Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-22, 16:36   #1561
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

To siê jeszcze przy okazji zapytam, mo¿e siê znacie
czy one czym¶ siê ró¿ni±?:
http://powerlook.pl/product-pol-2990...Soft-38mm.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=74

bo t± 1 mogê mieæ za 50 z³ u¿ywan±, ta druga-prawie 100 z przesy³k±.

Wybaczcie, ¿e tutaj ale to taki chwilówkowy ot
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-22, 18:17   #1562
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
próbuj ju¿ pamiêtam Twoje w³osy
Ja te¿ bym spróbowa³a, tym bardziej, ¿e fryzjerka, która siê zna powinna daæ radê wyrównaæ kolor w³osów
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-22, 18:50   #1563
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Haha Wiedzia³am, ¿e na Ciebie mogê liczyæ
Mówisz? Bo mam czas do jutra wieczora
tak, ja bym siê nie zastanawia³a fajne kolorki
a jesli chodzi o ¶lub to ja wyl±dowa³am z szamponetk± Mariona na w³osach bo mi allwaves zmy³ siê 2 dni po farbowaniu a 3 dni przed ¶lubem

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
To siê jeszcze przy okazji zapytam, mo¿e siê znacie
czy one czym¶ siê ró¿ni±?:
http://powerlook.pl/product-pol-2990...Soft-38mm.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=74

bo t± 1 mogê mieæ za 50 z³ u¿ywan±, ta druga-prawie 100 z przesy³k±.

Wybaczcie, ¿e tutaj ale to taki chwilówkowy ot
ja nie u¿ywam lokówek, wiêc nie pomogê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-22, 18:56   #1564
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ bym spróbowa³a, tym bardziej, ¿e fryzjerka, która siê zna powinna daæ radê wyrównaæ kolor w³osów
Fryzjerka wysz³a na osobê która siê zna. Jakkolwiek to brzmi
Chodzi o to, ¿e wyt³umaczy³a mi jak prostej babie, o co chodzi z tymi farbami, co siê mniej wiêcej stanie jak wymieszamy te farby, pokaza³a mi co mam na g³owie - jakie poziomy, no i co mnie dobi³o-to jej wzrok jak zobaczy³a moje w³osy i jej pytanie-kto mi to zrobi³?

Ogólnie powiedzia³a, ¿e nie ma co niszczyæ w³osów skoro niedawno by³a dekoloryzacja i chcia³aby na³o¿yæ mi na w³osy jaki¶ balsam.
Po czym pokaza³a mi w/w Wellê.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
tak, ja bym siê nie zastanawia³a fajne kolorki
a jesli chodzi o ¶lub to ja wyl±dowa³am z szamponetk± Mariona na w³osach bo mi allwaves zmy³ siê 2 dni po farbowaniu a 3 dni przed ¶lubem
Hah nie strasz mnie
A ³adnie Ci chocia¿ z³apa³o?


Cytat:
ja nie u¿ywam lokówek, wiêc nie pomogê
Spoko
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-22, 21:02   #1565
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjerka wysz³a na osobê która siê zna. Jakkolwiek to brzmi
Chodzi o to, ¿e wyt³umaczy³a mi jak prostej babie, o co chodzi z tymi farbami, co siê mniej wiêcej stanie jak wymieszamy te farby, pokaza³a mi co mam na g³owie - jakie poziomy, no i co mnie dobi³o-to jej wzrok jak zobaczy³a moje w³osy i jej pytanie-kto mi to zrobi³?

Ogólnie powiedzia³a, ¿e nie ma co niszczyæ w³osów skoro niedawno by³a dekoloryzacja i chcia³aby na³o¿yæ mi na w³osy jaki¶ balsam.
Po czym pokaza³a mi w/w Wellê.
Heh, nie przejmuj siê- u mnie fryzjerzy czêsto krêc± g³ow± nad w³osami. A zdarza³o mi siê, ¿e by³am np. na 5ciu regeneracjach u jednego fryzjera, po czym sz³am do innego np. na ¶ciêcie czy farbowanie a on krêci³ g³ow±.
Fryzjerzy naprawdê czasami przesadzaj±.

