Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 15:41   #571
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że wygląda to jakby pomarańczowe opakowania zostały im po Neo Sci-Fi collection chyba z zeszłego roku.

EDM kocham Jakbyś miała ochotę na próbasa różu Best Friends - daj znać
O to to ! dokładnie.

A z chęcią wypróbuję fajne te EDM tylko sobie dziś kuku zrobiłam nakładając ten podkład rzeczywiście nie jest to takie hop-siup
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:05   #572
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość



A jak nakładasz? nie wiem fluid - blot- P+P ?
Nakladam na fluid F&B, ktory teraz najczesciej uzywam. Czasem najpierw nakladam SPF 50+, ale czuje, ze z tym wszystkim mam za duzo na twarzy.

Ps. wlasnie sie maluje F&B i jakos dziwnie mnie twarz szczypie
moze dlatego, ze przechodze kuracje kwasami ?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

EDM kocham Jakbyś miała ochotę na próbasa różu Best Friends - daj znać
Ja tez je uwielbiam nie wiem co mnie podkusilo, ze przestawilam sie na fluidy MACa - mnie cholery zapchaly troche i wogole jakas mi sie cera zrobila dziwna. Po mineralach - musze przyznac, ze cera mi sie bardzo poprawila. Planuje nieglugo powrot do nich, bo mi sie MACzki powoli koncza, a chce je wykonczyc bo szkoda zmarnowac
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:11   #573
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nakladam na fluid F&B, ktory teraz najczesciej uzywam. Czasem najpierw nakladam SPF 50+, ale czuje, ze z tym wszystkim mam za duzo na twarzy.

Ps. wlasnie sie maluje F&B i jakos dziwnie mnie twarz szczypie
moze dlatego, ze przechodze kuracje kwasami ?
Czyli tylko F&B i P+P a jak z trwałością makijażu w czasie ? przepraszam że tak drążę ale już mam dość tych poszukiwań

Pewnie tak, jednak masz podrażnioną skórę przy takiej kuracji.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nakladam na fluid F&B, ktory teraz najczesciej uzywam. Czasem najpierw nakladam SPF 50+, ale czuje, ze z tym wszystkim mam za duzo na twarzy.

Ps. wlasnie sie maluje F&B i jakos dziwnie mnie twarz szczypie
moze dlatego, ze przechodze kuracje kwasami ?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------



Ja tez je uwielbiam nie wiem co mnie podkusilo, ze przestawilam sie na fluidy MACa - mnie cholery zapchaly troche i wogole jakas mi sie cera zrobila dziwna. Po mineralach - musze przyznac, ze cera mi sie bardzo poprawila. Planuje nieglugo powrot do nich, bo mi sie MACzki powoli koncza, a chce je wykonczyc bo szkoda zmarnowac
Ha czyli jednak ja mam taki problem z dobraniem koloru że dałam sobie spokój ani NC ani NW. Wykończę fluid Revlona i jak uda mi się zaprzyjaźnić z EDM to będzie super .
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:32   #574
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam najlepszy sposób na odwyk-BK czyli Brak Kasy

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A to moje nowe nabytki :
kredka Accient Iris; MSF Comfort, Warmed, Redhead; Blush mineralny Fad-Dabulous; Paintpots Painterly, Bare Study, Fresco Rose; CCB Hush ; Błystki Magnetique, Full for You i Liquer Slimek Gentle Shimmer; Baza P+P Spf 50 ; Pigment Revved up ; Cienie Tilt, Ricepaper ; Paletka Lucky Tom i Prasowanki od Marti Your Ladyship, Lovely Lily, Deep Purple, Mouvment, Antique Green wsio


---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że wygląda to jakby pomarańczowe opakowania zostały im po Neo Sci-Fi collection chyba z zeszłego roku.

EDM kocham Jakbyś miała ochotę na próbasa różu Best Friends - daj znać
Co do opakowań, to ja aż taką estetką nie jestem(choć oczywiście im ładniejsze, tym lepiej): ważne, żeby to, co w środku było ok

kusicie tymi minerałami jak widziałam fotki dziewczyn "przed" i "po"w wątku o minerałach to szok, nie sądziłam, że mogą dawać tak dobry efekt. Martulek- a Ty długo używasz? faktycznie widać różnicę w stanie cery? Mogłabyś poradzić coś na PW odnośnie kolorystyki (bo tego jest taaaki wybór), że nawet nie wiem, czym się kierować...I jakbyś mogła to napisz mi, jaki efekt daje ten róz (tzn. opalizuje, ma drobinki?), bo już kiedys widziałam go, ale ciężko coś ocenić po obrazku, a nikogo innego nie znam, kto go używał.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:35   #575
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
O to to ! dokładnie.

