Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 13:08   #91
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rzabbko, ja tez kupuję majtki w M&S, ale zwykłe bawełniane, kolorowe. Są niezniszczalne
Staniki ostatnio najbardziej podchodzą mi Cleo, szkoda ze ta nowa wiosenna kolekcja taka słaba. A i tak chodzę w kółko w sportowym nike. Chciałabym mieć małe cycki i chodzić bez... babie nie dogodzisz
bawelniane kupowalam sobie w ciazach i mam do tej pory
ale lubie tez takie
http://www.marksandspencer.com/Plain...=n%3A342646031
takie, tylko ze mam bordowe gatki a nie stringi
http://www.marksandspencer.com/Low-R...=n%3A342646031

oczywiscie co sezon sa troche inne

aaa jeszcze czesto majty kupuje w New Looku zwlaszcza jakies z misiami i lalami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:46   #92
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel, co się nie odzywasz? Mów szybko, czy best friends przetestowałaś.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:53   #93
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

czesc.
moje dziecko chyb postanowilo mnie wykonczyc...
mam dosc. prawie nie sypiam.

dziewczyny,ja tak kombinuje.. moze i mi by sie udalo na zlot dotrzec. ale na razie sie nie zglaszam "oficjalnie" bo to tylko takie moje pobozne zyczenie w tej chwili. w kazdym razie, prawdopodobnie bedzie wtedy tesciowa, dodatkowo Tz nie bedzie mial juz szkoly, i moge go poprosic, zeby szedl na popoludniowa zmiane w pn. moze mi sie uda.
i moze bym nie zginela...

Kamila
bardzo sie ciesze, ze sa widoki na wczesniejszy powrot meza
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:33   #94
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Wyprawiłam TŻ do Chorwacji

Paula, jak będziesz wiedziała coś więcej, to koniecznie się odzywaj

Idę poczytać, za 2,5h muszę wyjść na ten śmieszny egzamin
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:44   #95
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Fanka, powodzenia!

Ja też zaraz wychodzę, do zobaczenia wieczorem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:04   #96
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jak to się nie odzywa? Myślałam, że już jesteście umówieni, jakiś spacer czy coś
No jest w pracy bo komus się dziecko urodziło...ale sie spotkamy dzisiaj, albo zaraz albo wieczorem...Rodzine musi odebrać dziisaj nie wiem skąd więc poplątało mu się trochę...ech.faceci

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18798723]

e, chciał jej pokazać jaka jest fajna, jak go bajerowała, to i bzdury gadał

[/QUOTE] Hehehhe...mam nadzieję On w ogóle bzdury gadał

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Angel, co się nie odzywasz? Mów szybko, czy best friends przetestowałaś.
Ja mam od Ciebie Best friends...jak skończę zamówię |Biga Ładny jest

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Ja też zaraz wychodzę, do zobaczenia wieczorem
Miłego dnia !!!!!!!!

Nic nie kupiłam...tylko czarne rajstopy i pomadkę...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:30   #97
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel, dobre i to

Ależ mi ta nauka nie idzie, mówię Wam, nie zdam Ale póki co nie dziękuję za wszystkie życzenia powodzenia od Was

Mój TŻ to jest taki cholerny farciarz, że mu zazdroszczę. Napakował pełniutką torbę na dwa tygodnie, pod ciężarem się ugiął i był pewien, że doliczą mu za nadbagaż, a okazało się, że torba waży 19,5 kg I zawsze miejsce parkingowe znajdzie na najbardziej zatłoczonym parkingu np. w sobotę po południu w Arkadii... i to pod samym wejściem do sklepu

Aha, Kami, jak tam maseczka? Odstresowałaś się z rańca?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-04-24 o 16:47
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 16:55   #98
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja przez okrągły rok Mój piecyk wraca chyba jednak 2 maja
To już tylko osiem dni!


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć małe cycki i chodzić bez... babie nie dogodzisz
Taaa? to możemy się zamienić


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
niech będzie Warszawa, chętnie się wybiorę. Ale gdzie zrobimy taki wieloosobowy zlot??
Może jakiś piknik nad rzeką? w takim miejscu żebyśmy na luzaku mogły posiedzieć, pogadać, zjeść, widoki pooglądać. Potem obiad, a potem może do Łazienek karmić wiewióry?


