Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 16:42   #3091
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Albo z neta zamów.. Co do szamponetek ja sie nie znam za bardzo raz czy dwa razy odswiezałam tymi niemieckimi z palette chyba ale zero efektu
szybciej kupię stacjonarnie niż dojdzie


Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Ty nie mieszkasz gdzieś przy Trójmieście przypadkiem? Tak mi się coś kojarzy. Jak tak to mogę Ci kupić, a odbierzesz ode mnie jak Ci będzie pasować.
no niestety nie
ja centrum.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:45   #3092
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

kupiłam venitę na all, od razu 4 na zapas, jak doszły to aż je ucałowałam kliknęłam w poniedziałek, dzisiaj o 15 były u mnie aż chyba zaraz nałożę na łeb
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:51   #3093
Melman93
Przyczajenie
 
Avatar Melman93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
GG do Melman93
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zdecydowałam się na rozjaśniacz Joanny tylko i wyłącznie dlatego że nic innego na moje kudły nie działało. Po 20min były żółte i może z 10% końcówek a mam mocno cieniowane włosy jest faktycznie gumowatych, bądź po prostu rozdwojonych. Także wszystko jest dla ludzi, nawet Joanna byle z umiarem
Co do venity, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy Wy to nakładacie na całą długość włosów? Mieszacie z czymś? Jeśli tak to w jakich proporcjach? No i czy po tym widać jakąś różnicę w strukturze włosów? I najważniejsze, jak szybko ona się wypłukuje (pytam o ilość myć)?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
Nigdzie nie jest napisane, że zawsze mam rację.
Pozdrawiam!
Melman93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:15   #3094
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Melman93 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na rozjaśniacz Joanny tylko i wyłącznie dlatego że nic innego na moje kudły nie działało. Po 20min były żółte i może z 10% końcówek a mam mocno cieniowane włosy jest faktycznie gumowatych, bądź po prostu rozdwojonych. Także wszystko jest dla ludzi, nawet Joanna byle z umiarem
Co do venity, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy Wy to nakładacie na całą długość włosów? Mieszacie z czymś? Jeśli tak to w jakich proporcjach? No i czy po tym widać jakąś różnicę w strukturze włosów? I najważniejsze, jak szybko ona się wypłukuje (pytam o ilość myć)?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pianki można nakładać same albo w odżywką/maską . Ja mieszam z czymś, w tym momencie odświeżam całe włosy, kolor poza odrostem którego pianka nie łapie
Trzyma mi się około 2- 3 tyg. a myje włosy 2 razy w tyg pozniej jest juz wypłowiała, ale trzymać i by się miesiąc trzymała myśle w sensie że by do konca nie zeszła tak szybko to też zależy od tego czym myjesz ja myje bez sls szamponem albo odżywką .
Struktura włosów OK, może dlatego ze uzywam z czymś..
Proporcje na oko pół na pół mniej więcej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:21   #3095
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a ja znowu jak piankę albo toner z czymś wymieszam to za słabo mi chwyta, nakładam samą piankę i dzisiaj np trzymałam aż godzinę ale zwykle pół godz-40minut. Trwałość około 10 myć.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:13   #3096
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
a ja znowu jak piankę albo toner z czymś wymieszam to za słabo mi chwyta, nakładam samą piankę i dzisiaj np trzymałam aż godzinę ale zwykle pół godz-40minut. Trwałość około 10 myć.
ja tez samą nakładam bo z czym nie chwyta tak jak u ciebie. I zauważyłam takie dziwne coś ostatnio, przy numerze 31 im dłużej trzymam tym ciemniejszy kolor mi wychodzi, a kiedyś mogłam i ponad godzinę i kolor był taki jak teraz po 30 minutach.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 23:45   #3097
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny ja się wyłamuję, nie umiem włosów podreperować po tym matrixie i mi się urywają zaraz przy odroście, no masakra jakaś :/ smutne czasy przymusowego brązu mnie dopadły, pohoduję trochę odrost i jak będzie lepiej to jadę majicontrastem po całości i być może zetnę do ramion, ale to najprędzej za rok ostatnio jak tak zrobiłam to było w porządku, to wiem, że się da

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-05 o 23:47
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 03:26   #3098
Melman93
Przyczajenie
 
