balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 17:54   #1831
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Od siebie polecam Lirene Cafe Mocha na ciało i Bielenda orzechowy krem na noc Piękna Skóra na twarz.

Pierwszy raz mam na mojej bladej skórze śliczny herbatnikowo-czekoladowy odcień, a nie wściekłą pomarańcz.
Podobał mi się także efekt balsamu Dove, ale był zbyt lepki i troszkę smierdział.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:54   #1832
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

hej dziewczyny,ja kupiłam dzisiaj balsam brazujacy dove(akurat w promocji za 9,80 ) no i mam pytanko czy nakladacie pod balsam brazujacy najpierw zwykly balsam?zeby lepiej sie rozprowadzał,nie nyło smug potem?
bo ja tak robiłam pod samoopalacz ziaji,i teraz nie wiem czy pod brazujacy balsam tak samo
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:37   #1833
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,ja kupiłam dzisiaj balsam brazujacy dove(akurat w promocji za 9,80 ) no i mam pytanko czy nakladacie pod balsam brazujacy najpierw zwykly balsam?zeby lepiej sie rozprowadzał,nie nyło smug potem?
bo ja tak robiłam pod samoopalacz ziaji,i teraz nie wiem czy pod brazujacy balsam tak samo
Ja smaruję od razu na czyste ciało, z tym, że na najbardziej suche partie (łokcie, kolana, kostki) kładę warstwę kremu nawilżającego. I wtedy dopiero brązujący.

A zdradzisz gdzie jest taka promocja na Dove?
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:55   #1834
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Też mam Dove i jak najbardziej go polecam Chyba najlepszy z dotychczasowych balsamów brązujących.
Tylko mam, dziewczyny, taki problem... Zawsze pojawiał się niezależnie od marki.
W okolicach szyi i dekoltu balsam wchodzi mi w zmarszczki od zgięć tj. u podstawy szyi i mam takie niewiele ciemniejsze krechy, które się uwidaczniają po odstawieniu.
A poza tym ciężko jest mi uzyskać jednolity efekt na dekolcie. Nie mam go idealnie gładkiego, jakby był pokryty setkami krosteczek. Nie widać ich ale czuje jak przejadę ręką. A balsam, mam wrażenie, że to uwydatnia. Używam peelingu ale to i tak nic nie daje. Macie jakiś sposób albo peeling godny polecenia i niedrogi, który poradziłby sobie z tym problemem?
Muszę zaznaczyć że na każdym cm pozostałego ciała efekt jest zdecydowanie zadowalający
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:31   #1835
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Ja smaruję od razu na czyste ciało, z tym, że na najbardziej suche partie (łokcie, kolana, kostki) kładę warstwę kremu nawilżającego. I wtedy dopiero brązujący.

A zdradzisz gdzie jest taka promocja na Dove?
w rossmannie
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 06:51   #1836
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Od siebie polecam Lirene Cafe Mocha na ciało i Bielenda orzechowy krem na noc Piękna Skóra na twarz.

Pierwszy raz mam na mojej bladej skórze śliczny herbatnikowo-czekoladowy odcień, a nie wściekłą pomarańcz.
.
również polecam używam tego samego zestawu co Pani wyżej efekt naprawdę bardzo łady
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:07   #1837
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Witam
Czy ktoś mógłby mi polecić brązujący krem do twarzy do jasnej karnacji?
Dodam tylko że mam cerę mieszaną i boję się pojawiających się wyprysków. Mam także pytanie co ile trzeba używać takiego specyfiku żeby efekt się utrzymywał?
pozdrawiam
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 22:25   #1838
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoś mógłby mi polecić brązujący krem do twarzy do jasnej karnacji?
Dodam tylko że mam cerę mieszaną i boję się pojawiających się wyprysków. Mam także pytanie co ile trzeba używać takiego specyfiku żeby efekt się utrzymywał?
pozdrawiam
Bielenda orzechowy krem na noc "Piękna Skóra". Jest lekki, fajnie nawilża, nie śmierdzi. Idealny dla bladziochów, bo nie da się nim krzywdy zrobić (delikatny, biszkoptowy efekt). Stosuję go codziennie na noc.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 13:42   #1839
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

