Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 13:41   #361
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Głowa mnie boli i to nie z przepicia prawe oko zaraz mi wyskoczy
A propo ekologi, czy wy wiecie ile sztuczna choinka lat się rozkłada? czy wy wiecie ile chemii potrzeba by ja wyprodukować i ile jest przy tym zanieczyszczeń? Bo ja wiem ekologia to jest to jak coś jest pezpośrednio chodowane czy uprawiane i przeznaczone na konkretny cel typu świeta. Te choinki które są w lasach nie wycinamy i to jest ekologia, ewentualnie choinka w doniczce
Anula do Vegas tak to może bym szybki ślubik wzieła a wy za świadków byście były Buczka też nie miałam seksu i pewnie stąd ten ból głowy mówiłam choinka normandzka - igiełki by jeszcze były Czy wy wiecie że ksiądz już chodzi po kolędzie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 13:50   #362
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tak czytam i czytam i ja tez dziś bez seksiku. Wczoraj mój Tz tak pilnie sie uczył do testów że nie w głowie mu były figle.

Cassi- współczuje Ci z powodu księdza, ja jestem wierząca ale na kościół a szczególnie na jego "politykę" to mam uczulenie brrrrrrrr.


Laseczki - macie juz jakieś postanowienia Noworoczne????? ????
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 13:54   #363
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=madziusia777;102714 47]Tak czytam i czytam i ja tez dziś bez seksiku. Wczoraj mój Tz tak pilnie sie uczył do testów że nie w głowie mu były figle.

Ja też na głodzie Nie chcę wirusa TŻ zapodać .Spodziewany sex dopiero za rok

Madziusia tak !!! Będę chodzić w czapce :-(

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-12-30 o 13:56
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:04   #364
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kropki Kochane
witojcie witojcie ...
Megi - widzisz przylazłam


fuck... niedospana jestem, za stajnią tęsknie i drżę o Maxia ... zapalenie krtani - wszędzie czytam - ZAGROŻENIE ŻYCIA DZIECKA, ponieważw ciągu kilku chwil może dojść do uduszenia.
Spałam więc obok Malego jak królik za miedzą ... od rana skacze by On mi nie skakał i nie denerwował się -ponieważ wówczas moze dojść do ścisku krtani, fuckj fuck i fuck.

Saga - jeszcze nie mówiłam, ale choinka twa przepiękna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buczyna - dlaczego zebrę zarąbałaś ? ... wtym Buthanie tylko znowu nie zwiedzaj lotnisk choelra
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:28   #365
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=dome;10271698] Kropki Kochane
witojcie witojcie ...
Megi - widzisz przylazłam


Widzę,widzę Ja zamotana w śpiwór zwany mumią jestem tu cały czas. Zaraz staczam się na michę
Domciu będzie dobrze.Dzieci lepiej znoszą choroby a jak jeszcze mama skacze to....Trzymaj się kochana
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:17   #366
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=Megi72;10272104]
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Kropki Kochane
witojcie witojcie ...
Megi - widzisz przylazłam


Widzę,widzę Ja zamotana w śpiwór zwany mumią jestem tu cały czas. Zaraz staczam się na michę
Domciu będzie dobrze.Dzieci lepiej znoszą choroby a jak jeszcze mama skacze to....Trzymaj się kochana
Megunia, to włażę do Ciebie pod ten śpiwór i tak bedziemy obie jak te mumie siedzieć Też jestem jeszcze chora, a razem będzie nam weselej No i ciekawam zobaczyć to "ciacho" - brunet może?
Do konca tygodnia mam wolne, bede spać, smarkać, kaszleć, gotowac normalne jedzenie, a nie tylko byle co i na szybko, posprzątam w szafach oraz bede siedzieć na wątku o cosmelanie - całymi dniami
I to jest póki co, moje postanowienie na końcówke tego roku!!!
O postanowieniach na 2009 pomyśle jutro - jutro przecież też jest dzień
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:24   #367
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Moje postanowienie noworoczne to;
Żadnych postanowień noworocznych!
Meg-bałaś się odemnie wąglika w kopercie dostać
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 15:27   #368
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Na razie idę na manicure i pedicure
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:28   #369
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

domcio ugotuj kartofle w lupince i jeszcze gorace rozgniec widelcem ,naloz na szmatke i owin Maxa szyjke.Ta metoda jaest dobra nie tylko na bole gardla,ale i na stany zapalne krtani.Wazne ,zeby oklad byl Cieplutki.Ulge przyniesie dziecku