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
I zawsze miejsce parkingowe znajdzie na najbardziej zatłoczonym parkingu np. w sobotę po południu w Arkadii... i to pod samym wejściem do sklepu
Odpukać ja też mam szczęście pod tym względem

powodzenia na egzaminie!



Właśnie wróciłam z zajęć. Pierwsze 2 h z tym fajnym gostkiem co wczoraj. Jego hasło na dziś: "Negocjacje to 5% polotu i 95% potu" Później z drugim gościem warsztaty, byłam przewodniczącą negocjującej delegacji, wypruli mnie psychicznie ale fajnie było, fajnie się uczyć "na żywo" a nie tylko w teorii.


I jeszcze zapytam Was o zdanie, bo mam problem.
W zeszłym miesiącu nie wiedzieć czemu w ogóle nie miałam okresu - pisałam o tym. Tabletki biorę (od 5 lat), w ciąży nie jestem (zrobiłam test). Stwierdziłam też pod Waszym wpływem, że to mogła być kwestia diety SB, którą 2 miesięcy temu stosowałam. Postanowiłam zaczekać kolejny miesiąc i zobaczyć, co to będzie. No tylko że teraz znowu nie mam okresu drugi raz z rzędu. Rano znowu zrobiłam test - negatywny (a od 2 tyg sufitu nie oglądałam, więc myślę że już by wyszło jak coś ). Poza tym nie czuję po sobie, żeby coś było inaczej niż normalnie, nie czuję się ani w ciąży, ani chora, ani nic. Od miesiąca odżywiam się tak jak zwykle. Nie chorowałam. Miesiąc temu przebadałam krew (próby wątrobowe, aptt i tym podobne) - wszystko super. Oczywiście idę z tym fantem do lekarza, ale dopiero za tydzień, a już teraz nurtuje mnie co się dzieje. Czy to jest poważne wskazanie do odstawienia tabletek? Od wtorku mam zacząć kolejne opakowanie, a jako że będę jeszcze przed wizytą u gin to je zacznę... Powiedzcie, zwłaszcza Frenka, że takie rzeczy nie świadczą o niczym złym martwię się, czy mój organizm nie zaczął hormonalnie świrować, a nie życzę sobie problemów z zajściem w ciążę za tych 3-4-5 lat tylko dlatego, że teraz tabsy łykam...

zamotałam, ale mam nadzieję że da się zrozumieć moje obawy, bo brak krwawienia od 2 miesięcy chyba jednak nie jest normalny...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-24 o 17:01
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 17:22   #99
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Violl nigdy nie mialam podobnej historii. owszem opoznienia sie zdarzaly, nawet spore, ale zawsze w koncu mialam.
nie wydaje mi sie, zeby to bylo normalne. a z wagi moze przypadkiem za duzo nie stracilas? moze to kwestia stresu? nie mam pojecia. ale najlepiej skonsultuj to z lekarzem.


a ja nie mam na nic ochoty.

moja klasa jeszcze z gimnazjum, organizuje spotkanie, w mojej rodzinnej miejscowosci w dlugi weekend majowy.
chyba pojade, wstepnie sie zgodzilam, tylko nie wiem czy nastawiac sie na nocleg czy na powrot do siebie. bede musiala chyba zadzwonic do ojca... a nie chce mi sie z nim gadac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 17:48   #100
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

No kurcze ja podczas brania tabletek nigdy nie miałam takich historii... zdarzały się tylko stałe przesunięcia, czyli jak np. przez rok dostawałam okres zawsze w czwartek wieczorem, to potem przez kilka miesięcy dostawałam w piątek rano itd... W sumie o 2 dni się przesunęło licząc od początkowego stanu w ciągu tych 5 lat. Ostatnio mam sporo stresu, ale nie schudłam drastycznie (bo czym jest kilogram, góra dwa) więc to raczej nie to. Martwię się tylko, żeby to nie było związane z jakimiś poważnymi konsekwencjami...

Na spotkanie idź koniecznie, choćby na parę godzin, oderwiesz się i zrelaksujesz, kontakty jakieś może odnowisz
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:39   #101
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Violl...koniecznie szybciutko do lekarza I nie martw się...mi sie kiedyś tez zatrzyamał na 3 miesiące...odstawiłam tabsy i po tygodniu dostałam @. Fakt , więcej już ich nie brałam .

