Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 21:26   #1411
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja zaczynam od ograniczenia wizażu w poście, powiedzmy do pół godziny. krótszy czas spędzony na czytaniu o podrzucanych przez Was promocjach na pewno wpłynie na moje zakupy. a na serio, jutro phenome, w niedzielę targi i już nie planuję żadnych zakupów poza tymi co już są zaplanowane
a w marcu, wszem i wobec oświadczam, że nic a nic nie kupię, na prawdę!
To co w końcu bierzesz z Phenome ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:32   #1412
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To co w końcu bierzesz z Phenome ?
peeling enzymatyczny i mały żel do mycia twarzy ten z męskiej serii jak będzie. a z prezentów pomyślę, albo balsam albo żel do stóp.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:33   #1413
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny czuję się jak w grupie wsparcia zakupocholików. Postaram się Was demotywować w sprawie zakupów.

Co do czesania włosów, często spłukując odżywkę rozczesuję je grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach (jutro nie wiem jak rozczeszę bo mój synek gdzieś mi ten grzebień schował ). Później rozczesuję już suche. Moje włosy potrafią schnąć kilka godzin, a nie są aż takie długie i gęste. Ciekawe od czego to zależy?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:39   #1414
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czuję się jak w grupie wsparcia zakupocholików. Postaram się Was demotywować w sprawie zakupów.

Co do czesania włosów, często spłukując odżywkę rozczesuję je grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach (jutro nie wiem jak rozczeszę bo mój synek gdzieś mi ten grzebień schował ). Później rozczesuję już suche. Moje włosy potrafią schnąć kilka godzin, a nie są aż takie długie i gęste. Ciekawe od czego to zależy?
Ty margoltka, ze swoim blogiem i hauschką chcesz mnie demotywować do zakupów?
ja nie powiem przez kogo zamówiłam krem z f.iltrem JMO, do którego się jeszcze nikomu nie przyznałam...

idę spać bo bredzę...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:40   #1415
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czuję się jak w grupie wsparcia zakupocholików. Postaram się Was demotywować w sprawie zakupów.

Co do czesania włosów, często spłukując odżywkę rozczesuję je grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach (jutro nie wiem jak rozczeszę bo mój synek gdzieś mi ten grzebień schował ). Później rozczesuję już suche. Moje włosy potrafią schnąć kilka godzin, a nie są aż takie długie i gęste. Ciekawe od czego to zależy?
podobno zdrowe i nawilżone włosy schną dłużej
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:44   #1416
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Obyś efekty zobaczyła wczesniej niż w wieku tej pani, o której pisała Justynka

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



ale żeby efekty było widać też jak będę w wieku tej pani to bym się nie obraziła

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wyobrażacie sobie nas, starsze panie przed komputerem zachwycające się swoimi siwymi włosami, bo w końcu, po tylu latach pestki zadziałały?
ja sobie właśnie wyobrażam
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No.. nadrobiłam całe 39 stron zaległości i już mi się w oczach mieni
o kurcze, co za poświęcenie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
fajnie, to na pw się zgadamy


btw, nałożyłam dziś maskę alterry, włosy faktycznie fajne


margoltka będę dziś prawdopodobnie robiła krem do mycia z twojego bloga
kremik już na blogu? to lecę tam zajrzeć
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:46   #1417
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Ty margoltka, ze swoim blogiem i hauschką chcesz mnie demotywować do zakupów?
ja nie powiem przez kogo zamówiłam krem z f.iltrem JMO, do którego się jeszcze nikomu nie przyznałam...

idę spać bo bredzę...
Przeczytałam to malutkie To przez Sicilię, ona zaczęła z tym filtrem. Ja byłam do niego zniechęcona, bo ktoś napisał, że bieli A na bloga i tak zapraszam, bo przykładowo można sobie ukręcić tanio nutellkę

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
podobno zdrowe i nawilżone włosy schną dłużej
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 21:53   #1418
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przeczytałam to malutkie To przez Sicilię, ona zaczęła z tym filtrem. Ja byłam do niego zniechęcona, bo ktoś napisał, że bieli A na bloga i tak zapraszam, bo przykładowo można sobie ukręcić tanio nutellkę
że można sobie ukręcić to wiedziałam, ale dziś mnie uświadomiłaś że można sobie nią umyć buzię, na pewno wypróbuję jak będę mieć kasę na migdały. bo póki co oszczędzam na żarciu
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 22:04   #1419
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
podobno zdrowe i nawilżone włosy schną dłużej
To ja mam zdrowe i nawilżone włosy, że hej!