I wiesz co w internecie przeczytalam o Buthanie? Tam trzeba za kazdy dzien pobytu 180 Euro placic.Oni nie lubia turystow i chca ich taaakimi cenami odstraszyc.Juz mi sie odechciewa tego urlopu
Strzelac do zebry to strzelalam,ale nie utluklam,bo trafic nie moglam!
Megus moze masz racje i powinnam sie jakos psychicznie odreagowac.Moze pojde sie do lasu wydrzec
madziusiu ja sobie nic nie postanawiam na Nowy Rok-NIGDY ,bo i po co?
cassacia pij duzo wody i wez duzo magnezu,pomaga na kaca.I fajny rosolek tez dziala cuda!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:29   #370
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

anus 1000 Ci wyskoczl
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:34   #371
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=denna;10272803][quote=Megi72;10272104]Megunia, to włażę do Ciebie pod ten śpiwór i tak bedziemy obie jak te mumie siedzieć Też jestem jeszcze chora, a razem będzie nam weselej No i ciekawam zobaczyć to "ciacho" - brunet może?

No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eee 10 par sań przejechało pod moim oknem
i tylko im pomachałam Domek a jakie piękne konie takie wiesz na długich nogach
Denka chodź do mnie mam drugą wolną mumię U mnie zajefajny widok,spokój i gotowa micha Ciacho to szczupły,wysoki brunet,ładnie zbudowany,miły,po 30-stce i mówił coś o pięknie duszy ..........ech aż miło popatrzeć.Równie piękny jest jego 2-letni synek uzależniony od słowa ma-ma.Fajne chłopaki
Koleżanka wróciła z wyciągu cała w pąsach bo trafiła na swoje ciacho.Z wrażenia pomyliła trasy zjazdowe i nie mogła odnależć rodziny
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 15:43   #372
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Meg-bałaś się odemnie wąglika w kopercie dostać
Teraz wiem,że lepszy wąglik niż nic Mogłabym zrewanżowac się wymazem z gardła



Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Na razie idę na manicure i pedicure
Ta to ma dobrze i jeszcze 3 kiecki na Sylwestra do wyboru a ja szczotki do modelowania zapomniałam



Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
anus 1000 Ci wyskoczl
Jakim cudem Przecież ona wpada tu jak przeciąg
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:53   #373
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam
Przyjeachałam z nart śniegu za duzo nie ma i ludzi najechało na sylwestra to wrócilismy a co w domku tez sie mozna napic ufffff. Kurcze zimno zimno w tych Jesenikach -10 w dzien a wygwizdów taki że oooooo i tak pół metra sniegu zmrozonego - kamienie wystają - ale co poszalałam to moje i siniaki na d..pie też moje.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:00   #374
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Przyjeachałam z nart śniegu za duzo nie ma i ludzi najechało na sylwestra to wrócilismy a co w domku tez sie mozna napic ufffff. Kurcze zimno zimno w tych Jesenikach -10 w dzien a wygwizdów taki że oooooo i tak pół metra sniegu zmrozonego - kamienie wystają - ale co poszalałam to moje i siniaki na d..pie też moje.
Magda nic mi nie mów o górach Ja tu dogorywam !!!!!!!!!!!!!!!!
Na Głodówce duuuuuużo śniegu i piękne slońce .Na Kotelnicy w Białce kolejki znośne ( do 15 min)i bardzo dobre warunki.Słowacja po nowym roku i wprowadzeniu euro przestaje się opłacać i trzeba myśleć o Austrii
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:01   #375
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
Przyjeachałam z nart śniegu za duzo nie ma i ludzi najechało na sylwestra to wrócilismy a co w domku tez sie mozna napic ufffff. Kurcze zimno zimno w tych Jesenikach -10 w dzien a wygwizdów taki że oooooo i tak pół metra sniegu zmrozonego - kamienie wystają - ale co poszalałam to moje i siniaki na d..pie też moje.
Madzia Przynajmnie sobie dupsko potluklas tzn.robilas cos dla sylwetki i zdrowia.A nie jak ja.I wlasciwie to moglas pojechac gdzie Megus jest,tej sniegu nie brakuje!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:04   #376
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eee 10 par sań przejechało pod moim oknem
i tylko im pomachałam Domek a jakie piękne konie takie wiesz na długich nogach
Denka chodź do mnie mam drugą wolną mumię U mnie zajefajny widok,spokój i gotowa micha Ciacho to szczupły,wysoki brunet,ładnie zbudowany,miły,po 30-stce i mówił coś o pięknie duszy ..........ech aż miło popatrzeć.Równie piękny jest jego 2-letni synek uzależniony od słowa ma-ma.Fajne chłopaki
Koleżanka wróciła z wyciągu cała w pąsach bo trafiła na swoje ciacho.Z wrażenia pomyliła trasy zjazdowe i nie mogła odnależć rodziny
O kurcze, to niezłe to ciacho - no poza jednym zdaniem - tym na końcu
Kochana, Ty sie tam kuruj, żebyś jutro mogla z tyma plecyma wystąpić i nie odchorowała tego lansu Pod kiecke galoty puchate nakładaj Ale fajnie, ze śnieg tam masz - ja już dwa ostatnie lata z urlopem zimowym w kraju nijak nie utrafiłam na biały puch, co najwyżej oblodzone muldy Ciekawe jak w drugiej połowie stycznia będzie
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:10   #377
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Magda nic mi nie mów o górach Ja tu dogorywam !!!!!!!!!!!!!!!!
Na Głodówce duuuuuużo śniegu i piękne slońce .Na Kotelnicy w Białce kolejki znośne ( do 15 min)i bardzo dobre warunki.Słowacja po nowym roku i wprowadzeniu euro przestaje się opłacać i trzeba myśleć o Austrii
Czechy też przy obecnym kursie - odpadają chyba bo korona srednio 1,60 nocleg lepszy jakieś 1500 koron dzienny skipas na Pradziadzie 800 - dokładnie Austria taniej wychodzi....tylko piwko jeszcze tanie a juz sobie polałam bo oczywiści to ja byłam kierowca ale już moge sie napic. Warunki niby ten snieg jest ale zmrozony i te kamole i te ludzie co sie tego najechało łoooooo - to juz nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Madzia Przynajmnie sobie dupsko potluklas tzn.robilas cos dla sylwetki i zdrowia.A nie jak ja.I wlasciwie to moglas pojechac gdzie Megus jest,tej sniegu nie brakuje!
Mogłam Buczus tam pojechać ale wolę Czechy czy ja się chwaliłam ze znam czeski A Jeseniki lubie i mam sentyment wielki tam z TŻ sie tak lepiej 15 lat temu poznaliśmy i juz nam zostało ale moja pupa jeden wielki sinior. a moja sylwetka bez zmian ostatnia dziurka w pasku
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:14   #378
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
O kurcze, to niezłe to ciacho - no poza jednym zdaniem - tym na końcu
Kochana, Ty sie tam kuruj, żebyś jutro mogla z tyma plecyma wystąpić i nie odchorowała tego lansu Pod kiecke galoty puchate nakładaj Ale fajnie, ze śnieg tam masz - ja już dwa ostatnie lata z urlopem zimowym w kraju nijak nie utrafiłam na biały puch, co najwyżej oblodzone muldy Ciekawe jak w drugiej połowie stycznia będzie

Jak to poza ostatnim zdaniem????????????? przeciez ono jest najważniejsze Facet,który zwraca uwagę tylko na opakowanie to dno !!!! Denka wkurzylaś mnie a mnie nie wolno denerwować .Dziewczyny powiedźcie jej coś
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:26   #379
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny ja dwa dni sie nie smarowałam bo tak zimno było to stwierdziłam a tam odpuszczę sobie a dziś takie łuszczenie że szok w knajpie siedziałam i zasłaniałam usta ręka żeby nie mysleli ze jakaś łuszczyca czy co...A i TŻ mnie rozbawił byla w Katowicach reklama jakieś studia chirurgia plastyczna i dermokosmetyka itp....stwierdziłam ze moze sobie zrobie to a tamto on tak na mnie się popatrzył dobrze jest ty nic nie rób naprawde jest OK i może tak zostać, a na jak długo mi to zostanie ciekawe uffffffff.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 16:29   #380
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

O kuźwa kapela góralska gra na dole !!!!!!!!!!!!!!!!! Tego już za wiele! Chrzanię chorobę .Lecę na prosiaka

