Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 19:14   #301
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry dziewczyny
Leżę i dycham ledwo mało ?? To jeszcze @ przyjechała Dziś mnie już kurna nic nie zaskoczy


Jajeczka


Dziękuję kochana Chyba je lekko skrócę przy następnym piłowaniu bo za mocno się zwijają niektóre
Dzięki - przyda się bardzo
Oć, wyprzytulam, ogrzeję



Jakby co to ja na zdjęciach nic złego nie widzę, ale to Twoje paznokcie więc Ty lepiej je czujesz Długość piękna, trzymałabym się jej, byleby dużo dłuższe nie urosły
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i tak czekam na migdały
tak myślałam, że George a ten drugi to coś mi się kojarzy, że Śniegowa cuś takiego pokazywała fajny, może zerknę przy okazji jak będzie

w sumie czy tańsze czy droższe to z reguły wymagają białej bazy :/ z tego co czytam to jeszcze ten Bikini chyba nie taki tragiczny z malowaniem...
no i ja jeszcze uwielbiam Lovely Ibizę, co prawda piasek, ale cudoooo
Postanowienie już jest, teraz tylko cierpliwości trzeba

Ja już się w Bikini zakochałam... będę żreć tynk ze ścian i piach z podłogi, ale zamówię No ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że to faktycznie wydaje się być dobry lakier jak na neonowe standardy - 3 cienkie/ 2 grubsze warstwy, no marzenie
Odnośnie Ibiz - w brodę sobie teraz pluję :/ Wybierałam się po nie kilka ładnych tygodni, po tego żółtka i brzoskwinię, no i się tak nawybierałam, że już nie ma :C
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jajeczka są bombowe

uśmiałam się
Pięknie dziękuję


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fajnie Ci w pipkach było obie wrzutki cudne
Milutko
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale mam za to inne połączenie

u mnie na szczęście są małe, niesieciowe jeden byle Empik im nie zaszkodzi


po co ja swatche googlałam
Widziałam, widziałam, zacne

U mnie jest jedna taka, bez której życia sobie nie wyobrażam - była zawsze i mam nadzieję, że na zawsze zostanie

Żeby dzielić ze mną niedolę Wsiadł na mnie ten lakier niesamowicie... już się w sklepie zarejestrowałam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:40   #302
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziałam, widziałam, zacne

U mnie jest jedna taka, bez której życia sobie nie wyobrażam - była zawsze i mam nadzieję, że na zawsze zostanie

Żeby dzielić ze mną niedolę Wsiadł na mnie ten lakier niesamowicie... już się w sklepie zarejestrowałam

dziękuję!

nie dziwię się, takie są najlepsze, mało ludzi je odwiedza, można na spokojnie wybrać książkę (powąchać ją, takie moje zboczenie ).. w Empiku zawsze za duże zamieszanie

nic mi nie mów, wpisałam go na wish..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:45   #303
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
niech się reperują
dziękuję Twoje walentynkowe też świetne
Również dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zielony fajnie wygląda, ale ja przecież nie lubię zielonego
i zastanawiam się czy te lakiery są warte swojej ceny.. ok, jestem w stanie dać 40 zł za jakiś bajerancki lakier, holo, glitter, czy inne wow, ale za krem czy żelka.. no jakoś nie bardzo
Mam dokładnie takie same odczucia Wygląda całkiem fajnie ale u siebie totalnie go nie widzę. Kilka kolorów już jakiś czas temu wpadło mi w oko z Models Own ale właśnie ta cena skutecznie mnie odstrasza
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:50   #304
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha genialne dla niewtajemniczonych
Kocham pipki, ale wolę jaja

Ha. No własnie od razu o nim pomyślałam, ale nie spodziewałam się że masz silcare'ka Ostatnie kwiatki miałam też na takim matowym malowane. On niefotografowalny jest w sumie.