Już byłam bliska zamawiania peelingu enzymatycznego Phenome. Ale się opamiętałam i wyciągnęłam z lodówki peeling z BU, który czekał na mnie już od 2 miesięcy. Użyłam go z pewnymi obawami. Trochę swędziało i buzia zrobiła się różowa, ale tylko przez minutkę i teraz jest całkiem fajna, dość gładka. Jutro w normalnym świetle ocenię faktyczne efekty.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 23:16   #1420
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Chciałabym jeszcze dodać, że położenie się spać z mokrymi włosami to nie jest najlepszy pomysł. Mokre włosy są bardziej narażone na uszkodzenia (z tego samego powodu nie powinno się ich wtedy szczotkować), a dodatkowo ciepło wywołane przez kontakt poduszki z mokrą głową powoduje otwieranie się łusek włosów.
Kurcze to muszę zacząć wcześniej się kąpać ale ja rozczesać mokre włoski muszę bo potem taakie sianko mam
A ja słyszałam, że mokre włosy powinno się rozczesywać grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach a suche szczotką.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie wiem co spsociłam, ale dwa pierwsze linki mi nie wchodzą... Ja lubię nakładać podkład flat topem bo jest to bardzo dokładne i przyjemne ale gorzej jest nałożyć prochy pod oczami, wokół nosa.
Ciekawo jak włoski zareagują
Mi też nie wchodzą te dwa pierwsze..
Ja uwielbiam nakładać minerałki flat topem, innym jakoś mi ciężko.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
o kurcze, co za poświęcenie
Dla Was wszystko! Miałabym przegapić nowinki i fajne fotki, nigdy

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Ty margoltka, ze swoim blogiem i hauschką chcesz mnie demotywować do zakupów?
ja nie powiem przez kogo zamówiłam krem z f.iltrem JMO, do którego się jeszcze nikomu nie przyznałam...

idę spać bo bredzę...
Powiadasz filtr JMO.. no ładnie, ładne.. nawet się nie przyznałaś, już przed nami ukrywasz kosmetyki?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:28   #1421
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja bym chciala miec kręcone włosy wtedy bym nie układała napewno! Same by mi sie tak ładnie kręciły........Ach!
Mam krecone wlosy, moze nie bardzo krecone jak spiralki, ale jednak. Faktycznie- wygoda jest, bo nie musze ich ukladac, ale wymagaja specyficznej pielegnacji, duzo nawilzania i trudno jest dobrac kosmetyki. Czasami wymagania kreciolkow zmieniaja sie zaleznie od pory roku, pogody. Jednak nie zamienilabym sie na proste, nie wyobrazam sobie tego suszenia, ukladania na szczotce itp , to kompletna magia jak dla mnie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 07:28   #1422
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
suszarka, lokówka i prostownica to świetne wynalazki tylko trzeba ich rozsądnie używać. ja nie używam a i tak mam siano. po prostu jedni mają piękne włosy i nie szkodzi im nic, a inny z natury słabe i nie zmieni tego nawet fakt nieużywania suszarki, olejowania, nakładania maski i regularnego podcinania końcówek

tak to już jest, że ja mimo olejów, masek, nieużywania suszarki, nieprostowania ani niefarbowania nie dostanę pochwał od mojej pani fryzjerki. tak czy siak będą rozdwojone i sianowate. Cóż mimo, że kocham długie włosy moje są zapewne stworzone do bycia krótki. Dlatego też zniechęcona efektem dzisiejszego podcinania końcówek postanowiłam na wiosnę ściąć się na łyso
dokladnie, niektorzy ciagle zmieniaja kolory - blond - braz -blond - braz itp prostuja susza itp i maja sliczne wlosy.. a niektorzy nie robia nic i... dupa, to wszystko zalezy od genetyki itp

