Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 14:20   #2791
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
I piękne masz włosy majowe nie marudzić!
Jakie to urocze. Piękne włosy majowe.

Zgadzam się z przedmówcą!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:22   #2792
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Wdech... wydech... wdech... wyyydech...
Widzę, ze emocje szaleją więc was uspokoję, jadę do GR dzisiaj wykupić te starocie Medea, niebieskie flejksy to nie u mnie, u Rudej chyba. Flakesów wezmę co będzie, bo ich mało było, a co do holosiów poproszę jakieś bardziej sprecyzowane wskazówki Wiem, że dla Medei (dobrze piszę?) srebrne, a co dalej? Było jeszcze takie żółte złoto (ze 4 szt.) i miedź (ze 2). I jeszcze od razu uprzedzam, że to są jakieś starocie, w środku świeże, ale buteleczki maja sfatygowane
Ach, widzisz, bo ja myślałam, że Ty gdzieś te Scale Efect dorwałaś, dlatego zawołałam o niebieskie
A dla mnie holoś srebrny, zgadza się W ogóle to kochana jesteś, że specjalnie dla nas jedziesz tam jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać...w Super Pharm jest też promocja na lakiery Delii ;P 2 sztuki za 5,99zł EDIT: oczywiście z kartą Lifestyle
Gdyby jeszcze ta Delia jakieś normalne pędzelki miała, to nawet bym sobie tę kartę wyrobiła

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ten nabiust jest super dla mnie, jak eveline push-up
a te na ciało to odpowiedniki Evelinowych serum i balsamu
za tę cenę o nawet jak nie zrobią nic poza nawilżeniem to i tak warto kupić moim zdaniem

ale i tak najważniejszy jest masaż
ja miałam robiony endomasaż ostatnio na zabiegach, efekt i odczucia niemal identyczne jak po masażu bańką chińską, próbowałaś?

ja chyba malowałam 3 warstwy i było ok, ale na bazie zależy kto jak maluje...

poznaliśmy się na sylwestra właściwie to mówię Pan Sylwestrowy, ale on o tym nie wie
Eveline push-up? A na czym polega jej superowość? Bo jak zwiększa cycki, to kupuję

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Z ciekawości zajrzałem jakie zadania były teraz na maturze z matematyki - poziom podstawowy... 170min to stanowczo za dużo czasu. Spokojnie 90min by starczyło. Zamknięte są tak banalne, że jedną stronę w 5min da się zrobić, rozwiązania są podane na tacy. A widziałem już komentarze, że nie była zbyt łatwa i tak dalej... Tej matury nie zdać na 30% to chyba trzeba zupełnie nic nie napisać. A należy pamiętać, że do matury są tablice matematyczne ze wszystkimi wzorami potrzebnymi do rozwiązania zadań. Powinna być cięższa ta matura... Mam nadzieję, że choć rozszerzona będzie na jakimś poziomie, ale patrząc na zakres materiału to nie ma się czego spodziewać niestety...
Ja nie zaglądałam, ale uważam, że jeśli ktoś coś ruszył z nauką, to chyba ciężko nie uzyskać tych 30%. I tu nie myślę tylko o matmie, a o wszystkich przedmiotach.
A propos matmy- pamiętaj, żeś Ty z polibudy, więc jesteś nieco nieobiektywny w ocenie Matura podstawowa jest obowiązkowa, więc dobrze, że może ją zdać każdy, nawet średnio kumaty licealista. A ci ambitniejsi (masochiści ) niech sobie rozszerzoną zdają, o!
W ogóle o czym Wy tu... Matura... Kiedy to było?
Matura to bzdura

Cooone, zabij, ale nie leci do Ciebi pędzelek W tym SP, w którym byłam, w ogóle nie mieli EcoTools w ofercie Ale jeśli chcesz, to mogę się do jutra w innym SP zorientować.
Lakier natomiast powinien być już jutro u Ciebie

W tym cholernym SP Fantasy Fire też nie mieli Ale obmacałam go w Rossie- piękny jest I biję się z myślami- kupić, czy nie kupić

