bez podkładu.... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-09, 16:47   #631
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: bez podkładu....

Ja od kilku lat nie używam podkładu. Jedynie korektor punktowo, odrobina pudru i cera wygląda o niebo lepiej! Jak pomyślę co ja sobie kiedyś pakowałam na twarz i jak wyglądałam, to mnie dreszcze przechodzą
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 16:58   #632
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: bez podkładu....

Zawsze mozna uzywac podkladów mineralnych, poza tym podkłady nie sa takie złe, bo chronią przed wiatrem, mrozem czy nawet trochę przed słoncem. Zawsze jakies "zabezpiecznie"
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:00   #633
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Zawsze mozna uzywac podkladów mineralnych, poza tym podkłady nie sa takie złe, bo chronią przed wiatrem, mrozem czy nawet trochę przed słoncem. Zawsze jakies "zabezpiecznie"
jako zabezpieczenie stosuje dobry krem, nie potrzebuję podkładu
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 14:13   #634
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat nie używam podkładu. Jedynie korektor punktowo, odrobina pudru i cera wygląda o niebo lepiej! Jak pomyślę co ja sobie kiedyś pakowałam na twarz i jak wyglądałam, to mnie dreszcze przechodzą
U mnie to samo
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:40   #635
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Widziałam na allegro
też tam widziałam ale wolałabym w tradycyjnym sklepie gdyż nie wiem któremu sprzedawcy można zaufać że to będzie faktycznie ten puder a nie niewiadomo co boję się tego gdyż mam bardzo nieciekawą skórę z nadwrażliwością
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:52   #636
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: bez podkładu....

zauważyłyście poprawę cery jeśli chodzi o rozświetlenie itp.?
zastanawiam się nad odstawieniem podkładu, używam go prawie codziennie i cerę mam szarą, zmęczoną... może to właśnie przez podkład
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:25   #637
Laura_Palmer
Raczkowanie
 
Avatar Laura_Palmer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 169
Dot.: bez podkładu....

Latem, kiedy jest gorąco też postanowiłam zrezygnować z podkładu. Skusiłam się na krem tonujący z Ziaji (antybakteryjny do cery z problemami, mimo, że nastką już nie jestem i tylko czasem przed @ coś wyskoczy) i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie sądziłam, że tak tani produkt może być tak dobry. Skóra się nie kisi, jest świetlista i wypoczęta, nie trzeba pudrować nawet. Jest nawilżona i promienna. Polecam
Laura_Palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 14:28   #638
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
zauważyłyście poprawę cery jeśli chodzi o rozświetlenie itp.?
zastanawiam się nad odstawieniem podkładu, używam go prawie codziennie i cerę mam szarą, zmęczoną... może to właśnie przez podkład
Miałam ten sam problem, ale regularnie raz w tygodniu zaczełam używam peelingu i maseczek Dermaglinu i widzę naprawdę ogromną poprawę. Cera jest bardziej promienna, gładsza, taka żywsza, odzyskała naturalny koloryt, niespodzianki póki co się nie pojawiają. Naprawdę polecam

Cytat:
Napisane przez Laura_Palmer Pokaż wiadomość
Latem, kiedy jest gorąco też postanowiłam zrezygnować z podkładu. Skusiłam się na krem tonujący z Ziaji (antybakteryjny do cery z problemami, mimo, że nastką już nie jestem i tylko czasem przed @ coś wyskoczy) i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie sądziłam, że tak tani produkt może być tak dobry. Skóra się nie kisi, jest świetlista i wypoczęta, nie trzeba pudrować nawet. Jest nawilżona i promienna. Polecam
A ja polecam również inny krem tonujący z Ziaji z serio Anno D'oro - bardzo dobrze się sprawdza
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:03   #639
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: bez podkładu....

a gdzie mozna dostac serię Anno Doro? bo szczerze mówiac widziałam w Naturze tylko pojedyncze rzeczy, jakiś krem i tonik? coś takiego, ale mikrodermabrazji ani kremu tonującego
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:21   #640
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Ja upolowałam w małym osiedlowym sklepie, ale są też w aptekach.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:26   #641
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: bez podkładu....