no to prawie idealny poza tym że chyba krótko efekt się utrzymuje jeżeli smarujesz się nim codziennie a nie znasz czegoś co utrzymywało by się troszkę dłużej? tzn żeby smarowanie 2-3 razy w tygodniu wystarczyło.
Wielkie dzięki za odpowiedź
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:35   #1840
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
no to prawie idealny poza tym że chyba krótko efekt się utrzymuje jeżeli smarujesz się nim codziennie a nie znasz czegoś co utrzymywało by się troszkę dłużej? tzn żeby smarowanie 2-3 razy w tygodniu wystarczyło.
Wielkie dzięki za odpowiedź
Niestety, nie pomogę . Na buzi bałabym się eksperymentować z tak mocnymi samoopalaczami (jak coś pójdzie nie tak, to ani nie ukryjesz, ani nie bedziesz szorować peelingiem). Zdecydowanie wole lekko opalajacy, nie wysuszający kremik pielęgnacyjny + brązer.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:48   #1841
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
no to prawie idealny poza tym że chyba krótko efekt się utrzymuje jeżeli smarujesz się nim codziennie a nie znasz czegoś co utrzymywało by się troszkę dłużej? tzn żeby smarowanie 2-3 razy w tygodniu wystarczyło.
Wielkie dzięki za odpowiedź
Znajdziesz co najwyżej samoopalacz, bo balsamy słyną z tego że mają delikatniejsze działanie i że są do codziennego użytku
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 12:20   #1842
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

hm no sam nie wiem ale poszukam chyba czegoś trochę mocniejszego. Ale dzięki za odpowiedź.
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:34   #1843
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Odcień dobiera się pod kolor skóry. Jeśli masz jasną karnacje to musi to być balsam dla takiej właśnie skóry, jeśli użyjesz mocniejszego efekt będzie sztuczny, wręcz pomarańczowy. Źle to będzie wyglądać.
Balsamy nakłada się codziennie po umyciu aby stopniowo uzyskać efekt fajnej opalenizny, nic nie przyśpieszysz bo inaczej będą zacieki i inne tego typu wstrętne rzeczy.
Jeśli chcesz stosować coś rzadziej to tylko i wyłącznie samoopalacz, który da szybszy efekt ale jeśli tu zrobisz coś źle to kiepsko będzie z naprawieniem chociażby nierównomiernego nałożenia, czy zacieków.
Wybór należy do Ciebie.
Ja pomimo wszystko wole delikatniej i stopniowo zyskiwać opaleniznę
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:55   #1844
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Nie zgadzam się z tym, że osoby o jasnej karnacji muszą używać balsamów brązujących przeznaczonych do takiego odcienia skóry. Niektórzy wolą te dla ciemniejszej, bo te dla jasnej dają niezauważalny efekt. Nieraz widziałam takie opinie na forum. Zalezy też od balsamów, np dove (normalna karnacja) jest moim zdaniem bardzo delikatny, L'oreal (do normalnej/ciemnej- jakoś tak) już daje widoczny efekt. A odcień uzyskanego balsamu/samoopalacza i tak zalezy od naszej skóry. Na każdej może on wyglądać inaczej. Stąd często różne opinie na temat samoopalaczy czy balsamów brązujących.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-04-17 o 14:58
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 15:15   #1845
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26420580]Nie zgadzam się z tym, że osoby o jasnej karnacji muszą używać balsamów brązujących przeznaczonych do takiego odcienia skóry. Niektórzy wolą te dla ciemniejszej, bo te dla jasnej dają niezauważalny efekt. Nieraz widziałam takie opinie na forum. Zalezy też od balsamów, np dove (normalna karnacja) jest moim zdaniem bardzo delikatny, L'oreal (do normalnej/ciemnej- jakoś tak) już daje widoczny efekt. A odcień uzyskanego balsamu/samoopalacza i tak zalezy od naszej skóry. Na każdej może on wyglądać inaczej. Stąd często różne opinie na temat samoopalaczy czy balsamów brązujących.[/QUOTE]Mówie jak miałam na sobie
Na te balsamy które używałam jeśli wybierałam te odcienie ciemniejsze wygladało to nienaturalnie, kiepsko i tyle
Te delikatniejsze owszem na efekty musiałam czekać dłużej ale efekt był bardzo naturalny- nie sztuczny jak przy tych ciemniejszych
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 15:29   #1846
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Pati a jakiego ty używasz?
tego loreala nigdzie nie ma. Chyba wycofany został ze sprzedaży :/

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

A jakiego ty używasz Pati?
Tego Loreala nigdzie nie ma już. Chyba został wycofany ze sprzedaży :/
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:27   #1847
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
Pati a jakiego ty używasz?
tego loreala nigdzie nie ma. Chyba wycofany został ze sprzedaży :/