ja tez nie susze, chociaz jak juz wysusze to sa takie proste i puszyste i grube ze mrrrrrrrr ale wole jak schna same (ale ja zawsze myje wieczorem wlosy i ide z takimi spac)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
podobno zdrowe i nawilżone włosy schną dłużej
no to juz wszystko jasne
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:40   #1423
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie wiem co spsociłam, ale dwa pierwsze linki mi nie wchodzą... Ja lubię nakładać podkład flat topem bo jest to bardzo dokładne i przyjemne ale gorzej jest nałożyć prochy pod oczami, wokół nosa.
Ciekawo jak włoski zareagują
Juz poprawiłam linki Co do flat topa to nie wiem może ten jest po prostu kiepski chociaż płynne podkłady rozprowadza znakomicie


Ja umyłam włoski babydreamem różowym i powiem Wam że ten olejek pomarańczowy alterry to chyba najmniej tłusty ze wszystkich olejów jakie nakładałam na włosy więc nie ma problemu z jego zmyciem
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:54   #1424
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam
ale mozna kupic taniej, niższy model i w zasadzie będzie to samo (ja dostałam od męża pod choinke - miał gest chłopak a raczej sie nie znał, więc poszedł do sklepu, powiedział, że ma miec zimny nawiew i jonizację i wziął najdroższą )

tak, tak, bo jonizacja to fajna rzecz
Aniu, mamy baaardzo podobne suszarki - moja ta - i też dostałam od męża... ale na Mikołaja
Jonizacja i zimny nawiew to super sprawa Ja podsuszam ciepłym, ale "wykańczam" suszenie zimnym, włosy nie protestują

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Ja od 22 lat mieszkam w kamienicy, która obecnie ma 122 lata. Mieszkam na parterze mam nieszczelne okna i drzwi, bo nas nie stać na wymianę. W kuchni mam 7-10 stopni. I uwaga, nie mam łazienki, więc myję się w tej kuchni. I nic mi od 22 lat nie jest.

A co do układania włosów. Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. To my się przyzwyczajamy, że nas fryz z tą i tamtą szczotką wygląda tak, a bez tego to już be i fe. Tak samo z makijażem. Znam dziewczyny, które nawet ze śmiećmi nie wyjdą bez makijażu.
Wachlarzyku, zahartowałaś się Ale nie każdy ma Twoje zdrowie - np. moja mama ma tak wrażliwe zatoki, ze przewiewa ją latem po wyjściu z jeziora... jak szybko nie zawinie głowy w ręcznik, albo po basenie nie dosuszy, zapalenie zatok murowane

Do pogrubionego: jesteś wyraźnie w szczęśliwej grupie osób, która ma długie i gęste włosy, z którymi nic nie trzeba robić, żeby dobrze wyglądały. Sama do tej grupy należę i dopóki nie ścięłam na krótko, fukałam na koleżanki, które spędzały czas ze "szczotka i lustrem". Ścięłam na króciutko i bajka, odrobina pianki na mokre, pomachać głowa i fryz gotowy, ale jak zaczęły odrastać... a mają tendencję do falowani... to bez dłuższego układania wyglądałam w najlepszym razie jak wkurzony Chopin. I oficjalnie odszczekałam wszystko co mówiłam o układaniu....