Latem również nie nakładam podkładu Zdecydowanie wystarczy mi skrobia kukurydziana

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a gdzie mozna dostac serię Anno Doro? bo szczerze mówiac widziałam w Naturze tylko pojedyncze rzeczy, jakiś krem i tonik? coś takiego, ale mikrodermabrazji ani kremu tonującego
jest na doz-ie
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 18:09   #642
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: bez podkładu....

ja w lato zdecydowanie mniej się maluje, ale jednak ciągle ten podkład obok się pałęta... już niedługo czeka mnie wyjazd i marzyłoby mi się wreszcie szybkie wyjście bez stosowania tych wszystkich warstw. chciałabym, by moja skóra też miała wakacje.

ktoś napisał o kremie tonującym Nuno Ziaja. chyba skorzystam, zwłaszcza że cena jest kusząca. mam małe przebarwienie na policzku no i czasami wyskoczy mi jakiś syfek przed okresem czy na zmianę klimatu, czy Ziaja sobie z tym dzielnie poradzi?


co do serii AnnoDoro to moja mama stosuje z tego kosmetyki. jest zachwycona, bo nie dość, że jej służą ( a przetestowała wszystko chyba Dermica, Vischy, Garnier i inne i ta seria w końcu jej przypadła) no to na dodatek cena bije wszystko! też było ciężko dostać, ale zamówiła w aptece i jest
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2011-07-20 o 18:11
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:23   #643
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Witajcie

Od dziś przestaje używać podkładu i mam nadzieję, że wytrwam chociaż tydzień Cerę wrażliwa, policzki mam rumiane ze względu na rozszerzone naczynka i głownie dlatego używam podkładu. Czoło mi się troche błyszczy ale zbytnio tego nie maskuje. Właśnie zmyłam wszystko co miałam na buzi, zrobilam maseczke, przemyłam hydrolatem z kocanki i pokremowałam się kremem na naczynka. Eh, musze wytrwać!
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 09:21   #644
Laura_Palmer
Raczkowanie
 
Avatar Laura_Palmer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 169
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
ja w lato zdecydowanie mniej się maluje, ale jednak ciągle ten podkład obok się pałęta... już niedługo czeka mnie wyjazd i marzyłoby mi się wreszcie szybkie wyjście bez stosowania tych wszystkich warstw. chciałabym, by moja skóra też miała wakacje.

ktoś napisał o kremie tonującym Nuno Ziaja. chyba skorzystam, zwłaszcza że cena jest kusząca. mam małe przebarwienie na policzku no i czasami wyskoczy mi jakiś syfek przed okresem czy na zmianę klimatu, czy Ziaja sobie z tym dzielnie poradzi?


co do serii AnnoDoro to moja mama stosuje z tego kosmetyki. jest zachwycona, bo nie dość, że jej służą ( a przetestowała wszystko chyba Dermica, Vischy, Garnier i inne i ta seria w końcu jej przypadła) no to na dodatek cena bije wszystko! też było ciężko dostać, ale zamówiła w aptece i jest
Ja pisałam o Nuno Poradzi sobie z małymi syfkami wyrówna Ci kolor skóry i buzia będzie wyglądała zdrowo i naturalnie.

Muszę spróbować jeszcze tego Anno D'oro. Też go nie widziałam i nawet nie wiedziałam, że istnieje.
Uzywałam różnych podkładów nisko, średnio i wysokopółkowych, ale Nuno bije je na głowe, mimo, że nie podkład. Przynajmniej teraz, latem kiedy jest ciepło. Nie wiem jak poradziłby sobie zimą będę testować na pewno. Nie wiem czemu wydaje mi się, że zimą w podkładzie na twarzy byłoby mi cieplej chyba to głupie strasznie co napisałam
Laura_Palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 10:11   #645
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Laura_Palmer Pokaż wiadomość
Ja pisałam o Nuno Poradzi sobie z małymi syfkami wyrówna Ci kolor skóry i buzia będzie wyglądała zdrowo i naturalnie.