Postaram się pamiętać


Ano, on mi się bardzo z Tobą kojarzy i kilkoma Twoimi mani Najpierw się bałam, że będzie trupio wyglądał, bo ja jednak żółtawe dłonie mam, ale wszystko w porządku, fajny niepozorny, ale nieoczywisty lakier
Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Tak lecicie, że nie nadążam.

A z tymi bruzdami - że są jak się macierz uszkodzi - to już tak na stałe? Tzn juz uszkodziłam i zawsze będę miała, czy to takie 'doraźne' uszkodzenia?
Ostatnio znowu mamy lepsze tempo

O takie bruzdy, jakie masz jest niestety stosunkowo łatwo - wystarczy czasem mocniej przycisnąć patyczek do odsuwania skórek w "miękkim" miejscu, nawet nie czuć, a bruzda jest, ale one powinny zrosnąć i już się nie pojawić. Żeby całkowicie i trwale zniekształcić paznokieć, trzeba się bardziej postarać - jakiś wypadek, przytrzaśnięcie, no dziura w macierzy, brrr.
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ten drugi lakier jest obłędy doczytałam co to ale u mnie takich dobroci i koszyków nie widuje



Dziękuję
Można na profilu wibo tutaj Pierwsza od góry to moja praca




Serdeczny nie przetrwał i dziś w trakcie przeglądania kartek czubek odleciał na wskazówce poza białą krechą zrobiło się takie samo napęknięcie więc kwestia czasu jak poleci. Przyrost jak widać również wygląda nieciekawie Prawa ręka pomimo przyrostu jest ok Co radzicie teraz z kształtem poczynić?
Dzięki
Jak mówię - w tym koszyku to się czasem cuda dzieją, przedziwne lakiery już tam widziałam, których w stałej sprzedaży na wyspie nie ma - Mollony, Eveliny, Wibo, cuda niewidy

Sprawiedliwa wygrana!

Skrócić trzeba, nie poradzisz Jajka bym zrobiła albo pipki.
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Zielony choinkowy.
Aha, A England. I wszystko jasne.
Faktycznie choinkowy, ale w użyciu przez cały rok
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
obydwa lakiery cudne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam niefotografowalny lakier
Raaaju, rewelacyjny
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pierwsza wrzutka ładny kształt, ale kocham Cię w jajcach () albo w migdałkach wiesz, mi wygodne i krótkie paznokcie już jakiś czas temu się znudziły i pragnę znów mieć długie ale strasznie wolno rosną :<



czaję Warhola miałam już dwa razy muszę za jakiś czas znowu się przejść do EF i może capnę nową Robinsonkę no i capnę Savinkę Navy albo Envy, nie pamiętam



boszz, też mogłam nie wchodzić


i ja coś mam
Dzięki
U mnie z rośnięciem to jakieś cuda-niewidzy się dzieją - widzę, że jest odrost od skórek, a wolnego brzegu jakby tyle samo, paznokcie ciągle równo z przyrostem

Pomalowałam właśnie Warholem dziś, nie mogę mu się oprzeć
Envy, Envy Jak będzie Savina Dream to ją sobie porównaj do nowej Robinson, bardzo blisko stoją moim zdaniem

Reflektujesz na zamówienie?
Serio pytam, z Minti Jeszcze, cholera, przypadkiem woski u nich odkryłam

Malusie migdalusie Kolor świetny!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:05   #305
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe Modelki? http://www.modelsownit.com/products/...ollection.html Tu część swatchy: http://nail-lacquer.co.uk/models-spr...nail-polishes/ Ten zielony, chyba się zakochałam. Brzoskwiniowy i niebieski też bym chętnie przygarnęła, mimo że jakieś niespotykane nie są.
Dokładnie tak, jak mówisz, ale uroku nie można im odmówić
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zielony fajnie wygląda, ale ja przecież nie lubię zielonego
i zastanawiam się czy te lakiery są warte swojej ceny.. ok, jestem w stanie dać 40 zł za jakiś bajerancki lakier, holo, glitter, czy inne wow, ale za krem czy żelka.. no jakoś nie bardzo
25 Ale fakt cena z tym wyższych niż niższych :x
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję!