Byłam na spotkaniu, bardzo krótkim , około godzinki czasu , bo rodzina się wprosiła ...kurcze...nie podoba mi sie to !!!! Spędzilismy fajnie godzinkę na rozmowach. Okazało się że on mnie już gdzies wczesniej widział i to kilka razy na dyskotece ale nie podchodził bo zawsze pełno facetów koło mnie tańczyło i nie miał odwagi . ****a - jakich facetów ??? No nie wiem co mam mysleć bo on mi się cholernie podoba bardzo

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Zapytał czy jak jutro się uwolni od rodziny czy chciałabym się spotkac
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 18:42   #102
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Viol jesli bierzesz tabletki to dosc podejrzane że nie ma okresu. Powinno sie pojawic krwawienie z odstawienia-mysle że powinnas isc do lekarza, a narazie zajrzyj na ginekologie, jest pare watków o tym


witam w nowym watku !! Nie mam czasu nadrabiać, przeczytalam w locie troche, latam znowu jak kot z pecherzem, Tz przyjechal do mnie do domu i odebralam szyne(zabawnie to wyglada) i nie znalazlam maski do wlosów i mam niesamowitego kaca po "u cioci.. na imieninach"(kulturalna kolacja zakonczyla sie degustacja nalewek wszelakich ) i kurde no w czerwcu macie zlot zazdroszcze Wam

Buziaki
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:50   #103
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Violl...koniecznie szybciutko do lekarza I nie martw się...mi sie kiedyś tez zatrzyamał na 3 miesiące...odstawiłam tabsy i po tygodniu dostałam @. Fakt , więcej już ich nie brałam .
Odezwała się ta, co sama dawno u lekarza być powinna
idę w środę


Cytat:
Byłam na spotkaniu bardzo krótkim , około godzinki czasu , bo rodzina się wprosiła ...kurcze...nie podoba mi sie to !!!! Spędzilismy fajnie godzinkę na rozmowach. Okazało się że on mnie już gdzies wczesniej widział i to kilka razy na dyskotece ale nie podchodził bo zawsze pełno facetów koło mnie tańczyło i nie miał odwagi . ****a - jakich facetów ??? No nie wiem co mam mysleć bo on mi się cholernie podoba bardzo

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Zapytał czy jak jutro się uwolni od rodziny czy chciałabym się spotkac
no to chciałabyś, no nie? nie masz się przed czym bronić bejbe


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Viol jesli bierzesz tabletki to dosc podejrzane że nie ma okresu. Powinno sie pojawic krwawienie z odstawienia-mysle że powinnas isc do lekarza, a narazie zajrzyj na ginekologie, jest pare watków o tym


witam w nowym watku !! Nie mam czasu nadrabiać, przeczytalam w locie troche, latam znowu jak kot z pecherzem, Tz przyjechal do mnie do domu i odebralam szyne(zabawnie to wyglada) i nie znalazlam maski do wlosów i mam niesamowitego kaca po "u cioci.. na imieninach"(kulturalna kolacja zakonczyla sie degustacja nalewek wszelakich ) i kurde no w czerwcu macie zlot zazdroszcze Wam

Buziaki
Hej

faktycznie zajrzę na ginekologię... po "Usta Usta", o 20 się zaczyna a później na tvn jest fajna komedia z Benem Stillerem, bardzo go lubię.

Kallosa nie znalazłaś? jak coś to z All możesz zamówić. Ale powinien być gdzieś w jakiejś drogerii mniejszej lub większej.

co z tym lotem do domu?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:55   #104
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Fanka, maseczka bardzo fajna Super, że w dwóch porcjach. W dermaglinie właśnie, choć lubię te maseczki, strasznie mnie wkurza, że te niby jednorazówki starczają nawet na trzy zastosowania, ale zasychają, zanim zdążę zużyć.

Violl, nie pomogę, nie byłam w takiej sytuacji, po prostu musisz do lekarza.