Ale faktycznie po dekoloryzacji warto w³osom daæ trochê odetchn±æ. Polecam popularne olejowanie...naprawdê nie¼le dzia³a.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-22, 21:41   #1566
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Heh, nie przejmuj siê- u mnie fryzjerzy czêsto krêc± g³ow± nad w³osami. A zdarza³o mi siê, ¿e by³am np. na 5ciu regeneracjach u jednego fryzjera, po czym sz³am do innego np. na ¶ciêcie czy farbowanie a on krêci³ g³ow±.
Fryzjerzy naprawdê czasami przesadzaj±.

Ale faktycznie po dekoloryzacji warto w³osom daæ trochê odetchn±æ. Polecam popularne olejowanie...naprawdê nie¼le dzia³a.
Bo fryzjerzy uwa¿aj± chyba, ¿e tylko ich zabiegi s± najlepsze

Oj, olejuje to ja ju¿ od dawna
Ogólnie w³osów o dziwo nie mam zniszczony bo dekolorze. Jedynie koñcówki przesuszone ale to ogólnie siê 'zu¿y³y' bo podcina³am je chyba z pó³ roku temu
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 07:53   #1567
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ

Hah nie strasz mnie
A ³adnie Ci chocia¿ z³apa³o?
Marion z³apa³ przecudnie bardzo by³am zadowolona nawet sie pó¼niej cieszy³am, ¿e tak siê z ta poprzedni± farb± zrobi³o, bo tamten kolor nie by³ tak ³adny i nasycony

wiêc na dobre mi to wysz³o
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 10:06   #1568
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie w³osów o dziwo nie mam zniszczony bo dekolorze.
Bo teoretycznie dekoloryzacja nie niszczy w³osów. To jakby odwrócone farbowanie. Otwiera ³uski w³osa, tyle ¿e nie wprowadza barwnika, a go wyciaga.
Je¶li jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszczeñ nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacjê mo¿na powtarzaæ, nawet tego samego dnia, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru.

Natomiast u niektórych fryzjerów robi siê dekoloryzacjê, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u¿ywaj± rozja¶niacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, ¿e w³osy po tym s± mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wszêdzie jak to jej dekoloryzacja zniszczy³a w³osy

defacto musia³aby¶ wkleiæ zdjêcie twoich w³osów.
Jesli rzeczywi¶cie masz bardzo jasny br±z, to wydaje mi siê, ¿e powinna¶ wzi±æ farbê z poziomu 6.
Ten na zdjêciu wygl±da bardzo ciep³o, wiêc mog³aby¶ wzi±æ ze z³otem np. 6.3, 6.32
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 10:09   #1569
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ


Hah nie strasz mnie
A ³adnie Ci chocia¿ z³apa³o?
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
Marion z³apa³ przecudnie bardzo by³am zadowolona nawet sie pó¼niej cieszy³am, ¿e tak siê z ta poprzedni± farb± zrobi³o, bo tamten kolor nie by³ tak ³adny i nasycony

wiêc na dobre mi to wysz³o
To i ja siê wtr±cê. Mi te¿ Marion uratowa³ ¶lub (patrz za³±cznik) Zreszt± szamponetka jest super spraw± bo w³osy b³yszcz± jak szalone i kolor taki intensywny. A po ¶lubie to przecie¿ mo¿e siê zmyæ a my dalej mo¿emy cudowaæ z w³osami.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg marion.jpg (61,1 KB, 60 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-05-23 o 10:10
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 10:26   #1570
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

O! Kachula ty ¿yjesz?
A w³oski na fotce bardzo ³adne.

U nas nie ma takiego wynalazku jak Marion ogólnie nie ma szamponetek. Jest tylko jaka¶ czekoladowa, czerwona. Zrobi³am raz i nawet nic nie by³o widaæ. Tak wiêc zazdroszczê wam. Pewnie bym siê ratowa³a tym Marion teraz gdy nie chce jeszcze farbowaæ, a ju¿ mi co¶ sie nie podoba
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 10:53   #1571
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszczeñ nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacjê mo¿na powtarzaæ, nawet tego samego dnia, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru.