I jeszcze na to wszystko stała się dziś rzecz straszna- po raz pierwszy od grudnia straciłam pazurka, na lewym fakerku Nawet nie wiem jak i kiedy. Poszedł po tym poklejonym zahaczeniu. I wygląda teraz jak Ech
Nawet Wam nie zdążyłam tego Bellka pokazać
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:27   #2793
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Matma nie była trudna
Znazłam u siebie błędów rachunkowych na 1,2 ptk. Zobaczymy jak sprawdzą, nie chce mi się dokładnie tych kluczy czytać.
Właśnie zobaczymy jak jutro. Najlepiej żeby były zadania które ja umiem zrobić Najgorsze te błędy przez nieuwagę.
U nas wszyscy szybko wychodzili
Wogóle nie wiem jak niektórzy mogli pisać próbne podstawowe na 30-40 %
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:37   #2794
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Teoretycznie im cięższa matura, tym lepiej wykształceni ludzie powinni kończyć szkołę... Niech sobie ta matma pozostanie w takiej formie, bo głupio jak ktoś nie umie najprostszych procentów policzyć czy jakiegoś pola (czasem się przydaje). Albo niech dalej będzie przedmiotem do wyboru a nie obowiązkowym.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:37   #2795
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Eveline push-up? A na czym polega jej superowość? Bo jak zwiększa cycki, to kupuję


.......



Cooone, zabij, ale nie leci do Ciebi pędzelek W tym SP, w którym byłam, w ogóle nie mieli EcoTools w ofercie Ale jeśli chcesz, to mogę się do jutra w innym SP zorientować.
Lakier natomiast powinien być już jutro u Ciebie
Trochę powiększa. Ładnie wygładza i ujędrnia. Ja nie przepadam za jego zapachem, ale potwierdzam, że to dobry produkt. Uwielbiam też serum bielendy. Ślicznie delikatnie pachnie i... powiększa! ptrzy drugim opakowaniu juz mam miskę więcej. G za małe jak próbowałam kupiś ostatnio panaszka
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:48   #2796
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Booooże to co było na tej mature to jest moim zdaniem porazka ! Baanał, szkodas ze mam ja dopiero za rok ! Szook !
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:52   #2797
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Eveline push-up? A na czym polega jej superowość? Bo jak zwiększa cycki, to kupuję





Cooone, zabij, ale nie leci do Ciebi pędzelek W tym SP, w którym byłam, w ogóle nie mieli EcoTools w ofercie Ale jeśli chcesz, to mogę się do jutra w innym SP zorientować.
Lakier natomiast powinien być już jutro u Ciebie

W tym cholernym SP Fantasy Fire też nie mieli Ale obmacałam go w Rossie- piękny jest I biję się z myślami- kupić, czy nie kupić

I jeszcze na to wszystko stała się dziś rzecz straszna- po raz pierwszy od grudnia straciłam pazurka, na lewym fakerku Nawet nie wiem jak i kiedy. Poszedł po tym poklejonym zahaczeniu. I wygląda teraz jak Ech
Nawet Wam nie zdążyłam tego Bellka pokazać

Gdybyś była w pobliżu, byłabym wdzięczna


Kupić!



A z tymi naszymi paznokciami to plaga jakaś. Prawie wszystkim się łamią
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:53   #2798
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
To dogadaj się z Trufle a jeżeli ja nie dostanę go to dogadam się z Medeą bo miała jeszczę dla mnie jak coś essence C&G (albo to byłaś Ty, bardzo mi się mylicie).
to ja mam essensiaka dla ciebie właśnie i stąd pytam najpierw ciebie bo samego essensiaka wysyłać to bezsens... Także już wedle uznania

Trufle chcesz tego Revlonka odkupić? 17zł? Mogę zaproponować zakup holosiów GR bo mam u siebie, Joko też mam, albo coś z moich zbiorów wyprzedazowych żeby wysyłąnie tego się w ogóle opłacało Daj znać

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
A ja się tak zastanawiam nad zjawiskiem bąblowania lakierów. W zasadzie taki lakier można porównać do takiego lakieru w spray'u np. A taki bąbluje jeśli powierzchnia jest zatłuszczona, zanieczyszczona paprochami itd. Więc wychodzi że paznokcie nie są odpowiednio oczyszczone przed nakładaniem lakieru. Albo lakier jest kijowy/zły/stary/inne.
tłuszczyk i reszta reż, ale przede wszystkim chodzi o to ze warstwa lakieru pod spodem jeszcze "oddycha" jak kłądziemy tą na wierzchu i te wszystkie gazowe wyziewy unoszące się podczas schnięcia lakieru pod spodem tworza babelki na wierzchniej warstwie...