Muszę spróbować jeszcze tego Anno D'oro. Też go nie widziałam i nawet nie wiedziałam, że istnieje.
Uzywałam różnych podkładów nisko, średnio i wysokopółkowych, ale Nuno bije je na głowe, mimo, że nie podkład. Przynajmniej teraz, latem kiedy jest ciepło. Nie wiem jak poradziłby sobie zimą będę testować na pewno. Nie wiem czemu wydaje mi się, że zimą w podkładzie na twarzy byłoby mi cieplej chyba to głupie strasznie co napisałam
Nie tyle cieplej co podkład może chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Ja pozostaję przy zmatowieniu filtrów, wszelkie kremy tonujące na mojej trupio bladej cerze są obrzydliwie pomarańczowe.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:49   #646
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
Witajcie

Od dziś przestaje używać podkładu i mam nadzieję, że wytrwam chociaż tydzień Cerę wrażliwa, policzki mam rumiane ze względu na rozszerzone naczynka i głownie dlatego używam podkładu. Czoło mi się troche błyszczy ale zbytnio tego nie maskuje. Właśnie zmyłam wszystko co miałam na buzi, zrobilam maseczke, przemyłam hydrolatem z kocanki i pokremowałam się kremem na naczynka. Eh, musze wytrwać!
Trzymam kciuki Bo mi też ciężko wytrwać...

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Nie tyle cieplej co podkład może chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Ja pozostaję przy zmatowieniu filtrów, wszelkie kremy tonujące na mojej trupio bladej cerze są obrzydliwie pomarańczowe.
Dokładnie. Podkład to zawsze jakaś ochrona przed zimnem i wiatrem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:14   #647
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

[QUOTE=sensualitat;2826319 7]Trzymam kciuki Bo mi też ciężko wytrwać...



Jak narazie daje rade ale to pierwszy dzień, więc zobaczymy jak bedzie dalej. Dziś raczej nigdzie nie wychodzę to nie bede straszyc ludzi
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:18   #648
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
Jak narazie daje rade ale to pierwszy dzień, więc zobaczymy jak bedzie dalej. Dziś raczej nigdzie nie wychodzę to nie bede straszyc ludzi
Pierwsze dni są najgorsze, bo jeśli przez cały czas używałaś podkładu, a nagle go odstawiasz to wydaje Ci się, że wyglądasz okropnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku, wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą jak na jakieś dziwadło
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:34   #649
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: bez podkładu....

Ja zakupiłam tak podkład w sztyfcie i tarktuje go jako korektor i jest ok, nie trzeba nakładać podkładu na całą bużkę
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 12:46   #650
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez znasz_mnie Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam tak podkład w sztyfcie i tarktuje go jako korektor i jest ok, nie trzeba nakładać podkładu na całą bużkę
Dobry pomysł, jak też tak zaczynałam odwyk od podkładu
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:38   #651
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Pierwsze dni są najgorsze, bo jeśli przez cały czas używałaś podkładu, a nagle go odstawiasz to wydaje Ci się, że wyglądasz okropnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku, wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą jak na jakieś dziwadło

Zgadzam sie mi sie wydaje, że wygladam straaasznie. Wczoraj powiedzialam mojemu chłopakowi, że przestaje używać podkładu a on na to : NOO I DOBRZE! Zimą chyba jednak wróce do podkładu, bo to jednak dodatkowa ochrona, ale będę musiała wybrać taki, który mnie nie zapcha. 4 światy z tymi mazidlami
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:57   #652
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: bez podkładu....

Szczerze podziwiam wytrwałość. Ja też należę do tych osób, które nie potrafią się obejść bez podkładu - tym bardziej, że na twarzy ZAWSZE znajdzie się coś, co trzeba by ukryć. Po prostu lękam się opuścic mieszkanie bez podkładu na twarzy
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:23   #653
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość



Jak narazie daje rade ale to pierwszy dzień, więc zobaczymy jak bedzie dalej. Dziś raczej nigdzie nie wychodzę to nie bede straszyc ludzi

