prosze o metamorfoze:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-18, 12:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

prosze o metamorfoze:)


Pani Agnieszko proszę o pomoc w dobraniu fryzury i makijażu.Wyglądam jakoś smutno i mdło. Zdjęcie wyszło troche ciemniejsze niz w rzeczywistości. Jestem natruralnym rudzielcem, włosy są bardziej miedziane niż kasztanowe, oczy szare, a cera jasna. Mam doły ostatnio i chętnie bym coś zmieniła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie jpg.JPG (148,9 KB, 9 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 12:57   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prosze o metamorfoze:)

ale wielkie mi się wkleiło to zdjęcie) Brak wprawy. Kochane dziewczyny jesli macie jakis pomysl co ze mna da sie jeszcze zrobic to tez proszę o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 20:33   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: prosze o metamorfoze:)

Droga Benito [img]icons/icon7.gif[/img]
Obiecuje solennie , ze odpowiem na Twoja prosbe tylko prosze o odrobine cierpliwosci. Bo teraz mam przedswiateczne urwanie glowy i najgorsze, nie mam dostepu do skanera [img]icons/icon9.gif[/img]

Dlatego prosze Cie o cierpliwosc [img]icons/icon35.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 07:01   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prosze o metamorfoze:)

Czekam cierpliwie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 19:27   #5
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: prosze o metamorfoze:)

Droga Benito!Chciałam Ci już wcześniej odpisać ale nie mogłam zeskanować zdjęcia z propozycją fryzurki dla Ciebie (nadal go nie mam ale mimo wszystko napiszę to co chcę Ci doradzić-zdjęcie doślę jak zeskanuję [img]icons/icon7.gif[/img] )
Zacznę od stroju.
Piszesz, że wyglądasz smutno i mdło. Proponuję Ci poszperać w szafie lub kupić jakiś ciuch zwracając szczególną uwagę na jego kolor. Kolor bluzki naprawde potrafi zdziałać cuda!Nie wiem jak sie ubierasz na codzień, jakie barwy przeważają w Twojej garderobie (patrzę tylko na zdjęcie). Poszukaj bluzeczek w ciepłych odcieniach czerwieni: ceglany lub rdzawoczerwony, czerwonobrązowy czy koralowy albo zielenidcień mchu, delikatnej wiosennej zieleni czy teżoliwkowy. Te kolory ożywią Cię i dodadzą blasku Twojej urodzie.
Noś bizuterię w złotym kolorze.
Zrezygnuj z szarości czystej bieli (raczej odcień kości słoniowej)niebieskiego (jedynie odcienie z żółtozłotawą domieszką).
Jeśli chodzi o makijaż-bardziej podkreśliłabym oczy które jakby "giną" pod grzywką.
Najpierw użyj korektora do zamaskowania cieni pod oczami i czerwonych plamek, potem koniecznie podkład odpowiedni do odcienia skóry i na koniec możesz użyć transparentnego pudru. Masz ładne kości policzkowe więc podkreślilabym je rózem w ciepłych odcieniach jak np. terakota , brązowa czerwień, lub róż o lekko pomarańczowym odcieniu.
Teraz oczy. Sądząc ze zdjęcia masz małe oczy i rzadkie, krótkie rzęsy (dokładnie tak samo jak ja! [img]icons/icon12.gif[/img] ) Do ich podkreślenia użyj więc cieni w różnych odcieniach beżu, brązu, złotawy, złotozielony, oliwkowy, odcienie miedzi.
Maluj je tak: najpierw jaśniejszym odcieniem całą powiekę aż pod łuk brwiowy, następnie parę tonów ciemniejszym cieniem pomaluj powiekę od nasady rzęs cieniując w stronę skroni. Ważne abyś dobrze wytuszowała rzęsy tuszem najlepiej brązowym pogrubiającym dolne i górne rzęsy (chyba powinien byc dla Ciebie dobry Bourjous Volume Glamour )Możesz pomalować białą kredką wewnętrzną stronę dolnej powieki-to powiększa optycznie oko
Usta pomalowalabym błyszczykiem w odcieni- choćby takim ja na zdjęciu. Nie używaj zbyt ciemnych szminek aby za bardzo nie podkreslać wąskich ust postaw bardziej na oczy i kości policzkowe.
A teraz spójrz w lustro, uśmiechnij się do siebie i...do dzieła ! [img]icons/icon7.gif[/img]
Powodzenia
Josefine
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-06, 09:59   #6
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: prosze o metamorfoze:)