nie dziwię się, takie są najlepsze, mało ludzi je odwiedza, można na spokojnie wybrać książkę (powąchać ją, takie moje zboczenie ).. w Empiku zawsze za duże zamieszanie

nic mi nie mów, wpisałam go na wish..
Ojj no w Empikach jest dramat jeśli chodzi o względny spokój :/
Wąchać książki też lubię, ale ostatnio przedawkowałam zapach tuszu Wypożyczyłam z biblio dwie stosunkowo nowe książki, obie z duużą ilością fotografii - normalnie kręci mnie w nosie jak czytam wieczorem

Żeby nie było - to nie moja wina, to Anula, ja tylko zapytałam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:10   #306
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
rzeczywiście, specyficzny kolor, ciekawy
no fajny, taka nie do końca brzoskwinka

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj chyba tym razem mi nie podchodzi średnio przepadam za takimi odcieniami
no rozumiem masz na myśli odcienie pomarańczowe ogólnie? czy brzoskwiniowe? bo powiem Ci, że on nie wyszedł dobrze kolorystycznie na żywo ma trochę takiej "sztuczności" w kolorze, coś jak neony (choć ten neonem nie jest oczywiście )

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kolorek baardzo ładny mam coś podobnego, muszę u siebie wypróbować

i ja coś mam
a jaki masz w tym typie?

ale śliczny gołąbek

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj już wieczorem pomalowałam jedną warstwą eveline bo mam jej większą połowę więc wrócę do bardziej regularnego używania może ich stan się poprawi Czysty olej kokosowy
Olwikę mam z ImpressioNails kupiłam ją aby nabyć buteleczkę z zakraplaczem, skład ma nienajgorszy : Allphatic Hydrocarbons (Mineral Oil), Almond Oil, Coconut Oil, Fressia, Peach Oil, Pineapple Oil, Tea Tree Oil, Vanilla, Pearberry, D&C Red#7
W przyszłym tygodniu będę w pobliżu apteki to wstąpie, dziękuję za porady
no oby oby
czy ja wiem... olej mineralny na pierwszym miejscu, a tych pozostałych może być mało. No nie wiem, ja bym próbowała coś treściwszego. Obyś znalazła jakiś sposób na nie

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Omg, chcę. Jest cudowny, nie wiem tylko czy podoba mi się dlatego, że lubię takie kolory czy dlatego, że wygląda jak miąższ z dyni, a dynie też bardzo lubię.
I muszę Ci powiedzieć, że obserwuję Twojego bloga już od dłuższego czasu i ciągle nie wiem czy bardziej zachwycać się lakierami czy paznokciami. Idealne.

Spiłowałam moje ogryzki i chciałam się poradzić, ale po Anuli to wstyd cokolwiek wrzucać.
on nie do końca jest dniowy.. już sama ne wiem jaki on jest muszę jeszcze jutro w dobrym świetle pooglądać dziękuję

no wiesz co, ale głupoty pokazuj

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Postanowienie już jest, teraz tylko cierpliwości trzeba

Ja już się w Bikini zakochałam... będę żreć tynk ze ścian i piach z podłogi, ale zamówię No ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że to faktycznie wydaje się być dobry lakier jak na neonowe standardy - 3 cienkie/ 2 grubsze warstwy, no marzenie
Odnośnie Ibiz - w brodę sobie teraz pluję :/ Wybierałam się po nie kilka ładnych tygodni, po tego żółtka i brzoskwinię, no i się tak nawybierałam, że już nie ma :C
otóż to

hehe cieszę się, że pomogłam po ile chodzi tak w ogóle?
a no widzisz, szkoda... ja uwielbiam wszystkie 3


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Raaaju, rewelacyjny
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:48   #307
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same odczucia Wygląda całkiem fajnie ale u siebie totalnie go nie widzę. Kilka kolorów już jakiś czas temu wpadło mi w oko z Models Own ale właśnie ta cena skutecznie mnie odstrasza

uff, nie jestem sama no mam to samo, boję się o krycie, trwałość i chyba nie chcę tak ryzykować


