Atrederm - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 16:12   #2341
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A pamiętasz może czy zaczął się od razu czy dopiero po 2-3 tygodniach? Próbuje ustalić , co jest przyczyną mojego...
Na pewno nie od razu, tylko właśnie po jakimś niedługim czasie. Właśnie gdzieś po 2-3 tygodniach
I niby wysyp może być też efektem uczulenia, ale nie wydaje mi się, żeby Atrederm mógł uczulać, chociaż może nieliczne osoby to dotyka. Ja bym w każdym razie spróbowała ten wysyp przetrwać i nie odstawiać Atre
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:15   #2342
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

W zasadzie wysypało mnie porządnie w sobotę tydzień temu i teraz tylko dochodzą jakieś pojedyńcze wypryski. Oczywiście 10 dni to za mało żeby wysyp zaleczyć, ale liczę na to że jeszcze 2 tygodnie i skóra się unormuje, a wysyp zaleczy Wcześniej miałam Locaid i w podobym czasie też miałam wysyp , tyle że dużo mniejszy niż ten. No ale Atrederm jest znacznie silniejszy więc pewnie dlatego mocniej mnie wysypało. Mam tylko nadzieje, że tak jak przy Locacidzie ten duży wysyp jest w 2-3 tygodniu, a dalej tylko lepiej
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:18   #2343
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Izotek odstawiłam już parę lat temu i od tego czasu stosuję właśnie Atre i od czasu do czasu inne leki. Atrederm nie wyleczył u mnie trądziku (jak zresztą nic innego, tutaj chyba tylko Izo by pomógł ), ale BARDZO poprawił stan mojej cery. To jest naprawdę najlepszy lek, jaki stosowałam do tej pory
Tylko, że u mnie problem leży zbyt głęboko, żeby wyleczyć trądzik lekami zewnętrznymi. Nawet nie wiem, jaka jest przyczyna trądziku, wszystko już wykluczyłam, więc może to jakiś zmutowany trądzik z kosmosu

Ale Atre polecam każdemu, bo uważam, że każdemu pomoże w jakimś stopniu Fajnie złuszcza skórę, więc zawsze to coś da.
A probowalas odstawic krowie mleko i jego produkty?
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:43   #2344
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A probowalas odstawic krowie mleko i jego produkty?

ja bym chciala.. powoli rezygnuje z zoltego sera, ale nie jestemw stanie odpuscic np. jogurtow . nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale za niemowlaka bylam uczulona na laktoze - moze tutaj mam jakas dysfunkcje w organizmie?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:14   #2345
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ja bym chciala.. powoli rezygnuje z zoltego sera, ale nie jestemw stanie odpuscic np. jogurtow . nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale za niemowlaka bylam uczulona na laktoze - moze tutaj mam jakas dysfunkcje w organizmie?
Wlasnie laktoza w mleku jest jednym z silniejszych alergenow. Jezeli nie mozesz sobie odmowic jogurtow to przerzuc sie na sojowe. Ja uwielbiam jogurty z Alpro z kawalkami owocow.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:17   #2346
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A probowalas odstawic krowie mleko i jego produkty?
"Umyślnie" nie odstawiałam, ale był czas, że nie piłam. Nic nie pomogło.
A na soję mam straszną alergię, poza bałabym się jednak jeść produkty sojowe za często, dlatego tym mleka nie zastąpię.
Ale też nigdy nie spotkałam się z żadną pracą naukową na temat szkodliwości mleka, a ja jestem z tych, którzy póki nie zobaczą, nie uwierzą Zresztą mleko krowie też nie jest takie całkiem bez sensu, zawiera aminokwasy siarkowe, których raczej nie dostarczamy sobie z innymi produktami, zawiera też witaminy. Oczywiście mówię tu o prawdziwym, tłustym mleku od krowy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:12   #2347
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, a jak długo leczyłyście się Atredermem? Mi dermatolog zapisał go tylko na 2 miesiące i chyba nie zużyję nawet połowy tej buteleczki..
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 00:26   #2348
baaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Atrederm