A z chęcią wypróbuję fajne te EDM tylko sobie dziś kuku zrobiłam nakładając ten podkład rzeczywiście nie jest to takie hop-siup
Nie hop siup, ale warto się pomęczyć Ja nakładam LHK i zero problemów

Z drugiej strony z tymi opakowaniami jest tak, że nawet jakby coś mi się spodobało, to i tak zostałoby zdepotowane - kocham MACowy system palet Wszystko jest tak ładnie poukładane...

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość

Ja tez je uwielbiam nie wiem co mnie podkusilo, ze przestawilam sie na fluidy MACa - mnie cholery zapchaly troche i wogole jakas mi sie cera zrobila dziwna. Po mineralach - musze przyznac, ze cera mi sie bardzo poprawila. Planuje nieglugo powrot do nich, bo mi sie MACzki powoli koncza, a chce je wykonczyc bo szkoda zmarnowac
No jasne, szkoda zmarnować MACa. Ja mam taki problem z podkładami, że jeszcze nie trafiłam na żaden podkład płynny, który nie powodowałby automatycznego przesuszenia z efektem wysypu. A minerały - poezja. I warto przeczekać początkowe ewentualne problemy z ciastowatością czy oczyszczaniem twarzy, bo efekty są tego warte

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ha czyli jednak ja mam taki problem z dobraniem koloru że dałam sobie spokój ani NC ani NW. Wykończę fluid Revlona i jak uda mi się zaprzyjaźnić z EDM to będzie super .
Kciuki trzymam Mnie jakoś podkłady MACa nie urzekły, przynajmniej te cięższe (F&B nigdy nie miałam na twarzy), za każdym razem byłam malowana w salonie czymś, co powodowało efekt maskowatości pospolitej, nie mówiąc o tym, że strasznie dziwne wydawało mi się, że za każdym razem miałam inny kolor podkładu na twarzy (raz NW, raz NC, korektory w ogóle w innych tonacjach niż podkład itd.) i żaden nie wyglądał na dopasowany... I w ogóle może zabrzmi to obrazoburczo, ale chyba nie lubię być malowana w MACu

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kusicie tymi minerałami jak widziałam fotki dziewczyn "przed" i "po"w wątku o minerałach to szok, nie sądziłam, że mogą dawać tak dobry efekt. Martulek- a Ty długo używasz? faktycznie widać różnicę w stanie cery? Mogłabyś poradzić coś na PW odnośnie kolorystyki (bo tego jest taaaki wybór), że nawet nie wiem, czym się kierować...I jakbyś mogła to napisz mi, jaki efekt daje ten róz (tzn. opalizuje, ma drobinki?), bo już kiedys widziałam go, ale ciężko coś ocenić po obrazku, a nikogo innego nie znam, kto go używał.
Piszę PW
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:47   #576
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kochane , przymierzam się do kupienia kilku probek (fiolek) Maca. Nie pamiętam od kogo kupowalam poprzednim razem , a strasznie się boję , ze trafię na podróbki

A tak swoją drogą - czy ktoraś z was kiedyś uzywala podrobki?? Czy można to rozpoznać po nalozeniu na powiekę ? Bo jesli dostaję pigment we fiolce to cięzko ocenić oryginalność
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:47   #577
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy ja rowniez moglabym na pw dostac informacje na temat minerlaow. Bardzo Prosze
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 16:52   #578
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
super, że już jesteś, ale jak to "prawie"???
Ślicznie dziękuje za miłe powitanie i dobre słowo
"Prawie" bo jeszcze mi chwilę zejdzie, zanim dojdę w pełni do siebie

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A to moje nowe nabytki :
kredka Accient Iris; MSF Comfort, Warmed, Redhead; Blush mineralny Fad-Dabulous; Paintpots Painterly, Bare Study, Fresco Rose; CCB Hush ; Błystki Magnetique, Full for You i Liquer Slimek Gentle Shimmer; Baza P+P Spf 50 ; Pigment Revved up ; Cienie Tilt, Ricepaper ; Paletka Lucky Tom i Prasowanki od Marti Your Ladyship, Lovely Lily, Deep Purple, Mouvment, Antique Green wsio
Eustachy - piękności aż dech zapiera

A tak btw - wysłałam Ci dziś Hennę
Wysłałam też PW - daj znać czy doszło (patrz mój podpis )