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wyobrażacie sobie nas, starsze panie przed komputerem zachwycające się swoimi siwymi włosami, bo w końcu, po tylu latach pestki zadziałały?
Starsze?Siwe? Nieeee
Henna na kłaczkach, twarz dwudziestki - no bo w końcu naturalne kosmetyki tak długo stosowane muszą zadziałać i micha pestek obok każdej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kurcze no ja własnie niestety mokre włosy zaraz po umyciu rozczesuję
Jaki macie patent, żeby tego uniknąć myjąc włosy rano przed praca, kidy każda sekunda sie liczy? Suszycie nierozczesane?
Powiem tak, jak nie rozczeszę mokrych to się skołtunia i zsianują podczas suszenia Natomiast dobrym patentem jest przeczesanie palcami mokrych włosów - rozplątują się kołtuny, a nie niszczą jak od grzebienia.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Czytałam, że proste włosy powinno się starać czesać tylko suche, natomiast kręcone tylko mokre (najlepiej właśnie z odżywką). Pewnie dlatego, żeby nie napuszyć loków.
Co do kręconych to prawda Rozczesanie daje efekt mopa
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:12   #1425
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wiem o tym wszystkim i nigdy nie zasypiam z mokrymi włosami(czasami myję na noc)i nigdy nie czeszę mokrych włosów.Nawet kiedy je suszyłam to czesałam dopiero kiedy były suche
no tak, ale jak ja mam wysuszyć na szczotce, układając jednocześnie bez rozczesania....
chyba nie mam wyjścia i musze rozczesywac mokre.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Aniu, mamy baaardzo podobne suszarki - moja ta - i też dostałam od męża... ale na Mikołaja
Jonizacja i zimny nawiew to super sprawa Ja podsuszam ciepłym, ale "wykańczam" suszenie zimnym, włosy nie protestują




Powiem tak, jak nie rozczeszę mokrych to się skołtunia i zsianują podczas suszenia Natomiast dobrym patentem jest przeczesanie palcami mokrych włosów - rozplątują się kołtuny, a nie niszczą jak od grzebienia.
bo to fajne suszarki i fajne chłopaki są
mam tangle teezer, więc wmawiam sobie, że nie niszcze włosów jakos strasznie, ale u mnie przeczesanie palcami nic nie da, bo musze je na okrągłą szczotkę nawlec
Nawet sobie nie yobrażam jakbym wyglądała, gdybym nie rozczesała włosów po umyciu i pozwoliła im tak wyschnąć może kiedyś w ramach eksperymentu to sprawdzę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:18   #1426
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula, a może spróbuj tak: roczesać dokładnie przed myciem, a później jeszcze grzebieniem, w czasie kiedy masz odżywkę na włosach? może to mniej uszkodzi włosy?

dzisiaj pierwszy dzień mojego postu :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:26   #1427
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anula, bo ja o rozczesywaniu, a nie układaniu pisze
Swoją drogą mama podsusza i takie już prawie że suche zaczyna układać na szczocie... może ta jest jakiś sposób?

Jak susze szuszarą, to rozczesuję mokre, głowa w dół, szusz, pod koniec suszenia łepek w górę, przeczesać i końcówki najwyżej na szczotce układam... chyba, ze się same ułożyły I wtedy ma proste albo lekko falowane.

Ja chcę pokręcone - a moje kłaki mają tendencje do kręcenia, ale są za ciężkie, żeby skręt się dłużej utrzymał, to cała procedura: po odżywce przeczesuję palcami, aż rozczeszę, potem żel albo żel lniany, zawijam w podkoszulek i ręcznik, czekam aż trochę się powchłania, odwijam, podpinam i czekam aż wyschną.. same... tak kilka dobrych godzin... po poodpinaniu odgniatam i loczki są

W wyjątkowo ciepłe i wietrzne dni wyłażę na balkon i wiatr we włosy
Ale powiem szczerze, czy suszara czy wiatr futro wygląda tak samo
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:28   #1428
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
anula, a może spróbuj tak: roczesać dokładnie przed myciem, a później jeszcze grzebieniem, w czasie kiedy masz odżywkę na włosach? może to mniej uszkodzi włosy?

dzisiaj pierwszy dzień mojego postu :P
przed myciem zawsze rozczesuję
zresztą ja czesze włosy tylko 3 razy na 2 dni.......w dzień kiedy myję 2 razy - przed myciem i po, a nastepnego dnia tylko rano i nie lubie jak mi ktos włosów dotyka dlatego u fryzjerki przechodzę katuszę, jak mi baby myją, czeszą, grzebią we włosach
Ja ile razy sobie obiecam, że czegos nie będe jadła, to zawsze mam na to taka ochotę, że nie wytrzymam godziny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:33   #1429
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przed myciem zawsze rozczesuję
zresztą ja czesze włosy tylko 3 razy na 2 dni.......w dzień kiedy myję 2 razy - przed myciem i po, a nastepnego dnia tylko rano i nie lubie jak mi ktos włosów dotyka dlatego u fryzjerki przechodzę katuszę, jak mi baby myją, czeszą, grzebią we włosach
Ja ile razy sobie obiecam, że czegos nie będe jadła, to zawsze mam na to taka ochotę, że nie wytrzymam godziny
anula, gorzej, gorzej, ja mam post zakupowy
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:43   #1430
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula, bo ja o rozczesywaniu, a nie układaniu pisze
Swoją drogą mama podsusza i takie już prawie że suche zaczyna układać na szczocie... może ta jest jakiś sposób?