W moim przypadku, czulam sie wlasnie bardziej pewna siebie bez tego Bo wiadomo, naturalniej i jakos mniej "zrobiona" . Zwlaszcza, jesli ktos jak ja- maluje oczy dosc intensywnie- brak podkladu (albo on w minimalnych ilosciach) sprawia,ze mimo to, jest bardziej naturalniej.
Kiedys uzywalam podkladow dzien w dzien a jak przestalam,to juz mi sie go nie chce nakladac a przeciez to i tak tylko chwila,zeby nalozyc
Odkrylam fajny, delikatny podklad Bourjois i czasem go sobie nakladam (oszczednie).
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:40   #654
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
W moim przypadku, czulam sie wlasnie bardziej pewna siebie bez tego Bo wiadomo, naturalniej i jakos mniej "zrobiona" . Zwlaszcza, jesli ktos jak ja- maluje oczy dosc intensywnie- brak podkladu (albo on w minimalnych ilosciach) sprawia,ze mimo to, jest bardziej naturalniej.
Kiedys uzywalam podkladow dzien w dzien a jak przestalam,to juz mi sie go nie chce nakladac a przeciez to i tak tylko chwila,zeby nalozyc
Odkrylam fajny, delikatny podklad Bourjois i czasem go sobie nakladam (oszczednie).

Niby naturalniej, ale moja buzia pozostawia wiele do życzenia mam ciągle czerwone policzki i zwyczajnie się tego wstydze. Każdy podkład po jakims czasie znikał mi z buzi i zostawały tylko pomarańczowe plamy, albo wysuszał. Dam jej troche odpocząć a może za jakiś czas spróbuje minerałów. Tylko je trzeba nakładać pędzlem a moja wrażliwa buzia chyba tego nie przeżyje
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:42   #655
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
Niby naturalniej, ale moja buzia pozostawia wiele do życzenia mam ciągle czerwone policzki i zwyczajnie się tego wstydze. Każdy podkład po jakims czasie znikał mi z buzi i zostawały tylko pomarańczowe plamy, albo wysuszał. Dam jej troche odpocząć a może za jakiś czas spróbuje minerałów. Tylko je trzeba nakładać pędzlem a moja wrażliwa buzia chyba tego nie przeżyje
Na rynku jest mnóstwo bardzo delikatnych pędzli, które na pewno nie zaszkodzą Twojej cerze.
Jeśli jak taka wrażliwa to może zmień jej pielęgnację ? Próbowałaś naturalne kosmetyki ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:11   #656
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Na rynku jest mnóstwo bardzo delikatnych pędzli, które na pewno nie zaszkodzą Twojej cerze.
Jeśli jak taka wrażliwa to może zmień jej pielęgnację ? Próbowałaś naturalne kosmetyki ?

Dopiero wdrażam się w świat naturalnych kosmetyków i posiadam hydrolat z kocanki, żel hialuronowy oraz krem z bielendy ale jemu raczej daleko do naturalności wraz z przypływem gotówki planuje kupić olej z kocanki i może krem z lukrecją, który troche złagodzi cere. Zazdroszcze dziewczynom, które nie mają problemów z naczynkami. A co do pędzli to mogłabyś mi coś polecić?
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:22   #657
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
Dopiero wdrażam się w świat naturalnych kosmetyków i posiadam hydrolat z kocanki, żel hialuronowy oraz krem z bielendy ale jemu raczej daleko do naturalności wraz z przypływem gotówki planuje kupić olej z kocanki i może krem z lukrecją, który troche złagodzi cere. Zazdroszcze dziewczynom, które nie mają problemów z naczynkami. A co do pędzli to mogłabyś mi coś polecić?
Ja uwielbiam ten pędzel Jest naprawdę miękki i nadaje się do wszystkiego
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:28   #658
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ten pędzel Jest naprawdę miękki i nadaje się do wszystkiego

kurcze..jednak mam obawy, że podrażnie sobie nim buzie
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:35   #659
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
kurcze..jednak mam obawy, że podrażnie sobie nim buzie
Nie masz się o co obawiać Pędzel o którym pisze Mademoiselle_Pauline jest niezwykle miękki. Jeśli obawiasz się podrażnienia, możesz wybrać wersje kabuki ( ale daje mniejsze krycie). Ale według mnie, oba są tak samo mięciutkie Pisze o nich tutaj
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:41   #660
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Nie masz się o co obawiać Pędzel o którym pisze Mademoiselle_Pauline jest niezwykle miękki. Jeśli obawiasz się podrażnienia, możesz wybrać wersje kabuki ( ale daje mniejsze krycie). Ale według mnie, oba są tak samo mięciutkie Pisze o nich tutaj


Chyba mnie namówiłyście teraz tylko zostały minerały do wyboru..ale to pozniej. Narazie pociesze się trochę gołą buzią
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.