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

A jakiego ty używasz Pati?
Tego Loreala nigdzie nie ma już. Chyba został wycofany ze sprzedaży :/
W tym momencie żadnego, ale na dniach wybiorę się na poszukiwania.
Używałam w dwóch wariantach kolorystycznych już Garniera-dla początkującej mnie się nie sprawidził, jonshon robił się pomarańczowy i śmierdział. Lirene- arabica ten kawowy to mój faworyt- dobra cena bo ok 12 zł chyba dałam, pięknie pachnie kawusią, bardzo ładnie i stopniowo barwił skórę, nie było zacieków ogólnie na mnie spisał się rewelacyjnie, było jeszcze kilka jakiś no-name'ów ale to nie to
Przez samoopalacze też przechodziłam ale to nie dla mnie.
Szukam raczej czegoś tańszego, nie z półki Loreala
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 23:21   #1848
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

hmm a co wogóle myślicie o stosowaniu kremów rozjaśniających i brązujących naraz? Wybielający na noc, a brązujący na dzień.
Wiem że może wydawać się to trochę szalone ale po prostu chcę ukryć żeby piegi były niewidoczne, a po kremie rozjaśniającym (albucin pharmaceris krem intensywnie wybielający) cała moja twarz była bardzo blada, a zależy mi na jednolitym, lekko opalonym kolorku.
P.S. Szukałem info o tym na forum ale nie mogłem znaleźć
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:41   #1849
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
hmm a co wogóle myślicie o stosowaniu kremów rozjaśniających i brązujących naraz? Wybielający na noc, a brązujący na dzień.
Wiem że może wydawać się to trochę szalone ale po prostu chcę ukryć żeby piegi były niewidoczne, a po kremie rozjaśniającym (albucin pharmaceris krem intensywnie wybielający) cała moja twarz była bardzo blada, a zależy mi na jednolitym, lekko opalonym kolorku.
P.S. Szukałem info o tym na forum ale nie mogłem znaleźć

Jak dla mnie bez sensu. To tak jakbyś się umył, żeby potem się pobrudzić specjalnie.
Czy Twoje piegi są aż tak upierdliwe? Bo ogólnie to są urocze.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 13:21   #1850
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
hmm a co wogóle myślicie o stosowaniu kremów rozjaśniających i brązujących naraz? Wybielający na noc, a brązujący na dzień.
Wiem że może wydawać się to trochę szalone ale po prostu chcę ukryć żeby piegi były niewidoczne, a po kremie rozjaśniającym (albucin pharmaceris krem intensywnie wybielający) cała moja twarz była bardzo blada, a zależy mi na jednolitym, lekko opalonym kolorku.
P.S. Szukałem info o tym na forum ale nie mogłem znaleźć
A co tym chcesz osiągnąć? Bo moim zdaniem nic z tego nie będzie, albo to albo to
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:29   #1851
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

mi przeszkadzają bardzo :/
Więc może spróbuje wybielić się teraz do końca (chociaż narazie są prawie niewidoczne) a później zacząć używać kremu brązującego i nie wychodzić na słońce bez warstwy kremu ochronnego. I najwyżej jak w trakcie coś wyjdzie to odstawię krem brązujący wbyielę się jakiś czas i później znowu brązujący :p
chyba najlepsze wyjście. Mam nadzieję że te kremy brązujące będą w jakimś stopniu maskowały je.
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:43   #1852
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
mi przeszkadzają bardzo :/
Więc może spróbuje wybielić się teraz do końca (chociaż narazie są prawie niewidoczne) a później zacząć używać kremu brązującego i nie wychodzić na słońce bez warstwy kremu ochronnego. I najwyżej jak w trakcie coś wyjdzie to odstawię krem brązujący wbyielę się jakiś czas i później znowu brązujący :p
chyba najlepsze wyjście. Mam nadzieję że te kremy brązujące będą w jakimś stopniu maskowały je.