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Co do opakowań, to ja aż taką estetką nie jestem(choć oczywiście im ładniejsze, tym lepiej): ważne, żeby to, co w środku było ok

kusicie tymi minerałami jak widziałam fotki dziewczyn "przed" i "po"w wątku o minerałach to szok, nie sądziłam, że mogą dawać tak dobry efekt. Martulek- a Ty długo używasz? faktycznie widać różnicę w stanie cery? Mogłabyś poradzić coś na PW odnośnie kolorystyki (bo tego jest taaaki wybór), że nawet nie wiem, czym się kierować...I jakbyś mogła to napisz mi, jaki efekt daje ten róz (tzn. opalizuje, ma drobinki?), bo już kiedys widziałam go, ale ciężko coś ocenić po obrazku, a nikogo innego nie znam, kto go używał.
Minerały to zuooo - strasznie wciągają.
Mi też służy EDM, ale mineralnych marek jest od groma więc jest w czy przebierać



Myszołapko i She Wolf - wysłałam do Was PW - dajcie znać czy doszło (vide mój podpis )


Aaaa i muszę się pochwalić - wczoraj dostałam swój prezent urodzinowy - slimka Gentle Simmer i przepadłam na dobre
Muszę chyba poszukać gdzieś jego zapasu, bo coś czuję, że szybko sobie z nim poradzę
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:09   #579
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Czyli tylko F&B i P+P a jak z trwałością makijażu w czasie ? przepraszam że tak drążę ale już mam dość tych poszukiwań

Pewnie tak, jednak masz podrażnioną skórę przy takiej kuracji.


Ha czyli jednak ja mam taki problem z dobraniem koloru że dałam sobie spokój ani NC ani NW. Wykończę fluid Revlona i jak uda mi się zaprzyjaźnić z EDM to będzie super .
Wiesz trwalosc taka sobie okolo 5 godz.), bo sam fluid nie jest zbyt trwaly ani kryjacy, ale kiedy uzywam go z baza to wiadomo ze trwa cala noc.
Mnie on nie wysusza i wogole jest super, gdyby nie on to bym sie swiecila jak zarowa Szczeze go polecam, ale tylko jako transparentne wykonczenie, bo wygladza i skóra w dotyku jest taka miekka

Ja tez mam problemy z podkladem, wydaje mi sie ze moja skora zmienie kolor co kilka dni. Dopiero co bylam zachwycona NC20 i wydawal mi sie nawet troche za jasny, a teraz jest oo wiele za ciemny! Ja juz nie mam sily na poszukiwania

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuje za miłe powitanie i dobre słowo
"Prawie" bo jeszcze mi chwilę zejdzie, zanim dojdę w pełni do siebie







Myszołapko i She Wolf - wysłałam do Was PW - dajcie znać czy doszło (vide mój podpis )

Witam i o zdrowie pytam
Dostalam i spoko, wykreslam, zreszta wybieram sie tam dopiero za 2 tyg. za co przepraszam wszystkie dziewczyny
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:54   #580
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość


Aaaa i muszę się pochwalić - wczoraj dostałam swój prezent urodzinowy - slimka Gentle Simmer i przepadłam na dobre
Muszę chyba poszukać gdzieś jego zapasu, bo coś czuję, że szybko sobie z nim poradzę
no to w takim razie przy okazji wszystkiego naj a Gentle Simmer cuuuudeńko, nie?Zresztą tak jak Long Stem Rose teraz marzy mi się jeszcze jakiś wyraźniejszy...może coś z czerwieni....
Boże, moja lista rośnie i rośnieteraz jeszcze minerały, pędzle do minerałów, szmineczka, (nie mówię już o pędzlach MACa, które juz na niej są). Może i dobrze, że jeszcze nie dostałam zaległych wypłat za 2 miesiace, bo chyba bym od razu przepusciła, a tak przynajmniej część może odłożę na czesne (o ile przed wznowieniem studiów mi kasę przeleją)

a mam pytanie do wszystkich:siostra na imieniny chce jakieś błyszczydło w kolorze różu (ale nie taki wściekły ani typu Doda, tylko raczej spokojniejszy kolorek, taki "brudny" róż, ale mocno połyskujący). Możecie polecić konkretny kolorek z dostępnych w sprzedaży?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wiesz trwalosc taka sobie okolo 5 godz.), bo sam fluid nie jest zbyt trwaly ani kryjacy, ale kiedy uzywam go z baza to wiadomo ze trwa cala noc.
Mnie on nie wysusza i wogole jest super, gdyby nie on to bym sie swiecila jak zarowa Szczeze go polecam, ale tylko jako transparentne wykonczenie, bo wygladza i skóra w dotyku jest taka miekka

Ja tez mam problemy z podkladem, wydaje mi sie ze moja skora zmienie kolor co kilka dni. Dopiero co bylam zachwycona NC20 i wydawal mi sie nawet troche za jasny, a teraz jest oo wiele za ciemny! Ja juz nie mam sily na poszukiwania

