Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 17:21   #1021
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie Nie chciałabym się tak po prostu wcinać i wyjść na lenia (nie żebym od rana na forum nie siedziała ), ale przeraża mnie ilość postów i nie wiem od czego zacząć.
Okazało się, że nie dość, że jestem bladolica to jeszcze mega żółtek ze mnie. Ostatnio nabyłam osławiony Revlon Colorstay w kolorze Buff, który jest w miarę ok jeśli chodzi jasność i krycie (chociaż się utlenia, zresztą jak każdy na mojej skórze), ale wyglądam jak świnka pigi.
W drogeriach już nie mam czegoś szukać, minerały już wypróbowałam, tylko w BB kremach moja ostatnia nadzieja.
Proszę o jakiś punkt zaczepienia, wskazówki, cokolwiek, żebym wiedziała gdzie zacząć szukać mojego bladożółtego, mocno kryjącego ideału.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 17:48   #1022
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Witajcie Nie chciałabym się tak po prostu wcinać i wyjść na lenia (nie żebym od rana na forum nie siedziała ), ale przeraża mnie ilość postów i nie wiem od czego zacząć.
Okazało się, że nie dość, że jestem bladolica to jeszcze mega żółtek ze mnie. Ostatnio nabyłam osławiony Revlon Colorstay w kolorze Buff, który jest w miarę ok jeśli chodzi jasność i krycie (chociaż się utlenia, zresztą jak każdy na mojej skórze), ale wyglądam jak świnka pigi.
W drogeriach już nie mam czegoś szukać, minerały już wypróbowałam, tylko w BB kremach moja ostatnia nadzieja.
Proszę o jakiś punkt zaczepienia, wskazówki, cokolwiek, żebym wiedziała gdzie zacząć szukać mojego bladożółtego, mocno kryjącego ideału.
nie wiem czy wogóle istnieje taki mega blady żółtek, chcąc nie chcąc taki kolor będzie wpadał w biały i chłodny tym samym, mi samej odpowiada Missha PC #13 ale używam Skin79 "orange" bo ma żółtawy odcień, mimo iż jest sporo ciemniejszy od misshy ale jakoś to ukrywam bieląc się białym pudrem
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 17:54   #1023
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
o! ja rozświetlacze kłade smiało na całą buzie, uwielbiam efekt bombki tylko u mnie nawet meteorki nie dają tego więc szukam dalej

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

podejrzewam że poprostu kupie jeden i drugi i je poprostu zmieszam bo lubie tą satynkę jaką daje skinfood
Skin79 Water Drop - bombka 100% w różowym tonie bardziej niż w beżu, dość jasna
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 18:59   #1024
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Witajcie Nie chciałabym się tak po prostu wcinać i wyjść na lenia (nie żebym od rana na forum nie siedziała ), ale przeraża mnie ilość postów i nie wiem od czego zacząć.
Okazało się, że nie dość, że jestem bladolica to jeszcze mega żółtek ze mnie. Ostatnio nabyłam osławiony Revlon Colorstay w kolorze Buff, który jest w miarę ok jeśli chodzi jasność i krycie (chociaż się utlenia, zresztą jak każdy na mojej skórze), ale wyglądam jak świnka pigi.
W drogeriach już nie mam czegoś szukać, minerały już wypróbowałam, tylko w BB kremach moja ostatnia nadzieja.
Proszę o jakiś punkt zaczepienia, wskazówki, cokolwiek, żebym wiedziała gdzie zacząć szukać mojego bladożółtego, mocno kryjącego ideału.
O ja mam ten sam problem i kolorystycznie tez sprawdzil mi sie najbardziej Skin79 Orange - niestety totalnie nie podobalo mi sie wykonczenie i byl za ciezki. Jest mocno kryjacy, wiec Tobie moze sie spodobac.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:23   #1025
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Stosujecie/stosowałyście jakieś produkty z Su:m37? Najbardziej interesują mnie kremy pod oczy i esencje, ampułki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:46   #1026
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A ja właśnie kliknęłam filtr Missha all-around safe block waterproof sun milk 50+ i próbki BRTC whitening & repairing bb cream i już łapki zacieram
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 20:36   #1027
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
nie wiem czy wogóle istnieje taki mega blady żółtek, chcąc nie chcąc taki kolor będzie wpadał w biały i chłodny tym samym, mi samej odpowiada Missha PC #13 ale używam Skin79 "orange" bo ma żółtawy odcień, mimo iż jest sporo ciemniejszy od misshy ale jakoś to ukrywam bieląc się białym pudrem
Na pierwszy ogień wezmę zatem pomarańczkę od Skin79.
Na allegro są próbki, tanie jak barszcz, ale zastanawia mnie, czy to mogą być podróbki. Nawet nie wiem, czy próbki da i opłaca się podrabiać, ale wolę się nie zrazić dostając nieznaną maź zamiast bb.