Natomiast u niektórych fryzjerów robi siê dekoloryzacjê, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u¿ywaj± rozja¶niacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, ¿e w³osy po tym s± mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wszêdzie jak to jej dekoloryzacja zniszczy³a w³osy
Oooo....to mnie do¶æ mocno u¶wiadomi³a¶. Ja w sumie w³a¶nie by³am zdania, ¿e to zawsze jest jakie¶ intensywne rozja¶nianie. Muszê sobie to zapamiêtaæ i jak kiedy¶ bêdê chcia³a rozja¶niæ to zanim siê zdecydujê to milion razy wymêczê fryzjera jak to robi.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê wtr±cê. Mi te¿ Marion uratowa³ ¶lub (patrz za³±cznik) Zreszt± szamponetka jest super spraw± bo w³osy b³yszcz± jak szalone i kolor taki intensywny. A po ¶lubie to przecie¿ mo¿e siê zmyæ a my dalej mo¿emy cudowaæ z w³osami.
o ja......normalnie tafla....cudnie b³yszcz±ce
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 11:54   #1572
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Bo teoretycznie dekoloryzacja nie niszczy w³osów. To jakby odwrócone farbowanie. Otwiera ³uski w³osa, tyle ¿e nie wprowadza barwnika, a go wyciaga.
Je¶li jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszczeñ nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacjê mo¿na powtarzaæ, nawet tego samego dnia, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru.

Natomiast u niektórych fryzjerów robi siê dekoloryzacjê, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u¿ywaj± rozja¶niacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, ¿e w³osy po tym s± mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wszêdzie jak to jej dekoloryzacja zniszczy³a w³osy
podpisuje sie pod tym

a i ja wstawiam zdjêcia po Marionie Orzechowego br±zu u¿ywa³am

ró¿ni± siê odcieniem, bo to ca³kowicie inne ¶wiat³o by³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (9,2 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u1.jpg (32,9 KB, 54 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-05-23 o 11:55
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:55   #1573
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê wtr±cê. Mi te¿ Marion uratowa³ ¶lub (patrz za³±cznik) Zreszt± szamponetka jest super spraw± bo w³osy b³yszcz± jak szalone i kolor taki intensywny. A po ¶lubie to przecie¿ mo¿e siê zmyæ a my dalej mo¿emy cudowaæ z w³osami.
wysz³o piêknie ale to w du¿ej mierze zas³uga zadbanych w³osów, a nie szamponetki. ciemniejsze kolory wygl±daj± ³adniej ni¿ blondy, przynajmniej na moich w³osach. blond mi siê zawsze marzy³, najlepiej jaki¶ ch³odny. i uwielbiam w³osy blond z trochê ciemniejszym odrostem - taki 1,5cm to maksimum, ale wg mnie wygl±da to super. ale co¶ za co¶ - jak rozja¶nia³am w³osy, to by³y czêsto sianowate, spalone, nawet olejowanie nie pomaga³o.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:26   #1574
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
Marion z³apa³ przecudnie bardzo by³am zadowolona nawet sie pó¼niej cieszy³am, ¿e tak siê z ta poprzedni± farb± zrobi³o, bo tamten kolor nie by³ tak ³adny i nasycony

wiêc na dobre mi to wysz³o
Nie ma tego z³ego....
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Bo teoretycznie dekoloryzacja nie niszczy w³osów. To jakby odwrócone farbowanie. Otwiera ³uski w³osa, tyle ¿e nie wprowadza barwnika, a go wyciaga.
Je¶li jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszczeñ nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacjê mo¿na powtarzaæ, nawet tego samego dnia, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru.

Natomiast u niektórych fryzjerów robi siê dekoloryzacjê, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u¿ywaj± rozja¶niacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, ¿e w³osy po tym s± mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wszêdzie jak to jej dekoloryzacja zniszczy³a w³osy

defacto musia³aby¶ wkleiæ zdjêcie twoich w³osów.
Jesli rzeczywi¶cie masz bardzo jasny br±z, to wydaje mi siê, ¿e powinna¶ wzi±æ farbê z poziomu 6.
Ten na zdjêciu wygl±da bardzo ciep³o, wiêc mog³aby¶ wzi±æ ze z³otem np. 6.3, 6.32
To chyba, ¿e tak Dziêki za wyja¶nienie

Zdjêcie wkleja³am wy¿ej-obecny kolor jest bardziej tj. sprany.
Ciep³y, rudawy, blond przeby³yski