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



Witam i o zdrowie pytam
Dostalam i spoko, wykreslam, zreszta wybieram sie tam dopiero za 2 tyg. za co przepraszam wszystkie dziewczyny
znam to uczucie, też czasem wydaje mi się, że podkład jakby ciemniej na twarzy i nagle kolor przestaje pasować, chcociaż wcześniej był ok
a próbowałaś jakiegoś z tych reklamowanych co to same dopasowują sie do koloru? (ma je revlon, w innych wątkach dziewczyny chwaliły true match l'oreala...)
ja tam samolubnie sie cieszę, że teraz nie jedziesz (przepraszam resztę dziewczyn), ale przynajmniej może zdobędę fundusze. W razie co wyslę Ci PW
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:55   #581
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja też bardzo lubię minerały - z róży polecam EDM w odcieniu Theme Park, świetnie wygląda na policzkach a żółty korektor nałożony cieniutką warstwą na zaczerwienienia (niekoniecznie punktowo) świetnie neutralizuje czerwień.
No i pędzle, zwłaszcza LHK i płaski, zwykły do cieni
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 19:16   #582
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Kochane , przymierzam się do kupienia kilku probek (fiolek) Maca. Nie pamiętam od kogo kupowalam poprzednim razem , a strasznie się boję , ze trafię na podróbki

A tak swoją drogą - czy ktoraś z was kiedyś uzywala podrobki?? Czy można to rozpoznać po nalozeniu na powiekę ? Bo jesli dostaję pigment we fiolce to cięzko ocenić oryginalność
Łatwo poznać podróbkę jak się już ją ma, niestety. Nie te kolory, nie ta trwałość. Najlepiej zerknij na pierwszy post naszego wątku, są tam polecani sprzedający

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Aaaa i muszę się pochwalić - wczoraj dostałam swój prezent urodzinowy - slimka Gentle Simmer i przepadłam na dobre
Muszę chyba poszukać gdzieś jego zapasu, bo coś czuję, że szybko sobie z nim poradzę
Sto lat i kolejnych Slimków!

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a mam pytanie do wszystkich:siostra na imieniny chce jakieś błyszczydło w kolorze różu (ale nie taki wściekły ani typu Doda, tylko raczej spokojniejszy kolorek, taki "brudny" róż, ale mocno połyskujący). Możecie polecić konkretny kolorek z dostępnych w sprzedaży?
Może któryś z Dazzleglassów? One mocno błyszczą i pełno kolorów jest w sprzedaży...

Co do minerałów:
U nas na wizażu jest mnóstwo rzeczy do poczytania, naprawdę, warto wgłębić się w dział mineralny
Małe kompendium jest też na blogu jednej z naszych wizażowych, mineralnych guru, Cathy:
http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/
są tam podstawy mineralne, wszystko praktycznie na temat Polecam bardzo.
I może nie offtopujmy już
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:28   #583
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Sto lat i kolejnych Slimków!
Ślicznie dziękuję
mam przeczucie, że Twoje życzenie prędzej czy później się zmaterializuje

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no to w takim razie przy okazji wszystkiego naj a Gentle Simmer cuuuudeńko, nie?Zresztą tak jak Long Stem Rose teraz marzy mi się jeszcze jakiś wyraźniejszy...może coś z czerwieni....
Boże, moja lista rośnie i rośnieteraz jeszcze minerały, pędzle do minerałów, szmineczka, (nie mówię już o pędzlach MACa, które juz na niej są). Może i dobrze, że jeszcze nie dostałam zaległych wypłat za 2 miesiace, bo chyba bym od razu przepusciła, a tak przynajmniej część może odłożę na czesne (o ile przed wznowieniem studiów mi kasę przeleją)
Dziękuję serdecznie

Long Stem Rose jest na mojej stale wydłużającej się ( )wishiliście... ehh te moje zakupy kosmetyczne to straszne neverending story
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:48   #584
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie hop siup, ale warto się pomęczyć Ja nakładam LHK i zero problemów

Z drugiej strony z tymi opakowaniami jest tak, że nawet jakby coś mi się spodobało, to i tak zostałoby zdepotowane - kocham MACowy system palet Wszystko jest tak ładnie poukładane...



No jasne, szkoda zmarnować MACa. Ja mam taki problem z podkładami, że jeszcze nie trafiłam na żaden podkład płynny, który nie powodowałby automatycznego przesuszenia z efektem wysypu. A minerały - poezja. I warto przeczekać początkowe ewentualne problemy z ciastowatością czy oczyszczaniem twarzy, bo efekty są tego warte



Kciuki trzymam Mnie jakoś podkłady MACa nie urzekły, przynajmniej te cięższe (F&B nigdy nie miałam na twarzy), za każdym razem byłam malowana w salonie czymś, co powodowało efekt maskowatości pospolitej, nie mówiąc o tym, że strasznie dziwne wydawało mi się, że za każdym razem miałam inny kolor podkładu na twarzy (raz NW, raz NC, korektory w ogóle w innych tonacjach niż podkład itd.) i żaden nie wyglądał na dopasowany... I w ogóle może zabrzmi to obrazoburczo, ale chyba nie lubię być malowana w MACu