Dziekuję Josefine postaram sie wprowadzić twoje rady w życie. Najpierw dodam do mojej brązowo - oliwkowej szafy) odcienie czerwieni to powinno ją ożywić moją szafę i mnie. Makijaż pocwicze [img]icons/icon7.gif[/img] tylko ta fryzurka [img]icons/icon9.gif[/img]
Pozdrawiam B.
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-08, 09:36   #7
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Do Pani Agnieszki

Pani Agnieszko chciałabym o sobie jeszcze raz przypomnieć. Mam tez jeszcze jedną prośbę. Wymyślłam do ślubu nisko upienty koczek na karku, bez welonu, tylko wpięte żywe margarytki, i nie wiem czy to jest dobry pomysł?
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-08, 10:19   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Pani Agnieszki

Witaj Benito [img]icons/icon7.gif[/img]
Mysle, ze jest to bardzo ladna fryzyrka dla Ciebie ( i nie tylko na slub). Masz piekne rysy twarzy i na pewno je w ten sposob ladnie podkreslisz. Moja jedynie mala sugestia. To powinnas wczesniej troszke podkrecic wlosy i natapiruj je od spodu ( nie za mocno), ale tak , zeby fryzura byla troszke bardziej wypukla i na pewno bedzie trwalsza.

Powinnaś rowniez uporządkowac grzywke. Jesli koniecznei chcesz przy niej zostac, to to pasmo ze srodka czola powinno byc ok. dwa centymetry krotsze i najlepiej pocieniowane. Grzywka powinna miec ksztalt lekko owalny, tak, zeby lepiej eksponowac twarz.

Nie zmienialabym jednak u Ciebie fryzury. Masz piekne wlosy. Dodalabym im jedynie jakis zywszych rdzawo rudych refleksow.

Co do makijazu to Josefine udzielila Ci wielu cennych rad [img]icons/icon35.gif[/img] . Ja jeszcze jedynie chce jeszcze raz zwrocic Twoja uwage na cere. Powinnas przede wszystkim wyrownac ladnie koloryt cery. Zobaczysz, ze bez przebarwien w kolorze chlodnego jasnego bezu na pewno Twoja buzia zyska duzo blasku. I poloz na kosci policzkowe roz w kolorze jasniutkiego lososia lub brzoskwini, morelki. Takie roze ma Bourjois.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-08, 11:28   #9
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: Do Pani Agnieszki

Bardzo dziękuję, za wszystkie porady. Mam tylko jeszcze pytanko o rodzaj podkładu obecnie mam Ideal Balance L Oreala, wydaje mi się lekki, ale może powinnam go zmienić na coś cięższego lub może korektor ? A jeśli tak to jaki? Wolałabym coś ze średniej pułki. Mam też pytanko o numer pudru Bourjois - ostatnio kupiłam brąz, ale chyba jest dla mnie nieco za ciemny, zostawie na lato
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-08, 12:23   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Do Pani Agnieszki

A ja bym jeszcze dodała jakieś złote średniej wielkości kółka w uszach [img]icons/icon7.gif[/img] i błyszczyk sam albo na pomadce [img]icons/icon7.gif[/img] Widzę CIę w apaszce pod szyją w kolorze czystej czerwieni złamanej lekko pomarańczowym [img]icons/icon7.gif[/img]Mam koleżankę o podobnym typie urody tylko ma oczy w kolorze miodowym [img]icons/icon7.gif[/img] Świetnie wygląda w czarnej skórzanej kurtce i takiej apaszce jak napisałam albo w kurtce skórzanej koloru rdzawego [img]icons/icon7.gif[/img] Też Cię w tym widzę [img]icons/icon7.gif[/img]Ale to fajnie mieć taką oryginalną urodę [img]icons/icon7.gif[/img] Przynajmniej każdy Cię zauważy [img]icons/icon7.gif[/img]Powodzeni i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 22:55   #11
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: prosze o metamorfoze:)

Benitko! troszke to trwało ale nareszcie mam skana tej fryzurki o ktorej pisałam. Moze Ci się spodoba. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.JPG (13,9 KB, 4 załadowań)
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.