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
25 Ale fakt cena z tym wyższych niż niższych :x

Ojj no w Empikach jest dramat jeśli chodzi o względny spokój :/
Wąchać książki też lubię, ale ostatnio przedawkowałam zapach tuszu Wypożyczyłam z biblio dwie stosunkowo nowe książki, obie z duużą ilością fotografii - normalnie kręci mnie w nosie jak czytam wieczorem

Żeby nie było - to nie moja wina, to Anula, ja tylko zapytałam

no to jeszcze nie ma takiej tragedii, ale tak np. patrząc teraz na Orly.. zmienili buteleczki i ceny poszły w górę, OPI z niektórych kolekcji też mają zawaliste ceny.. na lakier z jakimiś bajerami mogę wydać tyle kasy, ewentualnie na neony.. ale na kremy, żelki mi szkoda, bo mogę znaleźć tańszy odpowiednik

Empik mi się kojarzy z wiecznym zamieszaniem, mnóstwem ludzi i hałasem wolę odwiedzić mniejszą księgarnię, w której oprócz mnie i ekspedientki kręcą się 2-3 inne osoby i jest cisza i spokój
zapach tuszu lubię bardzo, zdecydowanie jeden z moich ulubionych dziwnych zapachów

poniekąd się do tego przyczyniłaś, swoim pytaniem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 20:51   #308
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, jak mówisz, ale uroku nie można im odmówić
Ja mam straszną słabość do takich kolorów, niedługo je tonami będę znosić do domu. Do tego jeszcze kobalt. Jakiś czas temu pod wpływem impulsu kupiłam taki lekko rozbiely kobalcik, bo miałam w głowie tylko "borzejakionpięknyjagochc ę". W drodze do domu zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie mam czegoś podobnego. Jak tylko wróciłam, to znalazłam w pudle tego, o którym myślałam. Okazało się, że różni się dosłownie kroplą pigmentu, jest troszkę intensywniejszy.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
on nie do końca jest dniowy.. już sama ne wiem jaki on jest muszę jeszcze jutro w dobrym świetle pooglądać dziękuję

no wiesz co, ale głupoty pokazuj
Może jeszcze kwestia ustawień monitora. Tak czy siak, jest cudny.

Proszę. Chciałam się pokazać nago, bo w końcu wątek XXX. Ale jednak się wstydziłam, więc są dwie warstwy utwardzacza diamentowego CA.
Nie wiem już czy ten kształt jest ok czy nie, za długo na niego patrzę. Jakieś rady?

A do tego tydzień i dwa dni bez malowania. Mam dość, chcę koloryyy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (71,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (82,5 KB, 37 załadowań)
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 21:47   #309
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.



Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:05   #310
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no rozumiem masz na myśli odcienie pomarańczowe ogólnie? czy brzoskwiniowe? bo powiem Ci, że on nie wyszedł dobrze kolorystycznie na żywo ma trochę takiej "sztuczności" w kolorze, coś jak neony (choć ten neonem nie jest oczywiście )

no właśnie mam problem z pomarańczami i brzoskwiniami też.. u kogoś czasami mi się podobają, u siebie niekoniecznie.. mam podobne wrażenie co niektóre dziewczyny przy neonach, że mam brudne dłonie z neonów pomarańczowy mam jednie Sun of a peach i w nim czuję się świetnie, ale inne odcienie pomarańczu, jakieś przygaszone.. nie bardzo
aa i z pomarańczy jeszcze Rimmel Oragasm, chociaż tam jest delikatna domieszka czerwieni, więc to też inaczej.. w każdym razie moja literówka co do tego lakieru była słuszna, dla mnie to po prostu Orgasm


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Proszę. Chciałam się pokazać nago, bo w końcu wątek XXX. Ale jednak się wstydziłam, więc są dwie warstwy utwardzacza diamentowego CA.
Nie wiem już czy ten kształt jest ok czy nie, za długo na niego patrzę. Jakieś rady?