Sel, jak to jacy faceci? Przecież sama pisałaś, że często chodzisz na balety z kolegami. Wystarczy, że widział cię raz i drugi. Przecież na czole żaden nie miał napisane "cześć, jestem facetem jej przyjaciółki" Umów się z nim koniecznie

Ferg,

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-04-24 o 18:57
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:05   #105
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Nie wiem , powiedział że stał i sie lampił na mnie jak cała reszta Powiedział że zapewne mam dużo kolegów bo się podobam facetom Szkoda że się tylko podobam...I najważniejsze !!! Powieddział że nie widział mnie już dawno , ale że się bardzo zmieniłam i że nie ma pojecia dlaczego...kombinował coś z włosami Bergen jest małe a ja chodziłam zawsze do tego samego klubu . Zdziiwiłam się bo powiedział mi nawet że widział jak rozmawiam z kimś kiedyś a tez zna tę osobę...Nie powiedział tego na raz oczywiście , rozmawialiśmy na wiele różnych tematów . Jest chyba bardzo wstydliwy, ale mi się to podoba Oczywiście że sie z nim spotkam...martwi mnie to że po jednym spotkaniu jestem bardzo podekscytowana , chciałabym zachowac zimną krew . Jak wysiadłam z samochodu i wlazłam do klatki to poskoczyłam jak dziecko do góry
Paula Na spotkanie klasowe idź koniecznie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:11   #106
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel, kochanie, przecież to cudownie, że jesteś podekscytowana W końcu o to w tym wszystkim chodzi Jest chemia Ty mu się naprawdę podobasz, zapamiętał się, nie zdecydował się na tani podryw w pierwszej lepszej sytuacji, we wszystkich facetach widział rywali. Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości? Ciesz się życiem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:14   #107
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Angel, co się nie odzywasz? Mów szybko, czy best friends przetestowałaś.
mam masę nauki, poza tym weny brak do tego jeszcze nie najlepiej się czuję Old friends próbowałam...ale nie pamiętam jaki z efektem źle się ze mną dzieje, oj źle

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No jest w pracy bo komus się dziecko urodziło...ale sie spotkamy dzisiaj, albo zaraz albo wieczorem...Rodzine musi odebrać dziisaj nie wiem skąd więc poplątało mu się trochę...ech.faceci

Hehehhe...mam nadzieję On w ogóle bzdury gadał

Ja mam od Ciebie Best friends...jak skończę zamówię |Biga Ładny jest

Miłego dnia !!!!!!!!

Nic nie kupiłam...tylko czarne rajstopy i pomadkę...
Best Friend był ode mnie (a ja miałam od Kamili ) a z tym facetem to nie kmiń tyle idź na żywioł, co ma być to będzie

Ferguś mogę Ci kupić Kalosa i wysłać, skoro już i tak robię paczuchę

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-04-24 o 19:16
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:19   #108
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

No old friends oczywiście A best friends to co to było? Bo zapomniałam. Róż z edm?

Ja dziś pomalowałam się old friends SM i serenity PL i nasłuchałam się komplementów

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-04-24 o 19:20
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:24   #109
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Tak Best Friend to róż z EDM

KLIK
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 19:27   #110
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Rany ... Wracając z któregoś z tych pogrzebów w wypadku samochodowym zginął też jakiś ewangelicki ksiądz ....
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:30   #111
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Sel, kochanie, przecież to cudownie, że jesteś podekscytowana W końcu o to w tym wszystkim chodzi Jest chemia Ty mu się naprawdę podobasz, zapamiętał się, nie zdecydował się na tani podryw w pierwszej lepszej sytuacji, we wszystkich facetach widział rywali. Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości? Ciesz się życiem
Hehhe...ciesze się Wiem , że nie mam co jeszce mówić bo dopiero jedno spotkanie, ale nie podoba mi się że to tak szybko...boje się że to przez samotność i że..wiecie co mam na mysli. Ale on mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość


Best Friend był ode mnie (a ja miałam od Kamili ) a z tym facetem to nie kmiń tyle idź na żywioł, co ma być to będzie
Jest naprawdę ładny...kończy mi się big LOVE więc kupię biga Best Friends dziekuję Aniołku też
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:34   #112
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hehhe...ciesze się Wiem , że nie mam co jeszce mówić bo dopiero jedno spotkanie, ale nie podoba mi się że to tak szybko...boje się że to przez samotność i że..wiecie co mam na mysli. Ale on mi sie podoba
Niepotrzebnie komplikatory ci się włączają
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:38   #113
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mój też koronek nie lubi - normalne majtki bez udziwnień i gładkie staniki. Dlatego taka napalona jestem na wonderbra Jeszcze kupię, może promo jakaś będzie
JAk wypatrzysz to daj znać
Buty mnie prawie obtarły prawie, bo mało chodziłąm a więcej w aucie czasu spędziłam...