Jak susze szuszarą, to rozczesuję mokre, głowa w dół, szusz, pod koniec suszenia łepek w górę, przeczesać i końcówki najwyżej na szczotce układam... chyba, ze się same ułożyły I wtedy ma proste albo lekko falowane.

Ja chcę pokręcone - a moje kłaki mają tendencje do kręcenia, ale są za ciężkie, żeby skręt się dłużej utrzymał, to cała procedura: po odżywce przeczesuję palcami, aż rozczeszę, potem żel albo żel lniany, zawijam w podkoszulek i ręcznik, czekam aż trochę się powchłania, odwijam, podpinam i czekam aż wyschną.. same... tak kilka dobrych godzin... po poodpinaniu odgniatam i loczki są

W wyjątkowo ciepłe i wietrzne dni wyłażę na balkon i wiatr we włosy
Ale powiem szczerze, czy suszara czy wiatr futro wygląda tak samo
Ja wiem kochana, wiem
po prostu szukam dla siebie jakiejś wskazówki.
Sposób Twojej Mamy musze przetestować - juz własnie o tym myślalam, żeby najpierw podsuszyc a potem dopiero rozczesać, ale ja sobie takiego kołtuna zawsze fundnę myjąc włosy, że jakos się zabrac do tej metody nie moge

Dziewczynki z wawy - która idzie na targi w weekend?????

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
anula, gorzej, gorzej, ja mam post zakupowy
Matko!!!!!!
Faktycznie gorzej, dużo gorzej
Ja też nic nie kupuję. Najdłużej jak sie da na razie zaliczyłampierwszymały sukces - nie kupuje phenome
A tak naprawde to musze tylko płyn do demakijażu oczu nabyc (bo wydłubywac tuszu z rzęs gołymi palcami nie zamierzam) a poza tym nic nie kupuję. Może mi sie uda w marcu nic nie wydac na kosmetyki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:23   #1431
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no tak, ale jak ja mam wysuszyć na szczotce, układając jednocześnie bez rozczesania....
chyba nie mam wyjścia i musze rozczesywac mokre.

Eee Aniu ja to tylko o sobie napisałam.Mi się włosy same układają,nic z nimi nie muszę robić.Jakie wyschną,takie są i koniec.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

[QUOTE=anula_ga;32465669]
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przed myciem zawsze rozczesuję
zresztą ja czesze włosy tylko 3 razy na 2 dni.......w dzień kiedy myję 2 razy - przed myciem i po, a nastepnego dnia tylko rano i nie lubie jak mi ktos włosów dotyka dlatego u fryzjerki przechodzę katuszę, jak mi baby myją, czeszą, grzebią we włosach
Ja ile razy sobie obiecam, że czegos nie będe jadła, to zawsze mam na to taka ochotę, że nie wytrzymam godziny
Ja nie nawidzę jak mi ktoś włosów dotykaA mój tż do tej się nie nauczył,że ma ich nie tykać i za każdym razem jak na niego warczę to jest szczerze zdziowiony

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Faktycznie gorzej, dużo gorzej
Ja też nic nie kupuję. Najdłużej jak sie da na razie zaliczyłampierwszymały sukces - nie kupuje phenome
A tak naprawde to musze tylko płyn do demakijażu oczu nabyc (bo wydłubywac tuszu z rzęs gołymi palcami nie zamierzam) a poza tym nic nie kupuję. Może mi sie uda w marcu nic nie wydac na kosmetyki
Ja też nie i jestem z siebie z tego powodu tak dumna,że chyba urosłam aż o jakieś 10 cm
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:29   #1432
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja nie nawidzę jak mi ktoś włosów dotykaA mój tż do tej się nie nauczył,że ma ich nie tykać i za każdym razem jak na niego warczę to jest szczerze zdziowiony