Co myślicie dziewczyny? Brać próbkę z all na początek?
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 21:32   #1028
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Na pierwszy ogień wezmę zatem pomarańczkę od Skin79.
Na allegro są próbki, tanie jak barszcz, ale zastanawia mnie, czy to mogą być podróbki. Nawet nie wiem, czy próbki da i opłaca się podrabiać, ale wolę się nie zrazić dostając nieznaną maź zamiast bb.

Co myślicie dziewczyny? Brać próbkę z all na początek?
Zdarzają się podróbki wśród próbek, ale te BB są oryginalne, nie ma co się obawiać.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 23:42   #1029
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Skin79 Water Drop - bombka 100% w różowym tonie bardziej niż w beżu, dość jasna
nie no nie przesadzajmy, bardziej perłowa tafla niż drobinki poza tym mi w różowych bb nie do twarzy
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 17:37   #1030
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
nie no nie przesadzajmy, bardziej perłowa tafla niż drobinki poza tym mi w różowych bb nie do twarzy
No dobrze. W każdym razie daje po oczach
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:18   #1031
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
No dobrze. W każdym razie daje po oczach
zainteresowałam się tym pudrem dodo, i uważam że skoro taki tani jak barszcz to wypróbuję, poza tym pomyślę nad płynnymi rozświetlaczami typu etude house nymph aura volumer
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 19:51   #1032
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Etude House Nymph Aura Volumer też jest ok. Stosowałam go tylko na policzki, bo jednak daje duży glow.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 23:20   #1033
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej,
Jaki olej do mycia twarzy polecacie? Najlepiej taki, żeby mnie nie puścił z torbami

Memebox ma bardzo dobry Customer Service W związku z przebojami z cłem (na makeuptalk forum jedna dziewczyna dostała 13GBP cła na #4, inna dostała prawie 20GBP i na #3, i na #4, ja nadal nie wiem ile, bo mnie jeszcze nie raczyli poinformować) anulowałam moje zamówienia od #5 do #10 plus to, co zamówiłam dodatkowo. Bez problemu anulowali, bardzo przepraszali za długi czas oczekiwania na odpowiedź (półtora dnia, a napisałam w sobotę po południu, przecież nie oczekuję, że będą po nocach i w niedzielę siedzieć w pracy :P) i napisali, że dostali zgłoszenia od kupców z UK, że jest taka sytuacja i pracują nad tym, by jak najlepiej ogarnąć etykietę, żeby nie naliczali cła. Wszystko miło napisane, to jest zdecydowanie moje najlepsze doświadczenie z anulowaniem zamówienia
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 23:48   #1034
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
Hej,
Jaki olej do mycia twarzy polecacie? Najlepiej taki, żeby mnie nie puścił z torbami
Ze swojej strony - Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 14:29   #1035
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zamówiłam sój pierwszy sleeping pack : Etude House Sleeping Pack - Brightening u Bellogirl.


Jeżeli kogoś interesuje skład, to wrzucam

ngredients: Water, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers,Beta-Glucan, Behenyl Alcohol, Soduim Hyaluronate, Glycerin, Cetyl Ethylhexandate,Pentaeryth rityl Tetraisostearate, Betula Alba Juice, Cetearyl Alcolhol, HydroxyethylAcrylate/Soduim Acryloyldmethyl Taurate Copolymer, Vaccinum Myrtillus Fruit/Leaf Extract.Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon Fruit Extract), CitrusAurantinum Dulcis (Orange Fruit Extract), Acer Saccharum (Sugar Maple Extract), Lactic Acid, Acetyl Glucosamine, SodiumLactate, Triethanolamine, Inuulin Lauryl Carbamate, Niacinamide, Salicylic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate,Cetearyl glucodise, Xanthan Gum, Alcohol, Disodium Edta, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 17:40   #1036
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny Mogę dołączyć? Dzisiaj kliknęłam swój pierwszy krem BB na stronie Asian Store Zamówiłam Skin79 Hot Pink Podobno polecany jako pierwszy krem BB
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:14   #1037
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mogę dołączyć? Dzisiaj kliknęłam swój pierwszy krem BB na stronie Asian Store Zamówiłam Skin79 Hot Pink Podobno polecany jako pierwszy krem BB
wow, ale przepłaciłaś z ciekawości spojrzałam i - 40zł różnicy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:26   #1038
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4510052 3]wow, ale przepłaciłaś z ciekawości spojrzałam i - 40zł różnicy [/QUOTE]