Chyba

A reszte nadrobię wieczorem... już się boję....
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:54   #2799
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33977241]Matma nie była trudna
Znazłam u siebie błędów rachunkowych na 1,2 ptk. Zobaczymy jak sprawdzą, nie chce mi się dokładnie tych kluczy czytać.
Właśnie zobaczymy jak jutro. Najlepiej żeby były zadania które ja umiem zrobić Najgorsze te błędy przez nieuwagę.
U nas wszyscy szybko wychodzili
Wogóle nie wiem jak niektórzy mogli pisać próbne podstawowe na 30-40 %[/QUOTE]

To jutro matmę piszesz, tak? Co Ci jeszcze zostało?
A tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że jakoś specjalnie to Ty się tą maturą nie przejmujesz I dobrze

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Teoretycznie im cięższa matura, tym lepiej wykształceni ludzie powinni kończyć szkołę... Niech sobie ta matma pozostanie w takiej formie, bo głupio jak ktoś nie umie najprostszych procentów policzyć czy jakiegoś pola (czasem się przydaje). Albo niech dalej będzie przedmiotem do wyboru a nie obowiązkowym.
A z drugiej strony... Uczę się już parę lat i dochodzę do wniosku, że nie istnieje na świecie jedna dobra forma sprawdzania wiedzy uczniów. Ani egzaminy pisemne- testowe lub otwarte, ani ustne. Bardzo dobry uczeń będzie miał zły dzień, nie wstrzeli się w klucz, głowa go będzie bolała i kiepsko mu pójdzie. A może być też odwrotnie- słaby uczeń będzie miał "farta", pytania mu podpasują, uda mu się ściągnąć, sprawdzający przymknie oko na małe błędy i uzyska wynik kompletnie nie odzwierciedlający jego wiedzy.
No, ale chyba nie ma na to rady

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trochę powiększa. Ładnie wygładza i ujędrnia. Ja nie przepadam za jego zapachem, ale potwierdzam, że to dobry produkt. Uwielbiam też serum bielendy. Ślicznie delikatnie pachnie i... powiększa! ptrzy drugim opakowaniu juz mam miskę więcej. G za małe jak próbowałam kupiś ostatnio panaszka
Wy nie żartujecie, prawda? Ja się zawsze śmiałam z tych wszystkich cud balsamów na cellulit, rozstępy, większe piersi, węższą talię, a tu proszę. Chyba z podkulonym ogonem sięgnę po ten specyfik na biust
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:10
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:56   #2800
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka... raczej nie w tym rzecz. Gdyby tak było to wszystkie inne lakiery czy farby też by bąblowały, a już nieraz malowałem dwie warstwy na mokrą. Ale mogę się mylić. Temat wart zbadania
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:59   #2801
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakie to urocze. Piękne włosy majowe.

Zgadzam się z przedmówcą!


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Gdyby jeszcze ta Delia jakieś normalne pędzelki miała, to nawet bym sobie tę kartę wyrobiła
Moim zdaniem warto tę kartę mieć

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uwielbiam też serum bielendy. Ślicznie delikatnie pachnie i... powiększa! ptrzy drugim opakowaniu juz mam miskę więcej. G za małe jak próbowałam kupiś ostatnio panaszka
Które to serum, poka

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Booooże to co było na tej mature to jest moim zdaniem porazka ! Baanał, szkodas ze mam ja dopiero za rok ! Szook !
Dobra, dajcie jakiegoś linka do tych zadań, popaczę z ciekawości
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 15:05   #2802
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
To jutro matmę piszesz, tak? Co Ci jeszcze zostało?
A tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że jakoś specjalnie to Ty się tą maturą nie przejmujesz I dobrze
Jutro matma rozsz, czwartek angol podstawowy, pon polak ustny, wtorek infa rosz

Przejmowałam się w poniedziałek, na angolu ustny, ale nie warto. Jeszcze mam w uszach jak babka z angola mówi: karolina ty matury nie zdasz. I co 26/30 z ustnej, niech ja ją spotkam na korytarzu . I mam nie takie wysokie progi na uczelnie, wyrzucają po półroczu, ale różni ludzie wiadomo idą na studia.
Matmę rosz dla siebie bym chciała dobrze napisać. A z infy dobrze by było mieć dużo % bo kierunek zamawiany. Zresztą jak nawet nie dostanę teraz tego stypendium mogę się po półroczu starać.