Avatar Melman93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
GG do Melman93
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziękuje za odpowiedzi
A koleżance wyżej, szczerze współczuję. Ledwo co wytrzymałam rok w brązie. Było ciężko, trzymała mnie tylko myśl, że jeszcze chwilę i będę miała wymarzony kolor. Trzymaj się!
__________________
Nigdzie nie jest napisane, że zawsze mam rację.
Pozdrawiam!
Melman93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:57   #3099
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Pianki można nakładać same albo w odżywką/maską . Ja mieszam z czymś, w tym momencie odświeżam całe włosy, kolor poza odrostem którego pianka nie łapie
A jaki jest twój naturalny kolor włosów? I czyżby pianka w ogóle nie współpracowała z włosami innymi niż rozjaśniane /farbowane? Mam cichą nadzieję, że naturalny ciemny blond polubi, bo na tonerowanie mnie nie stać

Cytat:
Dziewczyny ja się wyłamuję, nie umiem włosów podreperować po tym matrixie i mi się urywają zaraz przy odroście, no masakra jakaś :/ smutne czasy przymusowego brązu mnie dopadły, pohoduję trochę odrost i jak będzie lepiej to jadę majicontrastem po całości i być może zetnę do ramion, ale to najprędzej za rok ostatnio jak tak zrobiłam to było w porządku, to wiem, że się da
Problem łamania się włosów znam, bo i doświadczam, chociaż nie przy odroście tylko z ery wiśni Joanny. Chyba trzeba będzie się trochę hydrolizowanymi proteinami pobawić, ale nie mam pewności. Muszę uderzyć do Offtopowej walki.

Nota bene ma któraś pomysł (zanim znów pójdę do offtopowej) na wybitnie silikonową mgiełkę / odżywkę bs / w sumie psikacz z ochronnymi oblepiaczami, olejami itd? Potrzebna by była mojemu chłopu, by włosy przed szkodliwymi czynnikami w pracy chronił.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:18   #3100
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A miał ktoś może niebieską piankę?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 17:28   #3101
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość

Nota bene ma któraś pomysł (zanim znów pójdę do offtopowej) na wybitnie silikonową mgiełkę / odżywkę bs / w sumie psikacz z ochronnymi oblepiaczami, olejami itd? Potrzebna by była mojemu chłopu, by włosy przed szkodliwymi czynnikami w pracy chronił.
wszystkie są w sumie takie ja używam gliss kur oil nutritive.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:32   #3102
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

ja czasem używałam gliss kura różowego z jedwabiem bodajże, był fajny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:00   #3103
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pianki zakupione!
Wziełam nr 31 i 34, będę mieszać, chociaż wychodzi na początku dość ciemny kolor ale nie wypłukuje się tak szybko.

Iiii, przedwczoraj rano miałam plan wypłukać najbardziej jak się da włosy, potem zrobić odrosty i kąpiel na długości i położyć jakiś jasny kolor, typu średni blond albo cappuccino, ale chyba mi minęło po dzisiejszych zachwytach Uwaga, uwaga, teraz będzie szok, zachwytach faceta, obcego Prawie krzyczał do kumpla że mam za☠☠☠iste włosy, a ja udawałam że nie słyszę, ale zamiast iść to prawie frunęłam
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:25   #3104
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
wszystkie są w sumie takie ja używam gliss kur oil nutritive.
Ta dle niego musi być wyjątkowo 'przekozaczona' Warunki w pracy takie, że to mu się po paru godzinach może rozpuścić i nie ma w tym przesady - sporo chemikaliów w powietrzu, a jak się z czymś nie uważa to poparzenia i inne niespodzianki gotowe. Plus temperatury od niskich do skrajnie wysokich przy całej rozpiętości wilgotności w powietrzu. Twierdzi, że pracować przy 60 stopniach przy 100% wilgotności to norma. Sądzę, że nawet zanurzenie w samych czystych silikonach by nie zaszkodziło No ale wezmę pod uwagę, bo oleje też się mogą przydać. Najwyżej będzie miał dwie.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:52   #3105
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