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


Ja też nie i jestem z siebie z tego powodu tak dumna,że chyba urosłam aż o jakieś 10 cm
kiedyś jak powiedziałam do tż "zobacz jakie mam fajne włosy" i podsunęłam mu, żeby pomacał to 3 razy musiałam go prosic, żeby dotknął - taki nauczony, ze mu nie wolno

oj tak - pierwszy raz nam sie udało
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:29   #1433
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
To ja mam zdrowe i nawilżone włosy, że hej!

Już byłam bliska zamawiania peelingu enzymatycznego Phenome. Ale się opamiętałam i wyciągnęłam z lodówki peeling z BU, który czekał na mnie już od 2 miesięcy. Użyłam go z pewnymi obawami. Trochę swędziało i buzia zrobiła się różowa, ale tylko przez minutkę i teraz jest całkiem fajna, dość gładka. Jutro w normalnym świetle ocenię faktyczne efekty.
wzorowa postawa. Ja też nie dałam się skusić phenomenalnej promocji


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Starsze?Siwe? Nieeee
Henna na kłaczkach, twarz dwudziestki - no bo w końcu naturalne kosmetyki tak długo stosowane muszą zadziałać i micha pestek obok każdej
A ja nie mam pestek w domu. Chyba, że przeszukam jedzonko mojego królika. Chociaż mam przecież mój kremik z migdałów, może być?

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
anula, a może spróbuj tak: roczesać dokładnie przed myciem, a później jeszcze grzebieniem, w czasie kiedy masz odżywkę na włosach? może to mniej uszkodzi włosy?

dzisiaj pierwszy dzień mojego postu :P
Dokładnie tak rozczesuje moje włosy.

Co do Twojego postu, będę pilnowała, żebyś go dochowała
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:30   #1434
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jak susze szuszarą, to rozczesuję mokre, głowa w dół, szusz, pod koniec suszenia łepek w górę, przeczesać i końcówki najwyżej na szczotce układam... chyba, ze się same ułożyły I wtedy ma proste albo lekko falowane.
nie powinno suszyc sie wlosow glowa w dol oslabiamy wlos, latwiej o uszkodzenia, rozdwajanie tylko glowa do gory i nawiew z gory.
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:31   #1435
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

[QUOTE=anakazar;32466887]
[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja nie nawidzę jak mi ktoś włosów dotykaA mój tż do tej się nie nauczył,że ma ich nie tykać i za każdym razem jak na niego warczę to jest szczerze zdziowiony[COLOR="Silver"]
A ja uwielbiam jak mi ktoś gmera we włosach. U fryzjera odlatuję
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:38   #1436
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja nie mam pestek w domu. Chyba, że przeszukam jedzonko mojego królika. Chociaż mam przecież mój kremik z migdałów, może być?
Może być

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
nie powinno suszyc sie wlosow glowa w dol oslabiamy wlos, latwiej o uszkodzenia, rozdwajanie tylko glowa do gory i nawiew z gory.
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego głową w dół ma się rozdwajać a głową do góry nie , bo wpływu na końcówki włosów w związku z położeniem głowy nie widzę... tak czy tak koniec włosa jest na dole Poza tym, nie widzę problemu, żeby suszyć włosy zgodnie z kierunkiem "cebulka - końcówki" mając głowę w dół... Nie rozumiem też w jaki sposób pozycja głowy przy suszeniu osłabia włos?
Suszę łbem w dół, bo mam na tyle grube i ciężkie włosy, że zanim je wysusze to pod własnym ciężarem klapią, złego wpływu na końcówki nie zaobserwowałam...