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



Piszę PW
Właśnie ta maskowatość i ciastowatość mnie wkurza wygląda to jak twarożek na twarzy. Ja właśnie też nie załapałam miłością do podkładów MACa

Ja mam FT i narazie bardzo podoba mi się ten pędzel ale może się skuszę na LHK

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuje za miłe powitanie i dobre słowo
"Prawie" bo jeszcze mi chwilę zejdzie, zanim dojdę w pełni do siebie



Eustachy - piękności aż dech zapiera

A tak btw - wysłałam Ci dziś Hennę
Wysłałam też PW - daj znać czy doszło (patrz mój podpis )



Minerały to zuooo - strasznie wciągają.
Mi też służy EDM, ale mineralnych marek jest od groma więc jest w czy przebierać



Myszołapko i She Wolf - wysłałam do Was PW - dajcie znać czy doszło (vide mój podpis )


Aaaa i muszę się pochwalić - wczoraj dostałam swój prezent urodzinowy - slimka Gentle Simmer i przepadłam na dobre
Muszę chyba poszukać gdzieś jego zapasu, bo coś czuję, że szybko sobie z nim poradzę
Dziękuję bardzo już odpisałam
A Gentle Shimmer jest cudowny ostatnio głównie nim się maluję

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Łatwo poznać podróbkę jak się już ją ma, niestety. Nie te kolory, nie ta trwałość. Najlepiej zerknij na pierwszy post naszego wątku, są tam polecani sprzedający



Sto lat i kolejnych Slimków!



Może któryś z Dazzleglassów? One mocno błyszczą i pełno kolorów jest w sprzedaży...

Co do minerałów:
U nas na wizażu jest mnóstwo rzeczy do poczytania, naprawdę, warto wgłębić się w dział mineralny
Małe kompendium jest też na blogu jednej z naszych wizażowych, mineralnych guru, Cathy:
http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/
są tam podstawy mineralne, wszystko praktycznie na temat Polecam bardzo.
I może nie offtopujmy już
Właśnie się zagłębiam w podforum o minerałach ile tam wątków

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:51
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:57   #585
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję
mam przeczucie, że Twoje życzenie prędzej czy później się zmaterializuje


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Właśnie ta maskowatość i ciastowatość mnie wkurza wygląda to jak twarożek na twarzy. Ja właśnie też nie załapałam miłością do podkładów MACa

Właśnie się zagłębiam w podforum o minerałach ile tam wątków

A najlepszy wspólnozakupowy 45% zniżki na pełnowymiarowe EDM
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:24   #586
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość





A najlepszy wspólnozakupowy 45% zniżki na pełnowymiarowe EDM
Ulalala podoba mi się to
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:58   #587
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja się melduje z powrotem na wątku po zimowych szaleństwach. 10-dniowy detoks od kolorówki (nawet maskary nie używałam) i od Was sprawił, że bardzo się stęskniłam i jutro z rana zabieram się za czytanie 5 zaległych stron
nieshya wszystkiego najlepszejsiego!!!!
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 00:45   #588
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość

znam to uczucie, też czasem wydaje mi się, że podkład jakby ciemniej na twarzy i nagle kolor przestaje pasować, chcociaż wcześniej był ok
a próbowałaś jakiegoś z tych reklamowanych co to same dopasowują sie do koloru? (ma je revlon, w innych wątkach dziewczyny chwaliły true match l'oreala...)
ja tam samolubnie sie cieszę, że teraz nie jedziesz (przepraszam resztę dziewczyn), ale przynajmniej może zdobędę fundusze. W razie co wyslę Ci PW
Nie probowalam ani Revlona anie L'oreal, ale kiedys wyprobowala chyba wszystkie sredniopolkowe podklady i nie znalazlam zadnego godnego uwagi
moze mam za duze wymagania? Chcialabym,z eby podklad dosc dobrze maskowal, ale nie wygladal jak maska, zeby nie byl klejacy i lepki na twarzy tylko taki jak druga skora. Nie wiem czy to za duzo, ale to by byl moj ideal
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:27   #589
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nie probowalam ani Revlona anie L'oreal, ale kiedys wyprobowala chyba wszystkie sredniopolkowe podklady i nie znalazlam zadnego godnego uwagi
moze mam za duze wymagania? Chcialabym,z eby podklad dosc dobrze maskowal, ale nie wygladal jak maska, zeby nie byl klejacy i lepki na twarzy tylko taki jak druga skora. Nie wiem czy to za duzo, ale to by byl moj ideal
mi równiez nie służą Revlony ,L`oreale, Vichy, Lancomy no i ostatnio z bólem serca odstawiłam Studio fix bo mnie zaczą zapychać i ważyć się ,po kilku próbkach z perfumerii na razie Estee Double Wear jest ok coby tylko nie zapeszyć