wiedźma ostatnio zrobiła wpis o odżywkach z silikonami zmywalnymi tylko sles http://czarownicujaco.blogspot.com/2...ilikonami.html co prawda tylko 2 sera się na niej znalazły ale przynajmniej wiadomo, jakich składników szukać
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:02   #3106
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No i o to chodziło, dzięki
A szczegóły dogadam już gdzie indziej - pan te ma naprawdę grube, ciężkie długie i do tego naturalnie kręcone włosy, więc szkoda byłoby jakby się zmarnowały (mimo, że silikon dla zakręconych to niezbyt dobry pomysł).
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:15   #3107
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

silikony są be dla kręconych ze względu na konieczność zmywania slesem z tego co kojarzę więc o ile nie myje odżywką to powinno bardziej pomóc niż zaszkodzić
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:37   #3108
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cała jego pielęgnacja to pierwszy lepszy szampon na którym napisano 'przeciwłupieżowy', ale się opamiętał jak zaczęły mu się włosy systematycznie pogarszać oraz jak usłyszał ode mnie jak w miarę prosto o nie zadbać. Przy tej pracy nie ma czasu na coś bardziej precyzyjnego. Zaletą jest, że mimo wszystko jego futro jest pancerne (po ścięciu się 'na Nergala' i przy wzmożonym wypadaniu kucyk ma dobrze ponad 9cm objętości, przed ścięciem mogło być nawet i 13cm) i szybko powinno zareagować na lekkie wspomaganie. Sam zainteresowany swoim skrętem też się z drugiej strony zbytnio nie interesuje, zresztą nierzadko chciał by go prostować. Ogólnie mam rozeznanie już na tyle by wiedzieć jak mu pomóc, ale po pierwsze, że przez pracę nie jest to możliwe, a po drugie słowo 'chłop' powinno wystarczyć za wszystko
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:56   #3109
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Cała jego pielęgnacja to pierwszy lepszy szampon na którym napisano 'przeciwłupieżowy', ale się opamiętał jak zaczęły mu się włosy systematycznie pogarszać oraz jak usłyszał ode mnie jak w miarę prosto o nie zadbać. Przy tej pracy nie ma czasu na coś bardziej precyzyjnego. Zaletą jest, że mimo wszystko jego futro jest pancerne (po ścięciu się 'na Nergala' i przy wzmożonym wypadaniu kucyk ma dobrze ponad 9cm objętości, przed ścięciem mogło być nawet i 13cm) i szybko powinno zareagować na lekkie wspomaganie. Sam zainteresowany swoim skrętem też się z drugiej strony zbytnio nie interesuje, zresztą nierzadko chciał by go prostować. Ogólnie mam rozeznanie już na tyle by wiedzieć jak mu pomóc, ale po pierwsze, że przez pracę nie jest to możliwe, a po drugie słowo 'chłop' powinno wystarczyć za wszystko
no tak. mój upomina się o szampony bez sles od kiedy zauważył że zmniejszyły mu przetłuszczanie się skóry głowy i to wszystko. Bardziej z nim przeżywam walkę o jego cerę... "Radziuuu choć nałożymy glinkę/spirulinę/peeling kwasowy" a w odpowiedzi... morderczy wzrok a przez jakiś czas cierpliwie to znosił
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 00:15   #3110
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cóż, mój dziś jak się dowiedział, że czasem będzie musiał nałożyć olej wydał z siebie taki sopran, że dziwię się tylko, że szyby nie popękały, a głos na codzień ma niczym ten pan. A jak siostra w odpowiedzi na tę reakcję rzuciła o zadziwiających właściwościach olei w ogóle ('Bo po oleju jest tak, że czujesz na dole takie 'pyk!' patrzysz a tu ci odpadł i leży. No tak jest po prostu. A i cycki rosną też') to się już całkiem ciekawie zrobiło. On chłopina po prostu przyznał się kiedyś, że paskudnie nie lubi tłustych i lepkich rzeczy na włosach. Stąd pytam się o mgiełki, bo przy normalnym jedwabiu ciężko było, oj ciężko...
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:47   #3111
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczyny Położyłam wczoraj na włosy Rubinową Czerwień Palette. Efekt - taki jak na opakowaniu. Stwierdziłam jednak, że nie wyglądam w tym dobrze. Poprzednio przez długi czas farbowałam włosy na ciemny odcień rudego, który spłukiwał się do jasnego i do takiego kolor chciałabym wrócić. Obecnie włosy mam bardzo ciemne, co przy mojej jasnej karnacji i niebieskich oczach nie wygląda dobrze. Czeka mnie dekoloryzacja czy macie jakiś patent jak wrócić chociaż do jasnego brązu?
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 17:36   #3112
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
no tak. mój upomina się o szampony bez sles od kiedy zauważył że zmniejszyły mu przetłuszczanie się skóry głowy i to wszystko. Bardziej z nim przeżywam walkę o jego cerę... "Radziuuu choć nałożymy glinkę/spirulinę/peeling kwasowy" a w odpowiedzi... morderczy wzrok a przez jakiś czas cierpliwie to znosił
haha, wyobrażam to sobie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 20:07   #3113
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Czeka mnie dekoloryzacja czy macie jakiś patent jak wrócić chociaż do jasnego brązu?
Intensywna kuracja SLS'owym szamponem i inne bajery, ktore przyjdą Ci do głowy i wypłukują kolor. Np. płukanka z octu spirytusowego.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 20:35   #3114
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ale offtop ja cie kręce haha