Wysmaruj całą twarz i poczekaj z 3dni, zobacz jak skóra zareaguje. Ja smarowałem się przez 5dni codziennie po 2 razy, oczywiście pracowałem w domu, więc nie było problemu, w 8dniu skóra była tak wysuszona, że gdy otworzyłem buzie szeroko zleciały z niej płatki wysuszonej skóry, oczywiście to wszystko uważam za dobry efekt, chyba większość skórnych problemów (tradzik,blizny, zaskórniki) można się w ten sposób pozbyć, powtarzałem to pare razy i dodam, że jak chciałem taki efekt to w ogóle nie nawilżałem, skóra w 3dniu smarowania była bardzo czerwona i ściągnieta, ale w 6 i 7 dniu (wtedy juz nie smarowałem) było mocne wysuszenie, lecz jeszcze skóra nie schodziła, i w 8dniu zleciała sama jak tylko potarłem ręką po twarzy jak stosowalem go normalnie (czyli 2razy na tydzien) to smarowałem się tam jakimś zwykłym kremem nawilżającym
baaks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:15   #2349
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
"Umyślnie" nie odstawiałam, ale był czas, że nie piłam. Nic nie pomogło.
A na soję mam straszną alergię, poza bałabym się jednak jeść produkty sojowe za często, dlatego tym mleka nie zastąpię.
Ale też nigdy nie spotkałam się z żadną pracą naukową na temat szkodliwości mleka, a ja jestem z tych, którzy póki nie zobaczą, nie uwierzą Zresztą mleko krowie też nie jest takie całkiem bez sensu, zawiera aminokwasy siarkowe, których raczej nie dostarczamy sobie z innymi produktami, zawiera też witaminy. Oczywiście mówię tu o prawdziwym, tłustym mleku od krowy
Pracy na ten temat chyba nie ma ale chodzi tutaj o laktoze, kt jest silnym alergenem, u mnie odstawienie mleka pomoglo ale masz racje, nie na kazdego musi to dzialac. I zgadzam sie z tym prawdziwym mlekiem, ale kto ma dzis dostep do mleka prosto od krowy, niewiele z nas. A to co stoi na polkach sklepowych to juz dawno nie jest mleko.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:09   #2350
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Pracy na ten temat chyba nie ma ale chodzi tutaj o laktoze, kt jest silnym alergenem, u mnie odstawienie mleka pomoglo ale masz racje, nie na kazdego musi to dzialac. I zgadzam sie z tym prawdziwym mlekiem, ale kto ma dzis dostep do mleka prosto od krowy, niewiele z nas. A to co stoi na polkach sklepowych to juz dawno nie jest mleko.
Rozumiem Generalnie trzeba się obserwować i ustalić, co możemy jeść, a co nie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:36   #2351
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Rozumiem Generalnie trzeba się obserwować i ustalić, co możemy jeść, a co nie
Generalnie to trzeba jesc duzo warzyw, owocow, chudego mieska, pic duzo wody, byc pozytywnie nastawionym do zycia
Hehe wyglada prosto ale czasami nie ma lekko!
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 17:57   #2352
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

I jak tam u was , dziewoje? Ja na tydzień odstawiłam Atrederm ze względu na upały, ale już dziś wracam. Przez jakieś 2 tygodnie miałam na twarzy tylko pojedyńcze krosty, ale niestety przyszedł okres i od jakiś 5 dni mnie wysypuje. Całe czoło, troche brody, troche na policzkach...Niestety. A już się cieszyłam , że jest naprawdę nieźle, bo miałam może 4 wypryski , ale teraz znowu jest ich dużo. Co więcej leczę sie Atredermem już 2 miesiąc , a zużyłam (smarując co 2 dzień), 1/4 buteleczki.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:15   #2353
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Cool Dot.: Atrederm

Ja to stosuje od tyg na małe grudki, blizny i zaczerwienienia... Stosowałam przez tydz 2 razy dziennie (chciałam szybkiego efektu ). Po 2 dniach zaczęła schodzić skóra... Jak wstaje rano to mam dużo suchych skórek a po umyciu skóra robi się czerwona i wtedy nakładam ponownie (przez kilka sekund troszkę pieczę) i skórki znikają a skóra przestaje być czerwona...
Wzięłam się tak hardkorowo bo mam 2 tyg wolnego więc mogę sobie pozwolić na niewychodzenie z domu.