A do tego tydzień i dwa dni bez malowania. Mam dość, chcę koloryyy.

a ja bym je chętnie zobaczyła pomalowane, łatwiej będzie ocenić kształt z tego co mi się wydaje można by je jeszcze podpiłować


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.

ale letnie połączenie szkoda, ze ze pomysł ze stemplami nie wyszedł, bo wyobrażam sobie, że byłoby cudnie..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 00:01   #311
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.



Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
ale wiosenne, super

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 05:53   #312
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
rozumiem szkoda by było takiego kształtu
Oj dziś coś powinnam kupić
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Mam mini wrzutkę Mini w każdym znaczeniu - były pipki, teraz są jajeczka i zapuszczamy!
Obydwa mani mi się bardzo podobają
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry dziewczyny
Leżę i dycham ledwo mało ?? To jeszcze @ przyjechała Dziś mnie już kurna nic nie zaskoczy



No to moje oba są mniej gęstymi glutami
Trzymaj się Kochana

A to ja nie wiem czemu tak.
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Serdeczny nie przetrwał i dziś w trakcie przeglądania kartek czubek odleciał na wskazówce poza białą krechą zrobiło się takie samo napęknięcie więc kwestia czasu jak poleci. Przyrost jak widać również wygląda nieciekawie Prawa ręka pomimo przyrostu jest ok Co radzicie teraz z kształtem poczynić?
Ałaaa..
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taki tam drobny tuning na Chince
Podoba mi się tuning
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No dooobrze, na Twoje życzenie pokazuję w załączniku
Już poszła, kiedy dokładałam do pieca
Zaraz załączę sobie film i skrócę resztę..
Fajny pomysł
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

mam niefotografowalny lakier
Oj nie tym razem,nie mój kolor
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
i ja coś mam
Szukam takiego koloru !!
Pięknie,pięknie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.
Jak wiosennie


Ja muszę co 2-3 dni piłować paznokcie i nadawać im kształt bo rosną jak głupie Nie wiem czy to nie od odżywki diamentowej.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 07:04   #313
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale letnie połączenie szkoda, ze ze pomysł ze stemplami nie wyszedł, bo wyobrażam sobie, że byłoby cudnie..
noooo też mi się wydaje, że byłoby super, ale po dniu w pracy już się troche pościerały i nie nadawały do dalszego tuningu i zdjęć..

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale wiosenne, super
Tak miało być Dzięki!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]
Jak wiosennie
[/QUOTE]już mi się trochę chce wiosny... to moja ulubiona pora roku a ostatnio to z zimy prosto w upalne lato wpadamy.. wiosny tyle co kot napłakał..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:09   #314
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe cieszę się, że pomogłam po ile chodzi tak w ogóle?
Na All ceny zaczynają się od 17 kończą na 30zł (tylko, że Bikini na All ni ma :x), w sklepach 25-29. Wszystko pewnie zależy od świeżości kolekcji
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to jeszcze nie ma takiej tragedii, ale tak np. patrząc teraz na Orly.. zmienili buteleczki i ceny poszły w górę, OPI z niektórych kolekcji też mają zawaliste ceny.. na lakier z jakimiś bajerami mogę wydać tyle kasy, ewentualnie na neony.. ale na kremy, żelki mi szkoda, bo mogę znaleźć tańszy odpowiednik

Empik mi się kojarzy z wiecznym zamieszaniem, mnóstwem ludzi i hałasem wolę odwiedzić mniejszą księgarnię, w której oprócz mnie i ekspedientki kręcą się 2-3 inne osoby i jest cisza i spokój
zapach tuszu lubię bardzo, zdecydowanie jeden z moich ulubionych dziwnych zapachów
No taaa, Orly to mnie zabiło swoją nową polityką Na randce, kiedy se Smutką wymieniałyśmy się Orlikami, to doszłyśmy do wniosku, że naprawdę baaardzo tanio je kupiłyśmy (w promocji - ja myślałam, że po 18,50, Smutka za to mówiła, że to było 12,50) - Mermaid Tale i Elation Generation w granicach 15zł/sztuka, ze strony dystrybutora, pełnowartościowe, świeże... no urwa, wychodzi na to że teraz musisz dopłacić +25zł za nową BUTELKĘ Nie mogę tego przeboleć