ale ... moj mąż tez nie da sobie nic powiedzieć, łuszczy mu się skóra, ma suchą..mówię- weź mój peeling... a on tylko spojżał jak na wariatke na mnie
co do włosów... head&schoulders na zmianę z nivea.. czyli nic specjalnego..

No ja o wiedzmy zajrzałam na ten Post fajny też używam z silikonami a także i bez na końcówki- ostatnio wróciłam do maści na sutki..

TrueLook- farby drogeryjne.. niestety wychodzą zawsze ciemniej ja bym na twoim miejscu wypłukiwała kolor szamponem z sls.. a potem ewentualnie zobaczyć do jakiego stopnia się rozjaśnią włoski
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 21:08   #3115
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja mam już farbę
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 14:53   #3116
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ale offtop ja cie kręce haha

powiedz mi, jak zaparzasz kozieradkę i jak jej używasz?
Zalałam dzisiaj wrzątkiem, odstawiłam do przestygnięcia i zrobiła mi się zwarta papka.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 19:04   #3117
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, używałyscie tego, wiecie moze gdzie można kupić?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rbowanych.html
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 19:49   #3118
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
powiedz mi, jak zaparzasz kozieradkę i jak jej używasz?
Zalałam dzisiaj wrzątkiem, odstawiłam do przestygnięcia i zrobiła mi się zwarta papka.
Kupuję ziarenka kozieradki w sklepie BIO
pół łyżki zalewam połową szklanki wrzątku, zaparzam ze 3o min, przecedzam i przelewam do butli z psikaczem ( np po odzywce takiej w sprayu) i sobie psikam tym co wieczór skalp. Biorę i przekładam pasmo po paśmie tak jak przy farbowaniu odrostu i psikam ten skalp tym.. efekty super
Taki "rosołek" bo tak to pachnie. Trzymam w lodówce do 7 dni, potem robie nowy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 19:51   #3119
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Kupuję ziarenka kozieradki w sklepie BIO
pół łyżki zalewam połową szklanki wrzątku, zaparzam ze 3o min, przecedzam i przelewam do butli z psikaczem ( np po odzywce takiej w sprayu) i sobie psikam tym co wieczór skalp. Biorę i przekładam pasmo po paśmie tak jak przy farbowaniu odrostu i psikam ten skalp tym.. efekty super
Taki "rosołek" bo tak to pachnie. Trzymam w lodówce do 7 dni, potem robie nowy
aaahaa, to moze ja za mało wody dałam, bo dwie łyżki zalałam szklanką wody i gęsta papka się zrobiła, drugi raz łyżkę 3/4 szklanki i trochę wody było.
Przelałam do butelki po joaśce ale wpadło mi trochę farfocli i musze palcami wcierać.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 21:33   #3120
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
aaahaa, to moze ja za mało wody dałam, bo dwie łyżki zalałam szklanką wody i gęsta papka się zrobiła, drugi raz łyżkę 3/4 szklanki i trochę wody było.
Przelałam do butelki po joaśce ale wpadło mi trochę farfocli i musze palcami wcierać.
no to na bank za mało wody za duzo ziaren
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.