A gdzie polecasz kupować? Na Azjatyckim bazarze kosztował 108 zł
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:28   #1039
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A gdzie polecasz kupować? Na Azjatyckim bazarze kosztował 108 zł
Ebay. Sprawdzeni i polecani sprzedawcy kosmetyków azjatyckich (głównie koreańskich) z ebay są podani w pierwszym poście tego wątku.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 18:47   #1040
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A gdzie polecasz kupować? Na Azjatyckim bazarze kosztował 108 zł
Na ebayu ten sam znajdziesz poniżej 40zł z wysyłką.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:59   #1041
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Uhuuuu.... no to żałuję, że nie wpadłam tu wcześniej
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:07   #1042
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Uhuuuu.... no to żałuję, że nie wpadłam tu wcześniej
Chyba każdy tutaj popełnił taki błąd. Z tym, że większość dziewczyn pewnie skorzystała z allegro zamiast sklepów internetowych. Przy kolejnych zakupach już będziesz wiedziała
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 20:45   #1043
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny zastanawiam się nad Holika Holika Petit Moisture... miała go ktoraś z Was? Ze zdjęć tak naprawdę nic nie wywnioskję... podobno ma zółty podton... ale czy faktycznie tak jest?

Co do Azjatyckiego Bazaru.... jest tam na maxa drogo. Aż mnie wzdryga jak tam zaglądam
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 21:53   #1044
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Chyba każdy tutaj popełnił taki błąd. Z tym, że większość dziewczyn pewnie skorzystała z allegro zamiast sklepów internetowych. Przy kolejnych zakupach już będziesz wiedziała
Jakoś bałam się korzystać z allegro Akurat krem który zamówiłam jest najczęściej podrabianym kremem BB..

Co do azjatyckiego bazaru ceny są naprawdę wysokie.. a polecacie jeszcze jakieś strony gdzie sprzedają kremy BB oprócz ebayu? I czy któraś z Was miała ten Skin79 Hot Pink? Jak się sprawował?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 22:39   #1045
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jakoś bałam się korzystać z allegro Akurat krem który zamówiłam jest najczęściej podrabianym kremem BB..

Co do azjatyckiego bazaru ceny są naprawdę wysokie.. a polecacie jeszcze jakieś strony gdzie sprzedają kremy BB oprócz ebayu? I czy któraś z Was miała ten Skin79 Hot Pink? Jak się sprawował?
Wiesz, czy kupisz na allegro, czy w sklepie internetowym też możesz trafić podróbkę.

Na AB ceny są kosmiczne, bo tam w cenie kremu jest transport do Singapuru z Korei (do sklepów), marża sklepu no i na koniec zyska dla Cukra i wysyłka do PL. Razem się sumuje na niezłą sumkę.
Sama kupowałam na początku na allegro, ale potem tylko eaby i zawsze po zakupie sprawdzam oryginalność kremu BB, bo są tysiące blogów z porównaniami podróbka-oryginał.

Ja miałam kiedyś Hot Pink. Ogólnie krem bardzo fajny i by mi pasował "funkcjonalnością", gdyby nie był tak trupio szaro-różowawy na mojej cerze z żółtymi podtonami.

_________

Dziewczyny, po miesiącu (z kilkoma opuszczonymi dniami) używania jabłkowego żelu peelingującego z Mizona jestem nim zachwycona i na pewno kupię ponownie
Ten sam lub ewentualnie wypróbuję inne żele peelingujące. W końcu znalazłam coś, co trafiło w 100% w moje potrzeby
Ściera mi leciutko martwy naskórek i nie pamiętam już co to znaczy uczucie nawarstwiającego się miejscami naskórka Jak mówiłam, kilka dni opuściłam dla testu i od razu czułam jak skóra na czole i brodzie mi grubieje i rogowacieje Że nie wspomnę jak dobrze się po nim wchłania krem do twarzy
Obecnie moja pielęgnacja wygląda tak:
Samorobiony olejek myjący (odrobina oleju rycynowego + olejek ze słodkich migdałów + emulgator + kilka kropli olejku eukaliptusowego), następnie peeling z Mizona, a na koniec krem (obecnie "Tradycyjny" z Fitomedu). Buźka w dotyku po tym trio jest boska, choć z delikatną tłustawą warstewką. Ale następnego dnia mięciuteńka jak pupka niemowlaka

Jednak będę musiała zainwestować w jakieś plasterki na nos, bo tam niestety krem mi lekko zatyka pory i Mizon nie daje rady ich głębiej doczyścić.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 23:15   #1046
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja też lubię Hot Pink, pomimo kilku jego wad. Ma szary odcień, ale ładnie wtapia się w skórę i wygląda bardzo naturalnie. Poza tym nadaje lekki glow, ale niestety, po kilku godzinach potrafi zostawić tłustą powłoczkę. Ma tendencję do ścierania się, pod koniec dnia niewiele z niego już zostaje. Chyba najlepiej go czymś przypudrować. Krycie od lekkiego do średniego.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2014-02-11 o 23:17
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 01:56   #1047
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ze swojej strony - Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil.
Dzięki

Ktoś jeszcze może coś polecić?