Skoro Ci prawie nie widać, to czemu dalej walczysz? Zainwestuj w dobry (stabilny) krem z wysokim filtrem, aby one nie ściemniały. Na wizażu jest wątek "filtry ochronne-zbiorczy". Niestety, prawdopodobnie będziesz musiał nie opalać twarzy słońcem, skoro od niego wychodzi Ci dużo piegów (tak wnioskuję), ale skoro chcesz używać kremu brązującego, to pewnie efekt się wyrówna z ciałem. Jeśli wybielasz piegi, a później nie zabezpieczysz skóry, to w efekcie mogą one powrócić jeszcze ciemniejsze, niż miałeś.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:54   #1853
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dokładie o to chodzi. Teraz są słabo widoczne, jednak mi się marzy gładka, jednolita cera jak już pisałem.
Chyba właśnie tak zrobię. Dzięki za radę
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:29   #1854
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez stormen Pokaż wiadomość
mi przeszkadzają bardzo :/.
Może się pochwalisz nimi? Ja uważam, że piegi są urocze.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:37   #1855
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Ja wczoraj powróciłam do Lirene caffe latte
Jako że on delikatny dziś jeszcze nic nie widać ale spokojnie będę nabierać kolorku
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:19   #1856
dagmara600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
balsamy brazujace

Witam. Mam pytanie odnosnie stosowania balsamow brazujacych. Zawsze chodzilam na solarium. Dopiero raz uzylam dove summer glow do jasnej karnacji. Efekt byl widoczny po kilku godzinach. Wiem to dlatego bo skora zaczela mi schodzic i wygladalo to jak brud i mam teraz plamy. ALe tylko na rekach. Inne czesci ciala sa ladnie zlociste. Zobaczymy czy za jakis czas bedzie tak samo jak na rekach. Czy to dlatego ze baslam zle dobrany czy jest konieczny peeling do kazdego balsamu brazujacego? Prosze o rade. A jesli peeling to co najlepiej stosowac i jak? Czy wszystkie balsamy brazujace maja takie efekty? A moze porpostu nie stosowac odrazu po kapieli tylko poczekac az skora dokladnie sie wysuszy? POMOCY!!!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-04-23 o 00:02 Powód: duble
dagmara600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 16:07   #1857
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

po przeczytaniu części wątku kupiłam dzisiaj polecany przez większość balsam brazujący lirene cafe mocha, ciekawa jestem jak zda egzamin, bo od dawna byłam wierna dove summer glow

na pierwszy rzut oka, mogę ocenić, ze balsam ładnie pachnie kawą, ale po posmarowaniu kawałka ręki wychodzi ten specyficzny zapach samoopalaczowy, ale już trudno, ma fajną mleczkową konsystencję w przeciwienstwie do dove nie jest taki tępy, wieczorem pierwsze balsamowanie
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:50   #1858
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
po przeczytaniu części wątku kupiłam dzisiaj polecany przez większość balsam brazujący lirene cafe mocha, ciekawa jestem jak zda egzamin, bo od dawna byłam wierna dove summer glow

na pierwszy rzut oka, mogę ocenić, ze balsam ładnie pachnie kawą, ale po posmarowaniu kawałka ręki wychodzi ten specyficzny zapach samoopalaczowy, ale już trudno, ma fajną mleczkową konsystencję w przeciwienstwie do dove nie jest taki tępy, wieczorem pierwsze balsamowanie
Ja lubię Dove, bo nie śmierdzi (choć daje bardzo jasny kolorek po jednorazowej aplikacji). L'oreal "dawał" mocnoooo. Nawet samoopalacz tej firmy praktycznie nie ma zapachu, a ten balsam taki smrodziak. Też mnie kusi ten balsam Lirene, chyba wypróbuję za jakiś czas
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 18:10   #1859
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: balsamy brazujace

wtf ?
ile tych wątków jeszcze założysz...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 18:39   #1860
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26491503]Ja lubię Dove, bo nie śmierdzi (choć daje bardzo jasny kolorek po jednorazowej aplikacji). L'oreal "dawał" mocnoooo. Nawet samoopalacz tej firmy praktycznie nie ma zapachu, a ten balsam taki smrodziak. Też mnie kusi ten balsam Lirene, chyba wypróbuję za jakiś czas [/QUOTE]

rzeczywiście, dove nie nalezy do tych bardziej smrodliwych balsamów brązująch, moge nawet powiedziec, ze ładnie pachnie ma taki swój specyficzny zapach, ja czuję w nim mleko i brzoskwinki a działa też nieźle, ja miałam wersję do ciemnej karnacji, nie narzekałam, kolor wychodził taki fajnie brzoskwiniowo-brązowy

a co do lirene, to teraz po kilku godzinach od posmarowania (chociaz posmarowałam tylko mały kawałek na ramieniu) zapach samoopalaczowy przeszedł już w bardziej spalony, bo czuję zapach skóry po solarium, naprawdę! choć byłam na solarium rok temu to pamiętam ten zapach dokładnie wiem, ze niektórzy go nie lubią, ale mi akurat nie przeszkadza aż tak bardzo
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.