Z tymi odpowiednikami to też czasem nie jest tak prosto O ile czasem uda się znaleźć lakier naprawdę podobny, różniący się tonem czy dwoma, o tyle niekiedy lakier mnie tak wkręci, że nie ma innej opcji żeby go nie kupić - muszęgomiećjużteraznatych miast!

Prawda
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja mam straszną słabość do takich kolorów, niedługo je tonami będę znosić do domu. Do tego jeszcze kobalt. Jakiś czas temu pod wpływem impulsu kupiłam taki lekko rozbiely kobalcik, bo miałam w głowie tylko "borzejakionpięknyjagochc ę". W drodze do domu zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie mam czegoś podobnego. Jak tylko wróciłam, to znalazłam w pudle tego, o którym myślałam. Okazało się, że różni się dosłownie kroplą pigmentu, jest troszkę intensywniejszy.




Proszę. Chciałam się pokazać nago, bo w końcu wątek XXX. Ale jednak się wstydziłam, więc są dwie warstwy utwardzacza diamentowego CA.
Nie wiem już czy ten kształt jest ok czy nie, za długo na niego patrzę. Jakieś rady?

A do tego tydzień i dwa dni bez malowania. Mam dość, chcę koloryyy.
Nie koloruj tekstu, tu wszelkie ploty (a te lakierowe w szczególności) są mile widziane
Ehh kobalty... moja pięta achillesowa :x Ileż to już ich kupiłam i wciąż nie znalazłam idealnego Na słoczach wyglądają pięknie, przylatują do domu i bum! zwyczajny niebieski A ja chcę coś takiego co by mi duszę urwało - ma być z kopem

A czemu nie malujesz?
Skórki bomba! Kształt też wygląda baardzo fajnie, ale nie widzę wszystkiego na golasach Także maluj, pokazuj
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.


Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
Może i dobrze, że ze stemplami nie pykło, bo mogę podziwiać cieniowanie Rewelacja!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]Obydwa mani mi się bardzo podobają [/QUOTE]
Dzięki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:39   #315
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
]mam niefotografowalny lakier
Mam mieszane uczucia.
Pierwsza reakcja. Ble jaki ciepły, ale ułamek sekundy potem hm, ale nie brzydki, fajny nawet.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
i ja coś mam
Jakie króciuteńkie!! Ale śliczne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano, on mi się bardzo z Tobą kojarzy i kilkoma Twoimi mani Najpierw się bałam, że będzie trupio wyglądał, bo ja jednak żółtawe dłonie mam, ale wszystko w porządku, fajny niepozorny, ale nieoczywisty lakier
No właśnie on ma tę paskudną cechę trupkowania na zdjęciach. Na żywo tego nie ma i jest intrygujący. I niebywale trwały (przynajmniej u mnie)
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Ojj no w Empikach jest dramat jeśli chodzi o względny spokój :/
Wąchać książki też lubię, ale ostatnio przedawkowałam zapach tuszu Wypożyczyłam z biblio dwie stosunkowo nowe książki, obie z duużą ilością fotografii - normalnie kręci mnie w nosie jak czytam wieczorem
Hahaha Przedawkować zapach tuszu
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.
Cudnie jest. Energetycznie bardzo.
Wg mnie dobrze, że bez stempelków, bo i tak jest okazale
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]
Ja muszę co 2-3 dni piłować paznokcie i nadawać im kształt bo rosną jak głupie Nie wiem czy to nie od odżywki diamentowej.[/QUOTE]
Mam dokładnie tak samo. Jak ostatnio mani co tydzień zmieniam, to w połowie piłować muszę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:00   #316
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Może i dobrze, że ze stemplami nie pykło, bo mogę podziwiać cieniowanie Rewelacja!
oooo widzisz hehe to dziękuję slicznie!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cudnie jest. Energetycznie bardzo.
Wg mnie dobrze, że bez stempelków, bo i tak jest okazale.
Super słyszeć! Ja miałam ochotę na stemple i były w sumie czarne na dwóch pazurkach przez jeden dzień, ale już się mani nie nadawało do zdjęć (fajnie się komponowało, kiedyś jeszcze na pewno spróbuję ).
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:29   #317
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.



Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
śliczne!



Też mam mani:
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:44   #318
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Może jeszcze kwestia ustawień monitora. Tak czy siak, jest cudny.

Proszę. Chciałam się pokazać nago, bo w końcu wątek XXX. Ale jednak się wstydziłam, więc są dwie warstwy utwardzacza diamentowego CA.
Nie wiem już czy ten kształt jest ok czy nie, za długo na niego patrzę. Jakieś rady?

A do tego tydzień i dwa dni bez malowania. Mam dość, chcę koloryyy.
to też na pewno, ale przede wszystkim on wychodzi przekłamany na zdjęciach :/

haha e no, śliczne są! już mają bardzo fajny kształt pokazuj w lakierze koniecznie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.
Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
mmm jakie apetyczne kolory

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no właśnie mam problem z pomarańczami i brzoskwiniami też.. u kogoś czasami mi się podobają, u siebie niekoniecznie.. mam podobne wrażenie co niektóre dziewczyny przy neonach, że mam brudne dłonie z neonów pomarańczowy mam jednie Sun of a peach i w nim czuję się świetnie, ale inne odcienie pomarańczu, jakieś przygaszone.. nie bardzo
aa i z pomarańczy jeszcze Rimmel Oragasm, chociaż tam jest delikatna domieszka czerwieni, więc to też inaczej.. w każdym razie moja literówka co do tego lakieru była słuszna, dla mnie to po prostu Orgasm
no tak z ciekawości pytam, bo pomarańcze to rozumiem, są malo lubiane ogólnie, za to brzoskwinie już raczej bardziej ale co innego jeszcze właśnie wygląd na dłoni, także czaję no Oragasm to już z czerwienią, więc nie ma co porównywać.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]
Oj nie tym razem,nie mój kolor
[/QUOTE]

spoko

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia.
Pierwsza reakcja. Ble jaki ciepły, ale ułamek sekundy potem hm, ale nie brzydki, fajny nawet.
Wiesz co, problem właśnie w tym, że na żywo jest inny. Sprawdziłam jeszcze teraz w dobrym świetle no i te moja zdjęcia to nie to a i tak są znacznie poprawione, bo prosto z aparatu to taki ceglasty wychodzi, ble. Na żywo nie jest ciepły, powiedziałabym, że nawet lekko chłodny i taki "sztuczny" jak neony. Podobny do Rimmela Reggae Splash, ale intensywniejszy ciut.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani:
ładny ale jak przy skórkach ładnie, zrobiłaś postęp
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:48   #319
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiesz co, problem właśnie w tym, że na żywo jest inny. Sprawdziłam jeszcze teraz w dobrym świetle no i te moja zdjęcia to nie to a i tak są znacznie poprawione, bo prosto z aparatu to taki ceglasty wychodzi, ble. Na żywo nie jest ciepły, powiedziałabym, że nawet lekko chłodny i taki "sztuczny" jak neony. Podobny do Rimmela Reggae Splash, ale intensywniejszy ciut.
To ciekawa go bardzo jestem na żywo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 10:58   #320
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Też mam mani:
bardzo fajne

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:58   #321
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ciekawa go bardzo jestem na żywo
nom myślę, że tak ogólnie na żywo wielu osobom bardziej by się podobał niż na zdjęciu.
Próbowałam znaleźć coś podobnego i normalnie nie ma chyba najbliższe jest to: klik
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:59   #322
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nom myślę, że tak ogólnie na żywo wielu osobom bardziej by się podobał niż na zdjęciu.
Próbowałam znaleźć coś podobnego i normalnie nie ma chyba najbliższe jest to: klik
Hahaha .

