dove a jesli chodzi o krem to sprobuj nivea visage matujacy
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:35   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Jaki krem będzie najlepszy ??

myśle, że Effaclar K firmy la roche posay będzie odpowiedni do wrażliwej przetłuszczajacej się cery.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.