Wiecie co, fajne to forum Naprawdę fajne babeczki tu są.... taka refleksja mnie naszło... bo dzisiaj się spotkałam z Plurabelle i tak się zagadałyśmy, że prawie mnie tż do domu nie chciał wpuścić... uchylił drzwi z tekstem: Przepraszam a pani do kogo?

Violuś, ja nie pomogę bo u mnie jak w zegarku... raz tylko nie dostalam a po 9 miesiacach Glut był na świecie... i jakies pół roku temu też mialam pietra... ale spóźnienie było tylko do lekarza musisz iść
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:41   #114
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Violuś, ja nie pomogę bo u mnie jak w zegarku... raz tylko nie dostalam a po 9 miesiacach Glut był na świecie... i jakies pół roku temu też mialam pietra... ale spóźnienie było tylko do lekarza musisz iść
Proszę Cię... ja chcę dziecka ale to nie zmienia faktu, że teraz jest na to bardzo nieodpowiedni moment - ani pracy, ani kasy, ani wspólnego mieszkania, ani zaręczyn... nie nie nie. Ja wiem, że idealnego momentu raczej nigdy nie będzie, ale teraz żadna okoliczność nie sprzyja. Brrrr nawet nie chcę myśleć. Dwa testy zrobiłam, oba negatywne

W środę idę na wizytę + cytologia.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:16   #115
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI



?



Violl, może trzeba hormony zmienić (np. na coś innego niż tabsy ) albo odstawić na trochę? Póki co się nie martw, do lekarza pójdziesz, to się wyjaśni

Kami, gdybyś miała ochotę na jeszcze, to mów
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:17
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:17   #116
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość


?

Ale co? Opijamy twój sukces?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:18   #117
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość


?



Violl, może trzeba hormony zmienić (np. na coś innego niż tabsy ) albo odstawić na trochę? Póki co się nie martw, do lekarza pójdziesz, to się wyjaśni

Kami, gdybyś miała ochotę na jeszcze, to mów
a winko to z jakiej okazji?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:19   #118
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

i jak poszło Asiu? aaa, dostałaś moją przesyłkę?

aaa, Violl, moja koleżanka w podobnej sytuacji była, dostała jakieś tabsy na wywołanie okresu... a antykoncepcję i tak odstawiała wtedy

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:21
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:22   #119
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ale co? Opijamy twój sukces?
Iii tam sukces, raczej nie zdam - tak idiotycznie zrobionych dziur do uzupełnienia w tekście nigdy nie widziałam, serio. Wydawało mi się, że w takich zadaniach chodzi o inteligencję i elastyczność (umiejętność kombinowania), ale okazuje się, że trzeba było wstukać te wszystkie teksty na pamięć, bo ni cholery się nie dało z kontekstu

A winko tak przy sobocie Kupiłam i będę polewać Wam i sobie

Annieee - byłam pewna, że już Ci dziękowałam, ale może mam sklerozę Dziękuję bardzo, odżywka super Fajnie się rozczesują włosy, po tej z przepisu z Mazideł nie są takie fajne. Wielki buziak
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:23
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:26   #120
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Iii tam sukces, raczej nie zdam - tak idiotycznie zrobionych dziur do uzupełnienia w tekście nigdy nie widziałam, serio. Wydawało mi się, że w takich zadaniach chodzi o inteligencję i elastyczność (umiejętność kombinowania), ale okazuje się, że trzeba było wstukać te wszystkie teksty na pamięć, bo ni cholery się nie dało z kontekstu

A winko tak przy sobocie Kupiłam i będę polewać Wam i sobie

Annieee - byłam pewna, że już Ci dziękowałam, ale może mam sklerozę Dziękuję bardzo, odżywka super Fajnie się rozczesują włosy, po tej z przepisu z Mazideł nie są takie fajne. Wielki buziak
eee, penie nie było tak źle ja za winko dziękuję, za dużo kalorii

Oglądam Polsat.... ależ oczy (o kolor soczewek mi chodzi) ma Doda ....

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:31
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.