Ale zaspamowałam
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:22   #2803
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ja żyyyyjęęę!
I oblałam koło z opisowej. Czy raczej poprawę koła

Lolli i Trelle, kiedy mogę oczekiwać przelewów?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.

Edytowane przez queencarrot
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:23
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:27   #2804
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:29   #2805
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Kupiłam dzis sobie filtr soraye 30,na facjatkę,ciekawe jak się sprawdzi
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:32   #2806
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Rudziaku - zrobiłam przelew w tej chwili, przepraszam za zwłokę, mam ostatnio głowę w dupie :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:33   #2807
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:51   #2808
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Kto mnie przytuli ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:56   #2809
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Rudziaku - zrobiłam przelew w tej chwili, przepraszam za zwłokę, mam ostatnio głowę w dupie :P
Okeej
Ja dzisiaj drałuję na pocztę z siedmioma paczkami, Twoja jest wśród nich, więc jakoś kiedyś dojdzie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 15:56   #2810
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

co się stało?

Gratuluję wygrania konkursu
Ruda poprawisz, jeszcze raz spróbujesz
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:57   #2811
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

kqq,jakoś tak generalnie dołka złapałam.
Jest mi zimno i chce mi się spac.Jutro francuski kartkówka. ((
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:12   #2812
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
A z tymi naszymi paznokciami to plaga jakaś. Prawie wszystkim się łamią
Mi nie...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tłuszczyk i reszta reż, ale przede wszystkim chodzi o to ze warstwa lakieru pod spodem jeszcze "oddycha" jak kłądziemy tą na wierzchu i te wszystkie gazowe wyziewy unoszące się podczas schnięcia lakieru pod spodem tworza babelki na wierzchniej warstwie...
Hahaha gazowe wyziewy!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Wy nie żartujecie, prawda? Ja się zawsze śmiałam z tych wszystkich cud balsamów na cellulit, rozstępy, większe piersi, węższą talię, a tu proszę. Chyba z podkulonym ogonem sięgnę po ten specyfik na biust
Nie medi. Nie żartuję. to BIELENDA a to EVELINE z tym, że poprzednia wersja evelinki była skuteczniejsza. Nakładam dwa razy dziennie wraz z masażem.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


Które to serum, poka



Dobra, dajcie jakiegoś linka do tych zadań, popaczę z ciekawości
Serum masz powyżej
Matura na Gazecie jest
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja żyyyyjęęę!
I oblałam koło z opisowej. Czy raczej poprawę koła
oj...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
No i gratki!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33979065]Kto mnie przytuli ?[/QUOTE]
Tu liiimy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33979181]kqq,jakoś tak generalnie dołka złapałam.
Jest mi zimno i chce mi się spac.Jutro francuski kartkówka. (([/QUOTE]
Ostatnio 4 z francy miałaś...?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:19   #2813
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Tak,dostałam 4.Ale jutro mamy kartkówkę i też muszę poprawić jedną ocenę.Poprawy się bardziej obawiam.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:31   #2814
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33979152]
Ruda poprawisz, jeszcze raz spróbujesz [/QUOTE]

Nie poprawie Ale mam następny test zaliczyć na 4 i nie będzie problemu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
oj...
Bedom żyli
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:36   #2815
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33978115]Jutro matma rozsz, czwartek angol podstawowy, pon polak ustny, wtorek infa rosz

Przejmowałam się w poniedziałek, na angolu ustny, ale nie warto. Jeszcze mam w uszach jak babka z angola mówi: karolina ty matury nie zdasz. I co 26/30 z ustnej, niech ja ją spotkam na korytarzu . I mam nie takie wysokie progi na uczelnie, wyrzucają po półroczu, ale różni ludzie wiadomo idą na studia.
Matmę rosz dla siebie bym chciała dobrze napisać. A z infy dobrze by było mieć dużo % bo kierunek zamawiany. Zresztą jak nawet nie dostanę teraz tego stypendium mogę się po półroczu starać.