A mojej przygody z Memeboxem ciąg dalszy... No to po kolei. Dostałam refund za 3 zamówienia (1. #5 box, 2. #6-2 i 7 boxy + kilka dodatkowych rzeczy, 3. boxy #8, #9, #10). Dostałam też dziśwkońcy list z customs, w którym napisali, że mam zapłacić 19.85GBP cła. Hahahaha. Jasne. Napisałam do Meme, że cła nie zapłacę, więc box odeślą do nich i czy w związku z tym mogę prosić o refund pomniejszony o kwotę wysyłki - nadal czekam na odpowiedź. Chwilę temu dostałam maila z trackingiem dla paczki z "kilkoma dodatkowymi rzeczami" z zamówienia 2., za które dostałam całkowity refund... Poza tym... Za zamówienie 3. dostałam $15, których po refundzie mi nie cofneli, a z refundu za zamówienie 2. gdzie użyłam $7, które dostałam za poprzednie zamówienie mi zwrócili, więc mam teraz do wykorzystania $22 Ech... Z tą paczką, co do mnie idzie, to jeżeli mi nałożą cło, to odmówię zapłaty, wróci do nich i będzie ok, jeżeli nie będzie tła to zostawię sobie i będę się z nimi kontaktować, co dalej. Ale bałagan
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:19   #1048
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość

Dziewczyny, po miesiącu (z kilkoma opuszczonymi dniami) używania jabłkowego żelu peelingującego z Mizona jestem nim zachwycona i na pewno kupię ponownie
Ten sam lub ewentualnie wypróbuję inne żele peelingujące. W końcu znalazłam coś, co trafiło w 100% w moje potrzeby
Ściera mi leciutko martwy naskórek i nie pamiętam już co to znaczy uczucie nawarstwiającego się miejscami naskórka Jak mówiłam, kilka dni opuściłam dla testu i od razu czułam jak skóra na czole i brodzie mi grubieje i rogowacieje Że nie wspomnę jak dobrze się po nim wchłania krem do twarzy
Obecnie moja pielęgnacja wygląda tak:
Samorobiony olejek myjący (odrobina oleju rycynowego + olejek ze słodkich migdałów + emulgator + kilka kropli olejku eukaliptusowego), następnie peeling z Mizona, a na koniec krem (obecnie "Tradycyjny" z Fitomedu). Buźka w dotyku po tym trio jest boska, choć z delikatną tłustawą warstewką. Ale następnego dnia mięciuteńka jak pupka niemowlaka

Jednak będę musiała zainwestować w jakieś plasterki na nos, bo tam niestety krem mi lekko zatyka pory i Mizon nie daje rady ich głębiej doczyścić.
skusiłaś mnie na żel mizona ale platerki możesz sobie darować bo ja tez próbowałam ich i naprawdę nic nie dają. mam te polecane przez aardbei
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:31   #1049
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
skusiłaś mnie na żel mizona ale platerki możesz sobie darować bo ja tez próbowałam ich i naprawdę nic nie dają. mam te polecane przez aardbei
No proszę, jaka miła odmiana. Ja kogoś skusiłam na coś, a nie na odwrót
A tak na serio, bardzo mi podpasowała zasada działania żelu peelingującego Mam skórę nosorożca, którą dopiero retinoid na receptę - Atrederm (nie mylić z Acnedermem) - ruszył i spowodował wyrównanie naskórka, więc Mizon ma odrzut i bardzo mi pomaga jako codzienny, łagodniejszy zamiennik retinoidu. Niby nic nie robi, bo tylko lekko złuszcza, ale za nic go nie oddam już

Mi plasterki trochę pomagają, bo zawsze największe dziady wyjdą. Do tej pory kupowałam te dostępne w Naturze z Beauty Formulas czy jakoś tak (takie niebieskie opakowanie) i dawały radę jak miałam bardziej zapchane pory. Jeśli miałam tylko leciutko zatkane to nie wyciągały prawie nic.
Miałam też maseczkę peel off z The Face Shop, tą Vulcanic Clay na nos i pierwsze 2-3 użycia bosko, potem przestała wyciągać, bo te większe zaskórniki wyszły, a mniejszych nie łapała
Czaję się na tą czarną, "ekstremalnie przyklejającą się" (według niektórych opinii) maseczkę z Daiso bodajże, ale dość droga jest od sprzedawców z Japonii, a jak znowu mi nie podpasuje to się wścieknę
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-12 o 09:33
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:41   #1050
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Plasterki są niezłe, tylko trzeba nauczyć się ich używać, wyczuć moment, w którym trzeba zerwać

mcromance, dla mnie Daiso to porażka. Miałam czarną i białą... Ta pierwsza tylko depilowała włoski, poza tym NIC. A czekałam cierpliwie do całkowitego zaschnięcia.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.