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam jak mi ktoś gmera we włosach. U fryzjera odlatuję
Heh, ja nie lubiłam, ale polubiłam
Chłop i moja fryzjerka mają oficjalne pozwolenie, reszta... hmm... niekoniecznie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:40
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:39   #1437
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Wczoraj na noc nałożyłam na włosy henarrę, rano umyłam Alterrą z granatem, nałożyłam odżywkę tą zieloną i włoski miodzio. Chyba w końcu henarra na mnie zadziałała, może się polubimy i widocznie ten szampon pokrzywowy z YR jest za mocny a szkoda, bo jest świetny, będę go używać dwa razy w tygodniu, żeby lepiej oczyścić skalp a codziennie Alterra
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:51   #1438
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Co do Twojego postu, będę pilnowała, żebyś go dochowała
Zabrzmiało groźnie pilnuj jej!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

A ja uwielbiam jak mi ktoś gmera we włosach. U fryzjera odlatuję
Moja mama też, nigdy tego nie rozumiałam.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

A możesz mi wytłumaczyć dlaczego głową w dół ma się rozdwajać a głową do góry nie , bo wpływu na końcówki włosów w związku z położeniem głowy nie widzę... tak czy tak koniec włosa jest na dole Poza tym, nie widzę problemu, żeby suszyć włosy zgodnie z kierunkiem "cebulka - końcówki" mając głowę w dół... Nie rozumiem też w jaki sposób pozycja głowy przy suszeniu osłabia włos?
Suszę łbem w dół, bo mam na tyle grube i ciężkie włosy, że zanim je wysusze to pod własnym ciężarem klapią, złego wpływu na końcówki nie zaobserwowałam...


Właśnie
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc nałożyłam na włosy henarrę, rano umyłam Alterrą z granatem, nałożyłam odżywkę tą zieloną i włoski miodzio. Chyba w końcu henarra na mnie zadziałała, może się polubimy i widocznie ten szampon pokrzywowy z YR jest za mocny a szkoda, bo jest świetny, będę go używać dwa razy w tygodniu, żeby lepiej oczyścić skalp a codziennie Alterra
Ooo super, że Ci się spodobała!

Ja też nie znoszę dotykania włosów, miziania włosów, skóry głowy.. aż mi słabo jak o tym pomyślę. Kiedyś w autobusie jechałam z rozpuszczonymi włosami i czuję, że ktoś mi dotyka włosów! Odwracam się z miną pt> I will kill you! a Pan mi mówi, że on chciał dotknąć włosów, bo takie ładne i że to nie jego wina, bo powinnam nie jeździć z rozpuszczonymi. Myślałam, że go na miejscu zabiję.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:57   #1439
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
nie powinno suszyc sie wlosow glowa w dol oslabiamy wlos, latwiej o uszkodzenia, rozdwajanie tylko glowa do gory i nawiew z gory.
tez lubie nawet sobie masazer do glowy kupilam

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego głową w dół ma się rozdwajać a głową do góry nie , bo wpływu na końcówki włosów w związku z położeniem głowy nie widzę... tak czy tak koniec włosa jest na dole Poza tym, nie widzę problemu, żeby suszyć włosy zgodnie z kierunkiem "cebulka - końcówki" mając głowę w dół... Nie rozumiem też w jaki sposób pozycja głowy przy suszeniu osłabia włos?
Suszę łbem w dół, bo mam na tyle grube i ciężkie włosy, że zanim je wysusze to pod własnym ciężarem klapią, złego wpływu na końcówki nie zaobserwowałam.
nie zaglebialam sie w to ale od 2 fryzjerow to slyszalam wiec cos moze w tym jest...tez tak suszylam ale zauwazylam przynajmnie u mnie ze sa gladsze, nie mam siana i jakies takie bardziej blyszczace...
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:57   #1440
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Ja też nie znoszę dotykania włosów, miziania włosów, skóry głowy.. aż mi słabo jak o tym pomyślę. Kiedyś w autobusie jechałam z rozpuszczonymi włosami i czuję, że ktoś mi dotyka włosów! Odwracam się z miną pt> I will kill you! a Pan mi mówi, że on chciał dotknąć włosów, bo takie ładne i że to nie jego wina, bo powinnam nie jeździć z rozpuszczonymi. Myślałam, że go na miejscu zabiję.
Akurat mizianie po włosach i głowie uwielbiam, ale mogę wybić zęby za dotykanie moich stóp
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.