Moja rada: nie wyciskać w czasie stosowania - ja to oczywiście zrobiłam i zrobiło się zaczerwienienie, rana, a później strup... Szybciej by zeszło jak bym nie dotknęła.
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:23   #2354
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Ja to stosuje od tyg na małe grudki, blizny i zaczerwienienia... Stosowałam przez tydz 2 razy dziennie (chciałam szybkiego efektu ). Po 2 dniach zaczęła schodzić skóra... Jak wstaje rano to mam dużo suchych skórek a po umyciu skóra robi się czerwona i wtedy nakładam ponownie (przez kilka sekund troszkę pieczę) i skórki znikają a skóra przestaje być czerwona...
Wzięłam się tak hardkorowo bo mam 2 tyg wolnego więc mogę sobie pozwolić na niewychodzenie z domu.

Moja rada: nie wyciskać w czasie stosowania - ja to oczywiście zrobiłam i zrobiło się zaczerwienienie, rana, a później strup... Szybciej by zeszło jak bym nie dotknęła.
Moja rada to w ogole nie wyciskac i trzymac lapki z dala od buzi.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:05   #2355
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Atrederm

Minęły 2 tyg i na mojej twarzy jest pole minowe! wszystko wyszło na wierzch a ja wstydzę się wyjść z domu nawet wieczorem... Mam nadzieje że to szybko przejdzie i już gorzej nie będzie
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 10:10   #2356
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Mam to samo, a jestem po 2,5 miesiącach używania Atre...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 11:51   #2357
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

po 2,5 miesiącach? Ale na początku też Cię tak wysypywało czy dopiero teraz? I jak długo to się utrzymuję? U mnie na razie kilka dni ale wygląda na to, że nie ma zamiaru szybko minąć.... o raaaany! :/
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 12:27   #2358
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, to nie wiecie, jak działają retinoidy? I że można spodziewać się wysypu? Nie rozumiem, skąd takie zdziwienie... Stosując retinoidy trzeba mieć świadomość, że może (nie musi) wystąpić pogorszenie stanu cery, to nie jest cudowny lek, który działa powierzchnie, lecz przebudowuje skórę od głębszych warstw. Stąd wysyp. Jeśli ktoś nie jest na to przygotowany, niech nie stosuje retinoidów i tyle.

U mnie po zoracku trwał 4 miesiące. Warto było przecierpieć - teraz buzia z dnia na dzień piękniejsza, a ślady szybko znikają.
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 13:04   #2359
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

No nie spodziewałam się aż takiego stanu. A Ty miałaś go aż 4 miesiące?
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 19:19   #2360
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
po 2,5 miesiącach? Ale na początku też Cię tak wysypywało czy dopiero teraz? I jak długo to się utrzymuję? U mnie na razie kilka dni ale wygląda na to, że nie ma zamiaru szybko minąć.... o raaaany! :/

Niestety wysypuje mnie regularnie ...zdaża się znośny tydzień albo nawet dwa, ale zaraz po tym jest kolejny wysyp...wiem, że nie są to dobre wiadomości :/
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:35   #2361
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Niestety wysypuje mnie regularnie ...zdaża się znośny tydzień albo nawet dwa, ale zaraz po tym jest kolejny wysyp...wiem, że nie są to dobre wiadomości :/
Mogłabyś opisać jaką postać trądziku miałaś przed zaczęciem używania atrederm? (czy miałaś dużo zaskórników zamkniętych )?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:15   #2362
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, głowa do góry - naprawdę warto przecierpieć ten okres, bo później będzie tylko lepiej

Wysyp nie u każdego musi trwać tak długo, a niektórzy w ogóle go nie mają. U mnie najgorzej było przez pierwsze 2 miesiące, ale sama pogarszałam sprawę wyciskaniem :/
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:30   #2363
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez italiana89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głowa do góry - naprawdę warto przecierpieć ten okres, bo później będzie tylko lepiej

Wysyp nie u każdego musi trwać tak długo, a niektórzy w ogóle go nie mają. U mnie najgorzej było przez pierwsze 2 miesiące, ale sama pogarszałam sprawę wyciskaniem :/
Używasz tego mocniejszego zoraca ?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:29   #2364
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Atrederm