Ale zaspamowałam [/QUOTE]

Kqq, zapomniałam pogratulować Ci wczoraj tego angielskiego. Good job kochana


Co do bąblowania lakieru. Mam jedną obserwację i uważam, że jest to na 99,9% przyczyna bąblowania - za grube warstwy/gęsty lakier. Jeśli maluje paznokcie szybko i nabieram zbyt dużo lakieru na pędzelek, to zawsze kończy się to bąblami. Podobnie dzieje się, gdy warstwa robi się gruba z powodu gęstości lakieru (nie da sie nabrać mniej, bo inaczej się maże). Ewentualnie zbyt szybko położy się kilka cieńszych warstw, co razem daje gruuuubą warstwę.
Namieszałam trochę, ale chyba poniali, co?

Idę spać, bo padam na twarz...
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:52   #2816
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja żyyyyjęęę!
I oblałam koło z opisowej. Czy raczej poprawę koła
Jak się czujesz?
Poprawisz

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
Gratuluję Byłaś bardzo przekonująca w swej argumentacji

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Okeej
Ja dzisiaj drałuję na pocztę z siedmioma paczkami, Twoja jest wśród nich, więc jakoś kiedyś dojdzie
Będą w tym tygodniu dwie paczuszki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie medi. Nie żartuję. to BIELENDA a to EVELINE z tym, że poprzednia wersja evelinki była skuteczniejsza. Nakładam dwa razy dziennie wraz z masażem.
To ja się w takim razie skuszę na tę Evelinkę.
A masaż jakiś specjalny robisz?
Swoją drogę mam postanowienie, żeby zdbać trochę o swój dekolt, bo coś się zepsuł ostatnio...

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Co do bąblowania lakieru. Mam jedną obserwację i uważam, że jest to na 99,9% przyczyna bąblowania - za grube warstwy/gęsty lakier. Jeśli maluje paznokcie szybko i nabieram zbyt dużo lakieru na pędzelek, to zawsze kończy się to bąblami. Podobnie dzieje się, gdy warstwa robi się gruba z powodu gęstości lakieru (nie da sie nabrać mniej, bo inaczej się maże). Ewentualnie zbyt szybko położy się kilka cieńszych warstw, co razem daje gruuuubą warstwę.
Namieszałam trochę, ale chyba poniali, co?

Idę spać, bo padam na twarz...
O, ja też tak uważam

Burza mózgów- co mam zrobić z pazurami? Ściąć na ziroł (Ale wtedy to by musiały być takie pseudokwadraty, a nie migdałki...), czy skrócić nieco resztę, a fakerka zaokrąglić i udawać, że nic się nie stało?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080347.jpg (62,1 KB, 41 załadowań)
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:54   #2817
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

czy skrócić nieco resztę, a fakerka zaokrąglić i udawać, że nic się nie stało?
ZRÓB TO.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:58   #2818
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Mi też z tym bąblowaniem raz tak raz tak wychodzi. Za dużo lakieru to bąbluje. Raz pomalowałam tym samym lakierem+wibo utwardzacz i zbąblowało, drugi raz dałam porządnie wyschnąć a utwardzacz potem to nie.
Podejrzewam że bąbluje jak za dużo warstw lakieru, temu zawsze boję się nakladac więcej niż 2 warstwy koloru.

Chucky to do nauki a nie na wizażu

Mi też jakoś zimno, pogoda jakaś dziwna rano zimno, potem słońce.


Obiecałam sobie jeszcze zrobić 3 arkusze, taa już to widzę.
Przez Was ciągle chce mi się nowych lakierów. Zobaczyłam smerfowego i teraz muszę jakiegoś ładnego znaleźć
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:04   #2819
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Kqq,a żeby mi się chciało .Nic mi się dziś nie chce
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:32   #2820
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33980614]Kqq,a żeby mi się chciało .Nic mi się dziś nie chce [/QUOTE]
Ja się muszę nauczyć do bioli, poprawić sprawdzian z lutego. Mam nadzieję że pozwoli Ale mi się nie chce tego uczyć... Nie lubię ekologii :|

Mgiełko, czyli 0 szans na wymianę? Bo dziś kupiłam kilka lakierów i teraz trzymam kasę na nailboxa...


Wyobraźcie sobie, że zostałam zaprowadzona do miejsca, gdzie lakiery Flormaru są o połowę tańsze! Tak, wiem, jestem be, kupiłam 4
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.