To tak jak z tym matowym Silcare, który Viv pokazywała
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:01   #323
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


ładny ale jak przy skórkach ładnie, zrobiłaś postęp
Dziękuję, miło mi

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo fajne
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:04   #324
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
śliczne!

Też mam mani:
Dzięki śliczne, u Ciebie też fajne kombo

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mmm jakie apetyczne kolory
skojarzyło mi się trochę z tym bananowym zmieniającym kolor co aga ma Z tą starą wersją.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:21   #325
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne, u Ciebie też fajne kombo
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:26   #326
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

skojarzyło mi się trochę z tym bananowym zmieniającym kolor co aga ma Z tą starą wersją.
mi się wydaje że bardziej jak nowa wersja żółto brzoskwiniowa (04) niż stara bananowo-truskawkowa (01, którą ma Aga, a która teraz ma chyba numer 05)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:56   #327
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mi się wydaje że bardziej jak nowa wersja żółto brzoskwiniowa (04) niż stara bananowo-truskawkowa (01, którą ma Aga, a która teraz ma chyba numer 05)
A być może, nie dane mi było na zywo obejrzeć żadnej. Swoją drogą to nieźle namieszali z tymi wersjami
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:04   #328
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A być może, nie dane mi było na zywo obejrzeć żadnej. Swoją drogą to nieźle namieszali z tymi wersjami
no ja na żywo też, ale na zdjęciach dość dobrze widać różnice noo namieszali, że masakra, a kupić i tak ciężko cokolwiek...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:59   #329
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooo też mi się wydaje, że byłoby super, ale po dniu w pracy już się troche pościerały i nie nadawały do dalszego tuningu i zdjęć..

szkoda, ale może innym razem się uda


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No taaa, Orly to mnie zabiło swoją nową polityką Na randce, kiedy se Smutką wymieniałyśmy się Orlikami, to doszłyśmy do wniosku, że naprawdę baaardzo tanio je kupiłyśmy (w promocji - ja myślałam, że po 18,50, Smutka za to mówiła, że to było 12,50) - Mermaid Tale i Elation Generation w granicach 15zł/sztuka, ze strony dystrybutora, pełnowartościowe, świeże... no urwa, wychodzi na to że teraz musisz dopłacić +25zł za nową BUTELKĘ Nie mogę tego przeboleć

Z tymi odpowiednikami to też czasem nie jest tak prosto O ile czasem uda się znaleźć lakier naprawdę podobny, różniący się tonem czy dwoma, o tyle niekiedy lakier mnie tak wkręci, że nie ma innej opcji żeby go nie kupić - muszęgomiećjużteraznatych miast!

jeszcze żeby za nową butelką szła większa pojemność.. ale nie, zmienili design, nakrętkę i zadowoleni.. a Ty płać i płacz

no to prawda.. znam to na przykładzie Flip Flop Fantasy.. jak mi się umanił, to musiał być on i nic innego i rozpacz, że go nigdzie już nie znajdę, nie dostanę.. i pojawiła się Aga i mnie uratowała


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani:

podoba mi się to połączenie, super


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no tak z ciekawości pytam, bo pomarańcze to rozumiem, są malo lubiane ogólnie, za to brzoskwinie już raczej bardziej ale co innego jeszcze właśnie wygląd na dłoni, także czaję no Oragasm to już z czerwienią, więc nie ma co porównywać.

ja to ogólnie nie przepadam za takimi odcieniami, są wyjątki, które mi się podobają, ale to też chyba bardziej na kimś, niż na sobie wiadomo.. co człowiek to inaczej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 17:59   #330
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podoba mi się to połączenie, super
dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.