mój Walenty zdeklarował iż zamiast kwiatka może pędzelek i zastanawiam się nad 188 a moze 130 ma ktoś lub macał jeśli tak prosze o podzielenie się opiniami

znalazłam http://www.douglas.de/douglas/MAC/index_b0642.html może już gdzieś było to sory ale może kogoś zainteresuje
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 09:20   #590
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
znalazłam http://www.douglas.de/douglas/MAC/index_b0642.html może już gdzieś było to sory ale może kogoś zainteresuje

Czyli w Europie MAC nie w Sephorach tylko w Douglasach
EDIT: Właśnie snuję wizję zniżek urodzinowych i bonów 40 zł na zakupy MACowe limitowane... Ach...:marzy:

A ja mam problem. Zaczyna mi się coraz bardziej podobać Viva Glam Cyndi Lauper... Dobrze, że dostępna przez rok
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-02-11 o 09:32
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:07   #591
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A ja się melduje z powrotem na wątku po zimowych szaleństwach. 10-dniowy detoks od kolorówki (nawet maskary nie używałam) i od Was sprawił, że bardzo się stęskniłam i jutro z rana zabieram się za czytanie 5 zaległych stron
nieshya wszystkiego najlepszejsiego!!!!
Fraise, serdecznie dziękuję


Co do MACowych podkładów, to je się jakoś nigdy nie czułam baaardzo skuszona, czasem używam korektora Select Moisturecover na całą twarz, ale też nie za długo, bo moja cera zaczyna się buntować na tak ciężki kaliber .

Po wieeeeelu przygodach z płynnymi podkładami (najgorszy był Revlon Colorstay, który tak mnie zapchał, że wylądowałam u dermatologa na leczeniu antybiotykami a blizny po tej porzygodzie leczę do dzisiaj ) w końcu znalazłam podkład, który polubił się z moją cerą i to właśnie w Douglasie (marka prowadzona wyłącznie przez nich) - BeYu Skin Harmony Foundation (na KWC jest kilka recenzji).

Minerały już jakiś czas temu mnie wciągnęły na dobre - rzecz nieukniona, jak się tylko zacznie czytć ten dział forum

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-02-11 o 10:08
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:07   #592
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
mi równiez nie służą Revlony ,L`oreale, Vichy, Lancomy no i ostatnio z bólem serca odstawiłam Studio fix bo mnie zaczą zapychać i ważyć się ,po kilku próbkach z perfumerii na razie Estee Double Wear jest ok coby tylko nie zapeszyć

mój Walenty zdeklarował iż zamiast kwiatka może pędzelek i zastanawiam się nad 188 a moze 130 ma ktoś lub macał jeśli tak prosze o podzielenie się opiniami

znalazłam http://www.douglas.de/douglas/MAC/index_b0642.html może już gdzieś było to sory ale może kogoś zainteresuje
Jak było by fajnie, jakby MAC wszedł do Douglasów ech....

Jeszcze słówko o minerałach- ja się z nimi jakos nie polubiłam, podkłady mi się ciastują na buzi, włażą w pory i wyglądam okropnie, cienie szybko blakną, a róże jakoś nie powaliły na kolana, lubie jedynie Best Friend EDM, ale to głównie za kolor.

Z podkładów polecam z całęgo serca Kanebiaki, Guerlain Parure Aqua i HH MUFE ( może nie ma za wielkiego krycia, ale ładnie wygląda na buzi- nie robi maski i ładnie zakrywa pory ), ze średniopółkowych Deborah Colour copy do cer suchych podobno się sprawdza

Z MACa otatnio kusi mnie tylko MSF natural , ale może to dobrze, bo moja lista spoza MACa się rozrosła strasznie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:18   #593
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Fraise, serdecznie dziękuję


Co do MACowych podkładów, to je się jakoś nigdy nie czułam baaardzo skuszona, czasem używam korektora Select Moisturecover na całą twarz, ale też nie za długo, bo moja cera zaczyna się buntować na tak ciężki kaliber .

Po wieeeeelu przygodach z płynnymi podkładami (najgorszy był Revlon Colorstay, który tak mnie zapchał, że wylądowałam u dermatologa na leczeniu antybiotykami a blizny po tej porzygodzie leczę do dzisiaj ) w końcu znalazłam podkład, który polubił się z moją cerą i to właśnie w Douglasie (marka prowadzona wyłącznie przez nich) - BeYu Skin Harmony Foundation (na KWC jest kilka recenzji).