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:36
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:30   #381
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
O kuźwa kapela góralska gra !!!!!!!!!!!!!!!!! Chrzanię chorobę .Lecę na prosiaka
Leeeeeć tylko ciepłe gacie ubierz!!!!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:30   #382
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Jak to poza ostatnim zdaniem????????????? przeciez ono jest najważniejsze Facet,który zwraca uwagę tylko na opakowanie to dno !!!! Denka wkurzylaś mnie a mnie nie wolno denerwować .Dziewczyny powiedźcie jej coś
Meguś, no przeciez to nie tak!
Napisałaś w ostatnim zdaniu, że facet ma synka i żonę, więc o to mi chodziło, że on poza ew. zasięgiem jest - Żart to oczywiscie, bo nie zamierzam sie na nikogo "zasadzać"
A że miła i kochająca sie z nich rodzinka, to tylko pochwalic i jak najlepiej życzyć na przyszłośc
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:39   #383
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Meguś, no przeciez to nie tak!
Napisałaś w ostatnim zdaniu, że facet ma synka i żonę, więc o to mi chodziło, że on poza ew. zasięgiem jest - Żart to oczywiscie, bo nie zamierzam sie na nikogo "zasadzać"A że miła i kochająca sie z nich rodzinka, to tylko pochwalic i jak najlepiej życzyć na przyszłośc
Denka a ciacho nie może być zonate Nie o zasięg tu chodzi tylko o doznania wizualne Jego żona to policjantka jakby co
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:14   #384
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

DZIEWCZYNY wy tu nie oglądajcie ciach bo przytyjecie od patrzenia Megi powiedz jak taki prosiak smakuje w górach kuruj się kochana i pij grzańca Magda co tam siniaki, frajda to jest to i możesz pokazywać dla chrześniaka ten siniak to z tego kamienia a ten z tej choinki bezcenne Sama mam u siebie podrzzutka 3 letniego który się przykleił do mnie i chce się tylko bawić z "dużą dziewczynką" dzieci są kochane jestem dziewczynką nie staruchą Buczanta nie podpalaj Biedactwo z naszej Domci pilnuj małego nie przypuszczałam że dzieci tak często chorują Postanowienia noworoczne: żyć
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:23   #385
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Pewnie ze bezcenne Ja mój - czeroletni funclub nauczę jeździć a co (jej tatus przerzucił sie na biegówki) i w piątek na Madagaskar sobie idziemy dwójka podobno lepsza niz część 1. Bo chciałam jej zrobic wypasione wagary i jakoś mnie nie pasuje w tygodniu ale ten piątek mam jeszcze wolne skwapliwie skorzystam a co
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:28   #386
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzien dobry


Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Saga - jeszcze nie mówiłam, ale choinka twa przepiękna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziekuje DomciuUsciskaj synka ode mnie i od jego zagranicznego,malego kolegi Ty o siebie tez dbaj


Odebralam dzis moje nowiutkie cosmelany
Moje noworoczne postanowienie:w 2009 roku nie kupie juz zadnego sloiczkawykoncze to co mam i zabieram sie za powiekszenie rodzinyW miedzyczasie musze skonczyc szkole,w ciazy jestem strasznie roztrzepana.Tyle chyba wystarczy.Mam nadzieje,ze uda mi sie to wszystko zrealizowac
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:32   #387
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ja też chcę na Madagaska a jeszcze bardziej ten prawdziwy Fajne są maluchy co nie Jak tam buźka, ja dzisiaj lekko się złuszczyłam pod nosem, po peelingu skóra wróciła do normy. Nie wiem jak ty się cały czas łuszczysz ja nic a nic choć efekty są bo jestem ciągle bladolica co u mnie nie jest normalne Jakieś tam szczątki cieni mi pozostało, ale na początku stycznia kończę się pigmanić - według ulotki tylko 3 miesiące Zobaczymy czy długo efekt będzie się utrzymywał.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:35   #388
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Saguś ile ci tej szkoły jeszcze zostało? trzymam kciuki za nową fasolkę - fajne postanowienia noworoczne
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:39   #389
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Super są super Ala to moja chrzesnica i bratanica oszzz co my nie wyprawiamy oszzzzz. Franky za mały jej brat 4 miesiąc mu leci jakis taki za spokojny ale może potem nadrobi.
Wiesz ja musiałam przestać na całą buzie szok- co mi sie działo burak, swedzioł nie do wytrzymania i podrażnione oczy daje tylko na wąsa jest naprawdę bardzo dobrze juz prawie znikł ale łuszczenie to ja jak zmyje make upa to tylko chodze z kremem i smaruje. Ale troche piegów znikło tylko plamka łezka została pod okiem - ta mnie teraz najbardziej denerwuje ale chyba musze ja polubić.
Próbowałam delikatnego pilingu - na razie nie idzie bo podrażniona za bardzo jestem uffffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:44   #390
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Saguś ile ci tej szkoły jeszcze zostało? trzymam kciuki za nową fasolkę - fajne postanowienia noworoczne

Szkola jeszcze prawie rok.Nigdy nie robilam zadnych postanowien noworocznych,kiepsko z realizacja bylo,ale w tym roku biore sie w garscW marcu wejde w wiek chrystusowy,a to zobowiazuje juz do doroslosci,chyba
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.