D±¿ê do w miarê ch³odnego-wiem, ¿e do tego jeszcze czasu musi up³yn±æ, ale

No nic, umówi³am siê na jutro
Zobaczymy co wyjdzie. Jak mi siê uda to wstawiê zdjêcia
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê wtr±cê. Mi te¿ Marion uratowa³ ¶lub (patrz za³±cznik) Zreszt± szamponetka jest super spraw± bo w³osy b³yszcz± jak szalone i kolor taki intensywny. A po ¶lubie to przecie¿ mo¿e siê zmyæ a my dalej mo¿emy cudowaæ z w³osami.
Kachula pieknie!
Ale u Ciebie to nawet nie ma co chwali, bo Ty masz po prostu ¶liczne w³osy
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:19   #1575
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Aaaaaaaaa!!!!!!!!!¦ni³o mi siê, ¿e obudzi³am siê w blond w³osach!!!!!!!!!!!!!
Ale takich jasnych ¿ó³tych
Wsta³am i nie wiedzia³am co sie sta³o. Po³o¿y³am siê w ciemnych, wsta³am w jasnych. Pyta³am wszystkich czy wiedz± jak to mo¿liwe. Nie mog³am znale¼c farby itp. Koszmar.


Ja ju¿ chyba za du¿o my¶lê o tych moich w³osach
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:08   #1576
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaaaaaaa!!!!!!!!!¦ni³o mi siê, ¿e obudzi³am siê w blond w³osach!!!!!!!!!!!!!
Ale takich jasnych ¿ó³tych
Wsta³am i nie wiedzia³am co sie sta³o. Po³o¿y³am siê w ciemnych, wsta³am w jasnych. Pyta³am wszystkich czy wiedz± jak to mo¿liwe. Nie mog³am znale¼c farby itp. Koszmar.


Ja ju¿ chyba za du¿o my¶lê o tych moich w³osach
Dobre To ju¿ uzale¿nienie
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:29   #1577
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a dzi¶ idê nazrywaæ pokrzywy i skrzypu polnego i pobawiê siê w czarownicê
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:59   #1578
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No dobra. Dzi¶ jadê siê farbowaæ. Matrix SoColor Beauty 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Ale niestety zdjêæ "przed" nie bêdzie. "po" pewnie te¿ nie, bo u mnie pada i ¶wiat³o mo¿na o dupê pot³uc... No¿ kurde... Od wtorku codziennie u mnie pada
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:58   #1579
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
O! Kachula ty ¿yjesz?
A w³oski na fotce bardzo ³adne.

U nas nie ma takiego wynalazku jak Marion ogólnie nie ma szamponetek. Jest tylko jaka¶ czekoladowa, czerwona. Zrobi³am raz i nawet nic nie by³o widaæ. Tak wiêc zazdroszczê wam. Pewnie bym siê ratowa³a tym Marion teraz gdy nie chce jeszcze farbowaæ, a ju¿ mi co¶ sie nie podoba
A ¿yjê, tylko jako¶ o w³osach ochoty nie mam pisaæ bo lec± na potêgê. Znowu siê do lekarza zapisa³am bo i chyba nerki mnie pobolewaj±, tak my¶lê, ¿e to nerki. Sama ju¿ nie wiem. M±¿ twierdzi ¿e panikujê i st±d te dziwne dolegliwo¶ci. Zobaczê.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ

o ja......normalnie tafla....cudnie b³yszcz±ce
A by³y zniszczone i suche

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
wysz³o piêknie ale to w du¿ej mierze zas³uga zadbanych w³osów, a nie szamponetki. ciemniejsze kolory wygl±daj± ³adniej ni¿ blondy, przynajmniej na moich w³osach. blond mi siê zawsze marzy³, najlepiej jaki¶ ch³odny. i uwielbiam w³osy blond z trochê ciemniejszym odrostem - taki 1,5cm to maksimum, ale wg mnie wygl±da to super. ale co¶ za co¶ - jak rozja¶nia³am w³osy, to by³y czêsto sianowate, spalone, nawet olejowanie nie pomaga³o.
nie tylko

Wtedy to ja siano mia³am. Suche koñce do po³owy d³ugo¶ci i w ogóle nie dba³am o w³osy, tylko farbowa³am.

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula pieknie!
Ale u Ciebie to nawet nie ma co chwali, bo Ty masz po prostu ¶liczne w³osy
Powtórzê co kole¿ance wy¿ej: wtedy to ja siano mia³am. Suche koñce do po³owy d³ugo¶ci i w ogóle nie dba³am o w³osy, tylko farbowa³am.



Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra. Dzi¶ jadê siê farbowaæ. Matrix SoColor Beauty 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Ale niestety zdjêæ "przed" nie bêdzie. "po" pewnie te¿ nie, bo u mnie pada i ¶wiat³o mo¿na o dupê pot³uc... No¿ kurde... Od wtorku codziennie u mnie pada
FOTY MAJ¡ BYÆ! Jak pstrykniesz z fleszem co nieco to nic sie nie stanie. Poza tym w pochmurny dzieñ te¿ warto zobaczyæ jak kolor wygl±da
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 14:12   #1580
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula ty nam tu nie znikaj, bo klapsa dostaniesz.
A co do wypadania w³osów, to bada³a¶ tarczycê?
Albo stosowa³a¶ pokrzywê lub skrzyp?
Bo ja w³asnie ze wzglêdu na wypadanie mam zamiar na powa¿nie wzi±æ siê za pokrzywê i skrzyp.

mcromance ty nam siê tu brakiem s³oñca nie zas³aniaj Jak wyjdziesz na dwór, to nawet s³oñce nie jest potrzebne, ¿eby zdjêcie wysz³o dobrze. A wiêc oczekujê na foty.



A poza tym, to w³a¶nie kupi³am farbê A dok³adnie s³abiutk± farbê, wrêcz tonerem mo¿na by j± nazwaæ. Wella Color Touch 5,0 i do do tego emulsja 1,9% , wiêc bardzo delikatnie. No i ja¶niej ni¿ mam teraz. Mój obecny kolorek straaaasznie mi sie podoba, ale bojê siê, ¿e je¶li ciagle bedê robiæ 4,0 to w koñcu dorobiê siê czarnych jak wegiel, a one juz teraz prawie takie s±. St±d decyzja o 5,0
Mam nadziejê, ¿e nie bêdê ¿a³owaæ.
Dzi¶ nawet porobi³am sobie fotki po ponad 2 tygodniach od farbowania, i .... jestem zachwycona. Kolorek trzyma siê ¶wietnie
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:47   #1581
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ju¿ jestem po. Próbowa³am robiæ, ale s± naprawdê beznadziejne i kolor wychodzi ca³kowicie inaczej ni¿ jest. Niestety mój aparat to staruszek i je¶li nie ma wystarczaj±co du¿o ¶wiat³a zwyczajnie z¿era kolory.

No i niestety ca³y czas u mnie leje, a nieba to nawet nie widaæ zza tych chmur Od wtorku mam tak± "cudown±" pogodê, ci±gle leje... Teoretycznie w poniedzia³ek ma siê poprawiæ, ale chol****a wie jak bêdzie...

Mogê tylko powiedzieæ, ¿e kolor wyszed³ mi bardzo podobnie do Kachuli po samym 5AV. Mam tez taki lekko niebieskawo-fioletowy po³ysk jak stanê przy oknie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 18:28   #1582
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaaaaaaa!!!!!!!!!¦ni³o mi siê, ¿e obudzi³am siê w blond w³osach!!!!!!!!!!!!!
Ale takich jasnych ¿ó³tych
Wsta³am i nie wiedzia³am co sie sta³o. Po³o¿y³am siê w ciemnych, wsta³am w jasnych. Pyta³am wszystkich czy wiedz± jak to mo¿liwe. Nie mog³am znale¼c farby itp. Koszmar.


Ja ju¿ chyba za du¿o my¶lê o tych moich w³osach
no nie¼le. A chocia¿ dobrze wygl±da³a¶ w tym blondzie we ¶nie?
Rozumiem, ¿e st±d decyzja o kupnie dzi¶ farby, co by siê samoistnie do blondu nie rozja¶ni³y
Po kolejnym farbowanku poproszê znów zdj±tka

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

A by³y zniszczone i suche
Wcale Ci nie wierzê Masz taaakie w³osy na zdjêciu, ¿e wcale Ci w siano nie wierzê.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:37   #1583
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ jestem po. Próbowa³am robiæ, ale s± naprawdê beznadziejne i kolor wychodzi ca³kowicie inaczej ni¿ jest. Niestety mój aparat to staruszek i je¶li nie ma wystarczaj±co du¿o ¶wiat³a zwyczajnie z¿era kolory.