Minerały już jakiś czas temu mnie wciągnęły na dobre - rzecz nieukniona, jak się tylko zacznie czytć ten dział forum
Wszystkiego Naj przepraszam , że wcześniej nie zauważyłam!

Revlon bardzo mi podpasował kolorystycznie ale niestety waży się zapychania CHYBA nie zauważyłam (niby kilka takich grudek podskórnych mi wyskoczyło ale nie wiem czy to aby napewno wina podkładu a nie np. hormonów)
Za to drugi dzień z EDM dziś już nie mam plam na twarzy jest lepiej ale n arazie nie zamierzam rezygnować z bazy P+P jakoś ciężko mi uwierzyć, że będzie się trzymał na samym primerze bambusowym czy ryżowym.
Za to MSFN KOCHAM po nałożeniu spryskuję twarz Fix+ i siedzi do wieczora ale też na bazie i ten kolor jest idealny - medium

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jak było by fajnie, jakby MAC wszedł do Douglasów ech....

Jeszcze słówko o minerałach- ja się z nimi jakos nie polubiłam, podkłady mi się ciastują na buzi, włażą w pory i wyglądam okropnie, cienie szybko blakną, a róże jakoś nie powaliły na kolana, lubie jedynie Best Friend EDM, ale to głównie za kolor.

Z podkładów polecam z całęgo serca Kanebiaki, Guerlain Parure Aqua i HH MUFE ( może nie ma za wielkiego krycia, ale ładnie wygląda na buzi- nie robi maski i ładnie zakrywa pory ), ze średniopółkowych Deborah Colour copy do cer suchych podobno się sprawdza

Z MACa otatnio kusi mnie tylko MSF natural , ale może to dobrze, bo moja lista spoza MACa się rozrosła strasznie
Niech Cię kusi bo fajny jest za to Ty mnie kusisz tym Kanebiakiem oj jestem coraz bliżej zakupu tego pudru, a mam pytanie on jest w Douglasie? A dają może próbasy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:32   #594
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Niech Cię kusi bo fajny jest za to Ty mnie kusisz tym Kanebiakiem oj jestem coraz bliżej zakupu tego pudru, a mam pytanie on jest w Douglasie? A dają może próbasy
W Douglasie jest jak najbardziej ale nie spotkałam się, żeby dawali próbki sypańców, natomiast możesz sie wymiziac na miejscu Jak chcesz mogę wysłać Ci próbasa P+P białego ( Kanebiak mi samej się skończył i na razie zużywam inne sypańce )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:42   #595
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czyli w Europie MAC nie w Sephorach tylko w Douglasach
EDIT: Właśnie snuję wizję zniżek urodzinowych i bonów 40 zł na zakupy MACowe limitowane... Ach...:marzy:

A ja mam problem. Zaczyna mi się coraz bardziej podobać Viva Glam Cyndi Lauper... Dobrze, że dostępna przez rok
Marzenie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
W Douglasie jest jak najbardziej ale nie spotkałam się, żeby dawali próbki sypańców, natomiast możesz sie wymiziac na miejscu Jak chcesz mogę wysłać Ci próbasa P+P białego ( Kanebiak mi samej się skończył i na razie zużywam inne sypańce )
Hehe to się będę musiała wymiziać na miejscu a P+P z chęcią wypróbuję
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:50   #596
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Wszystkiego Naj przepraszam , że wcześniej nie zauważyłam!
Dziękuję
no problemo - na przyjmowanie życzeń urodzinpowych jestem chętna zawsze

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Z podkładów polecam z całęgo serca Kanebiaki, Guerlain Parure Aqua i HH MUFE ( może nie ma za wielkiego krycia, ale ładnie wygląda na buzi- nie robi maski i ładnie zakrywa pory ), ze średniopółkowych Deborah Colour copy do cer suchych podobno się sprawdza
Tanyia, a który to Kanebiak?
Chetnie poogdlądałabym go sobie podczas mojej najbliżeszej wizyty w Douglasie ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:56   #597
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Tanyia, a który to Kanebiak?
Chetnie poogdlądałabym go sobie podczas mojej najbliżeszej wizyty w Douglasie ...
Kanebo Fluid finish

Również wszystkiego naj
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:05   #598
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
I w ogóle może zabrzmi to obrazoburczo, ale chyba nie lubię być malowana w MACu
ja to ogólnie rzadko gdzie lubię być malowana... dla uzyskania konkretnego efektu niestety zawsze nakładają tone podkładu a tego nie cierpię. Potem mam wrażenie, że mi ktoś maskę nałożył...bleee...
Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Kochane , przymierzam się do kupienia kilku probek (fiolek) Maca. Nie pamiętam od kogo kupowalam poprzednim razem , a strasznie się boję , ze trafię na podróbki