Nastąpiło apogeum! Od 20 dni smaruje się atre 2 razy dziennie (tak 2 razy) i do tej pory oprócz tego, że mnie wysypało to było ok. Ale dzisiaj... chyba skóra mi odpadnie. Strasznie piecze, mam skorupę na twarzy i jestem czerwona jak burak, a jutro muszę wyjść z domu
Chyba napije się melisy...
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:16   #2365
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Używasz tego mocniejszego zoraca ?
Nie, niestety na razie słabszego

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Nastąpiło apogeum! Od 20 dni smaruje się atre 2 razy dziennie (tak 2 razy) i do tej pory oprócz tego, że mnie wysypało to było ok. Ale dzisiaj... chyba skóra mi odpadnie. Strasznie piecze, mam skorupę na twarzy i jestem czerwona jak burak, a jutro muszę wyjść z domu
Chyba napije się melisy...
2 razy dziennie? Nie za dużo? Nie martw się, skóra zejdzie i będzie okej. Tylko nawilżaj. Masz lanolinę sutkową z rossmana? To dobry tłuścioch na podrażnioną skórę.
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:56   #2366
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

Dzięki za radę Niestety nie mam lanoliny ale używałam innych nawilżaczy i powiem Ci, że jestem w szoku bo dzisiaj mam ładną gładką buzię - już nie czerwoną. Warto było się przemęczyć.

2 razy dziennie... może trochę przesadziłam ale chciałam zastosować tą metodę Kligmana (często ale krócej) i jeszcze wczoraj żałowałam ale dzisiaj już jestem zadowolona, że to zrobiłam
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:53   #2367
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

o cześć! nie wiedziałam nawet że jest taki wątek atrederm stosuje od 2 lat z duzymi przerwami, kupilam go w ciemno, tak zeby pomogl na tradzik, oblazlam ze skóry jak waz i rzeczywiscie zadzialal. czasami dawalam go na cala twarz a czasem punktowo

teraz nie mam duzych problemów z tradzikiem bo biore tabletki antykoncepcyjne, ale mam duzo blizn i przebarwien czy ten lek sobie z tym pradzi?? a jesli tak to jak go nakladac zeby sie tego pozbyc???
zaznaczam ze nie bylam entuzjatka czerwonej nowej skóry.... ale czego nie da sie przecierpiec

moje stezenie to : 0,0 5%
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:34   #2368
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
o cześć! nie wiedziałam nawet że jest taki wątek atrederm stosuje od 2 lat z duzymi przerwami, kupilam go w ciemno, tak zeby pomogl na tradzik, oblazlam ze skóry jak waz i rzeczywiscie zadzialal. czasami dawalam go na cala twarz a czasem punktowo

teraz nie mam duzych problemów z tradzikiem bo biore tabletki antykoncepcyjne, ale mam duzo blizn i przebarwien czy ten lek sobie z tym pradzi?? a jesli tak to jak go nakladac zeby sie tego pozbyc???
zaznaczam ze nie bylam entuzjatka czerwonej nowej skóry.... ale czego nie da sie przecierpiec

moje stezenie to : 0,0 5%
Tak, z bliznami też sobie radzi, ale też trzeba sporo czasu, żeby je zmniejszyć.
Najlepiej nakładać raz w tygodniu w środę albo czwartek, żeby "obleźć" w weekend
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:24   #2369
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

tak właśnie zrobie....

ja to robie patyczkiem do uszu, nasączam i pocieram czoło

słyszałam ze tego można używać na rozstępy, ale nie sprawdzone info


a i jak skóra bedzie mi obłaziła to moge czym nwilzajacym smarowac?? masc witaminona albo krem nwilzajacy??
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:32   #2370
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Ostatnio zaczęłam stosować atrederm na twarz i chciałam się łuszczącej skóry pozbyć za pomocą szmatki z mikrofibry i chyba za mocno tarłam w niektórych miejscach , bo jak później nakładałam krem to aż mnie paliło .
Tak w ogóle myślicie ,że to dobry pomysł używać takiej szmatki do tego celu ale delikatnie czy nie bardzo?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.