No i niestety ca³y czas u mnie leje, a nieba to nawet nie widaæ zza tych chmur Od wtorku mam tak± "cudown±" pogodê, ci±gle leje... Teoretycznie w poniedzia³ek ma siê poprawiæ, ale chol****a wie jak bêdzie...

Mogê tylko powiedzieæ, ¿e kolor wyszed³ mi bardzo podobnie do Kachuli po samym 5AV. Mam tez taki lekko niebieskawo-fioletowy po³ysk jak stanê przy oknie.
To w takim razie we wtorek zrobisz fotkê

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
no nie¼le. A chocia¿ dobrze wygl±da³a¶ w tym blondzie we ¶nie?
Rozumiem, ¿e st±d decyzja o kupnie dzi¶ farby, co by siê samoistnie do blondu nie rozja¶ni³y
Po kolejnym farbowanku poproszê znów zdj±tka
Heh no nie przygl±da³am siê sobie Pamiêtam tylko ten masakryczny ¿ó³tkowy blond.
Farbê kupi³am, co by siê sen nie sprawdzi³
Fotki oczywi¶cie zrobiê jak zawsze, ale mam nadziejê wytrzymac jeszcze troche z tym farbowaniem.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 11:52   #1584
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dobra, r±bnê³am fotki na szybko. S³oñca za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako¶ ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g³owie, ale w³osy s± ¶wie¿o po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi siê nie uk³adaj± tak jak powinny
Aha, no i jak widaæ podciê³am koñce, bo stopniowo pozbywam siê przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz³ego roku.

Kawa³ek zaznaczony na ¿ó³to prawie dok³adnie oddaje kolor - w rzeczywisto¶ci jest to br±z a nie prawie czerñ (to jedno zdjêcie jest z fleszem). Ostatnie zdjêcie jest robione tu¿ przy oknie.

Dla porównania pierwsze zdjêcie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by³o 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi siê u mnie s³oñce pyknê nowe foty. Oby jak najszybciej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (26,9 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2717.jpg (27,6 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2718.jpg (35,8 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2722.jpg (36,9 KB, 20 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 14:47   #1585
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, r±bnê³am fotki na szybko. S³oñca za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako¶ ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g³owie, ale w³osy s± ¶wie¿o po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi siê nie uk³adaj± tak jak powinny
Aha, no i jak widaæ podciê³am koñce, bo stopniowo pozbywam siê przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz³ego roku.

Kawa³ek zaznaczony na ¿ó³to prawie dok³adnie oddaje kolor - w rzeczywisto¶ci jest to br±z a nie prawie czerñ (to jedno zdjêcie jest z fleszem). Ostatnie zdjêcie jest robione tu¿ przy oknie.

Dla porównania pierwsze zdjêcie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by³o 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi siê u mnie s³oñce pyknê nowe foty. Oby jak najszybciej
Nie no, nie wiem co Ci siê nie podoba. Dobrze i ³adnie jest Kolorek ¶liczny i pe³en blasku
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:52   #1586
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, nie wiem co Ci siê nie podoba. Dobrze i ³adnie jest Kolorek ¶liczny i pe³en blasku
¦wiat³o mi siê nie podoba
Mój aparat to staruszek i nie ³apie dobrze kolorów, kiedy nie ma odpowiednio du¿o ¶wiat³a

No i dobrze, ¿e zrobi³am zdjêcie wcze¶niej. Godzinê pó¼niej zaczê³o laæ znowu i la³o do wieczora...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:48   #1587
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, r±bnê³am fotki na szybko. S³oñca za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako¶ ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g³owie, ale w³osy s± ¶wie¿o po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi siê nie uk³adaj± tak jak powinny
Aha, no i jak widaæ podciê³am koñce, bo stopniowo pozbywam siê przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz³ego roku.

Kawa³ek zaznaczony na ¿ó³to prawie dok³adnie oddaje kolor - w rzeczywisto¶ci jest to br±z a nie prawie czerñ (to jedno zdjêcie jest z fleszem). Ostatnie zdjêcie jest robione tu¿ przy oknie.