A tak swoją drogą - czy ktoraś z was kiedyś uzywala podrobki?? Czy można to rozpoznać po nalozeniu na powiekę ? Bo jesli dostaję pigment we fiolce to cięzko ocenić oryginalność
jest jedno rozwiązanie tego problemu - kupno od sprzedawcy polecanego w pierwszym poście. Niestety trafiłam przy pierwszych zakupach na podróbki i jakościowo to widać. niby wydaje się że są mocniej napigmentowane, ale prawda jest taka, że tracą przez to na swojej wielowymiarowości, nie wiadomo tez jaki chiński specyfik poprawia ich wyrazistość a odkąd mnie uczulił Golden Lemon to już podróbek nie nakładam

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no to w takim razie przy okazji wszystkiego naj a Gentle Simmer cuuuudeńko, nie?Zresztą tak jak Long Stem Rose teraz marzy mi się jeszcze jakiś wyraźniejszy...może coś z czerwieni....
Boże, moja lista rośnie i rośnieteraz jeszcze minerały, pędzle do minerałów, szmineczka, (nie mówię już o pędzlach MACa, które juz na niej są). Może i dobrze, że jeszcze nie dostałam zaległych wypłat za 2 miesiace, bo chyba bym od razu przepusciła, a tak przynajmniej część może odłożę na czesne (o ile przed wznowieniem studiów mi kasę przeleją)
ahhh wrzućcie proszę posiadaczki Gentle Simmerków foty tych szminek! na ustach, na ręce, gdziekolwiek! tak mało swatchy jest...
Long Stem Rose wczoraj do mnie doleciał! ogólnie trochę się bałam bo mi w delikatnych kolorach rzadko kiedy jest dobrze a ten różyk jest po prostu cudowny!!! cały dzień się nim wczoraj miziałam
co do kasy - ojjj ciężkie lato się szykuje i wiosna... teraz Spring (z której jednak topnieje ilość produktów) a potem te letnie kolekcje! w końcu nie żadne brązy ani inne szarości tylko KOLOR!! czyli to co kasiajek najbardziej kocha (ostatnio nawet moje psiapsióły na spotkanku zauważyły, że ja to taka kolorowa panienka, one w ciemnych ubraniach raczej stonowanych, kolor jako akcent, a u mnie zawsze kolor na pierwszym miejscu )
z P-a-P mi się podoba koralowy paintpot, trzy szminki, jeden błyszczyk (Fold and Tuck), cienie: Gazette Grey i Tissue Weight)
z TTB: cienie Sand and Sun i Sweet and Punchy, szminki Beach Bound i lazy Day, błyszczyk Splashing, obie kredki do oczu i róż Hipness...
ekhm.. tak.teraz będzie trzeba poczekac na swatche i połowę wykreślić
Cytat:
a mam pytanie do wszystkich:siostra na imieniny chce jakieś błyszczydło w kolorze różu (ale nie taki wściekły ani typu Doda, tylko raczej spokojniejszy kolorek, taki "brudny" róż, ale mocno połyskujący). Możecie polecić konkretny kolorek z dostępnych w sprzedaży?
a nie może być Long Stem Rose? ten róż jest cudny!!!!
nieshya: spóźnione sto lat!!!
Karola: możesz w Douglasie się wymiziać ale ostrzegam - ja się w ten sposób poczatkowo zniechęciłam bo Douglasowe światła wydobywają z niego straszliwie błyszczącą złoto-żółtą perłę, której nijak w tym pudrze nie widzę w normalnym dziennym czy wieczorowym świetle... wymiziać się nim a potem obowiązkowo na dwór albo do reserved, tam w przymierzalniach jest najohydniejsze światło jakie kiedykolwiek widziałam...
a ja jestem po konceeeercie suuuuper!
chociaż powiem Wam, że denerwuje mnie trochę taka koncertowa przewidywalność, wiadomo co kiedy zaśpiewają, a jak cała hala zaczęła śpiewać refren jednej z piosenek to Dave nawet a capella nie mógł zaintonować bo by mu korona z głowy spadła... za to strasznie podobał mi się support ogólnie super czujesz jedność z 13 tysiącami innych fanów!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:20   #599
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kanebo Fluid finish

Również wszystkiego naj
sorki ze znowu OT ale ja tez zastanawiam sie nad kanebo- w zwiazku z tym jaki odcien dla NC15/20?
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:01   #600
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
sorki ze znowu OT ale ja tez zastanawiam sie nad kanebo- w zwiazku z tym jaki odcien dla NC15/20?
Oj nie pamiętam ich numeracji, z FF miałam chyba 102 lub 103 ( mam nadzieje, ze nie myle ), a z Cellurar performance miałam odcień bamby beige ( aczkolwiek dla mnie NC20 był zdecydowanie na lato).
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.