Dla porównania pierwsze zdjêcie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by³o 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi siê u mnie s³oñce pyknê nowe foty. Oby jak najszybciej
³adnie
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:53   #1588
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ty nam tu nie znikaj, bo klapsa dostaniesz.
A co do wypadania w³osów, to bada³a¶ tarczycê?
Albo stosowa³a¶ pokrzywê lub skrzyp?
Bo ja w³asnie ze wzglêdu na wypadanie mam zamiar na powa¿nie wzi±æ siê za pokrzywê i skrzyp.

A poza tym, to w³a¶nie kupi³am farbê A dok³adnie s³abiutk± farbê, wrêcz tonerem mo¿na by j± nazwaæ. Wella Color Touch 5,0 i do do tego emulsja 1,9% , wiêc bardzo delikatnie. No i ja¶niej ni¿ mam teraz. Mój obecny kolorek straaaasznie mi sie podoba, ale bojê siê, ¿e je¶li ciagle bedê robiæ 4,0 to w koñcu dorobiê siê czarnych jak wegiel, a one juz teraz prawie takie s±. St±d decyzja o 5,0
Mam nadziejê, ¿e nie bêdê ¿a³owaæ.
Dzi¶ nawet porobi³am sobie fotki po ponad 2 tygodniach od farbowania, i .... jestem zachwycona. Kolorek trzyma siê ¶wietnie
Znikam bo je¿d¿ê teraz co weekend do rodziców i ca³y czas na dworze siê siedzi. Jak nie pada Poza tym tak, by³am u lekarzy i nic mi nie wysz³o. Ja zwalam na prochy anty bo te mi rozwali³y organizm i do tej pory (3 miechy od odstawienia) ci±gle co¶ mi siê dzieje. Do tego na basenie na rehabilitacji przypa³êta³a siê do mnie infekcja i leczê siê ju¿ 2 miesi±c W³a¶nie dzi¶ w nocy by³am w szpitalu na ostrym dy¿urze bo ostatnie tableteczki od gina na te paskudztwo sprawi³y, ¿e mnie serce k³uje i jestem os³abiona. Super. I jak mi w³osy maj± nie lecieæ jak mój organizm ci±gle co¶ atakuje

A co do farby to nr 5 to dobry bo zawsze bierze siê o ton ja¶niej


Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ


Wcale Ci nie wierzê Masz taaakie w³osy na zdjêciu, ¿e wcale Ci w siano nie wierzê.
Wtedy mia³am siano i to dos³ownie. Szala³am po blondzie z br±zami itp. Nie dba³am o w³osy, chcia³am by tylko ros³y. Te zdjêcie jest od razu po farbowaniu saszetk±, st±d taki efekt wow.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, r±bnê³am fotki na szybko. S³oñca za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako¶ ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g³owie, ale w³osy s± ¶wie¿o po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi siê nie uk³adaj± tak jak powinny
Aha, no i jak widaæ podciê³am koñce, bo stopniowo pozbywam siê przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz³ego roku.

Kawa³ek zaznaczony na ¿ó³to prawie dok³adnie oddaje kolor - w rzeczywisto¶ci jest to br±z a nie prawie czerñ (to jedno zdjêcie jest z fleszem). Ostatnie zdjêcie jest robione tu¿ przy oknie.

Dla porównania pierwsze zdjêcie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by³o 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi siê u mnie s³oñce pyknê nowe foty. Oby jak najszybciej

Piêkny kolorek ci wyszed³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:56   #1589
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja wczoraj zrobi³am nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn± w³oski

londa 5,0 + po³owa 6,0 woda 3%, farbowane na w³osy wcze¶niej naolejowane olejem ³opianowym

odrost pokryty super nie ma ró¿nicy miêdzy koñcówkami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba ³apie i naturalne odcienie ³apia mocniej ... w³oski miekkie, b³yszczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowaæ wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08195 - Kopia.jpg (93,6 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08199 - Kopia.jpg (98,8 KB, 33 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-27 o 20:04
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:33   #1590
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêki dziewczyny Jestem super zadowolona. No i teraz plujê sobie w brodê, ¿e od razu 5AV nie bra³am tylko "siê ba³am"
M±dry Polak po szkodzie, ale przynajmniej wiem jak Matrix u mnie dzia³a.

Mam ogromn± nadziejê, ¿e nied³ugo bêdzie trochê s³oñca, ¿eby zrobiæ lepsze zdjêcia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.